[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
Немає опису редагування
Рядок 19:
[[10 серпня]] [[1839]] року Даґер представив процес отримання дагеротипа [[Французька академія наук|Французькій академії наук]]. Звістка про новий винахід була зустрінута всією Францією з таким ентузіазмом, що вже через кілька днів Даґер був відзначений командорським хрестом почесного легіону. Після цього його ім'я і його технологія стали відомі в усьому світі. До нього прийшли слава, багатство і впевненість. Ім'я Ньєпса було практично забуто.
 
Принцип Даґера виявлятипроявляти за допомогою ртутних парів був оригінальний і надійний, і заснований, без сумніву, на знаннях, отриманих Даґером від Ньєпса. На жаль, Ньєпс нічого не зробив, щоб розвинути далі свій винахід після 1829 року, так само як і його син Ісидор, який став партнером Даґера після смерті батька. Син, який дуже потребував коштів, через кілька років уклав новий контракт, в якому вказувалося, що Даґер був винахідником дагеротипу.
У 1840 Даґер усамітнився в невеликому селі Пті-Брі, де і прожив до смерті, що настала 10 липня 1851. Даґеру споруджені пам'ятники в Кормейлі (його батьківщина) і Пті-Брі. Його ім'я внесено в список найвидатніших учених Франції, поміщений на першому поверсі [[Ейфелева вежа|Ейфелевої вежі]].