Одного разу двадцять років по тому

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Одного разу двадцять років по тому
рос. Однажды двадцать лет спустя
Жанркінокомедія, мелодрама[d] і мелодрама
РежисерЄгоров Юрій Павлович (режисер).d[1]
СценаристІнін Аркадій Якович і Єгоров Юрій Павлович (режисер).d
У головних
ролях
Гундарева Наталія Георгіївна і Віктор Проскурін
ОператорПучков Микола Георгійович (кінооператор)d
КомпозиторМарк Фрадкін
КінокомпаніяКіностудія імені Горького
Тривалість77 хв.
Моваросійська
Країна СРСР
Рік1980
IMDbID 0081262

«Одного разу двадцять років по тому» (рос. Однажды двадцать лет спустя) — радянський кінофільм (1980) режисера Юрія Єгорова, присвячений долі багатодітної матері Надії Круглової на тлі зустрічі її однокласників.

Сюжет

[ред. | ред. код]

Одного разу 20 років по тому на телевізійній передачі, присвяченій випускникам шкіл, зустрічається клас головної героїні Надії Круглової. Кожному з випускників потрібно коротко відповісти на два питання: «що найголовнішого відбулося у Вашому житті?» І «чого ще Ви від життя чекаєте?». Багатодітній матері-героїні з десятьма дітьми дуже важко відповісти на це питання однозначно, на її думку, в її житті немає «неголовних моментів». Фільм складається зі спогадів головної героїні, яка намагається знайти відповіді на ці непрості питання. Тут і переживання дітей підліткового віку, і зростання ще зовсім маленьких особистостей. Але головне — погляд на світ багатодітній матері, її переживання, уявні міркування, спогади. Попри на безліч проблем, пов'язаних з вихованням дітей, вона залишається справжньою жінкою, коханою і бажаною.

Зйомки

[ред. | ред. код]

Фільм знімався в Калузі. Однак одна сцена прощання біля будинку знімалася в районі Бібірево міста Москви (тоді це був Кіровський район), на вулиці Лєскова, неподалік від заказника Алтуф'єво.

Режисер фільму — Юрій Єгоров, який свого часу зняв такі популярні радянські фільми, як «Добровольці» і «Проста історія».

У ролях

[ред. | ред. код]

Примітки

[ред. | ред. код]

Посилання

[ред. | ред. код]