Левски преживя същинско дежа вю, след като отново се наложи да преживее загуба от малтийския Хамрун Спартанс. "Сините" спориха с този опонент преди близо 2 години в третия квалификационен кръг на Лигата на Конференциите и отпадна от него след изпълнение на дузпи, а сега на българския тим му бе нанесено поражение в последната минута от двубоя. Става въпрос за срещата между шампиона в eFirst League Георги "jorjewin" Георгиев и Шон "brandsha" Галеа, които представят именно тези два отбора в квалификационния турнир за влизане във FC Pro World Championship, шампионатът по електронен футбол с награден фонд 1 млн. долара.

Двамата излязоха на виртуалния терен в третия кръг в група А, като до последните минути резултатът бе 2:2, но в крайна сметка "jorjewin" отстъпи с късен гол и не успя да надгради над успеха, който бе записал в първия кръг с 4:0 срещу UCD AFC. За съжаление след това състезателят на Левски записа още 1 загуба и 1 равенство и в крайна сметка завърши на 4-то място в групата, на точка от място, даващо право на участие в бараж за влизане във FC Pro World Championship.