Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Молодіжний чемпіонат світу з хокею із шайбою 2003
|
2003 WJHC
|
|
Загальні відомості
|
Країна проведення:
|
Канада
|
Час проведення:
|
26 грудня 2002 - 5 січня 2003
|
Кількість команд:
|
10
|
Міста проведення:
|
Галіфакс Сідней
|
|
|
|
Призери
|
Переможець: |
Росія (3-й титул)
|
Друге місце:
|
Канада
|
Третє місце:
|
Фінляндія
|
|
|
|
Статистика турніру
|
Зіграно матчів:
|
31
|
Закинуто голів:
|
182 (5.87 за гру)
|
Загальна відвідуваність:
|
241,504 (7,790 за гру)
|
MVP:
|
Марк-Андре Флері
|
Бомбардир:
|
5 гравців по 10 очок
|
|
Молодіжний чемпіонат світу з хокею із шайбою 2003 (англ. 2003 World Junior Ice Hockey Championships) — 27-ий чемпіонат світу з хокею серед молодіжних команд, який відбувався у Канаді з 26 грудня 2002 року по 5 січня 2003 року.
- Група А
М
|
Збірна
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
Ш
|
О
|
|
|
|
|
|
1 |
Росія |
4 |
4 |
0 |
0 |
21:7 |
8 |
|
5 - 1 |
4 - 0 |
7 - 5 |
5 - 1
|
2 |
США |
4 |
3 |
0 |
1 |
15:9 |
6 |
1 - 5 |
|
3 - 1 |
3 - 1 |
8 - 2
|
3 |
Словаччина |
4 |
2 |
0 |
2 |
15:8 |
4 |
0 - 4 |
1 - 3 |
|
3 - 0 |
11 - 1
|
4 |
Швейцарія |
4 |
1 |
0 |
3 |
10:15 |
2 |
5 - 7 |
1 - 3 |
0 - 3 |
|
4 - 2
|
5 |
Білорусь |
4 |
0 |
0 |
4 |
6 : 28 |
0 |
1 - 5 |
2 - 8 |
1 - 11 |
2 - 4 |
|
- Група В
М
|
Збірна
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
Ш
|
О
|
|
|
|
|
|
1 |
Канада |
4 |
4 |
0 |
0 |
21:6 |
8 |
|
5 - 3 |
4 - 0 |
8 - 2 |
4 - 1
|
2 |
Фінляндія |
4 |
2 |
1 |
1 |
12:9 |
5 |
3 - 5 |
|
2 - 2 |
3 - 2 |
4 - 0
|
3 |
Чехія |
4 |
2 |
1 |
1 |
8:7 |
5 |
0 - 4 |
2 - 2 |
|
3 - 1 |
3 - 0
|
4 |
Швеція |
4 |
1 |
0 |
3 |
12:16 |
2 |
2 - 8 |
2 - 3 |
1 - 3 |
|
7 - 2
|
5 |
Німеччина |
4 |
0 |
0 |
4 |
3 : 18 |
0 |
1 - 4 |
0 - 4 |
0 - 3 |
2 - 7 |
|
М
|
Збірна
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
Ш
|
О
|
|
|
|
|
1 |
Швейцарія |
3 |
3 |
0 |
0 |
15:7 |
6 |
|
5 - 3 |
6 - 2 |
(4 - 2)
|
2 |
Швеція |
3 |
2 |
0 |
1 |
15:11 |
4 |
3 - 5 |
|
(7 - 2) |
5 - 4
|
3 |
Німеччина |
3 |
1 |
0 |
2 |
8:13 |
2 |
2 - 6 |
(2 - 7) |
|
4 - 0
|
4 |
Білорусь |
3 |
0 |
0 |
3 |
6:13 |
0 |
(2 - 4) |
4 - 5 |
0 - 4 |
|
- Матч за 5 місце
Пояснення: ЧНЛ = час проведений на льоду, КД = кидків разом, ГП = пропущених шайб, КН = коефіцієнт надійності, ВКД = відбитих кидків, %ВК = відбитих кидків (у %), ША = шатаути, ШХ = штрафні хвилини
М
|
Гравець
|
Країна
|
ЧНЛ
|
КД
|
ГП
|
КН
|
ВКД
|
%ВК
|
ША
|
1 |
Роберт Гьопферт |
США |
338:05 |
159 |
10 |
1.77 |
149 |
93.71 |
0
|
2 |
Петер Севела |
Словаччина |
218:46 |
105 |
7 |
1.92 |
98 |
93.33 |
2
|
3 |
Марк-Андре Флері |
Канада |
267:28 |
97 |
7 |
1.57 |
90 |
92.78 |
1
|
4 |
Карі Легтонен |
Фінляндія |
356:40 |
168 |
13 |
2.19 |
155 |
92.26 |
2
|
5 |
Андрій Медведєв |
Росія |
300:00 |
108 |
9 |
1.80 |
99 |
91.67 |
1
|
- Найкращі гравці, обрані дирекцією ІІХФ
- Команда усіх зірок, обрана ЗМІ
Матчі відбулись 27 грудня - 2 січня у Алмати (Казахстан).
Збірна |
УКР |
ЯПО |
КАЗ |
ФРА |
ITA |
ХОР |
Ш |
О.
|
1. Україна |
|
3:1 |
3:3 |
3:0 |
3:1 |
6:3 |
18:8 |
9:1
|
2. Японія |
1:3 |
|
6:2 |
4:2 |
4:2 |
9:1 |
24:10 |
8:2
|
3. Казахстан |
3:3 |
2:6 |
|
3:0 |
3:2 |
13:1 |
25:12 |
7:3
|
4. Франція |
0:3 |
2:4 |
0:3 |
|
5:2 |
10:1 |
17:13 |
4:6
|
5. Італія |
1:3 |
2:4 |
2:3 |
2:5 |
|
4:0 |
11:16 |
2:8
|
6. Хорватія |
3:6 |
1:9 |
1:13 |
1:10 |
0:4 |
|
6:42 |
0:10
|
Матчі відбулись 16-22 грудня у Блед (Словенія).
Збірна |
АВС |
СЛО |
НОР |
ЛAT |
ДАН |
ПОЛ |
Ш |
О.
|
1. Австрія |
|
8:1 |
6:4 |
6:1 |
6:2 |
9:1 |
35:9 |
10:0
|
2. Словенія |
1:8 |
|
4:0 |
5:3 |
2:2 |
3:1 |
15:14 |
7:3
|
3. Норвегія |
4:6 |
0:4 |
|
1:1 |
6:2 |
6:3 |
17:16 |
5:5
|
4. Латвія |
1:6 |
3:5 |
1:1 |
|
4:3 |
4:6 |
13:21 |
3:7
|
5. Данія |
2:6 |
2:2 |
2:6 |
3:4 |
|
9:1 |
18:19 |
3:7
|
6. Польща |
1:9 |
1:3 |
3:6 |
6:4 |
1:9 |
|
12:31 |
2:8
|
Переможці груп переходять до Топ-дивізіону, збірні, що посіли останні місця у групах вибувають до другого Дивізіону.
Матчі відбулись 6-12 січня 2003 у Меркуря-Чук (Румунія).
Збірна |
ECT |
ВБР |
РУМ |
ЛИТ |
ПАР |
БОЛ |
Ш |
О.
|
1. Естонія |
|
5:2 |
13:1 |
6:1 |
17:4 |
21:0 |
62:8 |
10:0
|
2. Велика Британія |
2:5 |
|
9:1 |
13:1 |
21:0 |
19:0 |
64:7 |
8:2
|
3. Румунія |
1:13 |
1:9 |
|
9:3 |
8:1 |
15:0 |
34:26 |
6:4
|
4. Литва |
1:6 |
1:13 |
3:9 |
|
9:1 |
7:2 |
21:31 |
4:6
|
5. ПАР |
4:17 |
0:21 |
1:8 |
1:9 |
|
6:3 |
12:58 |
2:8
|
6. Болгарія |
0:21 |
0:19 |
0:15 |
2:7 |
3:6 |
|
5:68 |
0:10
|
Матчі відбулись 28 грудня - 3 січня у місті Новий Сад (Сербія та Чорногорія).
Збірна |
УГО |
НІД |
ЮГО |
ІСП |
ІСЛ |
MEK |
Ш |
О.
|
1. Угорщина |
|
6:1 |
10:3 |
10:4 |
15:4 |
6:2 |
47:14 |
10:0
|
2. Нідерланди |
1:6 |
|
5:4 |
8:0 |
15:2 |
5:1 |
34:13 |
8:2
|
3. Сербія та Чорногорія |
3:10 |
4:5 |
|
4:2 |
8:5 |
8:0 |
27:22 |
6:4
|
4. Іспанія |
4:10 |
0:8 |
2:4 |
|
4:4 |
2:0 |
12:26 |
3:7
|
5. Ісландія |
4:15 |
2:15 |
5:8 |
4:4 |
|
4:1 |
19:43 |
3:7
|
6. Мексика |
2:6 |
1:5 |
0:8 |
0:2 |
1:4 |
|
4:25 |
0:10
|
Переможці груп переходять до першого Дивізіону, збірні, що посіли останні місця у групах вибувають до третього Дивізіону.
Матчі пройшли у Ізміті (Туреччина) 21-26 січня.
Збірні Південна Корея та Бельгія вийшли до другого Дивізіону.