Довідка:Створення нової статті: відмінності між версіями

Вилучено вміст Додано вміст
Немає опису редагування
Мітки: Скасовано Візуальний редактор Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію
м Відкинуто редагування Ігор2021 (обговорення) до зробленого Kanzat
Мітка: Відкіт
Рядок 1:
Бала Дмтро Поманович
 
__БЕЗ_ЗМІСТУ__
{{external media
Рядок 6 ⟶ 4:
|video1 = [https://www.youtube.com/watch?v=aTa2Pj4v8JQ Як створити статтю у Вікіпедії — покрокова демонстрація]
}}
{{Шаблон:Вікіпедія:Редагування}}
{{Шаблон:Вікіпедія:Редагування|Бала Дмитро Романович=<nowiki>| | дата-оновлення = 6 вересня 2022 }} Дмитро Романович Бала (нар. 7 листопада 1985, Львів, Львівська область, УРСР, СРСР) — український футболіст, нападник. Грав за молодіжну збірну України. Через травми змушений був рано завершити кар'єру, .</nowiki>|Клубна карєра=Вихованець дитячої футбольної академії Львівського «ФК Львів», до Львова на запрошення тренерів академії переїхав у 12-річному віці. У дитячо-юнацькій футбольній лізі провів за «ФК Львів» 86 матчів, відзначився 51 забитим голом. В сезоні 1999—2000 провів 18 матчів у складі команди «ФК Городок» у другій лізі чемпіонату Львівської області, записав на свій рахунок дев’ять забитих голів.
З того ж сезону почав виступи в першості дублерів українського чемпіонату (дебют — 4 серпня 2000 року в матчі проти дублерів ужгородського «Закарпаття», перемога 4:1). Загалом провів за дубль «Фк Львова» 43 гри, має в активі 25 забитих голів.
 
27 вересня 2002 року дебютував у Першій-лізі в грі першої команди «ФК Оьвів» проти «Оболоні»[1], вийшовши на заміну замість Олександра Голода.
 
У березні 2003 року перейшов до Тернопольскої «Ниви» на правах вільного агента[3]. Провів 14 матчів і забив 5 голів. Проте вже через півроку, 31 серпня 2003 року, містяни «ФК Львів» викупив трансфер гравця і підписав з ним контракт на 5 років[4]. До кінця сезону зіграв за «Тернопіль » 14 матчів у чемпіонаті і забив 5 голів, проте закріпитися в основному складі так і не зумів.
 
У серпні 2004 року разом з одноклубником Миколою Іреском на правах оренди перейшов в «Прикарпаття »[5], де провів наступні два сезони, проте закріпитись в основі також не зумів.
 
20 червня 2006 року перейшов на правах оренди до складу новачка Прем'єр-ліги — «Севастополя»[6], зіграв 9 матчів 2 гольові передачі, де виступав до кінця року, після чого разом з одноклубником Олександром Нерехом повернувся назад в «Ниву», де продовжив грати в оренді[7].
 
Після отриманої 2007 року травми коліна Дмитро став жертвою лікарської помилки — йому видалили весь латеральний меніск. Згодом після низки операцій в Іспанії він більше двох років займався відновленням. У січні 2009 року намагався повернутися у футбол, їздив на збори з «ФК Львовом», але в нього знову виникли проблеми з коліном[8]. У липні того ж року офіційно завершив кар'єру гравця[9].
 
Влітку 2008 року відновив ігрову кар'єру у обласному футболі Львівщини складі Фк Поріцьки , але травма нагадувала про себе ,зробивши ще одну операцію лікарі заборонили грати у Футбол (}}
== Пункт 0 (необов'язковий). Зареєструйтесь! ==
Якщо Ви досі не зареєструвалися, то радимо [[Спеціальна:Вхід/signup|зробити це]]: це надасть '''[[Вікіпедія:Реєстрація|певні зручності]]''' в роботі та спілкуванні.