Обговорення користувача:Dalekiy obriy: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Amakuha у темі «Запрошення на Вікіфлешмоб» 10 років тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вилучено вміст Додано вміст
Повідомлення про Вікіфлешмоб (27 квітня 2014)
Рядок 76: Рядок 76:


Ця нова можливість увійде в наступну версію програмі перевірки граматики та стилю LanguageTool 2.5, тоді можна буде використати додаток LanguageToolFx для Firefox та фукнцію перевірки сторінок вікіпедія на сайті http://languagetool.org)
Ця нова можливість увійде в наступну версію програмі перевірки граматики та стилю LanguageTool 2.5, тоді можна буде використати додаток LanguageToolFx для Firefox та фукнцію перевірки сторінок вікіпедія на сайті http://languagetool.org)

== Запрошення на Вікіфлешмоб ==
Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Dalekiy obriy!

В минулому ви створили 20 статей Вікіпедії та додали 141 [[Кілобайт|кб]] вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого [[Вікіпедія:Вікіфлешмоб|'''Вікіфлешмобу''']] в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю '''27 квітня 2014''' — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста [[Користувач:Ig2000|Ig2000]], який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --[[Користувач:Amakuha|Amakuha]] ([[Обговорення користувача:Amakuha|обговорення]]) 00:45, 24 квітня 2014 (UTC)

Версія за 00:45, 24 квітня 2014

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії!

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, задайте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)


--Tomahiv 21:09, 27 вересня 2007 (UTC)Відповісти

На жаль український апостроф не дуже добре працює в вікі пошуку і лінках, рекомендують англійський

--Ilyaroz 05:08, 18 січня 2009 (UTC)Відповісти

Прошу звернути увагу на такий пункт правил Вікіпедії
У Вікіпедії зазвичай апостроф у тексті позначається за допомогою одинарних лапок (тобто, м'яч, а не м’яч - зверніть увагу!). Тому в більшості випадків використовуйте в запитах саме таке позначення апострофа.

особливо це стосується назв статей! прошу не міняти форму апострофа--Deineka 07:23, 18 січня 2009 (UTC)Відповісти

По-перше, пошук працює при любих апострофах, фактично будь-який з десяти символів, що вживаються замість апострофів в українській вікіпедії спокійно розпізнається пошуком; посилання працюють без проблем, якщо вживається один і той самий символ, так що той пункт правил базується на неправильних припущеннях. По-друге, в назвах статей я виправляю лише інші апострофи (непрямі), які я вказав в Вікіпедія:Кнайпа_(політики), оскільки наявність неправильних символів для апострофів ускладнює автоматично перевірку правопису. Якщо у вас є приклад, коли пошук не працює для рекомендованого апострофу, прохання продемонструвати.--Dalekiy obriy 16:01, 18 січня 2009 (UTC)Відповісти
Ми всі вибрали один апостроф, а як ви вибрали другий то це нікому не допомогаєте. М'яч, і м’яч виглядить однаково для тих хто не редагує а читає і виглядить прямо то й використовуйте його. --Ilyaroz 18:19, 18 січня 2009 (UTC)Відповісти
Я не проти, але ось, як виглядають правила: «як апостроф рекомендується використовувати праву одиночну «лапку» (’), а не машинописний апостроф (')», тобто я нічого не вибирав сам, лише роблю за правилами, окрім того при нормальних шрифтах ці два апострофи відрізняються, я наприклад у себе бачу їх по різному--Dalekiy obriy 18:28, 18 січня 2009 (UTC)Відповісти

Монастир Святого Миколая Анапавсаса

Щиро дякую Вам за вичитку статті ) --Erud 05:40, 9 липня 2009 (UTC)Відповісти

Dwn

Дякую за виправлення орфографії. ― Користувач:Sevenfourk 6 лютого 2010

Статті без джерел

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Пробіл
  2. Енергонезалежна пам'ять
  3. Енергозалежна пам'ять

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:44, 15 грудня 2012 (UTC)Відповісти

Правки у статті корабель

Доброго дня. Я не позначив Ваші правки в статті як відпатрульовані, бо маю певні сумніви:

  1. Маневрений / маневровий (корабель). В статті мається на увазі функція машини, в даному випадку судна «маневреність» (СУМ), а маневровий — це призначений для маневрових робіт.
  2. Існуюча / чинна (концепція). В статті не мається на увазі чинна на той час писана доктрина, а концепція як система поглядів. Мені здається до цього поняття чинна не підходить (СУМ).

Якщо я неправий, буду вдячний за роз'яснення. А взагалі дякую за вичитку. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 14:27, 22 грудня 2012 (UTC)Відповісти

Маневренный в рос. має два значення: призначений для маневрування (устар. маневровый), який українською є маневровий, і який може швидко маневрувати (англ. maneuverable), який при правильному словотворі буде «маневровний», що зафіксовано у словнику e2u.org.ua. Маневрений — це (невдала) калька з російської, яка, на жаль, потрапила у стандартні словники. Щодо другого, схоже таки «чинний» до концепції не найкращий варіант, вибачаюсь, можна було вжити «наявний», або навіть просто «згідно з концепцією того часу...». Взагалі, наполягати не буду, мої правки здебільшого були стилістичні, якість статті на високому рівні. :) Dalekiy obriy (обговорення) 01:52, 24 грудня 2012 (UTC)Відповісти
Замінив на «згідно з тогочасною концепцією застосування флотів». Щодо маневрові/маневрені (характеристики) не певен. Aced, здається, в цій частині завернув «в зад». Пошукаю я ще аргументи там-сям ) --Pavlo1 (обговорення) 10:09, 24 грудня 2012 (UTC)Відповісти
Робити свої дослідження — найкращий спосіб самовдосконалення :), але про всяк, на forum.slovnyk.ua та на r2u.org.ua тусуються непогані мовознавці, що можуть допомогти порадою... Dalekiy obriy (обговорення) 16:21, 24 грудня 2012 (UTC)Відповісти
Дякую за пораду. --Pavlo1 (обговорення) 16:37, 24 грудня 2012 (UTC)Відповісти

Перевірка української граматики

Перевірка української граматики на сторінці http://r2u.org.ua/check отримала нову функцію: відповідність відмінка іменників та прикметників з попереднім прийменником.

Приклади знайдених помилок:

Алгоритм ще має деякі хиби, також базу словника потрібно поповнювати новими словами і виправляти теги, але і поточна функціональність може стане комусь у пригоді.

Ця нова можливість увійде в наступну версію програмі перевірки граматики та стилю LanguageTool 2.5, тоді можна буде використати додаток LanguageToolFx для Firefox та фукнцію перевірки сторінок вікіпедія на сайті http://languagetool.org)

Запрошення на Вікіфлешмоб

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Dalekiy obriy!

В минулому ви створили 20 статей Вікіпедії та додали 141 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 00:45, 24 квітня 2014 (UTC)Відповісти