Беппе Ґрілло: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
8loginout8 (обговорення | внесок)
8loginout8 (обговорення | внесок)
Рядок 2: Рядок 2:


== Акторська кар'єра ==
== Акторська кар'єра ==
Після закінчення навчання Ґрілло став коміком випадково, імпровізуючи монолог під час прослуховування. Два тижні потому свою допомогу на телениві йому запропонував італійський телеведучий [[Піппо Баудо]]. Згодом (1977-78 р.) Беппе бере участь в шоу ''Secondo Voi'' (На вашу думку). В 1979 році - ''Luna Park'' [[Енцо Трапані]] і ''Fantastico''.
Після закінчення навчання Ґрілло став коміком випадково, імпровізуючи монолог під час прослуховування. Два тижні потому свою допомогу на телениві йому запропонував італійський телеведучий [[Піппо Баудо]]. Згодом (1977-78 р.) Беппе бере участь в шоу ''Secondo Voi'' (На вашу думку). В 1979 році - в ''Luna Park'' [[Енцо Трапані]] і в ''Fantastico''.
:У 1980-х його популярність зростає й надалі завдяки шоу ''Te la do io l'America'' (Я тобі дам Америку!) (1982, 4 епізоди) і ''Te lo do io il Brasile'' (Я тобі дам Бразилію!) (1984, шість епізодів). У цих шоу він ділиться власним досвідом перебування у США та Бразилії, розповідаючи про культуру, спосіб життя та красу цих місць за допомогою анекдотів та дотепів.
:У 1980-х його популярність зростає й надалі завдяки шоу ''Te la do io l'America'' (Я тобі дам Америку!) (1982, 4 епізоди) і ''Te lo do io il Brasile'' (Я тобі дам Бразилію!) (1984, шість епізодів). У цих шоу він ділиться власним досвідом перебування у США та Бразилії, розповідаючи про культуру, спосіб життя та красу цих місць за допомогою анекдотів та дотепів.
Згодом Ґрілло стає головним героєм іншого шоу, розроблено спеціально для нього - ''Grillometro (Ґріллометр)''. У 1986 році знявся в рекламі йогурту. У цей період стає помітною висока концентрація політичної сатири в його виступах, звучать прямі звинувачення в бік багатьох італійських політиків. У 1987 році в суботньому ТВ-шоу ''Fantastico 7'' Ґрілло "атакував" Італійську соціалістичну партію та її лідера [[Беттіно Краксі]] (тодішнього прем'єр-міністр Італії) з нагоди його візиту до Китаю. Жарт був наступним : член Італійської соціалістичної партії запитав у Краксі: "Якщо всі китайці соціалісти, то у кого ж вони крадуть?".
Згодом Ґрілло стає головним героєм іншого шоу, розробленого спеціально для нього - ''Grillometro (Ґріллометр)''. У 1986 році знявся в рекламі йогурту. У цей період стає помітною висока концентрація політичної сатири в його виступах, звучать прямі звинувачення в бік багатьох італійських політиків. У 1987 році в суботньому ТВ-шоу ''Fantastico 7'' Ґрілло "атакував" Італійську соціалістичну партію та її лідера [[Беттіно Краксі]] (тодішнього прем'єр-міністр Італії) з нагоди його візиту до Китаю. Жарт був наступним : член Італійської соціалістичної партії запитав у Краксі: "Якщо всі китайці соціалісти, то у кого ж вони крадуть?".


== Політична активість ==
== Політична активість ==

Версія за 12:38, 27 лютого 2013

Джузеппе П'єро "Беппе" Ґрілло (народився 21 липня 1948) - італійський комік, актор, блогер і політик. З 2009 року – засновник П'ятизіркового руху (Рух «П'ять зірок»). Народився в Дженові (регіон Ліґурія) 21 липня 1948 року. Дипломований бухгалтер.

Акторська кар'єра

Після закінчення навчання Ґрілло став коміком випадково, імпровізуючи монолог під час прослуховування. Два тижні потому свою допомогу на телениві йому запропонував італійський телеведучий Піппо Баудо. Згодом (1977-78 р.) Беппе бере участь в шоу Secondo Voi (На вашу думку). В 1979 році - в Luna Park Енцо Трапані і в Fantastico.

У 1980-х його популярність зростає й надалі завдяки шоу Te la do io l'America (Я тобі дам Америку!) (1982, 4 епізоди) і Te lo do io il Brasile (Я тобі дам Бразилію!) (1984, шість епізодів). У цих шоу він ділиться власним досвідом перебування у США та Бразилії, розповідаючи про культуру, спосіб життя та красу цих місць за допомогою анекдотів та дотепів.

Згодом Ґрілло стає головним героєм іншого шоу, розробленого спеціально для нього - Grillometro (Ґріллометр). У 1986 році знявся в рекламі йогурту. У цей період стає помітною висока концентрація політичної сатири в його виступах, звучать прямі звинувачення в бік багатьох італійських політиків. У 1987 році в суботньому ТВ-шоу Fantastico 7 Ґрілло "атакував" Італійську соціалістичну партію та її лідера Беттіно Краксі (тодішнього прем'єр-міністр Італії) з нагоди його візиту до Китаю. Жарт був наступним : член Італійської соціалістичної партії запитав у Краксі: "Якщо всі китайці соціалісти, то у кого ж вони крадуть?".

Політична активість

Блог

Критика

Фільмографія

Б.Ґрілло знявся в трьох фільмах:

  • Cercasi Gesù (Ісус розшукується) -1982
  • Scemo di Guerra (Вар'ят на війні) -1985
  • Topo Galileo (Мишка Галілей) -1987

У 2008 році Грілло знявся в документальному фільмі "The Beppe Grillo Story" (історія Беппе Ґрілло), спродюсованих Al Jazeera English


Див. також