Кубок СРСР з футболу 1961: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
[неперевірена версія] | [очікує на перевірку] |
Вилучено вміст Додано вміст
Ahonc (обговорення | внесок) →1/128 фіналу - 11 червня: оформлення |
Функція пропозицій посилань: додано 3 посилання. |
||
(Не показані 46 проміжних версій 16 користувачів) | |||
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{{Національний чемпіонат |
|||
{{Edited}} |
|||
|турнір=Кубок СРСР 1961 |
|||
|лого = [[Файл:Кубок СРСР.gif|125пкс]] |
|||
|підпис = Кубок СРСР |
|||
|час = 15 квітня — 29 жовтня 1961 |
|||
|учасників = 154 |
|||
|чемпіон = [[Шахтар (Донецьк)|Шахтар (Сталіне)]] |
|||
|раз = 1 |
|||
|2 місце = [[Торпедо (Москва)]] |
|||
|бомбардир = |
|||
|бголів = |
|||
|ігор = 166 |
|||
|голів = 528 |
|||
|попередній_сезон = [[Кубок СРСР з футболу 1959—1960|1959—60]] |
|||
|наступний_сезон = [[Кубок СРСР з футболу 1962|1962]] |
|||
}} |
|||
'''20-й розіграш кубка СРСР''' проходив з червня по жовтень 1961 року. Вперше володарем трофею став [[Шахтар (Донецьк)|«Шахтар»]]. |
|||
== Команди-учасниці == |
== Команди-учасниці == |
||
{{3 стовпці}} |
|||
# «Авангард» (Жовті Води) |
|||
# [[Авангард (Жовті Води)|«Авангард» (Жовті Води)]] |
|||
# «Авангард» (Комсомольськ-на-Амурі) |
# «Авангард» (Комсомольськ-на-Амурі) |
||
# «Авангард» (Краматорськ) |
# [[Авангард (Краматорськ)|«Авангард» (Краматорськ)]] |
||
# «Авангард» (Кривий Ріг) |
# [[Кривбас (футбольний клуб)|«Авангард» (Кривий Ріг)]] |
||
# «Авангард» (Сімферополь) |
# [[Таврія (Сімферополь)|«Авангард» (Сімферополь)]] |
||
# «Авангард» (Суми) |
# [[Фрунзенець (Суми)|«Авангард» (Суми)]] |
||
# «Авангард» (Тернопіль) |
# [[Будівельник (Тернопіль)|«Авангард» (Тернопіль)]] |
||
# «Авангард» (Харків) |
# [[Авангард (Харків)|«Авангард» (Харків)]] |
||
# «Авангард» (Чернівці) |
# [[Буковина (футбольний клуб)|«Авангард» (Чернівці)]] |
||
# «Адміралтеєць» (Ленінград) |
# [[Адміралтієць (футбольний клуб)|«Адміралтеєць» (Ленінград)]] |
||
# «Азовсталь» (Жданов) |
# [[Іллічівець (футбольний клуб)|«Азовсталь» (Жданов)]] |
||
# «Амур» (Благовєщенськ) |
# [[Амур (Благовєщенськ)|«Амур» (Благовєщенськ)]] |
||
# «Ангара» (Іркутськ) |
# [[Зірка (Іркутськ)|«Ангара» (Іркутськ)]] |
||
# «Арсенал» (Київ) |
# [[Темп (Київ)|«Арсенал» (Київ)]] |
||
# «Байкал» (Улан-Уде) |
# [[Селенга (футбольний клуб)|«Байкал» (Улан-Уде)]] |
||
# «Балтика» (Калінінград) |
# [[Балтика (футбольний клуб)|«Балтика» (Калінінград)]] |
||
# «Бєларусь» (Мінськ) |
# [[Динамо (футбольний клуб, Мінськ)|«Бєларусь» (Мінськ)]] |
||
# «Будівельник» (Курган) |
# «Будівельник» (Курган) |
||
# «Будівельник» (Саранськ) |
# [[Мордовія (футбольний клуб)|«Будівельник» (Саранськ)]] |
||
# «Будівельник» (Уфа) |
# «Будівельник» (Уфа) |
||
# «Верховина» (Ужгород) |
# [[Говерла (футбольний клуб)|«Верховина» (Ужгород)]] |
||
# «Волга» (Калінін) |
# [[Волга (Твер)|«Волга» (Калінін)]] |
||
# «Волгар» (Астрахань) |
# [[Волгар (футбольний клуб)|«Волгар» (Астрахань)]] |
||
# «Волинь» (Луцьк) |
# [[Волинь (футбольний клуб)|«Волинь» (Луцьк)]] |
||
# «Геолог» (Тюмень) |
# [[Тюмень (футбольний клуб)|«Геолог» (Тюмень)]] |
||
# «Даугава» (Рига) |
# [[Даугава (Рига, 1944)|«Даугава» (Рига)]] |
||
# «Десна» (Чернігів) |
# [[Десна (футбольний клуб)|«Десна» (Чернігів)]] |
||
# «Динамо» (Батумі) |
# [[Динамо (Батумі)|«Динамо» (Батумі)]] |
||
# «Динамо» (Брянськ) |
# [[Динамо (Брянськ)|«Динамо» (Брянськ)]] |
||
# «Динамо» (Київ) |
# [[Динамо (Київ)|«Динамо» (Київ)]] |
||
# «Динамо» (Кіров) |
# [[Динамо (футбольний клуб, Кіров)|«Динамо» (Кіров)]] |
||
# «Динамо» (Ленінград) |
# [[Динамо (футбольний клуб, Санкт-Петербург)|«Динамо» (Ленінград)]] |
||
# «Динамо» (Махачкала) |
# [[Динамо-Дагестан|«Динамо» (Махачкала)]] |
||
# «Динамо» (Москва) |
# [[Динамо (футбольний клуб, Москва)|«Динамо» (Москва)]] |
||
# «Динамо» (Самарканд) |
# [[Динамо (Самарканд)|«Динамо» (Самарканд)]] |
||
# «Динамо» (Тбілісі) |
# [[Динамо (Тбілісі)|«Динамо» (Тбілісі)]] |
||
# «Динамо» (Хмельницький) |
# [[Поділля (Хмельницький)|«Динамо» (Хмельницький)]] |
||
# «Енергетик» (Сталінабад) |
# [[ЦСКА-Памір|«Енергетик» (Сталінабад)]] |
||
# «Енергія» (Волжський) |
# [[Торпедо (Волзький)|«Енергія» (Волжський)]] |
||
# «Забайкалець» (Чита) |
# «Забайкалець» (Чита) |
||
# «Зеніт» (Іжевськ) |
# [[Іжевськ (футбольний клуб)|«Зеніт» (Іжевськ)]] |
||
# «Зеніт» (Ленінград) |
# [[Зеніт (Санкт-Петербург)|«Зеніт» (Ленінград)]] |
||
# «Знамя труда» (Орєхово-Зуєво) |
# [[Знамя Труда (футбольний клуб)|«Знамя труда» (Орєхово-Зуєво)]] |
||
# «Зірка» (Кіровоград) |
# [[Зірка (Кіровоград)|«Зірка» (Кіровоград)]] |
||
# «Зірка» (Перм) |
# [[Зірка (Перм)|«Зірка» (Перм)]] |
||
# «Зоря» (Пенза) |
# [[Зеніт (Пенза)|«Зоря» (Пенза)]] |
||
# «Іртиш» (Омськ) |
# [[Іртиш (Омськ)|«Іртиш» (Омськ)]] |
||
# «Іскра» (Казань) |
# [[Рубін (Казань)|«Іскра» (Казань)]] |
||
# «Кайрат» (Алма-Ата) |
# [[Кайрат (футбольний клуб)|«Кайрат» (Алма-Ата)]] |
||
# «Калев» ( |
# [[Калев (Таллінн)|«Калев» (Таллінн)]] |
||
# «Колгоспник» (Полтава) |
# [[Ворскла (футбольний клуб)|«Колгоспник» (Полтава)]] |
||
# «Колгоспник» (Рівне) |
# [[Верес (футбольний клуб)|«Колгоспник» (Рівне)]] |
||
# «Колгоспник» (Черкаси) |
# [[Дніпро (Черкаси)|«Колгоспник» (Черкаси)]] |
||
# Команда міста Серпухова (Серпухов) |
# Команда міста Серпухова (Серпухов) |
||
# «Копет-Даг» (Ашхабад) |
# [[Копетдаг (футбольний клуб)|«Копет-Даг» (Ашхабад)]] |
||
# «Красне знамя» (Вітебськ) |
# [[Вітебськ (футбольний клуб)|«Красне знамя» (Вітебськ)]] |
||
# «Крила Рад» (Куйбишев) |
# [[Крила Рад (Самара)|«Крила Рад» (Куйбишев)]] |
||
# «Локомотив» (Вінниця) |
# [[Нива (Вінниця)|«Локомотив» (Вінниця)]] |
||
# «Локомотив» (Гомель) |
# [[Гомель (футбольний клуб)|«Локомотив» (Гомель)]] |
||
# «Локомотив» (Красноярськ) |
# [[Локомотив (Красноярськ)|«Локомотив» (Красноярськ)]] |
||
# «Локомотив» (Москва) |
# [[Локомотив (Москва)|«Локомотив» (Москва)]] |
||
# «Локомотив» (Оренбург) |
# [[Локомотив (Оренбург)|«Локомотив» (Оренбург)]] |
||
# «Локомотив» (Сталіно) |
# [[Локомотив (Донецьк)|«Локомотив» (Сталіно)]] |
||
# «Локомотив» (Тбілісі) |
# [[Локомотив (Тбілісі)|«Локомотив» (Тбілісі)]] |
||
# «Локомотив» (Челябінськ) |
# [[Локомотив (Челябінськ)|«Локомотив» (Челябінськ)]] |
||
# [[Маяк (Херсон)|«Маяк» (Херсон)]] |
|||
# «Луч» (Владивосток) |
|||
# [[Дніпро (Дніпропетровськ)|«Металург» (Дніпропетровськ)]] |
|||
# «Маяк» (Херсон) |
|||
# «Металург» ( |
# [[Металург (Запоріжжя)|«Металург» (Запоріжжя)]] |
||
# «Металург» ( |
# [[Металург-Магнітогорськ|«Металург» (Магнітогорськ)]] |
||
# «Металург» ( |
# [[Уралець НТ|«Металург» (Нижній Тагіл)]] |
||
# «Металург» ( |
# [[Руставі (футбольний клуб)|«Металург» (Руставі)]] |
||
# «Металург» ( |
# [[Новокузнецьк (футбольний клуб)|«Металург» (Сталінськ)]] |
||
# «Металург» (Сталінськ) |
|||
# «Металург» (Череповець) |
# «Металург» (Череповець) |
||
# «Металург» (Чимкент) |
# [[Жигер (футбольний клуб)|«Металург» (Чимкент)]] |
||
# «Молдова» (Кишинів) |
# [[Зімбру (футбольний клуб)|«Молдова» (Кишинів)]] |
||
# «Нафтовик» (Баку) |
# [[Нефтчі (Баку)|«Нафтовик» (Баку)]] |
||
# «Нафтовик» (Дрогобич) |
# [[Нафтовик (Дрогобич)|«Нафтовик» (Дрогобич)]] |
||
# «Нафтовик» (Сизрань) |
# «Нафтовик» (Сизрань) |
||
# «Ніструл» (Бендери) |
# [[Тигина (футбольний клуб)|«Ніструл» (Бендери)]] |
||
# «Онежець» (Петрозаводськ) |
# «Онежець» (Петрозаводськ) |
||
# «Пахтакор» (Ташкент) |
# [[Пахтакор (футбольний клуб)|«Пахтакор» (Ташкент)]] |
||
# «Полісся» (Житомир) |
# [[Полісся (Житомир)|«Полісся» (Житомир)]] |
||
# [[Промінь-Енергія|«Промінь» (Владивосток)]] |
|||
# «Ракета» (Горький) |
# «Ракета» (Горький) |
||
# РЕЗ (Рига) |
# РЕЗ (Рига) |
||
# «Ріца» (Сухумі |
# [[Динамо (Сухумі)|«Ріца» (Сухумі)]] |
||
# «Ростсільмаш» (Ростов-на-Дону) |
# [[Ростов (футбольний клуб)|«Ростсільмаш» (Ростов-на-Дону)]] |
||
# «Сільмаш» (Лієпая) |
# «Сільмаш» (Лієпая) |
||
# СКА (Київ) |
# [[ЦСКА (Київ)|СКА (Київ)]] |
||
# СКА (Львів) |
# [[СКА (Львів)]] |
||
# СКА (Новосибірськ) |
# [[СКА (Новосибірськ)|СКА (Новосибірськ)]] |
||
# СКА (Ростов-на-Дону) |
# [[СКА (Ростов-на-Дону)|СКА (Ростов-на-Дону)]] |
||
# СКА (Хабаровськ) |
# [[СКА-Хабаровськ|СКА (Хабаровськ)]] |
||
# СКФ (Севастополь) |
# [[СКЧФ (Севастополь)|СКФ (Севастополь)]] |
||
# «Сокіл» (Саратов) |
# [[Сокіл (Саратов)|«Сокіл» (Саратов)]] |
||
# «Спартак» (Баку) |
# «Спартак» (Баку) |
||
# «Спартак» (Брест) |
# [[Динамо-Берестя|«Спартак» (Брест)]] |
||
# «Спартак» (Вільнюс) |
# [[Жальгіріс (Вільнюс)|«Спартак» (Вільнюс)]] |
||
# «Спартак» (Єреван) |
# [[Арарат (футбольний клуб, Єреван)|«Спартак» (Єреван)]] |
||
# «Спартак» (Ленінград) |
# [[Спартак (футбольний клуб, Ленінград)|«Спартак» (Ленінград)]] |
||
# «Спартак» (Москва) |
# [[Спартак (Москва)|«Спартак» (Москва)]] |
||
# «Спартак» (Нальчик) |
# [[Спартак-Нальчик|«Спартак» (Нальчик)]] |
||
# «Спартак» (Орджонікідзе) |
# [[Спартак (Владикавказ)|«Спартак» (Орджонікідзе)]] |
||
# «Спартак» (Орел) |
# [[Орел (футбольний клуб)|«Спартак» (Орел)]] |
||
# «Спартак» (Рязань) |
# [[Спартак (Рязань)|«Спартак» (Рязань)]] |
||
# «Спартак» (Смоленськ) |
# [[Іскра (Смоленськ)|«Спартак» (Смоленськ)]] |
||
# «Спартак» (Ставрополь) |
# [[Динамо (футбольний клуб, Ставрополь, 1924)|«Спартак» (Ставрополь)]] |
||
# «Спартак» (Станіслав) |
# [[Спартак (Івано-Франківськ)|«Спартак» (Станіслав)]] |
||
# «Спартак» (Тамбов) |
# [[Спартак (футбольний клуб, Тамбов)|«Спартак» (Тамбов)]] |
||
# «Спартак» (Ульяновськ) |
# [[Волга (Ульяновськ)|«Спартак» (Ульяновськ)]] |
||
# «Спартак» (Фергана) |
# [[Нефтчі (Фергана)|«Спартак» (Фергана)]] |
||
# «Старт» (Ташкент) |
# [[Старт (футбольний клуб, Ташкент)|«Старт» (Ташкент)]] |
||
# «Суднобудівник» (Миколаїв) |
# [[Миколаїв (муніципальний футбольний клуб)|«Суднобудівник» (Миколаїв)]] |
||
# «Супутник» (Калуга) |
# [[Локомотив (Калуга)|«Супутник» (Калуга)]] |
||
# «Текстильник» (Іваново) |
# [[Текстильник (Іваново)|«Текстильник» (Іваново)]] |
||
# «Текстильник» ( |
# [[Кяпаз (футбольний клуб)|«Текстильник» (Кіровабад)]] |
||
# «Текстильник» (Кострома) |
# [[Спартак (Кострома)|«Текстильник» (Кострома)]] |
||
# «Темп» (Барнаул) |
# [[Динамо (Барнаул)|«Темп» (Барнаул)]] |
||
# «Темп» (Сумгаїт) |
# «Темп» (Сумгаїт) |
||
# «Терек» (Грозний) |
# [[Терек (футбольний клуб)|«Терек» (Грозний)]] |
||
# « |
# [[Том (футбольний клуб)|«Томич» (Томськ)]] |
||
# «Торпедо» (Армавір) |
# «Торпедо» (Армавір) |
||
# «Торпедо» (Горький) |
# [[Торпедо-Вікторія|«Торпедо» (Горький)]] |
||
# «Торпедо» (Кутаїсі) |
# [[Торпедо (Кутаїсі)|«Торпедо» (Кутаїсі)]] |
||
# «Торпедо» (Липецьк) |
# [[Металург (Липецьк)|«Торпедо» (Липецьк)]] |
||
# «Торпедо» (Москва) |
# [[Торпедо (Москва)|«Торпедо» (Москва)]] |
||
# «Торпедо» (Павлово) |
# «Торпедо» (Павлово) |
||
# «Торпедо» (Таганрог) |
# [[Торпедо (Таганрог)|«Торпедо» (Таганрог)]] |
||
# «Торпедо» (Харків) |
# [[Торпедо (Харків)|«Торпедо» (Харків)]] |
||
# «Трактор» (Владимир) |
# [[Торпедо (футбольний клуб, Владимир)|«Трактор» (Владимир)]] |
||
# «Трактор» (Сталінград) |
# [[Ротор (Волгоград)|«Трактор» (Сталінград)]] |
||
# «Тралфлотовець» (Мурманськ) |
# «Тралфлотовець» (Мурманськ) |
||
# «Труд» (Воронеж) |
# [[Факел (Воронеж)|«Труд» (Воронеж)]] |
||
# «Труд» (Ногінськ) |
# [[Знамя (футбольний клуб, Ногінськ)|«Труд» (Ногінськ)]] |
||
# «Труд» (Тула) |
# [[Арсенал (Тула)|«Труд» (Тула)]] |
||
# «Трудові резерви» (Кисловодськ) |
# [[Нарзан (футбольний клуб)|«Трудові резерви» (Кисловодськ)]] |
||
# «Трудові резерви» (Курськ) |
# [[Авангард (футбольний клуб, Курськ)|«Трудові резерви» (Курськ)]] |
||
# «Уралмаш» (Свердловськ) |
# [[Урал (футбольний клуб)|«Уралмаш» (Свердловськ)]] |
||
# «Хімік» (Березники) |
# «Хімік» (Березники) |
||
# «Хімік» (Дніпродзержинськ) |
# [[Прометей (Дніпродзержинськ, 1947)|«Хімік» (Дніпродзержинськ)]] |
||
# «Хімік» (Кемерово) |
# [[Кузбас (Кемерово)|«Хімік» (Кемерово)]] |
||
# «Хімік» (Могильов) |
# [[Дніпро (Могильов)|«Хімік» (Могильов)]] |
||
# «Хімік» (Сєверодонецьк) |
# [[Хімік (Сєвєродонецьк)|«Хімік» (Сєверодонецьк)]] |
||
# «Цемент» (Новоросійськ) |
# [[Чорноморець (Новоросійськ)|«Цемент» (Новоросійськ)]] |
||
# «Цементник» (Бєлгород) |
# [[Салют (Бєлгород)|«Цементник» (Бєлгород)]] |
||
# ЦСКА (Москва) |
# [[ЦСКА (футбольний клуб, Москва)|ЦСКА (Москва)]] |
||
# «Чорноморець» (Одеса) |
# [[Чорноморець (Одеса)|«Чорноморець» (Одеса)]] |
||
# «Шахтар» (Горлівка) |
# [[Шахтар (Горлівка)|«Шахтар» (Горлівка)]] |
||
# «Шахтар» (Кадіївка) |
# [[Шахтар (Стаханов)|«Шахтар» (Кадіївка)]] |
||
# «Шахтар» (Сталіно) |
# [[Шахтар (Донецьк)|«Шахтар» (Сталіно)]] |
||
# «Шахтар» (Сталіногорськ) |
# [[Хімік (Новомосковськ)|«Шахтар» (Сталіногорськ)]] |
||
# «Шахтар» (Шахти) |
# [[Шахтар (футбольний клуб, Шахти)|«Шахтар» (Шахти)]] |
||
# «Шинник» (Ярославль) |
# [[Шинник (футбольний клуб)|«Шинник» (Ярославль)]] |
||
</div> |
|||
== 1/128 фіналу == |
== 1/128 фіналу == |
||
Матчі 1/128 фіналу відбулися [[11 червня]]. |
Матчі 1/128 фіналу відбулися [[11 червня]]. |
||
{| class="wikitable" |
|||
{| |
|||
! Команда 1 |
! Команда 1 |
||
! Команда 2 |
! Команда 2 |
||
Рядок 164: | Рядок 183: | ||
| '''«Волга»''' |
| '''«Волга»''' |
||
| «Динамо» Л |
| «Динамо» Л |
||
| 5:0 |
| align=center | 5:0 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Шинник»''' |
| '''«Шинник»''' |
||
| «Супутник» |
| «Супутник» |
||
| 4:2 |
| align=center | 4:2 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Металург» |
| '''«Металург» Чр''' |
||
| «Онежець» |
| «Онежець» |
||
| 2:1 |
| align=center | 2:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Динамо» Бр''' |
| '''«Динамо» Бр''' |
||
| «Труд» Т |
| «Труд» Т |
||
| 2:1 |
| align=center | 2:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Іскра»''' |
| '''«Іскра»''' |
||
| «Спартак» См |
| «Спартак» См |
||
| 2:0 |
| align=center | 2:0 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Зеніт» І''' |
| '''«Зеніт» І''' |
||
| «Текстильник» І |
| «Текстильник» І |
||
| 3:0 |
| align=center | 3:0 |
||
|- |
|- |
||
| «Балтика» |
| «Балтика» |
||
| «Торпедо» Г |
| «Торпедо» Г |
||
| 1:1 |
| align=center | 1:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Динамо» Кр''' |
| '''«Динамо» Кр''' |
||
| «Знамя труда» |
| «Знамя труда» |
||
| 5:2 |
| align=center | 5:2 |
||
|- |
|- |
||
| «Нафтовик» С |
| «Нафтовик» С |
||
| '''«Трактор» Ст''' |
| '''«Трактор» Ст''' |
||
| 1:2 |
| align=center | 1:2 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Спартак» Р''' |
| '''«Спартак» Р''' |
||
| «Торпедо» Л |
| «Торпедо» Л |
||
| 2:0 |
| align=center | 2:0 |
||
|- |
|- |
||
| «Зоря» |
| «Зоря» |
||
| '''«Крила Рад»''' |
| '''«Крила Рад»''' |
||
| 0:7 |
| align=center | 0:7 |
||
|- |
|- |
||
| «Спартак» У |
| «Спартак» У |
||
| «Сокіл» |
| «Сокіл» |
||
| 1:1 |
| align=center | 1:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Енергія»''' |
| '''«Енергія»''' |
||
| «Спартак» Орл |
| «Спартак» Орл |
||
| 4:2 |
| align=center | 4:2 |
||
|- |
|- |
||
| «Торпедо» А |
| «Торпедо» А |
||
| «Спартак» Ств |
| «Спартак» Ств |
||
| 1:1 |
| align=center | 1:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Спартак» Орд''' |
| '''«Спартак» Орд''' |
||
| «Цемент» |
| «Цемент» |
||
| 2:0 |
| align=center | 2:0 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Торпедо» Т''' |
| '''«Торпедо» Т''' |
||
| «Терек» |
| «Терек» |
||
| 2:0 |
| align=center | 2:0 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Волгар»''' |
| '''«Волгар»''' |
||
| «Трудові резерви» Кс |
| «Трудові резерви» Кс |
||
| 2:0 |
| align=center | 2:0 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Іртиш»''' |
| '''«Іртиш»''' |
||
| «Уралмаш» |
| «Уралмаш» |
||
| 1:0 |
| align=center | 1:0 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Геолог»''' |
| '''«Геолог»''' |
||
| «Будівельник» С |
| «Будівельник» С |
||
| 3:1 |
| align=center | 3:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Локомотив» О''' |
| '''«Локомотив» О''' |
||
| «Металург» М |
| «Металург» М |
||
| 3:1 |
| align=center | 3:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Будівельник» У''' |
| '''«Будівельник» У''' |
||
| «Металург» НТ |
| «Металург» НТ |
||
| 2:0 |
| align=center | 2:0 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Зірка» П''' |
| '''«Зірка» П''' |
||
| «Будівельник» К |
| «Будівельник» К |
||
| 2:0 |
| align=center | 2:0 |
||
|- |
|- |
||
| СКА Х |
| СКА Х |
||
| СКА Н |
| СКА Н |
||
| 1:1 |
| align=center | 1:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Томіч»''' |
| '''«Томіч»''' |
||
| «Ангара» |
| «Ангара» |
||
| 3:1 |
| align=center | 3:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Темп» Б''' |
| '''«Темп» Б''' |
||
| «Байкал» |
| «Байкал» |
||
| 1:0 |
| align=center | 1:0 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Амур»''' |
| '''«Амур»''' |
||
| «Авангард» К-А |
| «Авангард» К-А |
||
| 4:2 |
| align=center | 4:2 |
||
|- |
|- |
||
| «Забайкалець» |
| «Забайкалець» |
||
| «Хімік» К |
| «Хімік» К |
||
| 1:1 |
| align=center | 1:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Чорноморець»''' |
| '''«Чорноморець»''' |
||
| «Колгоспник» Р |
| «Колгоспник» Р |
||
| 3:2 |
| align=center | 3:2 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Зірка» К''' |
| '''«Зірка» К''' |
||
| «Авангард» Ч |
| «Авангард» Ч |
||
| 2:1 |
| align=center | 2:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Колгоспник» Ч''' |
| '''«Колгоспник» Ч''' |
||
| «Суднобудівник» |
| «Суднобудівник» |
||
| 3:2 |
| align=center | 3:2 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Верховина»''' |
| '''«Верховина»''' |
||
| «Волинь» |
| «Волинь» |
||
| 3:1 |
| align=center | 3:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Спартак» Стн''' |
| '''«Спартак» Стн''' |
||
| «Авангард» Т |
| «Авангард» Т |
||
| 2:1 |
| align=center | 2:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Десна»''' |
| '''«Десна»''' |
||
| «Нафтовик» Д |
| «Нафтовик» Д |
||
| 4:3 |
| align=center | 4:3 |
||
|- |
|- |
||
| «Полісся» |
| «Полісся» |
||
| «Динамо» Х |
| «Динамо» Х |
||
| 1:1 |
| align=center | 1:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''СКА Л''' |
| '''СКА Л''' |
||
| «Арсенал» |
| «Арсенал» |
||
| 2:0 |
| align=center | 2:0 |
||
|- |
|||
| «Металург» Д |
|||
| '''«Локомотив» С''' |
|||
| align=center | 1:2 |
|||
|- |
|- |
||
| «Металург» Д |
|||
| '''«Локомотив» С''' |
|||
| 1:2 |
|||
|- |
|||
| '''«Авангард» Крм''' |
| '''«Авангард» Крм''' |
||
| «Колгоспник» П |
| «Колгоспник» П |
||
| 2:1 |
| align=center | 2:1 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Азовсталь»''' |
| '''«Азовсталь»''' |
||
| «Металург» З |
| «Металург» З |
||
| 1:0 |
| align=center | 1:0 |
||
|- |
|- |
||
| '''СКФ''' |
| '''СКФ''' |
||
| СКА К |
| СКА К |
||
| 3:0 |
| align=center | 3:0 |
||
|- |
|- |
||
| «Авангард» КР |
| «Авангард» КР |
||
| «Авангард» Сум |
| «Авангард» Сум |
||
| 2:2 |
| align=center | 2:2 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Торпедо» Х''' |
| '''«Торпедо» Х''' |
||
| «Шахтар» Г |
| «Шахтар» Г |
||
| 2:0 |
| align=center | 2:0 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Авангард» Смф''' |
| '''«Авангард» Смф''' |
||
| «Шахтар» К |
| «Шахтар» К |
||
| 2:0 |
| align=center | 2:0 |
||
|- |
|- |
||
| «Локомотив» Г |
| «Локомотив» Г |
||
| '''«Локомотив» Т''' |
| '''«Локомотив» Т''' |
||
| 0:3 |
| align=center | 0:3 |
||
|- |
|- |
||
| «Хімік» М |
| «Хімік» М |
||
| '''«Спартак» Бр''' |
| '''«Спартак» Бр''' |
||
| 0:4 |
| align=center | 0:4 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Торпедо» К''' |
| '''«Торпедо» К''' |
||
| «Спартак» Бк |
| «Спартак» Бк |
||
| 3:0 |
| align=center | 3:0 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Старт»''' |
| '''«Старт»''' |
||
| «Динамо» С |
| «Динамо» С |
||
| 2:0 |
| align=center | 2:0 |
||
|- |
|- |
||
| '''«Текстильник» Кр''' |
| '''«Текстильник» Кр''' |
||
| «Металург» |
| «Металург» Чм |
||
| align=center | +:- |
|||
| +:– |
|||
|} |
|||
Перегравання відбулися [[12 червня]]: |
|||
{| class="wikitable" | |
|||
! Команда 1 |
|||
! Команда 2 |
|||
! Рахунок |
|||
|- |
|||
| '''«Балтика»''' |
|||
| «Торпедо» Г |
|||
| align=center | 2:0 |
|||
|- |
|||
| '''«Спартак» У''' |
|||
| «Сокіл» |
|||
| align=center | 4:2 |
|||
|- |
|||
| '''«Торпедо» А''' |
|||
| «Спартак» Ств |
|||
| align=center | 1:0 |
|||
|- |
|||
| '''СКА Х''' |
|||
| СКА Н |
|||
| align=center | 2:0 |
|||
|- |
|||
| «Забайкалець» |
|||
| «Хімік» К |
|||
| align=center | 0:0 |
|||
|- |
|||
| «Полісся» |
|||
| '''«Динамо» Х''' |
|||
| align=center | 0:2 |
|||
|- |
|||
| «Авангард» КР |
|||
| '''«Авангард» Сум''' |
|||
| align=center | 2:3 |
|||
|} |
|||
[[13 червня]] відбулося повторне перегравання: |
|||
{| class="wikitable" |
|||
! Команда 1 |
|||
! Команда 2 |
|||
! Рахунок |
|||
|- |
|||
| '''«Забайкалець»''' |
|||
| «Хімік» К |
|||
| align=center | 3:2 |
|||
|} |
|} |
||
перегравання - 12 червня |
|||
* «Балтика» Калінінград — «Торпедо» Горький 2:0 |
|||
* «Спартак» Ульяновськ — «Сокіл» Саратов 4:2 |
|||
* «Торпедо» Армавір — «Спартак» Ставрополь 1:0 |
|||
* СКА (Хабаровськ) — СКА (Нововсибірськ) 2:0 |
|||
* «Забайкалець» Чита — «Хімік» Кемерово 0:0 |
|||
* «Полісся» Житомир — «Динамо» Хмельницький 0:2 |
|||
* «Авангард» Кривий Ріг — «Авангард» Суми 2:3 |
|||
повторне перегравання — 13 червня |
|||
* «Забайкалець» Чита — «Хімік» Кемерово 3:2 |
|||
== 1/64 фіналу |
== 1/64 фіналу — 3 серпня == |
||
* 2.VII |
* 2.VII «Колгоспник» Черкаси — «Верховина» Ужгород 2:1 |
||
* |
* «Волга» Калінін — «Шинник» Ярославль 0:0 |
||
* |
* «Шахтар» Сталіногорськ — «Текстильник» Кострома 2:0 |
||
* |
* «Спартак» Ленінград — «Тралфлотовець» Мурманськ 3:1 |
||
* |
* «Металург» [[Череповець]] — «Динамо» Брянськ 1:0 |
||
* |
* «Іскра» Казань — «Зеніт» Іжевськ 2:0 |
||
* Команда м. Серпухова |
* Команда м. Серпухова — «Труд» Ногінськ 2:1 |
||
* |
* «Ракета» Горький — «Трактор» Владимир 2:0 |
||
* |
* «Балтика» Калінінград — «Динамо» Кіров 3:0 |
||
* |
* «Трактор» Сталінград — «Спартак» Рязань 3:1 |
||
* |
* «Крила Рад» Куйбишев — «Спартак» Тамбов 5:0 |
||
* |
* «Трудові резерви» Курськ — «Цементник» Бєлгород 3:2 |
||
* |
* «Енергія» Волжський — «Спартак» Ульяновськ 3:1 |
||
* |
* «Торпедо» Армавір — «Спартак» Орджонікідзе 1:0 |
||
* |
* «Спартак» Нальчик — «Динамо» Махачкала 1:0 |
||
* |
* «Шахтар» Шахти — «Ростсільмаш» Ростов-на-Дону 4:1 |
||
* |
* «Торпедо» Таганрог — «Волгар» Астрахань 1:0 |
||
* |
* «Іртиш» Омськ — «Геолог» Тюмень 2:0 |
||
* |
* «Торпедо» Павлово — «Локомотив» Оренбург 2:0 |
||
* |
* «Хімік» Березники — «Локомотив» Челябінськ 2:1 |
||
* |
* «Зірка» Перм — «Будівельник» [[Уфа]] 3:5 |
||
* СКА (Хабаровськ) |
* СКА (Хабаровськ) — «Томіч» Томськ 2:0 |
||
* |
* «Металург» Сталінськ — «Темп» Барнаул 5:0 |
||
* |
* «Луч» Владивосток — «Локомотив» Красноярськ 3:0 |
||
* |
* «Амур» Благовєщенськ — «Забайкалець» Чита 2:1 |
||
* |
* 21.06. «Зірка» Кіровоград — «Чорноморець» Одеса 2:3 дч |
||
* |
* «Спартак» Станіслав — «Десна» Чернігів 0:0 |
||
* СКА (Львів) |
* СКА (Львів) — «Динамо» Хмельницький 3:4 |
||
* |
* «Локомотив» Вінниця — «Маяк» Херсон 2:1 |
||
* |
* «Авангард» Жовті Води — «Локомотив» Сталіно 1:0 |
||
* |
* «Авангард» Краматорськ — «Азовсталь» Жданов 1:0 |
||
* СКФ (Севастополь) |
* СКФ (Севастополь) — «Авангард» Суми 1:0 |
||
* |
* «Авангард» Сімферополь — «Торпедо» Харків 2:0 |
||
* |
* «Хімік» Сєверодонецьк — «Хімік» Дніпродзержинськ 3:0 |
||
* |
* «Локомотив» Тбілісі — РЕЗ (Рига) +:- |
||
* |
* «Сільмаш» Лієпая — «Ніструл» Бендери 0:1 |
||
* |
* «Красноє знамя» Вітебськ — «Динамо» Батумі 2:2 |
||
* |
* «Спартак» Брест — «Ріца» Сухумі +:- |
||
* |
* «Старт» Ташкент — «Текстильник» Кіровобад +:- |
||
* |
* «Енергетик» Сталінабад — «Копет-Даг» Ашхабад 4:1 |
||
* |
* «Спартак» Фергана — «Темп» [[Сумгаїт]] 1:0 |
||
* |
* «Металург» Руставі — «Торпедо» Кутаїсі 1:3 |
||
перегравання |
перегравання — 4 серпня |
||
* |
* «Волга» Калінін — «Шинник» Ярославль 3:2 |
||
* |
* «Спартак» Станіслав — «Десна» Чернігів 1:0 |
||
* |
* «Красноє знамя» Вітебськ — «Динамо» Батумі 1:1 |
||
повторне перегравання |
повторне перегравання — 5 серпня |
||
* |
* «Красноє знамя» Вітебськ — «Динамо» Батумі 3:6 |
||
== 1/32 фіналу |
== 1/32 фіналу — 9 серпня == |
||
* |
* «Енергетик» Сталінабад — «Даугава» Рига 2:1 |
||
* |
* «Луч» Владивосток — «Динамо» Москва 1:2 |
||
* |
* «Трактор» Сталінград — «Динамо» Тбілісі 0:3 |
||
* |
* «Ніструл» Бендери — «Крила Рад» Куйбишев 0:4 |
||
* |
* «Хімік» Березники — «Спартак» Фергана 1:2 |
||
* |
* «Авангард» Краматорськ — «Авангард» Сімферполь 1:0 |
||
* |
* «Волга» Калінін — «Калев» Таллінн 2:3 |
||
* |
* «Іртиш» Омськ — «Нафтовик» Баку 0:1 |
||
* |
* «Ракета» Горький — «Молдова» Кишинів 1:0 |
||
* |
* «Торпедо» Павлово — «Динамо» Батумі 2:1 |
||
* |
* «Будівельник» Уфа — «Зеніт» Ленінград 0:2 |
||
* |
* «Торпедо» Кутаїсі — «Колгоспник» Черкаси 0:1 |
||
* |
* «Металург» Череповець — «Бєларусь» Мінськ 2:3 |
||
* |
* «Трудові резерви» Курськ — «Спартак» Брест 3:1 |
||
* |
* «Торпедо» Таганрог — «Торпедо» Москва 1:2 |
||
* |
* «Спартак» Ленінград — ЦСКА (Москва) 2:0 |
||
* |
* «Торпедо» Армавір — «Авангард» Жовті Води 1:0 |
||
* |
* «Спартак» Нальчик — СКА (Ростов-на-Дону) 0:2 |
||
* |
* «Локомотив» Вінниця — «Спартак» Єреван 0:1 |
||
* СКФ (Севастополь) |
* СКФ (Севастополь) — «Спартак» Вільнюс 1:0 |
||
* |
* «Старт» Ташкент — «Спартак» Москва 0:0 |
||
* |
* «Локомотив» Тбілісі — «Локомотив» Москва 0:1 |
||
* |
* «Спартак» Станіслав — «Енергія» Волжський 0:1 |
||
* |
* «Амур» Благовєщенськ — «Пахтакор» Ташкент 0:6 |
||
* |
* «Металург» Сталінськ — «Кайрат» Алма-Ата 1:0 |
||
* |
* «Чорноморець» Одеса — «Динамо» Київ 1:2 |
||
* |
* «Шахтар» Шахти — «Адміралтеєць» Ленінград 1:4 |
||
* |
* «Іскра» Казань — «Труд» Воронеж 2:0 |
||
* |
* «Динамо» Хмельницький — «Шахтар» Сталіно 0:2 |
||
* СКА (Хабаровськ) |
* СКА (Хабаровськ) — «Авангард» Харків 1:2 |
||
* |
* «Шахтар» Сталіногорськ — «Хімік» Сєверодонецьк 1:0 |
||
* Команда м. Серпухова |
* Команда м. Серпухова — «Балтика» Калінінград 1:0 |
||
перегравання |
перегравання — 10 серпня |
||
* |
* «Старт» Ташкент — «Спартак» Москва 0:2 |
||
== 1/16 фіналу |
== 1/16 фіналу — 20 серпня == |
||
* |
* «Нафтовик» Баку — «Калев» Таллінн 2:1 |
||
* |
* «Торпедо» Павлово — «Ракета» Горький 3:0 |
||
* |
* «Колгоспник» Черкаси — «Зеніт» Ленінград 0:1 |
||
* |
* «Крила Рад» Куйбишев — «Бєларусь» Мінськ 1:0 |
||
* |
* «Торпедо» Москва — «Трудові резерви» Курськ 8:0 |
||
* |
* «Спартак» Ленінград — «Торпедо» Армавір 6:0 |
||
* |
* «Спартак» Єреван — СКА (Ростов-на-Дону) 1:3 |
||
* |
* «Спартак» Москва — СКФ (Севастополь) 4:0 |
||
* |
* «Енергія» Волжський — «Локомотив» Москва 1:5 |
||
* |
* «Металург» Сталінськ — «Пахтакор» Ташкент 3:0 |
||
* |
* «Динамо» Київ — «Авангард» Краматорськ 3:2 |
||
* |
* «Адміралтеєць» Ленінград — Команда м. Серпухова 2:2 |
||
* |
* «Енергетик» Сталінабад — «Шахтар» Сталіногорськ 1:2 |
||
* |
* «Динамо» Москва — «Іскра» Казань 0:0 |
||
* |
* «Спартак» Фергана — «Шахтар» Сталіно 0:3 |
||
* |
* «Динамо» Тбілісі — «Авангард» Харків 2:1 |
||
перегравання |
перегравання — 21 серпня |
||
* |
* «Адміралтеєць» Ленінград — Команда м. Серпухова 3:2 |
||
* |
* «Динамо» Москва — «Іскра» Казань 8:0 |
||
== 1/8 фіналу |
== 1/8 фіналу — 24 серпня == |
||
* |
* «Торпедо» Павлово — «Нафтовик» Баку 0:0 |
||
* |
* «Зеніт» Ленінград — «Крила Рад» Куйбишев 3:0 |
||
* |
* «Торпедо» Москва — «Спартак» Ленінград 3:0 |
||
* СКА (Ростов-на-Дону) |
* СКА (Ростов-на-Дону) — «Спартак» Москва 2:2 |
||
* |
* «Локомотив» Москва — «Металург» Сталінськ 4:0 |
||
* |
* «Адміралтеєць» Ленінград — «Динамо» Київ 2:1 |
||
* |
* «Шахтар» Сталіногорськ — «Динамо» Москва 2:0 |
||
* |
* «Шахтар» Сталіно — «Динамо» Тбілісі 3:2 |
||
перегравання |
перегравання — 25 серпня |
||
* |
* «Торпедо» Павлово — «Нафтовик» Баку 1:3 |
||
* СКА (Ростов-на-Дону) |
* СКА (Ростов-на-Дону) — «Спартак» Москва 2:0 |
||
== 1/4 фіналу — 20 вересня == |
|||
* «Зеніт» Ленінград — «Нафтовик» Баку 2:1 |
|||
* СКА (Ростов-на-Дону) — «Торпедо» Москва 2:3 |
|||
* «Локомотив» Москва — «Адміралтеєць» Ленінград 0:1 |
|||
* «Шахтар» Сталіно — «Шахтар» Сталіногорськ 3:1 |
|||
== 1/2 фіналу — 17 жовтня == |
|||
* «Торпедо» Москва — «Зеніт» Ленінград 2:0 |
|||
* «Адміралтеєць» Ленінград — «Шахтар» Сталіно 0:3 |
|||
== Фінал == |
|||
{{докладніше|Фінал кубка СРСР з футболу 1961}} |
|||
{{footballbox |
|||
| date= 29 жовтня 1961 |
|||
| team1=[[Шахтар (Донецьк)|<span style="color: black;">«Шахтар» (Сталіне)</span>]] |
|||
| score= <big>3 – 1</big> |
|||
| report= [http://torpedo-archives.narod.ru/Statistika/Final_Kubok.htm Протокол] |
|||
| team2=[[Торпедо (Москва)|<span style="color: black;">«Торпедо» (Москва)</span>]] |
|||
| goals1=Родін {{Гол|1}}<br/>Ананченко {{Гол|65}}<br/>Ананченко {{Гол|70}} |
|||
| goals2=Метревелі {{Гол|45}} |
|||
| stadium=[[Лужники (стадіон)|Центральний стадіон]] ([[Москва]]) |
|||
| attendance= 100 000 |
|||
| referee=[[Андзюліс Кестутіс Юргісович|Кестусіс Андзюліс]] ([[Каунас]]) |
|||
| penaltyscore= |
|||
| penalties1 = |
|||
| penalties2 = |
|||
}} |
|||
{| width="100%" |
|||
|valign="top" width="50%"| |
|||
{| style="font-size: 90%" cellspacing="0" cellpadding="0" |
|||
|colspan="3"|'''ШАХТАР''' |
|||
|- |
|||
!width="25"| |
|||
|- |
|||
|ВР ||[[Стрєлков Борис Миколайович|Борис Стрєлков]] |
|||
|- |
|||
|ЗХ ||[[Головко Микола Максимович|Микола Головко]] |
|||
|- |
|||
|ЗХ ||[[Снєгирьов Геннадій Іванович|Геннадій Снєгирьов]] |
|||
|- |
|||
|ЗХ ||[[Аляб'єв В'ячеслав Михайлович|В'ячеслав Аляб'єв]] |
|||
|- |
|||
|ПЗ ||[[Мізерний Дмитро Ілліч|Дмитро Мізерний]] |
|||
|- |
|||
|ПЗ ||[[Сальков Володимир Максимович|Володимир Сальков]] |
|||
|- |
|||
|НП ||[[Родін Анатолій Петрович|Анатолій Родін]] |
|||
|- |
|||
|НП ||[[Колосов Олег Олександрович|Олег Колосов]] |
|||
|- |
|||
|НП ||[[Ананченко Юрій Іванович|Юрій Ананченко]] |
|||
|- |
|||
|НП ||[[Захаров Юрій Володимирович|Юрій Захаров]] |
|||
|- |
|||
|НП ||[[Сапронов Валентин Гаврилович|Валентин Сапронов]] |
|||
|- |
|||
|colspan=3|'''Тренер:''' |
|||
|- |
|||
|colspan="3"|[[Ошенков Олег Олександрович|Олег Ошенков]] |
|||
|} |
|||
|valign="top" width="50%"| |
|||
{| style="font-size: 90%" cellspacing="0" cellpadding="0" |
|||
|colspan="3"|'''ТОРПЕДО''' |
|||
|- |
|||
!width="25"| |
|||
|- |
|||
|ВР ||Анатолій Глухотко ||{{suboff|60}} |
|||
|- |
|||
|ЗХ ||Володимир Хомутов |
|||
|- |
|||
|ЗХ ||[[Шустіков Віктор Михайлович|Віктор Шустіков]] |
|||
|- |
|||
|ЗХ ||[[Островський Леонід Альфонсович|Леонід Островський]] |
|||
|- |
|||
|ПЗ ||[[Воронін Валерій Іванович|Валерій Воронін]] |
|||
|- |
|||
|ПЗ ||[[Маношин Микола Олексійович|Микола Маношин]] |
|||
|- |
|||
|НП ||[[Метревелі Слава Калістратович|Слава Метревелі]] |
|||
|- |
|||
|НП ||[[Іванов Валентин Козьмич|Валентин Іванов]] |
|||
|- |
|||
|НП ||[[Гусаров Геннадій Олександрович|Геннадій Гусаров]] |
|||
|- |
|||
|НП ||Борис Батанов |
|||
|- |
|||
|НП ||Олег Сергєєв || {{suboff|41}} |
|||
|- |
|||
|colspan=3|'''Заміни:''' |
|||
|- |
|||
|ВР ||[[Кавазашвілі Анзор Амберкович|Анзор Кавазашвілі]] || {{subon|60}} |
|||
|- |
|||
|НП ||Валентин Денисов || {{subon|41}} |
|||
|- |
|||
|colspan=3|'''Тренер:''' |
|||
|- |
|||
|colspan="3"|[[Маслов Віктор Олександрович|Віктор Маслов]] |
|||
|} |
|||
|} |
|||
== Посилання == |
|||
== 1/4 фіналу - 20 вересня == |
|||
* [http://www.rsssf.com/tabless/su61.html#61c Кубок СРСР 1989 на сайті RSSSF] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20141117103730/http://www.rsssf.com/tabless/su61.html#61c |date=17 листопада 2014 }} {{ref-en}} |
|||
* "Зеніт" Ленінград - "Нафтовик" Баку 2:1 |
|||
* [http://wildstat.ru/p/2002/ch/URS_CUP_1961 Кубок СРСР 1989 на сайті WildStat.ru] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20141009054859/http://wildstat.ru/p/2002/ch/URS_CUP_1961 |date=9 жовтня 2014 }} {{ref-ru}} |
|||
* СКА (Ростов-на-Дону) - "Торпедо" Москва 2:3 |
|||
* "Локомотив" Москва - "Адміралтеєць" Ленінград 0:1 |
|||
* "Шахтар" Сталіно - "Шахтар" Сталіногорськ 3:1 |
|||
{{Кубок СРСР з футболу}} |
|||
== 1/2 фіналу - 17 жовтня == |
|||
{{Європейський футбол 1961—1962}} |
|||
* "Торпедо" Москва - "Зеніт" Ленінград 2:0 |
|||
* "Адміралтеєць" Ленінград - "Шахтар" Сталіно 0:3 |
|||
[[Категорія:Кубок СРСР з футболу]] |
|||
== Фінал - 17 жовтня == |
|||
[[Категорія:1961 у футболі|СРСР]] |
|||
* "Торпедо" Москва - "Шахтар" Сталіно 1:2 |
Поточна версія на 17:46, 12 травня 2024
Кубок СРСР 1961 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 15 квітня — 29 жовтня 1961 |
Кількість учасників | 154 |
Призові місця | |
Чемпіон | Шахтар (Сталіне) (1-й раз) |
Віцечемпіон | Торпедо (Москва) |
Статистика | |
Зіграно матчів | 166 |
Забито голів | 528 (3.18 за матч) |
← 1959—60
|
1962 →
|
20-й розіграш кубка СРСР проходив з червня по жовтень 1961 року. Вперше володарем трофею став «Шахтар».
- «Авангард» (Жовті Води)
- «Авангард» (Комсомольськ-на-Амурі)
- «Авангард» (Краматорськ)
- «Авангард» (Кривий Ріг)
- «Авангард» (Сімферополь)
- «Авангард» (Суми)
- «Авангард» (Тернопіль)
- «Авангард» (Харків)
- «Авангард» (Чернівці)
- «Адміралтеєць» (Ленінград)
- «Азовсталь» (Жданов)
- «Амур» (Благовєщенськ)
- «Ангара» (Іркутськ)
- «Арсенал» (Київ)
- «Байкал» (Улан-Уде)
- «Балтика» (Калінінград)
- «Бєларусь» (Мінськ)
- «Будівельник» (Курган)
- «Будівельник» (Саранськ)
- «Будівельник» (Уфа)
- «Верховина» (Ужгород)
- «Волга» (Калінін)
- «Волгар» (Астрахань)
- «Волинь» (Луцьк)
- «Геолог» (Тюмень)
- «Даугава» (Рига)
- «Десна» (Чернігів)
- «Динамо» (Батумі)
- «Динамо» (Брянськ)
- «Динамо» (Київ)
- «Динамо» (Кіров)
- «Динамо» (Ленінград)
- «Динамо» (Махачкала)
- «Динамо» (Москва)
- «Динамо» (Самарканд)
- «Динамо» (Тбілісі)
- «Динамо» (Хмельницький)
- «Енергетик» (Сталінабад)
- «Енергія» (Волжський)
- «Забайкалець» (Чита)
- «Зеніт» (Іжевськ)
- «Зеніт» (Ленінград)
- «Знамя труда» (Орєхово-Зуєво)
- «Зірка» (Кіровоград)
- «Зірка» (Перм)
- «Зоря» (Пенза)
- «Іртиш» (Омськ)
- «Іскра» (Казань)
- «Кайрат» (Алма-Ата)
- «Калев» (Таллінн)
- «Колгоспник» (Полтава)
- «Колгоспник» (Рівне)
- «Колгоспник» (Черкаси)
- Команда міста Серпухова (Серпухов)
- «Копет-Даг» (Ашхабад)
- «Красне знамя» (Вітебськ)
- «Крила Рад» (Куйбишев)
- «Локомотив» (Вінниця)
- «Локомотив» (Гомель)
- «Локомотив» (Красноярськ)
- «Локомотив» (Москва)
- «Локомотив» (Оренбург)
- «Локомотив» (Сталіно)
- «Локомотив» (Тбілісі)
- «Локомотив» (Челябінськ)
- «Маяк» (Херсон)
- «Металург» (Дніпропетровськ)
- «Металург» (Запоріжжя)
- «Металург» (Магнітогорськ)
- «Металург» (Нижній Тагіл)
- «Металург» (Руставі)
- «Металург» (Сталінськ)
- «Металург» (Череповець)
- «Металург» (Чимкент)
- «Молдова» (Кишинів)
- «Нафтовик» (Баку)
- «Нафтовик» (Дрогобич)
- «Нафтовик» (Сизрань)
- «Ніструл» (Бендери)
- «Онежець» (Петрозаводськ)
- «Пахтакор» (Ташкент)
- «Полісся» (Житомир)
- «Промінь» (Владивосток)
- «Ракета» (Горький)
- РЕЗ (Рига)
- «Ріца» (Сухумі)
- «Ростсільмаш» (Ростов-на-Дону)
- «Сільмаш» (Лієпая)
- СКА (Київ)
- СКА (Львів)
- СКА (Новосибірськ)
- СКА (Ростов-на-Дону)
- СКА (Хабаровськ)
- СКФ (Севастополь)
- «Сокіл» (Саратов)
- «Спартак» (Баку)
- «Спартак» (Брест)
- «Спартак» (Вільнюс)
- «Спартак» (Єреван)
- «Спартак» (Ленінград)
- «Спартак» (Москва)
- «Спартак» (Нальчик)
- «Спартак» (Орджонікідзе)
- «Спартак» (Орел)
- «Спартак» (Рязань)
- «Спартак» (Смоленськ)
- «Спартак» (Ставрополь)
- «Спартак» (Станіслав)
- «Спартак» (Тамбов)
- «Спартак» (Ульяновськ)
- «Спартак» (Фергана)
- «Старт» (Ташкент)
- «Суднобудівник» (Миколаїв)
- «Супутник» (Калуга)
- «Текстильник» (Іваново)
- «Текстильник» (Кіровабад)
- «Текстильник» (Кострома)
- «Темп» (Барнаул)
- «Темп» (Сумгаїт)
- «Терек» (Грозний)
- «Томич» (Томськ)
- «Торпедо» (Армавір)
- «Торпедо» (Горький)
- «Торпедо» (Кутаїсі)
- «Торпедо» (Липецьк)
- «Торпедо» (Москва)
- «Торпедо» (Павлово)
- «Торпедо» (Таганрог)
- «Торпедо» (Харків)
- «Трактор» (Владимир)
- «Трактор» (Сталінград)
- «Тралфлотовець» (Мурманськ)
- «Труд» (Воронеж)
- «Труд» (Ногінськ)
- «Труд» (Тула)
- «Трудові резерви» (Кисловодськ)
- «Трудові резерви» (Курськ)
- «Уралмаш» (Свердловськ)
- «Хімік» (Березники)
- «Хімік» (Дніпродзержинськ)
- «Хімік» (Кемерово)
- «Хімік» (Могильов)
- «Хімік» (Сєверодонецьк)
- «Цемент» (Новоросійськ)
- «Цементник» (Бєлгород)
- ЦСКА (Москва)
- «Чорноморець» (Одеса)
- «Шахтар» (Горлівка)
- «Шахтар» (Кадіївка)
- «Шахтар» (Сталіно)
- «Шахтар» (Сталіногорськ)
- «Шахтар» (Шахти)
- «Шинник» (Ярославль)
Матчі 1/128 фіналу відбулися 11 червня.
Команда 1 | Команда 2 | Рахунок |
---|---|---|
«Волга» | «Динамо» Л | 5:0 |
«Шинник» | «Супутник» | 4:2 |
«Металург» Чр | «Онежець» | 2:1 |
«Динамо» Бр | «Труд» Т | 2:1 |
«Іскра» | «Спартак» См | 2:0 |
«Зеніт» І | «Текстильник» І | 3:0 |
«Балтика» | «Торпедо» Г | 1:1 |
«Динамо» Кр | «Знамя труда» | 5:2 |
«Нафтовик» С | «Трактор» Ст | 1:2 |
«Спартак» Р | «Торпедо» Л | 2:0 |
«Зоря» | «Крила Рад» | 0:7 |
«Спартак» У | «Сокіл» | 1:1 |
«Енергія» | «Спартак» Орл | 4:2 |
«Торпедо» А | «Спартак» Ств | 1:1 |
«Спартак» Орд | «Цемент» | 2:0 |
«Торпедо» Т | «Терек» | 2:0 |
«Волгар» | «Трудові резерви» Кс | 2:0 |
«Іртиш» | «Уралмаш» | 1:0 |
«Геолог» | «Будівельник» С | 3:1 |
«Локомотив» О | «Металург» М | 3:1 |
«Будівельник» У | «Металург» НТ | 2:0 |
«Зірка» П | «Будівельник» К | 2:0 |
СКА Х | СКА Н | 1:1 |
«Томіч» | «Ангара» | 3:1 |
«Темп» Б | «Байкал» | 1:0 |
«Амур» | «Авангард» К-А | 4:2 |
«Забайкалець» | «Хімік» К | 1:1 |
«Чорноморець» | «Колгоспник» Р | 3:2 |
«Зірка» К | «Авангард» Ч | 2:1 |
«Колгоспник» Ч | «Суднобудівник» | 3:2 |
«Верховина» | «Волинь» | 3:1 |
«Спартак» Стн | «Авангард» Т | 2:1 |
«Десна» | «Нафтовик» Д | 4:3 |
«Полісся» | «Динамо» Х | 1:1 |
СКА Л | «Арсенал» | 2:0 |
«Металург» Д | «Локомотив» С | 1:2 |
«Авангард» Крм | «Колгоспник» П | 2:1 |
«Азовсталь» | «Металург» З | 1:0 |
СКФ | СКА К | 3:0 |
«Авангард» КР | «Авангард» Сум | 2:2 |
«Торпедо» Х | «Шахтар» Г | 2:0 |
«Авангард» Смф | «Шахтар» К | 2:0 |
«Локомотив» Г | «Локомотив» Т | 0:3 |
«Хімік» М | «Спартак» Бр | 0:4 |
«Торпедо» К | «Спартак» Бк | 3:0 |
«Старт» | «Динамо» С | 2:0 |
«Текстильник» Кр | «Металург» Чм | +:- |
Перегравання відбулися 12 червня:
Команда 1 | Команда 2 | Рахунок |
---|---|---|
«Балтика» | «Торпедо» Г | 2:0 |
«Спартак» У | «Сокіл» | 4:2 |
«Торпедо» А | «Спартак» Ств | 1:0 |
СКА Х | СКА Н | 2:0 |
«Забайкалець» | «Хімік» К | 0:0 |
«Полісся» | «Динамо» Х | 0:2 |
«Авангард» КР | «Авангард» Сум | 2:3 |
13 червня відбулося повторне перегравання:
Команда 1 | Команда 2 | Рахунок |
---|---|---|
«Забайкалець» | «Хімік» К | 3:2 |
- 2.VII «Колгоспник» Черкаси — «Верховина» Ужгород 2:1
- «Волга» Калінін — «Шинник» Ярославль 0:0
- «Шахтар» Сталіногорськ — «Текстильник» Кострома 2:0
- «Спартак» Ленінград — «Тралфлотовець» Мурманськ 3:1
- «Металург» Череповець — «Динамо» Брянськ 1:0
- «Іскра» Казань — «Зеніт» Іжевськ 2:0
- Команда м. Серпухова — «Труд» Ногінськ 2:1
- «Ракета» Горький — «Трактор» Владимир 2:0
- «Балтика» Калінінград — «Динамо» Кіров 3:0
- «Трактор» Сталінград — «Спартак» Рязань 3:1
- «Крила Рад» Куйбишев — «Спартак» Тамбов 5:0
- «Трудові резерви» Курськ — «Цементник» Бєлгород 3:2
- «Енергія» Волжський — «Спартак» Ульяновськ 3:1
- «Торпедо» Армавір — «Спартак» Орджонікідзе 1:0
- «Спартак» Нальчик — «Динамо» Махачкала 1:0
- «Шахтар» Шахти — «Ростсільмаш» Ростов-на-Дону 4:1
- «Торпедо» Таганрог — «Волгар» Астрахань 1:0
- «Іртиш» Омськ — «Геолог» Тюмень 2:0
- «Торпедо» Павлово — «Локомотив» Оренбург 2:0
- «Хімік» Березники — «Локомотив» Челябінськ 2:1
- «Зірка» Перм — «Будівельник» Уфа 3:5
- СКА (Хабаровськ) — «Томіч» Томськ 2:0
- «Металург» Сталінськ — «Темп» Барнаул 5:0
- «Луч» Владивосток — «Локомотив» Красноярськ 3:0
- «Амур» Благовєщенськ — «Забайкалець» Чита 2:1
- 21.06. «Зірка» Кіровоград — «Чорноморець» Одеса 2:3 дч
- «Спартак» Станіслав — «Десна» Чернігів 0:0
- СКА (Львів) — «Динамо» Хмельницький 3:4
- «Локомотив» Вінниця — «Маяк» Херсон 2:1
- «Авангард» Жовті Води — «Локомотив» Сталіно 1:0
- «Авангард» Краматорськ — «Азовсталь» Жданов 1:0
- СКФ (Севастополь) — «Авангард» Суми 1:0
- «Авангард» Сімферополь — «Торпедо» Харків 2:0
- «Хімік» Сєверодонецьк — «Хімік» Дніпродзержинськ 3:0
- «Локомотив» Тбілісі — РЕЗ (Рига) +:-
- «Сільмаш» Лієпая — «Ніструл» Бендери 0:1
- «Красноє знамя» Вітебськ — «Динамо» Батумі 2:2
- «Спартак» Брест — «Ріца» Сухумі +:-
- «Старт» Ташкент — «Текстильник» Кіровобад +:-
- «Енергетик» Сталінабад — «Копет-Даг» Ашхабад 4:1
- «Спартак» Фергана — «Темп» Сумгаїт 1:0
- «Металург» Руставі — «Торпедо» Кутаїсі 1:3
перегравання — 4 серпня
- «Волга» Калінін — «Шинник» Ярославль 3:2
- «Спартак» Станіслав — «Десна» Чернігів 1:0
- «Красноє знамя» Вітебськ — «Динамо» Батумі 1:1
повторне перегравання — 5 серпня
- «Красноє знамя» Вітебськ — «Динамо» Батумі 3:6
- «Енергетик» Сталінабад — «Даугава» Рига 2:1
- «Луч» Владивосток — «Динамо» Москва 1:2
- «Трактор» Сталінград — «Динамо» Тбілісі 0:3
- «Ніструл» Бендери — «Крила Рад» Куйбишев 0:4
- «Хімік» Березники — «Спартак» Фергана 1:2
- «Авангард» Краматорськ — «Авангард» Сімферполь 1:0
- «Волга» Калінін — «Калев» Таллінн 2:3
- «Іртиш» Омськ — «Нафтовик» Баку 0:1
- «Ракета» Горький — «Молдова» Кишинів 1:0
- «Торпедо» Павлово — «Динамо» Батумі 2:1
- «Будівельник» Уфа — «Зеніт» Ленінград 0:2
- «Торпедо» Кутаїсі — «Колгоспник» Черкаси 0:1
- «Металург» Череповець — «Бєларусь» Мінськ 2:3
- «Трудові резерви» Курськ — «Спартак» Брест 3:1
- «Торпедо» Таганрог — «Торпедо» Москва 1:2
- «Спартак» Ленінград — ЦСКА (Москва) 2:0
- «Торпедо» Армавір — «Авангард» Жовті Води 1:0
- «Спартак» Нальчик — СКА (Ростов-на-Дону) 0:2
- «Локомотив» Вінниця — «Спартак» Єреван 0:1
- СКФ (Севастополь) — «Спартак» Вільнюс 1:0
- «Старт» Ташкент — «Спартак» Москва 0:0
- «Локомотив» Тбілісі — «Локомотив» Москва 0:1
- «Спартак» Станіслав — «Енергія» Волжський 0:1
- «Амур» Благовєщенськ — «Пахтакор» Ташкент 0:6
- «Металург» Сталінськ — «Кайрат» Алма-Ата 1:0
- «Чорноморець» Одеса — «Динамо» Київ 1:2
- «Шахтар» Шахти — «Адміралтеєць» Ленінград 1:4
- «Іскра» Казань — «Труд» Воронеж 2:0
- «Динамо» Хмельницький — «Шахтар» Сталіно 0:2
- СКА (Хабаровськ) — «Авангард» Харків 1:2
- «Шахтар» Сталіногорськ — «Хімік» Сєверодонецьк 1:0
- Команда м. Серпухова — «Балтика» Калінінград 1:0
перегравання — 10 серпня
- «Старт» Ташкент — «Спартак» Москва 0:2
- «Нафтовик» Баку — «Калев» Таллінн 2:1
- «Торпедо» Павлово — «Ракета» Горький 3:0
- «Колгоспник» Черкаси — «Зеніт» Ленінград 0:1
- «Крила Рад» Куйбишев — «Бєларусь» Мінськ 1:0
- «Торпедо» Москва — «Трудові резерви» Курськ 8:0
- «Спартак» Ленінград — «Торпедо» Армавір 6:0
- «Спартак» Єреван — СКА (Ростов-на-Дону) 1:3
- «Спартак» Москва — СКФ (Севастополь) 4:0
- «Енергія» Волжський — «Локомотив» Москва 1:5
- «Металург» Сталінськ — «Пахтакор» Ташкент 3:0
- «Динамо» Київ — «Авангард» Краматорськ 3:2
- «Адміралтеєць» Ленінград — Команда м. Серпухова 2:2
- «Енергетик» Сталінабад — «Шахтар» Сталіногорськ 1:2
- «Динамо» Москва — «Іскра» Казань 0:0
- «Спартак» Фергана — «Шахтар» Сталіно 0:3
- «Динамо» Тбілісі — «Авангард» Харків 2:1
перегравання — 21 серпня
- «Адміралтеєць» Ленінград — Команда м. Серпухова 3:2
- «Динамо» Москва — «Іскра» Казань 8:0
- «Торпедо» Павлово — «Нафтовик» Баку 0:0
- «Зеніт» Ленінград — «Крила Рад» Куйбишев 3:0
- «Торпедо» Москва — «Спартак» Ленінград 3:0
- СКА (Ростов-на-Дону) — «Спартак» Москва 2:2
- «Локомотив» Москва — «Металург» Сталінськ 4:0
- «Адміралтеєць» Ленінград — «Динамо» Київ 2:1
- «Шахтар» Сталіногорськ — «Динамо» Москва 2:0
- «Шахтар» Сталіно — «Динамо» Тбілісі 3:2
перегравання — 25 серпня
- «Торпедо» Павлово — «Нафтовик» Баку 1:3
- СКА (Ростов-на-Дону) — «Спартак» Москва 2:0
- «Зеніт» Ленінград — «Нафтовик» Баку 2:1
- СКА (Ростов-на-Дону) — «Торпедо» Москва 2:3
- «Локомотив» Москва — «Адміралтеєць» Ленінград 0:1
- «Шахтар» Сталіно — «Шахтар» Сталіногорськ 3:1
- «Торпедо» Москва — «Зеніт» Ленінград 2:0
- «Адміралтеєць» Ленінград — «Шахтар» Сталіно 0:3
|
|
- Кубок СРСР 1989 на сайті RSSSF [Архівовано 17 листопада 2014 у Wayback Machine.] (англ.)
- Кубок СРСР 1989 на сайті WildStat.ru [Архівовано 9 жовтня 2014 у Wayback Machine.] (рос.)