Обговорення користувача:Dalekiy obriy: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: DixonDBot у темі «Статті без джерел» 11 років тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вилучено вміст Додано вміст
Sevenfourk (обговорення | внесок)
DixonDBot (обговорення | внесок)
м Сповіщення користувача про статті без джерел
Рядок 43: Рядок 43:
== Dwn ==
== Dwn ==
Дякую за виправлення орфографії. ― [[Користувач:Sevenfourk]] 6 лютого 2010
Дякую за виправлення орфографії. ― [[Користувач:Sevenfourk]] 6 лютого 2010

== Статті без джерел ==
Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано [[Вікіпедія:Посилання на джерела|жодних джерел]]. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на [[Вікіпедія:Авторитетні джерела|авторитетні джерела]] і який неможливо [[Вікіпедія:Верифіковуваність|верифікувати]], може бути підданний сумніву та вилучений:
# [[Пробіл]]
# [[Енергонезалежна пам'ять]]
# [[Енергозалежна пам'ять]]
Зауважте, що можливо деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{tl|без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --[[Користувач:DixonDBot|DixonDBot]] ([[Обговорення користувача:DixonDBot|обговорення]]) 14:44, 15 грудня 2012 (UTC)

Версія за 14:44, 15 грудня 2012

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії!

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, задайте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)


--Tomahiv 21:09, 27 вересня 2007 (UTC)Відповісти

На жаль український апостроф не дуже добре працює в вікі пошуку і лінках, рекомендують англійський

--Ilyaroz 05:08, 18 січня 2009 (UTC)Відповісти

Прошу звернути увагу на такий пункт правил Вікіпедії
У Вікіпедії зазвичай апостроф у тексті позначається за допомогою одинарних лапок (тобто, м'яч, а не м’яч - зверніть увагу!). Тому в більшості випадків використовуйте в запитах саме таке позначення апострофа.

особливо це стосується назв статей! прошу не міняти форму апострофа--Deineka 07:23, 18 січня 2009 (UTC)Відповісти

По-перше, пошук працює при любих апострофах, фактично будь-який з десяти символів, що вживаються замість апострофів в українській вікіпедії спокійно розпізнається пошуком; посилання працюють без проблем, якщо вживається один і той самий символ, так що той пункт правил базується на неправильних припущеннях. По-друге, в назвах статей я виправляю лише інші апострофи (непрямі), які я вказав в Вікіпедія:Кнайпа_(політики), оскільки наявність неправильних символів для апострофів ускладнює автоматично перевірку правопису. Якщо у вас є приклад, коли пошук не працює для рекомендованого апострофу, прохання продемонструвати.--Dalekiy obriy 16:01, 18 січня 2009 (UTC)Відповісти
Ми всі вибрали один апостроф, а як ви вибрали другий то це нікому не допомогаєте. М'яч, і м’яч виглядить однаково для тих хто не редагує а читає і виглядить прямо то й використовуйте його. --Ilyaroz 18:19, 18 січня 2009 (UTC)Відповісти
Я не проти, але ось, як виглядають правила: «як апостроф рекомендується використовувати праву одиночну «лапку» (’), а не машинописний апостроф (')», тобто я нічого не вибирав сам, лише роблю за правилами, окрім того при нормальних шрифтах ці два апострофи відрізняються, я наприклад у себе бачу їх по різному--Dalekiy obriy 18:28, 18 січня 2009 (UTC)Відповісти

Монастир Святого Миколая Анапавсаса

Щиро дякую Вам за вичитку статті ) --Erud 05:40, 9 липня 2009 (UTC)Відповісти

Dwn

Дякую за виправлення орфографії. ― Користувач:Sevenfourk 6 лютого 2010

Статті без джерел

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Пробіл
  2. Енергонезалежна пам'ять
  3. Енергозалежна пам'ять

Зауважте, що можливо деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:44, 15 грудня 2012 (UTC)Відповісти