Ламінування вій: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
Додав категорію
Немає опису редагування
Рядок 1: Рядок 1:
'''Ламінування вій''' — (від лат. lamina — тонка пластина, лист, шар) — техніка в [[косметологія|косметології]], яка застосовує нанесення шарів [[кератини|кератину]], фарби, вітамінізуючих компонентів, і т.ін. для збільшення объему, додавання блиску, вигину та довжини віям. Синоніми: кератиновий ліфтинг, кератинування, ліфтинг вій.[[Файл:Ламинирование-ресниц-RudkoArtline.jpg|thumb|Вії до (зверху) та після ламінування]]
'''Ламінува́ння вій''' — (від лат. lamina — тонка пластина, лист, шар) — техніка в [[косметологія|косметології]], яка застосовує нанесення шарів [[кератини|кератину]], фарби, вітамінізуючих компонентів, і т.ін. для збільшення объему, додавання блиску, вигину та довжини віям. Синоніми: кератиновий ліфтинг, кератинування, ліфтинг вій.[[Файл:Ламинирование-ресниц-RudkoArtline.jpg|thumb|Вії до (зверху) та після ламінування]]


== Технологія ламінування ==
== Технологія ламінування ==

Версія за 11:35, 21 листопада 2018

Ламінува́ння вій — (від лат. lamina — тонка пластина, лист, шар) — техніка в косметології, яка застосовує нанесення шарів кератину, фарби, вітамінізуючих компонентів, і т.ін. для збільшення объему, додавання блиску, вигину та довжини віям. Синоніми: кератиновий ліфтинг, кератинування, ліфтинг вій.

Вії до (зверху) та після ламінування

Технологія ламінування

  • Косметолог оцінює густоту, кольор та довжину вій, форму очей. Після обговорення з клієнтом вибирає бажану форму і колір.
  • Процедура проходить з закритими очима клієнта, фахівець фіксує вії на силіконовій формі, що за розміром відповідає бажаному вигину.
  • По черзі наносяться компоненти, що знежирюють і розм'якшують волоски, формують вигин, колір і блиск.
  • Кожен шар залишається на віях 10-15 хвилин, загальна тривалість процедури складає 1,5-2 години.
  • Завершальним етапом наноситься склад, що містить кератин, вітаміни та інші речовини.

Історія розвитку

Підфарбовування вій відомо з часів стародавнього Єгипту (3500 - 2500 р.р. до н.е.) Пріоритет у винаході першого пристрою для завивки вій залишається спірним. Проте відомо, що перший патент 1931 року належить Вільяму МакДонеллу і описує прилад "курлаш" (kurlash), який багато в чому зберіг принцип дії до теперішнього часу. Пристрій з нержавіючої сталі протягом декількох секунд за рахунок механічного здавлювання надає віям необхідну форму.[1] Хімічні методи завивки]] волосся застосовуються з 1905 року (вперше запропоновані німецьким перукарем Чарльзом Несслером), а ламінування вій як широко доступна процедура відома з 2000 року.

Результати

Основним результатом техніки є підкручування вій і надання їм вигину. У порівнянні до вихідної форми, при погляді спереду вигнуті вії виглядають яскравіше і краще підкреслюють форму очей. Вигин можна змінювати в широких межах: від легкого підняття аж до полувітка. Збільшення обсягу і блиску, а також підфарбовування волосків зменшують або виключають необхідність використання туші для вій.

Догляд

Файл:Ресницы спустя два месяца после ламинирования.jpg
Вії поступово виправляються та тьмяніють, при цьому немає нерівномірною розрідженості, характерної для техніки нарощування

Через 24-48 годин після процедури немає ніяких обмежень в догляді. Можливе використання косметики , засобів зростання і живлення вій. У перші 24 години після сеансу важливо уникати контакту з водою. Ламіновані вії не втрачають форми від витирання очей, водних процедур, занять спортом і т.д. Ефект зберігається від чотирьох до восьми тижнів. Потім волоски поступово розгинаються і на шостому тижні відтінок тьмяніє. Вії при цьому не виглядають нерівномірно розрідженими, як це буває, коли поступово втрачаються накладні. При нанесенні туші зменшення ефекту ламінування можна повністю скомпенсувати. [2]

Переваги техніки в порівнянні з аналогічними

  • Ефект ламінування триває довше, ніж від інших технік, відсутні обмеження в догляді і застосуванні косметики.
  • Нарощування вій дозволяє отримати практично необмежену довжину і густоту. Ламінування дає більш природний, хоча і менш виражений результат.
  • Термічна завивка вій щипцями (праскою) пошкоджує волоски, може змінити колір, вигин зберігається до першого контакту з водою.
  • Механічна завивка має короткочасну дію (до 12 годин).
  • При ламінуванні крім вигину досягається стійке фарбування, збільшення обсягу і блиску вій, чим вигідно відрізняється від термічної і механічної завивок.

Протипоказання

Як і будь-яка процедура, яка виконується із застосуванням хімічних речовин, ламінування несе певний ризик. Компоненти включають в себе запатентовані рецептури, тому медичні фахівці не можуть детально проаналізувати інгредієнти і визначати, чи є вони на 100 відсотків безпечними. «Не дивлячись на те, що ми не спостерігали конкретних випадків, коли у пацієнтів були негативні наслідки від кератинового ліфтингу, ми радимо нашим пацієнтам проявляти обережність при застосуванні невідомих рецептур в очах або навколо очей» - Майкл Дж. Ерлі, доктор оптікометріі, декан Коледжу оптики штату Огайо. [3]. Перед процедурою необхідно видалити контактні лінзи. Процедура може проводитися не раніше 6-12 місяців після операцій на очах, включаючи блефаропластику (підтяжку шкіри повік) і LASIK. Відомо, що побічні ефекти цієї процедури включають в себе алергічні реакції та подразнення шкіри навколо очей.

Дивись також

Перелік посилань

  1. Lauren Valenti (4 травня 2015). The History of Women and Their Eyelashes. Marie Claire (eng) . Процитовано 20 листопада 2018.
  2. Вікторія Рудько (27 вересня 2017). Ламінування вій - все, що вам необхідно знати про процедуру. rudko.com.ua. Процитовано 21 листопада 2018.
  3. Korin Miller (14 березня 2016). Lash Lifts Are Now a Thing—Should You Try It?. Women's Health (eng) . Процитовано 20 листопада 2018.