Позбавлення права викупу заставної: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
Sanya3 (обговорення | внесок)
мНемає опису редагування
стиль
Рядок 1: Рядок 1:
'''Позбавлення права викупу заставної''' — юридична процедура, ініціатором якої виступає [[заставоутримувач]] або інший власник вимоги з метою примусового продажу [[Нерухомість|нерухомості]] та негайної виплати [[борг]]у.
'''Позбавлення права викупу заставної''' — юридична процедура, ініціатором якої виступає [[заставоутримувач]] або інший власник вимоги з метою примусового продажу [[Нерухомість|нерухомості]] та негайної виплати [[борг]]у.


Юридичне право кредитора на позбавлення права викупу заставної з'являється в тому випадку, якщо [[позичальник]] не повертає отримані гроші або частину їх в належні терміни. [[Кредитор]] повинен звернутися в суд для отримання дозволу на продаж власності, яка була заявлена ​​в якості застави за [[борг]]. Суд призначить нову дату виплати заборгованості постановою "про втрату права викупу закладеного майна", яка вступає в силу з певного терміну, якщо до цього часу обставини не зміняться. Якщо позичальник знову не зміг повернути гроші, кредитор вільний продавати майно. Така процедура може застосовуватися в разі, коли заставою є будинок, в якому проживає боржник за іпотечним кредитом / [[заставодавець]], який не виплачує внески по іпотеці кредитору за іпотечним кредитом / заставодержателя (банку, будівельному товариству тощо). Тоді банк позбавляє заставну права викупу закладеного майна, виселяючи боржника-власника заставної.
Юридичне право кредитора на позбавлення права викупу заставної з'являється в тому випадку, якщо [[позичальник]] не повертає отримані гроші або частину їх в належні терміни. [[Кредитор]] повинен звернутися в суд для отримання дозволу на продаж власності, яка була заявлена як застава за [[борг]]. Суд призначить нову дату виплати заборгованості постановою "про втрату права викупу закладеного майна", яка вступає в силу з певного терміну, якщо до цього часу обставини не зміняться. Якщо позичальник знову не зміг повернути гроші, кредитор вільний продавати майно. Така процедура може застосовуватися в разі, коли заставою є будинок, в якому проживає боржник за іпотечним кредитом / [[заставодавець]], який не виплачує внески по іпотеці кредитору за іпотечним кредитом / заставодержателя (банку, будівельному товариству тощо). Тоді банк позбавляє заставну права викупу закладеного майна, виселяючи боржника-власника заставної.


== Примітки ==
== Примітки ==

Версія за 19:42, 21 липня 2017

Позбавлення права викупу заставної — юридична процедура, ініціатором якої виступає заставоутримувач або інший власник вимоги з метою примусового продажу нерухомості та негайної виплати боргу.

Юридичне право кредитора на позбавлення права викупу заставної з'являється в тому випадку, якщо позичальник не повертає отримані гроші або частину їх в належні терміни. Кредитор повинен звернутися в суд для отримання дозволу на продаж власності, яка була заявлена як застава за борг. Суд призначить нову дату виплати заборгованості постановою "про втрату права викупу закладеного майна", яка вступає в силу з певного терміну, якщо до цього часу обставини не зміняться. Якщо позичальник знову не зміг повернути гроші, кредитор вільний продавати майно. Така процедура може застосовуватися в разі, коли заставою є будинок, в якому проживає боржник за іпотечним кредитом / заставодавець, який не виплачує внески по іпотеці кредитору за іпотечним кредитом / заставодержателя (банку, будівельному товариству тощо). Тоді банк позбавляє заставну права викупу закладеного майна, виселяючи боржника-власника заставної.

Примітки

Посилання