Перейти до вмісту

Барбара Вудворд: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіцитат
Вилучено вміст Додано вміст
Немає опису редагування
 
Рядок 26: Рядок 26:


[[Категорія:Автори-В]]
[[Категорія:Автори-В]]
[[Категорія:Жінки]]
[[Категорія:Дипломати Великої Британії]]
[[Категорія:Дипломати Великої Британії]]
[[Категорія:Постійні представники при ООН]]
[[Категорія:Постійні представники при ООН]]

Поточна версія на 18:57, 10 липня 2024

Барбара Вудворд
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Дама Барбара Джанет Вудворд (англ. Barbara Woodward; 29 травня 1961) — британський дипломат і експерт з Китаю. Постійний представник Сполученого Королівства при Організації Об'єднаних Націй (з 2020), Посол Великої Британії в Китаї (2015—2020).

Цитати

[ред.]
  •  

«Від початку повномасштабного вторгнення Росії, міжнародна спільнота об'єдналася на підтримку народу України. З лютого 2022 року Велика Британія виділила понад 350 мільйонів фунтів стерлінгів гуманітарної допомоги, щоб підтримати зусилля ООН, міжнародних та місцевих неурядових організацій, спрямовані на допомогу людям, які опинилися в зоні бойових дій». — про те, що через безперервну агресію Росії, у цьому році близько 40% населення України потребуватимуть гуманітарної допомоги під час засідання Ради безпеки ООН 11 квітня Велика Британія висловила готовність гарантувати безпеку України (30 березня 2022 року)

  •  

«Я почула, що ця лікарня приймала пацієнтів упродовж трьох війн. "Охматдит" модернізується. Я змогла поспілкуватися з лікарями та дітками. Їх спільна робота надихає нас, адже дуже багато зусиль докладається у цьому напрямку. Ми з боку Сполученого Королівства дуже раді, що маємо змогу підтримувати лікарню». — про високий рівень професіоналізму лікарів столичної лікарні "Охматдит" та готовність до подальшої співпраці під час візиту до лікарні "Охматдит" у Києві Дитячу лікарню "Охматдит" відвідала представниця Великої Британії в ООН Барбара Вудворд (19 грудня 2023 року)

  •  

«Її [Росії] поведінка є ганьбою для Ради Безпеки та особливо для крісла голови. Колеги, ми повинні об'єднатися, щоб засудити дії Росії та стати на захист Статуту ООН, її гарантій суверенітету і територіальної цілісності, та міжнародного права». — про те, що удари по цивільному населенню та інфраструктурі є воєнними злочинами під час засідання Ради Безпеки Організації Обʼєднаних Націй, присвяченого атакам Росії на цивільних 8 липня 2024 року, зокрема, дитячу лікарню "Охматдит" у Києві "Путін не зацікавлений у мирі. Він прагне сіяти смерть і руйнування". Реакція членів Радбезу на обстріл "Охматдиту" ('10 липня 2024 року)

Примітки

[ред.]