Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія для друку більше не підтримується і може мати помилки обробки. Будь ласка, оновіть свої закладки браузера, а також використовуйте натомість базову функцію друку у браузері.
Молодіжний чемпіонат світу з хокею із шайбою 2003
2003 WJHC
Загальні відомості
Країна проведення:
Канада
Час проведення:
26 грудня 2002 - 5 січня 2003
Кількість команд:
10
Міста проведення:
Галіфакс Сідней
Призери
Переможець:
Росія (3-й титул)
Друге місце:
Канада
Третє місце:
Фінляндія
Статистика турніру
Зіграно матчів:
31
Закинуто голів:
182 (5.87 за гру)
Загальна відвідуваність:
241,504 (7,790 за гру)
MVP :
Марк-Андре Флері
Бомбардир:
5 гравців по 10 очок
Молодіжний чемпіонат світу з хокею із шайбою 2003 (англ. 2003 World Junior Ice Hockey Championships ) — 27-ий чемпіонат світу з хокею серед молодіжних команд , який відбувався у Канаді з 26 грудня 2002 року по 5 січня 2003 року.
Топ-дивізіон
Попередній раунд
Група А
М
Збірна
І
В
Н
П
Ш
О
1
Росія
4
4
0
0
21:7
8
5 - 1
4 - 0
7 - 5
5 - 1
2
США
4
3
0
1
15:9
6
1 - 5
3 - 1
3 - 1
8 - 2
3
Словаччина
4
2
0
2
15:8
4
0 - 4
1 - 3
3 - 0
11 - 1
4
Швейцарія
4
1
0
3
10:15
2
5 - 7
1 - 3
0 - 3
4 - 2
5
Білорусь
4
0
0
4
6 : 28
0
1 - 5
2 - 8
1 - 11
2 - 4
Група В
М
Збірна
І
В
Н
П
Ш
О
1
Канада
4
4
0
0
21:6
8
5 - 3
4 - 0
8 - 2
4 - 1
2
Фінляндія
4
2
1
1
12:9
5
3 - 5
2 - 2
3 - 2
4 - 0
3
Чехія
4
2
1
1
8:7
5
0 - 4
2 - 2
3 - 1
3 - 0
4
Швеція
4
1
0
3
12:16
2
2 - 8
2 - 3
1 - 3
7 - 2
5
Німеччина
4
0
0
4
3 : 18
0
1 - 4
0 - 4
0 - 3
2 - 7
Втішний раунд
М
Збірна
І
В
Н
П
Ш
О
1
Швейцарія
3
3
0
0
15:7
6
5 - 3
6 - 2
(4 - 2)
2
Швеція
3
2
0
1
15:11
4
3 - 5
(7 - 2)
5 - 4
3
Німеччина
3
1
0
2
8:13
2
2 - 6
(2 - 7)
4 - 0
4
Білорусь
3
0
0
3
6:13
0
(2 - 4)
4 - 5
0 - 4
Плей-оф
Матч за 5 місце
Бомбардири
Воротарі
Пояснення: ЧНЛ = час проведений на льоду, КД = кидків разом, ГП = пропущених шайб, КН = коефіцієнт надійності, ВКД = відбитих кидків, %ВК = відбитих кидків (у %), ША = шатаути , ШХ = штрафні хвилини
М
Гравець
Країна
ЧНЛ
КД
ГП
КН
ВКД
%ВК
ША
1
Роберт Гьопферт
США
338:05
159
10
1.77
149
93.71
0
2
Петер Севела
Словаччина
218:46
105
7
1.92
98
93.33
2
3
Марк-Андре Флері
Канада
267:28
97
7
1.57
90
92.78
1
4
Карі Легтонен
Фінляндія
356:40
168
13
2.19
155
92.26
2
5
Андрій Медведєв
Росія
300:00
108
9
1.80
99
91.67
1
Нагороди
Найкращі гравці, обрані дирекцією ІІХФ
Команда усіх зірок, обрана ЗМІ
Підсумкова таблиця
Дивізіон І
Група A
Матчі відбулись 27 грудня - 2 січня у Алмати (Казахстан ).
Збірна
УКР
ЯПО
КАЗ
ФРА
ITA
ХОР
Ш
О.
1. Україна
3:1
3:3
3:0
3:1
6:3
18:8
9:1
2. Японія
1:3
6:2
4:2
4:2
9:1
24:10
8:2
3. Казахстан
3:3
2:6
3:0
3:2
13:1
25:12
7:3
4. Франція
0:3
2:4
0:3
5:2
10:1
17:13
4:6
5. Італія
1:3
2:4
2:3
2:5
4:0
11:16
2:8
6. Хорватія
3:6
1:9
1:13
1:10
0:4
6:42
0:10
Група B
Матчі відбулись 16-22 грудня у Блед (Словенія ).
Збірна
АВС
СЛО
НОР
ЛAT
ДАН
ПОЛ
Ш
О.
1. Австрія
8:1
6:4
6:1
6:2
9:1
35:9
10:0
2. Словенія
1:8
4:0
5:3
2:2
3:1
15:14
7:3
3. Норвегія
4:6
0:4
1:1
6:2
6:3
17:16
5:5
4. Латвія
1:6
3:5
1:1
4:3
4:6
13:21
3:7
5. Данія
2:6
2:2
2:6
3:4
9:1
18:19
3:7
6. Польща
1:9
1:3
3:6
6:4
1:9
12:31
2:8
Переможці груп переходять до Топ-дивізіону, збірні, що посіли останні місця у групах вибувають до другого Дивізіону.
Дивізіон ІІ
Група A
Матчі відбулись 6-12 січня 2003 у Меркуря-Чук (Румунія ).
Збірна
ECT
ВБР
РУМ
ЛИТ
ПАР
БОЛ
Ш
О.
1. Естонія
5:2
13:1
6:1
17:4
21:0
62:8
10:0
2. Велика Британія
2:5
9:1
13:1
21:0
19:0
64:7
8:2
3. Румунія
1:13
1:9
9:3
8:1
15:0
34:26
6:4
4. Литва
1:6
1:13
3:9
9:1
7:2
21:31
4:6
5. ПАР
4:17
0:21
1:8
1:9
6:3
12:58
2:8
6. Болгарія
0:21
0:19
0:15
2:7
3:6
5:68
0:10
Група B
Матчі відбулись 28 грудня - 3 січня у місті Новий Сад (Сербія та Чорногорія ).
Збірна
УГО
НІД
ЮГО
ІСП
ІСЛ
MEK
Ш
О.
1. Угорщина
6:1
10:3
10:4
15:4
6:2
47:14
10:0
2. Нідерланди
1:6
5:4
8:0
15:2
5:1
34:13
8:2
3. Сербія та Чорногорія
3:10
4:5
4:2
8:5
8:0
27:22
6:4
4. Іспанія
4:10
0:8
2:4
4:4
2:0
12:26
3:7
5. Ісландія
4:15
2:15
5:8
4:4
4:1
19:43
3:7
6. Мексика
2:6
1:5
0:8
0:2
1:4
4:25
0:10
Переможці груп переходять до першого Дивізіону, збірні, що посіли останні місця у групах вибувають до третього Дивізіону.
Дивізіон ІІІ
Матчі пройшли у Ізміті (Туреччина ) 21-26 січня.
Збірні Південна Корея та Бельгія вийшли до другого Дивізіону.
Посилання