Користувач:Alex Blokha/Події в Вікіпедії/28 червня

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Про проект
Назва сторінки:1904
Підзаголовок:== Події ==
Знайдено: + * 28 червня - датський пароплав Нордж (SS Norge) зазнав аварії на рифах Роколл, Шотландія. Загинуло 620 чоловік.


Назва сторінки:Україна
Підзаголовок:== Культура ==
Знайдено: + * 28 червня — День Конституції України


Назва сторінки:1914
Підзаголовок:== Померли ==
Знайдено: + *28 червня - ерцгерцог Франц Фердинанд був вбитий сербським студентом Гаврилою Принципом


Назва сторінки:1945
Підзаголовок:== Народилися ==
Знайдено: + * 28 червня - Дейвід Найтс, рок-музикант (Procol Harum)


Назва сторінки:1867
Підзаголовок:== Народились ==
Знайдено: + * 28 червняЛуїджі Піранделло, італійський письменник


Назва сторінки:1966
Підзаголовок:== Народились ==
Знайдено: + * 28 червня - Джон Кьюсак, актор


Назва сторінки:1971
Підзаголовок:== Народились ==
Знайдено: + * 28 червня — Рей Слінгаард, учасник дуету 2Unlimited


Назва сторінки:2 березня
Підзаголовок:== Народились ==
Знайдено: + *1882Тесленко Архип Юхимович, український письменник (помер 28 червня 1911).


Назва сторінки:29 червня
-Знайдено: + 28 червня - 30 червня -- Список всіх днів


Назва сторінки:Тесленко Архип Юхимович
-Знайдено: + Помер 28 червня 1911


Назва сторінки:1491
Підзаголовок:== Народились ==
Знайдено: + *28 червня - Генріх VIII Тюдор, король Англії з 1509 р.


Назва сторінки:Кам'янець-Подільський район
Підзаголовок:== Історія ==
Знайдено: + Ще через шість років, 31 липня 1934, Кам’янець-Подільський район знову територіально зростає: до його складу передано аж 19 сільських рад Староушицького району. Але не пройшло і півроку, як 26 грудня 1934 Кам’янець-Подільський район ліквідовують, а його територію та районні установи підпорядковують Кам’янець-Подільській міській раді. Де-факто район існував, де-юре його не було. Так тривало до 28 червня 1939, коли Президія Верховної Ради УРСР відновила Довжоцький район з центром у с.Довжок. Нарешті, 10 липня 1944 район удруге і вже остаточно набуває сучасної назви – Кам’янець-Подільський район. Відтоді і місто Кам’янець-Подільський стає його незмінним центром.


Назва сторінки:Конституція України

-Знайдено: +

Файл:Verkhovna Rada Jun28 1996 sign.jpg
Ухвалення Конституції України 28 червня 1996 року.


-Знайдено: + Конститу́ція Украї́ни — Основний Закон держави Україна ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання.


Назва сторінки:Болбочан Петро Федорович
-Знайдено: + Петро́ Фе́дорович Болбоча́н (5 жовтня 1883 — 28 червня 1919) — український військовий діяч, полковник Армії УНР.


Назва сторінки:Мазепа Іван Степанович
Підзаголовок:== Походження ==
Знайдено: + Протягом осені, зими й весни 17081709 рр. військові сили суперників маневрували, прагнучи знайти для себе стратегічно вигідні позиції та заручитися підтримкою українського населення. Нарешті 28 червня 1709 р. відбулася Полтавська битва — одна з найважливіших битв у європейській історії. Переможцем у ній вийшов Петро І, у результаті чого провалилися плани Швеції підпорядкувати собі Північну Європу. Росія ж забезпечила собі контроль над узбережжям Балтійського моря й почала перетворюватися на могутню європейську державу. Тепер остаточне поглинення Гетьманщини міцніючою Російською імперією було тільки питанням часу.


Назва сторінки:Генріх VIII Тюдор
-Знайдено: + Генріх VIII Тюдор ( *28 червня 1491 - ?


Назва сторінки:Рубенс Пітер Пауль
-Знайдено: + Пітер (Пауль) Рубенс ( *28 червня 1577 - ?


Назва сторінки:Хотин
Підзаголовок:== Історія ==
Знайдено: + 28 червня 1940 р. Хотин зайняли радянські війська.


Назва сторінки:Прем'єр-міністр України
-Знайдено: + |style="background:#FFF8DC;" align="center" |28 червня 1990 р. – 23 жовтня 1990 р.


Назва сторінки:Рівне
Підзаголовок:==Історія==
Знайдено: + * 28 червня 1941 — бомбардування та окупація міста німецькими військами


Назва сторінки:Січ (товариство)
-Знайдено: + Перший з'їзд «Січей» відбувся у Коломиї (1902), далі у Станіславі (1911), в Снятині (1912) і найбільший, так званий Шевченківський Січовий Здвиг (за участю бл. 12 тис. членів «Січей», «Сокола», «Пласту», Українських Січових Стрільців) - 28 червня 1914р. У січових святах брали участь також представники чеських, хорватських і словенських руханкових товариств.


Назва сторінки:Рахлін Натан Григорович
-Знайдено: + Ната́н Григо́рович Ра́хлін (28 грудня 1905 (10 січня 1906), Сновськ, нині місто Щорс Чернінівської області28 червня 1979, Казань, поховано в Києві) — український диригент.


Назва сторінки:Версальський договір 1919
-Знайдено: + Версальський мирний договір — підписаний у Версалі 28 червня 1919 року державами- переможницями у Другій світовій війні (США, Британією, Францією, Італією, Японією, Бельгією тощо) з одного боку, і переможеною Німеччиною - з іншого.


Назва сторінки:Генріх VIII (король Англії)
-Знайдено: + Генріх VІІІ (Henry VIII) (28 червня 1491 - 28 січня 1547). Король Англії з 1509, успадковував своєму батькові Генріхові VІІ, одружився з Катериною Арагонською, вдовою свого брата. У період 1513-1529 Генріх розвивав зовнішню політику під керівництвом свого лорда-канцлера кардинала Уолсі, якого замінив Томас Мор в 1529 після того, як Уолсі не вдалося домогтися в папи римського дозволу для Генріха на розлучення. Після 1532 Генріх розірвав відносини з папством, оголосив себе главою англійської церкви, розпустив монастирі і розлучився з Катериною. Пізніше він був одружений з: Анною Болейн, Джейн Сеймур, Анною Клевською, Катериною Ховард і Катериною Парр. Йому успадковував його син Едуард VІ.


Назва сторінки:Гаврило Принцип
Підзаголовок:==Вбивство==
Знайдено: + 28 червня, 1914 Принцип взяв участь у події, яка дістала назву вбивство у Сараєво. Генерал Оскар Потіорек, губернатор австрійських областей в Боснії та Герцеговини запросив Ерц-герцога Франца Фердінанда та Софію подивитися його загони на маневрах. Франц Фердінанд знав, що ця подорож може біти небезпечною. Якраз перед 10 годиною у неділю, королівська пара прибула до Сараєво потягом. У машині попереду їхав Фехім Чурчіч, мер Сараєво та Др. Ґерд, Комісар поліції міста. Франц Фердінанд та Софія були у другій машині з Оскаром Потіореком та графом фон Харрфх. Дах машини був відкинутий для того, щоб натовп міг побачити Франца Фердінанда та його дружину.


Назва сторінки:Перша світова війна
-Знайдено: + |casus = вбивство 28 червня в Сараєві австрійського ерцгерцога Франца Фердинанда, яке спричинило оголошення Австро-Угорщиною війни Сербії (28 липня) і російська мобілізація проти Австро-Угорщини (29 липня). Також націоналізм, мілітаризм та імперіалізм
Підзаголовок:==Причини==
Знайдено: + 28 червня 1914 року, сербський студент Гавріло Принцип убив ерцгерцога Франца Фердінанда, спадкоємця австро-угорського престолу, в Сараєві. Принцип був членом організації „Млада Босна”, мета якої була об’єднання усіх південних слов’ян та їхня незалежність від Австро-Угорщини. Вбивство в Сараєві привело в рух ряд стрімких подій, які переросли в повномасштабну війну. Австро-Угорщина висунула вимоги до Сербії, щоб та наказала причетних до скоєного, і коли Австро-Угорщина отримала відмову, то об’явила війну Сербії. Головні європейські країни були в стані війни протягом декількох тижнів через схему договорів колективної оборони і складного характеру міжнародних союзів. Хоча вбивство і було подією, котра спричинила початок війни, воно було останнім в довгій послідовності сукупності причин і подій, які стравлювали нації Європи одну проти іншої.


Назва сторінки:Державний Прапор України
Підзаголовок:== Історія ==
Знайдено: + Державний Прапор України визначається чинною Конституцією України (прийнята 28 червня 1996 року) як «стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів» (Стаття 20, Розділ І).


Назва сторінки:Люблінська унія
-Знайдено: + 28 червня 1569 була підписана Люблінська унія, яку 1 липня 1569 затвердили роздільно депутати польського і литовського сеймів. Люблінська унія завершила процес об'єднання двох держав, що розпочався з укладення Кревської унії 1385. На чолі об'єднаної держави стояв монарх, який титулувався королем польським і Великим князем Литовським. Його мали обирати на спільному польсько-литовському сеймі і коронувати в Кракові. Спільними для Польщі та Литви були сейм і сенат, запроваджувалася єдина грошова одиниця. Велике князівство Литовське зберігало певну автономію, маючи окремі закони, судову систему, військо, уряд і адміністрацію. Українські землі, що увійшли до складу Польщі, були поділені нa Берестейське, Подільське, Брацлавське і Київське воєводства. Укладення Люблінською унії спричинило пришвидшену інтеграцію центральних українських земель та місцевої знаті до західно-європейської політико-соціальної спільноти.


Назва сторінки:Берестецька битва
-Знайдено: + 28 червня 1651
-Знайдено: + Берестéцька б́итва — велика битва, що відбулась біля містечка Берестечко (сучасна Волинська область, Україна) 1651 року між військами польського короля Яна Казимира II і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками (хан Іслам-Гірей III) і тривала протягом 28 червня - 10 липня.
-Знайдено: + Протягом 27 - 28 червня татари спалюють сусіднє село й намагаються “розкачати” супротивника. Вони атакують, потім відступають, знову атакують, застосовуючи традиційну тактику, відому ще від часів хана Батия. Конецпольський із Любомирським самі атакують татарську кінноту.
-Знайдено: + 28 червня почалися бої гарцівників (невеликі сутички), на нерівному терені, що відділяв табори польських і українських військ.


Назва сторінки:Формула 1 - Чемпіонат 1998
Підзаголовок:==Результати==
Знайдено: + |28 червня 1998


Назва сторінки:Мілевський Артем Володимирович
-Знайдено: + | пк-поновлення = 28 червня 2006


Назва сторінки:Добромиль
-Знайдено: + Містечко швидко розвивалось. Сюди переселялись купці й ремісники. Спроваджені з Моравії ткачі виробляли високоякісне сукно. За ним, а також за місцевою сіллю приїздили купці з Угорщини й Сілезії. Тодішній власник містечка Андрій Гербурт для колоністів, що все прибували, у 1531 р. заснував латинську парафію й поставив дерев'яний костел. 28 червня 1566 р. за старанням власника місцевих солеварень Станіслава Гербурта король Сигізмунд Август надав Добромилю магдебурське право. Запрошені власником Добромиля нові ремісники організовують цехи. Містечко укріплюється мурами й частоколом. Тут у 1584р. стояли 3 церкви та костел. Дерев'яний замок на горі Ст. Гербурт почав перебудовувати з каменю й цегли. Продовжив цю роботу Ян Щенсний Гербурт - видатний політичний і культурний діяч. Писав навіть поезії українською мовою. У 1611 р. він запросив з Кракова друкаря Яна Шелігу й заснував у Добромилі друкарню. Тут Гербурт видавав як свої твори, так і праці Оріховського, Кадлубека, Длуґоша. З 1622р. Добромиль в руках магнатів Конєцпольских.


Назва сторінки:Гіперіон (супутник)
Підзаголовок:== Посилання ==
Знайдено: + Зображення:Hyperion PIA08240.jpg|Зображення Гіперіона, отримане КА «Кассіні» 28 червня 2005 року.


Назва сторінки:Генеральний секретаріат
-Знайдено: + 28 (15 червня) 1917 року Комітет УЦР на своєму засіданні ухвалив створення Генерального секретаріату і передав йому виконавчі функції.


Назва сторінки:Осама бен Ладен
-Знайдено: + Осама бен Ладен (в іншій транскрипції Усама бін Ладен; повне імя Осама бен Мухаммад бен Авад бен Ладін; араб. أسامة بن محمد بن عوض بن لادن‎; Usāmah bin Muhammad bin `Awad bin Lādin) (нар. 28 червня 1957 Ер-Ріад, Саудівська Аравія) — террорист, поборник ісламу, лідер ісламської терористичної організації "Аль-Каїда".


Назва сторінки:Збірна Норвегії з футболу
-Знайдено: + | Найбільша перемога = Норвегія Норвегія 12:0 Фінляндія Фінляндія
(Берген, Норвегія; 28 червня 1946)


Назва сторінки:Лавринович Олександр Володимирович
-Знайдено: + Народився 28 червня 1956 року у Овручі Житомирської області. Батько Володимир Павлович (1929) і мати Валентина Павлівна (1928), дружина Світлана Григорівна (1956) - математик-програміст Головного обчислювального центру Міносвіти, син Максим (1978) - керуючий партнер юридичної фірми "Лавринович і Партнери" [1], син Віталій (1983).


Назва сторінки:Український Католицький Університет
Підзаголовок:==Відновлення==
Знайдено: + Заснування Українського Католицького Університету (УКУ) в Україні, що відбулося 28 червня 2002 року, вінчало собою майже столітні зусилля і прагнення Української Греко-Католицької Церкви та українських науковців створити вищий навчальний заклад, який виростав би на ґрунті християнської духовності, культури та світогляду і став би освітнім та науковим центром загального значення, а також місцем екуменічного діалогу й порозуміння в Україні.


Назва сторінки:Франку Ітамар
-Знайдено: + | дата_народження = 28 червня 1930
-Знайдено: + Ітамар Франку (повне ім'я: Ітамар Аугусту Каут'єро Франку, порт. Itamar Augusto Cautiero Franco) (народився 28 червня 1930) — бразильський політик, який був президентом Бразилії з 2 жовтня 1992 року по 1 січня 1995 року.


Назва сторінки:Автомобільний завод імені Ліхачова
-Знайдено: + В 1915 мільйонери Рябушинські заснували «Товариство на паях автомобільного московського заводу АМО». До 1917 це були майстерні, в яких складали з імпортних частин близько 100 автомобілів на рік. 28 червня 1918 підприємство націоналізовано. Спочатку завод АМО ремонтував старі автомобілі і трактори. В 1924 почав випускати 1,5-тонні автомобілі АМО-Ф-15 з двигуном 36 кінських сил. В 1929—1931 завод реконструйовано, його потужність в 1932 доведено до 25 тис. вантажних 3-тонних автомобілів АМО-3. В 1934—1937 проведено нову реконструкцію підприємства, в результаті якої збільшено випуск автомобілів ЗІС-5 до 90 тис. на рік. До 1941 року зовод випускав близько 20 моделей і модифікацій автомобілів. В 1941 на заводі налагоджено масове виробництво воєнної продукції. В 1943 відновлено повний цикл автовиробництва. В післявоєнні роки внаслідок дальшої механізації і автоматизації виробничих процесів середньодобовий випуск автомобілів у порівнянні з 1940 значно зріс. З 1958 завод випускає 4-тонні автомобілі ЗІЛ-164, автомобілі підвищеної прохідності ЗІЛ-157, автобуси ЗІЛ-158, легкові автомобілі вищого класу ЗІЛ-111. Завод нагороджено двома орденами Леніна і орденом Трудового Червоного Прапора.


Назва сторінки:Президенти Бразилії
Підзаголовок:==

==
Знайдено: + | 11 || Делфін Морейра || || 15 листопада, 1918 || 28 червня, 1919 || || Після смерті Алвеса заміняв його до наступних виборів
Підзаголовок:==

==
Знайдено: + | 12 || Епітасіу Пессоа || || 28 червня, 1919 || 15 листопада, 1922 || Делфін Морейра
Буену ді Пайва || Обраний щоб закінчити термін, який не закінчив Морейра


Назва сторінки:Амос (пророк)
-Знайдено: + *28 червня - день Св. прор. Амоса.


Назва сторінки:Івамі ґіндзан
-Знайдено: + Івамі ґіндзан (яп. 石見銀山 — "срібна копальня Івамі") — найбільша срібна копальня Японії 1419 століття, що знаходилася у провінції Івамі. Розатшована у місті Ода префектури Сімане. За підрахунками дослідників, виробляла близько третини світового срібла, що було в обігу наприкінці 15 — початку 16 століть. З 1969 року вненесена до списку національних історичних пам'ятників урядом Японії. 28 червня 2007 року зарахована до Світової спадщини ЮНЕСКО.


Назва сторінки:Адлер Макс
-Знайдено: + Ма́кс А́длер (15 січня 1873 - 28 червня 1937) — один із лідерів австрійської соціал-демократії, філософ-ідеаліст, неокантіанець, теоретик австромарксизму.


Назва сторінки:Битва при Наґасіно
Підзаголовок:==Битва==
Знайдено: + 28 червня 1573 року Ода Нобунаґа відіслав загін із 500 аркебузирів у тил ворога для удару по тих частинах, які тримали у облозі замок Наґасіно. Вночі з 28 на 29 червня цей загін зненацька атакував 2-тисячний підрозділ вояків Такеди і розбив його. Дізнавшись про маневр сил Оди і знищення військ облоги, Такеда Кацуйорі вирішив негайно штурмувати позиції союзників Оди і Токуґави.


Назва сторінки:Кравець Олеся Йосипівна
-Знайдено: + Олеся (Людмила) Йосипівна Кравець (28 червня 1924, Кам’янець-Подільський) — українська письменниця. Член Спілки письменників України (1952).


Назва сторінки:Історія Сейшельських островів
-Знайдено: + Перша політична партія, – «Об'єднана народна партія Сейшельських островів» (ОНПС) (англ. Seychelles People's United Party) на чолі з Франсом-Альбертом Рене була створена в 1964 р. ОПНС мала на меті досягнення незалежності і формування народного уряду. «Демократична Партія Сейшел» (ДПС), очолювана Джеймсом Менчемом закликала до інтеграції з Великобританією. Страйковий рух, що посилився на островах змусив Великобританію ввести в 1967 р. загальне виборче право і дозволити заснувати Законодавчі Збори у 1970 р. В листопаді 1970 р. була вироблена нова конституція, а в 1974 р. обидві політичні партії закликали до незалежності островів. Після перемоги Менчама почалися переговори з Великобританією, в результаті котрих 28 червня 1976 була проголошена незалежна Республіка Сейшели в складі Британської співдружності. До складу нової республіки було передано декілька островів, які залишалися у володінні Англії.


Назва сторінки:Голубєв Павло Васильович
-Знайдено: + Го́лубєв Павло́ Васи́льович (16 червня (28 червня) 1883, Бахмут, тепер м. Артемівськ Донецької області3 березня 1966, Харків) — український співак (баритон), педагог. Заслужений діяч мистецтв УРСР (1953).


Назва сторінки:Політичний устрій України
Підзаголовок:== Вступ ==
Знайдено: + Невдовзі після проголошення незалежності України, внаслідок референдуму 1991 р., в Україні була створена парламентська комісія по підготовці нової конституції. 28 червня 1996 р., з прийняттям нової демократичної конституції була запроваджена багатопартійна політична система (плюралізм) і законодавчо задекларовані основні права і свободи громадян України, а також права національних меншин країни.


Назва сторінки:Салес Кампос
-Знайдено: + | дата_смерті = 28 червня, 1913
-Знайдено: + Кампос Салес (повне ім'я Мануель Феррас ді Кампос Салес, порт. Manuel Ferraz de Campos Sales, 15 лютого 184128 червня 1913) — бразильський політичний діяч. Був адвокатом, належав до республіканської паулістської партії. З 1885 був депутатом; відстоював відміну рабства, яке він знищив в своєму маєтку. Взяв діяльну участь в перевороті 1889 року, що перетворив імперію на республіку, і недовго був міністром юстиції (при Деодору да Фонсекі). Пізніше був сенатором, потім губернатором рідного штату Сан-Паулу, де в 1893 усмирив повстання. У 1898—1902 був президентом Бразильської республіки.


Назва сторінки:Кун Пін Мей Ігнатій
-Знайдено: + |Проголошений=in pectore 30 червня 1979
28 червня 1991
-Знайдено: + Був призначений кардиналом in pectore 30 червня 1979 р., але про призначення було оголошено лише на консисторії 28 червня 1991 р. Отримав червону бірету з титулом Сан-Сісто 30 червня того ж року. 2 серпня 1981 р. втратив право засідати в конклаві через досягнення 80-ти років.


Назва сторінки:Грос-адмірал
-Знайдено: + * 28 червня 1905 — Ганс фон Кестер (1844—1928)


Назва сторінки:Васильців Василь
-Знайдено: + Василь Васильців (*28 червня 1987, Львів) — молодий львівський автор та виконавець власних пісень, насамперед відомий завдяки своїй незвичній манері виконання. Його творчість шанувальники часто порівнюють з творчістю Михайла Поплавського та популярного наприкінці 1980-х гурту «Ласковый май». Стиль, в якому співає Василь Васильців, критики назвали Art-Off.


Назва сторінки:Дунаєвська Лідія Францівна
-Знайдено: + Лі́дія Фра́нцівна Дунає́вська (28 червня 1948, Воробіївка Немирівського району Вінницької області,) — доктор філологічних наук, професор.


Назва сторінки:Причини Першої світової війни
-Знайдено: + Для кожної країни існували певні причини для розв'язання Першої Світової Війни. Безпосереднім приводом для війни стало вбивство 28 червня 1914 року в Сараєві австрійського ерцгерцога Франца Фердинанда сербським студентом Гаврилою Принципом.


Назва сторінки:Вікіпедія:Проект:Цей день в історії/2 березня
-Знайдено: + * 1882, Тесленко Архип Юхимович, український письменник (помер 28 червня 1911);


Назва сторінки:Вікіпедія:Проект:Цей день в історії/28 червня
-Знайдено: + * Основна стаття: 28 червня


Назва сторінки:Камерленг
-Знайдено: + Але, поступово, з кінця XVІ ст. його роль зменшується. Починає цю тенденцію папа Климент VIII своєю конституцією In conferendis від 18 грудня 1599. Посада камерленга стає почесною, а фактичне управління Апостольською палатою переходить до аудиторів та генерального казначея. Теперішні повноваження камерленга визначені в апостольських конституціях Pastor Bonus (від 28 червня 1988) та Universi dominici gregis (від 22 лютого 1996) папи Івана Павла ІІ.


Назва сторінки:Файл:Hyperion PIA08240.jpg
-Знайдено: + Зображення Гіперіона, отримане КА «Кассіні» 28 червня 2005 року.


Назва сторінки:Muse
Підзаголовок:== Історія ==
Знайдено: + Після відпочинку від виснажливого туру у серпні 2005 року гурт знову повернувся до запису диску, хоча серйозна робота розпочалася лише у вересні. Альбом писався до весни 2006 року з кількома перервами на свята. Група оголосила про його вихід у травні 2006 року. Продюсером альбому знову ж-таки став Річ Кості. Диск було названо Black Holes and Revelations. Невдовзі після цього альбом потрапив до Інтернету. Завершений альбом на японському ринку вийшов 28 червня 2006 року з додатковим треком, «Glorious», якого немає на жодному іншому варіанті релізу, окрім того, що доступний при замовленні через iTunes.[1] В Європі альбому вийшов 3 липня 2006 року, а в Північній Америці — 11 липня 2006 року. У Великобританії від сягнув першої позиції в чарті, як і майже по усій Європі і в Австралії. У США він також мав значний успіх, діставшись дев'ятої позиції у чарті альбомів Billboard 200. Альбом отримав нагороду Platinum Europe після продажу мільйону копій по всьому континенту, а сам гурт знову отримав Нагороду Q за найкращий живий виступ.


Назва сторінки:Берг Микола Васильович
-Знайдено: + Мико́ла Васи́льович Берг (*5 квітня 1823, Москва — †28 червня 1884) — російський письменник, перекладач та журналіст.


Назва сторінки:Комітологія
-Знайдено: + Перше рішення про комітологію Рада ухвалила ще 13 липня 1987 р. З огляду на зміни, внесені ДЄС, зокрема щодо нової ролі Парламенту, та у відповідь на критику за складність, його замінили новим, від 28 червня 1999 року.


Назва сторінки:Фіалко Олег Борисович
-Знайдено: + Оле́г Бори́сович Фіа́лко (*28 червня 1946, Дружківка) — український кінорежисер, сценарист.


Назва сторінки:Список міжнародно-правових документів у галузі інтелектуальної власності
-Знайдено: + | 198928 червня
-Знайдено: + | 198928 червня


Назва сторінки:Міцний горішок 4.0
-Знайдено: + За роль у картині Міцний горішок 4.0. Брюс Вілліс одержав спеціальний сертифікат за свій внесок у боротьбу з віртуальним тероризмом. В український прокат фільм вийшов 28 червня 2007 року.


Назва сторінки:Угорська Вікіпедія
-Знайдено: + | Дані за: = 28 червня 2007


Назва сторінки:Гнидь Богдан Пилипович
Підзаголовок:====
Знайдено: + Народився 28 червня 1940 р. в с.Йосипівка


  1. http://www.mail-archive.com/[email protected]/msg00071.html