Mercedes-Benz SLS AMG: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
Рядок 94: Рядок 94:
Модель оздоблена семиступінчастою [[Коробка передач|коробкою передач]] з двома зчепленнями фірми Getrag <ref> [http://auto.lenta.ru/news/2009/04/08/slsamg/ Mercedes-Benz розсекретив 571-сильний суперкар] </ref>. Як і у «дідуся» — 300SL — у SLS встановлені.
Модель оздоблена семиступінчастою [[Коробка передач|коробкою передач]] з двома зчепленнями фірми Getrag <ref> [http://auto.lenta.ru/news/2009/04/08/slsamg/ Mercedes-Benz розсекретив 571-сильний суперкар] </ref>. Як і у «дідуся» — 300SL — у SLS встановлені.


Від «мерседесівського» автомата [[MCT Speedshift]] відмовилися для співвідношення ваги між осями (47:53 на користь задніх коліс), оскільки його неможливо було встановити за схемою [[transaxle]]. У результаті була замовлена роботизована коробка семиступінчаста передач з двома зчепленнями у фірми [[Getrag]]. Зчеплення встановлені перед [[Головна передача|головною передачею]], шестірні — за нею. Коробка має 4 режими роботи: економічний, спортивний, спортивний +, ручний. Також встановлено самоблокується [[Диференціал (механіка)|диференціал]]. <ref name="AR0918"/>
Від «мерседесівського» автомата [[MCT Speedshift]] відмовилися для співвідношення ваги між осями (47:53 на користь задніх коліс), оскільки його неможливо було встановити за схемою [[transaxle]]. У результаті була замовлена роботизована коробка семиступінчаста передач з двома зчепленнями у фірми [[Getrag]]. Зчеплення встановлені перед [[Головна передача|головною передачею]], шестірні — за нею. Коробка має 4 режими роботи: економічний, спортивний, спортивний +, ручний. Також встановлено самоблокується [[Диференціал (механіка)|диференціал]].


==Модельні варіанти==
==Модельні варіанти==

Версія за 08:08, 15 листопада 2013

Mercedes-Benz SLS AMG
Mercedes-Benz SLS AMG
ВиробникMercedes-Benz
Батьківська компаніяDaimler
Роки виробництва2010 -
Місце виробництваЗіндельфінген, Німеччина
Попередник(и)Mercedes-Benz SLR McLaren
Наступник(и)Mercedes-AMG GT
КласСпортивне купе, GT
Стиль кузовакупе
кабріолет
Двигун(и)Бензиновий:
6,3-і-V8
Колісна база2680 мм
Довжина4638 мм
Ширина1939 мм
Висота1262 мм
Маса1620 кг
Найвища швидкість315 км/год (електронно обмежена)
ПодібніAston Martin V8 Vantage
Lamborghini Gallardo
Lexus LFA
McLaren MP4-12C
Ferrari 458 Italia
Porsche 911
Spyker C8

Mercedes-Benz SLS AMG (код кузова — C197) — двохмістне спортивне купе-родстер люкс-класу концерну Mercedes-Benz. Виробляється спортивним підрозділом концерну AMG. Завдяки відкривючимися на сторону до гори дверцям двері типу «крило Чайки», вважається історичнии спадкоємецем культової моделі 1950-х років Mercedes-Benz 300SL.

Прем'єра моделі відбулася в 2009 році на Франкфуртському автосалоні, в березні 2010 автомобіль поступив у продажу. Модель оснащена 8-цилиндровим V-образним двигуном об'ємом 6,3 л.

Технічні характеристики

Кузов

Кузов виробляється з алюмінію на заводі концерну Даймлер-Бенц в Австрії. Нетто-вага 241 кг.

Mercedes-Benz SLS AMG
Mercedes-Benz SLS AMG
Салон Mercedes-Benz SLS AMG
Mercedes-Benz SLS AMG (C 197) і Mercedes-Benz 300SL (W 198)

Двигун

Повздовжно встановлена бензинова V-подібна вісімка потужністью 571 к.с. при 6800 об / хв і крутним моментом 650 Нм при 4750 об / хв. Двигун — M159 — заснований на алюмінієвому блоці M156, тому діаметр і хід поршня, а відповідно і обсяг залишилися колишніми. Литі поршні були замінені на ковані, заново спроектовані системи впуску й випуску. Але двигун вийшов важчим 205 кг — ніж 199 у M156.

Mercedes-Benz SLS AMG
Циліндри/Клапани 8/4
Об'єм (см³) 6208
Потужність (к.с./кВт при хв−1) 571/420 при 6800
Крутний момент (Нм/хв−1) 650/4750
Ступінь стиску
Привід Задній
0-100 км/год 3,8
Максимальна швидкість (км/год) > 315 (електронно обмежена)
Витрати пального (л/100 км) 13,2
CO2-Викиди (г/км) 314
Вага (кг) 1620
Бак (Літри) 85
Роки випуску з 2010

Трансмісія

Модель оздоблена семиступінчастою коробкою передач з двома зчепленнями фірми Getrag [1]. Як і у «дідуся» — 300SL — у SLS встановлені.

Від «мерседесівського» автомата MCT Speedshift відмовилися для співвідношення ваги між осями (47:53 на користь задніх коліс), оскільки його неможливо було встановити за схемою transaxle. У результаті була замовлена роботизована коробка семиступінчаста передач з двома зчепленнями у фірми Getrag. Зчеплення встановлені перед головною передачею, шестірні — за нею. Коробка має 4 режими роботи: економічний, спортивний, спортивний +, ручний. Також встановлено самоблокується диференціал.

Модельні варіанти

SLS AMG GT

Mercedes-Benz SLS AMG Roadster

У жовтні 2010 року з'явилися перші шпигунські фотографії відкритої версії суперкара. А на початку травня 2011 року Mercedes-Benz офіційно представив фотографії родстера. Прем'єра відбулася на Франкфуртському автосалоні в 2011 році. Відкрита версія отримала м'який складний дах, в конструкції якої застосовані магній, сталь і алюміній. Процедура складання-натягування верху триває всього 11 секунд і може проводитися на швидкості до 50 км/год. А від дверей типу крило чайки через відсутність даху довелося відмовитися в сторону звичайних дверей. Для надання більшої жорсткості кузов родстера був посилений, а маса каркаса кузова при цьому збільшилася лише на 2 кг у порівнянні з кузовом купе. У технічному плані родстер повністю відповідає купе.

Black Series

У найближчі кілька років Mercedes-Benz планує випустити найпотужнішу модифікацію суперкара SLS AMG — Black Series. Про це повідомив голова ради директорів ательє AMG Фолькер Морнхінвег. Зараз відомо, що маса «чорної серії» буде знижена приблизно на 300 кг. [2]

SLS AMG GT3

Mercedes-Benz SLS AMG GT3

Гоночна версія Mercedes-Benz SLS AMG, розроблена для участі в різноманітних змаганнях - серії FIA GT, 24-перегонів Ле-Мана та інших. Потужність двигуна - 750 к. с. Маса кузову на 300 кілограмів менше ніж в базової моделі. Автомобіль має аеродинамічне обважування з масивним заднім антикрило м, каркас безпеки, гоночні сидіння, інші колісні диски.

Електро автомобіль

Mercedes-Benz SLS AMG E-Cell

Крім того, розробляється версія суперкара з чотирьма електродвигунами (по двигуну на колесо), змонтованими на елементах підвіски, а літій-іонний акумулятор встановлено у центральному тунелі. Сумарна потужність і крутний момент електроустановки 525 к.с. і 880 Нм відповідно, що близько до бензинової версії, дозволяють розганяти до сотні «електросуперкар» за 4 с. Запас ходу електроверсіі не повідомляється, проте згадується про те, що ємність батарей менше, ніж у Tesla Roadster. [3]

Цікаві факти

  • Кожний екземпляр автомобілю перед тим як потрапити до покупця проходить тестування на заводському треку. Тестування обов'язково включає в себе роботу коробки перемикань при прискоренні, їзду у всіх режимах та на дорогах різного покриття - для виявлення щільності збірки та відстутності шумів або вібрації.

Примітки


Посилання