Wanted |
Titel
|
165
|
Південно-Африканський Союз у Другій світовій війні
|
163
|
Чунцинська операція
|
163
|
Маріансько-палауська операція
|
163
|
Друга світова війна у світовій культурі
|
163
|
Депортація німців після Другої світової війни
|
163
|
Рюкюсько-Бонінська операція
|
163
|
Хуаїнь-Янченська операція
|
163
|
Військове виробництво в Другій світовій війні
|
163
|
Військова техніка Другої світової війни
|
163
|
Воєнні злочини союзників у Другій світовій війні
|
163
|
Воєнні злочини країн Осі у Другій світовій війні
|
163
|
Битва за Пелеліу
|
163
|
Події перед Другою світовою війною в Азії
|
163
|
Андаманська операція
|
163
|
Японська окупація Індокитаю
|
163
|
Японська окупація Малайї
|
154
|
Квінт Артікулей Пет
|
136
|
Марк Флавій Апер
|
125
|
Collegio Romano
|
125
|
Палац Вімінале
|
125
|
Терми Александра Севера
|
125
|
Палац Консульта
|
125
|
Вілла Челімонтана
|
125
|
Палац Освіти
|
125
|
Палац П'ячентіні
|
125
|
Палац Фінансів
|
121
|
Тутела
|
119
|
Ƭ
|
119
|
Ɓ
|
118
|
Ŀ
|
118
|
Ⱳ
|
118
|
Ī (латиниця)
|
118
|
Ű (латиниця)
|
118
|
Ħ (латиниця)
|
118
|
Û (латиниця)
|
118
|
Ả
|
118
|
Ɽ
|
118
|
Ţ (латиниця)
|
118
|
Ⱬ
|
118
|
Ŝ
|
118
|
İ (латиниця)
|
118
|
Ŧ
|
118
|
Ȧ
|
118
|
Ɍ
|
118
|
Ɏ
|
118
|
ʠ
|
118
|
Ū (латиниця)
|
118
|
Ẑ
|
118
|
Ƀ
|
118
|
Ẋ
|
118
|
Ⱦ
|
118
|
Ȥ
|
118
|
Ɋ
|
118
|
Ƞ
|
118
|
Ḱ
|
118
|
Ƴ
|
118
|
Ư (латиниця)
|
118
|
Ŷ (латиниця)
|
118
|
Ŵ (латиниця)
|
118
|
Ẕ
|
108
|
Гней Педаній Фуск Салінатор
|
108
|
Марк Аррунцій Аквіла
|
107
|
Публій Петроній Нігер
|
107
|
Аппій Анній Галл
|
107
|
Марк Манілій Вопіск
|
107
|
Гай Фонтей Капітон (консул 59 року)
|
107
|
Гай Помпоній Пій
|
106
|
Марк Анній Афрін
|
106
|
Нумерій Цестій
|
106
|
Луцій Цезій Марціал
|
106
|
Авл Петроній Луркон
|
106
|
Квінт Юній Марулл
|
106
|
Квінт Фуцій Лузій Сатурнін
|
106
|
Публій Воласенна
|
106
|
Публій Пасідієн Фірм
|
106
|
Луцій Аврелій Пріск
|
106
|
Авл Паконій Сабін
|
106
|
Цингоній Варрон
|
105
|
Тит Курцілій Манція
|
105
|
Гай Белліцій Наталіс
|
105
|
Марк Сейя Варан
|
105
|
Публій Требоній (консул-суффект 53 року)
|
105
|
Квінт Манлій Анхарій Тарквітій Сатурнін
|
105
|
Публій Палфурій
|
105
|
Тит Куцій Кілт
|
103
|
Римський губернатор
|
97
|
Луцій Помпей Вопіск
|
97
|
Луцій Венулей Монтан Апроніан
|
97
|
Марк Росцій Целій
|
97
|
Квінт Помпей Тріон
|
97
|
Марк Ларцій Магн Помпей Сілон
|
97
|
Публій Валерій Патруін
|
96
|
Публій Дуценій Вер
|
96
|
Публій Геренній Полліон
|
96
|
Марк Туллій Церіал
|
96
|
Марк Аррій Флак
|
96
|
Квінт Аврелій Пактумей Фронтон
|
96
|
Децим Абурій Басс
|
96
|
Теренцій Страбон Еруцій Гомулл
|
96
|
Секст Юлій Спарс
|
96
|
Гай Сецій Кампан
|
96
|
Марк Мецій Руф
|
96
|
Квінт Юлій Бальб
|
96
|
Гней Педій Каск
|
96
|
Гней Цецилій Сімплекс
|
96
|
Квінт Юлій Корд
|
96
|
Гай Помпоній
|
96
|
Марк Анній Мессала
|
96
|
Гай Сцедій Натта Пінаріан
|
96
|
Гай Юлій Сілан
|
96
|
Луцій Юлій Веттій Павел
|
96
|
Секст Лузіан Прокул
|
96
|
Луцій Сілій Деціан
|
96
|
Квінт Акцей Руф
|
96
|
Квінт Валерій Вегет
|
96
|
Гай Дуценій Прокул
|
96
|
Розій Регул
|
96
|
Квінт Гавій Аттік
|
96
|
Луцій Пасідієн Фірм
|
96
|
Секст Нераній Капітон
|
96
|
Луцій Елій Окулат
|
96
|
Луцій Тампій Флавіан
|
95
|
Децим Плотій Гріп
|
95
|
Гай Беллікус Наталіс Тебаніан
|
95
|
Гай Аріній Модест
|
95
|
Марк Фульвій Гіллон
|
95
|
Гай Цілній Прокул
|
95
|
Тит Вініцій Юліан
|
95
|
Гай Марій Марцелл Октавій Публій Клувій Руф
|
95
|
Марк Титтій Фругі
|
95
|
Секст Вітулазій Непот
|
95
|
Тит Теттіен Серен
|
95
|
Гней Помпей Лонгін
|
95
|
Тит Турпілій Декстер
|
95
|
Тит Юній Монтан
|
95
|
Луцій Манлій Патруїн
|
95
|
Публій Валерій Марін
|
95
|
Гай Корнелій Рар
|
95
|
Квінт Нінній Хаста
|
95
|
Галео Тетіен Петроніан
|
95
|
Тит Аврелій Квіет
|
95
|
Гай Карістаній Фронтон
|
95
|
Марк Аррунцій Аквіла (консул-суффект 77 року)
|
95
|
Гай Фізій Сабін
|
95
|
Тукцій Церіал
|
95
|
Луцій Альбій Пуллаєн Полліон
|
95
|
Рецій Галл
|
95
|
Гней Мініцій Фаустін
|
95
|
Сервей Інноцент
|
95
|
Манлій Отацілій Катул
|
95
|
Тит Рубрій Елій Непот
|
87
|
Дакійські війни
|
86
|
Марк Гавій Сквілла Галлікан
|
84
|
Повстання рабів у Стародавньому Римі
|
84
|
Римсько-алеманська війна
|
84
|
Перша Іллірійська війна
|
84
|
Третя війна діадохів
|
84
|
Беотійська війна
|
84
|
Егінська війна
|
84
|
Публій Суфенат Вер
|
84
|
Третя Мессенська війна
|
84
|
Четверта Священна війна
|
84
|
Третя Іллірійська війна
|
84
|
Римо-Парфянська війна 40—33 до н.е.
|
84
|
Четверта війна діадохів
|
84
|
Перша війна діадохів
|
84
|
Кінець Республіки
|
84
|
Римсько-вестготська війна
|
84
|
Римсько-парфянська війна (161—166)
|
84
|
Сицилійські війни
|
84
|
Друга війна діадохів
|
84
|
Війни Делосського союзу
|
84
|
Друга Священна війна
|
84
|
Самоська війна
|
84
|
Друга Іллірійська війна
|
84
|
Готська війна (367—369)
|
80
|
Марк Сервілій Сілан
|
75
|
Senatus consultum ultimum
|
74
|
Історія християнства в Римській імперії
|
74
|
Титули стародавнього Риму
|
74
|
Географія Староданього Риму
|
72
|
Секст Веттулен Цивіка Церіал
|
71
|
Авл Ларцій Пріск
|
71
|
Гай Клавдій Север
|
70
|
Луцій Цезенній Соспет
|
70
|
Публій Метілій Непот
|
70
|
Гай Абурній Валент
|
70
|
Квінт Фульвій Гіллон Біттій Прокул
|
69
|
Луцій Мецій Постум
|
69
|
Луцій Октавій Красс
|
69
|
Гней Пінарій Корнелій Север
|
69
|
Тиберій Юлій Секунд
|
69
|
Секст Карміній Вет (консул 116 року)
|
69
|
Луцій Мессій Рустік
|
69
|
Гай Юлій Лонгін
|
69
|
Квінт Целій Гонорат
|
69
|
Гней Антоній Фуск
|
69
|
Квінт Тіней Сакердот
|
69
|
Гней Корнелій Урбік
|
69
|
Гней Афраній Декстер
|
69
|
Луцій Геренній Сатурнін
|
69
|
Квінт Аквілій Нігер
|
69
|
Луцій Помпоній Матерн
|
69
|
Сульпіцій Лукрецій Барба
|
69
|
Марк Требацій Пріск
|
69
|
Марк Помпей Макрін Неос Феофан
|
69
|
Марк Юній Гомулл
|
69
|
Марк Мецій Целер
|
69
|
Анній Мела
|
69
|
Марк Марцій Макр
|
69
|
Авл Віцирій Марціал
|
69
|
Марк Кальпурній
|
69
|
Авл Цецилій Фаустін
|
69
|
Марк Ребіл Апроніан
|
69
|
Публій Кальпурній Макр Кавлій Руф
|
69
|
Луцій Фабій Туск
|
69
|
Гай Веттенній Север
|
69
|
Публій Целій Аполлінар
|
69
|
Гай Еруціан Сілон
|
69
|
Гай Цецилій Страбон
|
69
|
Секст Марцій Гонорат
|
69
|
Луцій Юлій Фругі
|
69
|
Луцій Фадій Руфін
|
68
|
Гай Клодій Нум
|
68
|
Гай Валерій Павлін
|
68
|
Тит Помпоній Мамілліан
|
68
|
Тит Пріферній Пет
|
68
|
Тит Семпроній Руф
|
68
|
Тит Юлій Максим Манліан Брокх Сервіліан
|
68
|
Тиберій Клавдій Сацердос Юліан
|
68
|
Квінт Ліціний Сільван Граніан Квадроній Прокул
|
68
|
Сенецій Меммій Афр
|
68
|
Публій Стертіній Кварт
|
68
|
Квінт Нінній Хаста (консул 114 року)
|
68
|
Грудневі події в Афінах
|
68
|
Марк Тит Лустрік Бруттіан
|
68
|
Гай Цильній Прокул (консул-суффект 100 року)
|
68
|
Луцій Анній Ларг (консул-суффект 109 року)
|
68
|
Луцій Стацій Аквілія
|
68
|
Луцій Стертиній Норік
|
68
|
Луцій Муммій Нігер Квінт Валерій Вегет Северін Кавцідій Тертул
|
68
|
Луцій Хедій Руф Лоліан Авіт
|
68
|
Луцій Юлій Марін Цецілій Сімплекс
|
68
|
Гай Требонй Прокул Меттій Модест
|
68
|
Луцій Доміцій Аполлінар
|
68
|
Гай Серторій Брокх Квінт Сервей Інноцент
|
68
|
Гай Помпоній Руф Ацілій Туск Целій Спарс
|
68
|
Луцій Аррунцій Стела
|
68
|
Марк Егнацій Марцеллін
|
68
|
Гай Помпоній Піл
|
68
|
Тит Авідій Квієт (консул-суффект 111 року)
|
68
|
Гней Помпей Ферокс Ліцініан
|
68
|
Марк Осторій Скапула (консул-суффект 99 року)
|
68
|
Тиберій Юлій Аквіла Полемеан
|
68
|
Марк Ліціній Рузон
|
68
|
Гней Мініцій Фаустін (консул-суффект 117 року)
|
67
|
Болгарська осінь 1949 року
|
66
|
Злочини Червоної армії проти українців у роки Другої світової війни
|
66
|
Нова Англія (домініон)
|
66
|
Злочини радянських партизанів на українських землях
|
65
|
Домініон Нова Зеландія
|
65
|
USS Пуебло (AGER-2)
|
65
|
Економіка пропозиції
|
65
|
Інцидент накату в Чорному морі (1988)
|
65
|
Бразильський переворот (1964)
|
65
|
Центральноамериканська криза
|
65
|
Хрестовий похід за свободу
|
65
|
Відносини СРСР — США
|
65
|
Турецький переворот (1960)
|
65
|
Хронологія подій Холодної війни
|
65
|
Комуністичний заколот у Сараваку
|
65
|
Бойкот Літніх Олімпійських ігор 1984 року
|
65
|
Комуністична повстанська війна
|
65
|
Бангкокська декларація
|
65
|
Шпигунство СРСР в США
|
65
|
Коригуючий рух (Сирія)
|
65
|
Коригуючий рух
|
65
|
Корейський ДМЗ конфлікт (1966–1969)
|
65
|
Поправка Брікера
|
65
|
Радянська реакція на польську кризу 1980-81 років
|
65
|
Комуністичне повстання на Філіппінах
|
65
|
Перехід до Нового Порядку
|
65
|
Перелік конфліктів пов'язаних з Холодною війною
|
65
|
Сирійський переворот (1966)
|
65
|
Операція «Облога»
|
65
|
Клуб Сафарі
|
65
|
Китайсько-індійська територіальна суперечка
|
65
|
Історія Солідарності
|
65
|
Революція 17 Липня
|
65
|
Нью-Гейвен (колонія)
|
65
|
Розділена Корея
|
65
|
Саміти СРСР — США
|
65
|
Суверенітет Пуерто-Рико під час Холодної війни
|
64
|
Східна Джерсі
|
64
|
Ванкувер і Британська Колумбія (колонія)
|
64
|
Мадрасське президентство
|
64
|
Федеровані малайські держави
|
64
|
Нова Каледонія (округ, Британська Північна Америка)
|
64
|
Нефедеровані малайські держави
|
64
|
Країна зулусів
|
64
|
Бенкулєн
|
64
|
Колумбія (округ, Британська Північна Америка)
|
64
|
Свон-Рівер (колонія)
|
64
|
Західна Джерсі
|
64
|
Британська Західна Флорида
|
64
|
Британська Колумбія (колонія)
|
64
|
Британський Вейхай
|
64
|
Ванкувер (колонія)
|
64
|
Пуло-Кондор
|
64
|
Корсиканське королівство (1794—1796)
|
64
|
Мен (провінція)
|
61
|
Via Sublacensis
|
61
|
Секстії
|
61
|
Муції
|
60
|
Via Vallespiri
|
60
|
Via Bracara Asturicam
|
60
|
Via Fenollentis
|
60
|
Via Celtica
|
60
|
Via Confluentana
|
60
|
Via Corsica
|
60
|
Via Augusta Pretoria
|
60
|
Via Raetia
|
60
|
Via Anicia
|
57
|
Вергінії
|
56
|
Vir clarissimus
|
56
|
Генуції
|
54
|
Vir spectabilis
|
54
|
Тарпеї
|
53
|
Комінії
|
52
|
Сіцінії
|
52
|
Тіцінії
|
52
|
Ленінградська справа
|
52
|
Comes sacrarum largitionum
|
52
|
Comes rerum privatarum
|
52
|
Рабулеї
|
52
|
Фолії
|
51
|
Ректор (Стародавній Рим)
|
51
|
Primicerius natariorum
|
51
|
Magister scrinorum
|
51
|
Вікарій (Стародавній Рим)
|
51
|
Корректор (Стародавній Рим)
|
51
|
Consilium principis
|
51
|
105-та гвардійська повітрянодесантна дивізія (СРСР)
|
51
|
Луцій Статій Квадрат
|
50
|
Марк Коміній Секунд
|
50
|
Квінт Корнелій Прокул
|
50
|
Квінт Фуфіцій Корнут
|
50
|
Секст Сульпіцій Тертулл
|
50
|
Луцій Аттідій Корнеліан
|
50
|
Луцій Клавдій Модест
|
50
|
Марк Цекцій Юстін
|
50
|
Марк Сервілій Фабіан Максим
|
50
|
Гай Юлій Басс
|
50
|
Гай Фабій Агріппін
|
50
|
Марк Кассій Аполлінар
|
49
|
Марк Понтій Сабін
|
49
|
Марк Кальпурній Лонг
|
49
|
Публій Вікрій
|
49
|
Гай Лузій Спарс
|
49
|
Публій Орфідій Сенеціон
|
49
|
Марк Валерій Юніан
|
49
|
Гай Катій Марцелл
|
49
|
Марк Гавій
|
49
|
Квінт Корнелій Квадрат
|
49
|
Квінт Юній Калам
|
49
|
Гай Вікрій Руф
|
49
|
Гней Аррій Корнелій Прокул
|
49
|
Гай Белліцій Торкват
|
49
|
Квінт Мустій Пріск
|
49
|
Гай Белліцій Кальпурній Торкват
|
49
|
Квінт Корнелій Сенеціон Анніан
|
49
|
Сатурій Фірм
|
49
|
Гай Новій Пріск
|
49
|
Луцій Анній Ларг
|
49
|
Марк Барбій Еміліан
|
49
|
Луцій Юлій Ромул
|
49
|
Страбон Еміліан
|
49
|
Луцій Тусідій Кампестер
|
49
|
Мініцій Опіміан
|
49
|
Луцій Юлій Север
|
49
|
Луцій Петроній Сабін
|
49
|
Авл Юній Руфін
|
49
|
Гай Юлій Авіт
|
49
|
Гай Фадій Руф
|
49
|
Марк Юній Руфін Сабініан
|
49
|
Гай Юлій Коммод Орфіціан
|
49
|
Луцій Матукцій Фусцін
|
49
|
Луцій Лаберій Пріск
|
49
|
Сульпіцій Юліан
|
49
|
Луцій Емілій Лонг
|
49
|
Гай Целій Секунд
|
48
|
Анцій Поліон
|
48
|
Юлій Крассіпед
|
48
|
Апій Аній Ацілій Брадуа
|
48
|
Цезорій Павел
|
48
|
Авл Платорій Непот Калпурніан Марцелл
|
48
|
Секст Кокцей Северіан Гонорій
|
48
|
Квінт Петіедій Галл
|
48
|
Тит Юній Север
|
48
|
Квінт Ялій Басс
|
48
|
Публій Муммій Сізена Рутіліан
|
48
|
Публій Клувій Максим
|
48
|
Секст Цецілій Максим
|
48
|
Пріферній Пет
|
48
|
Нінній Хастіан
|
48
|
Новій Сабінан
|
48
|
Соціалізм в окремій країні
|
48
|
Марк Пізібаній Лепід
|
48
|
Марк Постумий Фест
|
48
|
Марк Метілій Аквіллій Регул
|
48
|
Луцій Поблікола Пріск
|
48
|
Луцій Анній Фабіан (консул-суффект 141 року)
|
48
|
Луцій Аврелій Галл (консул 146 року)
|
48
|
Купресен Галл
|
48
|
Квінт Пассієн Ліцін
|
48
|
Тит Флавій Юліан
|
48
|
Гней Луцій Теренцій Хомул Юніор
|
48
|
Тит Пріферній Пет (консул 146 року)
|
48
|
Тит Клодій Вібій Вар
|
48
|
Гай Сальвій Капітон
|
48
|
Гай Серій Авгурін
|
48
|
Гай Юлій Скапула (консул-суффект 139 року)
|
48
|
Гай Юлій Стацій Север
|
48
|
Тиберій Оклацій Север
|
48
|
Квінт Канузій Пренестін
|
48
|
Децим Юній Пет (консул-суффект 145 року)
|
48
|
Децім Велій Фід
|
48
|
Децім Рупілій Север
|
48
|
Тиберій Ліциній Кассій Кассіан
|
48
|
Квинт Тиней Сакердот Клемент
|
48
|
Тиберій Клавдій Юліан
|
48
|
Луцій Граній Каст
|
48
|
Квінт Ліціній Модестін Секст Атій Лабеон
|
48
|
111-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
48
|
213-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
48
|
34-та танкова дивізія (СРСР)
|
48
|
26-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
48
|
104-та гвардійська повітрянодесантна дивізія (СРСР)
|
48
|
9-та гвардійська танкова дивізія (СРСР)
|
48
|
Авл Авілій Урінацій Квадрат
|
48
|
Авл Курцій Кріспін
|
48
|
94-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
47-ма гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
4-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
36-та бомбардувальна авіаційна дивізія (СРСР)
|
47
|
36-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
36-та танкова дивізія (СРСР)
|
47
|
96-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
37-ма гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
37-ма гвардійська танкова дивізія (СРСР, ІІ формування)
|
47
|
40-ва гвардійська танкова дивізія (СРСР)
|
47
|
44-та навчальна танкова дивізія (СРСР)
|
47
|
49-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
40-ва мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
41-ша гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
34-та артилерійська дивізія (СРСР)
|
47
|
43-тя мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
44-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
48-ма гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
41-ша мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
99-та мотострілецька дивізія (СРСР, ІІ формування))
|
47
|
33-тя гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
Пам'ятник Сталінові (Горі)
|
47
|
20-та навчальна артилерійська дивізія (СРСР)
|
47
|
203-тя мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
21-ша гвардійська танкова дивізія (СРСР, II формування)
|
47
|
216-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
22-га гвардійська важка бомбардувальна авіаційна дивізія (СРСР)
|
47
|
Примусові поселення в СРСР
|
47
|
Переписувачі історії
|
47
|
Перелік дивізій СРСР
|
47
|
265-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
326-та важка бомбардувальна авіаційна дивізія (СРСР)
|
47
|
266-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
272-га мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
29-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
295-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
30-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
31-ша гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
5-та гвардійська танкова дивізія (СРСР)
|
47
|
31-ша гвардійська ракетна дивізія (СРСР)
|
47
|
5-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
55-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
50-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
84-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
78-ма танкова дивізія (СРСР)
|
47
|
79-та гвардійська танкова дивізія (СРСР)
|
47
|
79-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
8-ма гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
8-ма гвардійська танкова дивізія (СРСР)
|
47
|
80-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
82-га мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
83-тя гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
86-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
77-ма гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
87-ма гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
89-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
9-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
9-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
90-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
92-га мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
Загострення класової боротьби
|
47
|
95-та змішана авіаційна дивізія (СРСР)
|
47
|
78-ма мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
75-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
53-тя гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
61-ша мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
54-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
198-ма мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
55-та змішана авіаційна дивізія (СРСР)
|
47
|
55-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
58-ма мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
59-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
6-та гвардійська танкова дивізія (СРСР)
|
47
|
60-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
62-га гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
74-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
62-га мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
64-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
65-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
67-ма мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
68-ма мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
69-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
71-ша мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
73-тя мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
199-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
95-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
197-ма мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
149-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
146-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
16-та гвардійська винищувальна авіаційна дивізія (СРСР)
|
47
|
159-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
152-га мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
15-та гвардійська артилерійська дивізія (СРСР)
|
47
|
119-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
12-та артилерійська дивізія (СРСР)
|
47
|
12-та військово-транспортна авіаційна дивізія (СРСР)
|
47
|
12-та гвардійська танкова дивізія (СРСР)
|
47
|
12-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
121-ша мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
122-га гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
149-та гвардійська артилерійська дивізія (СРСР)
|
47
|
16-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
123-тя гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
148-ма мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
124-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
125-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
127-ма мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
129-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
193-тя танкова дивізія (СРСР)
|
47
|
13-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
130-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
131-ша мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
134-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
136-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
145-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
116-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
117-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
114-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
114-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
1-ша гвардійська бомбардувальна авіаційна дивізія (СРСР)
|
47
|
10-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
100-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
101-ша мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
192-га мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
102-га мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
Чистка в Червоній армії в 1941
|
47
|
107-ма гвардійська повітрянодесантна дивізія (СРСР)
|
47
|
107-ма мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
19-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
18-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
108-ма мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
109-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
11-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
110-та гвардійська артилерійська дивізія (СРСР)
|
47
|
147-ма мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
164-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
112-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
110-та мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
172-га мотострілецька дивізія (СРСР)
|
47
|
Розкозачування
|
47
|
18-та гвардійська мотострілецька дивізія (СРСР)
|
46
|
Кравченко Іван Іванович
|
46
|
Черкаський партизанський батальйон
|
46
|
Військово-політична академія імені Леніна
|
43
|
Сигнум
|
41
|
Лаосько-тайський прикордонний конфлікт
|
41
|
Громадянська війна в Чаді (1965–1979)
|
41
|
Конфлікт в Індійському Кашмірі
|
41
|
Громадянська війна в Гондурасі (1924)
|
41
|
Громадянська війна в Гондурасі (1919)
|
41
|
Громадянська війна в Коста-Риці
|
41
|
Громадянська війна в підмандатній Палестині (1947—1948)
|
41
|
Імаго (штандарт)
|
41
|
Війна за незалежність Південного Ємену
|
41
|
Португальсько-індійський конфлікт
|
40
|
Римсько-сасанідський шолом
|
40
|
Луцій Аврелій Галл
|
40
|
Сервій Корнелій Сципіон Сальвідієн Орфіт (консул 178 року)
|
40
|
Гней Папірій Еліан
|
40
|
Інтерцизський шолом
|
40
|
Гай Квінкцій Церт Публіцій Марцелл
|
39
|
Туймазинлаг
|
39
|
Макарлаг
|
39
|
Тугачлаг
|
39
|
Гай Требій Сергіан
|
39
|
Верхижемлаг
|
39
|
Старосільлаг
|
39
|
Луцій Помпоній Басс
|
39
|
Востураллаг
|
39
|
Луцій Куспій Камерін
|
39
|
Косьвинлаг
|
39
|
Луцій Вітразій Фламінін
|
39
|
Тайожлаг
|
39
|
Сизраньлаг
|
39
|
Панінлаг
|
39
|
Луцій Аттій Макрон
|
39
|
Децим Юній Пет
|
39
|
Сталінградлаг
|
39
|
Щугорлаг
|
39
|
Публій Целій Бальбін Вібуллій Пій
|
39
|
Чердаклаг
|
38
|
Валерій Сенеціон
|
38
|
Публій Дазумій Рустік
|
38
|
Гай Требій Максим
|
38
|
Марк Ауфідій Фронтон
|
38
|
Луцій Семпроній Мерула Авспікат
|
38
|
Гай Валерій Север
|
38
|
Гай Карміній Галл
|
38
|
Луцій Помпоній Сільван
|
38
|
Публій Туллій Варрон
|
38
|
Публій Кассій Секунд
|
38
|
Кан Юній Нігер
|
38
|
Марк Понтій Леліан
|
38
|
Авл Ларцій Македон
|
38
|
Кассій Агріппа
|
38
|
Попілій Педон Апроніан
|
38
|
Гней Аррій Авгур
|
38
|
Квінт Флавій Тертулл
|
38
|
Гай Сеній Север
|
38
|
Марк Антоній Руфін
|
38
|
Луцій Анній Фабіан
|
38
|
Публій Рутілій Фабіан
|
38
|
Марк Акценна Вер
|
38
|
Публій Луцій Косконіан
|
38
|
Гай Емілій Север Кантабріан
|
38
|
Марк Ліциній Целер Непот
|
38
|
Авл Егрілій Пларіан
|
38
|
Сергій Октавій Ленат Понтіан
|
38
|
Гай Геренній Капелла
|
38
|
Гай Помпоній Камерін
|
38
|
Квінт Помпоній Матерн
|
38
|
Квінт Помпоній Руф Марцелл
|
38
|
Луцій Целій Руф
|
38
|
Квінт Сервілій Пудент
|
38
|
Марк Статорій Секунд
|
38
|
Гай Юній Серій Авгурін
|
37
|
Публій Юлій Скапула Пріск
|
37
|
Тит Сальвій Руїн Мініцій Опіміан
|
37
|
Марк Юній Метій Руф
|
37
|
Тит Статілій Север
|
37
|
Тит Сабіній Барбар
|
37
|
Квінт Юлій Бальб (консул-суффект 129 року)
|
37
|
Марк Юній Хомул (консул-суффект 128 року)
|
37
|
Гней Сентій Абурніан
|
37
|
Тит Тутілій Луперк Понтіан
|
37
|
Каст (консул-суффект 129 року)
|
37
|
Секст Веттулен Цівіка Помпеян
|
37
|
Квінт Артікулей Петін
|
37
|
Квінт Вібій Гал
|
37
|
Публій Дуценій Вер (консул-суффект 124 року)
|
37
|
Публій Кальпурній Аціліан Аттік Руф
|
37
|
Квінт Помпей Сосій Фалькон
|
37
|
Квінт Планій Сард Луцій Варій Амбібул
|
37
|
Квінт Камурій Нумізій Юніор
|
37
|
Публій Ліціній Панза
|
37
|
Квінт Сервілій Сілан
|
37
|
Тиберій Юлій Кандід Капітон
|
37
|
Луцій Аррій Пудент
|
37
|
Тиберій Клавдій Квартін
|
37
|
Луцій Росцій Еліан Пакул
|
37
|
Луцій Рутілій Пропінквій
|
37
|
Луцій Семпроній Гракх
|
37
|
Тиберій Юлій Юліан
|
37
|
Марк Ноній Муціан
|
37
|
Луцій Юлій Мессала Рутіліан
|
37
|
Луцій Юлій Прокуліан
|
37
|
Гай Октавій Віндекс
|
37
|
Маній Ацілій Глабріон
|
37
|
Марк Інстей Віфінік
|
37
|
Марк Антоній Хібер
|
37
|
Марк Помпей Макрін
|
37
|
Гай Доміцій Декстер
|
37
|
Марк Валерій Брадуа Маврік
|
37
|
Марк Валерій Пропінкво
|
37
|
Гай Белліцій Флакк Торкват Тебаніан
|
37
|
Марк Мунацій Сулла Урбан
|
37
|
Марк Вібій Ліберал
|
37
|
Марк Гавій Орфіт
|
37
|
Творче та професійне письмо
|
37
|
Марк Геренній Фауст
|
37
|
Марк Егнацій Постум
|
37
|
Марк Емілій Пап (консул-суффект 135 року)
|
37
|
Марк Петроній Сура Септіміан
|
37
|
Луцій Тіцій Плавцій Аквілін
|
37
|
Луцій Епідій Тіцій Аквілін
|
37
|
Тит Атілій Руф Тиціан
|
37
|
Гай Юлій Галл (консул-суффект 124 року)
|
37
|
Тит Помпоній Антистіан Фунізулан Веттоніан
|
37
|
Луцій Бурбулей Оптат Лігаріан
|
37
|
Луцій Кальпурній Пізон (консул 175 року)
|
37
|
Луцій Валерій Флакк (консул-суффект 128 року)
|
37
|
Луцій Венулей Апроніан Октавій Пріск (консул 168 року)
|
37
|
Луцій Емілій Юнк (консул-суффект 127 року)
|
37
|
Беліцій Тебаніан
|
36
|
Луцій Аврелій Галл (консул 174 року)
|
36
|
Тиберій Гатерій Сатурнін
|
36
|
Тит Пактумей Магн
|
36
|
Публій Сальвій Юліан
|
36
|
Луцій Вірій Луп Юліан
|
36
|
Луцій Альфідій Геренніан
|
36
|
Луцій Вірій Агрікола
|
36
|
Марк Флавій Вітеллій Селевк
|
36
|
Марк Гереній Секунд
|
36
|
Публій Туллій Марс
|
36
|
Публій Целій Аполлінаріс
|
36
|
Луцій Анній Максим
|
36
|
Еміліан (консул 214 року)
|
36
|
Публій Юлій Скапула Тертулл Пріск
|
36
|
Марк Лелій Фульвій Максим Еміліан
|
36
|
Тиберій Клавдій Брадуа Аттік
|
36
|
Помпоній Басс (консул 211 року)
|
36
|
Луцій Емілій Юнк (консул-суффект 179 року)
|
36
|
Тріарій Матерн
|
36
|
Марк Помпоній Мецій Проб
|
36
|
Квінт Цецілій Дентіліан
|
36
|
Квінт Цецілій Авіт
|
36
|
Тит Флавій Клавдіан
|
36
|
Сервій Кальпурній Доміцій Декстер
|
36
|
Марк Нуммій Сенеціон Альбін
|
36
|
Луцій Тутілій Понтіан Гентіан
|
36
|
Луцій Атідій Корнеліан (консул-суффект 182 року)
|
36
|
Луцій Марій Максим
|
36
|
Сервій Кальпурній Сципіон Орфіт
|
36
|
Квінт Тіней Руф (консул 182 року)
|
36
|
Квінт Тіней Клемент
|
36
|
Луцій Фуфідій Полліон
|
36
|
Марк Ноній Аррій Муціан
|
36
|
Луцій Куспій Руфін
|
36
|
Марк Мунацій Сулла Церіалій
|
36
|
Тиберій Клавдій Север Прокул
|
36
|
Маній Ацілій Вібій Фаустін
|
36
|
Луцій Валерій Мессала Аполлінарій
|
36
|
Марк Антоній Паллас (консул-суффект)
|
36
|
Гай Сабуцій Майор Цеціліан
|
36
|
Гай Кассій Регаліан
|
36
|
Децим Велій Руф Юліан
|
36
|
Аппій Клавдій Юліан
|
36
|
Апулей Руфін
|
36
|
Децім Дулій Сілан
|
36
|
Гней Корнелій Патерн
|
36
|
Гай Ауфідій Вікторін (консул 200 року)
|
36
|
Гай Ауфідій Марцелл
|
36
|
Децім Фонтей Фронтініан Луцій Стерціній Руф
|
36
|
Авреліан (консул-суффект 182 року)
|
35
|
Секст Катій Клементін Прісцілліан
|
35
|
Луцій Росцій Еліан Пакул Сальвій Юліан
|
35
|
Маній Ацілій Фаустін
|
35
|
Марк Анній Флавій Лібон
|
35
|
Авл Тріарій Руфін
|
35
|
Луцій Фульвій Гавій Нумізій Петроній Еміліан
|
35
|
Тит Флавій Саллюстій Пелігніан
|
35
|
Луцій Тиберій Клавдій Помпеян
|
35
|
Тит Мурреній Север
|
35
|
Гай Юлій Камілій Аспер
|
35
|
Луцій Валерій Клавдій Ацілій Прісцілліан Максим
|
30
|
Іриней Ліонский
|
30
|
Вища партійна школа при ЦК ВКП(б)
|
29
|
Династія Феодосія
|
28
|
Римський узурпатор
|
27
|
Новиков Василь Михайлович
|
26
|
Юдін Михайло Володимирович
|
26
|
Петров Михайло Петрович (генерал-майор)
|
26
|
Никонов Олексій Васильович
|
26
|
Кочетков Микола Костянтинович
|
26
|
Про поліпшення матеріального становища керівного складу районів
|
26
|
Іванов Вадим Тихонович
|
26
|
Прокоф'єв Гаврило Михайлович
|
26
|
Садовський Михайло Олександрович
|
26
|
Національна політика в СРСР
|
26
|
Ковров Федір Кузьмович
|
26
|
Лакеєв Іван Олексійович
|
26
|
Пітер Лакс
|
26
|
Келдиш Леонід Веніамінович
|
26
|
Бурмістров Іван Олексійович
|
26
|
Міжнародна міжконфесійна конференція в справі допомоги голодуючим в Радянському Союзі
|
26
|
Американська мова жестів
|
26
|
Білібін Кузьма Якович
|
26
|
Гусєв Олександр Іванович
|
26
|
Кручинін Володимир Федорович
|
26
|
Чаппанське повстання
|
26
|
Шевцов Петро Федорович
|
26
|
Склезньов Георгій Михайлович
|
26
|
Шатров Микола Костянтинович
|
26
|
Шмельков Микола Іванович
|
26
|
Жертви Голодомору 1932—1933 років
|
26
|
Романов Олександр Георгійович
|
26
|
Жан Лере
|
26
|
Баланов Никифор Федотович
|
26
|
Семенов Павло Афанасійович
|
26
|
Лапутін Сергій Якович
|
26
|
Новиков Віктор Олексійович
|
25
|
Анатоль Абрагам
|
25
|
Фаддєєв Людвіг Дмитрович
|
25
|
Солгата
|
25
|
Тірамба
|
25
|
Пітер Гірш
|
25
|
Гітельзон Йосип Ісайович
|
25
|
Тартаковський Володимир Олександрович
|
25
|
Бйорн Йонсон
|
25
|
Річард У. Арнольд
|
25
|
Гапонов-Греков Андрій Вікторович
|
25
|
Ангел Балевський
|
25
|
Кнорре Дмитро Георгійович
|
25
|
Лабріт
|
25
|
Спірін Олександр Сергійович
|
25
|
Леохар
|
25
|
Іштван Русняк
|
25
|
Беляєв Спартак Тимофійович
|
25
|
Саймон Франклін
|
25
|
Родні Чарльз Юінг
|
25
|
Арно Данжуа
|
25
|
Герман Кларі
|
25
|
Моріс Руа
|
25
|
Красовський Микола Миколайович
|
25
|
Бела Сьокефальві-Надь
|
25
|
Франк Пресс
|
25
|
Осип'ян Юрій Андрійович
|
25
|
Йозеф Ржиман
|
25
|
Елен Каррер д'Анкосс
|
25
|
Целіков Олександр Іванович
|
25
|
Хавон
|
25
|
Владімір Зоубек
|
25
|
Ніколоз Мусхелішвілі
|
25
|
Дерев'янко Анатолій Пантелейович
|
25
|
Хабеї
|
25
|
Йосікадзу Накамура
|
25
|
Напіт
|
25
|
Фрідріх Хірцебрух
|
25
|
Ярослав Кожешник
|
25
|
Міхаель Мюллер-Вілле
|
25
|
Палакіон
|
25
|
Александр Річ
|
25
|
Допоміжна когорта
|
25
|
Добровольський Гліб Всеволодович
|
24
|
Аполлон Тенейський
|
24
|
Афіна Лемнія
|
24
|
Відпочиваючий Гермес
|
23
|
Венера Таунлі
|
23
|
Комуністичний університет імені Я. М. Свердлова
|
23
|
Аполлон, що вбиває ящірку
|
23
|
Аполлон Піомбіно
|
23
|
Борці (скульптура)
|
23
|
Арес Боргезе
|
23
|
Арес Людовізі
|
23
|
Афродіта Менофанта
|
23
|
Поранена амазонка
|
23
|
Венера Пандемос
|
23
|
Помираючий галл
|
23
|
Гермес з немовлям Діонісом
|
23
|
Гермес Бельведерський
|
23
|
Гермес, що зав'язує сандалю
|
23
|
Юнона Людовізі
|
23
|
Гера Барберіні
|
23
|
Спляча Аріадна
|
23
|
Агасій
|
23
|
Тогатус Барберіні
|
23
|
Венера Барберіні
|
23
|
Венера Колонна
|
23
|
Менелай з тілом Патрокла
|
23
|
Венера Боргезе
|
23
|
Градіва
|
23
|
Пірейський лев
|
23
|
Колос Констянтина
|
22
|
Гресс Андрій Іванович
|
22
|
2-й гвардійський механізований корпус
|
22
|
Чернуха Олексій Дмитрович
|
22
|
Сидоров Олександр Андрійович
|
22
|
Кузоятов Федір Петрович
|
22
|
Ткаченко Марко Кіндратович
|
22
|
Всесоюзна промислова академія
|
22
|
Стефанович Сергій Григорович
|
21
|
Жін.
|
21
|
Список карфагенян
|
21
|
Фінікійські правителі
|
21
|
Ordo senatorius
|
21
|
Енциклопедичний словник Центральночорноземної області
|
20
|
Сушков Пилип Семенович
|
20
|
4-й механізований корпус (СРСР)
|
20
|
Бурнацком
|
20
|
Спеціальні війська Російської Федерації
|
20
|
Бюро народів Росії
|
20
|
Дружини римських імператорів
|
20
|
Фрідріх Мюнцер
|
20
|
1-й механізований корпус (СРСР)
|
19
|
Фізико-математичний факультет Санкт-Петербурзького університету
|
19
|
18-й танковий корпус (СРСР)
|
19
|
Оповідна поезія
|
19
|
4-й гвардійський механізований корпус
|
19
|
Фебо Поджо
|
19
|
Мадонна з немовлям (Мікеланджело)
|
19
|
19-й механізований корпус (СРСР)
|
19
|
Юридичний факультет Московського державного університету
|
19
|
Офіти
|
19
|
Саксонський берег
|
19
|
Франческо Браччі
|
19
|
Сіфіани
|
19
|
Валентиніани
|
19
|
8-й механізований корпус (СРСР)
|
19
|
Герардо Періні
|
19
|
Комі автономіст чукор
|
19
|
Клеопатра (Мікеланджело)
|
19
|
Христос із хрестом
|
19
|
Арабський лімес
|
19
|
Карпократи
|
19
|
Мікеланджело і Медічі
|
19
|
Середньоволзький край
|
19
|
Луїджі Річчо
|
19
|
Комітет членів Установчих зборів
|
18
|
45-та інженерно-саперна бригада (РФ)
|
18
|
236-та артилерійська бригада (РФ)
|
18
|
Муганська радянська республіка
|
18
|
16-й інженерно-саперний полк (РФ)
|
18
|
25-та окрема берегова ракетна бригада (РФ)
|
18
|
237-ма база зберігання та ремонту озброєння і техніки (РФ)
|
18
|
Повстання амурських козаків
|
18
|
Повстання забайкальських козаків
|
18
|
Praetorian prefecture of the East
|
18
|
40-й полк радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту (РФ)
|
18
|
464-та ракетна бригада (РФ)
|
18
|
Молчанов Олександр Хомич
|
18
|
15-та окрема берегова ракетна бригада (РФ)
|
18
|
15-та окрема берегова ракетно-артилерійська бригада (РФ)
|
18
|
20-й полк радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту (РФ)
|
18
|
Євдокимов Віктор Борисович
|
18
|
Майнський лімес
|
18
|
Лімес Веттерау
|
18
|
16-та окрема бригада радіаційно-хімічно-біологічного захисту (РФ)
|
18
|
152-га окрема бригада матеріально-технічного забезпечення (РФ)
|
18
|
Лютіков Іван Федорович
|
18
|
243-тя база зберігання та ремонту озброєння і техніки (РФ)
|
18
|
43-тя окрема залізнична бригада (РФ)
|
18
|
165-та артилерійська бригада (РФ)
|
18
|
429-й мотострілецький полк (РФ)
|
18
|
25-й полк радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту (РФ)
|
18
|
240-ва база зберігання та ремонту озброєння і техніки (РФ)
|
18
|
Сарматський лімес
|
18
|
176-та бригада зв'язку (РФ)
|
18
|
25-й окремий полк спеціального призначення (РФ)
|
18
|
15-та окрема бригада радіоелектронної боротьби (РФ)
|
18
|
247-ма база зберігання та ремонту озброєння і техніки (РФ)
|
18
|
Муганська диктатура
|
18
|
2120-та технічна ракетна база (РФ)
|
18
|
2-га ракетна бригада (РФ)
|
18
|
40-й армійський корпус (РФ)
|
18
|
19-та окрема бригада радіоелектронної боротьби (РФ)
|
18
|
35-й полк радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту (РФ)
|
18
|
Війська зв'язку Російської Федерації
|
18
|
Приморська обласна земська управа
|
18
|
34-та бригада управління (РФ)
|
18
|
Війська РХБЗ ЗС Росії
|
18
|
Прудкий Сергій Васильович
|
18
|
Матеріально-технічне забезпечення
|
18
|
Неккар-Оденвальдский лімес
|
18
|
333-й окремий понтонно-мостовий залізничний батальйон (РФ)
|
18
|
225-та база зберігання та ремонту озброєння і техніки (РФ)
|
18
|
Римська військова інженерія
|
18
|
Північна область (1918—1920)
|
18
|
Північно-Західний уряд
|
18
|
317-та окрема інженерно-саперна бригада (РФ)
|
18
|
Растворов Олександр Фатійович
|
18
|
Меншиков Валентин Петрович
|
18
|
31-й інженерно-саперний полк (РФ)
|
18
|
30-та артилерійська бригада (РФ)
|
18
|
Мінусинська республіка
|
18
|
30-й інженерно-саперний полк (РФ)
|
18
|
28-ма окрема бригада радіаційно-хімічно-біологічного захисту (РФ)
|
18
|
19-й танковий корпус (СРСР)
|
18
|
35-й інженерно-саперний полк (РФ)
|
18
|
Младохівинці
|
18
|
37-ма окрема залізнична бригада (РФ)
|
18
|
179-та бригада управління (РФ)
|
18
|
Младобухарці
|
18
|
231-й окремий батальйон радіоелектронної боротьби (РФ)
|
18
|
Політична історія Римської армії
|
18
|
4-й окремий полк радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту (РФ)
|
18
|
Ільїн Степан Григорович
|
18
|
Марій ушем
|
18
|
Рада Західної Росії
|
18
|
38-ма окрема залізнична бригада (РФ)
|
18
|
38-ма окрема бригада зв'язку повітряно-десантних військ (РФ)
|
18
|
Мєшин Віталій Веніамінович
|
18
|
Римська облогова техніка
|
18
|
Військові кампанії Стародавнього Риму
|
18
|
26-й полк радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту (РФ)
|
18
|
Римські військові кордони та укріплення
|
18
|
Норикський лімес
|
18
|
18-та окрема бригада радіоелектронної боротьби (РФ)
|
18
|
Праві есери
|
18
|
268-ма артилерійська бригада (РФ)
|
18
|
210-й міжвидовий регіональний навчальний центр (РФ)
|
18
|
35-та зенітна ракетна бригада (РФ)
|
18
|
19-й полк радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту (РФ)
|
18
|
39-й полк радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту (РФ)
|
18
|
536-та окрема берегова ракетно-артилерійська бригада (РФ)
|
18
|
Воєнна розвідка Російської Федерації
|
18
|
99-та окрема бригада матеріально-технічного забезпечення (РФ)
|
18
|
Холявко Володимир Андрійович
|
18
|
66-та бригада управління (РФ)
|
18
|
133-та окрема бригада матеріально-технічного забезпечення (РФ)
|
18
|
9-й полк радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту (РФ)
|
18
|
Технологічна історія римського війська
|
18
|
9-та бригада управління (РФ)
|
18
|
998-й самохідний артилерійський полк (РФ)
|
18
|
1063-й центр матеріально-технічного забезпечення (РФ)
|
18
|
Тасеєвська республіка
|
18
|
1061-й центр матеріально-технічного забезпечення (РФ)
|
18
|
Карська республіка
|
18
|
132-га бригада зв'язку (РФ)
|
18
|
Карачаєво-Черкеська Автономна Радянська Соціалістична Республіка
|
18
|
106-та бригада зв'язку (РФ)
|
18
|
99-та база зберігання та ремонту озброєння і техніки (РФ)
|
18
|
14-та окрема інженерна бригада (РФ)
|
18
|
104-та окрема бригада матеріально-технічного забезпечення (РФ)
|
18
|
Башкирські антирадянські повстання
|
18
|
Казахстан. Національна енциклопедія
|
18
|
Кабардинська Автономна Радянська Соціалістична Республіка
|
18
|
146-та окрема радіотехнічна бригада особливого призначення (РФ)
|
18
|
104-та бригада управління (РФ)
|
18
|
Claustra Alpium Iuliarum
|
18
|
Державна дума Федеральних зборів РФ II скликання
|
18
|
72-га окрема берегова ракетна бригада (РФ)
|
18
|
8-й окремий артилерійський полк (РФ)
|
18
|
118-й окремий понтонно-мостовий залізничний батальйон (РФ)
|
18
|
Анархізм в Росії
|
18
|
7-ма окрема залізнична бригада (РФ)
|
18
|
11-та окрема берегова ракетно-артилерійська бригада (РФ)
|
18
|
Тулуб Володимир Йосипович
|
18
|
1098-й зенітний ракетний артилерійський полк (РФ)
|
18
|
Горно-Алтайська Автономна Радянська Соціалістична Республіка
|
18
|
78-та окрема бригада матеріально-технічного забезпечення (РФ)
|
18
|
Флоти
|
18
|
Коновалов Михайло Миколайович
|
18
|
69-та окрема бригада прикриття (РФ)
|
18
|
854-й окремий береговий ракетний полк (РФ)
|
18
|
69-та окрема бригада матеріально-технічного забезпечення (РФ)
|
18
|
Іттіфак аль-Мусульмін
|
18
|
Alb Limes
|
18
|
69-й окремий морський інженерний полк (РФ)
|
18
|
80-та бригада управління (РФ)
|
18
|
Ауксилія
|
18
|
80-та окрема арктична бригада (РФ)
|
18
|
68-й окремий морський інженерний полк (РФ)
|
18
|
Тимчасовий обласний уряд Уралу
|
18
|
82-га окрема радіотехнічна бригада особливого призначення (РФ)
|
18
|
Стіна Анастасія
|
18
|
Структурна історія римської армії
|
18
|
Чорноморська демократична республіка
|
18
|
95-й окремий батальйон радіоелектронної боротьби (РФ)
|
18
|
54-та бригада управління (РФ)
|
18
|
245-та база зберігання та ремонту озброєння і техніки (РФ)
|
18
|
Список римських полководців
|
18
|
Янішевський Микола Омелянович
|
18
|
53-й окремий батальйон радіоелектронної боротьби (РФ)
|
18
|
943-й реактивний артилерійський полк (РФ)
|
18
|
101-ша бригада управління (РФ)
|
18
|
520-та окрема берегова ракетно-артилерійська бригада (РФ)
|
18
|
51-ша окрема бригада матеріально-технічного забезпечення (РФ)
|
18
|
Список війн і битв Давнього Риму
|
18
|
Limes Tripolitanus
|
18
|
Member of the Supreme Soviet of the Byelorussian SSR of the 1st convocation
|
18
|
101-та окрема бригада матеріально-технічного забезпечення (РФ)
|
18
|
5-й окремий ремонтно-евакуційний полк (РФ)
|
18
|
95-та бригада управління (РФ)
|
18
|
100-й окремий полк забезпечення (РФ)
|
18
|
488-ма ракетна бригада (РФ)
|
18
|
10-й окремий ремонтно-евакуційний полк (РФ)
|
18
|
48-ма окрема залізнична бригада (РФ)
|
18
|
10-й механізований корпус (СРСР)
|
18
|
Чуваська національно-соціалістична партія
|
18
|
Список римських тріумфальних арок
|
18
|
Якутський трудовий союз федералістів
|
18
|
Зазейське повстання
|
18
|
60-та бригада управління (РФ)
|
18
|
97-й окремий батальйон радіоелектронної боротьби (РФ)
|
18
|
103-та окрема бригада матеріально-технічного забезпечення (РФ)
|
18
|
6-й окремий полк радіаційного, хімічного і бактеріологічного захисту (РФ)
|
18
|
Стратегія і тактика римського війська
|
18
|
Степно-Баджейська республіка
|
18
|
6-й механізований корпус (СРСР)
|
18
|
Lautertal Limes
|
18
|
Ставропольска радянська республіка
|
18
|
Якутський обласний уряд
|
18
|
Закаспійський тимчасовий уряд
|
18
|
59-та бригада управління (РФ)
|
18
|
102-та окрема бригада матеріально-технічного забезпечення (РФ)
|
18
|
Список типів підрозділів та рангів римської армії
|
18
|
553-й окремий батальйон зв'язку (РФ)
|
18
|
Limes Alutanus
|
18
|
Limes Britannicus
|
18
|
Limes Germanicus
|
18
|
Limes Mauretaniae
|
17
|
20-й механізований корпус (СРСР)
|
17
|
Облога Тарента
|
17
|
Династія Валентиніана
|
17
|
25-й танковий корпус (СРСР)
|
17
|
Доісторичні часи
|
17
|
Повстання Караузія
|
17
|
Тревери
|
17
|
Битва при Гердонії (212 до н.е.)
|
17
|
Битва при Верхньому Бетисі
|
17
|
3-й механізований корпус (СРСР)
|
17
|
17-й механізований корпус (СРСР)
|
17
|
Битва при Нумістро
|
17
|
Битва при Нолі (215 до н.е.)
|
17
|
Іллірийські імператори
|
17
|
7-й гвардійський танковий корпус
|
17
|
Битва при Нолі (214 до н.е.)
|
17
|
Битва при Кротоні
|
17
|
Битва при Асколі
|
17
|
Битва при Капуї(212 до н.е.)
|
17
|
Битва при Баградас
|
17
|
Битва при Грументі
|
16
|
Таємна вечеря (Росселлі)
|
16
|
14-й механізований корпус (СРСР)
|
16
|
Легіонерські денарії
|
16
|
Лузони
|
16
|
Картони Рафаеля
|
16
|
Національна спадщина Італії
|
16
|
Невський п'ятачок
|
16
|
Бартоломео делла Гатто
|
16
|
Сходження з гори Синай (Сикстинська капела)
|
16
|
Александер Стажевський
|
16
|
Йоганн Амен
|
16
|
Покарання Амана (Мікеланджело)
|
16
|
Вручення ключів (Перуджино)
|
16
|
Ігнатій Веммер
|
16
|
6-й гвардійський танковий корпус
|
16
|
Ніколаус Бернер
|
16
|
Покликання перших апостолів
|
16
|
Спокуса Христа і очищення прокаженого (Ботічеллі)
|
16
|
Військово-політична академія імені В. І. Леніна
|
16
|
Повстання проти законів Мойсея
|
16
|
Бойко Павло
|
16
|
Ян Стшелецький
|
16
|
Перехід через Червоне море (Сикстинська капела)
|
16
|
Смерть і заповіт Мойсея
|
16
|
5-й гвардійський механізований корпус
|
16
|
Cornelii Scipones
|
16
|
Радянська окупація Грузії
|
16
|
Мідяний змій (Мікеланджело)
|
16
|
Радянська окупація Таджикистану
|
16
|
Давид і Ґоліят (Мікеланджело)
|
16
|
Флотські монети
|
16
|
Радянська окупація Узбекистану
|
16
|
Дакій
|
16
|
Бронза Костянтина
|
16
|
Монети Мартовських Ід
|
16
|
Радянська окупація Туркменістану
|
16
|
Унція (монета)
|
16
|
Монети Римської Іудеї
|
16
|
Монети на честь завоювання Іудеї
|
16
|
Монети соціальної війни
|
16
|
11-й механізований корпус (СРСР)
|
16
|
Радіат
|
16
|
Франциск Ксаверій Сольський
|
16
|
20-й танковий корпус (СРСР)
|
16
|
Радянська окупація Киргизстану
|
16
|
Радянська окупація Казахстану
|
16
|
Франциск Чехуцький
|
16
|
Радянська окупація Азербайджану
|
16
|
Радянська окупація Вірменії
|
16
|
Томас Вежайський
|
16
|
Радянська окупація Росії
|
16
|
Денарії данини
|
16
|
Ауреат (монета)
|
15
|
Фарба для фрески
|
15
|
Legatus legionis
|
15
|
15-й танковий корпус (СРСР)
|
15
|
Пелендони
|
15
|
7-й гвардійський механізований корпус
|
15
|
Уфимський повіт
|
15
|
Едуард Полон
|
15
|
Перелік населених пунктів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 (Хмельницька область)
|
15
|
Еравіски
|
15
|
Лінгони
|
15
|
Русифікація в сучасній Росії
|
15
|
Рубан Петро Васильович (1940)
|
15
|
Національний дослідницький технологічний університет «МІСС»
|
15
|
6-й гвардійський механізований корпус
|
15
|
Русифікація Латвії
|
15
|
Атнер Хузангай
|
15
|
Claudii Pulchri
|
15
|
Русифікація Естонії
|
15
|
Русифікація Литви
|
15
|
Форум Феодосія
|
15
|
Русифікація Молдови
|
15
|
Культура Уельсу
|
15
|
Державна дума Федеральних зборів РФ I скликання
|
14
|
Аутригони
|
14
|
Валлійська музика
|
14
|
22-й механізований корпус (СРСР)
|
14
|
Титтії
|
14
|
Теопасхизм
|
14
|
Шотландська музика
|
14
|
22-й танковий корпус (СРСР)
|
14
|
Тарбелли
|
14
|
Ураки
|
14
|
Суессетани
|
14
|
Бретонська музика
|
14
|
Чигатайське кладовище
|
14
|
Седетани
|
14
|
Ірландська дорожня гра в кулі
|
14
|
23-й механізований корпус (СРСР)
|
14
|
Венети (кельтське плем'я)
|
14
|
Династія Юстиніана
|
14
|
Інсубрії
|
14
|
Deputy Chairman of the Presidium of the Supreme Soviet of the USSR
|
14
|
Культура Ірландії
|
14
|
Ніколаєв Петро Олексійович
|
14
|
Культура Бретані
|
14
|
Культура Корнуола
|
14
|
МТ-ЛБТ
|
14
|
Культура острову Мен
|
14
|
Літературна діяльність
|
14
|
Демети
|
14
|
Кельтська культура
|
14
|
Кельтики
|
14
|
Медицина Стародавньої Греції
|
14
|
Декеанглії
|
14
|
Мамаєв П. В.
|
14
|
Лобетани
|
14
|
28-й танковий корпус (СРСР)
|
14
|
Менська музика
|
14
|
Caecilia Metella
|
14
|
Науковий співробітник
|
14
|
Гурен (боротьба)
|
14
|
Нагірні грища
|
14
|
5-й гвардійський танковий корпус
|
14
|
Гельська відбиванка
|
14
|
List of members of the Supreme Soviet of the Byelorussian SSR (1947–1950)
|
14
|
Моноенергізм
|
14
|
26-й механізований корпус (СРСР)
|
14
|
List of members of the Supreme Soviet of the Byelorussian SSR (1951–1954)
|
14
|
Державна дума Федеральних зборів РФ III скликання
|
14
|
Корнський герлінг
|
14
|
Колона Феодосія
|
14
|
Корнська боротьба
|
14
|
Олкади
|
14
|
Корнська музика
|
14
|
Ордовіки
|
14
|
Claudia
|
14
|
Каммаг
|
14
|
Комуністична партія України (1918–1991)
|
13
|
Pax Praetoriana
|
13
|
Фома II (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Іван IX Агапіт
|
13
|
Іван VI (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Іван V (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Сиротинський плацдарм
|
13
|
Pax Mongolica
|
13
|
Саторніліани
|
13
|
Скакуни (релігійна течія)
|
13
|
Pax Hispanica
|
13
|
Скопці (релігійна течія)
|
13
|
Хаціцарі
|
13
|
Амастріан
|
13
|
Фнітопсихіти
|
13
|
Сопуни
|
13
|
Іван XII (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Гідрофеїти
|
13
|
8-й гвардійський механізований корпус
|
13
|
Ікети
|
13
|
Гавань Юліана
|
13
|
Pax Sumerica
|
13
|
Савеліанство
|
13
|
Фома I (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Aemilii Lepidi
|
13
|
Євстратій Гарида
|
13
|
Святий Міна
|
13
|
Сатаніани
|
13
|
Максиміан (архієпископ Константинопольський)
|
13
|
Макарій (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Філадельфіон
|
13
|
Євфимій (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Флорініани
|
13
|
Ісидор I (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Люциферисти
|
13
|
Харитон (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Демофіл (архієпископ Константинопольський)
|
13
|
Секундіани
|
13
|
Селевкіани
|
13
|
Сампсеї
|
13
|
Євфимій I
|
13
|
Євфимій II (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Сенат (Візантія)
|
13
|
Єпіфаний (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Фінансовий університет при Уряді Російської Федерації
|
13
|
Фравіта
|
13
|
МТ-55А
|
13
|
Герасим I (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Феокатогности
|
13
|
Гносімахі
|
13
|
Тимофій I (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Косьма I Єрусалиміт
|
13
|
Косьма II Аттик
|
13
|
Аскіти
|
13
|
Арсакій
|
13
|
Кир (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Костянтин I (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Костянтин IV Хліарин
|
13
|
Іфікопроскопти
|
13
|
Киріак (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Конциліаризм
|
13
|
Апеліани
|
13
|
Афанасій II (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Контоскаліон
|
13
|
Анфім I
|
13
|
Американізм (релігійна течія)
|
13
|
Антоній IV (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Ієракіти
|
13
|
Анемодулін
|
13
|
Аметріти
|
13
|
Англо-Ізраелізм
|
13
|
Колона Маркіяна
|
13
|
Коловрасеї
|
13
|
Гомунціоніти
|
13
|
Трисциліди
|
13
|
13-й танковий корпус (СРСР)
|
13
|
Афанасій I (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Феодотіани
|
13
|
Сісіній I (архієпископ Константинопольський)
|
13
|
Гвардійські механізовані корпуси
|
13
|
Феодот II
|
13
|
Белебейський повіт
|
13
|
Георгій II Ксифілін
|
13
|
Георгій I (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Феодосій I (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Феодор I (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Хрисотрикліній
|
13
|
Стригольники
|
13
|
Герои страны
|
13
|
Феброніанізм
|
13
|
Григорій II (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Ушковайзет
|
13
|
Тюрма Анемас
|
13
|
14-й танковий корпус (СРСР)
|
13
|
Лукіаністи
|
13
|
Лука Хрисоверг
|
13
|
Леонтій (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Уральський державний технічний університет
|
13
|
Гордієнко В.З.
|
13
|
Лев Стипп
|
13
|
Балтійський державний технічний університет
|
13
|
Керинфіани
|
13
|
Лампетіани
|
13
|
Кірішський плацдарм
|
13
|
Афтардокетство
|
13
|
Гавань Феодосія
|
13
|
Іван II (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Христоліти
|
13
|
Адецердіти
|
13
|
Ефнофрони
|
13
|
Ніл (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Іосіфізм
|
13
|
21-й механізований корпус (СРСР)
|
13
|
Нектарій (архієпископ Константинопольський)
|
13
|
Ніфонт I (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Чижовський плацдарм
|
13
|
Метагенети
|
13
|
Матвій I (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Маркосеї
|
13
|
Обрядовірство
|
13
|
Марков Павло Олександрович
|
13
|
Маркеліани
|
13
|
21-й танковий корпус (СРСР)
|
13
|
Пірр (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Модалізм (релігія)
|
13
|
Прокліаніти
|
13
|
Миколай III Граматик
|
13
|
Михаїл III Анхіал
|
13
|
Митрофан II (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Неоріон
|
13
|
Енкратіти
|
13
|
Чотирнадцятиденники
|
13
|
Миколай IV Музалон
|
13
|
Микита II (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Просфіріанська гавань
|
13
|
Неофіт I
|
13
|
27-й танковий корпус (СРСР)
|
13
|
Аделофагі
|
13
|
Агонікліти
|
13
|
Праедестінати
|
13
|
Врійський палац
|
13
|
Метангісмоніти
|
13
|
Рома Капітале
|
13
|
Варницький плацдарм
|
13
|
Психопневмони
|
13
|
Патерніани
|
13
|
Цистерна Аеція
|
13
|
Ісаврійська династія
|
13
|
Патрипасіани
|
13
|
Назореї (секта I ст.)
|
13
|
Босоногі (релігійна течія)
|
13
|
Риторіани
|
13
|
Пасалорінхіти
|
13
|
Патріціани
|
13
|
Парерміневти
|
13
|
9-й гвардійський механізований корпус
|
13
|
Ісайя (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Іліотропіти
|
13
|
Назореї (секта XIX ст.)
|
13
|
Палац Плацидии
|
13
|
Досіфей (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Василій II Каматир
|
13
|
Цистерна Аспара
|
13
|
Імператорський Санкт-Петербурзький університет
|
13
|
28-й механізований корпус (СРСР)
|
13
|
Птолемеї (єретики)
|
13
|
Операція «Ошенкопф»
|
13
|
Петро (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Великий Влахернський палац
|
13
|
Орловський плацдарм
|
13
|
Воловий форум
|
13
|
Михаїл II Куркуас
|
13
|
Палац Антіоха
|
13
|
Каллінік I (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Палац Дафни
|
13
|
Палац Лавз
|
13
|
Калліст II (патріарх Константинопольський)
|
13
|
Цистерна Святого Мокія
|
12
|
Протести проти вакцинації
|
12
|
Недозволений менший засновок
|
12
|
Прорив до Туніса
|
12
|
E9 (країни)
|
12
|
Diocese of the East
|
12
|
Недозволений більший засновок
|
12
|
Помилка Мотта-і-бейлі
|
12
|
Теорія гегемонної стабільності
|
12
|
Екзистенційна помилка
|
12
|
Трудові ресурси в СРСР
|
12
|
Аморейська династія
|
12
|
Тихоокеанське століття
|
12
|
Комніновське відродження
|
12
|
Переміщення воріт
|
12
|
Китайське століття
|
12
|
Династія Никифора
|
12
|
Дуки (династія)
|
12
|
Американське століття
|
12
|
Об’єднання заради консенсусу
|
12
|
Податки у Візантії
|
12
|
Удаване уточнення
|
12
|
Екзотичні лазні
|
12
|
Асоціація держав Карибського басейну
|
12
|
Полінезійська група лідерів
|
12
|
Наука у Візантії
|
12
|
Помилка непереможного невігластва
|
12
|
Ні - продажу землі
|
12
|
Економіка Візантії
|
12
|
Династія Левів
|
12
|
Економічна реформа 1957 року в СРСР
|
12
|
Продовольча сила
|
12
|
G24
|
12
|
Гончарова Марина Юріївна
|
12
|
Суха сауна
|
12
|
Візантійська мозаїка
|
12
|
Меланезійська ініціативна група
|
12
|
Р-156БТР
|
12
|
Сенто
|
12
|
Q7980027
|
12
|
CIVETS
|
12
|
Reductio ad Stalinum
|
12
|
Tokhmakh cemetery
|
12
|
Індійське століття
|
12
|
Візантинізм
|
12
|
Візантійська бюрократія
|
12
|
Візантійська геральдика
|
12
|
Македонський ренесанс
|
12
|
Південноатлантична зона миру та співробітництва
|
12
|
Зсув кванторів
|
12
|
Візантійський шовк
|
12
|
Візантійські емалі
|
12
|
Ірландська лазня
|
12
|
Искусство (видавництво)
|
12
|
Азійський діалог про співпрацю
|
12
|
Військово-промисловий комплекс СРСР
|
12
|
Тристоронній саміт КНР–Японія–Південна Корея
|
12
|
СРСР на літніх Олімпійських іграх 1964
|
12
|
Вірменська лазня
|
12
|
Російський хіміко-технологічний університет імені Д. І. Менделєєва
|
12
|
Ростовський державний університет
|
12
|
Член Президії Верховної Ради СРСР
|
12
|
Медицина у Візантії
|
12
|
Історія Візантійської імперії (1081—1185)
|
12
|
Member of the Supreme Soviet of the Byelorussian SSR of the 5th convocation
|
12
|
IBSA
|
12
|
Всеосяжна національна влада
|
12
|
Географічний розподіл франкомовних
|
12
|
Співтовариство держав Латинської Америки та Карибського басейну
|
12
|
Силогічні помилки
|
12
|
Список монетних дворів Візантії
|
12
|
List of members of the Supreme Soviet of the Byelorussian SSR (1967–1970)
|
12
|
Список великих держав давніх Стародавнього світу
|
12
|
Список великих держав Середньовіччя
|
12
|
Династія Іраклія
|
12
|
Pax Austriaca
|
12
|
Бульверизм
|
12
|
Історія Візантійської імперії (324—378)
|
12
|
Члени-кореспонденти РАН
|
11
|
Хімічна промисловість СРСР
|
11
|
Дванадцята п'ятирічка
|
11
|
Житлово-комунальне господарство СРСР
|
11
|
Шоста п'ятирічка
|
11
|
Харчова промисловість СРСР
|
11
|
Катакомби Святої Агнесси
|
11
|
Держкомцін СРСР
|
11
|
Десята п'ятирічка
|
11
|
Доходи населення СРСР
|
11
|
Труд (спортивне товариство)
|
11
|
Трубопровідний транспорт СРСР
|
11
|
Фелікс (Феліціан) Чермінський
|
11
|
Експорт з СРСР
|
11
|
Державний бюджет СРСР
|
11
|
Червоний стяг (спортивне товариство)
|
11
|
Автомобільний транспорт СРСР
|
11
|
Зовнішня торгівля СРСР
|
11
|
Дев'ята п'ятирічка
|
11
|
Шебаршин Леонід Володимирович
|
11
|
Четверта п'ятирічка
|
11
|
Госснаб СРСР
|
11
|
Династія Теодосія
|
11
|
Енергетика СРСР
|
11
|
Юдейська латина
|
11
|
Урожай (спортивне товариство)
|
11
|
Друга п'ятирічка
|
11
|
Залізничний транспорт в СРСР
|
11
|
Дубович Іван Андрійович
|
11
|
Фінансова система СРСР
|
11
|
Зовнішній борг СРСР
|
11
|
Загальносоюзний класифікатор валют
|
11
|
List of members of the Supreme Soviet of the Byelorussian SSR (1962–1966)
|
11
|
Тринадцята п'ятирічка
|
11
|
Вакуленко Олена Володимирівна
|
11
|
Імпорт в СРСР
|
11
|
Скуратович Олег Ярославович
|
11
|
Примусова праця в СРСР
|
11
|
Pax Syriana
|
11
|
Промисловість СРСР
|
11
|
Peace and Truce of God
|
11
|
Серафимівське кладовище
|
11
|
448-ма ракетна бригада (СРСР)
|
11
|
Ліквідація «неперспективних сіл»
|
11
|
Василь Биковський
|
11
|
Московський текстильний інститут
|
11
|
Морський транспорт СРСР
|
11
|
Миколай Подльодовський
|
11
|
Видобуток корисних копалин в СРСР
|
11
|
Будівництво в СРСР
|
11
|
СРСР на літніх Олімпійських іграх 1956
|
11
|
Річковий транспорт СРСР
|
11
|
Руденко Ірина Станіславівна
|
11
|
1980-і роки в економіці СРСР
|
11
|
Рослинництво в СРСР
|
11
|
Металургія СРСР
|
11
|
Радченко Вероніка Вікторівна
|
11
|
Роздрібна торгівля в СРСР
|
11
|
Машинобудування СРСР
|
11
|
Історія економіки СРСР
|
11
|
Інвестиції в СРСР
|
11
|
Преторіанська префектура Галлія
|
11
|
Совзагранбанк
|
11
|
Георгій Чаплич
|
11
|
Одинадцята п'ятирічка
|
11
|
Транспортна система СРСР
|
11
|
Торгівля в СРСР
|
11
|
Тондракійці
|
11
|
Панов Микола Іванович (правознавець)
|
11
|
Антістії
|
11
|
Вольценбург Оскар Едуардович
|
11
|
Директор музею
|
11
|
Claudii Marcelli
|
11
|
Оптова торгівля в СРСР
|
11
|
Латина доби Відродження
|
11
|
Історія латини
|
11
|
Банківська справа в СРСР
|
11
|
Оподаткування в СРСР
|
11
|
Тваринництво в СРСР
|
11
|
Легка промисловість СРСР
|
11
|
Римський акведук
|
11
|
Повітряний транспорт СРСР
|
11
|
Гесперійська латина
|
11
|
Geography and cartography in medieval Islam
|
11
|
1-й гвардійський кавалерійський корпус (СРСР)
|
11
|
Сучасна латина
|
11
|
Сьома п'ятирічка
|
11
|
Іноземні інвестиції в СРСР
|
10
|
Чуваська писемність
|
10
|
Прапор повітряних сил Великої Британії
|
10
|
Рибальченко Степан Дмитрович
|
10
|
Кабанов Микола Федорович
|
10
|
Азербайджанська писемність
|
10
|
Війни Стародавньої Греції
|
10
|
Директор школи
|
10
|
Ногайська писемність
|
10
|
Радянський комітет захисту миру
|
10
|
Прапор цивільної авіації Великої Британії
|
10
|
Білий військово-морський прапор Великої Британії
|
10
|
Агентство федеральної безпеки РРФСР
|
10
|
Нижньоамурська область
|
10
|
Передєлкінський цвинтар
|
10
|
Шорська писемність
|
10
|
Іонійський діалект
|
10
|
Муніципалітет Риму І
|
10
|
Якутська писемність
|
10
|
Протерій Александрійський
|
10
|
Одеське вище артилерійське командне училище
|
10
|
Алтайська писемність
|
10
|
Військова форма РСЧА (1918—1935)
|
10
|
Луханін Микола Іванович
|
10
|
MS Westerdam
|
10
|
Спеціальний гість Парламентської асамблеї Ради Європи
|
10
|
MS Braemar
|
10
|
Памфілійський діалект
|
10
|
Licinia
|
10
|
Географія Стародавньої Греції
|
10
|
Бекір Османов
|
10
|
Influenza-like illness
|
10
|
Башкирська писемність
|
10
|
Локридський діалект
|
10
|
Давньогрецька наука
|
10
|
Уссурійська область
|
10
|
Татарська писемність
|
10
|
Баранніков Віктор Павлович
|
10
|
Кумицька писемність
|
10
|
Королівський штандарт Сполученого Королівства
|
10
|
Calpurnii Pisones
|
10
|
Гомерівська грецька мова
|
10
|
Андрій Джуль
|
10
|
Кокандський повіт
|
10
|
Історія військових звань у Росії та СРСР
|
10
|
464-та ракетна бригада (СРСР)
|
10
|
Військова форма РСЧА (1936—1945)
|
10
|
Кладовище Райніса
|
10
|
Військові звання у Збройних силах СРСР 1955—1991
|
10
|
Військові звання і знаки розрізнення РСЧА 1935—1940
|
10
|
Військові звання і знаки розрізнення РСЧА 1940—1943
|
10
|
Каракалпацька писемність
|
10
|
Карачаєво-балкарська писемність
|
10
|
Військові звання і знаки розрізнення у армії СРСР 1943—1955
|
10
|
Квадрирема
|
10
|
Військові категорії і знаки розрізнення РСЧА 1918—1935
|
10
|
Віпсанія Марцелла
|
10
|
СРСР на літніх Олімпійських іграх 1968
|
10
|
463-тя ракетна бригада (СРСР)
|
10
|
Санкт-Петербурзький державний аграрний університет
|
10
|
Державна дума Федеральних зборів Російської Федерації VI скликання
|
10
|
Санкт-Петербурзький державний електротехнічний університет
|
10
|
Євтихій Александрійський
|
10
|
World Dream
|
10
|
Valeria
|
10
|
83-тя окрема десантно-штурмова бригада (СРСР)
|
10
|
Фізико-математичний факультет Московського університету
|
10
|
449-та ракетна бригада (СРСР)
|
10
|
Рогов Микола Васильович
|