Шаблон:Досягнутий консенсус/документація: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
→‎Див. також: поки це суто технічна сторінка, достатньо що ми її на СО згадали
Мітка: Ручний відкіт
 
(Не показані 9 проміжних версій 3 користувачів)
Рядок 3: Рядок 3:
<!-- РЕДАГУЙТЕ ДОКУМЕНТАЦІЮ ШАБЛОНУ НИЖЧЕ ЦЬОГО РЯДКА -->
<!-- РЕДАГУЙТЕ ДОКУМЕНТАЦІЮ ШАБЛОНУ НИЖЧЕ ЦЬОГО РЯДКА -->
== Використання ==
== Використання ==
Якщо ви [[ВП:Вирішення конфліктів|здобули]] консенсус, створіть нову сторінку, відмітивши її цим шаблоном, щоб про досягнуті домовленості знало ширше коло дописувачів Вікіпедії. На [[{{TALKPAGENAME}}|сторінці обговорення]] вкажіть місце, де консенсус був початково досягнутий, щоб було видно учасників обговорення та їхню аргументацію.
Якщо ви [[ВП:Розв'язання конфліктів|здобули]] консенсус, створіть нову сторінку, відмітивши її цим шаблоном, і викладіть на ній положення досягнутої домовленості, щоб про них знало ширше коло дописувачів Вікіпедії. На [[{{TALKPAGENAME}}|сторінці обговорення]] вкажіть місце, де консенсус був початково досягнутий, щоб було видно учасників обговорення та їхню аргументацію.


Ви [[Вікіпедія:Будьте рішучими|можете вдосконалювати]] і доповнювати текст навіть після завершення обговорення, якщо ви розвиваєте текст у тому ж руслі. Тільки якщо ви заперечуєте якісь положення досягнутого консенсусу, варто почати обговорення, перш ніж внести зміни до Досягнутого консенсусу. Цим Досягнутий консенсус істотно відрізняється від правил і настанов, де для внесення будь-яких змін (окрім стилістичних) варто розпочинати нове загальне обговорення.
Навіть якщо консенсусу не було здобуто, вкажіть '''Консенсусу щодо питання поки немає''', проте вкажіть і зведені аргументи сторін. Так можна поетапно вирішувати конфліктну тему, а не починати щоразу з чистого листа.


Навіть якщо консенсусу не було здобуто, вкажіть '''Консенсусу щодо питання поки немає''', проте вкажіть і зведені аргументи сторін. Або хоча б ведіть облік обговорень, які тривали щодо цього питання, щоб в майбутньому їх легше було опрацювати. Так можна поетапно вирішувати конфліктну тему, а не починати щоразу з чистого листа.
Для включення скорочення використовуйте в шаблоні параметр: <code><nowiki>{{ДоК|ВП:СКОРОЧЕННЯ}}</nowiki></code>.

Встановлення цього шаблона автоматично додає сторінку до [[:Категорія:Вікіпедія:Консенсуси]] або до однієї з підкатегорій за наявності відповідного аргумента.

== Параметри ==
* '''перший аргумент''', '''другий аргумент''', '''третій аргумент''' (''необов'язкові'') — необов'язкові параметри, що вказують уточнення категорії.
* '''сторінка''' — необов'язковий параметр, що вказує, в якому саме обговоренні було досягнуто консенсусу.


== Див. також ==
== Див. також ==
Рядок 16: Рядок 22:
* {{тл|настанова}}
* {{тл|настанова}}
* {{тл|додаток}}
* {{тл|додаток}}
* {{тл|консенсус}}


<includeonly>
<includeonly>

Поточна версія на 23:12, 30 грудня 2023

Використання

[ред. код]

Якщо ви здобули консенсус, створіть нову сторінку, відмітивши її цим шаблоном, і викладіть на ній положення досягнутої домовленості, щоб про них знало ширше коло дописувачів Вікіпедії. На сторінці обговорення вкажіть місце, де консенсус був початково досягнутий, щоб було видно учасників обговорення та їхню аргументацію.

Ви можете вдосконалювати і доповнювати текст навіть після завершення обговорення, якщо ви розвиваєте текст у тому ж руслі. Тільки якщо ви заперечуєте якісь положення досягнутого консенсусу, варто почати обговорення, перш ніж внести зміни до Досягнутого консенсусу. Цим Досягнутий консенсус істотно відрізняється від правил і настанов, де для внесення будь-яких змін (окрім стилістичних) варто розпочинати нове загальне обговорення.

Навіть якщо консенсусу не було здобуто, вкажіть Консенсусу щодо питання поки немає, проте вкажіть і зведені аргументи сторін. Або хоча б ведіть облік обговорень, які тривали щодо цього питання, щоб в майбутньому їх легше було опрацювати. Так можна поетапно вирішувати конфліктну тему, а не починати щоразу з чистого листа.

Встановлення цього шаблона автоматично додає сторінку до Категорія:Вікіпедія:Консенсуси або до однієї з підкатегорій за наявності відповідного аргумента.

Параметри

[ред. код]
  • перший аргумент, другий аргумент, третій аргумент (необов'язкові) — необов'язкові параметри, що вказують уточнення категорії.
  • сторінка — необов'язковий параметр, що вказує, в якому саме обговоренні було досягнуто консенсусу.

Див. також

[ред. код]