Кубок Литви з футболу 2015—2016: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
[перевірена версія] | [перевірена версія] |
Вилучено вміст Додано вміст
Jphwra (обговорення | внесок) |
Jphwra (обговорення | внесок) |
||
Рядок 200: | Рядок 200: | ||
|time = |
|time = |
||
|team1 = [[Жальгіріс (Вільнюс)]] |
|team1 = [[Жальгіріс (Вільнюс)]] |
||
|score = |
|score = : |
||
|report = |
|report = |
||
|team2 = [[Тракай (футбольний клуб)|Тракай]] |
|team2 = [[Тракай (футбольний клуб)|Тракай]] |
Версія за 14:33, 24 квітня 2016
Ця стаття висвітлює поточне спортивне змагання. |
Кубок Литви 2015—2016 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 2 червня 2015 — травень 2016 |
Кількість учасників | 62 |
Призові місця | |
Статистика | |
Зіграно матчів | 62 |
Забито голів | 263 (4.24 за матч) |
Кубок Литви з футболу 2015–2016 — 74-й розіграш кубкового футбольного турніру в Литві. Титул захищає «Жальгіріс» (Вільнюс).
Регламент
62 команди беруть участь у Кубку Литві: 10, що презентують А лігу, 13 з 1 Ліги, 19 та 20 з II Ліги, III Ліги та IV Ліги. До чвертьфіналу клуби проводять по одному матчу, а чвертьфінали та півфінали по два матчі на своєму та чужому полі. Якщо матч завершується внічию, то додатковий час якщо він не виявить переможця, то пробивають пенальті.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
02.06.2015 | Балтойі Воке (5) | 1:2 | Тера-Грюнвальдас (Вільнюс) (3) |
09.06.2015 | ТЕЦ (4) | 1:2 | Спортідус (Паневежис) (4) |
11.06.2015 | Олімпія (Вільнюс) (4) | 1:0 | ФМ Атейтіс (Вільнюс) (3) |
11.06.2015 | Ейфорія (Вільнюс) (5) | 2:3 | Адіада (Шауляй) (4) |
12.06.2015 | Швітуріс (Маріямполе) (4) | 1:0 | Тайп (Вільнюс) (3) |
13.06.2015 | Еуростандартас (Маріямполе) (4) | 3:2 | Сакуона-Кларксонас (4) |
14.06.2015 | Гележініс Вілкас (5) | 1:3 | Сендваріс-АГРПакас (Клайпеда) (4) |
14.06.2015 | Коралас (Клайпеда) (4) | 2:0 | Вільтіс (Вільнюс) (3) |
16.06.2015 | Анікщяй (4) | 0:1 | Радвілішкіс (3) |
16.06.2015 | Нарьянта (Купишкис) (4) | 1:5 | СРЦ-Відзгіріс (Алітус) (3) |
16.06.2015 | Прамогос-СЦ (Гаргждай) (3) | 2:1 | Вулканас (Юрбаркас) (3) |
16.06.2015 | Електрену версме (Електренай) (5) | 1:1,(дод. час 1:2) | Кедайняй (4) |
21.06.2015 | Саулінінкас (Шауляй) (4) | 3:3,(дод. час 5:3) | Гранітас (Вільнюс) (4) |
26.06.2015 | Сарема (Клайпеда) (4) | 0:2 | Прелегентай (Вільнюс) (4) |
Другий раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
11.07.2015 | Адіада (Шауляй) (4) | 1:3 | Швітуріс (Маріямполе) (4) |
12.07.2015 | Олімпія (Вільнюс) (4) | 2:0 | Сендваріс-АГРПакас (4) |
17.07.2015 | Спортідус (Паневежис) (4) | 1:7 | Локомотівас (Радвілішкіс) (2) |
22.07.2015 | Саулінінкас (Шауляй) (4) | 1:2 | Ауска (Алітус) (2) |
22.07.2015 | Коралас (Клайпеда) (4) | 7:0 | Дайнава (3) |
23.07.2015 | Ювента (Шауляй) (3) | 2:6 | Джюгас (Тельшяй) (2) |
23.07.2015 | Кедайняй (4) | 3:2 | Бекентас (Вільнюс) (3) |
23.07.2015 | Вісагінас (3) | 2:2 (2:2), (п. 5:4) | СЦ-Акмянес цементас (3) |
24.07.2015 | Паневежис (2) | 5:0 | Кражанте (Кельме) (2) |
24.07.2015 | Еуростандартас (Маріямполе) (4) | 1:2 | Прамогос-СЦ (Гаргждай) (3) |
25.07.2015 | Свейката (Кібартай) (3) | 2:0 | Шірвена (Біржай) (3) |
25.07.2015 | СРЦ-Відзгіріс (Алітус) (3) | 0:2 | Друскінінкай (3) |
25.07.2015 | Радвілішкіс (3) | 1:2 | Каунас (2) |
30.07.2015 | Гарюнай (Вільнюс) (3) | 2:0 | Тера-Грюнвальдас
(Вільнюс) (3) |
03.08.2015 | Прелегентай (Вільнюс) (4) | 2:2,(дод. час 4:2) | Атмосфера (Мажейкяй) (3) |
05.08.2015 | Роталіс (Вільнюс) (3) | 0:0, (п. 0:3) | Шилуте (2) |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
23.08.2015 | Олімпія (Вільнюс) (4) | 2:2 (2:2), (п. 1:4) | Прамогос-СЦ (Гаргждай) (3) |
25.08.2015 | Ауска (Алітус) (2) | 1:2 | Джюгас (Тельшяй) (2) |
25.08.2015 | Швітуріс (Маріямполе) (4) | 0:2 | Каунас (2) |
25.08.2015 | Кедайняй (4) | 1:6 | Локомотівас (Радвілішкіс) (2) |
25.08.2015 | Прелегентай (Вільнюс) (4) | 5:3 | Свейката (Кібартай) (3) |
02.09.2015 | Паневежис (2) | 3:1 | Шилуте (2) |
03.09.2015 | Друскінінкай (3) | +:- | Гарюнай (Вільнюс) (3) |
05.09.2015 | Коралас (Клайпеда) (4) | 0:2 | Вісагінас (3) |
Четвертий раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
22.09.2015 | Таурас (2) | 5:4 д.ч. | МРУ (2) |
22.09.2015 | Джюгас (Тельшяй) (2) | 7:1 д.ч. | Невежис (2) |
22.09.2015 | Шилас (2) | 0:4 | Лієтава (2) |
22.09.2015 | Каунас (2) | 0:3 | Спіріс |
22.09.2015 | Прелегентай (Вільнюс) (4) | 3:1 | Паневежис (2) |
22.09.2015 | Друскінінкай (3) | 0:3 | Банга (2) |
22.09.2015 | Прамогос-СЦ (Гаргждай) (3) | 3:1 | Вісагінас (3) |
22.09.2015 | Локомотівас (Радвілішкіс) (2) | 2:3 | Утеніс |
П'ятий раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
29.09.2015 | Тракай | 3:0 | Круоя |
29.09.2015 | Прелегентай (Вільнюс) (4) | 0:8 | Утеніс |
29.09.2015 | Прамогос-СЦ (Гаргждай) (3) | 1:4 | Спіріс |
29.09.2015 | Атлантас | 4:0 | Шяуляй |
30.09.2015 | Таурас (2) | 2:12 | Стумбрас |
30.09.2015 | Лієтава (2) | 2:1 д.ч. | Гранітас |
30.09.2015 | Джюгас (Тельшяй) (2) | 0:2 | Судува |
30.09.2015 | Банга (2) | 1:4 | Жальгіріс (Вільнюс) |
Чвертьфінали
Команда | рахунок | Команда | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
20-21 жовтня/3-4 листопада 2015 | ||||
Жальгіріс (Вільнюс) | 12:2 | Спіріс | 5:0 | 7:2 |
Стумбрас | 5:3 | Утеніс | 2:1 | 3:2 |
Атлантас | 1:4 | Тракай | 1:2 | 0:2 |
Судува | 6:0 | Лієтава (2) | 3:0 | 3:0 |
Півфінали
Команда | рахунок | Команда | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
12/24 квітня 2016 | ||||
Жальгіріс (Вільнюс) | 3:1 | Стумбрас | 1:1 | 2:0 |
13/23 квітня 2016 | ||||
Тракай | 3:0 | Судува | 2:0 | 1:0 |
Фінал
Посилання
- Кубок Литви на soccerway (англ.)