Гедж-фонд: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
Рядок 13: Рядок 13:
== Посилання ==
== Посилання ==
* [http://grafkellerinvestor.com/fondy/xedj-fond/ Гедж-фонд — значення]
* [http://grafkellerinvestor.com/fondy/xedj-fond/ Гедж-фонд — значення]
* [http://news.finance.ua/ua/news/-/405196/5-najbilshyh-hedzh-fondiv-u-sviti 5 найбільших хедж-фондів у світі] ''finance.ua'', 28.06.2017


{{fin-stub}}
{{fin-stub}}

Версія за 19:36, 28 червня 2017

Гедж-фонд — загалом означає компанію, яка займається керуванням капіталом, аби максимально примножити кошти з чітко обумовленим або плаваючим ризиком. Цей тип інвестування був відкритий завдяки Альфреду Вінслов Джонсу.

Гедж-фонд (англ. hedge fund) — приватний, не обмежений нормативним регулюванням, або підданий слабшому регулюванню інвестиційний фонд, недоступний широкому колу осіб і керований професійним інвестиційним управлінцем. Вирізняється особливою структурою винагороди за управління активами.

Американські гедж-фонди згідно із законом мають право обслуговувати тільки кваліфікованих інвесторів (англ. qualified investors), з початковим внеском не менше 5 млн доларів США для приватних інвесторів і 25 млн доларів — для інституційних кваліфікованих інвесторів. Необмеженість нормативним регулюванням означає нелімітованість стратегії і нелімітованість маржинального плеча (англ. leverage).

Професійні фонди в офшорних юрисдикціях пропонують більш спрощені умови (капітал для інвестування від 100 000 доларів і немає обмеження за власним капіталом провідної компанії).

Див. також

Посилання