Гедж-фонд: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
Sanya3 (обговорення | внесок)
Sanya3 (обговорення | внесок)
м додана Категорія:Хедж-фонди з допомогою HotCat
Рядок 22: Рядок 22:
[[Категорія:Інвестиційні фонди]]
[[Категорія:Інвестиційні фонди]]
[[Категорія:Інституційні інвестори]]
[[Категорія:Інституційні інвестори]]
[[Категорія:Хедж-фонди| ]]

Версія за 03:11, 8 квітня 2016

Фонд хеджування — загалом означає компанію, яка займається керуванням капіталу, аби максимально примножити кошти з чітко обумовленим або плаваючим ризиком. Цей тип інвестування був відкритий завдяки Альфреду Вінслов Джонсу.

Хедж-фонд (англ. hedge fund) — приватний, не обмежений нормативним регулюванням, або підданий слабшому регулюванню інвестиційний фонд, недоступний широкому колу осіб і керований професійним інвестиційним управлінцем. Вирізняється особливою структурою винагороди за управління активами.

Американські хедж-фонди згідно із законом мають право обслуговувати тільки професійних інвесторів (англ. qualified investors), з початковим внеском не менше 5 млн доларів США для приватних інвесторів і 25 млн доларів — для інституційних кваліфікованих інвесторів. Необмеженість нормативним регулюванням означає нелімітованість стратегії і нелімітованість маржинального плеча (англ. leverage).

Професійні фонди в офшорних юрисдикціях пропонують більш спрощені умови (капітал для інвестування від 100 000 доларів і немає обмеження за власним капіталом провідної компанії).

Див. також

Посилання