[перевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
м вікіфікація
Artekimus (обговорення | внесок)
Немає опису редагування
Мітки: Візуальний редактор Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію Розширене редагування з мобільного
Рядок 32:
Перспективи війни з Італією цілком вистачило, щоб Гітлер відступив і не ввів в Австрію війська. Без підтримки Німеччини переворот провалився.
 
Все змінилося, коли в жовтні 1935 Італія розв'язала війну проти ЕфіопіїЕтіопії. Захід засудив агресію Муссоліні: з листопада 1935 всі члени Ліги Націй взяли на себе зобов'язання бойкотувати італійські товари, відмовляти італійському уряду в кредитах, заборонити ввезення в Італію стратегічних матеріалів. А Німеччина підтримала Італію.
 
8 травня 1936 у зв'язку з перемогою в ЕфіопіїЕтіопії Муссоліні проголосив друге народження Римської імперії. Король Віктор Еммануїл III прийняв титул імператора [[Ефіопія|ЕфіопіїЕтіопії]]. Захід не визнав цих захоплень. Гітлер же підтримав ідею другої Римської імперії і надіслав привітання.
 
Муссоліні не хотів, щоб у громадянській війні в Іспанії перемогли комуністи. Він слав серйозну допомогу [[Франсіско Франко|генералу Франко]] — людьми, літаками, грошима, спорядженням. Гітлер теж воював в Іспанії. З 1936 року почалося зближення Муссоліні й Гітлера.
Рядок 40:
Щоправда, і після того Муссоліні довго довелося вмовляти. [[4 січня]] [[1937]] Муссоліні на переговорах з Герінгом відмовлявся визнати «аншлюс». Він заявляв, що не потерпить ніяких змін в австрійському питанні.
 
Лише [[6 листопада]] 1937 року Беніто Муссоліні заявив, йому «набридло відстоювати незалежність Австрії». Але й після того Муссоліні намагався перешкодити створенню «Великої Німеччини». Ніяких конкретних заяв із боку Великої Британії або Франції знову не було. Італія одна протистояла Німеччині..., Аа міжнародна обстановка змінилася.
 
Гітлер був упевнений, що Італія не почне війни через Австрію<ref>[https://www.e-reading.club/chapter.php/127909/42/Burovskiii_-_Velikaya_Grazhdanskaya_voiina_1939-1945.html Велика-Громадянська війна 1939-1945 - Частина 4]</ref>.