Туполев ТБ-6: відмінності між версіями

[перевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
мНемає опису редагування
Функція пропозицій посилань: додано 2 посилання.
Рядок 77:
Наприклад, в програму ЦПФ по ВАО (Всесоюзне Авіаційне Об'єднання) на 1931 рік включили ТБ-6 у пасажирському та вантажних варіантах, з комерційної вантажопідйомність 15т і дальністю польоту до 1500 км, зі строком виготовлення перших двох літаків в 1933-му (проект спочатку проходив з позначенням для ЦПФ під шифром АНТ-26, потім АНТ-28).
 
Цікаво, що у тактико-технічні вимоги (ТТТ) НДІ ВПС на 1931 рік вніс важкі бомбардувальники, як подальший розвиток удосконалення ТБ-3 з такими можливостями: бомбове навантаження до 20 т, горизонтальна швидкість — 250 км/год, [[радіус]] дії — 750 км.
 
При розробці системи оборонного озброєння пропонувалося замінити кулемети на великокаліберні з установкою бічних турелей, носової сферичної вежі і кормової вогневої точки. Основний розвиток важкого бомбардувальника повинно було йти по лінії нарощування бомбового навантаження, швидкості та вогневої оборонної могутності.
Рядок 133:
 
== Підсумки ==
Підбиваючи підсумок роботі ОКБ Туполєва щодо п'ятирічного розвитку ідеї створення надважких вантажопідіймальних малошвидкісних літаків, можна сказати, що подальша еволюція дальньої [[Бомбардувальна авіація|бомбардувальної авіації]] пішла шляхом створення швидкісних висотних важких машин. Підтвердження такої ідеї є поява слідом за проектами тихохідних «супербомбовозів» в ОКБ А. М. Туполєва проекту швидкісного, але більш легкого висотного бомбардувальника [[АНТ-42]] ([[ТБ-7]]), що перевершував на момент своєї появи практично ТТХ усіх ЛА аналогічного призначення передових західних країн.
 
== Джерела ==