Суверенітет Татарстану: відмінності між версіями

[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
Немає опису редагування
Мітки: Візуальний редактор Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію
Немає опису редагування
Мітки: Візуальний редактор Редагування з мобільного пристрою Редагування через мобільну версію
Рядок 22:
12 грудня 1993 р. - На загальноросійському рівні деякі політики Татарстану бойкотують референдум про прийняття нової конституції країни. Явка була надзвичайно низькою (менше 15%), більшість з яких (74,84%) висловили підтримку ухваленню конституції, яка визначає Татарстан як суб’єкт Російської Федерації. До загальнонаціонального голосування президент Татарстану Мінтімер Шаймієв відповідно до Конституції Татарстану 1992 року надав громадянство Республіки Татарстан громадянству Російської Федерації. Він нагадав, що народ республіки створив усі умови для вільного волевиявлення. Він також наголосив, що незважаючи на те, що нова Конституція РФ навряд чи буде затверджена в Татарстані чи деяких інших республіках, республіканська влада буде її поважати, оскільки вона прийнята на загальнодержавному рівні.
 
15 лютого 1994 року між органами державної влади Російської Федерації та органами державної влади Республіки Татарстан було підписано угоду про розподіл праці та обміну повноваженнями, в результаті якої республіка[[Татарстан]] повернулася до правового поля, однак в ній йшлося про суверенітет [[Татарстан|Татарстану]] у складі Росії як [[Республіки в складі Російської Федерації|республіки]] та [[Суб'єкт федерації|Субʼєкту федерації]] [[Татарстан]]
 
У березні 2002 року відповідно до Закону Республіки Татарстан про внесення змін і доповнень до Конституції Республіки Татарстан введена нова редакція Конституції Республіки Татарстан, після прийняття якої [[Державний суверенітет|суверенітет]] Татарстану [[Татарстан]] де-факто ліквідовано було затверджена.