Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Usunięta treść Dodana treść
Linia 8:
Linia 8:
|-
|-
|{{user ru-2}}
|{{user ru-2}}
|-
|{{user hr-1}}
|-
|-
|'''Wieża specjalności'''
|'''Wieża specjalności'''
Wersja z 13:13, 17 mar 2016
Wieża specjalności
tur
Ten wikipedysta zna terminologię stosowaną w turystyce .
hist
Ten wikipedysta zna terminologię stosowaną w badaniach historycznych .
poli
Ten wikipedysta zna terminologię z zakresu politologii .
Wieża Wikipedii
15
Halavar jest w polskojęzycznej Wikipedii od 15 lat, 1 miesiąca i 24 dni.Obliczono 22 lipca 2024 .
Wikiprojekty
Wieża pozostałych
Ten użytkownik lubi fotografować.
Artykuły z zakresu szeroko pojętej turystyki, historii, geografii, szlaków, zabytków itp. ze Śląska z którego pochodzę, ale także z Bałkanów , Turcji , Zakaukazia , Europy Wschodniej i Azji Centralnej .
Ważne szablony dla mnie: Szablon:Cytuj książkę Szablon:Cytuj stronę Szablon:Przetłumaczony Szablon:Koordynaty .
UserScan: utworzone • licznik • uprawnienia • wkład • rejestr • blokady • globalny wkład (uprawnienia i blokady w innych projektach ) • przesłane pliki
Moje "Ilustracje na medal"
Widok na miasto od strony morza.
Perast , Czarnogóra.
Jaskółcze Gniazdo widziane ze statku. Gaspra, Krym.
Kościół św. Jodoka,
Frydek-Mistek . Kraj morawsko-śląski, Republika Czeska.
Stupy w kompleksie Szambala.
Pustynia Gobi ,
Ajmak wschodniogobijski , Mongolia.
Świątynia Megdżida Dżanrajsega i stupa.
Klasztor Gandan ,
Ułan Bator , Mongolia.
Sveti Stefan , Czarnogóra.
Widok ze starego portu na wybrzeże.
Dubrownik ,
Żupania dubrownicko-neretwiańska , Chorwacja.
Budynek Ministerstwa Spraw Zagranicznych Armenii.
Erywań , Armenia.
Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP.
Przywóz ,
Ostrawa . Kraj morawsko-śląski, Republika Czeska.
Prehistoryczny kompleks megalityczny
Zorac Karer .
Prowincja Sjunik , Armenia.
Moje zdjęcia umieszczane na Wikimedia Commons podpisuję nickiem Hons084 lub imieniem i nazwiskiem Marcin Konsek .
To nie jest artykuł w encyklopedii . To jest osobista strona użytkownika Wikipedii.
Poglądy i opinie wyrażone na tej stronie są prywatnym punktem widzenia autora.
Jeśli ta strona jest osadzona w serwisie innym niż Wikipedia , jest tylko kopią, która może już być nieaktualna. Jej użytkownik jest związany z Wikipedią i prawdopodobnie nie jest w żaden sposób związany z serwisem zawierającym kopię. Oryginał jego strony znajduje się pod adresem:
pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:Halavar .