Вікіпедія:Проєкт:Тематичний тиждень/Місяць Вінниччини №2: відмінності між версіями
Aced (обговорення | внесок) м оформлення |
→Статті до створення: додано Гелету В.А. |
||
Рядок 267: | Рядок 267: | ||
* [[В'язовський Володимир Андрійович]] <sup>[[:ru:Вязовский, Владимир Андреевич|ru]]</sup> |
* [[В'язовський Володимир Андрійович]] <sup>[[:ru:Вязовский, Владимир Андреевич|ru]]</sup> |
||
* [[Гайдуков Володимир Миколайович]] <sup>[[:ru:Гайдуков, Владимир Николаевич|ru]]</sup> |
* [[Гайдуков Володимир Миколайович]] <sup>[[:ru:Гайдуков, Владимир Николаевич|ru]]</sup> |
||
* [[Гелета Василь Архипович]] <sup>[[:ru:Гелета, Василий Архипович|ru]]</sup> |
* [[Гелета Василь Архипович]] <sup>[[:ru:Гелета, Василий Архипович|ru]]</sup> {{Зроблено}} |
||
* [[Герасимчук Давид Іванович]] <sup>[[:ru:Герасимчук, Давид Иванович|ru]]</sup> |
* [[Герасимчук Давид Іванович]] <sup>[[:ru:Герасимчук, Давид Иванович|ru]]</sup> |
||
* [[Герман Григорій Іванович]] <sup>[[:ru:Герман, Григорий Иванович|ru]]</sup> |
* [[Герман Григорій Іванович]] <sup>[[:ru:Герман, Григорий Иванович|ru]]</sup> |
Версія за 09:28, 21 серпня 2013
Африканський тиждень → | Місяць Вінниччини №2 | → |
Назва Тижня: Місяць Вінниччини №2
Обґрунтування Місяця: Пропоную вдруге провести тематичний місяць Вінниччини, щоб закріпити вже наявний результат і, відповідно, створити і поліпшити статті про видатних уродженців і діячів подільської землі, культурні та історичні пам'ятки регіону, промислові підприємства, засоби масової інформації, спортивні клуби, освітні заклади тощо. Нижче наведений список статей до створення, де є як найбільш поширені червоні посилання, так і статті інших мовних версій без українських відповідників (що аж ніяк не гоже).
Період: 22 липня — 18 серпня 2013
Таблиця учасників і статей Тижня
Статті до створення
Географія
Гідрографія
- Бушанка
- В'язовиця (річка) Зроблено
- Ковбасна
- Конелка
- Семерічка
- Серебрія (річка)
- Ситна
- Скиба (річка)
- Тепличка
- Хвоса
Флора
Природоохоронні території
Історія
- 4 артилерійська бригада (Перша республіка) pl Зроблено
- Андрій Братунь pl
- Вінницька армійська група pl Зроблено
- Гай Марк Ісайович ru
- Мартин Грохольський pl, ru
- Кисельова Софія Станіславівна br, en, pl, ru
- Наумов Степан Степанович ru
- Постоловський Іван Семенович ru
- Потоцька Ольга Станіславівна it, ru Зроблено
- Ростовець ru Зроблено
- Цвігун Семен Кузьмич az, ru
Адміністративний устрій
Адміністративні райони
Міські ради
Обласні ради
- Вінницька обласна рада Зроблено
Округи
Районні ради
Сільські ради
- Гибалівська сільська рада Зроблено
- Деребчинська сільська рада
- Зарудинецька сільська рада
- Копіївська сільська рада
- Кузьминецька сільська рада Зроблено
- Мазурівська сільська рада Зроблено
- Немерченська сільська рада
- Пеньківська сільська рада Зроблено
- Северинівська сільська рада
- Сокілецька сільська рада Зроблено
Економіка
Енергетика
- Ладижинська ГЕС Зроблено
- Лінія електропередачі Альбертірша–Вінниця Зроблено
Транспорт
Автошляхи
- Автошлях Т 0606 Зроблено
Вулиці
- Вулиця Архітектора Артинова (Вінниця)
- Вулиця Кірова (Жмеринка) Зроблено
- Вулиця Першотравнева (Вінниця)
- Вулиця Пирогова (Вінниця) Зроблено
- Вулиця Свердлова (Вінниця)
Залізничний транспорт
Архітектура
Релігія
- Прихід Божої Матері Розарії в Тульчині pl
- Прихід Божого Милосердя у Вінниці pl
- Тульчинська єпархія УПЦ (МП) pl, ru
Персоналії
Актори
- Абдулова-Метельська Єлизавета Мойсеївна ru
- Білий Анатолій Олександрович ka, ru
- Бугова Лія Ісаківна ru
- Векслер Сергій Мейлехович ru
- Жиліна Олена Юхимівна ru
- Костецький Віктор Олександрович ru
- Крупник Семен Самойлович ru
- Мельський Георгій Дмитрович ru
- Нелін Еммануїл Фроймович ru
- Присяжнюк Андрій Олександрович ru
- Сокол Мойсей Борисович ru
- Шевчук Григорій Васильович ru
Архітектори
- Адам Ідзковський Зроблено
Будівельники
Військові
- Аверчук Степан Іванович ru
- Балабух Юзеф Іванович ru
- Бахтін Михайло Іванович ru
- Бєляєв Петро Михайлович ru
- Бобрук Сергій Антонович be, be-x-old, ru
- Богатир Петро Устинович ru
- Борисюк Іван Іванович ru
- Бруй Федір Пилипович be, ru
- Бурлак Іван Омелянович ru
- Бурлака Ісак Юхимович ru
- Буянов Микола Григорович it, ru
- Василишин Микола Якович ru
- Винниченко Яків Іванович en
- Висоцька Ганна Григорівна ru
- Юзеф Висоцький en, hu, pl, ru
- Вознюк Василь Іванович ru
- Волинець Петро Каленикович ru
- Воронін Степан Микитович ru
- Воропаєв Василь Миколайович ru
- В'язовський Володимир Андрійович ru
- Гайдуков Володимир Миколайович ru
- Гелета Василь Архипович ru Зроблено
- Герасимчук Давид Іванович ru
- Герман Григорій Іванович ru
- Глушков Микола Миколайович ru
- Горенчук Феодосій Іванович ru
- Грабчак Андрій Михайлович ru
- Гриб Олексій Федорович ru
- Гулеватий Трохим Яремович ru
- Гуменюк Семен Олександрович ru
- Дикий Михайло Прокопович ru
- Дребот Іван Захарович ru
- Дука Михайло Ілліч ru
- Єгорович Володимир Олексійович ru
- Вацлав Єнджеєвич en, pl
- Жеребцов Іван Іванович ru
- Зализюк Петро Йосипович ru
- Звонков Трохим Никифорович ru
- Івін Іван Олександрович ru
- Касян Андрій Пилипович ru
- Кізюн Петро Кіндратович ru
- Клименко Сергій Васильович ru
- Коваленко Юрій Семенович ru
- Ковальов Іван Платонович ru
- Коняєв Аркадій Миколайович ru
- Корольов Павло Михайлович be, ru
- Костюк Андрій Васильович ru
- Кохановський Дмитро Йосипович ru
- Курка Василь Тимофійович ru
- Броніслав Любанський pl
- Мітаров Багаутдін Мітарович ru
- Єжи Нєзбжицький pl
- Никитич Юрій Іванович ru
- Першутов Іван Васильович ru
- Петров Михайло Петрович tt, ru
- Пономарчук Степан Єфремович ru
- Поплавський Станіслав Гілярович cs, de, en, ja, pl, ru, sl, tr
- Рачкевич Євдокія Яківна ru
- Ріхтер Борис Стефанович pl, ru
- Рябошапка Михайло Трохимович ru
- Юзеф Сава-Цалиньский en, fr, pl, ru
- Сєльський Семен Петрович ru
- Созонов Олександр Якович ru
- Сокур Петро Трохимович ru
- Стессель Анатолій Михайлович en, fr, it, ja, nlpl, pt, ru, sv
- Столярчук Флор Євстахійович ru
- Усатий Григорій Якович ru
- Фігічов Валентин Олексійович ru
- Хасін Віктор Якович ru
- Хуторянський Анатолій Миколайович ru
- Шварцман Мойсей Фроїмович ru
- Шевченко Борис Демидович ru
- Яркін Іван Петрович ru
Герої Соціалістичної Праці
- Желюк Філіп Олексійович ru
- Куликов В'ячеслав Онуфрійович ru
- Марцин Тетяна Пилипівна ru
- Пеллер Володимир Ізраїлевич ru
- Романенко Прокоп Каленикович ru Зроблено
- Яровий Михайло Савич ru Зроблено
Економісти
Журналісти
Літератори
- Алексєєв Сергій Петрович ru
- Анненков Юлій Лазаревич ru
- Петро Биковський pl
- Бромберг Давид Семенович Зроблено
- Верцман Ізраїль Юхимович Зроблено
- Гейзер Матвій Мойсейович Зроблено
- Шломо Гілельс he, ru Зроблено
- Мордехай Гольденберг ru Зроблено
- Еліза Грінблат en, ru Зроблено
- Мотл Грувман ru Зроблено
- Деген Йон Лазаревич en, ru Зроблено
- Дриз Овсій Овсійович he, ru, yi Зроблено
- Іцковіч Саул Наумович ru Зроблено
- Керлер Йосип Борисович he, ru Зроблено
- Міша Лев en, es, he, ru Зроблено
- Лейдерман Наум Лазаревич ru
- Медріш Давид Наумович ru Зроблено
- Пічкур Дмитро Степанович Зроблено
- Шлойме Ройтман ru Зроблено
- Сіркіс Ізраїль-Йосиф Шмерелевич ru Зроблено
- Якобо Тімерман de, en, es, fr, gl, he, id, nl, ru, vi
- Хаїт Валерій Ісаакович ru Зроблено
- Халіфман Йосип Аронович ru Зроблено
- Еліезер Штейнман en, he, ru
Мистецтвознавці
Моделі
Музиканти
- Самуїл Альман ru
- Гершфельд Григорій Ісаакович ru Зроблено
- Юлія Гурська nl, id, sv
- Горовець Рахміль Якович en, he, ru,
- Кац Ісаак Йосипович ru
- Лернер Давид Михайлович ru
- Найко Сергій Федорович ru
- Томащук Володимир Іванович ru Зроблено
- Ядих Павло Арнольдович ru
- Янко Тамара Федорівна ru
Науковці
- Авінов Андрій Миколайович en, ru
- Барбой Володимир Маркович ru
- Блауберг Ігор Вікторович ru
- Борухович Володимир Григорович ru
- Вандалковська Маргарита Георгіївна ru
- Газенвінкель Костянтин Борисович ru
- Гвоздецький Василь Степанович ru Зроблено
- Давидович Володимир Георгійович ru
- Дарашкевич Леон Людвігович pl
- Стефан Джевецький en, fr, pl, ru
- Долін Володимир Гдаліч Зроблено вже була, покращено
- Кобельков Георгій Михайлович Зроблено
- Костіков Андрій Григорович ru
- Краснер Наум Якович Зроблено
- Лернер Олександр Якович de, en
- Мільман Давид Пінхусович Зроблено
- Попелянский Яків Юрійович ru
- Романченко Олександр Юхимович ru
- Рутберг Філіп Григорович ru
- Семенюк Едуард Павлович ru
- Стребков Дмитро Семенович ru
- Угринович Дмитро Модестович ru
- Хлевнюк Олег Віталійович en, fr, ru
- Чорнобривий Микола Петрович ru
- Яковенко Ігор Григорович ru
- Єгошуа Яхот en, fr, ru
Педагоги
Політики
- Балала Віктор Олексійович en, ro
- Йозеф Барондесс en
- Виноградов Володимир Михайлович en, ru
- Ісраель Галілі cs, de, en, es, fr, hepl, ru
- Зорін Володимир Юрійович ru
- Батшева Кацнельсон cs, en, he
- Мороз Сергій Васильович ru
- Мордехай Намір cs, en, he
- Леон Пінскер Зроблено
- Ружицький Олександр Антонович ru
- Сапожников Валентин Іванович ru
- Сметанюк Сергій Іванович ru
- Ефраїм Табурі cs, en, he, ru
- Ткач Олег Полікарпович ru
- Чухнюк Олена Миронівна ru
- Щеголєв Ігор Олегович de, en, ja, mk, ru
Режисери
Релігійні діячі
- Натан з Брацлава en, es, fr, he
- Іринарх (Вологжанін) ru
- Костянтин (Горянов) pl, ru
- Яків Йозеф з Полонного de, en, fr, he, ru, yi
- Єжи Мацулевич de, fi, pl, ru
- Пантелеймон (Поворознюк) pl, ru
- Стефан (Романовський) pl, ru
- Валеріан (Рудич) pl, ru
- Ізраїль Фрідман з Ружина de, en, hepl, ru, yi
- Інокентій (Шестопаль) pl Зроблено
- Іцхак Штернгарц en
Спортсмени
Борці
Велогонщики
- Підгорний Руслан Віталійович Зроблено
Велотрекові гонки
Волейболісти
Легкоатлети
Спортивна ходьба
Стрибуни в довжину
Стрибуни у воду
Стрільці
Футболісти
- Арістов Віктор Олександрович en, pl, ru
- Атаманюк Володимир Миколайович en, pl
- Блавацький Богдан Ігорович en, pl, ru
- Браіла Володимир Леонідович en, pl, ru Зроблено
- Воронін Сергій Олександрович en, ru
- Гаврюшов Андрій Валерійович en, pl, ru
- Герасимець Сергій Сергійович en
- Голоколосов Олександр Олександрович en, pl, pt
- Городов Олексій Анатолійович en, pl, ru Зроблено
- Душков Валерій Олексійович en, pl
- Єрмак Максим Юрійович en, ru
- Желанов Михайло Володимирович en
- Жидков Олександр Віталійович az, en, pl, ru
- Журка Олег Васильович en
- Заєць Сергій Анатолійович en, pl, ru Зроблено
- Іщенко Олександр Олексійович en, pl, ru Зроблено
- Кругляк Андрій Олександрович en, lv, pl, ru Зроблено
- Леонов Микола Миколайович en
- Морозов Сергій Юрійович en, it, pl, ru
- Муханов Володимир Васильович en, de, ru
- Надуда Олег Миколайович en, pl, ru
- Жолт Нодь Зроблено
- Процюк Сергій Анатолійович en, pl, ru
- Птачик Олег Іванович en, pl, ru
- Раденко Анатолій Григорович en, pl
- Тищенко Станіслав Миколайович en, ru Зроблено
- Томах Олександр Олександрович en, pl
- Турянський Сергій Миронович en, pl, ru Зроблено
- Федорчук Олег Вікторович en, pl, ru
- Цап Богдан Степанович en
- Чопик Тарас Володимирович en, pl, ru Зроблено
Шахісти
Фотографи
- Джек Делано Зроблено
Художники
- Алікберов Віталій Мурсалович ru Зроблено
- Брусилов Олександр Володимирович ru
- Тодрос Геллер en
- Гороховський Едуард Семенович ru
- Вітольд Прушківський de, en, pl, ru
- Ройтер Михайло Григорович en, ru
- Сойфертіс Леонід Володимирович ru Зроблено
Циркові артисти
- Головко Віль Васильович Зроблено
- Кобзов Микола Миколайович Зроблено
Статті до покращення
Нижче вказані статті, про найвідоміших, найбільш видатних синів Вінниччини. Не зважаючи на задовільний (інколи) розмір статей чи наповнення, статті страждають на неенциклопедичний стиль, погану вікіфікацію, а то й просто недописані. Їх покращення слід вважати пріоритетним.
- Вервольф — ставка Гітлера;
- Некрасов Микола Олексійович — російський поет;
- Евеліна Ганська — польська графиня, дружина Бальзака (добра стаття у англ. вікі);
- Буняковський Віктор Якович — український математик;
- Клариса Ліспектор — бразильська письменниця українсько-єврейського походження (добра стаття у фін. вікі);
- Стус Василь Семенович — український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник;
- Ярослав Івашкевич — польський письменник, перекладач і громадський діяч;
- Антонович Володимир Боніфатійович — український історик, археолог, етнограф, археограф, член-кореспондент Російської АН з 1901;
- Зельман Ваксман — американський біохімік, лауреат Нобелівської премії з фізіології й медицини 1952 року;
- Городецький Владислав Владиславович — український і польський архітектор, підприємець, меценат;
- Леонтович Микола Дмитрович — український композитор, хоровий диригент, громадський діяч, педагог (добра стаття у англ. вікі);
- Марко Вовчок — українська письменниця;
- Коженьовський Аполло — польський письменник і революційний діяч;
- Бронштейн Матвій Петрович — радянський фізик-теоретик, автор перших робіт з квантової теорії гравітації;
- Коцюбинський Михайло Михайлович — український письменник, громадський діяч, голова Просвіти в Чернігові, один з організаторів Братства тарасівців;
- Добринська Наталія Володимирівна — українська легкоатлетка, олімпійська чемпіонка;
- Кармалюк Устим Якимович — український національний герой, керівник повстанського руху на Поділлі у 1813–1835 роках;
- Ян Бжехва — польський поет, письменник, перекладач.
- Категорія:Села Вінницької області — непочатий край роботи.
Створені статті
В обговорення створених статей, будь ласка, додавайте шаблон {{Vinnytsia-week2-new}}. Посилання на створені статті додавайте у цей перелік |
До початку Тижня
- Вінницька обласна рада
- Ладижинська ГЕС
- Браїлівська селищна рада
- Глибочанська ГЕС
- Степанки (роз'їзд)
- Бар (станція, Україна)
- Озаринецька волость
- Копай (станція)
- Котюжани (станція)
- Пеньківська сільська рада
- Підгорний Руслан Віталійович
- Вороновиці
- Фердинандівка
- Немирів (станція)
- Кароліна (станція)
- Самчинці (станція)
- Ситківці (станція)
- Гайсин (станція)
- Клебанська волость
- Жолт Нодь
- Балінський Іван Мартинович
З початку Тижня
- 22 липня
- Зачарована долина (Вінницька область)
- Природно-заповідний фонд Вінницької області
- Іцька
- Тростянецька волость (Брацлавський повіт)
- Холодівська волость
- Савинецька волость
- Міжнародний фестиваль хорового співу імені Павла Муравського
- Пастушенко (річка)
- Ревуха (притока Собу)
- 23 липня
- Гибалівська сільська рада
- Будківка
- Шпиківська волость
- Адам Ідзковський
- 24 липня
- Кузьминецька сільська рада
- Початок (гідрологічний заказник)
- Вулиця Кірова (Жмеринка)
- Сосонська волость
- Товарна (місцевість)
- Батіжок (притока Будківки)
- 25 липня
- Скакунка
- Поганка (річка)
- Кобзов Микола Миколайович
- Сокілецька сільська рада
- Сокілецька сільська рада (Немирівський район)
- Гущинецька сільська рада
- Лінія електропередачі Альбертірша–Вінниця
- Головко Віль Васильович
- Бромберг Давид Семенович
- Яськова (річка)
- Вінницькі старости
- 26 липня
- Зелені криниці
- ВНАУ (волейбольний клуб)
- Верцман Ізраїль Юхимович
- Леон Пінскер
- Широка Руда
- Урманка
- Уланівська волость
- Джек Делано
- 27 липня
- Межирівська волость
- Мазурівська сільська рада
- Романенко Прокоп Каленикович
- Розсохувата (притока Собка)
- Лопень (притока Собка)
- Тиврівська волость
- Таранівка (річка)
- В'язовиця (річка)
- 28 липня
- Самець (притока В'язовиці)
- Браїлівська волость (Вінницький повіт)
- Гавришівська волость
- Немінка
- Синарна (річка)
- Довгий (струмок)
- Дубровина
- Скибінь
- Гейзер Матвій Мойсейович
- Інокентій (Шестопаль)
- 29 липня
- Кальничка
- Малокутищанська волость
- Пиківська волость
- Шломо Гілельс
- Шабельна (річка)
- 30 липня
- Автошлях Т 0606
- Мордехай Гольденберг
- Лиса Липа
- Котовий
- Кан (притока Котового)
- Кунянська волость
- Теплицька волость (Гайсинський повіт)
- Соболівська волость
- 31 липня
- Регіональний ландшафтний парк «Дністер»
- Кіблицька волость
- Згарський заказник
- Кисляцька волость
- Розсохувата (притока Сороки)
- Білка (притока Собу)
- 1 серпня
- Лохманиця
- Регіональний ландшафтний парк «Середнє Побужжя»
- Вербова (притока Лохманиці)
- Мотл Грувман
- Гранівська волость
- Ладижинська волость (Гайсинський повіт)
- Нижчекропивнянська волость
- 2 серпня
- Самець-Річка
- Валик (річка)
- Деген Йон Лазаревич
- 4 артилерійська бригада (Перша республіка)
- М'якохідська волость
- Хащуватська волость
- 3 серпня
- Яришівська волость
- Снітківська волость
- Хоньковецька волость
- Лучинецька волость
- Дриз Овсій Овсійович
- Яровий Михайло Савич
- 4 серпня
- Могилівська округа
- Осока волосиста
- Чопик Тарас Володимирович
- Вендичанська волость
- Вербич (річка)
- Бронницька волость
- Іцковіч Саул Наумович
- Заєць Сергій Анатолійович
- 5 серпня
- Іщенко Олександр Олексійович
- Сербянська волость
- Шаргородська волость
- Котюжанська волость
- Терешківська волость (Могилівський повіт)
- 6 серпня
- Гайдамацька Балка
- Городов Олексій Анатолійович
- Регіональний ландшафтний парк «Мурафа»
- Браіла Володимир Леонідович
- Міша Лев
- Керлер Йосип Борисович
- Кукавська волость
- 7 серпня
- Мар'янівська волость (Могилівський повіт)
- Копайгородська волость
- 8 серпня
- Сойфертіс Леонід Володимирович
- Медріш Давид Наумович
- Тищенко Станіслав Миколайович
- Станиславицька волость
- Стрижавська волость (Вінницький повіт)
- Пічкур Дмитро Степанович
- 9 серпня
- Вінницька армійська група
- Ростовець
- Турянський Сергій Миронович
- Шлойме Ройтман
- 10 серпня
- Ямпільська волость (Ямпільський повіт)
- Клембівська волость
- Сіркіс Ізраїль-Йосиф Шмерелевич
- 11 серпня
- Офіційний перелік регіонально рідкісних рослин Вінницької області
- Юлія Кревсун
- Мачуха (річка)
- Чернівецька волость
- Хаїт Валерій Ісаакович
- 12 серпня
- Чортала (притока Кіблича)
- Рослини Вінницької області, занесені до Червоної книги України
- Герб Вінницького району
- Прапор Вінницького району
- Герб Гайсина
- Прапор Жмеринки
- Прапор Іллінецького району
- Холява (річка)
- Потоцька Ольга Станіславівна
- Прапор Дашева
- Герб Дашева
- 13 серпня
- Попів Ярок
- Халіфман Йосип Аронович
- Вулиця Пирогова (Вінниця)
- Прапор Іллінців
- Рахнянка
- Басова Любов Валеріївна
- Гершфельд Григорій Ісаакович
- 14 серпня
- Алікберов Віталій Мурсалович
- Мордасів
- Герб Кальника
- Тварини Вінницької області, занесені до Червоної книги України
- Томащук Володимир Іванович
- Комаргородська волость
- Мурафська волость
- Герб Шабельні
- Кунка (річка)
- Прапор Калинівського району
- Герб Калинівського району
- Прапор Калинівки
- 15 серпня
- Краснер Наум Якович
- Гвоздецький Василь Степанович
- Ставиця
- Пеньківська волость
- Тернівська волость (Гайсинський повіт)
- 16 серпня
- Грабовецька волость
- Ярмолинка
- Синагога Ліфшица
- 17 серпня
- Немирівська волость
- Холявинці
- Кругляк Андрій Олександрович
- 18 серпня
- Кіровська сільська рада (Калинівський район)
- Лучанська волость (Брацлавський повіт)
- Печарська волость
- Ободнянська волость
Створені категорії
- Категорія:Сільські ради Шаргородського району
- Категорія:Органи місцевого самоврядування Шаргородського району
- Категорія:Зниклі міста Київської Русі
- Категорія:Охорона природи у Вінницькій області
- Категорія:Пам'ятки архітектури Вінниці
Створені шаблони
До початку Тижня
З початку Тижня
- 23 липня
Завантажені світлини
- Потрібні нові фото покинутої садиби в селі Серебринці (бажано фасади і інтер'єри, ампір )
- Потрібні нові фото покинутої садиби в селі Ободівці ( Палац в Ободівці)
- Потрібні нові фото садиби Котюжани
З початку Тижня
- 6 серпня
- Файл:Werwolf-information plate.JPG
- Файл:Werwolf-pool.JPG
- 13 серпня
- Файл:Vinnytsya-Pyrogov Museum-1.JPG
- 17 серпня
- Файл:Vinnytsya-Pyrogov Museum-2.JPG
- Файл:Vinnytsya-Pyrogov Museum-3.JPG
- Файл:Vinnytsya-Pyrogov Museum-4.JPG
- Файл:Vinnytsya-Pyrogov Museum-5.JPG
Покращені статті
В обговорення покращених статей, будь ласка, додавайте шаблон {{Vinnytsia-week2-improve}}. Посилання на покращені статті додавайте у цей перелік |
До початку Тижня
З початку Тижня
- 22—31 липня
- Рудниця
- Піщанський район
- Адміністративний устрій Шаргородського району
- Болган (пункт контролю)
- Долін Володимир Гдаліч
- Адміністративний устрій Чернівецького району
- 1 серпня
- П'ятничанський замок
- Дохна
- 2 серпня
- Берладинка
- Роська
- Снивода
- Десна (притока Південного Бугу)
- Сільниця (річка)
- Дерло
- Томашпілька
- Тростянець (притока Коритної)
- 5 серпня
- Тростянець (притока Південного Бугу)
- Гірський Тікич
- 7 серпня
- Лозова (річка)
- 9 серпня
- Рось
- 12 серпня
- Прапор Бершаді
- 13 серпня
- Кам'янка (притока Дністра)
- 14 серпня
- Новофастів
- 17 серпня
- Лісова Лисіївка
- Турбів
- Дмитрашківка
- Зозів (Липовецький район)
- 18 серпня
- Черемошне (Погребищенський район)
- Вербівка (Липовецький район)
- Жовтневе (Погребищенський район)
- Музей-садиба Павла Муравського
- Національний музей-садиба М.І.Пирогова
- Мончинці (Калинівський район)
- Гальчевський Яків Васильович
- Вервольф