Список членів Української кіноакадемії
Список членів Української кіноакадемії
Прийом заявок на членство в Українській кіноакадемії, згідно з Регламентом Першої національної кінопремії, тривав з 20 лютого до 19 березня 2017 року. За цей період було подано 343 заявки на вступ до Кіноакадемії. За результатами розгляду статус члена Української кіноакадемії отримали 242 кандидати. Засновники Української кіноакадемії, з моменту її офіційної реєстрації, набули статус членів кіноакадемії автоматично[1]. 27 квітня 2017 року було поновлено онлайн-прийом заявок на членство в Кіноакадемії, який тривав до 15 січня 2018 року[2]. Станом на листопад 2019 року склад Кіноакадемії налічує 392 українських кінопрофесіоналів.[3][4]
- Абазопуло Володимир Костянтинович, актор
- Абрамов Борис, актор
- Акулевич Ганна, режисерка
- Алієв Наріман, режисер
- Алферов Андрій, кінокритик, телеведучий
- Альошечкін В'ячеслав, режисер
- Альошечкін Олександр, режисер
- Андрієнко Віктор Миколайович, актор, режисер, сценарист
- Андрійченко Наталія Георгіївна, режисерка
- Анисімов Валерій, кінооператор
- Антон Борисюк, кінооператор
- Ар'є Павло, драматург
- Артеменко Марина, режисерка, сценаристка
- Артеменко Оксана, режисерка
- Асадова Ельміра Асадівна, продюсер, куратор кінозаходів
- Асадчий Максим Володимирович, продюсер
- Ахрамович Едуард Станіславович, продюсер
- Ахтарния Ольга, художник по гриму
- Бабій Олена Василівна, кінознавець, сценаристка, режисерка
- Байбаков Антон Георгійович, композитор, звукорежисер
- Балаян Роман Гургенович, режисер
- Баранов Сергій Миколайович, продюсер
- Барановська Зоя Владиславівна, акторка
- Ігор Барба, звукорежисер
- Басс Володимир, кінооператор
- Бассель Дар'я, програмна координаторка Docudays UA
- Батенєв Олександр Владиславович, художник-постановник
- Безручко Олександр Вікторович, режисер, журналіст
- Безсокирна Надiя Петрівна, продюсер, сценаристка
- Безуглов Микола Миколайович, композитор
- Безух Анатолій, продюсер
- Белицький Станіслав, оператор
- Бесхмельниціна Ольга Миколаївна, продюсер
- Бєлінський Дмитро Володимирович, продюсер (ТОВ «Панама Гран Прі»)
- Бєляк Олександр Сергійович, режисер, продюсер, сценарист
- Битюцький Станіслав Васильович, режисер, кінокритик
- Бицюра Леонід Олексійович, економіст, юрист, громадський діяч
- Бігун В'ячеслав, режисер
- Бійма Олег Іванович, режисер, сценарист
- Богатир Сергій, ?
- Боклан Станіслав Володимирович, актор
- Бондар Вікторія, сценаристка, продюсер, журналістка
- Бондаренко Неллі, журналістка, «Аврора Фільм»
- Борденюк Сергій Григорович, кінооператор
- Борисюк Антон, оператор
- Борщевський Олег, режисер, сценарист
- Братищенко Олександра, продюсер
- Бубнов Олександр Анатолійович, сценарист, режисер, художник-аніматор
- Буданов Денис Вікторович, кінознавець, кінокритик
- Бузько Наталія Євгенівна, акторка
- Буковський Сергій Анатолійович, режисер
- Букрєєв Іван Миколайович, продюсер
- Булига Віктор, режисер, сценарист
- Васильєв Сергій Геннадійович, кіно- та театрознавець
- Васько Наталія Любомирівна, акторка
- Васянович Валентин Миколайович, режисер, сценарист, оператор
- Веретенников Віктор Олександрович, письменник, політик
- Вержбицький Богдан Володимирович, оператор, сценарист
- Вітер Василь Петрович, актор, сценарист, режисер, продюсер
- Вітовська-Ванца Ірма Григорівна, акторка
- Владимиров Андрій Гаврилович, кінооператор, художник-фотограф
- Войтенко Володимир Миколайович, кінознавець
- Волков Сергій, режисер-документаліст
- Гавриленко Георгій Георгійович, актор
- Гавриленко Сергій, історик кіно
- Гаврилюк Сергій Іванович, актор
- Гармаш Юрій Тимофійович, оператор
- Гарцман Аркадій Семенович, поет, сценарист, актор
- Гладштейн Ілля, менеджер культури
- Голубєва Олена Євгеніївна, продюсер
- Головьошкін Олег, звукорежисер
- Гонтарук Юлія Миколаївна, режисерка
- Горбунов Олексій Сергійович, актор
- Горделадзе Людмила Борисівна, директор кінотеатру «Жовтень» (Київ)
- Гордійчук Ірина, телеведуча, кінокритик
- Горлова Аліна Едуардівна, режисерка
- Горностай Катерина Павлівна, режисерка
- Горянський Володимир Вікторович, актор
- Гресь Віктор Степанович, режисер
- Григор'єв Олександр, ?
- Гриценко Наталія, кінознавець
- Гронський Володимир Петрович, композитор
- Гузєєва Наталія Анатоліївна, сценаристка
- Гуляєва Анна Валеріївна, акторка
- Гураль Артур Романович, режисер
- Гусєв Олександр Олександрович, кінокритик
- Давиденко Георгій Іванович, режисер, сценарист
- Давиденко Наталія, режисер, генеральний директор мережі кінотеатрів «Баттерфляй»
- Давиденко Олександр Георгійович, режисер
- Даниленко Олександр, художник-постановник
- Данкевич Максим, продюсер
- Дегліна Юлія, режисерка
- Дедков Данило, оператор
- Демерташ Віктор Костянтинович, актор
- Дем'яненко Олена Вікторівна, режисерка
- Депоян Манук, режисер-аніматор
- Десятерик Дмитро Валентинович, кінокритик, журналіст
- Дзюба Сергій Васильович, письменник, сценарист
- Дівєєв-Церковний Олексій Павлович, актор, продюсер
- Дронь Тарас, режисер
- Дьомін Сергій, ?
- Дядик Ілля, програмний директор «Артхаус Трафік»
- Дядюра Іванна Анатоліївна, продюсер
- Ер-Горбач Марина, режисерка
- Єрмак Андрій Борисович, продюсер
- Єршова Олена Костянтинівна, продюсер, режисерка
- Єфименко Людмила Пилипівна, акторка
- Жерехов Сергій, співзасновник проекту «Ukrainian Cinema Village»
- Олеся Жураківська, акторка
- Журженко Ольга Сергіївна, продюсерка
- Замрій Денис Миколайович, сценарист
- Запорожченко Віталій Дмитрович, кінооператор, фотохудожник
- Заря Ірина Миколаївна, продюсер, президент АФП
- Захарова Ольга Іванівна, продюсер
- Зеленський Володимир Олександрович, актор
- Зінов'єва Світлана Людомирівна, оператор, продюсер
- Зленко Сергій Олександрович, директор київського кінотеатру «Boomer»
- Зубенко Лариса, заступник гендиректора «Київкінофільм»
- Зюбіна Римма Анатоліївна, акторка
- Іванов Денис Віталійович, продюсер, актор
- Іванов Дмитро, журналіст
- Ігнатуша Олександр Федорович, актор, режисер
- Іллєнко Михайло Герасимович, режисер, актор
- Іллєнко Пилип Юрійович, актор, продюсер
- Ільїна Ніна Олександрівна, акторка
- Ільїна Ніна Олександрівна, акторка
- Імангулов Тагір, PR-директор Фонду І. Янковського «Ініціатива заради майбутнього»
- Ітигілов Олександр Олександрович, режисер, сценарист, актор
- Кадочникова Лариса Валентинівна, акторка
- Каель (Говоруха) Марія, продюсер
- Казміна Оксана, режисер
- Калін Олексій, оператор
- Калмиков Валерій Романович, продюсер («Трумен Продакш»)
- Каплична Ірина Олександрівна, продюсер
- Каптюх Данило Дмитрович, виконавчий директор компанії «Family Production»
- Капустіна Ганна Володимирівна, продюсер
- Карпин Олег, гендиректор Трускавецького кінофестивалю
- Касавіна Олена Борисівна, художник, режисер-аніматор
- Касторних Сергій, сценарист
- Кашин Олексій Леонідович, продюсер
- Кільтер Уте-Вікторія, художниця, арт-критик, акторка
- Кірієнко Олександр Володимирович, режисер, сценарист, продюсер
- Кірсанов Артемій Павлович, продюсер, сценарист
- Кістень Катерина Володимирівна, акторка
- Кіхтьова Ірина Олександрівна, акторка
- Климчук Владислав, режисер, сценарист, продюсер
- Кобзар Олександр Миколайович, актор
- Кобрин Ігор Дмитрович, режисер
- Коваленко Олександр, продюсер
- Коваль Степан Миколайович, режисер, аніматор
- Ковальов Юрій, режисер
- Козир Володимир, продюсер
- Кокотюха Андрій Анатолійович, письменник, сценарист
- Колюбаєв Артем Олексійович, продюсер
- Кондакова Марія, акторка, режисер
- Коновалов Костянтин Георгійович, сценарист, режисер
- Конопелько Микола Володимирович, продюсер (ТОВ «Креатив Бутік Філмс»)
- Копилова Катерина Олександрівна, екс-голова Держкіно України
- Корж Анна, режисерка
- Корнієнко Андрій Вікторович, продюсер
- Коротенко Олег Володимирович, продюсер
- Косик Оксана Станіславівна, продюсер
- Костюк Володимир, актор
- Котляр Андрій Володимирович, оператор
- Кофман Геннадій Леонідович, режисер, продюсер
- Кошель Сергій, оператор
- Крайнєв Володимир Миколайович, режисер
- Криворчук Галина, продюсер
- Крис Вiктор, актор, продюсер
- Криштофович В'ячеслав Сигизмундович, режисер
- Кудрявцева Надія Іллівна, художниця з костюмів
- Кузнєцов Володимир, актор
- Кузьменко Микита, оператор
- Курбатова Юлія, режисерка, сценаристка, акторка
- Курков Андрій Юрійович, письменник, сценарист
- Лавренюк Сергій Віталійович, продюсер
- Лаврінець Галина, режисерка
- Левицький Любомир Васильович, режисер, сценарист, продюсер
- Лейдікер Олександр Сергійович, продюсер
- Лемешева Людмила Григорівна, кінознавець, сценаристка
- Лещенко Максим, продюсер
- Лигачова Наталія Львівна, шеф-редактор видання «Детектор медіа»
- Лихоманенко Сергій, композитор
- Лісовська Любов, гендиректор мережі кінотеатрів «Сінема Сіті»
- Логунова Поліна, акторка, модель
- Лозниця Сергій Володимирович, режисер
- Лопатьонок Марина Михайлівна, продюсер
- Ляліна Олена Валеріївна, продюсер
- Лясовський Владислав Євгенович, виконавчий директор КМКФ «Молодість»
- Лященко Євген Анатолійович, директор «Медіа Група Україна»
- Мадонов Максим Володимирович, режисер
- Максименко-Довгич Жанна, режисерка
- Малащук Ярема, режисер
- Мамонтенко Анастасія, режисерка
- Манжосова Ірина Володимирівна, продюсер (ТОВ «Панама Гран Прі»)
- Манський Віталій Всеволодович, режисер
- Марченко Валентин Віталійович, режисер, сценарист
- Марченко Сергій Миколайович, режисер, сценарист, кінознавець
- Маслобойщиков Сергій Володимирович, режисер
- Матешко Анатолій Миколайович, режисер, актор
- Мачух Анна Миколаївна, маркетинг-директор Одеського міжнародного кінофестивалю, виконавчий директор Української кіноакадемії
- Медакова Тамара, керівник редакції кіно програм НТКУ
- Мельніченко Сергій Юрійович, режисер-аніматор, сценарист
- Миславський Володимир Наумович, кінознавець, історик кіно
- Мислицька Ія Анатоліївна, продюсер
- Мінзянов Юрій Аглямзянович, тележурналіст, продюсер
- Моісеєв Микита Олексійович, композитор
- Молчанова Катерина Ігорівна, акторка
- Морозов Юрій Зіновійович, кінознавець
- Москаленко Марія Анатоліївна, гендиректор компанії «FX FILM Production»
- Москаленко Олексій Миколайович, продюсер
- Мостовий Артем, продюсер, звукорежисер
- Мусієнко Оксана Станіславівна, кінознавець
- Нагорний Володимир Володимирович, сценарист
- Назаров В'ячеслав Євгенович, композитор
- Наконечний Максим Васильович, режисер
- Неверко Ольга Ярославівна, продюсер
- Недря Дмитро, оператор
- Нейман Єва, режисерка
- Непиталюк Аркадій Анатолійович, актор, режисер, сценарист
- Нікітюк Марися, режисерка, сценаристка
- Ніколаєва Ксенія Миколаївна, акторка
- Ніцко Олена, керівник відділу реклами каналу «1+1»
- Новікова Маріанна, продюсерка
- Ноздрюхін-Заболотний Віктор Дмитрович, оператор, режисер
- Ноябрьова Антоніна Іллівна, режисерка
- Образ Василь Федорович, режисер-документаліст
- Овсяннікова Алла Павлівна, продюсер
- Одуденко Владлен Володимирович, художник-постановник
- Озірна Жанна, сценаристка
- Олесов Єгор Олексійович, продюсер
- Онищенко Дар'я Георгіївна, режисер, сценарист, продюсер
- Онопрієнко Максим Валентинович, продюсер
- Орєхова Марина, продюсер
- Оселедчик Володимир Давидович, режисер
- Остріков Павло, режисер
- Павлов Михайло Іванович, режисер, продюсер, медіа-менеджер
- Паленчук Анна Альбертівна, продюсер (ТОВ «Креатив Бутік Філмс»)
- Парфан Надія, культуролог, режисерка
- Парфенюк Олена Борисівна, кінознавець
- Парфьонов Ігор, режисер
- Педан Олег Ігорович, режисер-аніматор
- Перфільєв Роман Віталійович, режисер, сценарист, продюсер
- Першко Олексій Володимирович, журналіст, шеф-редактор порталу «Kino-teatr.ua»
- Петренко Галина Павлівна, журналістка та медіаексперт
- Підгора Ярослав Володимирович, кінокритик, журналіст
- Пілунський Ярослав, кінооператор
- Пітенін Євген Дмитрович, художник кіно
- Побєдоносцева Ірина Євгенівна, кінокритик, директор з розвитку студії «Квартал 95»
- Подольчак Ігор Володимирович, режисер, сценарист, продюсер
- Поздняков Олександр, оператор
- Полоніченко Ганна Ігорівна, продюсер
- Полховський Сергій Олегович, журналіст, сценарист
- Пономарьова Марія, режисерка, сценаристка
- Рада-Іллєнко Іванна Михайлівна, акторка, балерина
- Раздорожний Ігор Андрiйович, продюсер
- Райтер Ольга Мирославівна, продюсер
- Раух Євгенія Віталіївна, продюсерка
- Рахманін Сергій Іванович, журналіст, телеведучий
- Рижиков Артем, оператор
- Різоль Андрій Володимирович, продюсер
- Романченко Ірина Вікторівна, сценарист, редактор, продюсер, режисерка
- Романченко Нікон, режисер
- Рощин Олександр, кінооператор
- Рудченко Юрій Іванович, актор
- Ряшин Владислав Віталійович, продюсер
- Савиченко Ігор Олександрович, продюсер
- Савін Михайло Іванович, сценарист
- Самолевська Ольга Юзефівна, режисерка-документаліст, сценаристка
- Свідлер Ілля, продюсер, журналіст
- Сеітаблаєв Ахтем Шевкетович, актор, режисер
- Сергійко Алла Олександрівна, акторка
- Серебренікова Людмила Євгеніївна, режисерка, кінознавець
- Сивокінь Євген Якович, режисер та художник-аніматор
- Сиволап Христина Вікторівна, режисерка, сценаристка
- Сиротський Сергій, кінооператор
- Сідоров Сергій Георгійович, композитор, музичний продюсер
- Сінькевич Юлія Львівна, продюсер, генеральний продюсер Одеського МКФ
- Слабошпицький Мирослав Михайлович, режисер
- Сладкевич Антон Анатолійович, актор, продюсер
- Слєпцов Віктор Миколайович, продюсер-аніматор
- Смирнова Ірина Миколаївна, режисер-аніматор
- Сліпченко Катерина, журналістка
- Сміт Єлізавета Михайлівна, режисерка
- Смолій Анна, режисерка
- Соболевський Віталій Романович, продюсер
- Соколова Яніна Михайлівна, телеведуча, акторка
- Солдатенко Лілія, режисер
- Сотниченко Філіп, режисер
- Софійчук Марина Володимирівна, акторка, телережисерка
- Сочивець Валерія Юріївна, продюсер, режисер, акторка
- Спаринський Олександр Йосипович, композитор, продюсер
- Степанська Марина Григорівна, режисерка
- Степанський Сергій, режисер, звукорежисер
- Стрибук Наталія Вікторівна, продюсер
- Ступка Дмитро Остапович, актор
- Ступка Остап Богданович, актор
- Сумська Ольга В'ячеславівна, акторка
- Суржиков Дмитро Анатолійович, актор, сценарист, режисер
- Сухолиткий-Собчук Дмитро Михайлович, режисер, сценарист
- Сушко Павло Миколайович, продюсер
- Суярко Андрій Миколайович, продюсер
- Телюк Олександр, кінокритик, науковий співробітник Центру Довженка
- Тихий Володимир Вікторович, режисер
- Тігіпко Вікторія Вікторівна, президент Одеського МКФ, голова наглядової ради Української кіноакадемії
- Ткаченко Олександр Владиславович, телевізійний менеджер, журналіст
- Ткачикова Людмила Ігорівна, режисерка-аніматор
- Ткачук Михайло Петрович, режисер-документаліст
- Томашпольський Дмитро Львович, режисер, сценарист
- Томенко Тарас Миколайович, режисер
- Тримбач Сергій Васильович, кінознавець
- Тритенко Олексій Олександрович, актор
- Трофіменко Вікторія Миколаївна, режисерка, сценаристка, продюсер
- Туранський Олег Ігорович, режисер, сценарист
- Фельдман Роб, актор
- Фесенко Володимир Васильович, режисер-документаліст
- Фетісова Олена Леонідівна, продюсер, режисерка, сценаристка
- Фіалко Олег Борисович, режисер, сценарист
- Філатов Антон, журналіст, редактор
- Філіпенко Олег Васильович, режисер
- Філіппов Володимир Ігоревич, продюсер
- Фірсенко Максим Васильович, актор, режисер, сценарист, продюсер
- Фролов Олександр Іванович, кінооператор, режисер-документаліст
- Халпахчі Андрій Якович, генеральний директор Київського МКФ «Молодість»
- Халяпіна Ларіса Леонідівна, продюсер
- Хвастов Руслан Юрійович, модельєр, художник по костюмах
- Хіцінська Іванна Миколаївна, директор Громадської спілки «Асоціація кіноіндустрії України»
- Хорошун Мирослава, режисерка
- Цалик Станіслав Миколайович, письменник, історик, сценарист
- Цвігун Катерина Миколаївна, режисерка
- Цвілодуб Олексій, кіноператор
- Цимбал Тетяна Василівна, диктор телебачення
- Чепелик Оксана Вікторівна, художниця, режисерка, сценаристка
- Черников Євген, актор
- Чернишова Наталя Іванівна, режисер-аніматор
- Чернявська Юлія Сергіївна, продюсер, сценарист
- Чорний Олег Володимирович, режисер
- Чубко Олександр Юрійович
- Шапарєв Олексій, режисер, сценарист, продюсер
- Шапіро Олександр Борисович, режисер, сценарист, продюсер
- Швець Юлій, кінокритик
- Шевченко Ігор Анатолійович, режисер, сценарист
- Шевчук Юрій, мовознавець, директор Українського кіноклубу Колумбійського університету
- Шеремет Олександр Миколайович, художник-постановник
- Шефір Борис Нахманович, продюсер
- Шефір Сергій Нахманович, сценарист
- Шигаєва Галина, режисерка
- Шпаков Валентин, режисер, продюсер
- Шпилюк Олександр Семенович, арт-директор ОМКФ
- Шух Марина, адміністративний директор компанії «Артхаус Трафік»
- Щербаков Ігор, оператор
- Щербина Олег Михайлович, продюсер
- Юсим Ян Григорович, кінознавець
- Юсипчук Богдан Романович, актор
- Яковіцька Олена Петрівна, продюсер
- Яковлєв Андрій Володимирович, режисер, сценарист
- Янчук Олександр Спиридонович, режисер, сценарист, продюсер
- Яровенко Ганна Петрівна, режисерка, акторка
- Яценко Володимир Вікторович, продюсер
Див. також
Примітки
- ↑ Статут ГО «Українська Кіноакадемія» (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 7 квітень 2017. Процитовано 6 квітень 2017.
- ↑ Відкрито прийом заявок на членство в Українській Кіноакадемії. Офіційний сайт Української кіноакадемії. 27.04.2017. Архів оригіналу за 04.09.2017. Процитовано 1.05.2017.
- ↑ «Золота дзиґа»: жанрове кіно, український IMDb і подив. Телекритика. 19.03.2019. Процитовано 21.03.2019.
- ↑ ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОЇ КІНОАКАДЕМІЇ