Розмиття торговельної марки: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Вилучено вміст Додано вміст
Kaktuse (обговорення | внесок)
Немає опису редагування
Kaktuse (обговорення | внесок)
Немає опису редагування
Рядок 1: Рядок 1:
'''Розмиття торговельної марки''' — концепція [[права інтелектуальної власності|право інтелектуальної власності]], суть якої полягає у забороні такого використання відомої [[торговельна марка|торговельної марки]], яке призводить до втрати унікальності цієї марки. У більшості випадків розмиття торговельної марки полягає у її використанні для товарів та послуг, що не конкурують та не мають особливого зв’язку із товарами та послугами, для яких ця марка зазвичай використовується.
'''Розмиття торговельної марки''' — концепція [[право інтелектуальної власності|права інтелектуальної власності]], суть якої полягає у забороні такого використання відомої [[торговельна марка|торговельної марки]], яке призводить до втрати унікальності цієї марки. У більшості випадків розмиття торговельної марки полягає у її використанні для товарів та послуг, що не конкурують та не мають особливого зв’язку із товарами та послугами, для яких ця марка зазвичай використовується.


Наприклад, використання марки «[[Кока-кола]]» для взуття, або марки «[[Світоч]]» для надання юридичних послуг може бути кваліфіковане як розмиття відповідних добре-відомих марок.
Наприклад, використання марки «[[Coca-cola|Кока-кола]]» для взуття, або марки «[[Світоч]]» для надання юридичних послуг може бути кваліфіковане як розмиття відповідних добре-відомих марок.


[[Категорія:Право інтелектуальної власності]]
[[Категорія:Право інтелектуальної власності]]

Версія за 11:15, 25 червня 2007

Розмиття торговельної марки — концепція права інтелектуальної власності, суть якої полягає у забороні такого використання відомої торговельної марки, яке призводить до втрати унікальності цієї марки. У більшості випадків розмиття торговельної марки полягає у її використанні для товарів та послуг, що не конкурують та не мають особливого зв’язку із товарами та послугами, для яких ця марка зазвичай використовується.

Наприклад, використання марки «Кока-кола» для взуття, або марки «Світоч» для надання юридичних послуг може бути кваліфіковане як розмиття відповідних добре-відомих марок.