Валютні резерви: відмінності між версіями
[неперевірена версія] | [неперевірена версія] |
Вилучено вміст Додано вміст
Yudem (обговорення | внесок) |
Yudem (обговорення | внесок) |
||
Рядок 54:
| 7 || {{BRA}} || $ 364,290 (Вересень 2014)<ref name="imf"/><ref name="bcb">{{cite web|title=Official Daily Information of Brazilian Foreign-exchange Reserves|url=http://www.bcb.gov.br/?DAILYRESERVES|publisher=Central-Bank-of-Brazil|archiveurl=http://www.webcitation.org/6DaiSZhkI|archivedate=2013-01-11}}</ref>
|-
| 8 || {{KOR}} || $
|-
| - || {{HKG}} || $
|-
| 9 || {{IND}} || $
|-
| 10 || {{GER}} || $ 263 (Вересень 2012)<ref name="imf"/>
|