TACIS: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][очікує на перевірку]
Вилучено вміст Додано вміст
KLBot2 (обговорення | внесок)
м Вилучення 11 інтервікі, відтепер доступних на Вікіданих: d:Q630352
Немає опису редагування
 
(Не показані 10 проміжних версій 7 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
'''Програма ТАСІС ''' (Tacis Programme) — програма [[ЄС|Європейського Союзу]] на допомогу новим незалежним державам Східної Європи і Центральної Азії (колишні республіки Радянського Союзу, крім країн Балтії) в перехідний період.
'''Програма TACIS''' (''Tacis Programme'', абревіатура від {{lang-en|Technical Assistance to the Commonwealth of Independent States}} — ''«Технічна допомога для [[СНД]]»'') — програма [[ЄС|Європейського Союзу]] на допомогу новим незалежним державам Східної Європи і Центральної Азії ([[Пострадянські держави|колишні республіки Радянського Союзу]], крім [[Балтійські країни|країн Балтії]]) в перехідний період.


Розпочалася [[1991]] року; до [[2003]] року включала і Монголію. Сприяє передаванню знань і умінь; фінансує різноманітні проекти з надання консультативної допомоги, професійної виучки, допомоги у створення правової та нормативної бази, налагодження партнерських стосунків, створення нових і реорганізації наявних інститутів. Програма «ТАСІС» фінансує проекти в різних сферах, а саме: інституційна, правова і адміністративна реформа; розвиток приватного сектора і підтримка економічного розвитку; пом'якшення соціальних наслідків перехідного періоду; охорона довкілля та керування природними ресурсами; розвиток села та ядерна безпека.
Розпочалася [[1991]] року; до [[2003]] року включала і Монголію. Сприяє передаванню знань і умінь; фінансує різноманітні проєкти з надання консультативної допомоги, професійної виучки, допомоги у створення правової та нормативної бази, налагодження партнерських стосунків, створення нових і реорганізації наявних інститутів. Програма «ТАСІС» фінансує проєкти в різних сферах, а саме: інституційна, правова і адміністративна реформа; розвиток приватного сектора і підтримка економічного розвитку; пом'якшення соціальних наслідків перехідного періоду; охорона довкілля та керування природними ресурсами; розвиток села та ядерна безпека.


== Див. також ==
Серед програм ТАСІС [[INOGATE]].

* [[Відносини ЄС — СНД]]
* [[INOGATE]] (була серед програм ТАСІС)


== Посилання ==
== Посилання ==
* [http://cyclop.com.ua/content/view/1274/58/1/2/#2161 Програма ТАСІС] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20160810020445/http://cyclop.com.ua/content/view/1274/58/1/2/#2161 |date=10 серпня 2016 }} // {{Юридична енциклопедія|5}}
* [http://europa.dovidka.com.ua/t.html#_Toc90362412 Глосарій термінів Європейського Союзу] {{Webarchive|url=https://web.archive.org/web/20070629222748/http://europa.dovidka.com.ua/t.html#_Toc90362412 |date=29 червня 2007 }}


* [http://europa.dovidka.com.ua/t.html#_Toc90362412 Глосарій термінів Європейського Союзу]
{{EU-stub}}
{{EU-stub}}
{{Міжнародні відносини Європейського Союзу}}{{СНД}}

[[Категорія:Відносини ЄС — СНД]]
[[Категорія:Програми ЄС]]
[[Категорія:Програми ЄС]]
[[Категорія:Міжнародні відносини СНД]]

Поточна версія на 11:33, 20 червня 2024

Програма TACIS (Tacis Programme, абревіатура від англ. Technical Assistance to the Commonwealth of Independent States — «Технічна допомога для СНД») — програма Європейського Союзу на допомогу новим незалежним державам Східної Європи і Центральної Азії (колишні республіки Радянського Союзу, крім країн Балтії) в перехідний період.

Розпочалася 1991 року; до 2003 року включала і Монголію. Сприяє передаванню знань і умінь; фінансує різноманітні проєкти з надання консультативної допомоги, професійної виучки, допомоги у створення правової та нормативної бази, налагодження партнерських стосунків, створення нових і реорганізації наявних інститутів. Програма «ТАСІС» фінансує проєкти в різних сферах, а саме: інституційна, правова і адміністративна реформа; розвиток приватного сектора і підтримка економічного розвитку; пом'якшення соціальних наслідків перехідного періоду; охорона довкілля та керування природними ресурсами; розвиток села та ядерна безпека.

Див. також

[ред. | ред. код]

Посилання

[ред. | ред. код]