Альберт Ейнштейн: відмінності між версіями

[перевірена версія][перевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
Скасування редагування № 35103074 користувача 77.75.150.201 (обговорення)
Мітки: Скасування Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію Розширене редагування з мобільного
Anchousz (обговорення | внесок)
мНемає опису редагування
Мітки: Візуальний редактор Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію
Рядок 83:
Після переїзду в США Альберт Ейнштейн отримав посаду професора фізики у недавно створеному [[Інститут перспективних досліджень|Інституті перспективних досліджень]] у [[Принстон]]і, штат [[Нью-Джерсі]]. У Принстоні він продовжував роботу над дослідженням проблем космології і створенням [[Об'єднана теорія поля|єдиної теорії поля]], покликаною об'єднати теорію гравітації та [[електромагнетизм]]. У США Ейнштейн миттєво перетворився на одного з найвідоміших і шанованих людей країни, отримавши репутацію геніального ученого в історії, а також уособлення образу «роззявкуватого професора» й інтелектуальних можливостей людини взагалі. Щодня він отримував безліч листів всілякого змісту. Будучи дослідником природи зі світовим ім'ям, він залишався доступною, скромною, невимогливою і привітною людиною.
 
Фізик, що перевернув уявлення людства про Всесвіт, Альберт Ейнштейн помер [[18 квітня]] [[1955]] року о 1 годині 25 хв. у Принстоні від [[Аневризма аорти|аневризми аорти]]. Не сприймаючи жодних форм культу особи, він заборонив пишне поховання з гучними церемоніями, для чого побажав, щоб місце і час поховання не розголошувалися. [[19 квітня]] 1955 року без широкого розголосу відбулися похорони великого науковця, на яких були присутніми всього 12 найближчих друзів. Його прах був спалений укрематоріїу крематорії Юїнг-Симтері, а попіл розвіяний за вітром.
 
== Переконання ==