Wanted |
Titel
|
338
|
Басейн Дніпра
|
320
|
Ukrainian Military Pages
|
276
|
Басейн Дністра
|
192
|
Ресурсы поверхностных вод СССР
|
160
|
Біг на 200 метрів
|
138
|
Басейн Прип'яті
|
137
|
Депутат Сейму Речі Посполитої
|
117
|
Місцеве самоврядування у Польській республіці (1918-1939)
|
107
|
Каталог річок України
|
102
|
Польський курфюрст
|
100
|
Кінодрама
|
94
|
Імператорський університет Святого Володимира
|
94
|
Біг на 110 метрів з бар'єрами
|
90
|
Миколаївка (прізвище)
|
90
|
Миколаївка (значення)
|
85
|
Імператорський Московський університет
|
83
|
Об'єкт культурної спадщини Росії
|
83
|
Транспорт (видавництво)
|
79
|
Калинівка (значення)
|
78
|
Калинівка (прізвище)
|
77
|
Тарасівка (прізвище)
|
77
|
Тарасівка (значення)
|
73
|
Біг на 100 метрів з бар'єрами
|
73
|
Cardueae
|
73
|
Картографія (видавництво)
|
73
|
Carduoideae
|
71
|
Польське наукове товариство у Львові
|
66
|
Федорівка (значення)
|
66
|
Федорівка (прізвище)
|
65
|
Определитель высших растений Украины
|
64
|
25 км (колійний пост)
|
64
|
Спортивна ходьба на 20 кілометрів
|
64
|
Басейн Десни
|
64
|
Провідний науковий співробітник
|
63
|
Вишневе (прізвище)
|
63
|
Вишневе (значення)
|
63
|
Історичний факультет Київського університету
|
63
|
Європейський Червоний список
|
62
|
Довідник назв рослин України
|
61
|
Перепис населення Румунії (1930)
|
61
|
Кандидат мистецтвознавства
|
59
|
Володимирівка (значення)
|
59
|
Володимирівка (прізвище)
|
59
|
Цезій-134
|
58
|
Шевченкове (значення)
|
58
|
Шевченкове (прізвище)
|
56
|
Військово-політична академія імені Леніна
|
56
|
Басейн Західного Бугу
|
56
|
Естафетний біг 4×400 метрів
|
55
|
Директор музею
|
55
|
Спортивна ходьба на 50 кілометрів
|
55
|
Молодший науковий співробітник
|
54
|
Зелений Гай (прізвище)
|
54
|
Зелений Гай (значення)
|
53
|
Іст-філфак МДУ
|
53
|
Гемікриптофіти
|
52
|
Загальний суд
|
49
|
Олексіївка (значення)
|
49
|
Олексіївка (прізвище)
|
46
|
Коломийська гімназія
|
46
|
Василівка (значення)
|
46
|
Луцьк (радіостанція)
|
46
|
Василівка (прізвище)
|
45
|
Історико-філологічний факультет Київського університету
|
45
|
Естафетний біг 4×100 метрів
|
45
|
Дмитрівка (значення)
|
44
|
Дмитрівка (прізвище)
|
43
|
Diocesan bishop
|
43
|
Hymenomycetidae
|
43
|
Anthemideae
|
43
|
Біг на 60 метрів з бар'єрами
|
42
|
Зелене (прізвище)
|
42
|
Світязь (радіостанція)
|
42
|
Зелене (значення)
|
41
|
Вільне (прізвище)
|
41
|
Вільне (значення)
|
41
|
Trifolieae
|
40
|
Богданівка (прізвище)
|
40
|
Перепис населення Білорусі (2009)
|
40
|
Член Палати Цислейтанії
|
40
|
Імператорський Санкт-Петербурзький університет
|
40
|
Богданівка (значення)
|
39
|
Народна влада
|
39
|
Coleophora
|
39
|
Фізико-математичний факультет Московського університету
|
39
|
Ростовський державний університет
|
38
|
2010-ті в Київській області
|
38
|
2010-ті в Черкасах
|
38
|
2010-ті в Чернівецькій області
|
38
|
2010-ті в Хмельницькій області
|
38
|
2010-ті в Чернівцях
|
38
|
Depo.ua
|
38
|
2010-ті в Хмельницькому
|
38
|
2010-ті в Києві
|
38
|
2010-ті в Запорізькій області
|
38
|
2010-ті в Чернігівській області
|
38
|
Limited Liability Company
|
38
|
2010-ті в Запоріжжі
|
38
|
2010-ті в Херсоні
|
38
|
2010-ті в Херсонській області
|
38
|
2010-ті в Харківській області
|
38
|
2010-ті в Кропивницькій області
|
38
|
2010-ті в Кривому Розі
|
38
|
2010-ті в Кременчуці
|
38
|
2010-ті в Полтавській області
|
38
|
2010-ті в Луганській області
|
38
|
2010-ті в Луцьку
|
38
|
2010-ті в Львові
|
38
|
2010-ті в Львівській області
|
38
|
2010-ті в Миколаєві
|
38
|
2010-ті в Миколаївській області
|
38
|
2010-ті в Одеській області
|
38
|
2010-ті в Одесі
|
38
|
2010-ті в Полтаві
|
38
|
2010-ті в Ужгороді
|
38
|
2010-ті в Рівненській області
|
38
|
2010-ті в Кропивницькому
|
38
|
2010-ті в Рівному
|
38
|
2010-ті в Севастополі
|
38
|
2010-ті в Сумах
|
38
|
2010-ті в Сумській області
|
38
|
2010-ті в Криму
|
38
|
2010-ті в Сімферополі
|
38
|
2010-ті в Житомирській області
|
38
|
2010-ті в Закарпатській області
|
38
|
2010-ті в Вінницькій області
|
38
|
2010-ті в Донецькій області
|
38
|
2010-ті в Дніпровській області
|
38
|
2010-ті в Вінниці
|
38
|
2010-ті в Луганську
|
38
|
2010-ті в Волинській області
|
38
|
2010-ті в Івано-Франківській області
|
38
|
2010-ті в Івано-Франківську
|
38
|
2010-ті в Дніпрі
|
38
|
Проект:Український некрополь
|
38
|
King of Wisigoths
|
36
|
Депутат Кнесету
|
35
|
946 в Україні
|
35
|
Agaricomycetidae
|
35
|
996 в Україні
|
35
|
971 в Україні
|
35
|
2010-ті в Харкові
|
35
|
Культурна спадщина Польщі
|
34
|
896 в Україні
|
34
|
Біг на 2000 метрів з перешкодами
|
34
|
Балканський похід 969-971
|
34
|
Басейн Вісли
|
34
|
796 в Україні
|
34
|
Червоне (прізвище)
|
34
|
Червоне (значення)
|
33
|
Вищі курси сценаристів і режисерів
|
33
|
Партія «Демократичний Союз»
|
32
|
Шевченка (значення)
|
32
|
1043 в Україні
|
32
|
Нікольський цвинтар Олександро-Невської лаври
|
32
|
Шевченка (прізвище)
|
31
|
Тварини Червоної книги України зі статусом «Вразливий»
|
31
|
Академія знань
|
31
|
Всеволод Олегович
|
31
|
Дитячо-юнацька бібліотека
|
31
|
Рослини Червоної книги України зі статусом «Зникаючий»
|
30
|
Миколаївське кавалерійське училище
|
29
|
Європейський червоний список
|
29
|
Битва на Колокші
|
29
|
Спортивна ходьба на 5000 метрів
|
29
|
Асоціація правників України
|
29
|
Площі Донецька
|
29
|
Католицький архієпископ
|
29
|
Rubieae
|
29
|
Біг на 80 метрів з бар'єрами
|
29
|
Філологічний факультет МДУ
|
29
|
Заповідна справа в Україні (журнал)
|
28
|
Тварини Червоної книги України зі статусом «Рідкісний»
|
28
|
2010-ті в Чернігові
|
28
|
Рослини Червоної книги України зі статусом «Неоцінений»
|
28
|
Улянівка (прізвище)
|
28
|
Улянівка (значення)
|
28
|
Союз. Чорнобиль. Україна.
|
28
|
Релігійна правда
|
28
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2017
|
28
|
Rubioideae
|
28
|
Келерія Талієва
|
28
|
СКА МВО (Калінін)
|
28
|
Факультет журналістики МДУ
|
27
|
Ворсклянський басейн
|
27
|
Ranunculeae
|
27
|
Рослини Червоної книги України зі статусом «Недостатньо відомий»
|
27
|
Рослини Червоної книги України зі статусом «Вразливий»
|
27
|
Зарічне (значення)
|
27
|
Зарічне (прізвище)
|
27
|
Імператорська медико-хірургічна академія
|
27
|
Україна*Севастополь
|
26
|
Мельник Ольга Миколаївна
|
26
|
Представник Парламентської Асамблеї Ради Європи
|
26
|
Potentilleae
|
26
|
Фауністика
|
26
|
Спортивна ходьба на 10000 метрів
|
26
|
Військовий навігатор України
|
26
|
Sileneae
|
26
|
Чемпіонат України з боксу
|
26
|
Тварини Червоної книги України зі статусом «Неоцінений»
|
26
|
Тварини Червоної книги України зі статусом «Зникаючий»
|
26
|
Серафимівське кладовище
|
26
|
Яблунівка (прізвище)
|
26
|
Яблунівка (значення)
|
26
|
Політична партія «Сила і Честь»
|
25
|
Substitute of the Parliamentary Assembly of the Council of Europe
|
25
|
Буров Сергій Давидович
|
25
|
Тварини Червоної книги України зі статусом «Недостатньо відомий»
|
25
|
Мохоподібні, занесені до Червоної книги України
|
25
|
Судинні рослини, занесені до Червоної книги України
|
25
|
Тварини Червоної книги України зі статусом «Зниклий»
|
25
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2016
|
25
|
Гемікриптофіт
|
25
|
Шишкін Борис Костянтинович
|
25
|
Лісове (прізвище)
|
25
|
Комарівка (прізвище)
|
25
|
Vill.
|
25
|
Кубок України з футболу серед жінок 2009
|
25
|
Комарівка (значення)
|
25
|
Кільчасті черви, занесені до Червоної книги України
|
25
|
Хордові, занесені до Червоної книги України
|
25
|
Членистоногі, занесені до Червоної книги України
|
25
|
Лісове (значення)
|
24
|
Військово-повітряна інженерна академія імені Жуковського
|
24
|
Фронтмен
|
24
|
Кишковопорожнинні, занесені до Червоної книги України
|
24
|
Михалик Володимир
|
24
|
Німецькі колонії Галичини
|
24
|
Кубок України з футболу серед жінок 2006
|
24
|
Круглі черви, занесені до Червоної книги України
|
24
|
Молюски, занесені до Червоної книги України
|
24
|
Deputy
|
24
|
Видавець відкритого доступу
|
23
|
Тварини Червоної книги України зі статусом «Зниклий в природі»
|
23
|
Кубок України з футболу серед жінок 2002
|
23
|
Кривавий світанок
|
23
|
Кубок України з футболу серед жінок 2008
|
23
|
Commelinids
|
23
|
Басейн Тетерева
|
23
|
1019 в Україні
|
23
|
944 в Україні
|
23
|
Українська екологічна академія наук
|
23
|
Магістр богослов'я
|
23
|
Доктор права
|
23
|
Перекопський повіт (Новоросійська губернія)
|
23
|
Малинівка (значення)
|
23
|
Кубок України з футболу серед жінок 2011
|
23
|
1144 в Україні
|
23
|
Кубок України з футболу серед жінок 2010
|
23
|
969 в Україні
|
23
|
Польський клуб
|
23
|
1169 в Україні
|
22
|
Вербівка (значення)
|
22
|
1950-ті в Києві
|
22
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів
|
22
|
Ніна (фільм, 1971)
|
22
|
1950-ті в Київській області
|
22
|
1950-ті в Кременчуці
|
22
|
1950-ті в Волинській області
|
22
|
1094 в Україні
|
22
|
1950-ті в Черкаській області
|
22
|
1950-ті в Чернігівській області
|
22
|
1950-ті в Черкасах
|
22
|
Кубок України з футболу серед жінок 2007
|
22
|
Кубок України з футболу серед жінок 2005
|
22
|
1950-ті в Хмельницькій області
|
22
|
1950-ті в Кривому Розі
|
22
|
1950-ті в Криму
|
22
|
1950-ті в Хмельницькому
|
22
|
Вербівка (прізвище)
|
22
|
Рофітоїдес сірий
|
22
|
1950-ті в Дніпрі
|
22
|
1950-ті в Вінниці
|
22
|
1950-ті в Чернівецькій області
|
22
|
Фізико-математичний факультет Санкт-Петербурзького університету
|
22
|
1950-ті в Дніпровській області
|
22
|
1950-ті в Донецькій області
|
22
|
Куракін Борис Іванович
|
22
|
1950-ті в Житомирській області
|
22
|
Кубок України з футболу серед жінок 2003
|
22
|
Кубок України з футболу серед жінок 1997
|
22
|
1950-ті в Вінницькій області
|
22
|
Об'єднаний світ боротьби
|
22
|
1950-ті в Закарпатській області
|
22
|
Філологічний факультет СПбДУ
|
22
|
1950-ті в Івано-Франківську
|
22
|
1950-ті в Запоріжжі
|
22
|
1950-ті в Чернігові
|
22
|
Малинівка (прізвище)
|
22
|
1950-ті в Чернівцях
|
22
|
1950-ті в Запорізькій області
|
22
|
1950-ті в Івано-Франківській області
|
22
|
1950-ті в Кропивницькому
|
22
|
1950-ті в Херсоні
|
22
|
1950-ті в Миколаєві
|
22
|
1950-ті в Луганській області
|
22
|
Тихвінське кладовище
|
22
|
1950-ті в Харкові
|
22
|
1950-ті в Луцьку
|
22
|
1950-ті в Львові
|
22
|
Варчина земля
|
22
|
Шевченківська премія — номінація «публіцистика і журналістика»
|
22
|
1950-ті в Львівській області
|
22
|
1950-ті в Сімферополі
|
22
|
1950-ті в Сумській області
|
22
|
1950-ті в Харківській області
|
22
|
1950-ті в Миколаївській області
|
22
|
1950-ті в Одеській області
|
22
|
1950-ті в Одесі
|
22
|
1950-ті в Полтаві
|
22
|
1950-ті в Сумах
|
22
|
1950-ті в Рівненській області
|
22
|
1950-ті в Рівному
|
22
|
Defence Blog
|
22
|
1950-ті в Севастополі
|
22
|
1950-ті в Луганську
|
22
|
1950-ті в Ужгороді
|
22
|
1950-ті в Полтавській області
|
22
|
1950-ті в Херсонській області
|
22
|
1950-ті в Кропивницькій області
|
21
|
1960-ті в Харківській області
|
21
|
1970-ті в Запоріжжі
|
21
|
1960-ті в Рівному
|
21
|
1960-ті в Севастополі
|
21
|
1960-ті в Сумах
|
21
|
1960-ті в Сумській області
|
21
|
1970-ті в Запорізькій області
|
21
|
1960-ті в Сімферополі
|
21
|
1960-ті в Ужгороді
|
21
|
1960-ті в Харкові
|
21
|
1960-ті в Херсоні
|
21
|
1960-ті в Херсонській області
|
21
|
1960-ті в Полтаві
|
21
|
1960-ті в Хмельницькому
|
21
|
1960-ті в Донецькій області
|
21
|
Кубок України з футболу серед жінок 2001
|
21
|
1960-ті в Хмельницькій області
|
21
|
1960-ті в Черкасах
|
21
|
1960-ті в Черкаській області
|
21
|
1960-ті в Чернівецькій області
|
21
|
1960-ті в Чернівцях
|
21
|
1960-ті в Чернігівській області
|
21
|
1960-ті в Рівненській області
|
21
|
1970-ті в Закарпатській області
|
21
|
1960-ті в Полтавській області
|
21
|
Свердловська кіностудія
|
21
|
1960-ті в Луцьку
|
21
|
1960-ті в Луганську
|
21
|
1960-ті в Кропивницькій області
|
21
|
1960-ті в Кропивницькому
|
21
|
1960-ті в Криму
|
21
|
1960-ті в Львові
|
21
|
1960-ті в Львівській області
|
21
|
1960-ті в Кривому Розі
|
21
|
1960-ті в Кременчуці
|
21
|
1960-ті в Київській області
|
21
|
1960-ті в Києві
|
21
|
1970-ті в Київській області
|
21
|
1960-ті в Запорізькій області
|
21
|
1960-ті в Запоріжжі
|
21
|
1970-ті в Донецькій області
|
21
|
1960-ті в Закарпатській області
|
21
|
1970-ті в Житомирській області
|
21
|
1960-ті в Миколаєві
|
21
|
1960-ті в Миколаївській області
|
21
|
1960-ті в Одеській області
|
21
|
1960-ті в Одесі
|
21
|
1960-ті в Житомирській області
|
21
|
1960-ті в Луганській області
|
21
|
1970-ті в Києві
|
21
|
1970-ті в Львові
|
21
|
1970-ті в Дніпровській області
|
21
|
1960-ті в Івано-Франківську
|
21
|
1970-ті в Херсоні
|
21
|
1970-ті в Луцьку
|
21
|
1970-ті в Херсонській області
|
21
|
1970-ті в Харківській області
|
21
|
1960-ті в Івано-Франківській області
|
21
|
1970-ті в Харкові
|
21
|
1970-ті в Ужгороді
|
21
|
1970-ті в Сімферополі
|
21
|
1970-ті в Сумській області
|
21
|
1970-ті в Сумах
|
21
|
1970-ті в Севастополі
|
21
|
1970-ті в Хмельницькій області
|
21
|
1970-ті в Волинській області
|
21
|
1970-ті в Рівному
|
21
|
1970-ті в Рівненській області
|
21
|
1970-ті в Полтаві
|
21
|
1970-ті в Івано-Франківську
|
21
|
1970-ті в Івано-Франківській області
|
21
|
1970-ті в Полтавській області
|
21
|
1970-ті в Одесі
|
21
|
1970-ті в Одеській області
|
21
|
1970-ті в Миколаївській області
|
21
|
1970-ті в Миколаєві
|
21
|
1970-ті в Хмельницькому
|
21
|
1970-ті в Черкасах
|
21
|
1970-ті в Львівській області
|
21
|
1970-ті в Кропивницькому
|
21
|
Військово-політична академія імені В. І. Леніна
|
21
|
1960-ті в Дніпрі
|
21
|
1970-ті в Вінниці
|
21
|
1960-ті в Дніпровській області
|
21
|
Остапко Володимир Михайлович
|
21
|
Кубок України з футболу серед жінок 1996
|
21
|
Кубок України з футболу серед жінок 1995
|
21
|
1970-ті в Кременчуці
|
21
|
1970-ті в Кривому Розі
|
21
|
1970-ті в Криму
|
21
|
1970-ті в Дніпрі
|
21
|
1970-ті в Черкаській області
|
21
|
1960-ті в Вінниці
|
21
|
1960-ті в Вінницькій області
|
21
|
1970-ті в Кропивницькій області
|
21
|
1970-ті в Луганську
|
21
|
1970-ті в Луганській області
|
21
|
1970-ті в Вінницькій області
|
21
|
1970-ті в Чернігівській області
|
21
|
1970-ті в Чернігові
|
21
|
1970-ті в Чернівцях
|
21
|
1960-ті в Волинській області
|
21
|
1970-ті в Чернівецькій області
|
21
|
Кубок України з футболу серед жінок 1999
|
21
|
Варварівка (значення)
|
21
|
1940-ті в Чернівцях
|
21
|
2000-ті в Одесі
|
21
|
Selineae
|
21
|
2000-ті в Луганську
|
21
|
Адамівка (прізвище)
|
21
|
2000-ті в Луганській області
|
21
|
2000-ті в Луцьку
|
21
|
2000-ті в Львові
|
21
|
Адамівка (значення)
|
21
|
2000-ті в Львівській області
|
21
|
2000-ті в Миколаєві
|
21
|
2000-ті в Миколаївській області
|
21
|
1940-ті в Сумській області
|
21
|
2000-ті в Одеській області
|
21
|
2000-ті в Полтавській області
|
21
|
2000-ті в Кропивницькому
|
21
|
2000-ті в Полтаві
|
21
|
2000-ті в Рівненській області
|
21
|
2000-ті в Рівному
|
21
|
2000-ті в Севастополі
|
21
|
2000-ті в Сумах
|
21
|
Варварівка (прізвище)
|
21
|
Raf.
|
21
|
2000-ті в Сумській області
|
21
|
2000-ті в Сімферополі
|
21
|
2000-ті в Ужгороді
|
21
|
2000-ті в Харкові
|
21
|
2000-ті в Харківській області
|
21
|
1940-ті в Чернігові
|
21
|
2000-ті в Кропивницькій області
|
21
|
2000-ті в Криму
|
21
|
2000-ті в Хмельницькому
|
21
|
2000-ті в Вінниці
|
21
|
1940-ті в Чернівецькій області
|
21
|
1940-ті в Черкаській області
|
21
|
1940-ті в Черкасах
|
21
|
1940-ті в Хмельницькій області
|
21
|
1940-ті в Чернігівській області
|
21
|
1940-ті в Хмельницькому
|
21
|
1940-ті в Херсоні
|
21
|
1940-ті в Херсонській області
|
21
|
1940-ті в Харківській області
|
21
|
2000-ті в Івано-Франківську
|
21
|
2000-ті в Івано-Франківській області
|
21
|
2000-ті в Волинській області
|
21
|
2000-ті в Вінницькій області
|
21
|
2000-ті в Дніпровській області
|
21
|
2000-ті в Кривому Розі
|
21
|
2000-ті в Дніпрі
|
21
|
2000-ті в Донецькій області
|
21
|
2000-ті в Житомирській області
|
21
|
1940-ті в Харкові
|
21
|
2000-ті в Закарпатській області
|
21
|
2000-ті в Запоріжжі
|
21
|
Scilloideae
|
21
|
1940-ті в Ужгороді
|
21
|
2000-ті в Запорізькій області
|
21
|
2000-ті в Києві
|
21
|
1940-ті в Сімферополі
|
21
|
2000-ті в Київській області
|
21
|
2000-ті в Кременчуці
|
21
|
2000-ті в Херсоні
|
21
|
2000-ті в Херсонській області
|
21
|
2000-ті в Хмельницькій області
|
21
|
1940-ті в Донецькій області
|
21
|
Познанське Товариство приятелів наук
|
21
|
1940-ті в Кропивницькому
|
21
|
2000-ті в Черкасах
|
21
|
1940-ті в Кривому Розі
|
21
|
1940-ті в Кременчуці
|
21
|
1940-ті в Київській області
|
21
|
1940-ті в Києві
|
21
|
1940-ті в Запорізькій області
|
21
|
1940-ті в Запоріжжі
|
21
|
1940-ті в Закарпатській області
|
21
|
1940-ті в Житомирській області
|
21
|
1940-ті в Дніпрі
|
21
|
1940-ті в Луганську
|
21
|
1940-ті в Дніпровській області
|
21
|
1940-ті в Вінниці
|
21
|
1940-ті в Вінницькій області
|
21
|
1940-ті в Волинській області
|
21
|
1940-ті в Івано-Франківській області
|
21
|
1940-ті в Івано-Франківську
|
21
|
Передєлкінський цвинтар
|
21
|
Чапанське повстання
|
21
|
Володимир-Волинська районна державна адміністрація
|
21
|
Привільне (значення)
|
21
|
Привільне (прізвище)
|
21
|
Дніпродіпрошахт
|
21
|
1940-ті в Кропивницькій області
|
21
|
1940-ті в Криму
|
21
|
1194 в Україні
|
21
|
1940-ті в Полтавській області
|
21
|
2000-ті в Черкаській області
|
21
|
2000-ті в Чернівецькій області
|
21
|
2000-ті в Чернівцях
|
21
|
2000-ті в Чернігові
|
21
|
2000-ті в Чернігівській області
|
21
|
1940-ті в Сумах
|
21
|
1940-ті в Севастополі
|
21
|
1940-ті в Рівному
|
21
|
1940-ті в Полтаві
|
21
|
1940-ті в Рівненській області
|
21
|
1940-ті в Одесі
|
21
|
1940-ті в Одеській області
|
21
|
1940-ті в Луганській області
|
21
|
1940-ті в Луцьку
|
21
|
1940-ті в Львові
|
21
|
1940-ті в Львівській області
|
21
|
1940-ті в Миколаївській області
|
21
|
1940-ті в Миколаєві
|
21
|
1244 в Україні
|
20
|
Єфімов Ігор Костянтинович
|
20
|
Дрік донський
|
20
|
Гміна Висоцьк
|
20
|
Michael Denis
|
20
|
Трудове (значення)
|
20
|
Трудове (прізвище)
|
20
|
Підгірне (значення)
|
20
|
Підгірне (прізвище)
|
20
|
Попов Дмитро Іванович (есер)
|
20
|
Щовечора після роботи
|
20
|
Західно-Сибірське повстання (1921-1922)
|
20
|
Кубок України з футболу серед жінок 2004
|
20
|
Шевченківська премія — номінація «теорія та історія мистецтва»
|
20
|
Імператорський Дерптський університет
|
20
|
1980-ті в Києві
|
20
|
1980-ті в Херсонській області
|
20
|
Куракін Олександр Борисович
|
20
|
1980-ті в Херсоні
|
20
|
1990-ті в Запоріжжі
|
20
|
1980-ті в Миколаєві
|
20
|
1980-ті в Вінницькій області
|
20
|
1990-ті в Вінницькій області
|
20
|
1980-ті в Запоріжжі
|
20
|
1980-ті в Сумах
|
20
|
1980-ті в Закарпатській області
|
20
|
1980-ті в Житомирській області
|
20
|
1980-ті в Донецькій області
|
20
|
1980-ті в Хмельницькій області
|
20
|
1990-ті в Вінниці
|
20
|
1990-ті в Дніпровській області
|
20
|
1980-ті в Дніпрі
|
20
|
1980-ті в Дніпровській області
|
20
|
1980-ті в Вінниці
|
20
|
1980-ті в Волинській області
|
20
|
1980-ті в Запорізькій області
|
20
|
1980-ті в Івано-Франківській області
|
20
|
1980-ті в Івано-Франківську
|
20
|
1980-ті в Хмельницькому
|
20
|
1980-ті в Сумській області
|
20
|
1990-ті в Дніпрі
|
20
|
1990-ті в Донецькій області
|
20
|
1990-ті в Житомирській області
|
20
|
1990-ті в Закарпатській області
|
20
|
1990-ті в Запорізькій області
|
20
|
1990-ті в Києві
|
20
|
Літостратиграфія
|
20
|
1990-ті в Київській області
|
20
|
1990-ті в Чернігівській області
|
20
|
1980-ті в Київській області
|
20
|
1990-ті в Кривому Розі
|
20
|
1980-ті в Черкаській області
|
20
|
1980-ті в Львівській області
|
20
|
1980-ті в Львові
|
20
|
1980-ті в Чернівцях
|
20
|
1980-ті в Чернігові
|
20
|
1980-ті в Луцьку
|
20
|
1980-ті в Луганській області
|
20
|
1980-ті в Миколаївській області
|
20
|
1980-ті в Луганську
|
20
|
1980-ті в Чернігівській області
|
20
|
1980-ті в Одеській області
|
20
|
1980-ті в Чернівецькій області
|
20
|
Polygonoideae
|
20
|
1980-ті в Одесі
|
20
|
1980-ті в Кременчуці
|
20
|
1980-ті в Полтавській області
|
20
|
1980-ті в Кропивницькій області
|
20
|
1980-ті в Черкасах
|
20
|
1980-ті в Кропивницькому
|
20
|
1980-ті в Полтаві
|
20
|
1990-ті в Івано-Франківську
|
20
|
1980-ті в Рівненській області
|
20
|
1990-ті в Івано-Франківській області
|
20
|
1980-ті в Рівному
|
20
|
1980-ті в Севастополі
|
20
|
1980-ті в Криму
|
20
|
1990-ті в Волинській області
|
20
|
1980-ті в Кривому Розі
|
20
|
1990-ті в Кременчуці
|
20
|
1980-ті в Сімферополі
|
20
|
1990-ті в Криму
|
20
|
1990-ті в Сумській області
|
20
|
1990-ті в Миколаєві
|
20
|
1990-ті в Миколаївській області
|
20
|
1990-ті в Одеській області
|
20
|
1990-ті в Одесі
|
20
|
1990-ті в Полтавській області
|
20
|
1990-ті в Кропивницькому
|
20
|
1990-ті в Полтаві
|
20
|
1990-ті в Рівненській області
|
20
|
1980-ті в Харківській області
|
20
|
1990-ті в Рівному
|
20
|
1990-ті в Севастополі
|
20
|
1990-ті в Сумах
|
20
|
1990-ті в Сімферополі
|
20
|
1980-ті в Ужгороді
|
20
|
1990-ті в Ужгороді
|
20
|
1990-ті в Харкові
|
20
|
1990-ті в Харківській області
|
20
|
1990-ті в Херсонській області
|
20
|
1990-ті в Херсоні
|
20
|
1990-ті в Хмельницькому
|
20
|
1990-ті в Хмельницькій області
|
20
|
1990-ті в Черкасах
|
20
|
1990-ті в Черкаській області
|
20
|
1990-ті в Чернівецькій області
|
20
|
1990-ті в Чернівцях
|
20
|
1990-ті в Чернігові
|
20
|
1990-ті в Львівській області
|
20
|
1980-ті в Харкові
|
20
|
1990-ті в Львові
|
20
|
1990-ті в Луганській області
|
20
|
1990-ті в Луцьку
|
20
|
1990-ті в Кропивницькій області
|
20
|
Гайдуківка
|
20
|
1990-ті в Луганську
|
19
|
Європейська широколистяна область
|
19
|
Трудолюбівка (прізвище)
|
19
|
Перепис населення СРСР 1979
|
19
|
Спортивна ходьба на 35 кілометрів
|
19
|
1960-ті в Чернігові
|
19
|
Saint Petersburg Polytechnic Institute
|
19
|
Імператорський Казанський університет
|
19
|
Палац культури
|
19
|
Трудолюбівка (значення)
|
19
|
Російський хіміко-технологічний університет імені Д. І. Менделєєва
|
19
|
Волковський цвинтар
|
19
|
Дерев'яна церква
|
19
|
Естафетний біг 4х100 метрів
|
19
|
Bucculatrix
|
19
|
Поляк Овсій Ісаакович
|
19
|
Самбірська гімназія
|
19
|
Euphorbieae
|
19
|
Польсько-татарські війни
|
19
|
Независимая газета
|
19
|
Юридичний факультет Московського державного університету
|
19
|
Вголос
|
19
|
Кубок України з футболу серед жінок 2013
|
19
|
Бернгард II
|
19
|
Медвеж'єгорський район
|
19
|
Euphorbioideae
|
18
|
Медичний факультет Московського університету
|
18
|
Українське (значення)
|
18
|
Чемпіонат Європи з важкої атлетики
|
18
|
Каштелян віленський
|
18
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2018
|
18
|
Ігор Савиченко
|
18
|
Московський університет благодійний пансіон
|
18
|
Безпартійний блок співпраці з урядом
|
18
|
Подільське Побужжя
|
18
|
Політична партія «Рідне місто»
|
18
|
Флора СССР
|
18
|
Тут нам жити
|
18
|
Українське (прізвище)
|
18
|
Тейх Георгій Миколайович
|
18
|
Смоленський лютеранський цвинтар
|
18
|
Механіко-математичний факультет МДУ
|
18
|
Інститут слов'янознавства РАН
|
18
|
Катран (станція)
|
18
|
Мартинівка (значення)
|
18
|
Фізико-математичний факультет Київського університету
|
18
|
Факультет романо-германської філології Київського університету
|
18
|
Поляна (значення)
|
18
|
Большеохтінський цвинтар
|
18
|
Поляна (прізвище)
|
18
|
Синодальна комісія УПЦ у справах монастирів
|
18
|
Втікач з Янтарного
|
18
|
Кубок України з футболу серед жінок 1998
|
18
|
Золочівська гімназія
|
18
|
Лілея (видавництво)
|
18
|
Мартинівка (прізвище)
|
18
|
Military Navigator
|
18
|
Tausch
|
18
|
Ten.
|
18
|
Інформаційна система управління освітою України
|
18
|
Інститут цивільних інженерів
|
18
|
Історичний факультет МДУ
|
17
|
Піщане (значення)
|
17
|
Піщане (прізвище)
|
17
|
РЕАЛ (гандбольний клуб, Миколаїв)
|
17
|
Ясна Поляна (значення)
|
17
|
Гісоп крейдовий
|
17
|
Ясна Поляна (прізвище)
|
17
|
Стара Салтівка
|
17
|
Радіо Аристократи
|
17
|
Кубок України з футболу серед жінок 1994
|
17
|
Розпис
|
17
|
Бобров Євген Григорович
|
17
|
Rupr.
|
17
|
Senecioneae
|
17
|
Матвєєв Іван Миколайович
|
17
|
Болхов
|
17
|
Спілка архітекторів СРСР
|
17
|
Рудка (прізвище)
|
17
|
Humble Store
|
17
|
Колайський район
|
17
|
Argyresthia
|
17
|
Одеське театральне художньо-технічне училище
|
17
|
Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг
|
17
|
Рудка (значення)
|
17
|
Link
|
17
|
УР-67
|
17
|
БМП-1КШ
|
17
|
Тривожна молодість
|
17
|
Tzvelev
|
16
|
Мужність (фільм)
|
16
|
Сницарев Анатолій Афанасійович
|
16
|
Естетичне виховання
|
16
|
Jacob Hübner
|
16
|
Уральський Віктор Володимирович
|
16
|
Спортивна ходьба на 3000 метрів
|
16
|
Військово-повітряна інженерна академія імені М. Є. Жуковського
|
16
|
Аграрії України
|
16
|
Академія педагогічних наук СРСР
|
16
|
Проект:Луганщина
|
16
|
Центрально-Черноземна область
|
16
|
Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань
|
16
|
Політична партія «Нова держава»
|
16
|
Дивна відпустка
|
16
|
Коломийська українська гімназія
|
16
|
Травневе (значення)
|
16
|
Ак-Шейхська волость
|
16
|
Травневе (прізвище)
|
16
|
Хамефіти
|
16
|
Серце Бонівура
|
16
|
Lilioideae
|
16
|
Тернівка (значення)
|
16
|
Ординарний професор
|
16
|
Тринадцятий міський цвинтар Харкова
|
16
|
Тернівка (прізвище)
|
16
|
Таємниця партизанської землянки
|
16
|
Молода гвардія (видавництво)
|
16
|
Демидівська премія
|
16
|
Демон (опера)
|
16
|
Майдан (прізвище)
|
16
|
Гміна Домбровиця
|
16
|
Князь черкаський
|
16
|
Майдан (значення)
|
16
|
Мазурак Ярослава Іванівна
|
16
|
480i
|
16
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2013
|
16
|
Архітектура Львова: Час і стилі. XIII—XXI ст.
|
16
|
Кубок України з футболу серед жінок 2014
|
16
|
Член Американської академії мистецтв і наук
|
16
|
Genisteae
|
15
|
Панченко Олександр Михайлович
|
15
|
Сидоров Костянтин Олександрович
|
15
|
Крилов Степан Іванович
|
15
|
МТ-ЛБТ
|
15
|
Східноукраїнський центр громадських ініціатив
|
15
|
Цереброваскулярні хвороби
|
15
|
Шевченківська премія — номінація «кращий твір літератури і мистецтва для дітей та юнацтва»
|
15
|
Олександрівський ліцей
|
15
|
Староста брацлавський
|
15
|
Піцек Володимир Кіндратович
|
15
|
Віщує перемогу
|
15
|
Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное
|
15
|
Літературна премія імені Бялика
|
15
|
Белевалія сарматська
|
15
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів
|
15
|
Імператорське російське археологічне товариство
|
15
|
Урядовий портал
|
15
|
Байгончецька волость
|
15
|
Угри
|
15
|
Субарктична Америка
|
15
|
Risso
|
15
|
Rocznik Historii Sztuki
|
15
|
Полинніков Олександр Миколайович
|
15
|
Національний дослідницький технологічний університет «МІСС»
|
15
|
Хомятов Роман Захарович
|
15
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2016
|
15
|
Голубицький Олег Борисович
|
15
|
Естафетний біг 4х400 метрів
|
15
|
Хочу вірити
|
15
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2019
|
15
|
Філіппов Віктор Сергійович
|
15
|
Бірки (прізвище)
|
15
|
Бірки (значення)
|
15
|
Ковенко Андрій Віталійович
|
15
|
Київські зустрічі
|
15
|
Ханко Віталій Миколайович
|
15
|
Петрівський Ігор Петрович
|
14
|
Брилєєв Валентин Андрійович
|
14
|
Вечірні Чернівці
|
14
|
Cossina
|
14
|
Р-156БТР
|
14
|
Алтунін приймає рішення
|
14
|
Чемпіонат України з марафонського бігу
|
14
|
Astereae
|
14
|
Санкт-Петербурзький державний електротехнічний університет
|
14
|
Далеке і близьке
|
14
|
Портовик (гандбольний клуб, Южне)
|
14
|
Степанян Лео Суренович
|
14
|
1719 в Україні
|
14
|
Центрально-Чорноземна область
|
14
|
Макаров Аркадій Олександрович
|
14
|
Коли починається юність
|
14
|
Бої УПА
|
14
|
Колишня організація
|
14
|
Між добрими людьми
|
14
|
Polyommatus
|
14
|
Consortium for the Barcode of Life
|
14
|
Агапова Ніна Федорівна
|
14
|
Муніципальний район (Росія)
|
14
|
Член-кореспондент НАН України
|
14
|
Comp Music
|
14
|
Член Американського фізичного товариства
|
14
|
Аргументы и факты
|
14
|
Нові обличчя
|
14
|
Варшавське товариство друзів наук
|
14
|
Дачне (значення)
|
14
|
Дачне (прізвище)
|
14
|
ЦСКА (гандбольний клуб, Київ)
|
14
|
Російський державний симфонічний оркестр кінематографії
|
14
|
Member of the House of Lords (Austria)
|
14
|
Спортивна ходьба на 10 кілометрів
|
14
|
Середній карбон
|
14
|
Премія Андрія Бєлого
|
14
|
Паровий млин
|
14
|
Броварське вище училище фізичної культури
|
14
|
Stachydeae
|
14
|
Деревій майже звичайний
|
14
|
Ясен зелений
|
14
|
Нагірне (значення)
|
14
|
Шелест Олексій Петрович
|
14
|
Russian Federation Presidential Certificate of Honour
|
14
|
Alysseae
|
14
|
Богословський Микита Володимирович
|
14
|
1619 в Україні
|
14
|
Лугове (значення)
|
14
|
Лугове (прізвище)
|
14
|
Нагірне (прізвище)
|
14
|
Sch.Bip.
|
14
|
Bernh.
|
14
|
Члени-кореспонденти РАН
|
14
|
Другорядні люди
|
14
|
Rumiceae
|
14
|
Погонич
|
13
|
Молодіжна партія України
|
13
|
Чемпіонат України зі спортивної ходьби
|
13
|
Історико-філософський факультет Київського університету
|
13
|
Другий кадетський корпус
|
13
|
Командний чемпіонат Європи з шахів 2005
|
13
|
Народний художник РРФСР
|
13
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів
|
13
|
Erysimeae
|
13
|
Eritrichieae
|
13
|
Єралашний рейс
|
13
|
Челюскін (пароплав)
|
13
|
Костриця Беккера
|
13
|
Фрайштадт (Австрія)
|
13
|
Всесоюзна промислова академія
|
13
|
2019 у Тернопільській області
|
13
|
Мовчан Тетяна Петрівна
|
13
|
Чемпіонат України з бігу на 10 кілометрів
|
13
|
Наближення до майбутнього
|
13
|
Панченко Олександр Іванович
|
13
|
Командний чемпіонат Європи з шахів 2007
|
13
|
Дніпровські вовки (хокейний клуб)
|
13
|
Чемпіонат Європи з академічного веслування
|
13
|
Красноріченська (зупинний пункт, Сватівський район)
|
13
|
Velen.
|
13
|
Міське кладовище № 18 (Харків)
|
13
|
Дон Кіхот (балет)
|
13
|
Конвокаційний сейм
|
13
|
Catholic saint
|
13
|
Gaudin
|
13
|
Філософський факультет МДУ
|
13
|
Малишев Леонід Іванович
|
13
|
Brassiceae
|
13
|
Одеська міська дума
|
13
|
Ленінградський інститут кіноінженерів
|
13
|
Брянський повіт
|
13
|
МТУ-20
|
13
|
МТ-55А
|
13
|
Onagroideae
|
13
|
Березуцька Валентина Федорівна
|
13
|
Orchideae
|
13
|
Російська премія
|
13
|
Бердянськ (автостанція)
|
13
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2012
|
13
|
Пирій середній
|
13
|
Хлорвініл (підприємство)
|
13
|
Російський державний педагогічний інститут імені О. І. Герцена
|
13
|
Балашов Володимир Павлович
|
13
|
Roem.
|
13
|
Кирилівка (автостанція)
|
13
|
Месники-1
|
13
|
Юдаїка
|
13
|
Таблеточки
|
13
|
Inuleae
|
13
|
Cardamineae
|
13
|
Schrad.
|
13
|
Главком
|
13
|
Месники-2
|
13
|
Повість про Пташкіна
|
13
|
Анджей Бетлей
|
13
|
Черепанов Сергій Кирилович
|
13
|
Campanuloideae
|
13
|
Собеседник
|
13
|
Червона книга Росії
|
13
|
Bromeae
|
13
|
Геллер Еммануїл Савелійович
|
13
|
Військова панорама
|
12
|
Відкритий чемпіонат Польщі з боротьби 2015
|
12
|
Під свист куль
|
12
|
Підлісне (значення)
|
12
|
Волейбол на Літніх Дефлімпійських іграх 2017
|
12
|
Відділення фізики і астрономії НАН України
|
12
|
Boragineae
|
12
|
Енергетичне вугілля
|
12
|
Клен сріблястий
|
12
|
Волейбол на Літніх Дефлімпійських іграх 2009
|
12
|
Красноборов Іван Мойсейович
|
12
|
Войнилівський деканат
|
12
|
Саксонська академія наук
|
12
|
Дружне (прізвище)
|
12
|
Дружне (значення)
|
12
|
Військово-медичний клінічний центр Південного регіону
|
12
|
Историко-статистическое описание церквей и приходов Волынской епархии
|
12
|
Підлісне (прізвище)
|
12
|
Колишній цвинтар
|
12
|
Поляков Лев Олександрович
|
12
|
Головний педагогічний інститут
|
12
|
2008 рік у театрі
|
12
|
Чемпіонат світу з боротьби 1995
|
12
|
Художній фонд України
|
12
|
Реманент
|
12
|
Гра всерйоз
|
12
|
Геологічні пам'ятки України
|
12
|
Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу
|
12
|
Ревки (річка)
|
12
|
Грушева (притока Орчика)
|
12
|
Центральний цвинтар Софії
|
12
|
Заручники страху
|
12
|
Патріотична партія України
|
12
|
Сафонов Олексій Васильович
|
12
|
Канівське староство
|
12
|
Командний чемпіонат Європи з шахів 2011
|
12
|
Російське козацтво
|
12
|
Потії
|
12
|
Гледичія
|
12
|
Хачатурян Емін Левонович
|
12
|
Denis
|
12
|
Віленське військове училище
|
12
|
Правдивий поступ
|
12
|
Денисенко Петро Іванович
|
12
|
Квітневе (значення)
|
12
|
Квітневе (прізвище)
|
12
|
Дворядник крейдовий
|
12
|
Лазарівське кладовище (Санкт-Петербург)
|
12
|
Московський історико-архівний інститут
|
12
|
Ясне (прізвище)
|
12
|
Міжнародна кадрова академія
|
12
|
Смольний інститут шляхетних дівчат
|
12
|
Стариков Пилип Никанорович
|
12
|
Кубок України з футболу серед жінок 2015
|
12
|
W.D.J.Koch
|
12
|
Скляне щастя
|
12
|
Кримські цигани
|
12
|
Кримов Пантелеймон Олександрович
|
12
|
Берег надії
|
12
|
XIX літні Дефлімпійські ігри
|
12
|
Ясне (значення)
|
12
|
Баширов Олександр Миколайович
|
12
|
Міжнародна академія інформатизації
|
12
|
Томас де ла Рю
|
12
|
Історичний факультет Санкт-Петербурзького державного університету
|
12
|
Pojark.
|
12
|
Майкопський ярус
|
12
|
На самоті з ніччю
|
12
|
Rafinesque
|
12
|
Steud.
|
12
|
Україна*Одеська область
|
12
|
Автошлях E108
|
12
|
Історико-філологічний факультет Санкт-Петербурзького університету
|
12
|
Маренка пахуча
|
12
|
Снігове весілля
|
12
|
Hordeeae
|
12
|
Брюхач Марина Василівна
|
12
|
Schischk.
|
12
|
Щитник шартрський
|
12
|
Юридичний факультет Московського університету
|
12
|
Юрченко Борис Олександрович
|
12
|
Український фольклор
|
12
|
Особлива Червонопрапорна Далекосхідна армія
|
12
|
Турнір Дана Колова — Николи Петрова 2014
|
11
|
Медичний факультет Харківського університету
|
11
|
Анатолій Сахно
|
11
|
Глуздовський Володимир Олексійович
|
11
|
1900-ті в Івано-Франківській області
|
11
|
1900-ті в Волинській області
|
11
|
Турнір Олександра Медведя 2015
|
11
|
1900-ті в Київській області
|
11
|
Турнір Олександра Медведя 2014
|
11
|
Кошицька улоговина
|
11
|
1900-ті в Вінницькій області
|
11
|
1900-ті в Вінниці
|
11
|
1900-ті в Дніпровській області
|
11
|
Східний факультет СПбДУ
|
11
|
1900-ті в Чернігівській області
|
11
|
Зіновать
|
11
|
Волейбол на Літніх Дефлімпійських іграх 2001
|
11
|
Історичний центр Миколаєва
|
11
|
Нітелопсіс притуплений
|
11
|
Дібрівка (прізвище)
|
11
|
Маркін Віктор Григорович
|
11
|
Александров Борис Євгенович
|
11
|
Суддя Конституційного Суду України
|
11
|
Володчине життя
|
11
|
Серед літа
|
11
|
Сукнобійка
|
11
|
Долина синіх скель
|
11
|
Дібрівка (значення)
|
11
|
Гнатівка (прізвище)
|
11
|
Донський монастир
|
11
|
1900-ті в Чернігові
|
11
|
Гнатівка (значення)
|
11
|
F.W.Schmidt
|
11
|
1900-ті в Дніпрі
|
11
|
1900-ті в Чернівецькій області
|
11
|
1900-ті в Чернівцях
|
11
|
1900-ті в Львівській області
|
11
|
1900-ті в Полтавській області
|
11
|
1900-ті в Одесі
|
11
|
1900-ті в Одеській області
|
11
|
1900-ті в Миколаївській області
|
11
|
1900-ті в Запорізькій області
|
11
|
1900-ті в Києві
|
11
|
1900-ті в Миколаєві
|
11
|
1900-ті в Львові
|
11
|
1900-ті в Запоріжжі
|
11
|
1900-ті в Луцьку
|
11
|
1900-ті в Луганській області
|
11
|
1900-ті в Луганську
|
11
|
1900-ті в Кропивницькій області
|
11
|
1900-ті в Кропивницькому
|
11
|
1900-ті в Криму
|
11
|
1900-ті в Кривому Розі
|
11
|
1900-ті в Полтаві
|
11
|
1900-ті в Рівненській області
|
11
|
1900-ті в Кременчуці
|
11
|
1900-ті в Донецькій області
|
11
|
1900-ті в Черкаській області
|
11
|
1900-ті в Черкасах
|
11
|
1900-ті в Хмельницькій області
|
11
|
1900-ті в Хмельницькому
|
11
|
1900-ті в Херсоні
|
11
|
1900-ті в Херсонській області
|
11
|
1900-ті в Харківській області
|
11
|
1900-ті в Харкові
|
11
|
1900-ті в Закарпатській області
|
11
|
1900-ті в Ужгороді
|
11
|
1900-ті в Сімферополі
|
11
|
1900-ті в Сумській області
|
11
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2015
|
11
|
1900-ті в Сумах
|
11
|
1900-ті в Севастополі
|
11
|
1900-ті в Житомирській області
|
11
|
1900-ті в Рівному
|
11
|
Ганна Монтовт (повість)
|
11
|
Комуністичний університет імені Я. М. Свердлова
|
11
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2014 (Баку)
|
11
|
Соколов Віктор Федорович
|
11
|
Январьов Олександр Іванович
|
11
|
Четверта п'ятирічка
|
11
|
Біг на 200 метрів з бар'єрами
|
11
|
NEWSru.com
|
11
|
Народна Екологічна партія
|
11
|
Соколов Станіслав Олександрович
|
11
|
Клопогін європейський
|
11
|
Станкове мистецтво
|
11
|
Київський Міжнародний турнір з вільної боротьби 2012
|
11
|
Ігор Грабович
|
11
|
Радянський екран
|
11
|
Благовіщенська церква Олександро-Невської лаври
|
11
|
Фітомеліорація
|
11
|
Nyman
|
11
|
International Legume Database & Information Service
|
11
|
Льонок крейдовий
|
11
|
2012 рік у театрі
|
11
|
Повість наших днів
|
11
|
Особиста зброя (фільм)
|
11
|
Кубок світу з боротьби 2005
|
11
|
Тезоіменитство
|
11
|
Леканоральні
|
11
|
Meliceae
|
11
|
2010 рік у театрі
|
11
|
ІнсайтМедіа
|
11
|
Спортивна ходьба на 30 кілометрів
|
11
|
Л-29
|
11
|
Леонов-Гладишев Євген Борисович
|
11
|
Золота фортуна
|
11
|
Укрзахідвугілля
|
11
|
Це було навесні
|
11
|
Кінескоп (виробниче об'єднання)
|
11
|
Кізян Ольга Іванівна
|
11
|
Орловський Дмитро Дмитрович
|
11
|
Гран-прі Німеччини з боротьби 2007
|
11
|
Буран (хокейний клуб)
|
11
|
Муз-ТВ
|
11
|
Чемпіонат України з гірського бігу
|
11
|
Распутін Валентин Григорович
|
11
|
Смілка крейдова
|
11
|
Люди моєї долини
|
11
|
Dlussky
|
11
|
Басейн Ірпеня
|
11
|
Шинкевич Володимир Іванович
|
11
|
Батрахоспермум драглистий
|
11
|
Єйський відділ
|
11
|
Одеські вісті
|
11
|
Одеське театрально-художнє училище
|
11
|
Секретний ешелон
|
11
|
Вулиця Богдана Хмельницького (Тернопіль)
|
11
|
Передай далі...
|
11
|
Директор школи
|
11
|
Титова Віра Олексіївна
|
11
|
Одеська бактеріологічна станція
|
11
|
Вулиця 15 Квітня (Тернопіль)
|
11
|
Дитина (фільм, 1967)
|
11
|
Delphinieae
|
11
|
Power FM
|
11
|
Dianthus stenocalyx
|
11
|
Золотий Витязь
|
11
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2009
|
11
|
2014 рік у театрі
|
11
|
Жидков Валерій Степанович
|
11
|
Кубок України з футболу серед жінок 1993
|
11
|
Centaureinae
|
11
|
Кубок України з футболу серед жінок 1992
|
11
|
Ornithogaleae
|
11
|
Ведомости
|
11
|
Нахабцев Володимир Дмитрович
|
11
|
Heraldický register Slovenskej republiky (організація)
|
11
|
Круподерка
|
11
|
TV Guide
|
11
|
Російські збори
|
11
|
H.Lindb.
|
11
|
Президія Верховної Ради РРФСР
|
11
|
За покликом серця
|
11
|
Charles Scribner's Sons
|
11
|
Кристал (Електросталь)
|
11
|
Лінь (міфологія)
|
11
|
Ви Петька не бачили?
|
11
|
Демократична партія угорців України
|
11
|
Хліб дитинства мого
|
11
|
Житіє святих сестер
|
11
|
Schott
|
11
|
1900-ті в Івано-Франківську
|
11
|
Вогні Москви 2014
|
11
|
Адельберг Лев Ісаакович
|
11
|
Вогнище безсмертя
|
11
|
Товариш пісня
|
11
|
Висоцька Катерина Іванівна
|
10
|
1780-ті в Папській державі
|
10
|
Колишній населений пункт
|
10
|
2010-ті в Гібралтарі
|
10
|
1780-ті в Острові Мен
|
10
|
2010-ті в Данії
|
10
|
1830-ті в Греції
|
10
|
2010-ті в Греції
|
10
|
Девід Гланц
|
10
|
1780-ті в Османській імперії
|
10
|
За ніччю день іде
|
10
|
1780-ті в Нідерландах
|
10
|
ГК Ростов-Дон
|
10
|
2010-ті в Естонії
|
10
|
Федорцов Микола Павлович
|
10
|
Касторне
|
10
|
2010-ті в Джерсі
|
10
|
1780-ті в Пруссії
|
10
|
1780-ті в Португалії
|
10
|
1780-ті в Священній Римській імперії
|
10
|
1780-ті в Швейцарії
|
10
|
Літературна премія імені Володимира Булаєнка
|
10
|
Світозар Бороєвич
|
10
|
2010-ті в Ватикані
|
10
|
2010-ті в Великій Британії
|
10
|
1780-ті в Франції
|
10
|
1780-ті в Сан-Марино
|
10
|
Видавництво Львівської політехніки
|
10
|
1226 в Україні
|
10
|
Газаров Сергій Ішханович
|
10
|
1780-ті в Росії
|
10
|
Тиньк
|
10
|
Податковий Університет (гандбольний клуб, Ірпінь)
|
10
|
Дементій Олена Михайлівна
|
10
|
2010-ті в Гернсі
|
10
|
Саєнко Валерій Миколайович
|
10
|
Заболоття (прізвище)
|
10
|
1780-ті в Норвегії
|
10
|
Залізничний пост
|
10
|
1780-ті в Іспанії
|
10
|
Федерація гандболу України
|
10
|
Залужжя (значення)
|
10
|
Залужжя (прізвище)
|
10
|
Hygromiidae
|
10
|
Постоялий двір
|
10
|
1780-ті в Ірландії
|
10
|
1780-ті в Андоррі
|
10
|
1770-ті в Швеції
|
10
|
2010-ті в Кіпрі
|
10
|
1770-ті в Швейцарії
|
10
|
Кубок України з футболу серед жінок 2016
|
10
|
1770-ті в Франції
|
10
|
1526 в Україні
|
10
|
1780-ті в Австрії
|
10
|
1780-ті в Болгарії
|
10
|
Заболоття (значення)
|
10
|
1780-ті в Данії-Норвегії
|
10
|
Дербеньов Вадим Клавдійович
|
10
|
1780-ті в Монако
|
10
|
1780-ті в Мальті
|
10
|
Hapoel Hatzair
|
10
|
1780-ті в Джерсі
|
10
|
Почесна грамота Президії Верховної Ради УРСР
|
10
|
Крутий горизонт
|
10
|
1780-ті в Великій Британії
|
10
|
Круті сходи
|
10
|
Язичник буковинський
|
10
|
1780-ті в Данії
|
10
|
Федоров Андрій Олександрович
|
10
|
2010-ті в Косово
|
10
|
П'ять хвилин до метро
|
10
|
1780-ті в Гернсі
|
10
|
Федір II Коріятович
|
10
|
Командний чемпіонат Європи з шахів 2003
|
10
|
Нетребін Данило Матвійович
|
10
|
1730-ті в Росії
|
10
|
XX літні Дефлімпійські ігри
|
10
|
Карагана кущова
|
10
|
1730-ті в Швейцарії
|
10
|
1730-ті в Франції
|
10
|
1730-ті в Священній Римській імперії
|
10
|
1730-ті в Сан-Марино
|
10
|
1730-ті в Пруссії
|
10
|
Українська вендета
|
10
|
1730-ті в Португалії
|
10
|
1730-ті в Папській державі
|
10
|
1730-ті в Острові Мен
|
10
|
1730-ті в Османській імперії
|
10
|
1730-ті в Нідерландах
|
10
|
1730-ті в Норвегії
|
10
|
1730-ті в Монако
|
10
|
1780-ті в Швеції
|
10
|
Белзький староста
|
10
|
1730-ті в Джерсі
|
10
|
2010-ті в Азербайджані
|
10
|
Широкореченське кладовище
|
10
|
1790-ті в Іспанії
|
10
|
1790-ті в Ірландії
|
10
|
2010-ті в Абхазії
|
10
|
Естафетний біг 4×800 метрів
|
10
|
2010-ті в Австрії
|
10
|
1750-ті в Франції
|
10
|
2010-ті в Боснії і Герцоговині
|
10
|
2010-ті в Аланді
|
10
|
2010-ті в Албанії
|
10
|
1830-ті в Гібралтарі
|
10
|
1076 в Україні
|
10
|
2010-ті в Бельгії
|
10
|
1750-ті в Швейцарії
|
10
|
2010-ті в Болгарії
|
10
|
1730-ті в Мальті
|
10
|
1730-ті в Данії-Норвегії
|
10
|
Дерев'яні храми України (сайт)
|
10
|
1720-ті в Данії
|
10
|
1720-ті в Нідерландах
|
10
|
1720-ті в Норвегії
|
10
|
1720-ті в Монако
|
10
|
1720-ті в Мальті
|
10
|
1720-ті в Джерсі
|
10
|
1720-ті в Данії-Норвегії
|
10
|
1720-ті в Гернсі
|
10
|
1720-ті в Острові Мен
|
10
|
1720-ті в Великій Британії
|
10
|
1720-ті в Болгарії
|
10
|
1720-ті в Андоррі
|
10
|
1720-ті в Австрії
|
10
|
1720-ті в Іспанії
|
10
|
1720-ті в Ірландії
|
10
|
2010-ті в Латвії
|
10
|
1720-ті в Османській імперії
|
10
|
1720-ті в Папській державі
|
10
|
1730-ті в Данії
|
10
|
1730-ті в Ірландії
|
10
|
1730-ті в Гернсі
|
10
|
1730-ті в Великій Британії
|
10
|
1730-ті в Болгарії
|
10
|
1730-ті в Андоррі
|
10
|
1730-ті в Австрії
|
10
|
1730-ті в Іспанії
|
10
|
2010-ті в Білорусі
|
10
|
1720-ті в Португалії
|
10
|
1720-ті в Швеції
|
10
|
1720-ті в Швейцарії
|
10
|
1720-ті в Франції
|
10
|
1720-ті в Священній Римській імперії
|
10
|
1720-ті в Сан-Марино
|
10
|
1720-ті в Росії
|
10
|
1720-ті в Пруссії
|
10
|
1770-ті в Священній Римській імперії
|
10
|
2010-ті в Литві
|
10
|
1770-ті в Сан-Марино
|
10
|
1760-ті в Папській державі
|
10
|
Грецьке філологічне товариство Константинополя
|
10
|
Цвелих Валентин Валентинович
|
10
|
Montandon
|
10
|
1760-ті в Португалії
|
10
|
Відпустка, яка не відбулася
|
10
|
Червона книга Ростовської області
|
10
|
2010-ті в Сан-Марино
|
10
|
2010-ті в Румунії
|
10
|
2010-ті в Сербії
|
10
|
2010-ті в Словаччині
|
10
|
1760-ті в Острові Мен
|
10
|
2010-ті в Словенії
|
10
|
Lecanoromycetidae
|
10
|
1760-ті в Османській імперії
|
10
|
2020 у Тернопільській області
|
10
|
Ян Копс
|
10
|
Червона книга Донецької області: рослинний світ
|
10
|
1760-ті в Норвегії
|
10
|
Гриневичі
|
10
|
1760-ті в Франції
|
10
|
Целокаулон степовий
|
10
|
Солоспів
|
10
|
Amateur wrestling
|
10
|
1760-ті в Священній Римській імперії
|
10
|
Грицаєва Оксана
|
10
|
Народна правда
|
10
|
2010-ті в Росії
|
10
|
1760-ті в Сан-Марино
|
10
|
2010-ті в Південній Осетії
|
10
|
Amos 7
|
10
|
1760-ті в Росії
|
10
|
2010-ті в Північному Кіпрі
|
10
|
2010-ті в Республіка Македонія
|
10
|
1760-ті в Пруссії
|
10
|
1760-ті в Нідерландах
|
10
|
1760-ті в Монако
|
10
|
2010-ті в Португалії
|
10
|
2010-ті в Франції
|
10
|
1760-ті в Андоррі
|
10
|
1760-ті в Австрії
|
10
|
2010-ті в Швеції
|
10
|
2010-ті в Швейцарії
|
10
|
2010-ті в Чорногорії
|
10
|
2010-ті в Чехії
|
10
|
1760-ті в Іспанії
|
10
|
2010-ті в Фарерських островах
|
10
|
Левицькі
|
10
|
Melitaea
|
10
|
2010-ті в Фінляндії
|
10
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2016 (Стамбул)
|
10
|
Спортивна ходьба на 20000 метрів
|
10
|
1760-ті в Ірландії
|
10
|
2010-ті в Хорватії
|
10
|
Городок (значення)
|
10
|
Золота Фортуна
|
10
|
1760-ті в Мальті
|
10
|
1760-ті в Данії
|
10
|
1760-ті в Джерсі
|
10
|
1760-ті в Данії-Норвегії
|
10
|
Будище (прізвище)
|
10
|
Будище (значення)
|
10
|
Борзнянська сотня
|
10
|
Оренбурзьке вище військове авіаційне училище пілотів
|
10
|
1760-ті в Гернсі
|
10
|
2010-ті в Україні
|
10
|
Lithospermeae
|
10
|
1760-ті в Великій Британії
|
10
|
1760-ті в Болгарії
|
10
|
Ладислв Шомшак
|
10
|
2010-ті в Туреччині
|
10
|
Городок (прізвище)
|
10
|
Лазаренко Валерій Іванович
|
10
|
2010-ті в Придністров'ї
|
10
|
2010-ті в Польщі
|
10
|
1790-ті в Австрії
|
10
|
Заруддя (значення)
|
10
|
Гірсько-піхотні війська України
|
10
|
1770-ті в Османській імперії
|
10
|
1770-ті в Нідерландах
|
10
|
Львівська учительська семінарія
|
10
|
Інтродукція рослин (журнал)
|
10
|
1770-ті в Норвегії
|
10
|
Заруддя (прізвище)
|
10
|
Московський державний будівельний університет
|
10
|
1770-ті в Монако
|
10
|
2010-ті в Люксембурзі
|
10
|
2010-ті в Ліхтенштейні
|
10
|
1770-ті в Мальті
|
10
|
2010-ті в Мальті
|
10
|
COMP music
|
10
|
CBS Interactive
|
10
|
Чемпіонат Європи з настільного тенісу
|
10
|
Запорожець за Дунаєм (фільм, 1937)
|
10
|
Учитель Олексій Юхимович
|
10
|
Іванівська Промислова область
|
10
|
Кубок світу з боротьби 2010
|
10
|
Московська гірнича академія
|
10
|
Кубок світу з боротьби 2014
|
10
|
Кубок світу з боротьби 2015
|
10
|
1770-ті в Росії
|
10
|
Міжнародна федерація боротьби
|
10
|
1770-ті в Пруссії
|
10
|
1770-ті в Острові Мен
|
10
|
InterCom
|
10
|
Caryophylloideae
|
10
|
1770-ті в Португалії
|
10
|
Санкт-Петербургские ведомости
|
10
|
Перша Харківська чоловіча гімназія
|
10
|
Козарук Денис Анатолійович
|
10
|
1770-ті в Папській державі
|
10
|
Петербурзький археологічний інститут
|
10
|
Луцька єпархія
|
10
|
Batrachospermum gelatinosum
|
10
|
1770-ті в Іспанії
|
10
|
1770-ті в Андоррі
|
10
|
2010-ті в Нідерландах
|
10
|
Ізмайлов Сергій Володимирович
|
10
|
1770-ті в Австрії
|
10
|
2010-ті в Німеччині
|
10
|
2010-ті в Острові Мен
|
10
|
Богословський факультет Львівського університету
|
10
|
Neottieae
|
10
|
King of the Huns
|
10
|
Осока богемська
|
10
|
1770-ті в Ірландії
|
10
|
Gebethner i Wolff
|
10
|
1750-ті в Швеції
|
10
|
1760-ті в Швеції
|
10
|
1760-ті в Швейцарії
|
10
|
2010-ті в Норвегії
|
10
|
2010-ті в Нагірно-Карабаській Республіці
|
10
|
Тернопіль: 1540-1944
|
10
|
Viking Press
|
10
|
Інтернаціональна хокейна ліга (1945—2001)
|
10
|
1770-ті в Джерсі
|
10
|
1770-ті в Данії-Норвегії
|
10
|
Nitellopsis obtusa
|
10
|
2010-ті в Молдові
|
10
|
1770-ті в Данії
|
10
|
2010-ті в Монако
|
10
|
1770-ті в Болгарії
|
10
|
1770-ті в Гернсі
|
10
|
Блонський Сергій Петрович
|
10
|
Чина ряба
|
10
|
Порох і дріб
|
10
|
1770-ті в Великій Британії
|
10
|
Ізабела Габерова
|
10
|
Савельєв Павло (легкоатлет)
|
10
|
Північно-Сирецька вулиця
|
10
|
2010-ті в Андоррі
|
10
|
2010-ті в Італії
|
10
|
1810-ті в Сан-Марино
|
10
|
1820-ті в Андоррі
|
10
|
1820-ті в Австрії
|
10
|
1820-ті в Іспанії
|
10
|
1810-ті в Швеції
|
10
|
1810-ті в Швейцарії
|
10
|
1810-ті в Франції
|
10
|
1810-ті в Росії
|
10
|
1820-ті в Болгарії
|
10
|
1810-ті в Пруссії
|
10
|
1810-ті в Португалії
|
10
|
1810-ті в Папській державі
|
10
|
1810-ті в Острові Мен
|
10
|
1810-ті в Османській імперії
|
10
|
Вогні Москви 2012
|
10
|
1810-ті в Норвегії
|
10
|
1820-ті в Бадені
|
10
|
1820-ті в Великій Британії
|
10
|
Автокрос
|
10
|
1820-ті в Острові Мен
|
10
|
1750-ті в Данії
|
10
|
Кошелєва Маргарита Миколаївна
|
10
|
Московський міський народний університет імені А. Л. Шанявського
|
10
|
1820-ті в Пруссії
|
10
|
1820-ті в Португалії
|
10
|
1820-ті в Папській державі
|
10
|
1820-ті в Османській імперії
|
10
|
1820-ті в Гернсі
|
10
|
1820-ті в Німеччині
|
10
|
1820-ті в Нідерландах
|
10
|
1820-ті в Норвегії
|
10
|
1820-ті в Мальті
|
10
|
1820-ті в Джерсі
|
10
|
1820-ті в Данії
|
10
|
Академія архітектури СРСР
|
10
|
1810-ті в Мальті
|
10
|
1810-ті в Джерсі
|
10
|
Глинський повіт
|
10
|
Дюжева Марина Михайлівна
|
10
|
1750-ті в Болгарії
|
10
|
Душан Рандушка
|
10
|
1790-ті в Андоррі
|
10
|
Меезія тригранна
|
10
|
1750-ті в Андоррі
|
10
|
1750-ті в Австрії
|
10
|
1750-ті в Іспанії
|
10
|
1-й гвардійський кавалерійський корпус (СРСР)
|
10
|
48-годинний біг
|
10
|
1800-ті в Сан-Марино
|
10
|
Новосілля (фільм, 1973)
|
10
|
1800-ті в Росії
|
10
|
1800-ті в Пруссії
|
10
|
Epilobieae
|
10
|
1750-ті в Ірландії
|
10
|
1750-ті в Великій Британії
|
10
|
Ананьїна Валентина Георгіївна
|
10
|
Нерозлучні друзі
|
10
|
1810-ті в Австрії
|
10
|
1810-ті в Данії
|
10
|
1810-ті в Гернсі
|
10
|
1810-ті в Великій Британії
|
10
|
1810-ті в Болгарії
|
10
|
1810-ті в Бадені
|
10
|
Микола Миколайович Старший
|
10
|
1810-ті в Іспанії
|
10
|
1750-ті в Гернсі
|
10
|
Академічне веслування на літній Універсіаді 2013 — вісімка (чоловіки)
|
10
|
1800-ті в Швеції
|
10
|
1800-ті в Швейцарії
|
10
|
Щасливе (прізвище)
|
10
|
Щасливе (значення)
|
10
|
1376 в Україні
|
10
|
1800-ті в Франції
|
10
|
1750-ті в Данії-Норвегії
|
10
|
1820-ті в Росії
|
10
|
Історія СРСР
|
10
|
1840-ті в Гернсі
|
10
|
1840-ті в Австрії
|
10
|
1840-ті в Андоррі
|
10
|
1840-ті в Бадені
|
10
|
1840-ті в Бельгії
|
10
|
1840-ті в Болгарії
|
10
|
1840-ті в Великій Британії
|
10
|
1840-ті в Греції
|
10
|
1830-ті в Великій Британії
|
10
|
1840-ті в Гібралтарі
|
10
|
1840-ті в Данії
|
10
|
1840-ті в Джерсі
|
10
|
1840-ті в Люксембурзі
|
10
|
1840-ті в Мальті
|
10
|
1840-ті в Норвегії
|
10
|
1840-ті в Нідерландах
|
10
|
1840-ті в Іспанії
|
10
|
1830-ті в Гернсі
|
10
|
1840-ті в Османській імперії
|
10
|
1830-ті в Османській імперії
|
10
|
1830-ті в Данії
|
10
|
1830-ті в Джерсі
|
10
|
1830-ті в Мальті
|
10
|
1830-ті в Норвегії
|
10
|
1830-ті в Нідерландах
|
10
|
1830-ті в Німеччині
|
10
|
1830-ті в Острові Мен
|
10
|
1830-ті в Швеції
|
10
|
1830-ті в Папській державі
|
10
|
1830-ті в Португалії
|
10
|
1830-ті в Пруссії
|
10
|
1830-ті в Росії
|
10
|
1830-ті в Сан-Марино
|
10
|
1830-ті в Франції
|
10
|
1830-ті в Швейцарії
|
10
|
1840-ті в Німеччині
|
10
|
1840-ті в Острові Мен
|
10
|
1750-ті в Джерсі
|
10
|
Їм було дев'ятнадцять...
|
10
|
Мельтюхов Михайло Іванович
|
10
|
1750-ті в Папській державі
|
10
|
1750-ті в Острові Мен
|
10
|
1820-ті в Швеції
|
10
|
1750-ті в Османській імперії
|
10
|
1750-ті в Нідерландах
|
10
|
1820-ті в Швейцарії
|
10
|
Допінг для ангелів
|
10
|
1820-ті в Франції
|
10
|
Турнір Дана Колова — Николи Петрова 2017
|
10
|
Волейбол на Літніх Дефлімпійських іграх 2005
|
10
|
1750-ті в Норвегії
|
10
|
1750-ті в Монако
|
10
|
1750-ті в Мальті
|
10
|
1820-ті в Сан-Марино
|
10
|
Калашников Леонід Іванович
|
10
|
Геворгян Євген Дмитрович
|
10
|
1840-ті в Папській державі
|
10
|
Неплюєви
|
10
|
1840-ті в Португалії
|
10
|
1840-ті в Пруссії
|
10
|
1840-ті в Росії
|
10
|
1840-ті в Сан-Марино
|
10
|
1840-ті в Франції
|
10
|
1840-ті в Швейцарії
|
10
|
1840-ті в Швеції
|
10
|
1830-ті в Болгарії
|
10
|
1830-ті в Іспанії
|
10
|
1830-ті в Бельгії
|
10
|
1830-ті в Бадені
|
10
|
1830-ті в Андоррі
|
10
|
1830-ті в Австрії
|
10
|
1997 рік у театрі
|
10
|
Польське наукове товариство на чужині
|
10
|
Холостяков Георгій Микитович
|
10
|
1800-ті в Португалії
|
10
|
Флора СССР (книга)
|
10
|
1800-ті в Папській державі
|
10
|
1740-ті в Османській імперії
|
10
|
1740-ті в Данії
|
10
|
Шоломниця крейдова
|
10
|
1790-ті в Португалії
|
10
|
1740-ті в Данії-Норвегії
|
10
|
1790-ті в Пруссії
|
10
|
1740-ті в Джерсі
|
10
|
1790-ті в Росії
|
10
|
1740-ті в Мальті
|
10
|
1740-ті в Монако
|
10
|
1740-ті в Норвегії
|
10
|
1740-ті в Нідерландах
|
10
|
1790-ті в Сан-Марино
|
10
|
2010-ті в Georgia (country)
|
10
|
Горобець Юрій Васильович (актор)
|
10
|
Дмитро Барський
|
10
|
1740-ті в Гернсі
|
10
|
1790-ті в Швеції
|
10
|
2003 рік у театрі
|
10
|
Плащенко Євген Миколайович
|
10
|
2004 рік у театрі
|
10
|
Штейн Олександр Петрович
|
10
|
1740-ті в Пруссії
|
10
|
1026 в Україні
|
10
|
1740-ті в Португалії
|
10
|
Ташкентський державний технічний університет
|
10
|
1790-ті в Швейцарії
|
10
|
1740-ті в Папській державі
|
10
|
Воєвода новогрудський
|
10
|
1790-ті в Франції
|
10
|
1740-ті в Острові Мен
|
10
|
1790-ті в Священній Римській імперії
|
10
|
Еклектика (архітектура)
|
10
|
1790-ті в Папській державі
|
10
|
Sedoideae
|
10
|
Дивитися в очі
|
10
|
1730-ті в Швеції
|
10
|
1790-ті в Данії
|
10
|
Драфт НХЛ 2000
|
10
|
Місце спринтера вакантне
|
10
|
1790-ті в Гернсі
|
10
|
1790-ті в Великій Британії
|
10
|
Poda
|
10
|
1790-ті в Данії-Норвегії
|
10
|
1790-ті в Болгарії
|
10
|
Одиниця «з обманом»
|
10
|
1750-ті в Священній Римській імперії
|
10
|
2010-ті в Ісландії
|
10
|
Шкарубо Денис Сергійович
|
10
|
2010-ті в Іспанії
|
10
|
Командний чемпіонат Європи з шахів 2009
|
10
|
1790-ті в Джерсі
|
10
|
1790-ті в Острові Мен
|
10
|
Cypereae
|
10
|
Конгрес української інтелігенції
|
10
|
1740-ті в Великій Британії
|
10
|
1790-ті в Османській імперії
|
10
|
1750-ті в Сан-Марино
|
10
|
1790-ті в Норвегії
|
10
|
Комуністична партія Польщі
|
10
|
Шлях до Софії
|
10
|
1740-ті в Ірландії
|
10
|
2010-ті в Ірландії
|
10
|
1790-ті в Мальті
|
10
|
1740-ті в Болгарії
|
10
|
1740-ті в Андоррі
|
10
|
1740-ті в Австрії
|
10
|
1740-ті в Іспанії
|
10
|
1750-ті в Росії
|
10
|
2007 рік у театрі
|
10
|
Молодіжне (прізвище)
|
10
|
Гогланд
|
10
|
1740-ті в Швеції
|
10
|
1800-ті в Австрії
|
10
|
1800-ті в Андоррі
|
10
|
1800-ті в Данії
|
10
|
Анисимов Іван Никифорович
|
10
|
1740-ті в Росії
|
10
|
1401 в Україні
|
10
|
1800-ті в Норвегії
|
10
|
1800-ті в Мальті
|
10
|
Єврейський цвинтар у Варшаві (Воля)
|
10
|
1750-ті в Португалії
|
10
|
1800-ті в Острові Мен
|
10
|
1800-ті в Болгарії
|
10
|
1750-ті в Пруссії
|
10
|
1800-ті в Джерсі
|
10
|
1800-ті в Данії-Норвегії
|
10
|
1800-ті в Великій Британії
|
10
|
Увага, цунамі!
|
10
|
1800-ті в Гернсі
|
10
|
1740-ті в Сан-Марино
|
10
|
1740-ті в Швейцарії
|
10
|
1740-ті в Священній Римській імперії
|
10
|
1800-ті в Османській імперії
|
10
|
1740-ті в Франції
|
10
|
Пасічник Дмитро
|
10
|
1800-ті в Іспанії
|
10
|
Медаль «Воїну-інтернаціоналісту від вдячного афганського народу»
|
10
|
2002 рік у театрі
|
10
|
Молодіжне (значення)
|
9
|
Шипилявий Степан
|
9
|
Харченко Олександр Михайлович
|
9
|
Лящук Тимофій Андрійович
|
9
|
Шляхами Золотого Поділля
|
9
|
Озеряни (прізвище)
|
9
|
Апостольство молитви
|
9
|
Льотчик-випробувач
|
9
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2016 (Зренянин)
|
9
|
Чемпіонат України з футзалу 2011-2012
|
9
|
Співак Микола Якович
|
9
|
Військовий цвинтар
|
9
|
Українська спілка ветеранів Афганістану
|
9
|
Борисов Лев Іванович
|
9
|
Театральна площа (Одеса)
|
9
|
Інститут електронної фізики НАН України
|
9
|
Хрест Незалежності
|
9
|
Rhamnus tinctoria
|
9
|
Повітряні пірати
|
9
|
Військово-медичний клінічний центр Західного регіону
|
9
|
Мокшанцев Олег Євгенович
|
9
|
Степан Мащак
|
9
|
Суховершки великоквіткові
|
9
|
Язичник сибірський
|
9
|
Степан Цап
|
9
|
Азо Анатолій Георгійович
|
9
|
Українська поезія
|
9
|
Кандидат в майстри спорту
|
9
|
Старо-Кримський район
|
9
|
Невстановлена особа
|
9
|
Золота медаль імені С. І. Вавилова
|
9
|
Нікітін Василь Васильович (ботанік)
|
9
|
Ротштейн Юхим Бенціонович
|
9
|
Orobancheae
|
9
|
Школа (фільм)
|
9
|
Arabideae
|
9
|
Plantagineae
|
9
|
Polish PEN Club
|
9
|
Блакитна лінія (система укріплень)
|
9
|
Чемпіонат України з футзалу 2010—2011
|
9
|
Бережанка (прізвище)
|
9
|
Юрій Король
|
9
|
Росавка
|
9
|
Інтергаз
|
9
|
Язичник сивий
|
9
|
Золотницький Олексій Олексійович
|
9
|
Айва японська
|
9
|
Шпигунський фільм
|
9
|
Ставки (значення)
|
9
|
Ставки (прізвище)
|
9
|
2010-ті в Вірменії
|
9
|
Поза межами болю (фільм)
|
9
|
Museum building
|
9
|
Чемпіонат світу з боротьби серед молоді 2017
|
9
|
Бережанка (значення)
|
9
|
Горлов Микола Матвійович
|
9
|
Рибальченко Степан Дмитрович
|
9
|
Publishers Weekly
|
9
|
Золотий годинник
|
9
|
2005 рік у театрі
|
9
|
Обстріл росіянами цивільного судна «Верещагино»
|
9
|
Стаценко Олег Сергійович
|
9
|
Російська академія театрального мистецтва
|
9
|
Pyrgus
|
9
|
Золотобородник цикадовий
|
9
|
Хроодактилон розгалужений
|
9
|
Трумпельдор
|
9
|
Георгіу Георгій Олександрович
|
9
|
Schltdl.
|
9
|
TBA у кіно
|
9
|
Польська робітнича партія
|
9
|
Moq.
|
9
|
Хоровий спів
|
9
|
Михайло Марков
|
9
|
Месхієв Дмитро Дмитрович
|
9
|
Розмежування земель
|
9
|
Морківниця прибережна
|
9
|
Герасимов Євген Володимирович
|
9
|
1999 рік у театрі
|
9
|
Руденко Ірина Станіславівна
|
9
|
576i
|
9
|
Афанасьєв Олександр Олексійович
|
9
|
Казанський повіт
|
9
|
Головний проспект
|
9
|
Обережно! Червона ртуть
|
9
|
УНКВС
|
9
|
Гвоздика несправжньопізня
|
9
|
Болдиревський Борис Геннадійович
|
9
|
Меморіал Вацлава Циолковського 2013
|
9
|
Лісний інститут
|
9
|
Гадюча цибулька
|
9
|
XVIII літні Дефлімпійські ігри
|
9
|
1910-ті в Херсоні
|
9
|
Минів Роман
|
9
|
Чемпіон світу
|
9
|
Жирков Станіслав Ігоревич
|
9
|
Чебрець подільський
|
9
|
1910-ті в Вінницькій області
|
9
|
1910-ті в Вінниці
|
9
|
Прощання з Каїром
|
9
|
Парк Пам'яті (Харків)
|
9
|
Держбуд СРСР
|
9
|
Етнологічний факультет МДУ
|
9
|
Добо
|
9
|
1910-ті в Дніпровській області
|
9
|
1910-ті в Дніпрі
|
9
|
1910-ті в Івано-Франківській області
|
9
|
1910-ті в Донецькій області
|
9
|
Естафета (біатлон)
|
9
|
1910-ті в Житомирській області
|
9
|
1910-ті в Закарпатській області
|
9
|
Преображенський полк
|
9
|
1910-ті в Запоріжжі
|
9
|
1910-ті в Запорізькій області
|
9
|
1910-ті в Києві
|
9
|
1910-ті в Київській області
|
9
|
Дзюбенко Микола Іванович (ботанік)
|
9
|
Толсті
|
9
|
1910-ті в Волинській області
|
9
|
1910-ті в Івано-Франківську
|
9
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед молоді
|
9
|
Cimicifuga europaea
|
9
|
Партизанське (значення)
|
9
|
1850-ті в Сан-Марино
|
9
|
1850-ті в Франції
|
9
|
1850-ті в Швейцарії
|
9
|
Кристал (хокейний клуб, Електросталь)
|
9
|
Колишня сутність
|
9
|
Криптофіти
|
9
|
1850-ті в Швеції
|
9
|
Жіноча боротьба
|
9
|
Жінка його мрії
|
9
|
Кримський агротехнологічний університет
|
9
|
Серцевина
|
9
|
1701 в Україні
|
9
|
Gnaphalieae
|
9
|
Міністерство народної освіти Російської імперії
|
9
|
Волейбол на Літніх Дефлімпійських іграх 1997
|
9
|
Дударів Костянтин
|
9
|
Жостір фарбувальний
|
9
|
Колос (товариство)
|
9
|
Дуров Борис Валентинович
|
9
|
Єдина Україна
|
9
|
Командний чемпіонат Європи з шахів 2001
|
9
|
Професійна освіта
|
9
|
Набережне (прізвище)
|
9
|
Набережне (значення)
|
9
|
Перлівка одноквіткова
|
9
|
Волчек Борис Ізраїлевич
|
9
|
1910-ті в Хмельницькому
|
9
|
Кофман Абрам Рувімович
|
9
|
1910-ті в Херсонській області
|
9
|
1910-ті в Харківській області
|
9
|
1910-ті в Харкові
|
9
|
Волянські
|
9
|
Eleocharideae
|
9
|
Волчик Володимир Михайлович
|
9
|
1910-ті в Миколаєві
|
9
|
1910-ті в Ужгороді
|
9
|
1910-ті в Сімферополі
|
9
|
1910-ті в Черкасах
|
9
|
1910-ті в Сумській області
|
9
|
1910-ті в Сумах
|
9
|
1910-ті в Миколаївській області
|
9
|
1910-ті в Севастополі
|
9
|
1910-ті в Одеській області
|
9
|
1910-ті в Рівному
|
9
|
1910-ті в Рівненській області
|
9
|
1910-ті в Одесі
|
9
|
Партитура на могильному камені
|
9
|
1910-ті в Полтаві
|
9
|
1910-ті в Полтавській області
|
9
|
1910-ті в Хмельницькій області
|
9
|
1910-ті в Черкаській області
|
9
|
1910-ті в Кременчуці
|
9
|
Сергєєв Микола Васильович
|
9
|
Екстраординарний професор
|
9
|
Перевалов Віктор Порфирович
|
9
|
Сельянов Сергій Михайлович
|
9
|
1910-ті в Кривому Розі
|
9
|
1910-ті в Криму
|
9
|
Економічний факультет Московського державного університету імені Ломоносова
|
9
|
1910-ті в Кропивницькому
|
9
|
Пригоди з піджаком Тарапуньки
|
9
|
1910-ті в Кропивницькій області
|
9
|
Пекарня (Бровари)
|
9
|
1910-ті в Луганську
|
9
|
1910-ті в Чернівецькій області
|
9
|
Дмитро Писар
|
9
|
1910-ті в Луганській області
|
9
|
Дмитро Ципердюк
|
9
|
1910-ті в Луцьку
|
9
|
1910-ті в Львові
|
9
|
1910-ті в Львівській області
|
9
|
Dipsacoideae
|
9
|
Діна (міні-футбольний клуб)
|
9
|
1910-ті в Чернігівській області
|
9
|
1910-ті в Чернігові
|
9
|
1910-ті в Чернівцях
|
9
|
1850-ті в Росії
|
9
|
Дейвід Прінґл
|
9
|
Заболотцівська сільська об'єднана територіальна громада
|
9
|
Центр (Харків)
|
9
|
Григоренко Дмитро Дмитрович
|
9
|
Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів
|
9
|
Мукшин Василь Петрович
|
9
|
Чернівецька область, список загиблих внаслідок російського вторгнення в Україну 2014
|
9
|
1850-ті в Бадені
|
9
|
Київське училище прикладного мистецтва
|
9
|
Урочище Скелевате
|
9
|
Урядові нагороди Російської Федерації
|
9
|
Гродненський сейм
|
9
|
1850-ті в Бельгії
|
9
|
1850-ті в Болгарії
|
9
|
1850-ті в Андоррі
|
9
|
Громадський актив Києва
|
9
|
Звичайна історія
|
9
|
Грохольські
|
9
|
Чехівський Олександр
|
9
|
Bieb.
|
9
|
1850-ті в Великій Британії
|
9
|
1850-ті в Гернсі
|
9
|
Рак гортані
|
9
|
1850-ті в Гібралтарі
|
9
|
Білоконь Володимир (легкоатлет)
|
9
|
Цвельов Микола Миколайович
|
9
|
Відмінник охорони здоров'я
|
9
|
1850-ті в Данії
|
9
|
Красноуфимськ
|
9
|
Випадок із слідчої практики
|
9
|
Другий Московський державний університет
|
9
|
Борисівка (значення)
|
9
|
Борисівка (прізвище)
|
9
|
Феодосійський район
|
9
|
Кредо-63 (Одеса)
|
9
|
Чемпіонат України з футзалу 1997-1998
|
9
|
Друзі мої, де ви?
|
9
|
Брат за брата (телесеріал)
|
9
|
На короткій хвилі
|
9
|
Мотор (гандбольний клуб, Запоріжжя)
|
9
|
1850-ті в Австрії
|
9
|
Іноземний член Лондонського королівського товариства
|
9
|
1820-ті в Греції
|
9
|
Швидкохідна десантна баржа (Німеччина)
|
9
|
Інженерна академія України
|
9
|
Зиґмунт Курчинський
|
9
|
Шашкевичі
|
9
|
Кучино
|
9
|
Lasius niger
|
9
|
Чемпіонат України з напівмарафону
|
9
|
Насонова Тетяна Володимирівна
|
9
|
1850-ті в Іспанії
|
9
|
Климко (фільм)
|
9
|
1850-ті в Греції
|
9
|
Партизанське (прізвище)
|
9
|
Hoppe
|
9
|
Кубок світу з боротьби 2012
|
9
|
1850-ті в Мальті
|
9
|
Фарул (футбольний клуб)
|
9
|
1850-ті в Норвегії
|
9
|
1850-ті в Нідерландах
|
9
|
Заслужений артист Білоруської РСР
|
9
|
1850-ті в Німеччині
|
9
|
Василь Мороз
|
9
|
Данилова Олександра Сергіївна
|
9
|
Нам дзвони не грали, коли ми вмирали
|
9
|
Кубок Алроси 2015
|
9
|
1850-ті в Османській імперії
|
9
|
Hill
|
9
|
Великі протичовнові кораблі проекту 61
|
9
|
1850-ті в Острові Мен
|
9
|
1850-ті в Папській державі
|
9
|
1850-ті в Португалії
|
9
|
1850-ті в Пруссії
|
9
|
Заповідна справа
|
9
|
РХМ-4
|
9
|
1850-ті в Люксембурзі
|
9
|
Кузьмін Микола Олексійович
|
9
|
Сокироносиця струнка
|
9
|
Чирипюк Дмитро Іванович
|
9
|
Чемпіонат Європи з фехтування 2013
|
9
|
Петро Максимців
|
9
|
Вулиця Текстильна (Тернопіль)
|
9
|
Jovibarba sobolifera
|
9
|
Успенський собор (Москва)
|
9
|
Кузнецова Марія (легкоатлетка)
|
9
|
Івлєва Віра Олександрівна
|
9
|
Член Лондонського Королівського Товариства
|
9
|
1850-ті в Джерсі
|
9
|
Портал мовної політики
|
9
|
Ковельський повіт (Польща)
|
8
|
Ринхоспора біла
|
8
|
Товариш бригада
|
8
|
Миронов Олексій Іванович
|
8
|
2001 рік у театрі
|
8
|
2000 рік у театрі
|
8
|
Sparganium minimum
|
8
|
Юрівка (прізвище)
|
8
|
Драфт НХЛ 1993
|
8
|
4 км
|
8
|
Ткаченко Оксана
|
8
|
АІНУ
|
8
|
Міське поселення (Росія)
|
8
|
Юрівка (значення)
|
8
|
Тацинська
|
8
|
Мласкавець
|
8
|
Довгі дні, короткі тижні
|
8
|
Дорога нікуди
|
8
|
Зубов Платон Олександрович
|
8
|
Незручна людина
|
8
|
Тарнович Юліян Стефананович
|
8
|
Stephan
|
8
|
Михайлов Григорій Васильович
|
8
|
Танкова дивізія вермахту
|
8
|
Пробивна людина
|
8
|
Неотіанта каптурувата
|
8
|
Нейтральна смуга
|
8
|
Тарас Трясило
|
8
|
Мостище (значення)
|
8
|
Хроменков Олег Герасимович
|
8
|
1204 в Україні
|
8
|
Популярна музика
|
8
|
Радянські армії часів Другої світової війни
|
8
|
Радченко Вероніка Вікторівна
|
8
|
Гісоп крейдяний
|
8
|
Твердоступ Тамара Іванівна
|
8
|
Заплавні ліси
|
8
|
Равлики справжні
|
8
|
Равлики несправжні
|
8
|
Залізничні війська
|
8
|
Язичник український
|
8
|
Інтеркас-2
|
8
|
Р-5 (літак)
|
8
|
Іванов Олексій (легкоатлет)
|
8
|
Зайченя заблукало
|
8
|
Міжсоборна присутність Російської православної церкви
|
8
|
Два в одному
|
8
|
Національна паралімпійська збірна України
|
8
|
Tadeusz Gajl
|
8
|
Тестовий турнір FILA 1998
|
8
|
TV by the Numbers
|
8
|
Іван Тимченко
|
8
|
Яневич Олександр Олександрович
|
8
|
Заячий заповідник
|
8
|
Дві зірки (телешоу)
|
8
|
Господи, прости нас грішних
|
8
|
117-та гвардійська стрілецька дивізія
|
8
|
Мостище (прізвище)
|
8
|
1154 в Україні
|
8
|
Trin.
|
8
|
Інститут географії РАН
|
8
|
Золота медаль Королівського філармонічного товариства
|
8
|
Чемпіонат України з футзалу 1996-1997
|
8
|
Інститут проблем машинобудування імені А. М. Підгорного НАН України
|
8
|
Зозулинець прикрашений
|
8
|
Політична партія «Воля народу»
|
8
|
Московський драматичний театр на Малій Бронній
|
8
|
Політична партія «Конкретних справ»
|
8
|
Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств
|
8
|
Чемпіонат України з добового бігу
|
8
|
University of Ingolstadt
|
8
|
Чемпіонат України з 48-годинного бігу
|
8
|
Народний артист КазРСР
|
8
|
Чемпіонат СРСР з волейболу серед чоловіків
|
8
|
Valerianoideae
|
8
|
Ральфе, здрастуй!
|
8
|
Зброя Зевса
|
8
|
Цирцея звичайна
|
8
|
Де 042?
|
8
|
Псевдокаліергон плауноподібний
|
8
|
Іскра (жіночий футбольний клуб)
|
8
|
Преображенський лейб-гвардії полк
|
8
|
Чемпіонат Європи з академічного веслування 2011
|
8
|
Джордано Бруно (мультфільм)
|
8
|
Московський інженерно-будівельний інститут
|
8
|
Дзвоники оленячі
|
8
|
Пухирник судетський
|
8
|
Динамо (товариство)
|
8
|
1054 в Україні
|
8
|
Експозиція (виставка)
|
8
|
«КМКС» Партія угорців України
|
8
|
Чемпіонат Європи з дзюдо
|
8
|
Длусський Геннадій Михайлович
|
8
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед молоді 2017
|
8
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2008
|
8
|
1029 в Україні
|
8
|
2006 рік у театрі
|
8
|
Реферативний журнал «Джерело»
|
8
|
Золотий Остап
|
8
|
3-й гвардійський кавалерійський корпус
|
8
|
Рибін Олександр Георгійович
|
8
|
Дім батька твого
|
8
|
Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное
|
8
|
Мірошник Олег Володимирович
|
8
|
Чайка (річка)
|
8
|
Жовтозілля Бессера
|
8
|
Море нашої надії
|
8
|
2013 рік у театрі
|
8
|
Дельфіній Сергія
|
8
|
Поїзд у далекий серпень
|
8
|
Журавльов Іван Петрович
|
8
|
Woronow
|
8
|
Sweet
|
8
|
Нагрудний знак «Воїну-інтернаціоналісту»
|
8
|
Wprost
|
8
|
Дергачі (Севастополь)
|
8
|
Працюк Олександр Миронович
|
8
|
Томашівка (значення)
|
8
|
Томський політехнічний університет
|
8
|
1079 в Україні
|
8
|
Державна премія УРСР
|
8
|
Житняк
|
8
|
Підкидьки (телесеріал)
|
8
|
Чеканюк Юрій Андрійович
|
8
|
Жарова Маргарита Василівна
|
8
|
Єфремов (Тульська область)
|
8
|
Zoz
|
8
|
Томашівка (прізвище)
|
8
|
Пятков Олександр Олександрович
|
8
|
Ashlar
|
8
|
Миргород (автостанція)
|
8
|
Чист кримський
|
8
|
Вакуленко Олена Володимирівна
|
8
|
Вулиця Перемоги (Прилуки)
|
8
|
Ковилові
|
8
|
Член Сейму Польщі
|
8
|
Jewish National Council
|
8
|
Петербурзький історико-філологічний інститут
|
8
|
KOMORA
|
8
|
Савлохов Руслан Сосланович
|
8
|
Вулиця Митрополитська (Маріуполь)
|
8
|
Brünnich
|
8
|
Петрове (значення)
|
8
|
Петрове (прізвище)
|
8
|
Біловол Тетяна Григорівна
|
8
|
Біла гвардія (телесеріал)
|
8
|
СКА (баскетбольний клуб, Київ)
|
8
|
СДЮШОР (хокейний клуб, Харків)
|
8
|
Київський інститут автоматики
|
8
|
Carex bohemica
|
8
|
Ikonn.
|
8
|
Різнокольорова історія
|
8
|
Крупник Семен Самойлович
|
8
|
Chroodactylon ramosum
|
8
|
Chloridoideae
|
8
|
Криченков Олексій Федорович
|
8
|
Вечерняя Москва
|
8
|
Козьменко-Делінде Валентин Микитович
|
8
|
Фільм-містерія
|
8
|
Веселкові
|
8
|
Веселка (фільм)
|
8
|
Кубок світу з боротьби 2009
|
8
|
Велика Домаша
|
8
|
Вашека Олена Володимирівна
|
8
|
Смирнов Володимир Миколайович
|
8
|
Hyacintheae
|
8
|
Кубок України з баскетболу
|
8
|
Василенко Віктор Леонідович
|
8
|
INTAS
|
8
|
Осіння дорога до мами
|
8
|
Вязіль стрункий
|
8
|
Хара витончена
|
8
|
Кримський сільськогосподарський інститут
|
8
|
Рястка Гуссона
|
8
|
Maire
|
8
|
Борідник паростковий
|
8
|
Лахмітко
|
8
|
Meesia triquetra
|
8
|
Відхаркувальний засіб
|
8
|
Харківське маршрутне таксі
|
8
|
Платонов Ігор Володимирович
|
8
|
Війни Литви і Польщі з татарами
|
8
|
Спарта (гандбольний клуб, Кривий Ріг)
|
8
|
Військовий цвинтар в Мінську
|
8
|
Руський соймовий клуб
|
8
|
Борис Молодан
|
8
|
Бондарівка (прізвище)
|
8
|
Бондарівка (значення)
|
8
|
Mokép
|
8
|
Бондарі (прізвище)
|
8
|
Бондарі (значення)
|
8
|
Лазурник трилопатевий
|
8
|
Буда (значення)
|
8
|
Київський земельний банк
|
8
|
Київська єпархія Українського екзархату
|
8
|
Відділення загальної біології НАН України
|
8
|
Курганське вище військово-політичне авіаційне училище
|
8
|
Бутурин Володимир Степанович
|
8
|
Хара сивіюча
|
8
|
Відкасник Біберштейна
|
8
|
Київське реальне училище
|
8
|
Бути братом
|
8
|
Писарєв Дмитро Іванович
|
8
|
Буда (прізвище)
|
8
|
Київська правда
|
8
|
Сонцецвіт звичайний
|
8
|
Відмінник народної освіти України
|
8
|
Ургант Ніна Миколаївна
|
8
|
Плавушник болотний
|
8
|
Lej.
|
8
|
Ligularia sibirica
|
8
|
Шевцов Ігор Костянтинович
|
8
|
Перепис населення Словаччини (2001)
|
8
|
Чугуєвське повстання
|
8
|
Оленковський Микола Петрович
|
8
|
1930-ті в Волинській області
|
8
|
Семиходи (станція)
|
8
|
Семенівський полк
|
8
|
Комітет
|
8
|
Вулиця Євгена Коновальця (Тернопіль)
|
8
|
Первый канал (Россия)
|
8
|
1930-ті в Івано-Франківську
|
8
|
1930-ті в Івано-Франківській області
|
8
|
1930-ті в Вінницькій області
|
8
|
Сенів Віталій Омелянович
|
8
|
1930-ті в Вінниці
|
8
|
1930-ті в Дніпровській області
|
8
|
1930-ті в Дніпрі
|
8
|
1930-ті в Донецькій області
|
8
|
1930-ті в Житомирській області
|
8
|
1930-ті в Закарпатській області
|
8
|
1930-ті в Запоріжжі
|
8
|
1930-ті в Запорізькій області
|
8
|
Коновалова Світлана Сергіївна
|
8
|
Конструктивістська архітектура
|
8
|
1930-ті в Київській області
|
8
|
1838 у науці
|
8
|
Fuireneae
|
8
|
Фентезійний фільм
|
8
|
Кремінь (готель)
|
8
|
Синхронне плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2019 — хайлайт
|
8
|
Folia Historiae Artium
|
8
|
1810-ті в Андоррі
|
8
|
Сизранське вище військове авіаційне училище льотчиків
|
8
|
Fellow of the American Mathematical Society
|
8
|
Dianthus pseudoserotinus
|
8
|
Крайнєв Володимир Михайлович
|
8
|
Котов Георгій Федорович
|
8
|
Паралімпійський чемпіонат світу з легкої атлетики 2015
|
8
|
Волошин Віталій Владиславович
|
8
|
Drohobyczer Zeitung (веб-ресурс)
|
8
|
Франкознавство
|
8
|
Корнікулярія степова
|
8
|
Все починається з любові
|
8
|
1930-ті в Києві
|
8
|
1930-ті в Кременчуці
|
8
|
Перепис населення СРСР (1979)
|
8
|
1930-ті в Черкаській області
|
8
|
1930-ті в Харкові
|
8
|
1930-ті в Харківській області
|
8
|
1930-ті в Херсонській області
|
8
|
1930-ті в Херсоні
|
8
|
1930-ті в Хмельницькому
|
8
|
1930-ті в Хмельницькій області
|
8
|
1930-ті в Черкасах
|
8
|
1930-ті в Чернівецькій області
|
8
|
1930-ті в Сімферополі
|
8
|
1930-ті в Чернівцях
|
8
|
1930-ті в Чернігові
|
8
|
1930-ті в Чернігівській області
|
8
|
Крижані квіти
|
8
|
Командний чемпіонат Європи з шахів 1999
|
8
|
Gilib.
|
8
|
Кримець Костянтин Дмитрович
|
8
|
Ситняг карніолійський
|
8
|
1930-ті в Ужгороді
|
8
|
1930-ті в Сумській області
|
8
|
1930-ті в Кривому Розі
|
8
|
1930-ті в Львівській області
|
8
|
1930-ті в Криму
|
8
|
1930-ті в Кропивницькому
|
8
|
1930-ті в Кропивницькій області
|
8
|
1930-ті в Луганську
|
8
|
1930-ті в Луганській області
|
8
|
1930-ті в Луцьку
|
8
|
1930-ті в Львові
|
8
|
1930-ті в Миколаєві
|
8
|
1930-ті в Сумах
|
8
|
1930-ті в Миколаївській області
|
8
|
1930-ті в Одеській області
|
8
|
1930-ті в Одесі
|
8
|
1930-ті в Полтавській області
|
8
|
1930-ті в Полтаві
|
8
|
1930-ті в Рівненській області
|
8
|
1930-ті в Рівному
|
8
|
1930-ті в Севастополі
|
8
|
Вільне слово
|
8
|
Відкритий чемпіонат Польщі з боротьби 2012
|
8
|
Гаухман-Свердлов Марксен Якович
|
8
|
Pobed.
|
8
|
Бережниця (прізвище)
|
8
|
Q9918669
|
8
|
Мерзлікін Микола Миколайович
|
8
|
Месники-3
|
8
|
Степові світанки
|
8
|
Басні Харьковскія
|
8
|
Маринич Аркадій Васильович
|
8
|
БессарабiЯ.UA
|
8
|
1998 рік у театрі
|
8
|
Шликов Юрій Веніамінович
|
8
|
Поздішовська височина
|
8
|
Маренка
|
8
|
Металообробна промисловість
|
8
|
Малашенко Микола Володимирович
|
8
|
Чемпіонат світу з боротьби серед молоді 2018
|
8
|
Старий Левенський університет
|
8
|
Любимівка (Севастополь)
|
8
|
Полтава-1 (автостанція)
|
8
|
Казаков Михайло Ілліч
|
8
|
1980 у театрі
|
8
|
Бережанський цвинтар
|
8
|
Медаль „Meritul Sportiv”
|
8
|
Гайдай Володимир Костянтинович
|
8
|
Суходільна фауна
|
8
|
Гадючник
|
8
|
Сумська єпархія Українського екзархату
|
8
|
S. A. von Rottemburg
|
8
|
Sacc.
|
8
|
Турнір Дана Колова — Николи Петрова 2019
|
8
|
Белебейський повіт
|
8
|
Маріупольський грецький округ
|
8
|
Російський державний університет фізичної культури, спорту, молоді та туризму
|
8
|
Олег Борщевський
|
8
|
Погодін Микола Миколайович
|
8
|
Бережниця (значення)
|
8
|
Турнір Дана Колова — Николи Петрова 2015
|
8
|
1995 рік у театрі
|
8
|
Алехандро Касона
|
8
|
Новий Громадянин
|
8
|
Льон Черняєва
|
8
|
Orchidinae
|
8
|
Літа дівочі
|
8
|
Бобрик (значення)
|
8
|
Блажовські
|
8
|
Оборонно-промисловий кур'єр
|
8
|
Энтомологическое обозрение
|
8
|
Балтійський флот (Російська імперія)
|
8
|
Scorzonera purpurea
|
8
|
Nepeteae
|
8
|
Pursh
|
8
|
Станіславська військова область ЗУНР
|
8
|
Бобрик (прізвище)
|
8
|
Балтійський державний технічний університет
|
8
|
Южанка (жіночий футбольний клуб)
|
8
|
Стадіон НТБ ФК «Полтава»
|
8
|
Таволга польська
|
8
|
Мандрівка в молодість
|
8
|
Механізатор
|
8
|
Актачинська волость
|
8
|
Багряні береги
|
8
|
Украгролізинг
|
8
|
Баварська академія витончених мистецтв
|
8
|
Львівенерго
|
8
|
Львів'янка (жіночий футбольний клуб)
|
7
|
Антонов Неон Васильович
|
7
|
Світло у вікні
|
7
|
Гойда Олег Васильович
|
7
|
Єреміївський (футбольний клуб)
|
7
|
Титулярний архиєпископ
|
7
|
Суми (автовокзал)
|
7
|
Rich.
|
7
|
Бабушкін Віктор Борисович
|
7
|
Вижницькі обрії (газета)
|
7
|
Художня гімнастика на літній Універсіаді 2013 — групове багатоборство (жінки)
|
7
|
Grand Duke Alexander Mikhailovich of Russia
|
7
|
Ти тільки не плач
|
7
|
Вулиця Космонавтів (Миколаїв)
|
7
|
Декрет про землю
|
7
|
Підмаренник руський
|
7
|
Route I/74
|
7
|
Винник В'ячеслав Григорович
|
7
|
Севський повіт
|
7
|
Посол до Австрійського райхстагу
|
7
|
Rouy
|
7
|
Турнір Чорного моря 2013
|
7
|
879 в Україні
|
7
|
Аракелов Борис Аршакович
|
7
|
Антоніо Кастеллі
|
7
|
Горбуров Кирило Євгенович
|
7
|
Гаркавий Василь
|
7
|
Ропша
|
7
|
Хокейна ліга Східного узбережжя
|
7
|
Томський технологічний інститут
|
7
|
Афиша (журнал)
|
7
|
Вулиця Кам'яномостівська (Первомайськ, Миколаївська область)
|
7
|
Голубєв Костянтин Дмитрович
|
7
|
Вулиця Кирпичова (Харків)
|
7
|
Архипова Ніна Миколаївна
|
7
|
Аржанов Петро Михайлович
|
7
|
Святославичі
|
7
|
Бадяєва Катерина Валеріївна
|
7
|
Голованов Сергій Петрович
|
7
|
Ривкін Євген Семенович
|
7
|
Вулиця Володимира Великого (Тернопіль)
|
7
|
Свиридов Володимир Петрович
|
7
|
Турнір Чорного моря 2012
|
7
|
Єфросинія (телесеріал)
|
7
|
Росбалт
|
7
|
Ричагова Наталія Сергіївна
|
7
|
Чапаївка (станція)
|
7
|
Q23817241
|
7
|
Myrsinoideae
|
7
|
Чемпіонат Європи з академічного веслування 2008
|
7
|
Schleich.
|
7
|
Волков Володимир Олександрович
|
7
|
Протичовновий крейсер
|
7
|
Довіряй ділам
|
7
|
Сестри по крові
|
7
|
Волков Юрій Ілліч
|
7
|
Slon.ru
|
7
|
Довгей Василь Васильович
|
7
|
Долгоруков Олександр Миколайович
|
7
|
Волконські
|
7
|
Флора Черкаської області
|
7
|
Серпейськ
|
7
|
До уваги громадян та організацій
|
7
|
Фокін Віктор Григорович
|
7
|
Сергійко Алла Олександрівна
|
7
|
Єгорова Наталія Сергіївна
|
7
|
Волков Ігор Юрійович
|
7
|
Псевдокаліергон трирядний
|
7
|
Проект:Кубанщина
|
7
|
Драфт НХЛ 1996
|
7
|
Агротрейд
|
7
|
Таланкін Ігор Васильович
|
7
|
Автошлях Т 0707
|
7
|
Вища істина бомбіста Олексія
|
7
|
Симоняк Микола Павлович
|
7
|
Silene cretacea
|
7
|
Проспект Тракторобудівників (Харків)
|
7
|
Сильніше урагану
|
7
|
Промвузол (Бровари)
|
7
|
Дормашина (Миколаїв)
|
7
|
Festuca heterophylla
|
7
|
Промислове підприємство
|
7
|
Войцех Коссак
|
7
|
Волков, Сергей Владимирович
|
7
|
Псевдобрій цинклідієподібний
|
7
|
Echium russicum
|
7
|
Історія з одиницею
|
7
|
Турнір Дана Колова — Николи Петрова 2016
|
7
|
Гвоздика несправжньорозчепірена
|
7
|
Гливинський Руслан Йосипович
|
7
|
Chara canescens
|
7
|
Satyridae
|
7
|
Чемпіонат Європи з боротьби 1996
|
7
|
Чемпіонат Європи з боротьби 1995
|
7
|
Ітуано
|
7
|
Гелодій Бландова
|
7
|
Південно-Східний фронт (Громадянська війна в Росії)
|
7
|
Джабраїлов Расмі Халідович
|
7
|
Глід Пояркової
|
7
|
Russian regional highways
|
7
|
Чемпіонат Європи з академічного веслування 2009
|
7
|
Sputnikmusic
|
7
|
АК-176
|
7
|
Виноград лісовий
|
7
|
Druce
|
7
|
Воєводи полоцькі
|
7
|
Єдина ліга ВТБ
|
7
|
Schipcz.
|
7
|
Дмитрієв Михайло Леонідович
|
7
|
Авербах Ілля Олександрович
|
7
|
Єдність (партія)
|
7
|
Авдюшко Віктор Антонович
|
7
|
Роза Потоцька
|
7
|
5 км
|
7
|
ТВ-6
|
7
|
Єзепов В'ячеслав Іванович
|
7
|
Фроленков Володимир Миколайович
|
7
|
Диспансер
|
7
|
Дирекція художніх виставок України
|
7
|
Директорія кіно
|
7
|
Георгій Светлані
|
7
|
Chara delicatula
|
7
|
Скороход Іван Кузьмич
|
7
|
Ситкін Володимир (легкоатлет)
|
7
|
Бузало Віктор Йосипович
|
7
|
Тендер (моторний човен)
|
7
|
Грачов Анатолій Дмитрович
|
7
|
Гран-прі Німеччини з боротьби 2014
|
7
|
Стародавнє місто
|
7
|
Букін Валентин Павлович
|
7
|
Градов Андрій Петрович
|
7
|
Ligularia glauca
|
7
|
Індійська національна академія наук
|
7
|
Інженерна вулиця (Миколаїв)
|
7
|
Orchis signifera
|
7
|
Хімічний факультет МДУ
|
7
|
Гострокільник волосистий
|
7
|
Бешишниця багаторічна
|
7
|
Спадкоємиця Ніки
|
7
|
Старий і півень
|
7
|
Бурачок савранський
|
7
|
Уральський політехнічний інститут
|
7
|
Брагінський Еміль Веніамінович
|
7
|
Astrodaucus littoralis
|
7
|
Тофтір
|
7
|
Українська культура у контексті світової
|
7
|
Ser.
|
7
|
P.Smirn.
|
7
|
Херсонське вище училище фізичної культури
|
7
|
Херсонська провінція
|
7
|
Іпатінга (футбольний клуб)
|
7
|
Гриб-зонтик дівочий
|
7
|
Відрадне (значення)
|
7
|
Раєвський Гаврило Леонідович
|
7
|
Харитонов Федір Михайлович
|
7
|
Відкритий чемпіонат Польщі з боротьби 2016
|
7
|
Відкритий чемпіонат Польщі з боротьби 2018
|
7
|
Рофе-Бекетова Ірина Ігорівна
|
7
|
Віталій Потрух
|
7
|
Українська морська партія
|
7
|
Спаськ (Миколаїв)
|
7
|
Браві хлопці
|
7
|
Тепло студеної землі
|
7
|
Український модернізм
|
7
|
Близнецова Раїса (легкоатлетка)
|
7
|
Вікно (мультфільм)
|
7
|
Справа доручається детективу Тедді. Космічна загадка
|
7
|
Румянцева Алевтина Олексіївна
|
7
|
Інститут урології НАМН України
|
7
|
Anna Kirillovna Razumovskaya
|
7
|
Інститут філософії РАН
|
7
|
Інститут інженерів шляхів сполучення
|
7
|
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
|
7
|
Інтеркас (футзальний клуб)
|
7
|
Український наспів
|
7
|
Українці у світі
|
7
|
Спілка дизайнерів України
|
7
|
Болгарські прізвища
|
7
|
Alyssum savranicum
|
7
|
Рубін (хокейний клуб)
|
7
|
Борисенко Василь Павлович
|
7
|
Військово-медичний клінічний центр Північного регіону
|
7
|
Спиридонова Марія Олександрівна
|
7
|
Транспортна академія України
|
7
|
Борщівка (прізвище)
|
7
|
Борщівка (значення)
|
7
|
Бородкін Андрій Миколайович
|
7
|
Твір про дідуся
|
7
|
Бородач звичайний
|
7
|
Стара Жучка
|
7
|
Спортивна гімнастика на літніх Олімпійських іграх 1996 — Командна першість (чоловіки)
|
7
|
Asparagus pallasii
|
7
|
Військовий інститут Міністерства оборони СРСР
|
7
|
Горобець Юрій Прокопович
|
7
|
Відрадне (прізвище)
|
7
|
Борисовський повіт
|
7
|
Битва за Нижнів
|
7
|
Битва за Підгайці
|
7
|
Trachomitum venetum
|
7
|
The First Saint-Petersburg Gymnasium
|
7
|
Сонечко і снігові чоловічки
|
7
|
Соловйова Марина Михайлівна
|
7
|
Chalcidoidea
|
7
|
Hyssopus cretaceus
|
7
|
Данилов Михайло Вікторович
|
7
|
Цесаревич
|
7
|
РАМН
|
7
|
Горнадська улоговина
|
7
|
Горобець Іван Іванович
|
7
|
Бармін Микола Михайлович
|
7
|
Ташкова Тетяна Олександрівна
|
7
|
Цибань Валерій Олексійович
|
7
|
Іванченко Віталій Васильович
|
7
|
Pridgeon
|
7
|
Церковнорумунська мова
|
7
|
Варитет
|
7
|
Бас-баритон
|
7
|
Таємниця Маестро
|
7
|
Insider
|
7
|
Васильєв В'ячеслав В'ячеславович
|
7
|
Федерація організацій миротворців України
|
7
|
Carduinae
|
7
|
Два дні на початку грудня
|
7
|
База відпочинку
|
7
|
Стрельбицький Іван Афанасійович
|
7
|
Санту-Андре (футбольний клуб)
|
7
|
Cemetery of the Victims of January 9
|
7
|
Топ 100 книг фентезі і наукової фантастики від Національного громадського радіо
|
7
|
Скворцова Марія Савеліївна
|
7
|
Wasser
|
7
|
Walbaum
|
7
|
Барабанова Марія Павлівна
|
7
|
Pseudocalliergon lycopodioides
|
7
|
Цикало Василь Васильович
|
7
|
Скорзонера пурпурова
|
7
|
Musée de France
|
7
|
Р-137Б
|
7
|
Цибуля лінійна
|
7
|
Іванов Олександр Андрійович
|
7
|
InterMedia
|
7
|
Валеріана російська
|
7
|
Відділення наук про Землю НАН України
|
7
|
Syrenia talijevii
|
7
|
Гурова Лілія Іванівна
|
7
|
СТВ (кінокомпанія)
|
7
|
Гурзо Наталія Сергіївна
|
7
|
Російське технічне товариство
|
7
|
Солдатки (фільм)
|
7
|
Губаха
|
7
|
Губа (ботаніка)
|
7
|
Гуаратінгета (футбольний клуб)
|
7
|
Гусєв Юрій Євгенович
|
7
|
Palimbia salsa
|
7
|
Вєтров Віталій Володимирович
|
7
|
Громовик гранітний
|
7
|
Ранкове шосе
|
7
|
Химські
|
7
|
Гагаріни
|
7
|
Теребовлянський староста
|
7
|
Гусєв Дмитро Миколайович
|
7
|
A.Krasnova
|
7
|
Сноб (журнал)
|
7
|
Penguin Books
|
7
|
Торопилівка (станція)
|
7
|
Валентин Опалєв
|
7
|
Хмелівка (прізвище)
|
7
|
Хмелівка (значення)
|
7
|
Важка вода (фільм)
|
7
|
Camelineae
|
7
|
Petalonia zosterifolia
|
7
|
Безруков Олександр Павлович
|
7
|
98-ма стрілецька дивізія (СРСР)
|
7
|
Bupleureae
|
7
|
Українська асоціація релігієзнавців
|
7
|
Галікти
|
7
|
Ростислав Ярославич
|
7
|
Вулиця Ткаченка (Кременчук)
|
7
|
Гідрофільні птахи
|
7
|
Хабарова Клавдія Іванівна
|
7
|
Художня гімнастика на літній Універсіаді 2013 — групові вправи з предметами 2 — "3 + 2" (жінки)
|
7
|
Художня гімнастика на літній Універсіаді 2013 — групові вправи з предметами 1-10 булав (жінки)
|
7
|
Євгенія Васильєва
|
7
|
Олег Масленников
|
7
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2011 (Баку)
|
7
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2010 (Баку)
|
7
|
Лямпе Григорій Мойсейович
|
7
|
Ліга страхових організацій України
|
7
|
Шестопалов Альфред Васильович
|
7
|
Шеффер Адольф Львович
|
7
|
Чемпіонат України з футзалу 1998-1999
|
7
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2013
|
7
|
Лінь (мультфільм)
|
7
|
Знахідка (мультфільм)
|
7
|
Літературна премія імені Степана Будного
|
7
|
Ой чий то кінь стоїть
|
7
|
Чемпіонат України з настільного тенісу 2014
|
7
|
Магеррамов Володимир Магеррамович
|
7
|
Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби
|
7
|
Лють (телесеріал)
|
7
|
Олександр Кришталович
|
7
|
Чемпіонат України з настільного тенісу 2005
|
7
|
Леонідов Юрій Олександрович
|
7
|
Зірка балету
|
7
|
Олімпієць (стадіон, Люботин)
|
7
|
Олімпійський стадіон (Гельсінкі)
|
7
|
Зіновать австрійська
|
7
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2012 (Софія)
|
7
|
Ленін у вогненному кільці
|
7
|
Ленінградська духовна семінарія
|
7
|
Чемпіонат України з футзалу 2012-2013
|
7
|
Львівський повіт
|
7
|
Чемпіонат України з футзалу 2010-2011
|
7
|
Липинка
|
7
|
Золото партії
|
7
|
Чемпіонат України з футзалу 2005—2006
|
7
|
Чемпіонат України з футзалу 2005-2006
|
7
|
Лукинів Надія Василівна
|
7
|
Луцик Олександр Дмитрович
|
7
|
Чемпіонат України з настільного тенісу 2010
|
7
|
Зигмунт Курчинський
|
7
|
Ласкавець тонкий
|
7
|
Мелодійний рок
|
7
|
Ніжність до ревучого звіра
|
7
|
Медведєв Вадим Олександрович
|
7
|
Порхов
|
7
|
Заочний народний університет мистецтв
|
7
|
Залізняк колючий
|
7
|
Зала слави Міжнародної федерації об'єднаних стилів боротьби
|
7
|
Потоцький Станіслав Станіславович
|
7
|
Новели Красного дому
|
7
|
Нілов Геннадій Петрович
|
7
|
Мийники автомобілів
|
7
|
Завтра буде завтра
|
7
|
Миленький ти мій...
|
7
|
Мирослав Нагельський
|
7
|
Почесний доктор Тель-Авівського університету
|
7
|
За видатні досягнення в аграрній науці
|
7
|
Юридичний факультет Тартуського університету
|
7
|
Порто-Каррас
|
7
|
Шуваловський цвинтар
|
7
|
Політична партія «Патріот»
|
7
|
2011 рік у театрі
|
7
|
Майкл Фрейн
|
7
|
Одеське театральне училище
|
7
|
Чемпіонат України з бігу на 1 милю
|
7
|
Одеська єпархія Українського екзархату
|
7
|
Чемпіонат УРСР з легкоатлетичного кросу
|
7
|
Зелений вогонь кози
|
7
|
Малоархангельський повіт
|
7
|
Чемпіонат СРСР з гандболу серед жінок
|
7
|
Заслужений працівник вищої школи України
|
7
|
Обухов Віктор Тимофійович
|
7
|
Мамчур Василь Олександрович
|
7
|
Пончик Люся
|
7
|
Обережно! Червона ртуть!
|
7
|
Мартинов Сергій Федорович
|
7
|
Заіконоспаський монастир
|
7
|
Маруна щиткова
|
7
|
Ластовень виткий
|
7
|
Його покоління
|
7
|
Жудеці Румунії
|
7
|
Київгеологія
|
7
|
Київський кооперативний інститут
|
7
|
Київський Міжнародний турнір з боротьби 2011
|
7
|
Конюхов Олександр Віталійович
|
7
|
Педіаструм Каврайського
|
7
|
Черняєв Євген Олександрович
|
7
|
Коровников Іван Терентійович
|
7
|
Коручка чемерниковидна
|
7
|
Партія «За Права Людини»
|
7
|
Київські прохачі
|
7
|
Кисельов Павло Дмитрович
|
7
|
Костриця різнолиста
|
7
|
Костриця скельна
|
7
|
Коцар Тетяна (легкоатлетка)
|
7
|
Паніна Валентина Вікторівна
|
7
|
Кендир кримський
|
7
|
Келлер Борис Олександрович
|
7
|
Київський кінотехнікум
|
7
|
Командна гонка
|
7
|
Панков Павло Петрович
|
7
|
Козуб Людмила Миколаївна
|
7
|
Член Палати громад Канади
|
7
|
Перший курс
|
7
|
Член Філікі Етерія
|
7
|
Коган Борис Маркович
|
7
|
Коган Юхим Юхимович
|
7
|
Княжинський Олександр Леонідович
|
7
|
Пермський університет
|
7
|
Клубний чемпіонат світу з боротьби 2016
|
7
|
Чусовський район
|
7
|
Колегіум єзуїтів (Львів)
|
7
|
Колесниченко Дмитро Євгенович
|
7
|
Переяславське староство
|
7
|
Пею Володимир Микитович
|
7
|
Перепис населення СРСР (1939)
|
7
|
Чумацький шлях (мультфільм)
|
7
|
Чупринін Кирило Сергійович
|
7
|
Шапіро Євген Веніамінович
|
7
|
Червоне кладовище
|
7
|
Лансі
|
7
|
Остап Бандура
|
7
|
Кубок України з футболу серед жінок 2018
|
7
|
Осінній вальс (мультфільм)
|
7
|
Острів юності
|
7
|
Кубок ліги України з футзалу
|
7
|
Камишна
|
7
|
Кубок світу з біатлону 1995-1996
|
7
|
Остапівський район
|
7
|
Кулик Валентин Якович
|
7
|
Охоронець (фільм, 1991)
|
7
|
Куликов Георгій Іванович
|
7
|
Осока малоквіткова
|
7
|
Особливо охоронювані природні території Росії
|
7
|
Швецов Василь Іванович
|
7
|
Шевера Мирослав Васильович
|
7
|
Ординський Василь Сергійович
|
7
|
КТУ (баскетбольний клуб)
|
7
|
Откаленко Олександр Матвійович
|
7
|
Очиток Борисової
|
7
|
1850-ті в Чорногорії
|
7
|
Повітряний таран
|
7
|
Червона книга СРСР
|
7
|
Червона книга Донецької області: Рослинний світ
|
7
|
Кафедра української мови Львівського національного університету
|
7
|
Катеринодарський відділ
|
7
|
Крилатий майстер
|
7
|
Кримська академія наук
|
7
|
Павло Сиротін
|
7
|
Кропивницький (автовокзал)
|
7
|
Подакін Віталій Володимирович
|
7
|
Кругле (значення)
|
7
|
Кругле (прізвище)
|
7
|
ПСК (Нарва)
|
7
|
Погорєлов Євген Вікторович
|
7
|
Карт Віктор Еммануїлович
|
7
|
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2013
|
7
|
П-15 «Терміт»
|
7
|
Немчанінов Андрій Євгенович
|
7
|
Льон бесарабський
|
7
|
Міністерство фінансів Російської імперії
|
7
|
Якщо падають зірки...
|
7
|
Міністерство закордонних справ Російської імперії
|
7
|
Мсьє Робіна
|
7
|
Евастропсіс Ріхтера
|
7
|
Мухін Семен Олександрович
|
7
|
Наумцев Володимир Михайлович
|
7
|
Мстиславський повіт
|
7
|
Еренберг Володимир Володимирович
|
7
|
Мурзін Євген Вікторович
|
7
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед молоді 2016
|
7
|
Не судилось
|
7
|
Національна філателістична виставка
|
7
|
Дубина Дмитро Васильович
|
7
|
Моршанський повіт
|
7
|
Мостове (значення)
|
7
|
Ярмаркова вулиця (Прилуки)
|
7
|
Мрії збуваються
|
7
|
Наукова енциклопедія Отто
|
7
|
Дубрівка (значення)
|
7
|
Ясенівка (значення)
|
7
|
Не мине й року...
|
7
|
Морська чайка (фільм)
|
7
|
Ейхенбаум Борис Михайлович
|
7
|
Моя хата скраю
|
7
|
Екстерн
|
7
|
Житомирська духовна семінарія
|
7
|
Дубровський (опера)
|
7
|
Примар
|
7
|
Нагоряни (значення)
|
7
|
Нагоряни (прізвище)
|
7
|
Московський державний юридичний університет
|
7
|
Московський повіт
|
7
|
Московський інститут сходознавства
|
7
|
Явдоха Павлівна
|
7
|
Причал (фільм)
|
7
|
Назар Олександрович Каразін
|
7
|
Естафета 4×400 метрів
|
7
|
Дрочок крилатий
|
7
|
Мостове (прізвище)
|
7
|
Премія імені Микити Годованця
|
7
|
Ясенівка (прізвище)
|
7
|
Друга битва за Тиргу-Фрумос
|
7
|
Припарка
|
7
|
Наші чемпіони
|
7
|
1-й гвардійський кавалерійський корпус
|
7
|
Дубрівка (прізвище)
|
7
|
Естафетний біг 4×200 метрів
|
7
|
На своїй землі
|
7
|
Насонкіна Олена Юріївна
|
7
|
Ян Шульц
|
7
|
Мурашка руда лісова
|
7
|
Міністерство чорної металургії УРСР
|
7
|
Небо — земля — небо
|
7
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед молоді 2019
|
7
|
Молчанова Вікторія Юріївна
|
7
|
Ящук Павло Йосипович
|
7
|
Науково-фантастичне оповідання
|
7
|
Мостиський староста
|
6
|
Векшин Василь Іванович
|
6
|
Ксеромезофіт
|
6
|
Скорпідій скорпіоноподібний
|
6
|
Велика подорож
|
6
|
П'ятий океан
|
6
|
Терлецькі
|
6
|
Helodium blandowii
|
6
|
Скуратович Олег Ярославович
|
6
|
Vespoidea
|
6
|
Ігор Савович
|
6
|
Вдовін Олександр Іванович
|
6
|
Федерація єврейських громад Росії
|
6
|
П'ятигорський повіт
|
6
|
Незакінчений урок
|
6
|
Ігор Жук
|
6
|
Кристина Любомирська
|
6
|
174-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
6
|
Іванов Анатолій Григорович
|
6
|
1717 в Україні
|
6
|
Gillet
|
6
|
Павловська Емілія Карлівна
|
6
|
Викуп (фільм, 1994)
|
6
|
Виконати усяку правду
|
6
|
Назаров Віктор Петрович
|
6
|
Gobioninae
|
6
|
Сичов Петро Порфирович
|
6
|
Федосов Валерій Степанович
|
6
|
Тернопільська обласна премія імені Ярослава Стецька
|
6
|
1693 в Україні
|
6
|
Вечірня школа
|
6
|
Яранський повіт
|
6
|
Павлиш Віта Анатоліївна
|
6
|
Ветеранська вулиця (Прилуки)
|
6
|
Ветеран Буковини
|
6
|
Іварс Вігнерс
|
6
|
Міжнародна академія інформатизації при ООН
|
6
|
Hartm.
|
6
|
Нарвська затока
|
6
|
Круглик Василь Олексійович
|
6
|
Вершники (фільм, 1939)
|
6
|
Vincetoxicum scandens
|
6
|
Крячок світлокрилий
|
6
|
Вероніка Гуд
|
6
|
Скорзонера австрійська
|
6
|
112-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
6
|
HarperCollins
|
6
|
1667 в Україні
|
6
|
1679 в Україні
|
6
|
Осока блискуча
|
6
|
Вавилова Наталія Дмитрівна
|
6
|
Учительская газета
|
6
|
Уфимський повіт
|
6
|
В'язіль стрункий
|
6
|
Совчі Тамара Дмитрівна
|
6
|
В'яз граболистий
|
6
|
Устинівка (прізвище)
|
6
|
Біологічні студії
|
6
|
Устинівка (значення)
|
6
|
Устивицький район
|
6
|
Осока ситничковидна
|
6
|
Соколова (село)
|
6
|
Ян Стика
|
6
|
Осока лапкоподібна
|
6
|
Тохадзе Гіві Максимович
|
6
|
Jane's Information Group
|
6
|
Особисте життя (фільм)
|
6
|
Кураєв Михайло Миколайович
|
6
|
Бєлєнький Яків Сергійович
|
6
|
Солонянка
|
6
|
Krasnenkoe cemetery
|
6
|
Буткевич Паул Пауловіч
|
6
|
Курська оборонна операція
|
6
|
Куфштайн Арена
|
6
|
Буряківництво
|
6
|
Бурикін Володимир Олександрович
|
6
|
Куценко Валентина Миколаївна
|
6
|
Сорочинська Зінаїда Сигізмундівна
|
6
|
Кучеренко Микола Пантелеймонович
|
6
|
1629 в Україні
|
6
|
Janka
|
6
|
ФНТУ
|
6
|
Служба перемоги Польщі
|
6
|
Кубок України з футзалу серед жінок
|
6
|
Васильєва Катерина Євгенівна
|
6
|
Федерація гімнастики України
|
6
|
Васильєв Валерій Володимирович (легкоатлет)
|
6
|
Васильєв Анатолій Ісаакович
|
6
|
Василь Ярославич
|
6
|
Кубок СРСР з волейболу серед жінок
|
6
|
Офіс ефективного регулювання
|
6
|
Кубок Тахті 2014
|
6
|
Василенко Федір Омелянович
|
6
|
Наркомос
|
6
|
Кубок України з футболу серед жінок 2012
|
6
|
Смоленська битва (1812)
|
6
|
Терещенко Олександр Максимович
|
6
|
Мухін Рудольф Федорович
|
6
|
Варвинська сотня
|
6
|
Кубок світу з біатлону 2002-2003
|
6
|
Смілка зеленоквіткова
|
6
|
1653 в Україні
|
6
|
Ivan Burlyayev
|
6
|
Фадєєва Олена Олексіївна
|
6
|
Кубок світу з біатлону 1997-1998
|
6
|
Смілка яйлинська
|
6
|
Яна Федорова
|
6
|
Терен степовий
|
6
|
Кубок світу з боротьби 2007
|
6
|
Кубок світу з біатлону 1993-1994
|
6
|
Institute of Linguistic Studies
|
6
|
Inspiration Films
|
6
|
Остров (місто)
|
6
|
Сморчков Микола Гаврилович
|
6
|
Кубок світу з боротьби 2017
|
6
|
Сисоєв Гелій Борисович
|
6
|
Кредо Василь Миколайович
|
6
|
Genistella sagittalis
|
6
|
Вулиця Братів Чучупаків (Черкаси)
|
6
|
Колос (стадіон, Чкалове)
|
6
|
Тихон Корнєв
|
6
|
Вулиця Гончарська (Броди)
|
6
|
Вулиця Гетьмана Сагайдачного (Мелітополь)
|
6
|
Перемиські каштеляни
|
6
|
Мірмекофілія
|
6
|
Нагородна зброя
|
6
|
Вулиця Генерала Петрова (Одеса)
|
6
|
Командний чемпіонат Європи з шахів 1992
|
6
|
Сегодня (газета, Украина)
|
6
|
Вулиця Володимира Лучаківського (Тернопіль)
|
6
|
Шавлія дібровна
|
6
|
Селанія сизувата
|
6
|
Вулиця Василя Симоненка (Тернопіль)
|
6
|
Футбол (7x7) на літніх Паралімпійських іграх 2008
|
6
|
Вулиця Дерев'янка (Харків)
|
6
|
Кондратюк Олександр Олександрович
|
6
|
Копаєв Микола Антонович
|
6
|
Всесоюзний науково-дослідний інститут виноградарства і виноробства «Магарач»
|
6
|
Всеукраїнська екологічна ліга
|
6
|
Консевич Віктор Феліксович
|
6
|
Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти і науки України
|
6
|
Пеньков Микола Васильович
|
6
|
Damasonium alisma
|
6
|
Семенов Григорій Михайлович
|
6
|
Вулиця 1 Травня (Прилуки)
|
6
|
Вулиця 22 Січня (Броди)
|
6
|
Кондитерська промисловість
|
6
|
Первушин Павло Федорович
|
6
|
Cynareae
|
6
|
Томнатикул
|
6
|
Cololejeunea rossettiana
|
6
|
Вулиця Дружби (Тернопіль)
|
6
|
Копієвський Віктор Валерійович
|
6
|
Міхурниця гірська
|
6
|
100width=100%
|
6
|
Вулиця Морозова (Харків)
|
6
|
Перформенс
|
6
|
Фінансовий університет при Уряді Російської Федерації
|
6
|
Козельці дніпровські
|
6
|
Кожемякін Денис Миколайович
|
6
|
Перша московська гімназія
|
6
|
Чорний Валерій Вікторович
|
6
|
Вулиця Очаківців (Севастополь)
|
6
|
Вулиця Павлівська (Кременчук)
|
6
|
Camphorosmoideae
|
6
|
Євдокименко Мусій Степанович
|
6
|
Вулиця Пушкіна (Прилуки)
|
6
|
Євдокименко Володимир Юхимович
|
6
|
Козуб Іван Гнатович
|
6
|
Кокон
|
6
|
Толіпела проліферуюча
|
6
|
Філоненко Петро Олексійович
|
6
|
Вулиця Збаразька (Тернопіль)
|
6
|
Коломійцев Олег (легкоатлет)
|
6
|
Толубєєв Юрій Володимирович
|
6
|
Чубаров Леонід Архипович
|
6
|
Єлецький повіт
|
6
|
Коломенський повіт
|
6
|
Свистуля татарська
|
6
|
Вулиця Курчатова (Дніпро)
|
6
|
Єйський повіт
|
6
|
Вулиця Котляревського (Прилуки)
|
6
|
Місцеві вибори в Україні 2018
|
6
|
Перковський Євген Едуардович
|
6
|
На хвилях Світязя
|
6
|
Champeaux cemetery of Montmorency
|
6
|
Ясній Іван
|
6
|
Коренево
|
6
|
1768 у науці
|
6
|
Faculty of Social Sciences of Moscow State University
|
6
|
Шаргородський Олег Віталійович
|
6
|
Тимчук Володимир Юрійович
|
6
|
Сизон Олег Федорович
|
6
|
Водяна (притока Великої Тернівки)
|
6
|
Fed.
|
6
|
Міністерство народної просвіти Російської імперії
|
6
|
Faculty of Law and Administration, University of Warsaw
|
6
|
Вогні Москви 2013
|
6
|
Faculty of Arts of Paris
|
6
|
FILA
|
6
|
І ніхто на світі
|
6
|
Крайненков Леонід Сергійович
|
6
|
Нагрудний знак «Винахідник СРСР»
|
6
|
Exopterygota
|
6
|
Festuca saxatilis
|
6
|
Палімбія солончакова
|
6
|
18 км
|
6
|
Мінська єпархія
|
6
|
Gazeta Lwowska (1810–1939)
|
6
|
Кривоносов Микола Олександрович
|
6
|
Вир (роман)
|
6
|
Сиренія Талієва
|
6
|
Високогір'я
|
6
|
Висоцька Галина (легкоатлетка)
|
6
|
Виставкін Микола Іванович
|
6
|
Мінуарція побільшена
|
6
|
Синяк плямистий
|
6
|
Палудела відстовбурчена
|
6
|
Кушугум (річка)
|
6
|
1800-ті в Батавська республіка
|
6
|
1800-ті в Священній Римській імперії
|
6
|
Ферапонтов Володимир Петрович
|
6
|
Кравченко Володимир Іванович (легкоатлет)
|
6
|
Шандра рання
|
6
|
Єрмаков Аркадій Миколайович
|
6
|
Волошка рейнська
|
6
|
Фоменко Сергій Олексійович
|
6
|
Єфросинія
|
6
|
Парша
|
6
|
Сергій Шеметило
|
6
|
Волошка Маршалла
|
6
|
Волошка первинногерберова
|
6
|
Єфремов (місто)
|
6
|
Володимирське військове училище
|
6
|
Сергій Павлов
|
6
|
Dubovik
|
6
|
Корольова Олена Георгіївна
|
6
|
Dipsaceae
|
6
|
Воєводи мінські
|
6
|
Вроцлавська політехніка
|
6
|
Костриця крейдова
|
6
|
Серед добрих людей
|
6
|
Кошик (ботаніка)
|
6
|
Паралімпійський чемпіонат світу з легкої атлетики 2013
|
6
|
Кочетов Володимир Олександрович
|
6
|
Кочегаров Микола Борисович
|
6
|
Euastropsis richteri
|
6
|
Серченко Валерій Анатолійович
|
6
|
Томський політехнічний інститут
|
6
|
Паралімпійський чемпіонат Європи з легкої атлетики
|
6
|
Кот Сергій Іванович
|
6
|
Міністерство охорони здоров'я УРСР
|
6
|
Костів Теофіль Ількович
|
6
|
Костянтин Миколайович
|
6
|
Костюков Сергій Миколайович
|
6
|
Серпій донський
|
6
|
Фокусник
|
6
|
Encyrtidae
|
6
|
Уральський Володимир Михайлович
|
6
|
Linum basarabicum
|
6
|
Упорядник
|
6
|
Rayevskiy family
|
6
|
Q7980198
|
6
|
Артемівська міська громада
|
6
|
Сувора гра
|
6
|
T3UA-3
|
6
|
Тігіпко Наталія Іванівна
|
6
|
Артамонов Григорій Миколайович
|
6
|
Судноремонт
|
6
|
Нічний візник
|
6
|
Суздальський літопис
|
6
|
Маріуполь (автовокзал)
|
6
|
Тютюнництво
|
6
|
Random House
|
6
|
Ratzeburg
|
6
|
Морг (одиниця вимірювання)
|
6
|
Сук В'ячеслав Іванович
|
6
|
ОМОН
|
6
|
Антарес (Київ)
|
6
|
Rubeae
|
6
|
Машинобудівник (Київ)
|
6
|
Не віддавай королеви
|
6
|
Ніколаєнко Георгій Михайлович
|
6
|
Rothm.
|
6
|
Анна Кристина Любомирська
|
6
|
Суперфосфат
|
6
|
RedНead Family Corporation
|
6
|
Масть (пігментація)
|
6
|
Нікітін Володимир Миколайович
|
6
|
Сумерк
|
6
|
Тбіліське вище артилерійське командне училище
|
6
|
Анічкін Михайло Георгійович
|
6
|
Supernal Music
|
6
|
Мартіньш Вілсонс
|
6
|
У мене все нормально
|
6
|
Андрусів Віктор Володимирович
|
6
|
Стоцький Микола Вікторович (актор)
|
6
|
Морозов Володимир Михайлович
|
6
|
Малімон Іван Іванович
|
6
|
Баланда
|
6
|
Шпичка Тарас Олександрович
|
6
|
Малокліщівська сільська рада
|
6
|
Pseudobryum cinclidioides
|
6
|
Psathyrostachys juncea
|
6
|
Стриженов Олександр Олегович
|
6
|
Як було написано першого листа
|
6
|
Баранов В'ячеслав Васильович
|
6
|
Барвінок (прізвище)
|
6
|
Московська сага (телесеріал)
|
6
|
Столбов Анатолій Михайлович
|
6
|
Шоломниця крейдяна
|
6
|
Оборона Порт-Артура
|
6
|
Манько Євген Валентинович
|
6
|
Q7979601
|
6
|
Мартинов Олександр Сергійович
|
6
|
Стілонема альсіді
|
6
|
ОЦУКС
|
6
|
Астрагал подібний
|
6
|
Астрагал сарептський
|
6
|
Явних проявів немає
|
6
|
Афганець (фільм)
|
6
|
Морозики-морози
|
6
|
Багатоніжка проміжна
|
6
|
Q23817337
|
6
|
Облік і аудит
|
6
|
Іржавець (притока Сули)
|
6
|
Маразлі Григорій Іванович
|
6
|
Увага: Відьми!
|
6
|
Оболонь (Бровари)
|
6
|
Ну ти й відьма...
|
6
|
Носковські
|
6
|
Україна (футзальний клуб)
|
6
|
Митрофаніївський цвинтар
|
6
|
State University of Non-Ferrous Metals and Gold
|
6
|
Адашевський Костянтин Гнатович
|
6
|
Юлія Чернявська
|
6
|
Миронець Надія Іванівна
|
6
|
Тсоавіахім
|
6
|
Талант (фільм)
|
6
|
Трутнєв Леонід Анатолійович
|
6
|
Юність (журнал)
|
6
|
Небо—земля—небо
|
6
|
Simon & Schuster
|
6
|
Непомнящий Анатолій (легкоатлет)
|
6
|
Sisymbrieae
|
6
|
Аврора Продакшн
|
6
|
Неволіна Анжеліка Сергіївна
|
6
|
Михайленко Анатолій (легкоатлет)
|
6
|
Нечипоренко Т. Д.
|
6
|
Spach
|
6
|
АСТ (видавництво)
|
6
|
Абдомінальна хірургія
|
6
|
Михайло Ярославич
|
6
|
Тарас Шевченко (опера)
|
6
|
Труд (газета)
|
6
|
Август фон Коцебу
|
6
|
Їжача голівка мала
|
6
|
Slavic Review
|
6
|
Юридичні науки
|
6
|
Могила-усипальниця Радзивіллів
|
6
|
Михайленко Володимир Олексійович
|
6
|
Аврамчик
|
6
|
Klein
|
6
|
Юрасова Марина Андріївна
|
6
|
Senecio besserianus
|
6
|
Миколине багатство
|
6
|
Медаль «За зміцнення дружби по зброї»
|
6
|
Saint Peter's School
|
6
|
Юшко Борис Миколайович
|
6
|
San Francisco Chronicle
|
6
|
Щасливий, хто кохав
|
6
|
Алісов Вадим Валентинович
|
6
|
Salsoloideae
|
6
|
Saliceae
|
6
|
Анакамтодон сплахноподібний
|
6
|
Історико-філологічний факультет Київського університету Святого Володимира
|
6
|
Турнір Олександра Медведя 2013
|
6
|
Мезенцев Ігор Володимирович
|
6
|
Я люблю Україну
|
6
|
Турнір Олександра Медведя 2017
|
6
|
S.Fuentes
|
6
|
Тринія багатостеблова
|
6
|
Турнір Дана Колова — Николи Петрова 2018
|
6
|
Альдо Ніколаї
|
6
|
Азовський район (Крим)
|
6
|
Мигновичі
|
6
|
Небо в горошок
|
6
|
Айстра степова
|
6
|
Нижні сади
|
6
|
Нова Жучка
|
6
|
Микита Богословський
|
6
|
Steindachner
|
6
|
Метрополітен (футзальний клуб)
|
6
|
Меморіал братів Знаменських
|
6
|
Металофізика
|
6
|
Schinz
|
6
|
Сірін Олександр В'ячеславович
|
6
|
Аленіков Володимир Михайлович
|
6
|
Новицький Микола Миколайович
|
6
|
Менджерицький Іван Олександрович
|
6
|
Макух Наталія Іванівна
|
6
|
Макух Наталія (легкоатлетка)
|
6
|
Буланчик Євген Микитович
|
6
|
Лечицький Платон Олексійович
|
6
|
Лебедєв Микола Сергійович
|
6
|
Індустріальний телевізійний комітет
|
6
|
Борисов Олександр Тимофійович
|
6
|
Лелюк Дмитро Валерійович
|
6
|
UKRmusic
|
6
|
Бориславський район
|
6
|
Ленчицькі воєводи
|
6
|
Military Aviation
|
6
|
Ленінградський театральний інститут імені О.М. Островского
|
6
|
Спортивна ходьба на 5 кілометрів
|
6
|
Шевченківські дні
|
6
|
Іноцибові
|
6
|
Співай як зірка
|
6
|
Леопольд II (великий герцог Тоскани)
|
6
|
Лещиця скупчена
|
6
|
Борове (прізвище)
|
6
|
Лобанов Олег Сергійович
|
6
|
Nakai
|
6
|
Боголюбов Микола Іванович
|
6
|
N.Busch
|
6
|
Локалітет
|
6
|
Бойченко Вадим Сергійович
|
6
|
Murrill
|
6
|
Muraviev noble family
|
6
|
Лижні перегони на зимових Паралімпійських іграх 2018
|
6
|
Українські пісні на екрані
|
6
|
Шельменко-денщик (п'єса)
|
6
|
Трамвай удачі
|
6
|
Бондаренко Юрій Володимирович
|
6
|
Укргаз
|
6
|
Телішевський Ігнатій
|
6
|
Борове (значення)
|
6
|
Ульянов Олександр Ілліч
|
6
|
Боа (футбольний клуб)
|
6
|
Ural State Technical University
|
6
|
Кіноінженер
|
6
|
Будз Іван Федорович
|
6
|
Буди (значення)
|
6
|
Буди (прізвище)
|
6
|
Будинок-музей
|
6
|
Limodorinae
|
6
|
Шворін Олександр Борисович
|
6
|
Спадкоємці (фільм)
|
6
|
Орлов Григорій Григорович
|
6
|
Кінний завод
|
6
|
Буйлів Яр
|
6
|
Lepidieae
|
6
|
Імператорське училище правознавства
|
6
|
Leopoldia tenuiflora
|
6
|
Михайлова Дарина Дмитрівна
|
6
|
Універ-Динамо (Харків)
|
6
|
Ластовень лікарський
|
6
|
Лазаренко Людмила Миколаївна
|
6
|
Мстислав Всеволодович
|
6
|
Борідник шерстистоволосистий
|
6
|
Імперія піратів
|
6
|
Оповіді про кохання
|
6
|
Ламкоколосник ситниковий
|
6
|
Брагантіно
|
6
|
Орган управління спортом
|
6
|
Бруслина Черняєва
|
6
|
Спартак (хокейний клуб, Дрогобич)
|
6
|
Браніцькі (герба Корчак)
|
6
|
Орден «Співдружність»
|
6
|
Ладовська Тетяна Юріївна
|
6
|
Loteae
|
6
|
Лада з країни Берендеїв
|
6
|
Neck.
|
6
|
Бней-Сахнін
|
6
|
Стигеоклоніум пучкуватий
|
6
|
Літературна премія імені Уласа Самчука
|
6
|
Ой на горі вогонь горить
|
6
|
Наукова установа
|
6
|
Інститут хімії поверхні НАН України
|
6
|
Ліщинський Ігор Іванович
|
6
|
Pediastrum kawraiskyi
|
6
|
Безчастнов Михайло Ігорович
|
6
|
Яковлєв Вадим Васильович
|
6
|
Озеров Юрій Миколайович
|
6
|
Літературна премія імені Володимира Вихруща
|
6
|
Берда Олександр Миколайович
|
6
|
Лісові культури
|
6
|
Інститут філософії АН СРСР
|
6
|
Лісовий цвинтар (Рига)
|
6
|
Panzer
|
6
|
Степанюк Оксана Анатоліївна
|
6
|
Третій у п'ятому ряду
|
6
|
Panel painting
|
6
|
Якби каміння говорило
|
6
|
Polygoneae
|
6
|
Інформаційна політика
|
6
|
Московський державний театр естради
|
6
|
Як їжачок і медвежа міняли небо
|
6
|
Шкура білого ведмедя
|
6
|
Plebejus
|
6
|
Басейн річки Сож
|
6
|
Бахчисарайський фонтан (балет)
|
6
|
Школа (видавництво, Київ)
|
6
|
Магідов Ігор Олегович
|
6
|
Оесте (футбольний клуб)
|
6
|
Бассель Валерій Михайлович
|
6
|
Батрахоспермум зовнішньоплідний
|
6
|
Україна на Чемпіонаті світу з легкої атлетики
|
6
|
Paniceae
|
6
|
Paludella squarrosa
|
6
|
Станкова скульптура
|
6
|
Биховський повіт
|
6
|
Людина року на Тернопільщині
|
6
|
Старина (водосховище)
|
6
|
Олександр Березань
|
6
|
Ковба Юрій Степанович
|
6
|
Якуб Сіто
|
6
|
Novo-Diveevo Russian Orthodox Cemetery
|
6
|
Телережисер
|
6
|
Українська християнсько-демократична партія
|
6
|
Лукашевич Петро (легкоатлет)
|
6
|
Олександр Тужилін
|
6
|
Блок Юрія Кармазіна
|
6
|
Nicholas Academy of Engineering
|
6
|
Якщо любиш...
|
6
|
Newman
|
6
|
Театральний діяч
|
6
|
Інститут російської історії РАН
|
6
|
Лісовець Олексій Іванович
|
6
|
Трепов Федір Федорович (старший)
|
6
|
Лінцер (стадіон)
|
6
|
1504 в Україні
|
6
|
Олег Каданов
|
6
|
Московський театр юного глядача
|
6
|
Староста мозирський
|
6
|
Театральна трупа
|
6
|
Ostapko
|
6
|
Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України
|
6
|
Інститут сходознавства РАН
|
6
|
Старобешівське водосховище
|
6
|
Олег Щербина
|
6
|
Українська студентська спілка
|
6
|
Tochka.net
|
6
|
Лялька (фільм)
|
6
|
Вулиця Піскова (Львів)
|
6
|
Малишев Валерій Олександрович
|
6
|
Член Економетричного товариства
|
6
|
Русалчин тиждень
|
6
|
Жизель
|
6
|
Губська Тетяна Миколаївна
|
6
|
Вікторія Лезіна
|
6
|
Державний Кремлівський палац
|
6
|
Жижниківці (станція)
|
6
|
Anostraca
|
6
|
Підкидьки
|
6
|
Рускус понтійський
|
6
|
Підліски (прізвище)
|
6
|
Попасна (футбольний клуб)
|
6
|
Искусство кино
|
6
|
Вікно в Європу (кінофестиваль)
|
6
|
Грішниця в масці
|
6
|
Червоний Віктор Володимирович
|
6
|
Руслана Хазіпова
|
6
|
Державний педагогічний університет імені Іона Крянге
|
6
|
Військово-революційний комітет
|
6
|
Підліски (значення)
|
6
|
Віленський каштелян
|
6
|
Хотиненко Володимир Іванович
|
6
|
Жовтушник український
|
6
|
Роя англійська
|
6
|
Вісник фармації
|
6
|
Денисова Олександра Олексіївна
|
6
|
Роман Глібович
|
6
|
Чарівна ніч
|
6
|
Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва
|
6
|
Попов Василь Степанович
|
6
|
Герб цинуту
|
6
|
2-й кавалерійський корпус (СРСР)
|
6
|
Гупаленко Сергій Станіславович
|
6
|
Повертайся, Капітошко!
|
6
|
Чемпіонат світу з боротьби 1994
|
6
|
Вільшаниця (станція)
|
6
|
50-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
6
|
Частуха
|
6
|
Жовтозілля карпатське
|
6
|
Деренюк Юрій Олександрович
|
6
|
Archbishop of Lviv
|
6
|
Кендир венеційський
|
6
|
Кабанов Сергій Іванович
|
6
|
Рідні люди
|
6
|
Зореморквиця прибережна
|
6
|
Харковець Анатолій Миколайович
|
6
|
Кислий Георгій Миколайович
|
6
|
Плакун
|
6
|
Гроза (п'єса)
|
6
|
Рапонтикум серпієвидний
|
6
|
Чемпіонат України з футзалу 2013-2014
|
6
|
Путійська (станція, Південно-Західна залізниця)
|
6
|
Відчайдушний кіт Васька
|
6
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 2017
|
6
|
Київська вулиця (Дніпро)
|
6
|
Відкритий чемпіонат Польщі з боротьби 2017
|
6
|
Політичне об'єднання «Рідна Вітчизна»
|
6
|
Зона (фільм)
|
6
|
Екран (творче об'єднання)
|
6
|
Евцера
|
6
|
Чемпіонат України з футзалу 2011—2012
|
6
|
Полінков Сергій Миколайович
|
6
|
Центр Європи
|
6
|
Чемериця
|
6
|
Зелена пігулка
|
6
|
Кендир сарматський
|
6
|
Чередниченко Світлана
|
6
|
Естафетний біг 100+200+300+400 метрів
|
6
|
Кереш
|
6
|
Кермек донецький
|
6
|
Північний полюс-1
|
6
|
Преображенський єврейський цвинтар (Санкт-Петербург)
|
6
|
Військова колегія
|
6
|
Рябоконь Василь Васильович
|
6
|
Artillery General of the Crown
|
6
|
Ряван
|
6
|
Хохряков Віктор Іванович
|
6
|
Гміна Бережниця
|
6
|
Пчолкін Леонід Аристархович
|
6
|
Чемпіонат України з хокею на траві
|
6
|
Чемпіонат Європи з біатлону 2011
|
6
|
Центр Ужгорода
|
6
|
Рятуйте наші душі
|
6
|
Повість про перше кохання
|
6
|
Денис Нікіфоров
|
6
|
Astragalus similis
|
6
|
Кар'єр (Торчиновичі)
|
6
|
Казка про Івана, пана та злидні
|
6
|
Галін Олександр Михайлович
|
6
|
Порто Каррас
|
6
|
6 км (значення)
|
6
|
Запоріжвогнетрив
|
6
|
Церетелі Олексій Акакійович
|
6
|
Галліс Леонід Павлович
|
6
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 2012
|
6
|
ДП «Вигодське лісове господарство»
|
6
|
Галицьке староство
|
6
|
Російська академія медичних наук
|
6
|
Чемпіонат Європи з трекових велоперегонів
|
6
|
Два кроки до тиші
|
6
|
Завершення
|
6
|
1995 в Україні
|
6
|
Галина Фріланд
|
6
|
Завальнюк Костянтин Вікторович
|
6
|
Чемпіонат світу з боротьби серед студентів 2010
|
6
|
Романовський Володимир Захарович
|
6
|
69-й винищувальний авіаційний полк (СРСР)
|
6
|
Закарпатська правда
|
6
|
Даміан (Марчук)
|
6
|
1990 рік у театрі
|
6
|
РУ19А-300
|
6
|
Далеко від Сансет бульвару
|
6
|
Данило Співаковський
|
6
|
Покровська Алла Борисівна
|
6
|
Гвоздика стиснуточашечна
|
6
|
Заплавний ліс
|
6
|
Данков
|
6
|
Циганівка (Львів)
|
6
|
Холодок Палласа
|
6
|
Зайцев В'ячеслав Михайлович
|
6
|
Зайвий хліб
|
6
|
Холодок коротколистий
|
6
|
7-ма гвардійська повітряно-десантна дивізія
|
6
|
Ходорівське Опілля
|
6
|
Кам'янський державний історико-культурний заповідник
|
6
|
Кам'яні історії
|
6
|
Федосов Валерій Іванович
|
6
|
Чемпіонат світу з біатлону 1987
|
6
|
Полтавське товариство любителів природи
|
6
|
Кастельйон (футбольний клуб)
|
6
|
Гібридна війна в Україні
|
6
|
ЗНУТ-ЗАБ (гандбольний клуб)
|
6
|
Дельфіній яскраво-червоний
|
6
|
Геологорозвідка (Бровари)
|
6
|
Каряка Дмитро Вікторович
|
6
|
Заслужений діяч науки і техніки РРФСР
|
6
|
Засулич Віра Іванівна
|
6
|
Касторф Ніна Борисівна
|
6
|
Роман вихідного дня
|
6
|
Віце-губернатор
|
6
|
Поїздка через місто
|
6
|
Катафалк рицерський
|
6
|
Гусимець
|
6
|
Денис Аду
|
6
|
Пілайєла прибережна
|
6
|
Західна Ліца (річка)
|
6
|
Рофітоідес сірий
|
6
|
Піонерська правда
|
6
|
Російський національний дослідницький медичний університет імені М. І. Пирогова
|
6
|
1995 у науці
|
6
|
Генко Анатолій Несторович
|
6
|
Почесний доктор Єврейського університету в Єрусалимі
|
6
|
Запоріжжя (автовокзал)
|
6
|
Генерал-значковий
|
6
|
Де ти, мій коню?..
|
6
|
Російський Букер
|
6
|
Гімназія Креймана
|
6
|
Карльсфельд
|
6
|
Почесний доктор Гарвардського університету
|
6
|
Казахський національний аграрний університет
|
6
|
Гаврилова Тетяна Анатоліївна
|
6
|
Післяпологові ускладнення
|
6
|
Чемпіонат світу з важкої атлетики 2015
|
6
|
Генріх V Шварцбурзький
|
6
|
Adrian Hardy Haworth
|
6
|
Дегтяр Вікторія (легкоатлетка)
|
6
|
Чемпіонат Європи з фехтування 2010
|
6
|
Заручниця (фільм, 1990)
|
6
|
Географічний факультет Московського державного університету
|
6
|
Astragalus sareptanus
|
6
|
Центр нападу
|
6
|
Приймачик Фаїна Микитівна
|
6
|
303 км
|
6
|
Довгі дні, короткі тижні...
|
6
|
Рижаков Валерій Миколайович
|
6
|
Гольфстрім (фільм)
|
6
|
Чемпіонат України з настільного тенісу 2012
|
6
|
СДЮШОР «Чорноморець» імені А. Ф. Зубрицького
|
6
|
Про бегемота на ім'я Ну-й-нехай
|
6
|
Про великих та маленьких
|
6
|
СКА (Старокостянтинів)
|
6
|
Хроодактилон Волле
|
6
|
Boloria
|
6
|
Духанов Михайло Павлович
|
6
|
Дух землі
|
6
|
Клебанов Ігор Семенович
|
6
|
Дунайський канал
|
6
|
Вулиця Франка (Броди)
|
6
|
Сабанєєв Іван Васильович
|
6
|
Дитячий роман
|
6
|
Річкова течія
|
6
|
Рей Куні
|
6
|
Ревуцький Анатолій Миколайович
|
6
|
Київський технікум радіоелектроніки
|
6
|
Діамант (волейбольний клуб)
|
6
|
Ковальков Юрій Федорович
|
6
|
Baumg.
|
6
|
Притча про світлицю
|
6
|
Київський топографічний технікум
|
6
|
Чемпіонат України з настільного тенісу 2004
|
6
|
Гран-прі Німеччини з боротьби 2013
|
6
|
BitTorrent client
|
6
|
Пимен (Ізвєков)
|
6
|
Ханкала
|
6
|
Пивниця
|
6
|
Вулиця молодості
|
6
|
Прохорова Ольга Юхимівна
|
6
|
Халупник
|
6
|
Гран-прі «Іван Яригін» 2014
|
6
|
Грамматиков Володимир Олександрович
|
6
|
Провал операції «Велика Ведмедиця»
|
6
|
Золотий софіт
|
6
|
Чемпіонат України з футзалу 2008-2009
|
6
|
Х-55
|
6
|
Золоте курча (мультфільм)
|
6
|
Драк Микола Мар'янович
|
6
|
Чихавка язичкова
|
6
|
Зозулинець запашний
|
6
|
Другий Кубанський похід
|
6
|
Горянський Іван
|
6
|
Золоте весілля (фільм)
|
6
|
2009 в Україні
|
6
|
Друце Йон Пантелійович
|
6
|
Золотарьов Василь Андрійович
|
6
|
Драфт НХЛ 1998
|
6
|
Ренькас Ігор Олександрович
|
6
|
Сакун Світлана Миколаївна
|
6
|
2010-ті в Черкаській області
|
6
|
Чемпіонат України з футзалу 1998—1999
|
6
|
Петербурзьке будівельне училище
|
6
|
Городничева Олена Яківна
|
6
|
Савченко Лідія Василівна
|
6
|
Чемпіонат України з футзалу 2000-2001
|
6
|
Хрінниця сиваська
|
6
|
Провулок Комунальний (Черкаси)
|
6
|
Рибальченко Костянтин Макарович
|
6
|
Домбай
|
6
|
Чина венеціанська
|
6
|
Просвітлої дороги свічка чорна
|
6
|
Пропав безвісти
|
6
|
Гочівка
|
6
|
Золотий овен
|
6
|
Горбачов Ігор Олегович
|
6
|
Рерберг Георгій Іванович
|
6
|
Хімкінське кладовище
|
6
|
Гореча
|
6
|
Гостинський В'ячеслав В'ячеславович
|
6
|
Ресурсозберігаючі технології
|
6
|
Релігійний живопис
|
6
|
Княжна
|
6
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2010
|
6
|
Чихавка тонколиста
|
6
|
Зигмунд Колосовський
|
6
|
Калиновий гай (фільм)
|
6
|
Відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України
|
6
|
Чернівецький православний богословський інститут
|
6
|
Раскольников Федір Федорович
|
6
|
Дідусь моєї мрії
|
6
|
Київське Полісся
|
6
|
Земля (фільм, 1954)
|
6
|
Золоті литаври
|
6
|
Пунктарія широколиста
|
6
|
Пунктарія хвиляста
|
6
|
Цвинтар Сребжисько
|
6
|
Київська обласна федерація футболу
|
6
|
Примочка
|
6
|
Дни.ру
|
6
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед молоді 2018
|
6
|
Відділення механіки НАН України
|
6
|
Григор'єв Борис Олексійович
|
6
|
Київський Міжнародний турнір з вільної боротьби 2011
|
6
|
Відділення ядерної фізики та енергетики НАН України
|
6
|
Вівнянка
|
6
|
Золоті хлопці
|
6
|
Дідок жовтоногий
|
6
|
Поліська філософська школа "Філософія та феноменологія релігії"
|
6
|
Прикладне мистецтво
|
6
|
Київська друкарня
|
6
|
Віват, гардемарини!
|
5
|
Овід (роман)
|
5
|
Створення мікросвіту
|
5
|
Політична партія «Блок Дарта Вейдера»
|
5
|
Одеса (автовокзал)
|
5
|
Замарстинівська тюрма
|
5
|
Нікон Романченко
|
5
|
Анотаційна дошка
|
5
|
Масюкевич Микола
|
5
|
Супрунюк Олександр Олексійович
|
5
|
Лісозаготівля
|
5
|
Реквієм для свідка
|
5
|
Мате Василь Васильович
|
5
|
Мальцев Володимир Павлович
|
5
|
Анаси
|
5
|
Анненкови
|
5
|
Східенерго
|
5
|
Оврах Роман Володимирович
|
5
|
Сурков Олексій Олександрович
|
5
|
Анна Мазовецька
|
5
|
Радченко Людмила (легкоатлетка)
|
5
|
Літературний
|
5
|
Гофштейн Леонід
|
5
|
Літня Універсіада
|
5
|
Антоній (Панкеєв)
|
5
|
Антоній (Мельников)
|
5
|
Стилофора ніжна
|
5
|
Масальські
|
5
|
Ліценціат
|
5
|
Малишев Антон Володимирович (продюсер)
|
5
|
Зміячка
|
5
|
Постановник
|
5
|
Мезотрофи
|
5
|
Антоній (Вадковський)
|
5
|
Зеленевич Максим Юрійович
|
5
|
Масанов Дмитро Олексійович
|
5
|
Стожари (фільм)
|
5
|
Гіперозид
|
5
|
Страх (фільм)
|
5
|
Обітниця (фільм)
|
5
|
Нікітін Євген Станіславович
|
5
|
Маслоробна промисловість
|
5
|
Літературний музей
|
5
|
Гіпокрепіс чубатий
|
5
|
Грим
|
5
|
Городнянський Авксентій Михайлович
|
5
|
Анемона нарцисоквіткова
|
5
|
Математико-механічний факультет Санкт-Петербурзького державного університету
|
5
|
Барванова Ілона Миколаївна
|
5
|
Медведєв Олександр Валерійович
|
5
|
Меандареї
|
5
|
Статс-дама
|
5
|
Ангеліна (телесеріал)
|
5
|
Мегаспорт (футбольний клуб)
|
5
|
ДЮСШ (футбольний клуб, Краснознаменськ)
|
5
|
Горпинко Іван Іванович
|
5
|
Новочеркаський політехнічний інститут
|
5
|
Ліплення
|
5
|
Зозулинець розмальований
|
5
|
Номоканон
|
5
|
Ангели смерті (фільм)
|
5
|
Сфагн блискучий
|
5
|
Медаль ООН «UNMIL»
|
5
|
Рада при Президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини
|
5
|
Горпенко Володимир Григорович
|
5
|
Провінційна історія
|
5
|
Барташевич Костянтин Михайлович
|
5
|
Анатолій Саган
|
5
|
Барладим Андрій Андрійович
|
5
|
Новоторжський повіт
|
5
|
Радзимінські
|
5
|
Рагозіна Тетяна (легкоатлетка)
|
5
|
Запорожець за Дунаєм (фільм, 1939)
|
5
|
Лісовий звір
|
5
|
Громадська сила
|
5
|
Стоянов Едуард Миколайович
|
5
|
Меезія багнова
|
5
|
Сухарєв Ілля Геннадійович
|
5
|
Сторінка
|
5
|
Гриценко Олексій Анатолійович
|
5
|
Матеріальне забезпечення
|
5
|
Стольник сяноцький
|
5
|
Андрій Геворгян
|
5
|
Маландін Герман Капітонович
|
5
|
Значний військовий товариш
|
5
|
Андрій (Маруцак)
|
5
|
Радио Свобода
|
5
|
Зеленоплідниця фіолетова
|
5
|
Господня риба
|
5
|
Андріанова Валентина (легкоатлетка)
|
5
|
Радио «Свобода»
|
5
|
Мащенко Дмитро Олександрович
|
5
|
Сторубльовцев Валерій Олегович
|
5
|
Марина Медвідь
|
5
|
Марія Пономарьова
|
5
|
Ратніков Роман Гнатович
|
5
|
Гуляєва Ніна Іванівна
|
5
|
Стікта закопчена
|
5
|
Меланелія елегантна
|
5
|
Гудим-Левкович Сергій Миколайович
|
5
|
Асланян Людмила Дмитрівна
|
5
|
Група 239
|
5
|
Понто-Каспійські види
|
5
|
Гудименко Анатолій Олександрович
|
5
|
Райчєв Олександр Іванович
|
5
|
Гукерія блискуча
|
5
|
Мартиросян Георгій Хачатурович
|
5
|
Гран-прі Німеччини з боротьби 2004
|
5
|
Редколегія
|
5
|
Суверенність
|
5
|
Артистка (фільм)
|
5
|
Бата Недич
|
5
|
Артемівський завод з обробки кольорових металів
|
5
|
Магометанське кладовище
|
5
|
Гран-прі Німеччини з боротьби 2003
|
5
|
Раймонда (балет)
|
5
|
Гуменюк Олександр Павлович
|
5
|
Райкович Андрій Павлович
|
5
|
Суворов Всеволод Леонідович
|
5
|
Суворове (значення)
|
5
|
Ступакевич Борис Володимирович
|
5
|
Груша лісова
|
5
|
Батраченко Андрій Вікторович
|
5
|
Аткарський повіт
|
5
|
Збірна СРСР з волейболу
|
5
|
Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу
|
5
|
Мардін
|
5
|
Рамазан Муслімов
|
5
|
Збудження (фізика)
|
5
|
Мазуренко Олексій Іванович
|
5
|
Майндшер
|
5
|
Струве Василь Васильович
|
5
|
Заїкін Іван Михайлович
|
5
|
Атоммаш (футбольний клуб)
|
5
|
Атаманенко Віктор (кінооператор)
|
5
|
Макара Володимир Арсенійович
|
5
|
Астрагал яйцеплідний
|
5
|
Одного чудового дня
|
5
|
Раєвський Олександр Анатолійович
|
5
|
Мардань Олександр Євгенійович
|
5
|
Губкін (футбольний клуб)
|
5
|
Грушанкові
|
5
|
Губська Валентина Юріївна
|
5
|
Астрагал монпелійський
|
5
|
Астрагал зверхуволосистий
|
5
|
Політична партія «Правда»
|
5
|
Астрагал Крайни
|
5
|
Суворове (прізвище)
|
5
|
Раміль Сабітов
|
5
|
Антоній Стаховський
|
5
|
Байкальська вулиця (Дніпро)
|
5
|
Попова Тетяна Володимирівна
|
5
|
Степанова Ангеліна Йосипівна
|
5
|
Бедусенко Сергій Валентинович
|
5
|
Ніч самогубця
|
5
|
Марічка
|
5
|
Аргументи і факти
|
5
|
Ніч перед світанком
|
5
|
Маккабі (Явне)
|
5
|
Максим Василенко
|
5
|
Громадянин Ніхто
|
5
|
Той, хто не спить
|
5
|
Одеська футбольна ліга
|
5
|
Апіян Артур Нептунович
|
5
|
Бежиград (стадіон)
|
5
|
МКТ-Араз
|
5
|
Заслужений діяч науки і техніки
|
5
|
Грабовий Вадим (легкоатлет)
|
5
|
Земснаряд
|
5
|
Заслужений діяч мистецтв Білоруської РСР
|
5
|
Зеніт (Пенза)
|
5
|
Малі десантні кораблі на повітряній подушці проекту 12321
|
5
|
Антопільський район
|
5
|
Злинка альпійська
|
5
|
Базай Дмитро Павлович
|
5
|
Гуськова Оксана (легкоатлетка)
|
5
|
Разумовська Людмила Миколаївна
|
5
|
Ніщицькі
|
5
|
Стецишин Віталій Олегович
|
5
|
Степом, степом
|
5
|
Гран-прі «Іван Яригін» 2013
|
5
|
Стрешнєва Євдокія Лук'янівна
|
5
|
Маруся Богуславка (п'єса)
|
5
|
Армія Монгольської імперії
|
5
|
Суддя міжнародної категорії
|
5
|
Зелена бухта
|
5
|
Армавір (футбольний клуб, Росія)
|
5
|
Одеське бальнеологічне товариство
|
5
|
Макаров Олександр Павлович
|
5
|
Манук Депоян
|
5
|
Обранець долі
|
5
|
Грибков Юрій Васильович
|
5
|
Баштакова Ганна (легкоатлетка)
|
5
|
Бджоли і люди
|
5
|
Градоначальники Мелітополя
|
5
|
Радіоприлад
|
5
|
Баженов Віктор Андрійович
|
5
|
Аржавкін Олександр Федорович
|
5
|
Радіопередача
|
5
|
Нічлава (гурт)
|
5
|
Оборона Царицина
|
5
|
МНС Росії
|
5
|
Маарах
|
5
|
Нефрома загорнута
|
5
|
Меланелія незабарвлена
|
5
|
Пупов Станіслав Сергійович
|
5
|
Дмитро Михайлович Грізні Очі
|
5
|
Дмитро Зінченко
|
5
|
Мукачівський правозахисний центр
|
5
|
Музичний наголос
|
5
|
Музей історії села Старосілля
|
5
|
Мудраченко Микола Романович
|
5
|
Для домашнього вогнища
|
5
|
Тепло рідного дому
|
5
|
Пустельниця головчаста
|
5
|
Теньковський Михайло Гордійович
|
5
|
Призери Літніх Паралімпійських ігор 2016 за хронологією
|
5
|
Індустріальний шляхопровід
|
5
|
Настоянка
|
5
|
Моя дочка
|
5
|
Мошинські
|
5
|
Дмитро Олексійович
|
5
|
Муренко Іван Антонович
|
5
|
Моторний Віталій Павлович
|
5
|
Дніпропетровське вище училище фізичної культури
|
5
|
Дніпроспецсталь (хокейний клуб)
|
5
|
Псамофіт
|
5
|
Нарим
|
5
|
Дніпропетровський індустріальний технікум
|
5
|
Дівчина з персиками (телесеріал)
|
5
|
Термінус (журнал)
|
5
|
Наримський край
|
5
|
Ігровий
|
5
|
Іларіон (Кочергін)
|
5
|
Іду до вас
|
5
|
Ідіот (телесеріал)
|
5
|
Дмитрієва Антоніна Іванівна
|
5
|
Птеригоневр Козлова
|
5
|
Діялог (журнал)
|
5
|
Евангелістський цвинтар Варшави
|
5
|
Птушкіна Надія Михайлівна
|
5
|
Мотузочка (мультфільм)
|
5
|
Наталія Алєксєєнко
|
5
|
Тернопільська губернія
|
5
|
Північна Таврія
|
5
|
При загадкових обставинах
|
5
|
Ердман Георгій (легкоатлет)
|
5
|
Інститут теоретичної фізики імені О. І. Ахієзера Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут» НАН України
|
5
|
Еремогоне скельна
|
5
|
Джальма
|
5
|
Преса України
|
5
|
Десмідіум Бейлі
|
5
|
Ентоломові
|
5
|
Науковий вісник Ужгородського університету
|
5
|
Театр імені Моссовета
|
5
|
Московський драматичний театр імені М. М. Єрмолової
|
5
|
Ескадра повертає на Захід
|
5
|
Під Золотим орлом
|
5
|
Театр на Малій Бронній
|
5
|
Московський державний текстильний університет імені О. М. Косигіна
|
5
|
Пшерембські
|
5
|
Московський текстильний інститут
|
5
|
Дике кохання
|
5
|
Телемарафон
|
5
|
Інститут будівельної механіки АН УРСР
|
5
|
Екстрасенс (фільм, 1992)
|
5
|
Дивні
|
5
|
Привокзальна площа (Миколаїв)
|
5
|
Привокзальна вулиця (Дніпро)
|
5
|
Прибудова
|
5
|
Пучков Павло Васильович
|
5
|
Дивинський район
|
5
|
Енергія (Волзький)
|
5
|
Теледрама
|
5
|
Інститут медицини праці Академії медичних наук України
|
5
|
Дивина борошниста
|
5
|
Інститут монокристалів НАН України
|
5
|
Московський інститут сталі і сплавів
|
5
|
Енергоринок
|
5
|
Московський технологічний інститут
|
5
|
Ігнатьєв Анатолій Васильович
|
5
|
Тернопільська обласна премія імені Володимира Гнатюка
|
5
|
Московський державний обласний університет
|
5
|
Доронін Юрій Вікторович
|
5
|
Набоков Володимир Дмитрович
|
5
|
Міріостома стрижневидна
|
5
|
Дуб кошенільний
|
5
|
Дорош Володимир Мирославович
|
5
|
Єлизавета Олексіївна
|
5
|
Прокопович Микола Костянтинович
|
5
|
Дубенський держлісгосп
|
5
|
Тишкевич Юрій Григорович
|
5
|
Міріостома дірчаста
|
5
|
Єпископ перемишльський
|
5
|
Мірошниченко Олена Миколаївна
|
5
|
Дормидонтов В'ячеслав Анатолійович
|
5
|
Міністр освіти
|
5
|
Міністр оборони Російської Федерації
|
5
|
Провулок Кравцова (Харків)
|
5
|
Дуб болотний
|
5
|
Єжи Сперка
|
5
|
Донченко Степан (легкоатлет)
|
5
|
Товариство з вивчення Амурського краю
|
5
|
Міхін Станіслав Миколайович
|
5
|
Драфт НХЛ 2003
|
5
|
Драфт НХЛ 2002
|
5
|
Євдокимова Алефтіна Миколаївна
|
5
|
Євдокія Олексіївна
|
5
|
Євлогій (Георгієвський)
|
5
|
Міхурниця альпійська
|
5
|
Міхельсон Іван Іванович
|
5
|
Єдність (стадіон)
|
5
|
Драфт НХЛ 1994
|
5
|
НТВ Мир
|
5
|
Євроформат (пляжний футбольний клуб)
|
5
|
На зорі туманної юності (фільм, 1970)
|
5
|
Міське кладовище № 6 (Харків)
|
5
|
Драфт НХЛ 1979
|
5
|
Єдинство (Уб)
|
5
|
Міністр внутрішніх справ Російської імперії
|
5
|
Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
|
5
|
Івахів Ганна Броніславівна
|
5
|
Міжнародний євразійський рух
|
5
|
Іваницький Василь Тарасович
|
5
|
Мінералогічний журнал
|
5
|
Довгий Антон Андрійович
|
5
|
Приходько Кирило Михайлович
|
5
|
Міклош Берчені
|
5
|
Назар Стодоля (фільм, 1989)
|
5
|
Іванов Олександр Гаврилович
|
5
|
Іван Ясній
|
5
|
Прохоров Юрій Олексійович
|
5
|
Міжнародна інженерна академія
|
5
|
Іванова Людмила Мстиславівна
|
5
|
Добрі наміри
|
5
|
Міжнародна слов'янська академія наук
|
5
|
Дюженко Сергій Олександрович
|
5
|
Міжнародна премія імені Богдана-Нестора Лепкого
|
5
|
Іваненко Ольга Ігорівна
|
5
|
Іван Челядниний
|
5
|
Титов Віктор Абросимович
|
5
|
Про мишеня, яке хотіло стати сильним
|
5
|
Єршаков Пилип Опанасович
|
5
|
Проспект Героїв Сталінграда (Севастополь)
|
5
|
Проспект Курчатова (Харків)
|
5
|
Доманинці
|
5
|
Міністерство охорони здоров'я СРСР
|
5
|
Долинін Дмитро Олексійович
|
5
|
Дукачик
|
5
|
І завтра жити
|
5
|
Мінуарція дністровська
|
5
|
Міністерство культури СРСР
|
5
|
Тирлич роздільний
|
5
|
Ібрагім Шишман
|
5
|
Тимур Беляк
|
5
|
Тижненко Олександр Моїсейович
|
5
|
Міністерство внутрішніх справ Російської Федерації
|
5
|
Довжик Роман Петрович
|
5
|
Під дахами великого міста
|
5
|
Етюд (малюнок)
|
5
|
Меланохалеа елегантна
|
5
|
Нижньоломовський повіт
|
5
|
Дві Юлії
|
5
|
Забродська Наталія Миколаївна
|
5
|
Адміністративно-територіальний поділ міста федерального значення Севастополя
|
5
|
Таврія (гандбольний клуб, Мелітополь)
|
5
|
Микула Євген Іванович
|
5
|
Піткяранта
|
5
|
Нижнє Поволжя
|
5
|
Милославський Ілля Данилович
|
5
|
Загальна хірургія
|
5
|
Академік-секретар
|
5
|
Академік Сергій Корольов (судно)
|
5
|
Загальновійськова академія збройних сил Російської Федерації
|
5
|
Микола Миколайович Молодший
|
5
|
Микола Коляда
|
5
|
Академічне веслування на літній Універсіаді 2013 — четвірка без рульового (жінки)
|
5
|
Забарило Анатолій Юрійович
|
5
|
Березина (значення)
|
5
|
Академія (футбольний клуб, Тольятті)
|
5
|
Пісочний годинник (мультфільм)
|
5
|
Таманський відділ
|
5
|
Автомобіліст (гандбольний клуб, Бровари)
|
5
|
Автономна область Радянського Союзу
|
5
|
Мисливствознавство
|
5
|
Мисенков Юрій Ельяшевич
|
5
|
Автошлях Т 0209
|
5
|
Неріпи
|
5
|
Авідзба Анатолій Мканович
|
5
|
Неспокійне літо
|
5
|
Агандеї
|
5
|
Несе Галя воду
|
5
|
Так тримати!
|
5
|
Де ти, Блакитна Попелюшко?..
|
5
|
Неслухняна мама
|
5
|
Таганрог (футбольний клуб)
|
5
|
Тавхелідзе Альберт Никифорович
|
5
|
Нова сила
|
5
|
Загибель імперії (телесеріал)
|
5
|
Дейнеко Юрій Миколайович
|
5
|
Закліка Тарло
|
5
|
Алтайська Віра Володимирівна
|
5
|
Альгіс Матульоніс
|
5
|
Закарпатська реформатська церква
|
5
|
Новопашин Аркадій Аркадійович
|
5
|
Альтерман Володимир Ісаакович
|
5
|
Новопразький район
|
5
|
Данилова Наталія Юріївна
|
5
|
Ментівські війни. Київ (телесеріал)
|
5
|
Сільська вчителька
|
5
|
Потапенко Юрій Михайлович
|
5
|
Данилишин Віктор Богданович
|
5
|
Аманауз
|
5
|
Американський театр балету
|
5
|
Залопань (місцевість)
|
5
|
Амері (Тбілісі)
|
5
|
Сімферопольська вулиця (Дніпро)
|
5
|
Александров Вадим Олександрович
|
5
|
Два Івани
|
5
|
Новгородська єпархія
|
5
|
Академія наук Турина
|
5
|
Загребля (значення)
|
5
|
Ми — жінки. Солодке життя
|
5
|
Новаторфільм
|
5
|
Аконіт шерстистовусий
|
5
|
Аконіт шерстистовустий
|
5
|
Мещерякова Алла Дмитрівна
|
5
|
Акулова Тамара Василівна
|
5
|
Мерперт Микола Якович
|
5
|
Загребля (прізвище)
|
5
|
Задніпровський Микола Леонідович
|
5
|
Дацишин Віталій Олександрович
|
5
|
Новеліст
|
5
|
Піїтика
|
5
|
Александр Браницький
|
5
|
Мерінгія трижилкова
|
5
|
Дейнека Олександр Олександрович
|
5
|
Автобуси у Харкові
|
5
|
Твій люблячий друг
|
5
|
Молчанов Кирило Володимирович
|
5
|
Моноліт (Чорноморськ)
|
5
|
Таємниця вілли
|
5
|
Жили-були думки
|
5
|
Президент компанії
|
5
|
Президент УНР в екзилі
|
5
|
Ісси
|
5
|
Істомін Яків Олексійович
|
5
|
Наші гроші
|
5
|
Працьовита старенька
|
5
|
Прангос трироздільний
|
5
|
Молодожон (фільм)
|
5
|
Молоде життя (журнал)
|
5
|
Історична таблиця призерів чемпіонатів України з футболу
|
5
|
Молода гвардія (роман)
|
5
|
Православие и мир
|
5
|
Іркутське військове училище
|
5
|
Монументальна скульптура
|
5
|
Молдовський воєвода
|
5
|
Національна інженерна академія США
|
5
|
Іов (Тивонюк)
|
5
|
Московська слов'яно-греко-латинська академія
|
5
|
Жабриця Лемана
|
5
|
Іон Унгуряну
|
5
|
Державний університет управління
|
5
|
Жандаров Кирило Валерійович
|
5
|
Державний комітет рибного господарства України
|
5
|
Жар-птиця (мультфільм)
|
5
|
Державний Архів Миколаївської області
|
5
|
Жаров Олександр Олексійович
|
5
|
Жгун Світлана Миколаївна
|
5
|
Національний фонд «Україна — дітям»
|
5
|
Національний центр театрального мистецтва імені Леся Курбаса
|
5
|
Національний інститут проблем міжнародної безпеки
|
5
|
Підляські воєводи
|
5
|
Моргунов Олексій Борисович
|
5
|
Історичний факультет
|
5
|
Молдавський науково-дослідний інститут виноградарства і виноробства
|
5
|
Пісковий годинник (мультфільм)
|
5
|
Демерджі Дмитро Лазарович
|
5
|
Некрасова Елла Георгіївна
|
5
|
Михайло Ростиславич
|
5
|
Журавненська мирна угода
|
5
|
Журба Віктор (легкоатлет)
|
5
|
Михайло Горносталь
|
5
|
Михайло Брозинський
|
5
|
Пінен
|
5
|
Журнал Московской Патриархии
|
5
|
Тарасова Гора (мотофестиваль)
|
5
|
Піненко Олександр Сергійович
|
5
|
Дельфіній високий
|
5
|
Аврамчук Іванна Іванівна
|
5
|
За Віру, Царя і Вітчизну
|
5
|
Авранек Ульріх Йосипович
|
5
|
Тамнолія щетиниста
|
5
|
За все тобі дякую
|
5
|
Авангард (Свалява)
|
5
|
Пікшуєв
|
5
|
Жовтушник кринкський
|
5
|
Історія української літературної мови
|
5
|
Підміська (зупинний пункт, Південна залізниця)
|
5
|
Мокшанський повіт
|
5
|
Історія КПРС
|
5
|
Депутат рейхстагу Третього рейху
|
5
|
Мозаїка. Інструкція до гри
|
5
|
Ташкентська кіностудія
|
5
|
Жостер
|
5
|
День ангела (фільм, 1968)
|
5
|
Михайлов (місто)
|
5
|
Невський Володимир Іванович
|
5
|
Їжачок і дівчинка
|
5
|
Невідомий, якого знали всі
|
5
|
Незрима робота
|
5
|
Тарутинський бій
|
5
|
Жук Вадим Дмитрович
|
5
|
Правила угону
|
5
|
Лікоподієла заплавна
|
5
|
Боголюбов Ігор Павлович
|
5
|
Березина (прізвище)
|
5
|
Русалка (опера Даргомижського)
|
5
|
Симеон Олексійович
|
5
|
Крачковська Ніна Василівна
|
5
|
Красносілля (прізвище)
|
5
|
Красносілля (значення)
|
5
|
Кегельбан
|
5
|
Пам'ятна медаль за війну 1918—1921
|
5
|
Плоска (прізвище)
|
5
|
Симонян Надія Семенівна
|
5
|
Пам'ятний знак
|
5
|
Краснознаменськ (футбольний клуб)
|
5
|
Вознесенський монастир
|
5
|
Краснодар-2000
|
5
|
Рускус під'язиковий
|
5
|
Войцех Урбанський
|
5
|
Волга Євген Юрійович
|
5
|
Симонов Володимир Олександрович
|
5
|
Владислав Климчук
|
5
|
Плоска (значення)
|
5
|
Палладій (Камінський)
|
5
|
Височин Спартак Леонідович
|
5
|
Каїнові сльози
|
5
|
Квініхідзе Леонід Олександрович
|
5
|
Виходцева Інна Миколаївна
|
5
|
Вишивальниця в сутінках
|
5
|
Пазенко Єгор Станіславович
|
5
|
Крестці
|
5
|
Рудяков Олексій Андрійович
|
5
|
Віла-Нова (Гоянія)
|
5
|
Вілніс Бекеріс
|
5
|
Синхронне плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2019 — група, технічна програма
|
5
|
Синтаксима
|
5
|
Краєзнавчий музей Володарського району
|
5
|
Краєвський Ігор Євгенійович
|
5
|
Квітка-Галина Зорич-Кондрацька
|
5
|
Син чемпіона
|
5
|
Волгоградська державна академія фізичної культури
|
5
|
Краковецький Андрій (легкоатлет)
|
5
|
Висоцький Аркадій Володимирович
|
5
|
Кинопоиск
|
5
|
Парку темного неба Полонини
|
5
|
Володимир Васильович Бешанов
|
5
|
Серпій донецький
|
5
|
Костюк Степан Володимирович
|
5
|
Серп і молот (стадіон, Харків)
|
5
|
Володимир Мазанов
|
5
|
Ряжськ
|
5
|
Пармелія елегантна
|
5
|
Костянтин Коновалов
|
5
|
Плато Юнайтед
|
5
|
Середній Єгорлик
|
5
|
Володимир Потоцький
|
5
|
Рівненський замок
|
5
|
Костриця гірська
|
5
|
Костриця Порціуса
|
5
|
Костопальня
|
5
|
Серце матері
|
5
|
Кимак Леонід Борисович
|
5
|
Келерія струнка
|
5
|
Плодоріжка запашна
|
5
|
Крайній Камінь
|
5
|
Кендир Русанова
|
5
|
Кравченко Володимир Олександрович
|
5
|
Сибіряк (футбольний клуб)
|
5
|
Волинська єпархія Українського екзархату
|
5
|
Кравченко Андрій Гарійович
|
5
|
Кенігсон Володимир Володимирович
|
5
|
Рутвиця гачкувата
|
5
|
Кецховелі Ладо
|
5
|
Військово-дипломатична академія
|
5
|
Волков Павло Михайлович
|
5
|
Кердея
|
5
|
Коцюбинський Роман Михайлович
|
5
|
Плодоріжка
|
5
|
Кестеньга
|
5
|
Паралімпійський чемпіонат світу з легкої атлетики 2017
|
5
|
Кривко Михайло Петрович
|
5
|
Кривоглаз Михайло Олександрович
|
5
|
Партія угорців України
|
5
|
Російський драматичний театр Литви
|
5
|
Вербівський Степан Павлович
|
5
|
Вергунка
|
5
|
Погранична вулиця (Миколаїв)
|
5
|
Пограбування по-жіночому
|
5
|
Вересень 1943
|
5
|
Російський державний університет нафти і газу імені І. М. Губкіна
|
5
|
Погорельцев Валерій Олександрович
|
5
|
Веселенька поїздка
|
5
|
Кріохірургія
|
5
|
Крюковський Анатолій Сергійович
|
5
|
Гаврилов Всеволод Сергійович
|
5
|
Гаврило
|
5
|
Веслування на байдарках і каное на літній Універсіаді 2013 — байдарка-четвірка 200 метрів (чоловіки)
|
5
|
Веслування на байдарках і каное на літній Універсіаді 2013 — каное-четвірка 1000 метрів (чоловіки)
|
5
|
Габруський Любомир Миколайович
|
5
|
Габрилович Євген Йосипович
|
5
|
Карначівка (станція)
|
5
|
Газ України
|
5
|
Веслування на байдарках і каное на літній Універсіаді 2013 — каное-четвірка 500 метрів (чоловіки)
|
5
|
Кубок Азовмаша 2013
|
5
|
Подруга особливого призначення
|
5
|
Кубок Лібертадорес 2007
|
5
|
Кубок Кримтеплиці
|
5
|
Карашевський Володимир Ігорович
|
5
|
Кубок Вантаа з боротьби 2011
|
5
|
Подорожник степовий
|
5
|
Карван
|
5
|
Очиток Рупрехта
|
5
|
Ксенофонтов Олександр Сергійович
|
5
|
Ведьонкін Анатолій Анатолійович
|
5
|
Слов'янськ (автостанція)
|
5
|
Карикатурист
|
5
|
Гай Григорій Аронович
|
5
|
Великий громадянин
|
5
|
Російський державний педагогічний університет імені О. І. Герцена
|
5
|
Ксенофонтова Людмила Петрівна
|
5
|
Крохмаль Володимир Олександрович
|
5
|
Погляд (мультфільм)
|
5
|
Синій пакет
|
5
|
Рудик Микола Володимирович
|
5
|
Катерина Радзивілл
|
5
|
Ситник тупопелюстковий
|
5
|
Катеєти
|
5
|
Павлівське військове училище
|
5
|
Повечеровський Сергій Адамович
|
5
|
Випадок з газетної практики
|
5
|
Павліш Тарас Романович
|
5
|
Криворучко Олександр Юрійович
|
5
|
Катерина Павлівна Романова
|
5
|
Випереджаюча вітер
|
5
|
Вінницька єпархія Українського екзархату
|
5
|
Кафедра урології Національного медичного університету імені Олександра Богомольця
|
5
|
Площа Ринок (Дрогобич)
|
5
|
Руднєв Борис Вікторович
|
5
|
Високе (зупинна платформа)
|
5
|
Руднєв Лев Володимирович
|
5
|
Ситняг багатостебловий
|
5
|
Павлівка (Харків)
|
5
|
Вести.ру
|
5
|
Павло Полуботок (фільм)
|
5
|
Скапанія швейцарська
|
5
|
Весілля (фільм, 1974)
|
5
|
Кролл Анатолій Ошерович
|
5
|
Павло (Колосов)
|
5
|
Катальпа чудова
|
5
|
Вітеринка нарцисоквіткова
|
5
|
Скабіоза українська
|
5
|
Вітер зі Сходу
|
5
|
Рубіжне (автостанція)
|
5
|
Кримські зорі
|
5
|
Провінційний анекдот
|
5
|
Рофе-Бекетов Федір Семенович
|
5
|
Повітрофлотський шляхопровід
|
5
|
Кримське заповідно-мисливське господарство
|
5
|
Категорія складності
|
5
|
Ситуація 202
|
5
|
Волонтерська партія України
|
5
|
Волошин Микола Миколайович
|
5
|
Карась Сава Леонтійович
|
5
|
Колегіум єзуїтів (Ярослав)
|
5
|
Переяславська єпархія
|
5
|
Свердловський юридичний інститут
|
5
|
Клеома донецька
|
5
|
Клубний Чемпіонат України з настільного тенісу
|
5
|
Вулиця Кубійовича (Львів)
|
5
|
Вулиця Кулакова (Севастополь)
|
5
|
Колесник Вадим Володимирович
|
5
|
Вулиця Труша (Львів)
|
5
|
Вулиця Коновальця (Броди)
|
5
|
Коксохім-Сталь (баскетбольний клуб)
|
5
|
Савельєва Людмила Михайлівна
|
5
|
Коксохім-Сталь(баскетбольний клуб)
|
5
|
Вулиця Тролейбусна (Тернопіль)
|
5
|
Вулиця Леваневського (Дніпро)
|
5
|
Вулиця Лермонтова (Запоріжжя)
|
5
|
Сахаров Володимир Вікторович
|
5
|
Кололеженея Россетта
|
5
|
Класс Ігор Йосипович
|
5
|
Перлівка ряба
|
5
|
Кладофора далматська
|
5
|
Вулиця Шолом-Алейхема (Дніпро)
|
5
|
Вулиця Шевченка (Броди)
|
5
|
Вулиця Дмитра Шкоропада (Прилуки)
|
5
|
Перемишльська гімназія
|
5
|
Рішення суддів
|
5
|
Вулиця Дувановська
|
5
|
Колоратурне сопрано
|
5
|
Колоніальні поселення українців
|
5
|
Класифікатор ДФС
|
5
|
Вулиця Житня (Прилуки)
|
5
|
Вулиця Зигіна (Полтава)
|
5
|
Вулиця Челюскінців (Умань)
|
5
|
Вулиця Карпінського (Львів)
|
5
|
Свято-Миколаївський собор (Євпаторія)
|
5
|
Вулиця Князів Коріатовичів (Вінниця)
|
5
|
Перепис населення СРСР 1939
|
5
|
Вулиця Ломоносова (Мелітополь)
|
5
|
Сатаров Юрій Андрійович
|
5
|
Колпиков Володимир (легкоатлет)
|
5
|
Вулиця Петра Калнишевського (Кременчук)
|
5
|
Вулиця Старобрідська (Броди)
|
5
|
Вулиця Соборна (Сміла)
|
5
|
Вулиця Соборна (Іллінці)
|
5
|
Сандалов Леонід Михайлович
|
5
|
Сазонова Ніна Опанасівна
|
5
|
Кобзар 2015
|
5
|
Вулиця Переяславська (Кременчук)
|
5
|
Сампо з Лапландії
|
5
|
Савіна Ірина Вадимівна
|
5
|
Вулиця Поповича (Львів)
|
5
|
Самотня жінка бажає познайомитись
|
5
|
Самойленко Валерій Григорович
|
5
|
Вулиця Самійла Кішки (Черкаси)
|
5
|
Салмі
|
5
|
Самарський державний медичний університет
|
5
|
Самець (притока Горині)
|
5
|
Когут Георгій Іванович
|
5
|
Санкт-Петербурзька лісотехнічна академія
|
5
|
Сарік Андреасян
|
5
|
Вулиця Тернопільська (Броди)
|
5
|
Вулиця Макарова (Рівне)
|
5
|
Петров Андрій Олексійович
|
5
|
Саратовське танкове училище
|
5
|
Савенчук Олександр Михайлович
|
5
|
Вулиця Медова (Тернопіль)
|
5
|
Вулиця Миколи Карпенка (Тернопіль)
|
5
|
Вулиця Миколи Руденка (Дніпро)
|
5
|
Кміт Леонід Олександрович
|
5
|
Вулиця Новгородська (Харків)
|
5
|
Козловський повіт
|
5
|
Вулиця Молодіжна (Кременчук)
|
5
|
Козлов Валерій Веніамінович
|
5
|
Вулиця Наливайка (Львів)
|
5
|
Козирський Володимир Глібович
|
5
|
Козельці сумнівні
|
5
|
Санкт-Петербурзький археологічний інститут
|
5
|
Колпаков Віктор Михайлович
|
5
|
Вулиця Шпитальна (Тернопіль)
|
5
|
Китайко Ігор Миколайович
|
5
|
Корзун Василь Іванович
|
5
|
Пацерін Олексій Вікторович
|
5
|
Вошерія прибережна
|
5
|
Корнієнко Ніна Григорівна
|
5
|
Корноухов Микола Іванович
|
5
|
Коритко Роман Федорович
|
5
|
Воєнний роман
|
5
|
Впізнай мене
|
5
|
Коренєв Станіслав Георгійович
|
5
|
Воротілін Олексій Михайлович
|
5
|
Сергєєв Филимон Іванович
|
5
|
Всеволод Мстиславич (князь смоленський)
|
5
|
Київське виробниче об'єднання імені С. П. Корольова
|
5
|
Відкритий лист селезня
|
5
|
Кооператор
|
5
|
Конюшина темно-каштанова
|
5
|
Пелих Володимир Олександрович
|
5
|
Паул Буткевич
|
5
|
Король черепах
|
5
|
Відділення хімії НАН України
|
5
|
Вольська Олена Іванівна
|
5
|
Плагіотецій некероподібний
|
5
|
Волошка короткоголова
|
5
|
Кияшко Григорій Григорович
|
5
|
Плавання на літніх Паралімпійських іграх 2008 — 50 метрів вільним стилем (чоловіки)
|
5
|
Волошка тернопільська
|
5
|
Волошко Олександр Іванович
|
5
|
Паршин Сергій Іванович
|
5
|
Коротков Геннадій Петрович
|
5
|
Королькевич Анатолій Вікентійович
|
5
|
Плавання на літніх Паралімпійських іграх 2008 — 100 метрів вільним стилем (чоловіки)
|
5
|
Сергій Мелькумов
|
5
|
Королі і капуста
|
5
|
Сергій Лисенко
|
5
|
Воронін Всеволод Іванович
|
5
|
Воропаєв Геннадій Іванович
|
5
|
Сергій Горобченко
|
5
|
Всесвітні кінні ігри 2006
|
5
|
Концерт майстрів українського мистецтва
|
5
|
Кладофора вадорська
|
5
|
Вулиці Кременця
|
5
|
Комсомолець Полтавщини
|
5
|
Сельянов, Сергій Михайлович
|
5
|
Комиш озерний
|
5
|
Вулиця Бродівська (Тернопіль)
|
5
|
Село (Польща)
|
5
|
Вулиця Вакуленчука (Севастополь)
|
5
|
Перекоп (фільм)
|
5
|
Командний чемпіонат світу з шахів 2013 (жінки)
|
5
|
Вулиця Антона Чехова (Тернопіль)
|
5
|
Сезон полювання (мультфільм)
|
5
|
Вулиця Юліуша Словацького (Тернопіль)
|
5
|
Вулиця Генерала Цвєтаєва (Одеса)
|
5
|
Север'янов Євген Олексійович
|
5
|
Вулиця Героїв Крут (Дніпро)
|
5
|
Вулиця Щурата (Броди)
|
5
|
Вулиця Щепкіна (Дніпро)
|
5
|
Вулиця Ахсарова (Харків)
|
5
|
Семененко Євген Сергійович
|
5
|
Контські
|
5
|
Кондратенко Степан Федорович
|
5
|
Всеукраїнська партія духовності і патріотизму
|
5
|
Київський Міжнародний турнір з вільної боротьби 2013
|
5
|
Коновалов Ерменгельд Миколайович
|
5
|
Київський залізничний вузол
|
5
|
Всі європейські валюти
|
5
|
Від і до
|
5
|
Первомайськ (спортивний клуб)
|
5
|
Від снігу до снігу
|
5
|
Пиндик Василь Михайлович
|
5
|
Вівсюнець пустельний
|
5
|
Вівсюнець Бессера
|
5
|
Комуністична партія робітників і селян
|
5
|
Вулиця Євгена Петрушевича (Тернопіль)
|
5
|
Вулиця Євпаторійська (Маріуполь)
|
5
|
Вулиця Європейська (Іллінці)
|
5
|
Семенцова Надія Мефодіївна
|
5
|
Слюсар Антоніна Дмитрівна
|
5
|
Російська академія сільськогосподарських наук
|
5
|
Ліза Сміт
|
5
|
Легкий Микола Анатолійович
|
5
|
Ленінградське вище загальновійськове командне училище
|
5
|
Гміна Ґрабово
|
5
|
Гміна Теребежів
|
5
|
Гміна Любиковичі
|
5
|
Полювання на Вервольфа
|
5
|
Лейб-медик
|
5
|
Полювання (мультфільм)
|
5
|
Омела австрійська
|
5
|
Ленінградський театральний інститут
|
5
|
Борисфен-С
|
5
|
Легка атлетика на літній Спартакіаді народів СРСР 1979
|
5
|
Левченко Віктор Іванович
|
5
|
Левкопольський повіт
|
5
|
Оникієнко Андрій Анатолійович
|
5
|
Гліб (Савін)
|
5
|
Лебедєв Клавдій Васильович
|
5
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2012 (Гельсінкі)
|
5
|
Роговиця роговикова
|
5
|
Глухівська районна державна адміністрація
|
5
|
Олійник Леонід Артемович
|
5
|
Головний лікар
|
5
|
Головкін Гаврило Іванович
|
5
|
Бондаренко Дмитро Сергійович
|
5
|
Лижні перегони на зимових Паралімпійських іграх 2018 — естафета 2,5х4 км, мікс
|
5
|
Гожик Петро Феодосійович
|
5
|
Робочий день
|
5
|
Летючий корабель (фільм)
|
5
|
Олімп (стадіон, Олександрія)
|
5
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір 2012
|
5
|
Леопольдія тонкоцвіта
|
5
|
Говтвянська сотня
|
5
|
Борель Петро Федорович
|
5
|
Говденко Маріоніла Моісеївна
|
5
|
Леонід Кміт
|
5
|
Роговий Віктор Володимирович
|
5
|
Роговик Біберштейна
|
5
|
Глушенков Віктор Володимирович
|
5
|
Боровик Генріх Авіезерович
|
5
|
Болярка (прізвище)
|
5
|
Гичун Юрій Сергійович
|
5
|
Спартак (хокейний клуб, Львів)
|
5
|
Рождественський Віктор Андрійович
|
5
|
Полусмак Віталій Михайлович
|
5
|
Ладоньки, ладоньки
|
5
|
Спартак (Нижній Новгород)
|
5
|
Бровари (футбольний клуб)
|
5
|
КТМ-8
|
5
|
Гикавка сіра
|
5
|
Йосеф Бар-Йосеф
|
5
|
Полулях Вячеслав Владиславович
|
5
|
Брюссель (футбольний клуб)
|
5
|
Лавров Микола Григорович
|
5
|
Лаври (фільм)
|
5
|
Лавкай Василь Васильович
|
5
|
Лабораторія законодавчих ініціатив
|
5
|
Гетерофіл споріднений
|
5
|
Йосипчук Василь
|
5
|
Лазарєв Денис Дмитрович
|
5
|
Лебединець Антон Дмитрович
|
5
|
Родохортон пурпуровий
|
5
|
Боровик темно-каштановий
|
5
|
Лашин Дмитро Володимирович
|
5
|
Операція «Вундерланд»
|
5
|
Спондоліки
|
5
|
Спокуса Дон Жуана
|
5
|
Ластовень проміжний
|
5
|
Глуха кропива гола
|
5
|
Зіркоплідник частуховий
|
5
|
Брагін Олександр Петрович
|
5
|
Бочаров Едуард Никандрович
|
5
|
Бояр Руслан Леонідович
|
5
|
Родіонов Юрій Сергійович
|
5
|
Йожеф Вінклер
|
5
|
Глибока Долина (прізвище)
|
5
|
Лактіонов Олександр Юрійович
|
5
|
Глибока Долина (значення)
|
5
|
Лимерівна (фільм)
|
5
|
Болярка (значення)
|
5
|
Кіржецький Стефан
|
5
|
Битюкова Ольга Борисівна
|
5
|
Олександр Данильченко
|
5
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2013 (Баку)
|
5
|
Львівський трикутник
|
5
|
Лучні ґрунти
|
5
|
Олександр Потоцький
|
5
|
Олександр Пятков
|
5
|
Битва на водоспаді 2013
|
5
|
Олександр Робак
|
5
|
Горделімус європейський
|
5
|
Благовіщенське вище танкове командне училище
|
5
|
Олександр Тимофєєв
|
5
|
Благомай
|
5
|
Гомфові
|
5
|
Блазма (футбольний клуб)
|
5
|
Гомфальні
|
5
|
Лук'янець Олена Олександрівна
|
5
|
Любі мої
|
5
|
Старикова Світлана Іванівна
|
5
|
Луганський завод гірничого машинобудування
|
5
|
Репресовані мешканці Бучача
|
5
|
Староста жидачівський
|
5
|
Берестечківський район
|
5
|
Лігензи
|
5
|
Берлізєв Максим Анатолійович
|
5
|
Старовинна балада
|
5
|
Берізки (значення)
|
5
|
Берізки (прізвище)
|
5
|
Ліга визволення України
|
5
|
Люди і дельфіни
|
5
|
Лівенський повіт
|
5
|
Бессарабська височина
|
5
|
Олег Туранський
|
5
|
Олейнік Анатолій Олександрович
|
5
|
Люцерна жовта
|
5
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2012 (Баку)
|
5
|
Гордієнко Михайло Іванович
|
5
|
Гольдін Вадим Якович
|
5
|
Золотухін Лев Федорович
|
5
|
Липов Олександр Олександрович
|
5
|
Лозова Павлівка
|
5
|
Олексій Матіас
|
5
|
Олексій Олексійович
|
5
|
Локомотив (футбольний клуб, Калуга)
|
5
|
Локомотив (Гомель)
|
5
|
Голос Берестейщини
|
5
|
Бойко Вікторія Михайлівна
|
5
|
Спірея звіробоєлиста
|
5
|
Бойова стійкість
|
5
|
Боголюбов Юрій Миколайович
|
5
|
Лобинцева Галина Степанівна
|
5
|
Ризький повіт
|
5
|
Головчинські
|
5
|
Головний рабин
|
5
|
Лицар Вася
|
5
|
Лисичанська ТЕЦ
|
5
|
Болтнєв Андрій Миколайович
|
5
|
Богоніс Григорій Іванович
|
5
|
Ломикамінь карпатський
|
5
|
Золоті ключі (тріо)
|
5
|
Голуб Єгор Ігорович
|
5
|
Олександрівка (значення)
|
5
|
Олександрівка (прізвище)
|
5
|
Луганськ (автовокзал)
|
5
|
Лтава (стадіон)
|
5
|
Бобриков Андрій Іванович
|
5
|
Лофосифонія повзуча
|
5
|
Лорансія чашоподібна
|
5
|
Бобровський Анатолій Олексійович
|
5
|
Рижов Олександр Іванович
|
5
|
Богачик Петро Тарасович
|
5
|
Лопатин Антон Іванович
|
5
|
Лопата (гора)
|
5
|
Богданов Максим Вікторович
|
5
|
Олексій Глизін
|
5
|
Голос пам'яті
|
5
|
Ломикамінь мохоподібний
|
5
|
Кісін Віктор Романович
|
5
|
Гессен-Нассау
|
5
|
Оха
|
5
|
Вайда прибережна
|
5
|
Вадим Алісов
|
5
|
Вадим Савицький
|
5
|
Пойда Денис Вікторович
|
5
|
Кубок світу з біатлону 2005-2006
|
5
|
Калуський коледж культури і мистецтв
|
5
|
Каліщук Микола Володимирович
|
5
|
Росвигово
|
5
|
Кубок світу з біатлону 2004-2005
|
5
|
Вавжинець Сталіньський
|
5
|
Вайнерман Ігор
|
5
|
Ганна Фарландська
|
5
|
Сніг у липні
|
5
|
Кубок світу з біатлону 2001-2002
|
5
|
Кам'яна доба (мультфільм)
|
5
|
Кам'янка (притока Уманки)
|
5
|
Кубок світу з біатлону 2000-2001
|
5
|
Калитва (річка)
|
5
|
Снітько Олександр Іванович
|
5
|
Кубок світу з біатлону 1999-2000
|
5
|
Кузін Валерій Анатолійович
|
5
|
Білі троянди надії
|
5
|
Біліченко
|
5
|
Гвоздика стиснуточашечкова
|
5
|
Полит.ру
|
5
|
Кулагін Леонід Миколайович
|
5
|
Казновська Зоя Федорівна
|
5
|
Осока щетиниста
|
5
|
Совіньйон (футбольний клуб)
|
5
|
Ромуалдс Анцанс
|
5
|
В'яжучий засіб
|
5
|
Гвоздика ланцетна
|
5
|
Гвадалахара 2018
|
5
|
В мирні дні
|
5
|
Осока ячменевидна
|
5
|
Кузюріна Єлизавета Володимирівна
|
5
|
Кузовенков Євген Георгійович
|
5
|
Валентинас Масальскіс
|
5
|
Смілянський повіт
|
5
|
Соколов Борис Михайлович
|
5
|
Смирнов Олександр Ілліч (актор)
|
5
|
Капшученко Микола Васильович
|
5
|
Гальбський котел
|
5
|
Кубок України з футзалу 1997-1998
|
5
|
Караванський Олег Едуардович
|
5
|
Василенко Сергій Йосипович
|
5
|
Карамаш Софія Авксентіївна
|
5
|
Отодзо Ямада
|
5
|
Отруйні гриби
|
5
|
Каптюх Іван (легкоатлет)
|
5
|
Смирнов Микола Андрійович
|
5
|
Кубок УРСР з футболу 1945
|
5
|
Російська академія мистецтв
|
5
|
Кубок СРСР з футболу 1966
|
5
|
Карантин (фільм)
|
5
|
Галина Ткачук
|
5
|
Офіцерські дружини
|
5
|
Варганов Василь Опанасович
|
5
|
Капаністий Роман Васильович
|
5
|
Кубок світу з біатлону 1998-1999
|
5
|
Камінь-Риболов
|
5
|
Ганжа Сергій Валентинович
|
5
|
Кам'янська область
|
5
|
Остерський район
|
5
|
Кубок світу з біатлону 1994-1995
|
5
|
Ганджа Ігор Михайлович
|
5
|
Камяна селищна рада
|
5
|
Валерія Степановська
|
5
|
Кубок світу з біатлону 1992-1993
|
5
|
Кубок світу з боротьби 2006
|
5
|
Валуцький Володимир Іванович
|
5
|
Вальдштейнія гравілатоподібна
|
5
|
Кубок світу з біатлону 1990-1991
|
5
|
Вальченко Артем (легкоатлет)
|
5
|
Смулка Лев
|
5
|
Рособоронекспорт
|
5
|
Канерштейн Михайло Маркович
|
5
|
Казка про карасів, зайця і бублики
|
5
|
Білолуцький район
|
5
|
Гертихеї
|
5
|
Бундук канадський
|
5
|
Казахський державний університет
|
5
|
Сотня Жука
|
5
|
Булгаков Дмитро Олексійович
|
5
|
Бульбокомиш
|
5
|
Кучерявка відігнута
|
5
|
Кучерявий Юрій
|
5
|
Сосновський Іван Васильович
|
5
|
Роман міжгір'я
|
5
|
Георг Жено
|
5
|
Бунін Олексій Федорович
|
5
|
Сорочка зі стьожкою
|
5
|
Осада Креховецька
|
5
|
Бурбан Юрій Миронович
|
5
|
Романов Борис Андрійович
|
5
|
Кухлевський Володимир Олександрович
|
5
|
Сорока Юрій Володимирович
|
5
|
Сотня Клена
|
5
|
Полоскання
|
5
|
Буряківка (прізвище)
|
5
|
Орлов Олександр Олександрович
|
5
|
Ка-31
|
5
|
Роман (Попенко)
|
5
|
Орлов Володимир Митрофанович
|
5
|
Орлов Володимир Натанович
|
5
|
Будки (значення)
|
5
|
Роман Бровко
|
5
|
Будки (прізвище)
|
5
|
Софія 2018
|
5
|
Георгій Малков
|
5
|
Софроній (Власов)
|
5
|
Георгій Поволоцький
|
5
|
Казаков Валентин Васильович
|
5
|
Буйна (фільм)
|
5
|
Буквы
|
5
|
Сотня Очмани
|
5
|
Сотня Недолі
|
5
|
Буряківка (значення)
|
5
|
Романов Борис Леонідович
|
5
|
Гедимінас Гірдвайніс
|
5
|
Куницька Наталія Михайлівна
|
5
|
Курай туполистий
|
5
|
Особливо небезпечні... (фільм, 1979)
|
5
|
Купер Еміль Альбертович
|
5
|
Біг на 20 кілометрів
|
5
|
Біг на 500 метрів
|
5
|
Кунінгамія ланцетна
|
5
|
Бідулько Дмитро Васильович
|
5
|
Кумарин
|
5
|
Соловйов Микола Феопемптович
|
5
|
Біженство
|
5
|
Куліджанов Лев Олександрович
|
5
|
Бій під Лисянкою
|
5
|
Сокіл (Радивилів)
|
5
|
Романовський Рем Костянтинович
|
5
|
Осока притуплена
|
5
|
Осока пухнатоплода
|
5
|
Полква (футбольний клуб)
|
5
|
Романов Юрій Володимирович
|
5
|
Сонцецвіт яйцевидний
|
5
|
Сон кримський
|
5
|
Курячий брід
|
5
|
Буткевич Паул Паулович
|
5
|
Курочкін Максим Олександрович
|
5
|
Бутко Вікторія Геннадіївна
|
5
|
Осоавіахім
|
5
|
Сонсядло Іван Йосипович
|
5
|
Курортне (прізвище)
|
5
|
Курортне (значення)
|
5
|
Солодушка крейдова
|
5
|
Курило Володимир Михайлович
|
5
|
Курбські
|
5
|
Бушаков Валерій Анатолійович
|
5
|
Гемптонбург
|
5
|
Солонечник
|
5
|
Солодушка українська
|
5
|
Бєлокуров Микола Васильович
|
5
|
Карантин (фільм, 1968)
|
5
|
Подгорна (притока Толучєєвки)
|
5
|
2017 у Харківській області
|
5
|
2015 у Луганську
|
5
|
2015 у Полтаві
|
5
|
2015 у Полтавській області
|
5
|
2015 у Одесі
|
5
|
Crambe
|
5
|
2015 у Одеській області
|
5
|
Фіалка Лавренка
|
5
|
R.M. Bateman
|
5
|
2015 у Миколаївській області
|
5
|
2015 у Миколаєві
|
5
|
2015 у Львівській області
|
5
|
2015 у Луцьку
|
5
|
2015 у Луганській області
|
5
|
Тігре (футбольний клуб)
|
5
|
2015 у Рівненській області
|
5
|
2015 у Кропивницькій області
|
5
|
2015 у Кропивницькому
|
5
|
2015 у Криму
|
5
|
2015 у Кривому Розі
|
5
|
2015 у Кременчуці
|
5
|
2015 у Київській області
|
5
|
Тіні забутих предків (балет)
|
5
|
Тітта Руффо
|
5
|
Футбол (7x7) на літніх Паралімпійських іграх 2004
|
5
|
2015 у Києві
|
5
|
2015 у Запорізькій області
|
5
|
2015 у Запоріжжі
|
5
|
2015 у Закарпатській області
|
5
|
Radziwiłł Family Fee Tail
|
5
|
Rathke
|
5
|
2015 у Донецькій області
|
5
|
2015 у Хмельницькому
|
5
|
2016 у Дніпрі
|
5
|
2016 у Дніпровській області
|
5
|
2016 у Вінниці
|
5
|
2016 у Вінницькій області
|
5
|
2016 у Волинській області
|
5
|
2016 у Івано-Франківській області
|
5
|
2016 у Івано-Франківську
|
5
|
2015 у Чернігівській області
|
5
|
2015 у Чернігові
|
5
|
2015 у Чернівцях
|
5
|
2015 у Чернівецькій області
|
5
|
2015 у Черкасах
|
5
|
2015 у Хмельницькій області
|
5
|
2015 у Херсоні
|
5
|
2015 у Рівному
|
5
|
2015 у Херсонській області
|
5
|
2015 у Харківській області
|
5
|
2015 у Харкові
|
5
|
2015 у Ужгороді
|
5
|
Шевченківська премія — номінація «тетатральне мистецтво»
|
5
|
Шевченко Тимофій (легкоатлет)
|
5
|
Фіалка кримська
|
5
|
2015 у Сімферополі
|
5
|
2015 у Сумській області
|
5
|
2015 у Сумах
|
5
|
Regnum
|
5
|
2015 у Севастополі
|
5
|
Rector of the University of Warsaw
|
5
|
2015 у Житомирській області
|
5
|
2015 у Дніпрі
|
5
|
2016 у Житомирській області
|
5
|
1650-ті в Болгарії
|
5
|
Punctaria latifolia
|
5
|
1626 в Україні
|
5
|
Ударник (робітник)
|
5
|
Pterygoneurum kozlovii
|
5
|
Pseudocalliergon trifarium
|
5
|
1649 в Україні
|
5
|
Pro Wrestling League 2015
|
5
|
1650-ті в Ірландії
|
5
|
1650-ті в Іспанії
|
5
|
1650-ті в Австрії
|
5
|
Primuloideae
|
5
|
1650-ті в Англії
|
5
|
1650-ті в Андоррі
|
5
|
1650-ті в Гернсі
|
5
|
Pylaiella littoralis
|
5
|
Pontoppidan
|
5
|
1650-ті в Данії
|
5
|
1650-ті в Данії-Норвегії
|
5
|
1650-ті в Джерсі
|
5
|
1650-ті в Мальті
|
5
|
Polska Macierz Szkolna
|
5
|
Pollich
|
5
|
1650-ті в Монако
|
5
|
1650-ті в Норвегії
|
5
|
Poa rehmannii
|
5
|
PlayGround.ru
|
5
|
1650-ті в Нідерландах
|
5
|
1650-ті в Османській імперії
|
5
|
Punctaria tenuissima
|
5
|
Шацький повіт
|
5
|
Cupido
|
5
|
Функціональна морфологія
|
5
|
2015 у Дніпровській області
|
5
|
Q7979593
|
5
|
Cuscuteae
|
5
|
2015 у Вінниці
|
5
|
2015 у Вінницькій області
|
5
|
Футбол (7 x 7) на літніх Паралімпійських іграх 2008
|
5
|
2015 у Волинській області
|
5
|
2015 у Івано-Франківській області
|
5
|
Cyclopidae
|
5
|
2015 у Івано-Франківську
|
5
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 1997
|
5
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 1998
|
5
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 2008
|
5
|
Q7975806
|
5
|
Фрейдін Абрам Львович
|
5
|
Q7975193
|
5
|
Фронтове водосховище
|
5
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 2012
|
5
|
УІПА (Харків)
|
5
|
Фролов Геннадій Олексійович
|
5
|
Чемпіонат Європи з біатлону 2010
|
5
|
162-га стрілецька дивізія (СРСР)
|
5
|
Чемпіонат Європи з біатлону 2014
|
5
|
Шевцик Володимир Карлович
|
5
|
УТ-3
|
5
|
Чемпіонат Європи з важкої атлетики 2016
|
5
|
Płock Cathedral
|
5
|
Dianthus pseudosquarrosus
|
5
|
2016 у Донецькій області
|
5
|
2016 у Закарпатській області
|
5
|
1650-ті в Острові Мен
|
5
|
2017 у Луцьку
|
5
|
2017 у Рівному
|
5
|
2017 у Рівненській області
|
5
|
2017 у Полтаві
|
5
|
2017 у Полтавській області
|
5
|
2017 у Одесі
|
5
|
2017 у Одеській області
|
5
|
2017 у Миколаївській області
|
5
|
2017 у Миколаєві
|
5
|
Фільм-казка
|
5
|
2017 у Львівській області
|
5
|
2017 у Львові
|
5
|
Шервуд Леонід Володимирович
|
5
|
2017 у Луганській області
|
5
|
15-й стрілецький корпус (СРСР)
|
5
|
2017 у Луганську
|
5
|
Шепелюк Олександр Васильович
|
5
|
2017 у Кропивницькій області
|
5
|
Saussurea porcii
|
5
|
2017 у Кропивницькому
|
5
|
Cephidae
|
5
|
2017 у Криму
|
5
|
Saniculeae
|
5
|
2017 у Кривому Розі
|
5
|
Cerastium biebersteinii
|
5
|
2017 у Кременчуці
|
5
|
2017 у Київській області
|
5
|
2017 у Києві
|
5
|
2017 у Севастополі
|
5
|
2017 у Сумах
|
5
|
2017 у Запоріжжі
|
5
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів 2011
|
5
|
Чекайте на зв'язкового
|
5
|
Шкіряний м'яч
|
5
|
Seregin
|
5
|
Чемпіонат Європи з академічного веслування 2010
|
5
|
146 км (зупинний пункт)
|
5
|
Шкробот Леонід Володимирович
|
5
|
Школьніков Ян Нафтулович
|
5
|
Senecio borysthenicus
|
5
|
Широколанівський район
|
5
|
Ширлі-мирлі
|
5
|
Шимськ
|
5
|
Scirpeae
|
5
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів 2010
|
5
|
Carex obtusata
|
5
|
2017 у Сумській області
|
5
|
2017 у Чернігівській області
|
5
|
2017 у Чернівцях
|
5
|
Філіпп Дуччі
|
5
|
2017 у Чернівецькій області
|
5
|
2017 у Черкасах
|
5
|
2017 у Хмельницькій області
|
5
|
2017 у Хмельницькому
|
5
|
Scherb.
|
5
|
2017 у Херсоні
|
5
|
2017 у Херсонській області
|
5
|
2017 у Харкові
|
5
|
2017 у Ужгороді
|
5
|
2017 у Сімферополі
|
5
|
2017 у Запорізькій області
|
5
|
2017 у Закарпатській області
|
5
|
2016 у Запоріжжі
|
5
|
2016 у Луцьку
|
5
|
2016 у Севастополі
|
5
|
2016 у Рівному
|
5
|
2016 у Рівненській області
|
5
|
2016 у Полтаві
|
5
|
2016 у Полтавській області
|
5
|
2016 у Одесі
|
5
|
2016 у Одеській області
|
5
|
Roya anglica
|
5
|
2016 у Миколаївській області
|
5
|
2016 у Миколаєві
|
5
|
2016 у Львівській області
|
5
|
2016 у Львові
|
5
|
Cleome ornithopodioides
|
5
|
2016 у Луганській області
|
5
|
2016 у Сумській області
|
5
|
2016 у Луганську
|
5
|
2016 у Кропивницькій області
|
5
|
Roth.
|
5
|
2016 у Кропивницькому
|
5
|
Collemataceae
|
5
|
Colta.ru
|
5
|
2016 у Криму
|
5
|
2016 у Кривому Розі
|
5
|
2016 у Кременчуці
|
5
|
2016 у Київській області
|
5
|
2016 у Києві
|
5
|
Туруханський край
|
5
|
2016 у Запорізькій області
|
5
|
2016 у Сумах
|
5
|
2016 у Сімферополі
|
5
|
2017 у Житомирській області
|
5
|
2016 у Чернівецькій області
|
5
|
2017 у Донецькій області
|
5
|
2017 у Дніпрі
|
5
|
2017 у Дніпровській області
|
5
|
Chaix
|
5
|
2017 у Вінниці
|
5
|
Chelyabinsk Red Banner Military Aviation Institute of Navigators
|
5
|
2017 у Вінницькій області
|
5
|
2017 у Волинській області
|
5
|
2017 у Івано-Франківській області
|
5
|
Salsola mutica
|
5
|
2017 у Івано-Франківську
|
5
|
2016 у Чернігівській області
|
5
|
2016 у Чернівцях
|
5
|
2016 у Черкасах
|
5
|
2016 у Ужгороді
|
5
|
2016 у Хмельницькій області
|
5
|
Sagineae
|
5
|
Chroodactylon wolleanum
|
5
|
Chrshan.
|
5
|
Saelania glaucescens
|
5
|
2016 у Хмельницькому
|
5
|
2016 у Херсоні
|
5
|
2016 у Херсонській області
|
5
|
Філологічний факультет БДУ
|
5
|
2016 у Харківській області
|
5
|
S.Watson
|
5
|
2016 у Харкові
|
5
|
Турнір Олександра Медведя 2018
|
5
|
E.H.L.Krause
|
5
|
Pimpinelleae
|
5
|
Seseli lehmannii
|
5
|
1920-ті в Чернівцях
|
5
|
1920-ті в Харкові
|
5
|
Loliinae
|
5
|
1920-ті в Харківській області
|
5
|
Універ-Харків
|
5
|
List of Russian field marshals
|
5
|
1920-ті в Херсонській області
|
5
|
1920-ті в Херсоні
|
5
|
1920-ті в Хмельницькому
|
5
|
1920-ті в Хмельницькій області
|
5
|
1920-ті в Черкасах
|
5
|
1920-ті в Черкаській області
|
5
|
1920-ті в Чернівецькій області
|
5
|
1920-ті в Чернігові
|
5
|
1920-ті в Сімферополі
|
5
|
Linum pallasianum
|
5
|
1920-ті в Чернігівській області
|
5
|
Чініджанц Леонід Борисович
|
5
|
Чемпіонат світу з академічного веслування 1978
|
5
|
Чемпіонат світу з академічного веслування 1979
|
5
|
Чемпіонат світу з академічного веслування 2009
|
5
|
Heuff.
|
5
|
Чупрін Дмитро Олександрович
|
5
|
Hipparchia
|
5
|
2000 в Україні
|
5
|
Чотири броди
|
5
|
Чортківська нахія
|
5
|
Університет Темпл
|
5
|
1920-ті в Ужгороді
|
5
|
1920-ті в Сумській області
|
5
|
Limonieae
|
5
|
1920-ті в Луганській області
|
5
|
1920-ті в Запоріжжі
|
5
|
1920-ті в Запорізькій області
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 2009-2010
|
5
|
1920-ті в Києві
|
5
|
Улюблена вчителька
|
5
|
1920-ті в Київській області
|
5
|
1920-ті в Кременчуці
|
5
|
1920-ті в Кривому Розі
|
5
|
Maculinea arion
|
5
|
1920-ті в Криму
|
5
|
1920-ті в Кропивницькому
|
5
|
1920-ті в Кропивницькій області
|
5
|
1920-ті в Луганську
|
5
|
1920-ті в Луцьку
|
5
|
1920-ті в Сумах
|
5
|
1920-ті в Львові
|
5
|
1920-ті в Львівській області
|
5
|
1920-ті в Миколаєві
|
5
|
1920-ті в Миколаївській області
|
5
|
1920-ті в Одеській області
|
5
|
1920-ті в Одесі
|
5
|
Уманське духовне училище
|
5
|
1920-ті в Полтавській області
|
5
|
1920-ті в Полтаві
|
5
|
1920-ті в Рівненській області
|
5
|
1920-ті в Рівному
|
5
|
1920-ті в Севастополі
|
5
|
Heritage site in Norway
|
5
|
Limonioideae
|
5
|
Homobasidiomycetae
|
5
|
1920-ті в Житомирській області
|
5
|
Чернь (Тульська область)
|
5
|
International Council on Monuments and Sites (ICOMOS)
|
5
|
Kominternovskoe cemetery
|
5
|
Koeleria talievii
|
5
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 2016
|
5
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 2017
|
5
|
Klásk.
|
5
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 2018
|
5
|
Klok.
|
5
|
Itzik Manger Prize
|
5
|
Klippan Lady Open 2015
|
5
|
Чернівецька духовна семінарія
|
5
|
Kitag.
|
5
|
ФШМ (Київ)
|
5
|
Kernel Holding S.A.
|
5
|
Чигиринський староста
|
5
|
1962 у науці
|
5
|
Jonathan Cape
|
5
|
Jovibarba hirta
|
5
|
Черкаси (автовокзал)
|
5
|
Чериковський повіт
|
5
|
Чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства
|
5
|
Черепнін Микола Миколайович
|
5
|
Чемпіонат світу з футзалу серед студентів
|
5
|
1971 в Україні
|
5
|
Katarzyna Barbara Radziwiłł
|
5
|
Червоний Яр (Луганськ)
|
5
|
Усть-Самарський міст
|
5
|
Karolina Teresa Radziwiłł
|
5
|
Усатий Віктор (легкоатлет)
|
5
|
Kremlin.ru
|
5
|
Чорноземи опідзолені
|
5
|
1992 рік у театрі
|
5
|
2-й гвардійський кавалерійський корпус
|
5
|
2-га гвардійська стрілецька дивізія (СРСР)
|
5
|
19 км
|
5
|
Федерація кінного спорту України
|
5
|
Less.
|
5
|
1999 в Україні
|
5
|
1998 в Україні
|
5
|
1997 в Україні
|
5
|
Університетські наукові записки
|
5
|
Уніспорт-Будстар
|
5
|
1996 рік у театрі
|
5
|
Чоловіки є чоловіки
|
5
|
1993 в Україні
|
5
|
Hydrobiologia
|
5
|
Фаренюк Павло Миколайович
|
5
|
Lapeyr.
|
5
|
Lamium glaberrimum
|
5
|
Фафе (футбольний клуб)
|
5
|
Lagoseris purpurea
|
5
|
Уральський університет
|
5
|
1988 у науці
|
5
|
IAEA
|
5
|
Фауна Європи
|
5
|
Чин (звання)
|
5
|
IREX
|
5
|
ISTIL Group
|
5
|
Kuznetsov
|
5
|
Уржумський повіт
|
5
|
1920-ті в Закарпатській області
|
5
|
1920-ті в Донецькій області
|
5
|
1650-ті в Папській державі
|
5
|
Festuca porcii
|
5
|
P.A.Smirn.
|
5
|
Флора Йорданії
|
5
|
Ovcz.
|
5
|
1672 в Україні
|
5
|
1673 в Україні
|
5
|
Ornithopus perpusillus
|
5
|
Фехтування на літній Універсіаді 2013 — індивідуальна шпага (жінки)
|
5
|
Фехтування на літній Універсіаді 2013 — командна шпага (жінки)
|
5
|
Onosma graniticola
|
5
|
Federal Military Memorial Cemetery
|
5
|
Oleeae
|
5
|
Old fashioned radio
|
5
|
Фехтування на Європейських іграх 2015
|
5
|
Nutt.
|
5
|
P.Karst.
|
5
|
Ферулова кислота
|
5
|
Finance.ua
|
5
|
Український Крайовий Комітет Буковини
|
5
|
Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль «Калина»
|
5
|
1697 в Україні
|
5
|
Феофанія, яка малює смерть
|
5
|
1704 в Україні
|
5
|
Fourr.
|
5
|
Newm.
|
5
|
Український ентомологічний журнал
|
5
|
1790-ті в Батавська республіка
|
5
|
1790-ті в Нідерландах
|
5
|
Чемпіонат Європи з фехтування 2005
|
5
|
Українська морська партія Сергія Ківалова
|
5
|
Erysimum ucranicum
|
5
|
Чемпіонат Європи з фехтування 2012
|
5
|
Фоменко Петро Наумович
|
5
|
1650-ті в Португалії
|
5
|
1650-ті в Пруссії
|
5
|
1650-ті в Росії
|
5
|
1650-ті в Сан-Марино
|
5
|
1650-ті в Священній Римській імперії
|
5
|
1650-ті в Франції
|
5
|
1650-ті в Швейцарії
|
5
|
1650-ті в Швеції
|
5
|
1650-ті в Шотландії
|
5
|
УкраїнаАвтономна Республіка Крим
|
5
|
Echium maculatum
|
5
|
Фомітопсисові
|
5
|
Ekaterina Fedorovna Miloslavskaya
|
5
|
Persicaria
|
5
|
Erysimum krynkense
|
5
|
Українська академія економічної кібернетики
|
5
|
Українська академія оригінальних ідей
|
5
|
Українська академія історичних наук
|
5
|
Elżbieta Radziwiłł
|
5
|
Empire Label
|
5
|
Фойгель Ігор Юхимович
|
5
|
1668 в Україні
|
5
|
Enidae
|
5
|
Enjoy Movies
|
5
|
Флюгери Львова
|
5
|
Erebia
|
5
|
Українська газета
|
5
|
Українська громада
|
5
|
Nemophora
|
5
|
Український модерн
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 2007—2008
|
5
|
2002 у науці
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 1996—1997
|
5
|
Heckel
|
5
|
Mezhrabpom-Film
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 1999-2000
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 1999—2000
|
5
|
2008 в Україні
|
5
|
Федоров Володимир Анатолійович (актор)
|
5
|
2004 в Україні
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 2000—2001
|
5
|
Шалько Федір (легкоатлет)
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 2001-2002
|
5
|
Media Brand
|
5
|
Mayor of Moscow
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 2002-2003
|
5
|
Minister of Defense
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 2002—2003
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 2003-2004
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 2003—2004
|
5
|
1920-ті в Івано-Франківську
|
5
|
1920-ті в Івано-Франківській області
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 2004—2005
|
5
|
1920-ті в Волинській області
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 2006-2007
|
5
|
1920-ті в Вінницькій області
|
5
|
1920-ті в Вінниці
|
5
|
1920-ті в Дніпровській області
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 2007-2008
|
5
|
1920-ті в Дніпрі
|
5
|
Harvill Secker
|
5
|
Minister of Foreign Affairs
|
5
|
Naumburgia thyrsiflora
|
5
|
Шаповал Віктор (легкоатлет)
|
5
|
Чемпіонат Бразилії з футболу 2008
|
5
|
1810-ті в Ліхтенштейні
|
5
|
1810-ті в Нідерландах
|
5
|
1810-ті в Німеччині
|
5
|
1817 у науці
|
5
|
1859 в Україні
|
5
|
186-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
5
|
1860 в Україні
|
5
|
Український національний комітет ICOMOS
|
5
|
Чемпіонат Бразилії з футболу 2013
|
5
|
Myrmica scabrinodis
|
5
|
Шапіто
|
5
|
Чемпіонат Марокко з футболу
|
5
|
Myrmica
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 1995—1996
|
5
|
Шансон року
|
5
|
Чемпіонат СРСР з волейболу серед жінок
|
5
|
Gontsch.
|
5
|
Moscow Theological Seminary
|
5
|
Чемпіонат СРСР з футболу серед жінок
|
5
|
Gouan
|
5
|
Morawitz
|
5
|
Grand Duke Sergei Mikhailovich of Russia
|
5
|
Чемпіонат України з настільного тенісу 2011
|
5
|
Чемпіонат України з настільного тенісу 2013
|
5
|
Чемпіонат України з трейлу
|
5
|
Федорів Василь Васильович
|
5
|
Чемпіонат України з футзалу 1995-1996
|
5
|
Callitricheae
|
5
|
2015 у Львові
|
5
|
Шнейдер Олександр Борисович
|
5
|
Циганов Віктор Вікторович
|
5
|
Ялуторовський повіт
|
5
|
B.Mey.
|
5
|
32-га стрілецька дивізія (СРСР)
|
5
|
Tapinoma
|
5
|
Хоровий диригент
|
5
|
Ярославка (значення)
|
5
|
Яворів (футбольно-спортивний клуб)
|
5
|
Viva!
|
5
|
Толстой Микола Андрійович
|
5
|
Щучка дерниста
|
5
|
Юлія Боганюк
|
5
|
Ambivalence
|
5
|
Ярослав Самосфалов
|
5
|
Травматолог
|
5
|
Alucita
|
5
|
Юліна
|
5
|
Zapal.
|
5
|
Харківський район (Київ)
|
5
|
61-й стрілецький корпус (СРСР)
|
5
|
Aero L-29 Delfin
|
5
|
Unio crassus
|
5
|
Ярославка (прізвище)
|
5
|
5-й кавалерійський корпус (СРСР)
|
5
|
Zander
|
5
|
Чайківка (значення)
|
5
|
109-й стрілецький корпус (СРСР)
|
5
|
Solenanthus biebersteinii
|
5
|
Southern part
|
5
|
TransTec Vetschau GmbH
|
5
|
Христо Македонски
|
5
|
7-й стрілецький корпус (СРСР)
|
5
|
Центральна лікарня
|
5
|
Яловичерський водоспад
|
5
|
Anacamptodon splachnoides
|
5
|
Тригубець Сергій Іванович
|
5
|
Special Guest of the Parliamentary Assembly of the Council of Europe
|
5
|
B.Fedtsch.
|
5
|
Anacamptis fragrans
|
5
|
Юность
|
5
|
Юн Анатолій Інокентійович
|
5
|
Цурило Юрій Олексійович
|
5
|
Хропач Іоланта Олександрівна
|
5
|
6 км (прізвище)
|
5
|
2022 в Україні
|
5
|
Barbar.
|
5
|
Ющенко Костянтин Андрійович
|
5
|
Sobolewskia sibirica
|
5
|
«Евеліна»
|
5
|
Яблуневе (прізвище)
|
5
|
55-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
5
|
St. Martin's Press
|
5
|
Трофименко Сергій Георгійович
|
5
|
Тормахова Світлана Дмитрівна
|
5
|
Stokes
|
5
|
Хлорогенова кислота
|
5
|
Церковний спів
|
5
|
37-й повітряно-десантний корпус (СРСР)
|
5
|
Stigeoclonium fasciculare
|
5
|
37-й гвардійський стрілецький корпус
|
5
|
14-а гвардійська стрілецька дивізія
|
5
|
9 канал
|
5
|
ALCO Brothers
|
5
|
Толубко Володимир Федорович
|
5
|
Sticta fuliginosa
|
5
|
Яблуневе (значення)
|
5
|
Трогір (футбольний клуб)
|
5
|
ABC Studios
|
5
|
Християнсько-ліберальна партія України
|
5
|
Trinia biebersteinii
|
5
|
Achillea submillefolium
|
5
|
6-та гвардійська стрілецька дивізія
|
5
|
Царичанський повіт
|
5
|
Zapał.
|
5
|
Цагарелі Авксентій Антонович
|
5
|
Шубін Олексій Вікторович
|
5
|
Юзеф Бєльський
|
5
|
Хапоель (Рішон-ле-Ціон)
|
5
|
«Нива»
|
5
|
Тринія Біберштейна
|
5
|
Battle of Smolensk
|
5
|
Я прийду сама
|
5
|
Шукатка Віталій Йосипович
|
5
|
Юданов Ігор Борисович
|
5
|
Ярослав Потоцький
|
5
|
Царськосельский повіт
|
5
|
Що робить твоя дружина?
|
5
|
Явас
|
5
|
Stylonema alsidii
|
5
|
Bobrov
|
5
|
6-й гвардійський кавалерійський корпус
|
5
|
Acipenserinae
|
5
|
51-ша стрілецька дивізія (СРСР)
|
5
|
Чайківка (прізвище)
|
5
|
44-й стрілецький корпус (СРСР)
|
5
|
Хрящиков Микола Прохорович
|
5
|
3 км (прізвище)
|
5
|
Якубик Ростислав Зенонович
|
5
|
Юринея волошковидна
|
5
|
Харківська набережна (Харків)
|
5
|
Thuill.
|
5
|
Thecoffeepost
|
5
|
Tortula randii
|
5
|
46-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
5
|
Тонковид Галина Миколаївна
|
5
|
The Sydney Morning Herald
|
5
|
Чаґатаїди
|
5
|
Чатин
|
5
|
Якушев Віктор Михайлович
|
5
|
Яценко Олександр Володимирович
|
5
|
Шпага спортивна
|
5
|
Три Івани
|
5
|
Три богатирі (мультиплікаційний цикл)
|
5
|
Толкушин Олег Геннадійович
|
5
|
Якщо ворог не здається…
|
5
|
Щастя (гурт)
|
5
|
Artemczuk
|
5
|
Association
|
5
|
8-й Естонський стрілецький корпус
|
5
|
Щербина Марина Адольфівна
|
5
|
Weber
|
5
|
Херсон (автовокзал)
|
5
|
Юртайкін Сергій Прокопович
|
5
|
Євген Турчинов
|
5
|
Torr.
|
5
|
Тополя канадська
|
5
|
Aleksander Michał Lubomirski
|
5
|
Чебрець несправжньогранітний
|
5
|
Якого рожна хочеться?
|
5
|
Artemisia dzevanovskyi
|
5
|
120-мм полковий міномет зразка 1938 року
|
5
|
Tolypella prolifera
|
5
|
Тортула Ранда
|
5
|
Alexander Fadeyev Medal
|
5
|
Яковлєв Борис Олександрович
|
5
|
Яковлєв Леонід Георгійович
|
5
|
45-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
5
|
Шпитальна хірургія
|
5
|
Тонконіг Ремана
|
5
|
Stev.
|
5
|
Торакальна хірургія
|
5
|
30-й гвардійський стрілецький корпус
|
5
|
Чапдара
|
5
|
Хутір Редькин
|
5
|
137-ма стрілецька дивізія (СРСР)
|
5
|
Simutnik
|
5
|
920 в Україні
|
5
|
Штормове попередження
|
5
|
Astrofaes
|
5
|
Чаплигін Сергій Олексійович
|
5
|
3 км (значення)
|
5
|
Хрептовичі
|
5
|
Холодок
|
5
|
BuzzFeed
|
5
|
Tettigonioidea
|
5
|
Thamnolia vermicularis
|
5
|
Якщо ти підеш...
|
5
|
Ядвижена Надія
|
5
|
Холодок багатолистий
|
5
|
Al-Shehbaz
|
5
|
Томський повіт
|
5
|
Час літніх гроз
|
5
|
Яхнівка (зупинний пункт)
|
5
|
Yponomeutidae
|
5
|
Шпорець
|
5
|
Andrena
|
4
|
Знамя (футбольний клуб, Ногінськ)
|
4
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2011
|
4
|
Голова правління
|
4
|
Чемпіонат України з футзалу 1993-1994
|
4
|
Рогинський Сергій Васильович
|
4
|
Політична партія «Республіка»
|
4
|
Зембова
|
4
|
Зелениця Ісслера
|
4
|
Зовсім інше життя
|
4
|
Гобзєва Ольга Фроловна
|
4
|
Чемпіонат СРСР з шахів 1967
|
4
|
2003 в Україні
|
4
|
Чемпіонат України з футзалу 1994-1995
|
4
|
Чемпіонат України з футзалу 2001—2002
|
4
|
Рогнеда (опера)
|
4
|
Голови Одеської облдержадміністрації
|
4
|
Помазанов Олександр Сергійович
|
4
|
Зозулині сльози
|
4
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2010 (Красноярськ)
|
4
|
Чемпіонат України з футзалу 1998—1999: вища ліга
|
4
|
Земун
|
4
|
4-й гвардійський механізований корпус (СРСР)
|
4
|
Зміна (футбольний клуб, Комсомольськ-на-Амурі)
|
4
|
Годулян Костянтин Васильович
|
4
|
Головачка Дмитра
|
4
|
Золота липа
|
4
|
Роберт Мартон
|
4
|
4-й армійський корпус (Фінляндія)
|
4
|
Чемпіонат України з настільного тенісу 2002
|
4
|
Голиков Микола Іванович
|
4
|
Зозуля Роман (легкоатлет)
|
4
|
4-й гвардійський кавалерійський корпус
|
4
|
Зозуля Анна Володимирівна
|
4
|
2007 у театрі
|
4
|
Зима (місто)
|
4
|
2004 у театрі
|
4
|
Знак «Почесному залізничнику»
|
4
|
384-й окремий батальйон морської піхоти (СРСР)
|
4
|
Зерук Анатолій (легкоатлет)
|
4
|
Політехніка (футбольний клуб, Кишинів)
|
4
|
Знак народної пошани
|
4
|
Зеров Костянтин Костянтинович
|
4
|
Зерносховище
|
4
|
Чемпіонат України з футзалу 1997—1998
|
4
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2006
|
4
|
2006 у науці
|
4
|
Зернова яма
|
4
|
2005 в Україні
|
4
|
2007 в Україні
|
4
|
Рижухін Борис Сергійович
|
4
|
2011 рік у музиці
|
4
|
Хто ти? (телесеріал)
|
4
|
2012 у Кривому Розі
|
4
|
2012 у Кременчуці
|
4
|
2012 у Київській області
|
4
|
2012 у Києві
|
4
|
Залізний вовк (мульфільм)
|
4
|
2012 у Запорізькій області
|
4
|
Залізнична вулиця (Прилуки)
|
4
|
2012 у Запоріжжі
|
4
|
2012 у Закарпатській області
|
4
|
Гончаров Василь Михайлович
|
4
|
Рибалко Валентин Павлович
|
4
|
Залізняк (рослина)
|
4
|
2012 у Житомирській області
|
4
|
2012 у Донецькій області
|
4
|
2012 у Криму
|
4
|
Заліснення степу
|
4
|
Заліщицький краєзнавчий музей
|
4
|
2012 у Дніпрі
|
4
|
Хрінниця Турчанінова
|
4
|
Мішель Форбс
|
4
|
Замостяник Богдан Михайлович
|
4
|
Заміж після всіх
|
4
|
Посол України в Угорщині
|
4
|
2012 у Дніпровській області
|
4
|
Запах осені
|
4
|
Посол Польщі
|
4
|
Записки о Южной Руси
|
4
|
Посмішка Бога, або Чисто одеська історія
|
4
|
308-й Кременчуцький мінометний полк
|
4
|
Гоптаревська Євгенія Петрівна
|
4
|
Горiшнi Плавнi (автостанція)
|
4
|
2012 у Вінницькій області
|
4
|
Зайцев Василь Іванович
|
4
|
Почати спочатку. Марта
|
4
|
Загорське водосховище
|
4
|
2012 у Одесі
|
4
|
2012 у Одеській області
|
4
|
2012 у Миколаївській області
|
4
|
Поцеї
|
4
|
Задірака Валерій Костянтинович
|
4
|
Похід (мультфільм)
|
4
|
2012 у Миколаєві
|
4
|
Рефрижератор (футбольний клуб)
|
4
|
Зайд Леонід
|
4
|
Хуаянь
|
4
|
2012 у Львівській області
|
4
|
Хто є хто в Україні
|
4
|
Зайцев Олексій Никифорович
|
4
|
Потеєнко Юрій Анатолійович
|
4
|
2012 у Львові
|
4
|
Горбунова Наталія Миколаївна
|
4
|
Потьомкін Юрій Миколайович
|
4
|
Решетилівська фабрика художніх виробів
|
4
|
2012 у Луцьку
|
4
|
3-й армійський корпус (Фінляндія)
|
4
|
2012 у Луганській області
|
4
|
Решетилівський художній професійний ліцей
|
4
|
2012 у Луганську
|
4
|
Потьомкін Олексій Миколайович
|
4
|
2012 у Кропивницькій області
|
4
|
Потребенко Євген (легкоатлет)
|
4
|
2012 у Кропивницькому
|
4
|
Потисся
|
4
|
2012 у Вінниці
|
4
|
2012 у Волинській області
|
4
|
Чемпіонат СРСР з боксу
|
4
|
Заяць Ярослав Миколайович
|
4
|
Хроніка польська
|
4
|
34-а гвардійська стрілецька дивізія
|
4
|
Попович Віталій (легкоатлет)
|
4
|
Попович Василь Степанович
|
4
|
Хромаєв Заурбек Майранович
|
4
|
Захаров Сергій Сергійович
|
4
|
Захарова Тетяна Гнатівна
|
4
|
Захарченко Микола Васильович
|
4
|
Захворювання шкіри
|
4
|
Голокучник Робертів
|
4
|
Попов Леонід Петрович
|
4
|
Зачароване кохання
|
4
|
Голодний Михайло Семенович
|
4
|
Поплавські
|
4
|
Заєльцовський цвинтар
|
4
|
Поповське сільське поселення (Богучарський район)
|
4
|
Заєць в людях
|
4
|
Чемпіонат Росії з міні-футболу серед жінок
|
4
|
Попихін Євген Миколайович
|
4
|
Попернацький Леонід Іванович
|
4
|
Збірна Росії з футзалу
|
4
|
Чемпіонат Росії з футболу серед жінок 2006
|
4
|
Збірна Харкова з футболу
|
4
|
Чемпіонат Росії з футболу серед жінок 2008
|
4
|
Звенігород
|
4
|
Звягінцев Віталій Олександрович
|
4
|
Понсова Олена Дмитрівна
|
4
|
Звіробій чотирикрилий
|
4
|
Пономаренко Олексій Никифорович
|
4
|
Понирі
|
4
|
Чемпіонат Бразилії з футболу 2009
|
4
|
Рижов Володимир Іванович
|
4
|
Рибна площа (Харків)
|
4
|
Чемпіонат Європи з фехтування 2007
|
4
|
2012 у Івано-Франківській області
|
4
|
Гольдштейн Рудольф Іванович
|
4
|
2012 у Івано-Франківську
|
4
|
Запороже
|
4
|
Чемпіонат Європи з карате
|
4
|
Чемпіонат Європи з легкої атлетики в закритих приміщеннях
|
4
|
Чемпіонат Європи з самбо
|
4
|
Запорізьке кладовище
|
4
|
Запорізький художній музей
|
4
|
Портальний кран
|
4
|
Гольденберг Григорій Давидович
|
4
|
Зарайський повіт
|
4
|
Зарахович Олексій Володимирович
|
4
|
Голубєв Олег Сергійович
|
4
|
Заслужений агроном УРСР
|
4
|
33-тя стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
Заслужений агроном України
|
4
|
Порох і дріб (телесеріал)
|
4
|
Заслужений артист Казахської РСР
|
4
|
Заслужений діяч науки
|
4
|
Поранені камені
|
4
|
Пора літніх гроз
|
4
|
32-й гвардійський стрілецький корпус
|
4
|
Попіл Фенікса
|
4
|
Заслужений меліоратор Української РСР
|
4
|
Попрад (футбольний клуб)
|
4
|
Заслужений член Американської економічної асоціації
|
4
|
Засоби малої механізації
|
4
|
Голуби (прізвище)
|
4
|
Голуби (значення)
|
4
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2014 (Париж)
|
4
|
Глорія (Бузеу)
|
4
|
4-та гвардійська стрілецька дивізія
|
4
|
Кантакузени
|
4
|
Пожидаєв Володимир Сидорович
|
4
|
7-й кавалерійський корпус (СРСР)
|
4
|
Каменькович Борис Наумович
|
4
|
Камков Борис Давидович
|
4
|
Камков Федір Васильович
|
4
|
Поживанов Олександр Михайлович
|
4
|
Кампілостелій скельний
|
4
|
Чемпіонат світу з боротьби серед студентів 2005
|
4
|
Поет (фільм)
|
4
|
Подільський міст (Харків)
|
4
|
Каневські
|
4
|
Канер Емануїл Айзикович
|
4
|
Канцелярист
|
4
|
1979 рік у театрі
|
4
|
Канівський монастир
|
4
|
Капніст Іван Васильович
|
4
|
Поділля (прізвище)
|
4
|
Капустян Василь Васильович
|
4
|
71-154М
|
4
|
Капітан Туссі
|
4
|
Капітан далекого плавання
|
4
|
Кара-Мустафа Дмитро Олексійович
|
4
|
Карагана чагарникова
|
4
|
Каракульська вівця
|
4
|
Романс Лаюкс
|
4
|
Гвоздікова Наталія Федорівна
|
4
|
1977 у театрі
|
4
|
Гельмінтора розчепірена
|
4
|
Гвоздьов Євген Вікторович
|
4
|
Калінін Михайло Іванович (лісівник)
|
4
|
Калиновська Ірина Борисівна
|
4
|
Калинський Ігор Аркадійович
|
4
|
1990 в Україні
|
4
|
1990-ті в Тернополі
|
4
|
Калинівка (річка)
|
4
|
Генеральний консул
|
4
|
Чемпіонат світу з боротьби серед кадетів
|
4
|
64-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
66-та окрема механізована бригада (Україна)
|
4
|
1988 рік у театрі
|
4
|
Чемпіонат світу з боротьби серед кадетів 2012
|
4
|
Калік Михайло Наумович
|
4
|
Калінін Сергій Іванович
|
4
|
1981 рік у театрі
|
4
|
68-й стрілецький корпус (СРСР)
|
4
|
Позиції гравців у футзалі
|
4
|
69-та гвардійська стрілецька дивізія
|
4
|
1986 рік у театрі
|
4
|
Калініченко Наталія Михайлівна
|
4
|
Калітамніон зернистий
|
4
|
Романов Василь Григорович
|
4
|
1985 рік у театрі
|
4
|
Чемпіонат світу з боротьби серед молоді
|
4
|
Кам'яна квітка (фільм)
|
4
|
1984 рік у театрі
|
4
|
1983 рік у театрі
|
4
|
Подсланська височина
|
4
|
Гвоздика перетинчаста
|
4
|
Романенко Олександр Іванович
|
4
|
Гаррель Софія Миколаївна
|
4
|
Чемпіонат світу з плавання на короткій воді 2018
|
4
|
7 км (значення)
|
4
|
Гаузнер Вадим Дмитрович
|
4
|
7 км (прізвище)
|
4
|
Поганий хороший коп
|
4
|
Чемпіонат світу з футзалу серед жінок 2012
|
4
|
Гаспаров Самвел Володимирович
|
4
|
Погана сусідка
|
4
|
Гарт-Таврія
|
4
|
Чемпіонат світу з фігурного катання 2017
|
4
|
Чемпіонат світу з фігурного катання 2018
|
4
|
Чемпіонати Європи з волейболу
|
4
|
1970 в Україні
|
4
|
Карусель (фільм)
|
4
|
Катерина Всеволодівна
|
4
|
Повість полум'яних літ (фільм)
|
4
|
Чепа Мирослав-Любомир Андрійович
|
4
|
Повстання на броненосці «Потьомкін»
|
4
|
Ходіння по муках
|
4
|
Чепіжак Єфросинія Федорівна
|
4
|
Катран мітрідатський
|
4
|
Катрич Олексій Миколайович
|
4
|
Повертається чоловік з відрядження
|
4
|
Гарегін ІІ
|
4
|
Кауфман Костянтин Петрович
|
4
|
Кафедра радіоелектронних пристроїв та систем
|
4
|
Карчевські
|
4
|
Гафанович Георгій Якович
|
4
|
Карасюк Ганна Михайлівна
|
4
|
Карл Лео Габсбург-Лотаринзький
|
4
|
Холмська гімназія
|
4
|
Карачевський повіт
|
4
|
Чемпіонат світу з важкої атлетики 2006
|
4
|
Чемпіонат світу з важкої атлетики 2009
|
4
|
Карелін Володимир Олександрович
|
4
|
Карелія (історична фінська провінція)
|
4
|
Холмська височина
|
4
|
Каретник Володимир Володимирович
|
4
|
Чемпіонат світу з важкої атлетики 2010
|
4
|
Подорожник солончаковий
|
4
|
Карл Альбрехт Габсбург-Лотаринзький
|
4
|
Карл Леннарт Еш
|
4
|
Подолання (фільм)
|
4
|
Холм-Жирковський
|
4
|
Карл фон Овен
|
4
|
Гвоздика Фішера
|
4
|
Подкович Микола (легкоатлет)
|
4
|
Карнковські
|
4
|
Карпатський університет імені Августина Волошина
|
4
|
Карпенко Максим Васильович
|
4
|
Гвоздика Ївги
|
4
|
Гвардійців-Широнінців (станція метро)
|
4
|
Карпичев Олександр Семенович
|
4
|
Под
|
4
|
Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное 2018
|
4
|
Погорілий Анатолій Миколайович
|
4
|
Покровський Володимир Олександрович (актор)
|
4
|
1991 в Україні
|
4
|
2002 в Україні
|
4
|
Зубов Валеріан Олександрович
|
4
|
Родін Олексій Григорович
|
4
|
Зоріна Світлана Іванівна
|
4
|
Зофія Зелінська
|
4
|
48-й стрілецький корпус (СРСР)
|
4
|
Полікарп (Пахолюк)
|
4
|
Глибокі родичі
|
4
|
Зрошувальна система
|
4
|
Полівка степова
|
4
|
49 км
|
4
|
Зубна билиця
|
4
|
4 км (значення)
|
4
|
Рождественський Всеволод Олександрович
|
4
|
4 км (прізвище)
|
4
|
Чемпіонат України з футзалу 2015-2016
|
4
|
Зуй Яків (легкоатлет)
|
4
|
Зустріч (мультфільм)
|
4
|
Гладун Зоя Василівна
|
4
|
Гладун Вадим Іванович
|
4
|
Зуєв Володимир Іванович
|
4
|
Гладков Олександр Костянтинович
|
4
|
Глаголєв Геннадій Володимирович
|
4
|
Зуївський енергомеханічний завод
|
4
|
Зіменковський Борис Степанович
|
4
|
Зінченко Володимир Іванович
|
4
|
Зіньківська наука
|
4
|
Розгардіяш
|
4
|
2012 у Полтаві
|
4
|
47-а гвардійська стрілецька дивізія
|
4
|
Чемпіонат світу з академічного веслування 1977
|
4
|
Городець (прізвище)
|
4
|
Золотий Орфей
|
4
|
Золотий абрикос
|
4
|
Золотий витязь
|
4
|
Гнилуша (прізвище)
|
4
|
Гнилуша (значення)
|
4
|
415-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
Гнатюк Наталя Юріївна
|
4
|
Гнатченко Сергій Леонідович
|
4
|
43-й стрілецький корпус (СРСР)
|
4
|
Чемпіонат України з футзалу 2006—2007
|
4
|
43-тя стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
435 Films
|
4
|
44-та гвардійська танкова бригада
|
4
|
Зоря (Ленінськ-Кузнецький)
|
4
|
Глід клинолистий
|
4
|
Хочу вашого чоловіка
|
4
|
Гліб Всеволодович
|
4
|
Чемпіонат України з футзалу 2008—2009
|
4
|
Поліський ансамбль пісні і танцю «Льонок»
|
4
|
Родзянко Платон Гаврилович
|
4
|
45 км
|
4
|
Глухих Ганна Юріївна
|
4
|
Глухарьов Владислав Петрович
|
4
|
469-й Кременчуцький мінометний полк
|
4
|
Полісифонія дрібношипова
|
4
|
Поліплоїдія
|
4
|
5-та гвардійська повітряно-десантна дивізія
|
4
|
Хоперський полк
|
4
|
Полин Дзевановського
|
4
|
Казанське кладовище (Пушкін)
|
4
|
Роман Потоцький
|
4
|
Кабузан Володимир Максимович
|
4
|
19??
|
4
|
Роман Траншеля
|
4
|
5 км (значення)
|
4
|
Чемпіонат світу з боротьби серед військовослужбовців 2001
|
4
|
Геолокація
|
4
|
Полоцька провінція
|
4
|
Хома Володимир Іванович
|
4
|
Казанська
|
4
|
Полонський Семен Іванович
|
4
|
6-й повітряно-десантний корпус (СРСР)
|
4
|
Казанський Геннадій Сергійович
|
4
|
Чемпіонат світу з боротьби серед військовослужбовців
|
4
|
1996 у театрі
|
4
|
Казарін Володимир Павлович
|
4
|
1994 рік у театрі
|
4
|
Роман жахів
|
4
|
1993 рік у театрі
|
4
|
Казка про Чугайстра
|
4
|
6-й стрілецький корпус (СРСР)
|
4
|
Политиздат
|
4
|
Казначеєв Андрій Вікторович
|
4
|
1992 в Україні
|
4
|
1991 рік у театрі
|
4
|
Полин донський
|
4
|
Кабанець Ігор Леонідович
|
4
|
Геофізичний журнал
|
4
|
Хомівка (прізвище)
|
4
|
Йона Шпрехер
|
4
|
51-й стрілецький корпус (СРСР)
|
4
|
Розташування
|
4
|
Хомівка (значення)
|
4
|
Геронім Лянцкоронський (скальський староста)
|
4
|
Гернет Ніна Володимирівна
|
4
|
Зірочник болотний
|
4
|
Рокош Любомирського
|
4
|
Чемпіонат світу з академічного веслування 2010
|
4
|
Чемпіонат світу з академічного веслування 2014
|
4
|
Йогансон Борис Володимирович
|
4
|
Чемпіонат світу з боротьби 1955
|
4
|
Рольф Вутманн
|
4
|
Рома (Бєльці)
|
4
|
Ка-28
|
4
|
Герб Херсонської губернії
|
4
|
Чемпіонат світу з боротьби 1982
|
4
|
Герб Харківської губернії
|
4
|
Герасімчук Василь Григорович
|
4
|
55-й окремий автомобільний батальйон
|
4
|
Польова вулиця (Прилуки)
|
4
|
КОМО
|
4
|
КРБ
|
4
|
Чемпіонат світу з боротьби 1983
|
4
|
2-й гвардійський стрілецький корпус
|
4
|
КФК (Харків)
|
4
|
55-й стрілецький корпус (СРСР)
|
4
|
Полтавські говірки
|
4
|
2012 у Полтавській області
|
4
|
Райнiс
|
4
|
2012 у Рівненській області
|
4
|
Дорога в порожнечу
|
4
|
Донецький бавовняний комбінат
|
4
|
Промінь (газета)
|
4
|
Донецький обласний виконком
|
4
|
2020-ті в Кропивницькому
|
4
|
2020-ті в Кропивницькій області
|
4
|
Донецький хіміко-металургійний завод
|
4
|
Рагуліна Віра Василівна
|
4
|
Донька партизана
|
4
|
Донін Костянтин Олександрович
|
4
|
Доповіді НАН України
|
4
|
Давидова Людмила Анатоліївна
|
4
|
Рада національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України
|
4
|
2020-ті в Луганську
|
4
|
2020-ті в Луганській області
|
4
|
2020-ті в Кривому Розі
|
4
|
Дородніцин Анатолій Олексійович
|
4
|
Пролітфронт (журнал)
|
4
|
Пролісний (платформа)
|
4
|
Пролетарська селищна рада (Луганська область)
|
4
|
2020-ті в Луцьку
|
4
|
Дорохов Олександр Олександрович
|
4
|
Прокопович Юрій Віталійович
|
4
|
ДБ-А
|
4
|
Дорош Володимир (легкоатлет)
|
4
|
2020-ті в Львові
|
4
|
Гітін Борис Петрович
|
4
|
Дорошок Микола Володимирович
|
4
|
Гістофізіологія
|
4
|
2020-ті в Криму
|
4
|
Донгтхап (футбольний клуб)
|
4
|
Досталь Микола Миколайович
|
4
|
2020-ті в Житомирській області
|
4
|
2020-ті в Вінниці
|
4
|
Данько Григорій Володимирович
|
4
|
Данилів монастир
|
4
|
Довільна програма
|
4
|
Данильчук Павло Петрович
|
4
|
Професійна асоціація
|
4
|
Цетрарія Лаурера
|
4
|
Док
|
4
|
2020-ті в Дніпровській області
|
4
|
2020-ті в Дніпрі
|
4
|
2020-ті в Донецькій області
|
4
|
Данило Нетребін
|
4
|
Долгопрудний (футбольний клуб)
|
4
|
Даниленко Іван (легкоатлет)
|
4
|
Донбаскабель
|
4
|
Данилевський Віктор Миколайович
|
4
|
Дан Воронов
|
4
|
2020-ті в Закарпатській області
|
4
|
2020-ті в Запоріжжі
|
4
|
Доля (фестиваль)
|
4
|
Проспект Миру (Житомир)
|
4
|
Проспект Маяковського (Запоріжжя)
|
4
|
2020-ті в Запорізькій області
|
4
|
2020-ті в Києві
|
4
|
2020-ті в Київській області
|
4
|
Далекосхідне вище загальновійськове командне училище
|
4
|
Дон (сторожовий корабель)
|
4
|
Проскуряков Анатолій Федорович
|
4
|
Досифея Київська
|
4
|
Дохтуров Дмитро Сергійович
|
4
|
2020-ті в Вінницькій області
|
4
|
Дударенко Андрій Степанович
|
4
|
2020-ті в Рівненській області
|
4
|
2020-ті в Рівному
|
4
|
Дубовик Римма (легкоатлетка)
|
4
|
Гур'єв Олександр Дмитрович
|
4
|
Дубович Іван Андрійович
|
4
|
Дубовський Микола Никанорович
|
4
|
2020-ті в Севастополі
|
4
|
Провулок Бєлінського (Кременчук)
|
4
|
Районний центр
|
4
|
Гуков Євген Григорович
|
4
|
2020-ті в Сумах
|
4
|
Дубінін Микола Петрович
|
4
|
Дугопольє (футбольний клуб)
|
4
|
2020-ті в Сумській області
|
4
|
Центральний академічний театр Російської армії
|
4
|
Дударєв Олексій Онуфрійович
|
4
|
Рак Олег Віталійович
|
4
|
2020-ті в Сімферополі
|
4
|
2020-ті в Тернополі
|
4
|
2020-ті в Тернопільській області
|
4
|
Про шалене кохання, снайпера і космонавта
|
4
|
Про це краще не знати
|
4
|
Думи мої, думи мої
|
4
|
Раков Віктор Вікторович
|
4
|
Центр транспортних стратегій
|
4
|
2020-ті в Ужгороді
|
4
|
Каховський Василь Васильович
|
4
|
Центр стратегічних досліджень
|
4
|
Раздольна (річка)
|
4
|
Радіологія
|
4
|
2020-ті в Львівській області
|
4
|
Радянський район
|
4
|
Проект:Жмеринка
|
4
|
Раднички (Белград)
|
4
|
Продексім
|
4
|
Продан Ігор В'ячеславович
|
4
|
Радосинь
|
4
|
2020-ті в Миколаєві
|
4
|
2020-ті в Миколаївській області
|
4
|
Прогрес (міні-футбольний клуб)
|
4
|
Центрнаучфільм
|
4
|
Прогрес-Оріон
|
4
|
Радянська військова адміністрація в Німеччині
|
4
|
Центрнаукфільм
|
4
|
2020-ті в Одеській області
|
4
|
Дрейден Сергій Симонович
|
4
|
Дріб (мультфільм)
|
4
|
Дрейман Поль (легкоатлет)
|
4
|
2020-ті в Одесі
|
4
|
Дрогобицька єпархія Українського екзархату
|
4
|
2020-ті в Полтавській області
|
4
|
Друг (пісня)
|
4
|
2020-ті в Полтаві
|
4
|
Гіацинтові
|
4
|
Дружна сімейка
|
4
|
Гуторов Іван Федорович
|
4
|
Гуськова Оксана Василівна
|
4
|
Центральний спортивний клуб Збройних сил України
|
4
|
Дрьомов Сергій Анатолійович
|
4
|
Дрьомін Віктор Миколайович
|
4
|
Профіль (журнал)
|
4
|
Дафніс і Хлоя (фільм)
|
4
|
Ракітін Петро Ісайович
|
4
|
Дзюба Сергій Миколайович
|
4
|
Південний Сибір
|
4
|
Деревій дрібноквітковий
|
4
|
Джем FM
|
4
|
Джоконда (опера)
|
4
|
Деревенка
|
4
|
Джон Звожек
|
4
|
Джон Патрік
|
4
|
Чемпіонат Європи з боксу серед жінок 2019
|
4
|
Джуліо Скарначчі
|
4
|
Джурин (станція)
|
4
|
Дзвоники Кладни
|
4
|
Пшенников Петро Степанович
|
4
|
Дзеркало сцени
|
4
|
Чемпіонат Європи з боротьби 1994
|
4
|
Чемпіонат Європи з баскетболу серед жінок 1995
|
4
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів 2007
|
4
|
Пушкінська премія
|
4
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів 2009
|
4
|
Дергунов Сергій Геннадійович
|
4
|
Пухироплідник калинолистий
|
4
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед молоді 2015
|
4
|
Часопис цивілістики
|
4
|
Дикий пляж (фільм)
|
4
|
Динамо (Вологда)
|
4
|
Динамо (Гагра)
|
4
|
Динамо (міні-футбольний клуб, Москва)
|
4
|
Динамо (спортивне товариство, Київ)
|
4
|
Путилівка (прізвище)
|
4
|
Південноамериканський кубок 2009
|
4
|
Джалаїри
|
4
|
Час 2000
|
4
|
Чемерис Анатолій Гнатович
|
4
|
Підковка чубата
|
4
|
Підлужжя (прізвище)
|
4
|
Чебрець прибережний
|
4
|
Державний комітет України у справах ветеранів
|
4
|
Чекмарьов Микола Іванович
|
4
|
Челябінський повіт
|
4
|
Державний симфонічний оркестр кінематографії
|
4
|
Державний театр імені Вс. Маєрхольда
|
4
|
Підвоєвода
|
4
|
Державний центральний концертний зал «Росія»
|
4
|
Державний інститут мистецтвознавства
|
4
|
Підводник
|
4
|
Державний інститут історії мистецтв
|
4
|
Чемпіон України
|
4
|
Півники низькі
|
4
|
Держкіно СРСР
|
4
|
Чемпіонат Європи з академічного веслування 2007
|
4
|
Державна служба з питань національної культурної спадщини
|
4
|
Чеботарьов Леонід Федорович
|
4
|
Державна консерваторія Узбекистану
|
4
|
Чемпіонат Європи з академічного веслування 2014
|
4
|
Державна канцелярія
|
4
|
Підмаренник болотний
|
4
|
Деревій язичковий
|
4
|
Північне наріччя російської мови
|
4
|
Північна група військ (Закавказький фронт)
|
4
|
Десять секунд (фільм)
|
4
|
Чемпіонат Європи з академічного веслування 2016
|
4
|
Путилівка (значення)
|
4
|
Підозрілий багаж
|
4
|
Даценко Василь Андрійович
|
4
|
Двін (футбольний клуб)
|
4
|
Пінь Роман Іванович
|
4
|
Пінінські
|
4
|
Піонерія
|
4
|
Чайка (гандбольний клуб, Іллічівськ)
|
4
|
Декоративний розпис
|
4
|
Цілують завжди не тих
|
4
|
Дедович Юрій Гнатович
|
4
|
Цунін Петро Дмитрович
|
4
|
Псевдо-Скілак
|
4
|
Пісня року (фестиваль)
|
4
|
2020-ті в Івано-Франківську
|
4
|
2020-ті в Івано-Франківській області
|
4
|
Прісноводна фауна
|
4
|
Дві сім'ї
|
4
|
Пташник крихітний
|
4
|
Добосна
|
4
|
Добромильська друкарня
|
4
|
Дві сторони однієї Анни
|
4
|
Добряков Ігор Георгійович
|
4
|
Дві смерті
|
4
|
Двоєнков Анатолій Олексійович
|
4
|
Довбуш Іван
|
4
|
Цирульник Маріца Марківна
|
4
|
Довгань Ігор Андрійович
|
4
|
Циклоїдна луска
|
4
|
Дача Романського
|
4
|
2020-ті в Волинській області
|
4
|
Прохоров Юрій Іванович
|
4
|
Дніпровець (стадіон)
|
4
|
Дні Турбіних (фільм)
|
4
|
Підпільна (річка)
|
4
|
Піковець Степан Васильович
|
4
|
День кохання
|
4
|
Дисгідроз
|
4
|
Підстанція 750/330 кВ “Західноукраїнська”
|
4
|
Дистанційне зондування місцевості
|
4
|
Дисцинові
|
4
|
Підстаршина
|
4
|
Дифазіаструм Ісслера
|
4
|
Пурцхванідзе Володимир Іванович
|
4
|
Денисов Михайло Вікторович
|
4
|
Піжурина Віра Йосипівна
|
4
|
Дмитро Іванов
|
4
|
Пізнай себе
|
4
|
Денис Швець
|
4
|
2019 у Луцьку
|
4
|
Дно (місто)
|
4
|
Чанчахі
|
4
|
Чаклунський наказ
|
4
|
Демократичний вибір Росії
|
4
|
Пугач Юрій Якович
|
4
|
Демократичний блок України
|
4
|
Чайф
|
4
|
Птеросифонія пірчаста
|
4
|
Демид
|
4
|
Дементьєв Михайло Андрійович
|
4
|
Дмитрієвський Володимир Михайлович
|
4
|
Чайковський (фільм)
|
4
|
Днепр вечерний
|
4
|
2019 у Тернополі
|
4
|
Ракутін Костянтин Іванович
|
4
|
Центр розвитку Бессарабії
|
4
|
2012 у Рівному
|
4
|
2013 у Київській області
|
4
|
Жовтневий район (Одеса)
|
4
|
2013 у Луганській області
|
4
|
2023 в Україні
|
4
|
2013 у Луганську
|
4
|
22-га стрілецька дивізія
|
4
|
2013 у Кропивницькій області
|
4
|
Православная энциклопедия
|
4
|
Господи, прости нас, грішних
|
4
|
2013 у Кропивницькому
|
4
|
2013 у Криму
|
4
|
Горін Михайло (легкоатлет)
|
4
|
2013 у Кривому Розі
|
4
|
2013 у Кременчуці
|
4
|
2013 у Києві
|
4
|
Жовтець Запаловича
|
4
|
Жудін Максим Сергійович
|
4
|
2013 у Запорізькій області
|
4
|
Горєлова Марія (легкоатлетка)
|
4
|
Правителі України
|
4
|
Горянка дворядна
|
4
|
Горьківський край
|
4
|
2013 у Запоріжжі
|
4
|
2013 у Закарпатській області
|
4
|
Правая Хава
|
4
|
Горчаков Михайло Дмитрович
|
4
|
2013 у Житомирській області
|
4
|
2013 у Донецькій області
|
4
|
2013 у Дніпрі
|
4
|
Жовтець іллірійський
|
4
|
2013 у Луцьку
|
4
|
Журавський Юрій (легкоатлет)
|
4
|
Цивільна адміністрація
|
4
|
Регнерія собача
|
4
|
2013 у Полтавській області
|
4
|
Президентський вісник
|
4
|
Регіна Разума
|
4
|
2013 у Одесі
|
4
|
2013 у Одеській області
|
4
|
Регіони України (фракція)
|
4
|
2013 у Миколаївській області
|
4
|
Царскосільська мистецька премія
|
4
|
Редукція (біологія)
|
4
|
Царенко Сергій Олександрович
|
4
|
Представництво МЗС України у Харкові
|
4
|
Грай, моя сопілочко
|
4
|
Граве Олександр Костянтинович
|
4
|
2013 у Львові
|
4
|
Представництво МЗС України у Донецьку
|
4
|
Резніков Олександр Григорович
|
4
|
Грабар Ігор Еммануїлович
|
4
|
Хіміч Олександр Миколайович
|
4
|
Рейн Георгій Єрмолайович
|
4
|
Хімік (Новий Розділ)
|
4
|
Готська єпархія
|
4
|
2013 у Миколаєві
|
4
|
Гостіліци
|
4
|
Хімік-2 (баскетбольний клуб)
|
4
|
Представництво МЗС України в Ужгороді
|
4
|
2021 у кіно
|
4
|
2013 у Львівській області
|
4
|
Журавов Данило (легкоатлет)
|
4
|
Горохов Олександр Сергійович
|
4
|
Житловий масив
|
4
|
2012 у Харкові
|
4
|
2012 у Хмельницькій області
|
4
|
За права людини
|
4
|
За підготовку наукової зміни
|
4
|
25 км
|
4
|
Горносталь Михайло Миколайович
|
4
|
Репродукція (образотворче мистецтво)
|
4
|
2012 у Хмельницькому
|
4
|
2012 у Херсоні
|
4
|
Горлівський машинобудівний завод
|
4
|
277-ма штурмова авіаційна дивізія (СРСР)
|
4
|
2012 у Херсонській області
|
4
|
Горихвістка
|
4
|
2012 у Харківській області
|
4
|
Заборовські
|
4
|
2012 у Черкасах
|
4
|
Заброварний Богдан Йосипович
|
4
|
2012 у Ужгороді
|
4
|
Забудь мене, мамо!
|
4
|
Забудь і згадай
|
4
|
2012 у Сімферополі
|
4
|
2012 у Сумській області
|
4
|
2012 у Сумах
|
4
|
2А7М
|
4
|
Рефлексотерапія
|
4
|
2012 у Севастополі
|
4
|
Почепський повіт
|
4
|
Загальна картина була красива
|
4
|
Початок 20 століття століття
|
4
|
Горобченко Сергій Борисович
|
4
|
Почесний доктор Афінського університету
|
4
|
2013 у Дніпровській області
|
4
|
Почесний залізничник України
|
4
|
Журман Матвій Дмитрович
|
4
|
2013 у Вінниці
|
4
|
2013 у Вінницькій області
|
4
|
Поїзд до Брукліна
|
4
|
Ренцо Тарабузі
|
4
|
Пошук (фільм)
|
4
|
Жінка III тисячоліття (Всеукраїнська премія)
|
4
|
2013 у Волинській області
|
4
|
Жіноча асоціація
|
4
|
Хурса Віктор Всеволодович
|
4
|
2013 у Івано-Франківській області
|
4
|
Ренькас Олександр Станіславович
|
4
|
Поштова станція
|
4
|
З днем народження (фільм)
|
4
|
Репецький Олег Георгійович
|
4
|
2013 у Івано-Франківську
|
4
|
Почесний доктор Ягеллонського університету
|
4
|
2012 у театрі
|
4
|
2012 у Чернігівській області
|
4
|
Городна
|
4
|
2012 у Чернігові
|
4
|
Городищенський літературно-меморіальний музей Івана Ле
|
4
|
Підлужжя (значення)
|
4
|
Почесний доктор Університету Лаваля
|
4
|
2012 у Чернівцях
|
4
|
Городець (значення)
|
4
|
За доблесну працю
|
4
|
2012 у Чернівецькій області
|
4
|
Царьов Віктор (легкоатлет)
|
4
|
Гребенщиков Юрій Сергійович
|
4
|
2020-ті в Харкові
|
4
|
Електрогазозварник
|
4
|
Егоніхон фіолетово-голубий
|
4
|
Гродненський староста
|
4
|
Едогоній косопоровий різновид донський
|
4
|
Приз (мультфільм)
|
4
|
Ейрамджан Анатолій Миколайович
|
4
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 2009
|
4
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 2011
|
4
|
Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка
|
4
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 2013
|
4
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 2015
|
4
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 2018
|
4
|
Ектокарпус стручкуватий
|
4
|
Екібастуз (футбольний клуб)
|
4
|
Гришин Ярослав Володимирович
|
4
|
Центр аерокосмічних досліджень Землі
|
4
|
Електродепо
|
4
|
Електромеханік
|
4
|
Електрослюсар
|
4
|
Елеонора Немечек
|
4
|
Еллер Юрій Ісаакович
|
4
|
Еліас Парвулеско
|
4
|
Чемпіонат Європи з біатлону 2002
|
4
|
Чемпіонат Європи з біатлону 2005
|
4
|
Емін Хачатурян
|
4
|
Енергетик (Слобожанське)
|
4
|
Чемпіонат Європи з біатлону 2008
|
4
|
Енергія (футбольний клуб, Волзький)
|
4
|
Ранок у великому місті
|
4
|
Ранник тіньовий
|
4
|
2020-ті в Чернігівській області
|
4
|
Гришин Іван Тихонович
|
4
|
2020-ті в Хмельницькій області
|
4
|
Прихована робота
|
4
|
Дяченко Микита Андрійович
|
4
|
Дячук Олександр Олександрович
|
4
|
Дєдова Єлизавета Макарівна
|
4
|
Ралль Юрій Федорович
|
4
|
2020-ті в Харківській області
|
4
|
Грязі
|
4
|
2020-ті в Херсонській області
|
4
|
Рамаліна рвана
|
4
|
Присєлков Сергій Олександрович
|
4
|
2020-ті в Херсоні
|
4
|
Діку Буєску
|
4
|
2020-ті в Хмельницькому
|
4
|
2020-ті в Черкасах
|
4
|
Еверт Олексій Єрмолайович
|
4
|
Природоохоронець
|
4
|
Припустимо, ти капітан...
|
4
|
Грохотов Володимир Трофимович
|
4
|
2020-ті в Чернівецькій області
|
4
|
2020-ті в Чернівцях
|
4
|
Гроно (гімназія)
|
4
|
Рандвар Радбартсон
|
4
|
Приморськ (автостанція)
|
4
|
2020-ті в Чернігові
|
4
|
Громовик великощетинистий
|
4
|
Прилуцький округ
|
4
|
Прикордонний населений пункт
|
4
|
Громовик багатолистий
|
4
|
Енквіст Оскар Адольфович
|
4
|
Ентомофаги
|
4
|
Гревс Іван Михайлович
|
4
|
2013 у Сумах
|
4
|
2013 у Харківській області
|
4
|
2013 у Харкові
|
4
|
2013 у Ужгороді
|
4
|
Железняков (есмінець)
|
4
|
Жемчужина-2
|
4
|
Жениленко Вячеслав Миколайович
|
4
|
Жереб долі
|
4
|
Цветаєв В'ячеслав Дмитрович
|
4
|
Жеребцов Анатолій (легкоатлет)
|
4
|
Жесть (фільм)
|
4
|
Жибер Ернест Іванович
|
4
|
2013 у Сімферополі
|
4
|
2013 у Сумській області
|
4
|
Премія «Кіноколо» найкращому акторові
|
4
|
Жарий Павло (легкоатлет)
|
4
|
2013 у Севастополі
|
4
|
2013 у Рівному
|
4
|
Премудрість Божа
|
4
|
Жили собі матрьошки
|
4
|
Жилко Володимир Вікторович
|
4
|
Жимолость пухнаста
|
4
|
2013 у Рівненській області
|
4
|
2013 у Полтаві
|
4
|
Жировик Лезеля
|
4
|
Житков Борис Степанович
|
4
|
Житловий комплекс «Срібний Бриз»
|
4
|
Цахілова Земфіра Аврамівна
|
4
|
Рдесник червонуватий
|
4
|
Жариков В'ячеслав Никифорович
|
4
|
2013 у Херсонській області
|
4
|
Цей
|
4
|
2013 у Чернігові
|
4
|
Ервін Кнаусмюллер
|
4
|
Грицай Володимир Богданович
|
4
|
Чемпіонат Європи з важкої атлетики 2008
|
4
|
Ерчі
|
4
|
Чемпіонат Європи з важкої атлетики 2015
|
4
|
Премія імені Ярослава Галана
|
4
|
Премія імені Салавата Юлаєва
|
4
|
Еспарцет Палласа
|
4
|
Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное 2015
|
4
|
Цвітков Микола Адріанович
|
4
|
2013 у Чернігівській області
|
4
|
Рассохін Василь Васильович
|
4
|
Рахманов Леонід Миколайович
|
4
|
Цвинтар Яркон
|
4
|
Жанровий живопис
|
4
|
Грибеник Анатолій Йосипович
|
4
|
Грещук Григорій Григорович
|
4
|
Цвинтар «Синедрія»
|
4
|
Естафетний біг 4х200 метрів
|
4
|
2013 у Чернівцях
|
4
|
Естафетний біг 4х800 метрів
|
4
|
2013 у Чернівецькій області
|
4
|
Етна Майська
|
4
|
Етно-хаос
|
4
|
2013 у Черкасах
|
4
|
2013 у Хмельницькій області
|
4
|
2013 у Хмельницькому
|
4
|
Жабурник
|
4
|
2013 у Херсоні
|
4
|
Пляж (телесеріал)
|
4
|
Перната дичина
|
4
|
Качан Володимир Андрійович
|
4
|
Шкурба Віктор Васильович
|
4
|
Майстерня книги
|
4
|
Майорова Віра Володимирівна
|
4
|
Майоров Роман Майорович
|
4
|
Шкіндер Владислав Петрович
|
4
|
Одеський Успенський монастир
|
4
|
Майкл Келлі
|
4
|
Одеський державний технікум кінематографії
|
4
|
Шкумбіні (футбольний клуб)
|
4
|
Шлакоблок
|
4
|
Мазур Сергій Миколайович
|
4
|
Шкаберін Володимир Миколайович
|
4
|
Шияновський Сергій Олексійович
|
4
|
Магнітогорський державний університет
|
4
|
Ожґи
|
4
|
Магдебурзький університет
|
4
|
Магар Володимир Володимирович
|
4
|
Майсурадзе Акакій Васильович
|
4
|
Макае (футбольний клуб)
|
4
|
МТУ
|
4
|
Максим Фатич
|
4
|
Огдемер
|
4
|
Мала українська музична енциклопедія
|
4
|
Мала Вішера
|
4
|
Шовковий шнурок
|
4
|
Максимов Борис Миколайович
|
4
|
Максимов Анатолій Вадимович
|
4
|
Максимальна вантажопідйомність
|
4
|
Одеса (футзальний клуб)
|
4
|
Макар Нечай
|
4
|
Максим Максимюк
|
4
|
Маккабі (Яффа)
|
4
|
Макарій (Папіш)
|
4
|
Макарова Марина (легкоатлетка)
|
4
|
Шлях до пекла
|
4
|
Одеське піхотне училище
|
4
|
Шлунково-кишкові захворювання
|
4
|
МХМ-93
|
4
|
Шипшина Чацького
|
4
|
Малик Віталій Іванович
|
4
|
Лісомеліорація
|
4
|
1490-ті в Наваррі
|
4
|
Округ Ровський староство Барське
|
4
|
Оксана Тараненко
|
4
|
1490-ті в Османській імперії
|
4
|
Лісівництво і агролісомеліорація
|
4
|
Оксана Філоненко
|
4
|
Лісонасадження
|
4
|
1490-ті в Острові Мен
|
4
|
1490-ті в Монгольській імперії
|
4
|
1490-ті в Папській державі
|
4
|
1490-ті в Польщі
|
4
|
1490-ті в Португалії
|
4
|
Лісовий журнал
|
4
|
Октябрський район (Крим)
|
4
|
1490-ті в Сан-Марино
|
4
|
1490-ті в Священній Римській імперії
|
4
|
Окремий кавказький корпус
|
4
|
1490-ті в Молдовському князівстві
|
4
|
Шинкарьов Андрій Вікторович
|
4
|
1490-ті в Андоррі
|
4
|
МКД-90
|
4
|
1490-ті в Ірландії
|
4
|
1490-ті в Іспанії
|
4
|
1490-ті в Австрії
|
4
|
Ліщинська Світлана Валеріївна
|
4
|
1490-ті в Англії
|
4
|
Ліцей інформаційних технологій (Олександрія)
|
4
|
Літомишль
|
4
|
Літературна премія імені Володимира Короленка
|
4
|
Літо в Журавлиному
|
4
|
1490-ті в Болгарії
|
4
|
Літинський Тарас Зіновійович
|
4
|
1490-ті в Великому князівстві Московському
|
4
|
1490-ті в Гернсі
|
4
|
1490-ті в Джерсі
|
4
|
1490-ті в Кальмарській унії
|
4
|
Малик Андрій Ярославович
|
4
|
Овчаров Володимир Анатолійович
|
4
|
Лісова зона
|
4
|
Ніщо не трапляється двічі (телесеріал)
|
4
|
Маршрут милосердя
|
4
|
Маршал Сейму
|
4
|
Марченко Іван Васильович
|
4
|
Марцін Гербурт
|
4
|
Марцинюк Трохим Пилипович
|
4
|
Марулін Федір (легкоатлет)
|
4
|
143-тя стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
1440-ті в Georgia (country)
|
4
|
Марєєв Андрій Олексійович
|
4
|
1440-ті в Ірландії
|
4
|
1440-ті в Австрії
|
4
|
1440-ті в Англії
|
4
|
1440-ті в Андоррі
|
4
|
1440-ті в Арагоні
|
4
|
1440-ті в Болгарії
|
4
|
1440-ті в Боснії
|
4
|
Штурм Праги (1794)
|
4
|
Марінін Олег Миколайович
|
4
|
Маркіна Ольга Олександрівна
|
4
|
Шукачі перлів
|
4
|
Шуригайло Микола Іванович
|
4
|
Шумлянський Федір Михайлович
|
4
|
Шульгіна Альбіна Олександрівна
|
4
|
Німецька армія
|
4
|
Німецька служба академічних обмінів
|
4
|
Німецький щит
|
4
|
Марія Спиридонова
|
4
|
Ніна Агапова
|
4
|
Шубін Артем Юрійович
|
4
|
Марія Кондакова
|
4
|
Шуйський повіт
|
4
|
Марія Довгань
|
4
|
Ніч грішників
|
4
|
Шувалов Валерій Павлович
|
4
|
Шувайников Сергій Іванович
|
4
|
Маріупольський легкокінний полк
|
4
|
Мартиненко Андрій Анатолійович
|
4
|
1440-ті в Візантійській імперії
|
4
|
Малишев Андрій Володимирович
|
4
|
Штейнберг Ісаак Захарович
|
4
|
Мантас Кведаравічюс
|
4
|
1440-ті в Швейцарії
|
4
|
1440-ті в Шотландії
|
4
|
Маницьке сільське поселення
|
4
|
Манеж (Москва)
|
4
|
Мандрівка місіс Шелтон
|
4
|
Штефанко Олег Степанович
|
4
|
Мамут (роз'їзд)
|
4
|
1440-ті в Священній Римській імперії
|
4
|
Штадлер (футбольний клуб)
|
4
|
Малєєвка
|
4
|
Малята-мишенята
|
4
|
Овочеві культури
|
4
|
Мальцев Микола (легкоатлет)
|
4
|
Мало-Кріпенка
|
4
|
Овсянников Микола (легкоатлет)
|
4
|
1440-ті в Франції
|
4
|
1440-ті в Сан-Марино
|
4
|
Маркіанополь
|
4
|
1440-ті в Монгольській імперії
|
4
|
1440-ті в Гернсі
|
4
|
Об'їзна дорога (Бровари)
|
4
|
1440-ті в Джерсі
|
4
|
1440-ті в Кальмарській унії
|
4
|
1440-ті в Кастилії
|
4
|
1440-ті в Молдовському князівстві
|
4
|
Обласна літературна премія імені Євгена Маланюка
|
4
|
1440-ті в Наваррі
|
4
|
Маньчжурська армія
|
4
|
1440-ті в Османській імперії
|
4
|
1440-ті в Острові Мен
|
4
|
1440-ті в Папській державі
|
4
|
Маранджян Генріх Саакович
|
4
|
1440-ті в Польщі
|
4
|
Оболенські
|
4
|
1440-ті в Португалії
|
4
|
Маніленко Петро Васильович
|
4
|
1490-ті в Франції
|
4
|
1490-ті в Швейцарії
|
4
|
Шустакевич Юлія Степанівна
|
4
|
Лопухін Павло Петрович
|
4
|
ЛуАЗ-967М
|
4
|
1550-ті в Болгарії
|
4
|
1550-ті в Гернсі
|
4
|
Лотоус Віктор Вікторович
|
4
|
Олександрівський
|
4
|
1550-ті в Данії
|
4
|
1550-ті в Данії-Норвегії
|
4
|
Лопух дібровний
|
4
|
1550-ті в Андоррі
|
4
|
1550-ті в Джерсі
|
4
|
1550-ті в Мальті
|
4
|
Лоотус
|
4
|
Олексій (Царук)
|
4
|
Лондонська школа бізнесу
|
4
|
Ломоносов Борис Степанович
|
4
|
1550-ті в Наваррі
|
4
|
Лубенська чоловіча гімназія
|
4
|
Луганська Рада Народних Комісарів
|
4
|
1550-ті в Османській імперії
|
4
|
1540-ті в Шотландії
|
4
|
Лунгін Семен Львович
|
4
|
Лукоянівський повіт
|
4
|
1540-ті в Священній Римській імперії
|
4
|
1540-ті в Франції
|
4
|
1540-ті в Швейцарії
|
4
|
1540-ті в Швеції
|
4
|
Лукашевич Лука Михайлович
|
4
|
Олександра Гаврилюк
|
4
|
1550-ті в Англії
|
4
|
Шемет Богдан Володимирович
|
4
|
1550-ті в Ірландії
|
4
|
Луганський трубний завод
|
4
|
1550-ті в Іспанії
|
4
|
Луганський електромашинобудівний завод
|
4
|
1550-ті в Австрії
|
4
|
Луганське художнє училище
|
4
|
1550-ті в Норвегії
|
4
|
Олексій Лісовець
|
4
|
Олександр Рощин
|
4
|
Лисий Ігор Васильович
|
4
|
Олеся Іванова
|
4
|
Листов Костянтин Якович
|
4
|
Лист очікування (телесеріал)
|
4
|
Лист очікування
|
4
|
Лист до Америки
|
4
|
Лист десятьох
|
4
|
Олеся Моргунець-Ісаєнко
|
4
|
Лисенко Юрій Григорович
|
4
|
Литовчак Роман Миколайович
|
4
|
Олеся Стасюк
|
4
|
Лисенко Олександр Олександрович
|
4
|
Лисенко Валерій Володимирович
|
4
|
Олефіренко Михайло Миколайович
|
4
|
Лисаковський Анатолій Іванович
|
4
|
Ольга Городиська
|
4
|
Липки (прізвище)
|
4
|
Олесь Каціон
|
4
|
Литовченко Віктор Мінович
|
4
|
1550-ті в Острові Мен
|
4
|
Олексій Смолка
|
4
|
Ломбард (футбольний клуб)
|
4
|
1550-ті в Папській державі
|
4
|
Локотош Іван Семенович
|
4
|
1550-ті в Польщі
|
4
|
1550-ті в Португалії
|
4
|
1550-ті в Пруссії
|
4
|
Олексій Сафонов
|
4
|
1550-ті в Росії
|
4
|
1550-ті в Шотландії
|
4
|
1550-ті в Сан-Марино
|
4
|
1550-ті в Священній Римській імперії
|
4
|
1550-ті в Франції
|
4
|
1550-ті в Швейцарії
|
4
|
Лобанов Вадим (легкоатлет)
|
4
|
Лобанов Євген Іванович
|
4
|
1550-ті в Швеції
|
4
|
Луніка Вікторія (легкоатлетка)
|
4
|
1540-ті в Сан-Марино
|
4
|
Ліричні пісні
|
4
|
Людина і лев
|
4
|
Лякалки-жахалки
|
4
|
Лядвенець український
|
4
|
Олейніков Роман Вікторович
|
4
|
Шепель Іван Іванович
|
4
|
Люстраційний список Євромайдану
|
4
|
Олександр Бабич
|
4
|
Олександр Бард
|
4
|
Олександр Бельський
|
4
|
Олег Штефанко
|
4
|
Люди на землі
|
4
|
153-тя стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
Людвігія болотна
|
4
|
Любіжнянський Гук малий
|
4
|
1540-ті в Ірландії
|
4
|
Любчак Олександр Омелянович
|
4
|
Олександр Васильович
|
4
|
Шептекита Валерій Іванович
|
4
|
Ляшенко Юрій (легкоатлет)
|
4
|
Любов на світанні
|
4
|
Шилуте (футбольний клуб)
|
4
|
1490-ті в Шотландії
|
4
|
Ліпкан Анатолій Васильович
|
4
|
Ліофіл
|
4
|
Ліньков Юрій Миколайович
|
4
|
15-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
Олег Ігорович
|
4
|
150-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
Шикло Едуард Матвійович
|
4
|
Шерстюк Гаврило Гнатович
|
4
|
Олег Масленніков
|
4
|
Лідія Ротару
|
4
|
Олег Муту
|
4
|
Шеф-редактор
|
4
|
Ліга студентів-художників Нью-Йорка
|
4
|
Ліга Визволення України
|
4
|
Олег Федулов
|
4
|
Олександр Візир
|
4
|
1540-ті в Іспанії
|
4
|
Луцик Іван Михайлович
|
4
|
Олександр Полинніков
|
4
|
Львівська жіноча учительська семінарія
|
4
|
Львівприлад
|
4
|
Львівліс
|
4
|
1540-ті в Наваррі
|
4
|
1540-ті в Норвегії
|
4
|
1540-ті в Османській імперії
|
4
|
Олександр Петров
|
4
|
Лучиніна Маргарита Олександрівна
|
4
|
1540-ті в Мальті
|
4
|
Луцько-Острозька єпархія
|
4
|
1540-ті в Острові Мен
|
4
|
1540-ті в Папській державі
|
4
|
1540-ті в Польщі
|
4
|
Луцька земля
|
4
|
1540-ті в Португалії
|
4
|
1540-ті в Пруссії
|
4
|
Львівська обласна клінічна лікарня
|
4
|
Олександр Михайлович
|
4
|
1540-ті в Австрії
|
4
|
1540-ті в Болгарії
|
4
|
Любецьке староство
|
4
|
Олександр Колодій
|
4
|
Олександр Корешков
|
4
|
1540-ті в Англії
|
4
|
1540-ті в Андоррі
|
4
|
Льонолисник
|
4
|
Льонок солодкий
|
4
|
Льон лінійнолистий
|
4
|
Олександр Меленюк
|
4
|
1540-ті в Гернсі
|
4
|
1540-ті в Данії
|
4
|
Льон Палласів
|
4
|
Льодова Арена (ковзанка)
|
4
|
Льгов II
|
4
|
Львівський ювелірний завод
|
4
|
1540-ті в Данії-Норвегії
|
4
|
1540-ті в Джерсі
|
4
|
Шуров Ігор Віуленович
|
4
|
Масіел Лукас Сержіо Луіс
|
4
|
Шельфовий (офшорний)
|
4
|
Московське товариство дослідників природи
|
4
|
Московський драматичний театр ім. К. С. Станіславського
|
4
|
Науковий центр радіаційної медицини
|
4
|
Як чоловіки про жінок говорили
|
4
|
11 км
|
4
|
Як у нашого Омелечка невеличка сімеєчка...
|
4
|
Московський державний відкритий університет
|
4
|
Московський академічний театр Сатири
|
4
|
Московське комерційне училище
|
4
|
Наукова праця
|
4
|
Наукові праці Лісівничої академії наук України
|
4
|
Московська сільськогосподарська академія імені К. А. Тімірязєва
|
4
|
Науменко Микола Федорович
|
4
|
Наумов Андрій (легкоатлет)
|
4
|
Національна академія наук Італії
|
4
|
Москвичов Валерій Аркадійович
|
4
|
Москаленко Микола Іванович
|
4
|
Яковлєв Гірт Олександрович
|
4
|
Московський художній театр ім. А. П. Чехова
|
4
|
Язиков Микола Львович
|
4
|
Мостренко Андрій Петрович
|
4
|
Моїсеєв Віктор Олексійович
|
4
|
Ялинки 5
|
4
|
Наталка Полтавка (фільм, 1909)
|
4
|
Яків Кучеревський
|
4
|
Мотренко Валерій Іванович
|
4
|
Мотовська затока
|
4
|
Мотобот
|
4
|
Якутська область
|
4
|
Московський художній інститут
|
4
|
Якунін Сергій Миколайович
|
4
|
Наталія Гвоздікова
|
4
|
Наталія Гурзо
|
4
|
Наталія Корецька
|
4
|
Якуб Потоцький (хмільницький староста)
|
4
|
Яковченко Юнона Миколаївна
|
4
|
Московський юридичний інститут
|
4
|
Мосальський повіт
|
4
|
Моруженко Алла Олексіївна
|
4
|
Мрія (жіночий футбольний клуб)
|
4
|
Мокре (прізвище)
|
4
|
Юшко Герман Іванович
|
4
|
Юсуф-паша
|
4
|
Небесні родичі
|
4
|
126-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
Юрій Толубеєв
|
4
|
Молдаван-Фоменко Олена Василівна
|
4
|
Юрій Речинський
|
4
|
Мокре (значення)
|
4
|
Я люблю
|
4
|
Мозжухін Іван Ілліч
|
4
|
Моздок (футбольний клуб)
|
4
|
Можаровські
|
4
|
Можайське князівство
|
4
|
Невиправні (телесеріал)
|
4
|
Невмержицькі
|
4
|
Могилів-Подільський укріпрайон
|
4
|
Молочна вулиця (Харків)
|
4
|
Монастириська (станція)
|
4
|
Морське міністерство Російської імперії
|
4
|
Мороз Олександра Мирославівна
|
4
|
Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України
|
4
|
Морозов Павло Іванович
|
4
|
Морозов Олександр Сергійович
|
4
|
Ягодинка (значення)
|
4
|
Яворівський староста
|
4
|
Національно-демократичне об'єднання «Україна»
|
4
|
Мороз Юлія Миколаївна
|
4
|
Мордовочка
|
4
|
Монвид
|
4
|
Моргунов Олександр Юрійович
|
4
|
Моніторна вулиця
|
4
|
Яблонські
|
4
|
Моноліт (Костянтинівка)
|
4
|
Яббаров Анатолій Ахмедович
|
4
|
Монемвасія
|
4
|
Нащо мені чорні брови
|
4
|
Моїсеєв Михайло Олексійович
|
4
|
Ялтинський район
|
4
|
Юрій Невський
|
4
|
Міністерство геології СРСР
|
4
|
Наголоватки
|
4
|
Ясюкевич Фелікс Іванович
|
4
|
Ясногірка (прізвище)
|
4
|
Ясногірка (значення)
|
4
|
Ясельский округ
|
4
|
Міністерство морського флоту СРСР
|
4
|
Міністерство лісового господарства України
|
4
|
Міністерство вугільної промисловості УРСР
|
4
|
Навігаційний період
|
4
|
Міністерство України у справах національностей і міграції
|
4
|
Мінуарція рідкоквіткова
|
4
|
Мінуарція гостропелюсткова
|
4
|
Мінський район (Київ)
|
4
|
Ярослав Підгора-Гвяздовський
|
4
|
Надія Самсонова
|
4
|
Надія Хаванська
|
4
|
Мірабо (фільм)
|
4
|
Навроцький Георгій Іванович
|
4
|
Мілєсін Павло Юрійович
|
4
|
Мітлиця скельна
|
4
|
Міщенко Михайло Іванович (астроном)
|
4
|
...
|
4
|
1+1 video
|
4
|
НТБ «Металург» (Запоріжжя)
|
4
|
Міхеєнко Віталій Миколайович
|
4
|
На білому катері
|
4
|
Мітін Сергій Анатолійович
|
4
|
10-й гвардійський стрілецький корпус
|
4
|
Місто (Броди)
|
4
|
На крилах пісні (фільм)
|
4
|
Ґміна Броди (Бродський повіт)
|
4
|
10-та танкова дивізія (СРСР)
|
4
|
Ґаджина
|
4
|
Набережна Корнілова
|
4
|
Яценко Володимир Вікторович
|
4
|
Місто — одна вулиця
|
4
|
Мінаков Анатолій Олексійович
|
4
|
Назар Задніпровський
|
4
|
Ямпільський музей образотворчого мистецтва
|
4
|
Народний Герой Югославії
|
4
|
Мушкетов Іван Васильович
|
4
|
Мучниця
|
4
|
Ян Янакієв
|
4
|
Муратов Володимир Іванович
|
4
|
Народна освіта
|
4
|
Муравйов Михайло Миколайович
|
4
|
Муравйов-Віленський Михайло Миколайович
|
4
|
Мулєнкова Олена Геннадіївна
|
4
|
Янішевський Максим Олександрович
|
4
|
Народний артист Чехословаччини
|
4
|
Народний депутат СССР
|
4
|
Музей єврейської спадщини Донбасу
|
4
|
Музей пошти (Євпаторія)
|
4
|
Музей народного мистецтва Слобожанщини
|
4
|
Народознавець
|
4
|
Музей Одеського морського порту імені Ф. де Воллана
|
4
|
Мушкудіані Олександр Несторович
|
4
|
Нарбути
|
4
|
Мікромерія чебрецелиста
|
4
|
Міжнародні шашки
|
4
|
Ярослав Гуревич
|
4
|
Міклашевич Руслан Сергійович
|
4
|
Назар Стодоля (опера)
|
4
|
Назар Стодоля (фільм)
|
4
|
Мізрах (кіностудія)
|
4
|
Мізернюк Леонід Іванович
|
4
|
Ярослав Голобородько
|
4
|
Міжнародний центр астрономічних та медико-екологічних досліджень
|
4
|
Міжнародна академія наук екології та безпеки життєдіяльності
|
4
|
Міжнародний університет фінансів
|
4
|
Ярополк Романович
|
4
|
Назарук Ігор Миколайович
|
4
|
Міжнародна літературно-мистецька премія імені Григорія Сковороди
|
4
|
Наноелектроніка
|
4
|
Міжнародна відмітина імені Давида Бурлюка
|
4
|
Міжнародна академія історії науки
|
4
|
110-й стрілецький корпус (СРСР)
|
4
|
Невольник
|
4
|
Могила-Гостра
|
4
|
Матвєєв Валерій Євгенович
|
4
|
Меезія довгоніжкова
|
4
|
1390-ті в Georgia (country)
|
4
|
1390-ті в Ірландії
|
4
|
1390-ті в Австрії
|
4
|
1390-ті в Англії
|
4
|
Межова (автостанція)
|
4
|
Межжерін Сергій Віталійович
|
4
|
1390-ті в Андоррі
|
4
|
1390-ті в Арагоні
|
4
|
Щасливий, хто кохав...
|
4
|
Новосілки (значення)
|
4
|
Новосілки (прізвище)
|
4
|
Медове кохання
|
4
|
1390-ті в Болгарії
|
4
|
1390-ті в Боснії
|
4
|
Медична освіта
|
4
|
1390-ті в Волощині
|
4
|
Щан
|
4
|
Мелодія (фірма)
|
4
|
1390-ті в Гернсі
|
4
|
Щербаков Володимир Іванович
|
4
|
Мерецький повіт
|
4
|
Мерані (футбольний клуб, Мартвілі)
|
4
|
Меньшикова Ніна Євгенівна
|
4
|
Мень Анатолій Володимирович
|
4
|
Новий колір
|
4
|
Менеджмент організацій
|
4
|
Мене чекають на землі
|
4
|
Щербак Василь Петрович
|
4
|
Новосанжарська сотня
|
4
|
Ново-Олексіївський монастир
|
4
|
Меморіал Іона Корнеану 2013
|
4
|
Мелітта заяча
|
4
|
Нововасилівський район
|
4
|
Мельничук Тарас Богданович
|
4
|
Щасливий фініш
|
4
|
Мельник Сергій Григорович
|
4
|
1390-ті в Візантійській імперії
|
4
|
1390-ті в Данії
|
4
|
Месники-4
|
4
|
Махаон-Україна
|
4
|
1390-ті в Франції
|
4
|
Машинобудівник (стадіон, Фастів)
|
4
|
1390-ті в Швейцарії
|
4
|
Мачульський Анатолій Давидович
|
4
|
Нігматулін Талгат Кадирович
|
4
|
1390-ті в Швеції
|
4
|
Махова Раїса Миколаївна
|
4
|
Мауріна Наталія (легкоатлетка)
|
4
|
Маяки (значення)
|
4
|
Мауріна Зоя (легкоатлетка)
|
4
|
Матиця серболужицька
|
4
|
Ніколаєва Тетяна (легкоатлетка)
|
4
|
1390-ті в Шотландії
|
4
|
14-й драгунський полк
|
4
|
Матвієнко Володимир Олександрович
|
4
|
Ніколенко Людмила (легкоатлетка)
|
4
|
1390-ті в Священній Римській імперії
|
4
|
Маяки (прізвище)
|
4
|
1390-ті в Джерсі
|
4
|
1390-ті в Османській імперії
|
4
|
1390-ті в Кастилії
|
4
|
Медаль імені М. В. Остроградського
|
4
|
Новочеркаське козацьке училище
|
4
|
1390-ті в Молдовському князівстві
|
4
|
1390-ті в Монгольській імперії
|
4
|
1390-ті в Наваррі
|
4
|
1390-ті в Норвегії
|
4
|
Медаль «Артур Беккер»
|
4
|
1390-ті в Сан-Марино
|
4
|
1390-ті в Папській державі
|
4
|
Мевш Михайло Павлович
|
4
|
Ногін Віктор Павлович
|
4
|
1390-ті в Польщі
|
4
|
МеМЗ-245-20
|
4
|
Нойштреліц (футбольний клуб)
|
4
|
1390-ті в Португалії
|
4
|
Маєвський Володимир (легкоатлет)
|
4
|
Меркулов Віктор Миколайович
|
4
|
Щербина Марина (легкоатлетка)
|
4
|
Юрій Мамін
|
4
|
Юність (стадіон, Красилів)
|
4
|
Ненаписаний лист (мультфільм)
|
4
|
Неокласицизм (ретроспективний)
|
4
|
Михайло Агранович
|
4
|
Михайло Іванович Жижемський
|
4
|
Неплюєв Микола Федорович
|
4
|
Юон Костянтин Федорович
|
4
|
Митько Лелюк
|
4
|
Мистецтво подобатися жінкам
|
4
|
Михайло Левченко
|
4
|
Мисливські птахи
|
4
|
Юніса (жіночий футбольний клуб)
|
4
|
Мисик Леонід (легкоатлет)
|
4
|
Несвізька ординація
|
4
|
Юность (журнал)
|
4
|
Мирослав Лазарук
|
4
|
Миронов Павло Васильович
|
4
|
Юринея донська
|
4
|
134-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
Миргородський Сергій Миколайович
|
4
|
Нейроонкологія
|
4
|
Юрій Кох
|
4
|
Недибалюк Анатолій (легкоатлет)
|
4
|
Мишки-Холоневські
|
4
|
Юрій Ваксман
|
4
|
Незалежна профспілка гірників України
|
4
|
Юрченков Петро Петрович
|
4
|
Михайлівська вулиця (Прилуки)
|
4
|
Михайлов Віктор Васильович
|
4
|
Михайло Мелашко
|
4
|
Нейтральна зона
|
4
|
Юртайкин Сергій Прокопович
|
4
|
Юркевич Валерій Миколайович
|
4
|
Юринея харківська
|
4
|
Нелюбова Ольга Олексіївна
|
4
|
Немировичі
|
4
|
Михайло Миколайович
|
4
|
Миролюбівська сільська рада (Лозівський район)
|
4
|
Миньківці (прізвище)
|
4
|
Метання гранати
|
4
|
Новгород-Сіверська бригада
|
4
|
Нова Миш
|
4
|
Микитюк Ігор Володимирович
|
4
|
Новак Володимир Петрович
|
4
|
Новак Ярослав Степанович
|
4
|
Мигулинська
|
4
|
Щукіна Наталія Юріївна
|
4
|
Новатор сільськогосподарського виробництва
|
4
|
Новгород-Сіверська гімназія
|
4
|
Нова Каховка (автостанція)
|
4
|
Мечислав Бальцер
|
4
|
Мехтільда Австрійська
|
4
|
Механобрчормет
|
4
|
Новгородський машинобудівний завод імені Петровського
|
4
|
Новгородський повіт
|
4
|
Що робить твоя дружина? (телесеріал)
|
4
|
Метання м'яча
|
4
|
Югра (футбольний клуб)
|
4
|
Микола Токар
|
4
|
Миньківці (значення)
|
4
|
Нижньогородський повіт
|
4
|
Неустроєв Степан Андрійович
|
4
|
136-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
Милорадович Петро Михайлович
|
4
|
Нехорош Світлана Вікторівна
|
4
|
Юзефович Яків Давидович
|
4
|
Нещаслива зірка
|
4
|
Миколаївський художньо-виробничий комбінат
|
4
|
Миколаївське штурманське училище
|
4
|
Миколай (Адоратський)
|
4
|
Юзеф Вольф
|
4
|
Нижні Сади
|
4
|
Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва
|
4
|
Нижній Ломов
|
4
|
Южанин
|
4
|
Юдін Микола Леонідович
|
4
|
Миколайчики рівнинні
|
4
|
Николаевские новости
|
4
|
Липки (значення)
|
4
|
Олійник Іван Іванович
|
4
|
Кашевські
|
4
|
Парфеній (Брянських)
|
4
|
1910-ті в Росії
|
4
|
Партія екологічного порятунку «ЕКО+25%»
|
4
|
Партія рішучих громадян
|
4
|
Коста Турієв
|
4
|
Партія селян
|
4
|
1910-ті в Румунії
|
4
|
Косих Іван Сергійович
|
4
|
Пархомчук Юхим Онуфрійович
|
4
|
1910-ті в Пруссії
|
4
|
1910-ті в Сан-Марино
|
4
|
Коршун Володимир Володимирович
|
4
|
Пасажирські перевезення
|
4
|
Корчин Олександр Юрійович
|
4
|
Пасічник Володимир Володимирович
|
4
|
1910-ті в Франції
|
4
|
Пата Тетяна Федорівна
|
4
|
Костел піарів (Холм)
|
4
|
1910-ті в Португалії
|
4
|
Коротоякський повіт
|
4
|
Парне катання
|
4
|
1910-ті в Гібралтарі
|
4
|
1910-ті в Данії
|
4
|
1910-ті в Джерсі
|
4
|
Пармелієла щетинистолиста
|
4
|
1910-ті в Кіпрі
|
4
|
1910-ті в Люксембурзі
|
4
|
Костриця поліська
|
4
|
1910-ті в Ліхтенштейні
|
4
|
1910-ті в Острові Мен
|
4
|
1910-ті в Мальті
|
4
|
1910-ті в Монако
|
4
|
1910-ті в Норвегії
|
4
|
1910-ті в Нідерландах
|
4
|
1910-ті в Німеччині
|
4
|
1910-ті в Османській імперії
|
4
|
Костишин Юрій Степанович
|
4
|
Корпанюк Василь Васильович
|
4
|
Короткова Ірина Юріївна
|
4
|
Парк імені Петровського
|
4
|
Комягін Юрій Володимирович
|
4
|
Коновалова Євгенія (легкоатлетка)
|
4
|
Коник сірий
|
4
|
Конела (річка)
|
4
|
Первомайський краєзнавчий музей (Миколаївська область)
|
4
|
Первоцвіт борошнистий
|
4
|
Конардія компактна
|
4
|
Комяков Борис Михайлович
|
4
|
Первый канал
|
4
|
Конотоп (прізвище)
|
4
|
Комсомольское знамя
|
4
|
Перебудови в середині 19 ст.
|
4
|
Перевал (журнал)
|
4
|
Коммерсант
|
4
|
Коментарі
|
4
|
Командний чемпіонат Європи з шахів 1997
|
4
|
Чхан Михайло Антонович
|
4
|
Пеніум Борге
|
4
|
Контрабанда (фільм)
|
4
|
Патриархия.Ru
|
4
|
Пахуча трава
|
4
|
Короткевич Олександр Григорович
|
4
|
Патріотична партія
|
4
|
Коромисло зелене
|
4
|
1910-ті в Швейцарії
|
4
|
1910-ті в Швеції
|
4
|
Корольова Лідія Георгіївна
|
4
|
Паулус Владлен Володимирович
|
4
|
Пацеля Олександр Олександрович
|
4
|
Конференц-зал
|
4
|
Пашкевич Петро Сидорович
|
4
|
Корнелюк Олександр Іванович
|
4
|
Педченко Руслан Володимирович
|
4
|
Коппелія
|
4
|
Копитов Микола Васильович
|
4
|
Пелотас (футбольний клуб)
|
4
|
Кончакова Антоніна Іванівна
|
4
|
Костянтин Войтенко
|
4
|
1910-ті в Греції
|
4
|
Кольоровий кінематограф
|
4
|
Красіцькі
|
4
|
Країна Лічилія
|
4
|
1800-ті в Королівство Голландія
|
4
|
1800-ті в Ліхтенштейні
|
4
|
1802 у науці
|
4
|
Краща партія
|
4
|
Палімбія тургайська
|
4
|
1810-ті в Данії-Норвегії
|
4
|
Красуня блискуча
|
4
|
1800-ті в Бадені
|
4
|
Пам'ятник на честь співробітників міліції в Миколаєві
|
4
|
Пам'ять серця
|
4
|
Шарай Станіслав Геннадійович
|
4
|
Паннарія шерстиста
|
4
|
1871 в Україні
|
4
|
Красна площа (Луганськ)
|
4
|
Панова Лідія Семенівна
|
4
|
Країна Мрій
|
4
|
18-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
Краківський археологічний музей
|
4
|
Падіння з коня
|
4
|
1718 в Україні
|
4
|
Криза середнього віку (фільм)
|
4
|
172 стрілецька дивізія
|
4
|
1762 у науці
|
4
|
Шарохін Михайло Миколайович
|
4
|
1785 у науці
|
4
|
Павутинні пильщики
|
4
|
1789 у науці
|
4
|
Крейліс-Петрова Кіра Олександрівна
|
4
|
Шарикіна Валентина Дмитрівна
|
4
|
Кресін Олексій Веніамінович
|
4
|
Паламарня
|
4
|
1791 у науці
|
4
|
Шаригін Микола Федорович
|
4
|
Крематорій-колумбарій Пер-Лашез
|
4
|
Крем'янецька приватна українська гімназія імені Івана Стешенка
|
4
|
Панфілов Олександр Іванович
|
4
|
Крак Юрій Васильович
|
4
|
Костянтин Кляцкін
|
4
|
Косухін Ігор Якович
|
4
|
Котов Євген Олександрович
|
4
|
Паралімпійський чемпіонат світу з легкої атлетики 2011
|
4
|
1910-ті в Андоррі
|
4
|
1910-ті в Бадені
|
4
|
1910-ті в Бельгії
|
4
|
Котенко Анатолій Григорович
|
4
|
1910-ті в Болгарії
|
4
|
Костін Володимир Васильович
|
4
|
Котова Тетяна Олегівна
|
4
|
Шамрай Григорій Іванович
|
4
|
Паризька академія мистецтв
|
4
|
Костянтин Милованов
|
4
|
1910-ті в Великій Британії
|
4
|
Костянтин Костянтинович
|
4
|
Костянтин Корецький
|
4
|
1910-ті в Гернсі
|
4
|
1910-ті в Албанії
|
4
|
1910-ті в Італії
|
4
|
Крайсгауптманшафт
|
4
|
Шаніна Олена Юріївна
|
4
|
Крайова шкільна рада
|
4
|
Шапар Надія (легкоатлетка)
|
4
|
Кравченко Тетяна (легкоатлетка)
|
4
|
Кравченко Олексій Євгенович
|
4
|
Шаніс
|
4
|
1896 в Україні
|
4
|
Кравченко Валерій Павлович
|
4
|
Коштантау
|
4
|
Котраг
|
4
|
Кошлатенко Олександр Васильович
|
4
|
Шандор Олександр Андрійович
|
4
|
Кочур Марія Леонідівна
|
4
|
1903 в Україні
|
4
|
1904 в Україні
|
4
|
191-ша стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
Папуга, що говорить на ідиш
|
4
|
1910-ті в Іспанії
|
4
|
Переліска
|
4
|
Колушкін Герман Іванович
|
4
|
Павлюк Максим Володимирович
|
4
|
Чернігівська гімназія
|
4
|
Пир'єва Ліонелла Іванівна
|
4
|
Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту
|
4
|
Пирогов Леонід Григорович
|
4
|
Чернігівське Полісся
|
4
|
Київський вісник
|
4
|
Чернігівська єпархія Українського екзархату
|
4
|
Чернігівська тьма
|
4
|
Чернігів-Арена
|
4
|
Чероков Віктор Сергійович
|
4
|
Чернігово-Сіверщина
|
4
|
Київське шосе (Полтава)
|
4
|
Київське шосе (Житомир)
|
4
|
Чернівецька єпархія Українського екзархату
|
4
|
Київська соната
|
4
|
Писаренко Дмитро Валентинович
|
4
|
Чернявський Дмитро (легкоатлет)
|
4
|
Черніков Геннадій Юрійович
|
4
|
Чеславський Володимир Едвардович
|
4
|
Чернявська Марія Степанівна
|
4
|
Печерський міст
|
4
|
Клементина Чарторийська
|
4
|
Чижівка (прізвище)
|
4
|
Чижівка (значення)
|
4
|
Класна література (серія)
|
4
|
Класична література
|
4
|
Класична гімназія № 1 ім. В. Г. Бєлінського
|
4
|
Чигарьов Михайло Михайлович
|
4
|
Чи думають тварини?
|
4
|
Київський центр політичних досліджень і конфліктології
|
4
|
Клан ювелірів
|
4
|
Кладієнко Юрій Данилович
|
4
|
Кладофоропсис шкірястий
|
4
|
Чешка (типова серія будинку)
|
4
|
Пижмо Пачоського
|
4
|
Київський інститут вдосконалення лікарів
|
4
|
Київський центральний архів давніх актів
|
4
|
Київська весна
|
4
|
Київприлад
|
4
|
1953 в Україні
|
4
|
Келерія сиза
|
4
|
Плещіївка (колійний пост)
|
4
|
Керкети
|
4
|
Черемош (ансамбль)
|
4
|
Черемних Анатолій (легкоатлет)
|
4
|
Черевки (прізвище)
|
4
|
Черевки (значення)
|
4
|
Плодоріжка розмальована
|
4
|
Червоний мак (балет)
|
4
|
Керівники Рівненської області
|
4
|
Плохотнюк Михайло Віталійович
|
4
|
Червона хустина
|
4
|
Квітка Параскева Андріївна
|
4
|
Квасов
|
4
|
Червона книга Курської області
|
4
|
Каєтан Солтик
|
4
|
Кашлаков Павло Федорович
|
4
|
Керченський район
|
4
|
Киевский телеграф
|
4
|
Київконцерт
|
4
|
Кисельов Петро Дмитрович
|
4
|
Київзеленбуд
|
4
|
Чернявська Катерина (легкоатлетка)
|
4
|
Києво-Святошинська районна державна адміністрація
|
4
|
Чернов Віктор Михайлович
|
4
|
Чернецький Іван Іванович
|
4
|
Кислюк Віталій Степанович
|
4
|
Плакун чебрецелистий
|
4
|
1964 у науці
|
4
|
Киевское слово
|
4
|
Киричок Олег Ігорович
|
4
|
Платов Всеволод Миколайович
|
4
|
Платов Леонід Михайлович
|
4
|
Плахотін Ігор Сергійович
|
4
|
Черкізово
|
4
|
Плебанія (Дрогобич)
|
4
|
Кизляк китицецвітий
|
4
|
Клен Стевена
|
4
|
Клеома птахоніжкоподібна
|
4
|
Колосовська Ганна Федорівна
|
4
|
1950 у театрі
|
4
|
Чорний Діл (гора)
|
4
|
1948 у театрі
|
4
|
Чорна річка (значення)
|
4
|
Козльонкова Клавдія Прокопівна
|
4
|
Козловський Сергій Орланович
|
4
|
8-й стрілецький корпус (СРСР)
|
4
|
Перов Євген Володимирович
|
4
|
Козленко Володимир Анатолійович
|
4
|
Кокоячук Володимир Олексійович
|
4
|
Козерацький Юрій Едуардович
|
4
|
Чому посміхалися зорі
|
4
|
Чомга
|
4
|
Козаккен Бойз
|
4
|
Козак Євген Михайлович
|
4
|
Кожушко Володимир (легкоатлет)
|
4
|
Чоловіча компанія
|
4
|
Козьміна Ксенія Євдокимівна
|
4
|
Чорний вершник
|
4
|
Чоловік на годину
|
4
|
Чорта з два
|
4
|
Колосова-Щербань Зоя Дмитрівна
|
4
|
Колосов Сергій Миколайович
|
4
|
Колосов Сергій Дмитрович
|
4
|
Колон (футбольний клуб)
|
4
|
Коломієць Володимир Михайлович
|
4
|
Чудасія (мультфільм)
|
4
|
Чортів п'яниця
|
4
|
Колмановський Едуард Савелійович
|
4
|
Колегіум піярів (Великі Межирічі)
|
4
|
Колки (прізвище)
|
4
|
Колки (значення)
|
4
|
Чорнуська сотня
|
4
|
Пересипський міст
|
4
|
Колесников Олексій Сергійович
|
4
|
Колеоптерологія
|
4
|
Чорнозем'я
|
4
|
Коднянський район
|
4
|
Перша ліга регбі
|
4
|
Петруня Максим Михайлович
|
4
|
Петров Віктор Валентинович
|
4
|
Чина паннонська
|
4
|
Петров Василь Родіонович
|
4
|
Клюси (рід)
|
4
|
Клюненко Андрій Степанович
|
4
|
Клубний Чемпіонат України з настільного тенісу. Сезон 2017/2018
|
4
|
Петров Володимир Дмитрович
|
4
|
Чимирна
|
4
|
Кличников Володимир Миколайович
|
4
|
Петро Чорний
|
4
|
Клинцівський повіт
|
4
|
Клинський повіт
|
4
|
Чикачкова Олена Вікторівна
|
4
|
Климов Володимир Михайлович
|
4
|
1952 в Україні
|
4
|
Клещенко Іван Данилович
|
4
|
Клепіков В'ячеслав Федорович
|
4
|
Чина трансильванська
|
4
|
Кнаусмюллер Ервін Ервіновіч
|
4
|
Член Сенату Канади
|
4
|
Член Бундестагу Німеччини
|
4
|
Перший заступник голови Ради Міністрів СРСР
|
4
|
Перший кур'єр
|
4
|
Член Парламенту Онтаріо
|
4
|
Член Королівського товариства Канади
|
4
|
Першоцвіт (фільм)
|
4
|
Ковальський Микола Петрович
|
4
|
Ковальов Олександр Михайлович
|
4
|
Коваленко Сергій Григорович
|
4
|
Петро Федоров
|
4
|
Член Американської статистичної асоціації
|
4
|
Кобринський повіт (Велике князівство Литовське)
|
4
|
Коблюк Тарас Володимирович
|
4
|
Чкаловський (Щолково)
|
4
|
Чирсков Борис Федорович
|
4
|
Петро II (молдовський господар)
|
4
|
Петро Корягін
|
4
|
Книгоспілка
|
4
|
Шатковський Володимир Володимирович
|
4
|
Кримська евакуація
|
4
|
Олійник Анатолій Олексійович
|
4
|
Кіров (крейсер)
|
4
|
ЛНБ
|
4
|
ЛКТ-Славутич
|
4
|
Ордер на арешт
|
4
|
Шевченко Лариса Леонідівна
|
4
|
Кіхтьова Ірина Олександрівна
|
4
|
Шевченко Володимир Георгійович
|
4
|
Кіріон (Садзаглішвілі)
|
4
|
Орлента (Луків)
|
4
|
Шевченко Олена Павлівна
|
4
|
Орлики трансильванські
|
4
|
Шевель Людмила Миколаївна
|
4
|
Кіноальманах
|
4
|
Орлов Герман Тимофійович
|
4
|
Швидкий Максим Анатолійович
|
4
|
Кімалов Олександр Савелійович
|
4
|
КіберХунта
|
4
|
ЛТК-ІнБев-НПУ
|
4
|
Лабузов Михайло Михайлович
|
4
|
Кущ Микола
|
4
|
1590-ті в Швейцарії
|
4
|
1590-ті в Папській державі
|
4
|
1590-ті в Пруссії
|
4
|
1590-ті в Росії
|
4
|
1590-ті в Сан-Марино
|
4
|
1590-ті в Священній Римській імперії
|
4
|
1590-ті в Франції
|
4
|
Ладний Вадим Євстахійович
|
4
|
1590-ті в Швеції
|
4
|
Орден Тудора Владимиреску
|
4
|
Лада (жіночий футбольний клуб)
|
4
|
Лагозерис пурпуровий
|
4
|
Лавровська Єлизавета Андріївна
|
4
|
1590-ті в Шотландії
|
4
|
Шевченко Світлана (легкоатлетка)
|
4
|
15 км
|
4
|
Лабіринти долі (телесеріал)
|
4
|
Куїловський-Сас Юліян
|
4
|
Ортопедична стоматологія
|
4
|
1590-ті в Османській імперії
|
4
|
1640-ті в Османській імперії
|
4
|
Курляндський півострів
|
4
|
Курков Вадим Миколайович
|
4
|
1640-ті в Монако
|
4
|
Курилівська вулиця (Харків)
|
4
|
1640-ті в Норвегії
|
4
|
Куренівський ринок
|
4
|
1640-ті в Нідерландах
|
4
|
Курбатський Дмитро Володимирович
|
4
|
1640-ті в Джерсі
|
4
|
1640-ті в Острові Мен
|
4
|
1640-ті в Папській державі
|
4
|
1640-ті в Пруссії
|
4
|
1640-ті в Росії
|
4
|
1640-ті в Сан-Марино
|
4
|
1640-ті в Священній Римській імперії
|
4
|
Купрієнко Сергій Анатолійович
|
4
|
1640-ті в Мальті
|
4
|
1640-ті в Данії-Норвегії
|
4
|
Оріхівський канал
|
4
|
Куцев Володимир Миколайович
|
4
|
Кушир темно-зелений
|
4
|
Оса (місто)
|
4
|
1640-ті в Ірландії
|
4
|
1640-ті в Іспанії
|
4
|
Куцоніжка
|
4
|
Освальд Заградник
|
4
|
1640-ті в Австрії
|
4
|
Кухістан
|
4
|
1640-ті в Данії
|
4
|
1640-ті в Англії
|
4
|
1640-ті в Андоррі
|
4
|
Осипенко Юрій Володимирович
|
4
|
1640-ті в Болгарії
|
4
|
Османська
|
4
|
Осмундея гібридна
|
4
|
1640-ті в Гернсі
|
4
|
1590-ті в Острові Мен
|
4
|
Опук (гора)
|
4
|
Купина пахуча
|
4
|
1570-ті в Наваррі
|
4
|
1570-ті в Данії
|
4
|
1570-ті в Данії-Норвегії
|
4
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2012 (Тайюань)
|
4
|
1570-ті в Джерсі
|
4
|
1570-ті в Мальті
|
4
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2016 (Улан-Батор)
|
4
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з вільної боротьби 2016
|
4
|
1570-ті в Норвегії
|
4
|
Ленінградська вища офіцерська бронетанкова школа
|
4
|
1570-ті в Османській імперії
|
4
|
1570-ті в Острові Мен
|
4
|
Олімпія (футбольний клуб, Волгоград)
|
4
|
1570-ті в Папській державі
|
4
|
Леді Мер
|
4
|
Оман британський
|
4
|
Легкоатлетичне багатоборство
|
4
|
1570-ті в Гернсі
|
4
|
1570-ті в Болгарії
|
4
|
1570-ті в Пруссії
|
4
|
Леоненко Ольга (легкоатлетка)
|
4
|
Шеккер Іван Іванович
|
4
|
Летюк Євген Миколайович
|
4
|
Олімп (стадіон, Володимир-Волинський)
|
4
|
Леонід Пчолкін
|
4
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір 2008
|
4
|
Леонід Вачі
|
4
|
Леонтій Пельчинський
|
4
|
Ленінська молодь
|
4
|
Ленінградська лісотехнічна академія
|
4
|
1570-ті в Ірландії
|
4
|
1570-ті в Іспанії
|
4
|
1570-ті в Австрії
|
4
|
Ленінградський кораблебудівний інститут
|
4
|
1570-ті в Англії
|
4
|
Ленінградське військово-інженерне училище
|
4
|
1570-ті в Андоррі
|
4
|
1570-ті в Португалії
|
4
|
Омельченко Олександр Володимирович
|
4
|
1590-ті в Нідерландах
|
4
|
1590-ті в Джерсі
|
4
|
1590-ті в Андоррі
|
4
|
1590-ті в Болгарії
|
4
|
1590-ті в Гернсі
|
4
|
1590-ті в Данії
|
4
|
1590-ті в Данії-Норвегії
|
4
|
Ласкавець жовтецевий
|
4
|
Ларіков Олександр Йосипович
|
4
|
Опричник (опера)
|
4
|
Латвіяс Берзс (хокейний клуб)
|
4
|
1590-ті в Мальті
|
4
|
Ландяк Петро Дмитрович
|
4
|
Ландштурм
|
4
|
Лампротамніум пухирчастий
|
4
|
1590-ті в Наваррі
|
4
|
Оптина пустинь
|
4
|
1590-ті в Норвегії
|
4
|
1590-ті в Англії
|
4
|
Лаухін Федір Іванович
|
4
|
1570-ті в Росії
|
4
|
Левицький Володимир Олександрович
|
4
|
Легка атлетика на літній Спартакіаді народів СРСР 1967
|
4
|
Омська губернія
|
4
|
Левін Наум Львович
|
4
|
1570-ті в Сан-Марино
|
4
|
1570-ті в Священній Римській імперії
|
4
|
1570-ті в Франції
|
4
|
1570-ті в Швейцарії
|
4
|
Левицький Володимир (правник)
|
4
|
1590-ті в Австрії
|
4
|
Онопко Віталій Валерійович
|
4
|
Лебедєва Інна (легкоатлетка)
|
4
|
Лебедєв Павло Павлович
|
4
|
1570-ті в Швеції
|
4
|
Онісімова Катерина (легкоатлетка)
|
4
|
1570-ті в Шотландії
|
4
|
1590-ті в Ірландії
|
4
|
1590-ті в Іспанії
|
4
|
1640-ті в Франції
|
4
|
1640-ті в Швейцарії
|
4
|
17-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
1690-ті в Іспанії
|
4
|
Шахтар-Булат
|
4
|
Кубок Європейських націй з боротьби 2016
|
4
|
Кубанці (фільм)
|
4
|
Очиток пурпуровий
|
4
|
Кубанська Військова Рада
|
4
|
Очки гладенькі
|
4
|
1690-ті в Ірландії
|
4
|
П'яве
|
4
|
1678 в Україні
|
4
|
Кріцштейн Семен (легкоатлет)
|
4
|
Кріуша (притока Толучіївки)
|
4
|
Кріуша (притока Толучєєвки)
|
4
|
1690-ті в Австрії
|
4
|
1690-ті в Англії
|
4
|
1690-ті в Андоррі
|
4
|
П'ятницький Ігор Володимирович
|
4
|
Кубок Алроси 2017
|
4
|
1677 в Україні
|
4
|
1690-ті в Гернсі
|
4
|
Кубок Тахті 2015
|
4
|
1670-ті в Папській державі
|
4
|
Кубок України з водного поло
|
4
|
1670-ті в Португалії
|
4
|
1670-ті в Пруссії
|
4
|
1670-ті в Росії
|
4
|
Кубок УРСР з футболу 1946
|
4
|
1670-ті в Сан-Марино
|
4
|
1670-ті в Священній Римській імперії
|
4
|
1674 в Україні
|
4
|
1670-ті в Франції
|
4
|
1670-ті в Швейцарії
|
4
|
1670-ті в Швеції
|
4
|
Кубок Росії з футболу серед жінок 2011—2012
|
4
|
1670-ті в Шотландії
|
4
|
Кубок Росії з міні-футболу серед жінок
|
4
|
Кубок Лібертадорес 2012
|
4
|
1690-ті в Болгарії
|
4
|
Крізь сльози
|
4
|
1670-ті в Османській імперії
|
4
|
1692 в Україні
|
4
|
Крокодил (фільм, 2018)
|
4
|
1690-ті в Франції
|
4
|
Криштоф Миколай Радзивілл
|
4
|
1690-ті в Швейцарії
|
4
|
1690-ті в Швеції
|
4
|
1690-ті в Шотландії
|
4
|
Шахворостова Лариса Анатоліївна
|
4
|
Криптофіт
|
4
|
1690-ті в Сан-Марино
|
4
|
Павло Кашлаков
|
4
|
Павло Новіков
|
4
|
Павло Романюк
|
4
|
1698 в Україні
|
4
|
Шах Євген Михайлович
|
4
|
16 км
|
4
|
17-й стрілецький корпус (СРСР)
|
4
|
1690-ті в Священній Римській імперії
|
4
|
Павленков Флорентій Федорович
|
4
|
1690-ті в Данії
|
4
|
1690-ті в Нідерландах
|
4
|
Крючин Андрій Андрійович
|
4
|
1690-ті в Данії-Норвегії
|
4
|
1690-ті в Джерсі
|
4
|
ПТА-53-61
|
4
|
1690-ті в Мальті
|
4
|
1690-ті в Монако
|
4
|
1690-ті в Норвегії
|
4
|
1690-ті в Османській імперії
|
4
|
Павленко Яніна Петрівна
|
4
|
1690-ті в Острові Мен
|
4
|
Павел Сапіга
|
4
|
1690-ті в Папській державі
|
4
|
1690-ті в Португалії
|
4
|
1690-ті в Пруссії
|
4
|
Павла
|
4
|
1690-ті в Росії
|
4
|
Кропивка
|
4
|
1670-ті в Острові Мен
|
4
|
1670-ті в Нідерландах
|
4
|
Купало (опера)
|
4
|
1660-ті в Андоррі
|
4
|
Кубок світу з біатлону 2006-2007
|
4
|
1657 в Україні
|
4
|
1658 в Україні
|
4
|
1660-ті в Ірландії
|
4
|
1660-ті в Іспанії
|
4
|
1660-ті в Австрії
|
4
|
1660-ті в Англії
|
4
|
Кубок світу з біатлону 1991-1992
|
4
|
Кубок української суперліги
|
4
|
1660-ті в Болгарії
|
4
|
Кубок світу з біатлону 1989-1990
|
4
|
Остреч (санаторій)
|
4
|
1660-ті в Гернсі
|
4
|
1660-ті в Данії
|
4
|
1660-ті в Данії-Норвегії
|
4
|
1660-ті в Джерсі
|
4
|
Остапенко Сергій Сергійович
|
4
|
Остапенко Ігор Володимирович
|
4
|
1660-ті в Монако
|
4
|
Культура української мови
|
4
|
1640-ті в Швеції
|
4
|
1640-ті в Шотландії
|
4
|
Куліков Петро Мусійович
|
4
|
Кулівниця вузькопелюсткова
|
4
|
Куляс Анатолій Іванович
|
4
|
Осока повисла
|
4
|
Осока прибережна
|
4
|
Кулик Едуард Юрійович
|
4
|
Кудименко Євген Дмитрович
|
4
|
Кулик Ігор Орестович
|
4
|
Кукін Юрій Олексійович
|
4
|
Осокорівка (струмок)
|
4
|
Остання електричка
|
4
|
Останній фейєрверк
|
4
|
Кудрявцев Борис Костянтинович
|
4
|
Кудрявцев Євген Михайлович
|
4
|
1660-ті в Мальті
|
4
|
1660-ті в Норвегії
|
4
|
1670-ті в Норвегії
|
4
|
1670-ті в Англії
|
4
|
1662 в Україні
|
4
|
1663 в Україні
|
4
|
Шахтар (Родинське)
|
4
|
Шахтар (Дзержинськ)
|
4
|
1670-ті в Ірландії
|
4
|
1670-ті в Іспанії
|
4
|
1670-ті в Австрії
|
4
|
1670-ті в Андоррі
|
4
|
1660-ті в Швеції
|
4
|
1670-ті в Болгарії
|
4
|
1670-ті в Гернсі
|
4
|
1670-ті в Данії
|
4
|
1670-ті в Данії-Норвегії
|
4
|
1670-ті в Джерсі
|
4
|
1670-ті в Мальті
|
4
|
1670-ті в Монако
|
4
|
1660-ті в Шотландії
|
4
|
1660-ті в Швейцарії
|
4
|
1660-ті в Нідерландах
|
4
|
1660-ті в Португалії
|
4
|
1660-ті в Османській імперії
|
4
|
1660-ті в Острові Мен
|
4
|
Кубок світу з боротьби 2003
|
4
|
Кубок світу з боротьби 2002
|
4
|
Кубок світу з боротьби 2000
|
4
|
1660-ті в Папській державі
|
4
|
Кубок володарів кубків з футзалу
|
4
|
Кубок України з футзалу 2018—2019
|
4
|
1660-ті в Франції
|
4
|
Кубок України з футзалу 2013—2014
|
4
|
Кубок України з футзалу 2012—2013
|
4
|
1660-ті в Пруссії
|
4
|
Осьмак Ігор Миколайович
|
4
|
Кубок України з футзалу 1999-2000
|
4
|
1660-ті в Росії
|
4
|
1660-ті в Сан-Марино
|
4
|
1660-ті в Священній Римській імперії
|
4
|
Гарбар Олександр Валерійович
|
4
|
Hedysarum cretaceum
|
4
|
8-ма гвардійська стрілецька дивізія
|
4
|
Видавничий центр Львівського національного університету імені Івана Франка
|
4
|
Александров Родіон Олександрович
|
4
|
Взаємна поміч українського вчительства
|
4
|
Александров Олександр Леонардович
|
4
|
Scapania helvetica
|
4
|
Вибори (автоматизована система)
|
4
|
Сірко (холодноярський отаман)
|
4
|
Вибуховий пакет
|
4
|
Видавець відеоігор
|
4
|
Schaller
|
4
|
Видавництво «Корбуш»
|
4
|
Александр IV Ілляш
|
4
|
Січень 1918
|
4
|
Алексєєв Микола Валентинович
|
4
|
Globularia trichosantha
|
4
|
Акімов Володимир Володимирович
|
4
|
Schlecht.
|
4
|
Виконавчий комітет
|
4
|
Аксиня Куріна
|
4
|
Ситостерин
|
4
|
Туркула Михайло Григорович
|
4
|
Академія наук і літератури в Майнці
|
4
|
ТП-47
|
4
|
Академія економічних наук
|
4
|
Академія екологічних наук України
|
4
|
Виноградов Валеріан Андрійович
|
4
|
Скадовськ (автостанція)
|
4
|
Grand Duke Nicholas Nikolaevich of Russia
|
4
|
Gentianeae
|
4
|
Saxifraga carpatica
|
4
|
Алькояно (футбольний клуб)
|
4
|
Savigny
|
4
|
Heinemann
|
4
|
Весела змова
|
4
|
Скиба Микола Єгорович
|
4
|
Євген Тімохін
|
4
|
Hedysareae
|
4
|
Алуштинський район
|
4
|
Скереда Жакена
|
4
|
Веселовська Ніна Валентинівна
|
4
|
Saxifraga bryoides
|
4
|
Сквер Героїв Майдану (Броди)
|
4
|
Алмере Сіті
|
4
|
Вечір з Миколою Княжицьким
|
4
|
Алмалик (Східний Туркестан)
|
4
|
Скарбна
|
4
|
Весьєгонський повіт
|
4
|
Алла Сергійко
|
4
|
Grimm
|
4
|
Турнір Дана Колова — Николи Петрова 2013
|
4
|
Алехін Олексій Олександрович
|
4
|
Федорів Ярема-Роман Миколайович
|
4
|
Скала (гора)
|
4
|
Сінгієти
|
4
|
Ален Сар
|
4
|
Вечорниці (рослина)
|
4
|
Schwein.
|
4
|
ТУМ (Кишинів)
|
4
|
Верховино, мати моя
|
4
|
Фермодонт
|
4
|
Senecio carpathicus
|
4
|
Адамівський Осередок Козацтва
|
4
|
Вища рада юстиції України
|
4
|
Formica rufa
|
4
|
Тузлівский плас
|
4
|
Formica cinerea
|
4
|
Sennen
|
4
|
Formica
|
4
|
Foreign Policy
|
4
|
Владас Багдонас
|
4
|
Fissura ani
|
4
|
Тугай Ігор Іванович
|
4
|
Сильфіда (балет)
|
4
|
Фенолкарбонові кислоти
|
4
|
Тадеуш Попель
|
4
|
Силантьєв Юрій Васильович
|
4
|
Сизранський повіт
|
4
|
Вогні Бессемера
|
4
|
Filip Zaleski
|
4
|
Аграрне право
|
4
|
Агранович Михайло Леонідович
|
4
|
Festuca drymeja
|
4
|
Водолій (спортивний комплекс)
|
4
|
Сизов Анатолій Олександрович
|
4
|
Агранович Леонід Данилович
|
4
|
Festuca cretacea
|
4
|
Аденофора кримська
|
4
|
Адміністративний суд
|
4
|
Система попередження про ракетний напад
|
4
|
Азово-Чорноморська орнітологічна станція
|
4
|
Scorpidium scorpioides
|
4
|
Таблиця:Коди наукових спеціальностей
|
4
|
Система контролю космічного простору
|
4
|
Академіки Національної академії наук України
|
4
|
Gentiana laciniata
|
4
|
Scutellaria creticola
|
4
|
Garnet International Media Group
|
4
|
Вирипаєв Іван Олександрович
|
4
|
Виробниче об'єднання
|
4
|
Тульчинське училище культури
|
4
|
Фельдшерський пункт
|
4
|
G. P. Putnam's Sons
|
4
|
Futsal Awards
|
4
|
Адміністративно-територіальна приналежність та влада Дрогобича
|
4
|
Fuss
|
4
|
Таволга Литвинова
|
4
|
Тульський державний університет
|
4
|
Синівське
|
4
|
Азинеума сірувата
|
4
|
Тукерманопсис Лаурера
|
4
|
Виспінський Іван Ярославович
|
4
|
Front Cinema
|
4
|
Аділ-Султан
|
4
|
Синяк руський
|
4
|
Феліц'ян Коритовський
|
4
|
Freyn
|
4
|
Верховна Пластова Команда
|
4
|
Скопецький Василь Васильович
|
4
|
Возівня
|
4
|
Федерація греко-римської боротьби України
|
4
|
Rumia crithmifolia
|
4
|
Василь Ординський
|
4
|
Андрощук Олександр Анатолійович
|
4
|
Андреєв Володимир Олексійович
|
4
|
House of Dolgorukov
|
4
|
Васильєв-Китін Борис Сергійович
|
4
|
Hoop (rhythmic gymnastics)
|
4
|
Васильєв Анатолій Олександрович (режисер)
|
4
|
Андрени
|
4
|
Андрейс Екіс
|
4
|
Hookeria lucens
|
4
|
Васильєв Володимир Васильович
|
4
|
Сучавський цинут
|
4
|
Сліпченко Микола Степанович
|
4
|
Honorary citizen of Prague
|
4
|
Honorary citizen of Kraków
|
4
|
Васильєва Наталя Борисівна
|
4
|
Андреа Маньяні
|
4
|
Honorary Doctorate from the National Autonomous University of Mexico
|
4
|
Васса Желєзнова
|
4
|
Вахрушев Андрій Геннадійович
|
4
|
Вацлав Івашкевич-Рудошанський
|
4
|
Russian Airplay Chart
|
4
|
Russian linguistics
|
4
|
Вацлав Урбан
|
4
|
Василь Олександрович
|
4
|
Ruben Dishdishyan
|
4
|
Словакизація
|
4
|
Варвара Чайка
|
4
|
Факультет природничих наук Паризького університету
|
4
|
Валькнут
|
4
|
Сміла (місто)
|
4
|
Андрій Щербак
|
4
|
Сусанна Карпенко
|
4
|
Андрій Федорцов
|
4
|
Фальк Роберт Рафаїлович
|
4
|
Андрій Тишковець
|
4
|
Суха Білосарайка
|
4
|
Вантажні перевезення
|
4
|
Андрій Поритко
|
4
|
Андрій Поліщук
|
4
|
Сухенко Віктор Миколайович
|
4
|
Сухумський округ
|
4
|
Фастівська залізниця
|
4
|
Смольний інститут
|
4
|
INKO
|
4
|
Андрій Лисецький
|
4
|
Смирнова Світлана Станіславівна
|
4
|
Сухопольська Жанна Олександрівна
|
4
|
Сухопутні війська Румунії
|
4
|
Федас Денис Сергійович
|
4
|
Смирнова Ірина Миколаївна
|
4
|
Смирнов Сергій Сергійович
|
4
|
Турнір Яшара Догу 2018
|
4
|
Василь Давидович Грізні Очі
|
4
|
Вачаєва Владислава Валентинівна
|
4
|
Ангел з Орлі
|
4
|
Верхньоломовський повіт
|
4
|
Hemaris fuciformis
|
4
|
Великий полк
|
4
|
Великокохнівська селищна рада
|
4
|
Сєдов Володимир Олексійович
|
4
|
Великорита
|
4
|
Великочий Володимир Степанович
|
4
|
Samosaboyzz
|
4
|
Величко Юрій Олексійович
|
4
|
Скуляни
|
4
|
Аліса Коваленко
|
4
|
Скульський Володимир Петрович
|
4
|
Аліна Семерякова
|
4
|
Верб'яний Іван
|
4
|
Heliosperma arcanum
|
4
|
Salvia scabiosifolia
|
4
|
Heliantheae
|
4
|
Аліксійчук Андрій Іванович
|
4
|
Алєксєєв Ігор Юрійович
|
4
|
Веретенник великий
|
4
|
Верлань Анатолій Федорович
|
4
|
Федоренко Віталій Петрович
|
4
|
Скопинський район
|
4
|
Альянс (футбольний клуб)
|
4
|
Saratov Theatre School
|
4
|
Сільське поселення (Росія)
|
4
|
Вертоградов Андрій Аркадійович
|
4
|
Верхньо-Донський округ
|
4
|
Сєвєродонецьк (автостанція)
|
4
|
Амбруш Долгаї
|
4
|
Ваше здоров'я
|
4
|
Вейзен Олександр Михайлович
|
4
|
Вбивство на вулиці Данте
|
4
|
Анатолій Соколовський
|
4
|
Слов'янський цвинтар (Краснодар)
|
4
|
Russian wooden church
|
4
|
Анатолій Навроцький
|
4
|
Сфагн тоненький
|
4
|
Анатолій Білий
|
4
|
Hippocrepis comosa
|
4
|
Сфагнові мохи
|
4
|
Слов'янська вулиця (Харків)
|
4
|
Сфацелярія карликова
|
4
|
Схиртладзе Юрій Варламович
|
4
|
Анастасія Димитренко
|
4
|
Сянова Чайка
|
4
|
Heterophyllium affine
|
4
|
Анастасій (Кримка)
|
4
|
Турнір Олександра Медведя 2011
|
4
|
Hesperideae
|
4
|
Велика Мартиновка
|
4
|
Велика енциклопедія Кирила і Мефодія
|
4
|
Анакампт запашний
|
4
|
Турнір Дмитра Коркіна 2016
|
4
|
Амур і Демон
|
4
|
Сьюсьоен
|
4
|
Америка (Натал)
|
4
|
Сян (Перемишль)
|
4
|
Водяний жовтець Ріона
|
4
|
Войталюк Владислав Вадимович
|
4
|
Валки (прізвище)
|
4
|
Істпарт
|
4
|
Всеукраїнська партія трудящих
|
4
|
Ішимський повіт
|
4
|
Серафимович (місто)
|
4
|
Spiraeeae
|
4
|
Всеукраїнська рада селянських депутатів
|
4
|
Фроловцева Анна Василівна
|
4
|
Італійський фронт
|
4
|
Італійський похід Суворова
|
4
|
Троянда-Експрес (футбольний клуб)
|
4
|
Фронт (фільм)
|
4
|
Ісус, син Бога живого
|
4
|
Фрумкіна Клара (легкоатлетка)
|
4
|
Татарсько-українські війни
|
4
|
DAAD
|
4
|
Вулиця 8 Березня (Кременчук)
|
4
|
Історичний центр Чернівців
|
4
|
Cystopteris alpina
|
4
|
StarDivision
|
4
|
Вулиця Єврейська (Броди)
|
4
|
Вулиця Єгорова (Кропивницький)
|
4
|
Тропічна Азія
|
4
|
Вулиця Агрономічна (Тернопіль)
|
4
|
Семенов Олексій Олександрович
|
4
|
Вулиця Азовстальська (Маріуполь)
|
4
|
Тройницький Микола Олександрович
|
4
|
Delarbre
|
4
|
Ія Мислицька
|
4
|
Stefan Banach Prize
|
4
|
АК-726
|
4
|
Аблязіз Велієв
|
4
|
Абдулов Всеволод Осипович
|
4
|
Трубецькой Іван Юрійович
|
4
|
Фридерик Сапіга
|
4
|
Dianthus gratianopolitanus
|
4
|
Тарасівський район
|
4
|
Всеросійська академія зовнішньої торгівлі
|
4
|
Desmidium baileyi
|
4
|
Всесвітньо-Броварське Телебачення
|
4
|
Тарганка
|
4
|
Фролов Артур Володимирович
|
4
|
Sphagnum subnitens
|
4
|
Троїцький Микола Олексійович
|
4
|
Всеукраїнська партія «Нова Сила»
|
4
|
Всесвітні кінні ігри 2014
|
4
|
А тепер суди
|
4
|
Всесвітні ігри військовослужбовців 1999
|
4
|
Всесвітні ігри військовослужбовців 2015
|
4
|
Їхав козак на війноньку
|
4
|
Сербський гусарський полк
|
4
|
Сербське вчене товариство
|
4
|
Delphinium puniceum
|
4
|
Їжача голівка маленька
|
4
|
Фролова Вікторія Миколаївна
|
4
|
Spiraea litwinowii
|
4
|
Їжак звичайний
|
4
|
Історичний факультет КНУ
|
4
|
Історичний
|
4
|
Сергій (Патріарх Московський)
|
4
|
Ірина Кочнєва
|
4
|
Вулиця Великі Фільварки (Броди)
|
4
|
Вулиця Вербова (Рівне)
|
4
|
Вулиця Весняна (Бровари)
|
4
|
Ісак Валентин Михайлович
|
4
|
Твардовський Іван (легкоатлет)
|
4
|
Твардовський Іван Іванович
|
4
|
Ірина Шретер
|
4
|
Секрет Ганна Василівна
|
4
|
Ірина Хромачова
|
4
|
Вулиця Володимира Великого (Дрогобич)
|
4
|
Székesfehérvár Basilica
|
4
|
TVLine
|
4
|
Tanacetum paczoskii
|
4
|
Sulzer
|
4
|
Вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів (Кременчук)
|
4
|
Тримай мене міцніше
|
4
|
TeenSpirit Studio
|
4
|
Вулиця Відінська (Рівне)
|
4
|
Cooke
|
4
|
Вулиця Вірменська (Броди)
|
4
|
Convolvuleae
|
4
|
Tekla Róża Radziwiłł
|
4
|
Вулиця Гайова (Тернопіль)
|
4
|
Вулиця Галицька (Тернопіль)
|
4
|
Севодняєв Дмитро Сергійович
|
4
|
Северухін Валерій Михайлович
|
4
|
Ісаченко Костянтин Степанович
|
4
|
Вулиця Василя Чапленка (Дніпро)
|
4
|
Вулиця Академіка Янгеля (Дніпро)
|
4
|
Sticta sylvatica
|
4
|
Ташкентський державний педагогічний університет імені Нізамі
|
4
|
Stephen Báthory University
|
4
|
Семен Фурман
|
4
|
Історична таблиця призерів кубків України з футболу
|
4
|
Семен Олександрович Чернецький
|
4
|
Вулиця Анатолія Слонського (Умань)
|
4
|
Cucullia
|
4
|
Вулиця Архітектора Артинова (Вінниця)
|
4
|
Семен Вовк
|
4
|
Історико-філологічний факультет Одеського університету
|
4
|
Вулиця Богдана Лепкого (Тернопіль)
|
4
|
Crepis jacquinii
|
4
|
Stilophora tenella
|
4
|
Sturzkampfgeschwader 77
|
4
|
Вулиця Богуна (Броди)
|
4
|
Crataegus sphaenophylla
|
4
|
Crataegus pojarkovae
|
4
|
Вулиця Будівельників (Калуш)
|
4
|
Stoj.
|
4
|
Фіалка Джоя
|
4
|
Вулиця Білецького-Носенка (Прилуки)
|
4
|
Ташкентський медичний інститут
|
4
|
Struve family
|
4
|
Таємниця (фільм, 1963)
|
4
|
Вулиця Василя Симоненка (Кременчук)
|
4
|
Селезньов Артем Юрійович
|
4
|
Sphaeriidae
|
4
|
Сергій Альошечкін
|
4
|
Агентство стратегічних досліджень
|
4
|
Автошлях Т 1423
|
4
|
Воловенко Юліан Михайлович
|
4
|
Воловик (рослина)
|
4
|
Eremogoneae
|
4
|
Флора Чернівецької області
|
4
|
Володимир Вознюк
|
4
|
Energa AZS Koszalin (гандбольний клуб)
|
4
|
Тактична ядерна зброя
|
4
|
Володимир Кріпак
|
4
|
Володимир Кузнєцов
|
4
|
Автошлях Т 1805
|
4
|
Володимир Лушніков
|
4
|
Володимир Пацюрко
|
4
|
Автрамат
|
4
|
Автошлях Т 1421
|
4
|
Середа Іван Матвійович
|
4
|
Середа (кінокомпанія)
|
4
|
Elżbieta Lubomirska
|
4
|
Elisabeth Ostrogska
|
4
|
Серебрянська Любов Овсіївна
|
4
|
Серебрянська Лариса Василівна
|
4
|
Труфанов Микола Іванович
|
4
|
Автошлях Т 0731
|
4
|
Володимир Якимов
|
4
|
Elder of Samogitia
|
4
|
Володіна Маргарита Володимирівна
|
4
|
Erigeron alpinus
|
4
|
Eriogaster catax
|
4
|
Сердобський повіт
|
4
|
Eurytomidae
|
4
|
Войтовство
|
4
|
Войцех Марчевський
|
4
|
Волга (футбольний клуб, Твер)
|
4
|
Familia
|
4
|
Агент національної безпеки
|
4
|
Сигізмунд Кердей (хорунжий)
|
4
|
Агафонов Олексій Іванович
|
4
|
Eversmann
|
4
|
Волейбол на Літніх Дефлімпійських іграх 2013
|
4
|
Sheremetev
|
4
|
Волинець Наталія (легкоатлетка)
|
4
|
Сиваський район
|
4
|
Флора Вінницької області
|
4
|
Волков Юрій (легкоатлет)
|
4
|
Блок Наталії Вітренко
|
4
|
Тріада плюс
|
4
|
Сибірський державний медичний університет
|
4
|
Волкенштейн Олександр Олександрович
|
4
|
Авіаційний музей
|
4
|
Сибірська армія
|
4
|
Авіаційний
|
4
|
Волков Євген (легкоатлет)
|
4
|
Авіабаза Енгельс
|
4
|
Волков Віталій Олександрович
|
4
|
Сеферов Павло Якович
|
4
|
Автура
|
4
|
Сердюк Олена (легкоатлетка)
|
4
|
Автошлях Т 0715
|
4
|
Dichodon cerastioides
|
4
|
Тарапацька Катерина Степанівна
|
4
|
Сергій Коршиков
|
4
|
Воронізько-Ростовська залізниця
|
4
|
Slastenenko
|
4
|
Тананика Євген (легкоатлет)
|
4
|
Сергій Козлов
|
4
|
Сергій Зінченко
|
4
|
Воротинський Михайло Іванович
|
4
|
Dmitry Ushakov
|
4
|
Франко Андрій Дмитрович
|
4
|
Таранчук Сергій Олександрович
|
4
|
Dipsacaceae
|
4
|
Аванґардний український театр
|
4
|
Sperguleae
|
4
|
Воронцови
|
4
|
Вотяков Юрій Григорович
|
4
|
Diphasiastrum issleri
|
4
|
Воєвода Мстиславльський
|
4
|
Воєвода вітебський
|
4
|
Абросимов Євген Олександрович
|
4
|
Тарасов Микита Борисович
|
4
|
Фредерік Лоу
|
4
|
Абрамов Валерій Олександрович
|
4
|
Тарасов Сергій Андрійович
|
4
|
Воєнна Слобідка (Миколаїв)
|
4
|
Воєнна округа
|
4
|
Digital Spy
|
4
|
Skate America
|
4
|
Воронов Іван Дмитрович
|
4
|
Siemens & Halske
|
4
|
Вольський Василь Тимофійович
|
4
|
Edge (magazine)
|
4
|
Автошлях Т 0440
|
4
|
Волошка дніпровська
|
4
|
Таллекс (хокейний клуб)
|
4
|
Форзиція європейська
|
4
|
Автошлях E323
|
4
|
Silenanthe zawadskii
|
4
|
EUROBATs
|
4
|
ELF Cup
|
4
|
Волта-Редонда (футбольний клуб)
|
4
|
Таманська система лиманів
|
4
|
E-obce.sk
|
4
|
Таманська система лиманів системи
|
4
|
Воронков Сергій Петрович
|
4
|
Сергій Сельянов
|
4
|
Сергій Саломатін
|
4
|
Сергій Пономаренко
|
4
|
Сергій Полуянов
|
4
|
Фортечна вулиця
|
4
|
Silene hypanica
|
4
|
Автомодельний спорт
|
4
|
Silene jailensis
|
4
|
Вопросы языкознания
|
4
|
SimilarWeb
|
4
|
Автодор (футбольний клуб)
|
4
|
Sister's production
|
4
|
Анекдотіада, або Історія Одеси в анекдотах
|
4
|
Rostov State Pedagogical University
|
4
|
Твердохліб Світлана (легкоатлетка)
|
4
|
Степаненко Олег (продюсер)
|
4
|
Степан Гладкий
|
4
|
Markl.
|
4
|
Penguin Random House
|
4
|
Спецназ (телесеріал)
|
4
|
Сперматохнус особливий
|
4
|
Боцманмат
|
4
|
Maria Antonia of Austria
|
4
|
Бочаров Михайло Васильович
|
4
|
Бочаров Михайло Тимофійович
|
4
|
Бочкарьов Василь Іванович
|
4
|
Безгін Борис Опанасович
|
4
|
Malm
|
4
|
Безсмертний Олександр Семенович
|
4
|
Maculinea nausithous
|
4
|
Бедринець каменелюбний
|
4
|
Сперанца (Дрокія)
|
4
|
Сперантова Валентина Олександрівна
|
4
|
Бебешко Жанна Іванівна
|
4
|
Lythrum thymifolia
|
4
|
Бджола-номія різнонога
|
4
|
Lviv University Faculty of Medicine
|
4
|
Башков Юрій Петрович
|
4
|
Башкара
|
4
|
Братерський Тарас Миколайович
|
4
|
Спартак (фільм, 1926)
|
4
|
Marrubieae
|
4
|
Борщівник лігустиколистий
|
4
|
Братський цвинтар
|
4
|
Белина Олександр Олексійович
|
4
|
Стахановський машинобудівний завод
|
4
|
Ульвові
|
4
|
Meesia uliginosa
|
4
|
Боровик Олександр Олександрович (фізик)
|
4
|
Беніамінов Олександр Давидович
|
4
|
Meesia longiseta
|
4
|
Patriot Productions
|
4
|
Боровський повіт
|
4
|
Белявський Олександр Борисович
|
4
|
Medieval Academy of America
|
4
|
Бельджамен
|
4
|
Бородянський Олександр Еммануїлович
|
4
|
Бороздни
|
4
|
Pawł.
|
4
|
Pauline Baynes
|
4
|
Борок (значення)
|
4
|
Борок (прізвище)
|
4
|
Белзький округ
|
4
|
Боротьба велетнів
|
4
|
Боротьба на поясах
|
4
|
Maxim.
|
4
|
Спогад про УПА
|
4
|
Борцов Віктор Андрійович
|
4
|
Борщевський Олег
|
4
|
Безяєв Ігор Іванович
|
4
|
Mature 17+
|
4
|
Спартак (міні-футбольний клуб)
|
4
|
Братський цвинтар (Рига)
|
4
|
Partisan film
|
4
|
Баринова Олена Петрівна
|
4
|
Україна Майбутнього
|
4
|
Університет Західного Онтаріо
|
4
|
Баса Андрій Богданович
|
4
|
Lincz.
|
4
|
Linaria macroura
|
4
|
Стипендія Александера фон Гумбольдта
|
4
|
Pop
|
4
|
Prangos trifida
|
4
|
President of the Collegium of Foreign Affairs
|
4
|
Бартагов Іван Васильович
|
4
|
Linaria cretacea
|
4
|
Primula halleri
|
4
|
Барба Вадим Юрійович
|
4
|
Linum linearifolium
|
4
|
Стоматолог (телесеріал)
|
4
|
Сторожа
|
4
|
Будкевич Інга Миколаївна
|
4
|
Стороженко Сергій Іванович
|
4
|
Limacidae
|
4
|
Софія Карамаш
|
4
|
Сторчова Олена Іванівна
|
4
|
Софія Доротея Марія Прусська
|
4
|
Protected area of Russia
|
4
|
Банська-Бистрицька операція
|
4
|
Банников Олександр Олександрович
|
4
|
Бангієв Олександр
|
4
|
Басанець Петро Олексійович
|
4
|
Бугурусланський повіт
|
4
|
Physciaceae
|
4
|
Lophosiphonia reptabunda
|
4
|
Спартак (Щолково)
|
4
|
Брахіопод
|
4
|
Спартак (Тамбов)
|
4
|
Бахнов Владлен Юхимович
|
4
|
Pic
|
4
|
Бахмут (автовокзал)
|
4
|
Бриллианты (сингл)
|
4
|
Броварка
|
4
|
Броварський міст
|
4
|
Бродський повіт (Австро-Угорщина)
|
4
|
Спартак-2 (футбольний клуб, Москва)
|
4
|
Броніслав Горчак
|
4
|
Loisel.
|
4
|
Бугельний витяг
|
4
|
Lipowa street cemetery
|
4
|
Батраков Сергій Олексійович
|
4
|
Брідок (значення)
|
4
|
Брідок (прізвище)
|
4
|
Бріопсіс адріатичний
|
4
|
Баталіст
|
4
|
Бублик Семен Павлович
|
4
|
Стецюк Петро Іванович (математик)
|
4
|
Бугазька коса
|
4
|
Союз кінематографістів і професійних кінематографічних організацій та об'єднань Росії
|
4
|
Батайський міський округ
|
4
|
Plagiothecium neckeroideum
|
4
|
Стаханова Галина Костянтинівна
|
4
|
Melanohalea elegantula
|
4
|
Балушок Василь Григорович
|
4
|
Myrmica sabuleti
|
4
|
Станіслав Францішек Конецпольський
|
4
|
Битва під Чорним Островом
|
4
|
Станіславівка (значення)
|
4
|
Битва під Малоярославцем
|
4
|
Битва під Красним
|
4
|
Ставрівський район
|
4
|
NEWSru
|
4
|
Станіславівка (прізвище)
|
4
|
Богомазов Андрій Васильович
|
4
|
Mérat
|
4
|
Богородський повіт
|
4
|
Українське спортивне товариство «Поділля»
|
4
|
Ставчанська Євгенія Вікторівна
|
4
|
Український парламентський союз
|
4
|
Myrmica rubra
|
4
|
Українське життя
|
4
|
Битва на Золотій Липі
|
4
|
Nyl.
|
4
|
Міщенко Василь Костянтинович
|
4
|
Богучар (річка)
|
4
|
Срем (футбольний клуб)
|
4
|
Спірогіра Рейнгарда
|
4
|
Oedogonium plagiostomum
|
4
|
Спірея середня
|
4
|
Український погляд
|
4
|
Богодільня
|
4
|
Богдасаров Михайло Сергійович
|
4
|
Старжинський Йосип Йосипович
|
4
|
Nina Arkhipova
|
4
|
Сталінські висотки
|
4
|
Блукаючі зірки
|
4
|
Сталінська премія 1-го ступеня
|
4
|
Бланк Мінна Яківна
|
4
|
Nephroma resupinatum
|
4
|
Бланк Борис Лейбович
|
4
|
Сталь (жіночий футбольний клуб)
|
4
|
Nikolaus Poda von Neuhaus
|
4
|
Сталкер (кінофестиваль)
|
4
|
Nilsson
|
4
|
Бобович Ігор Михайлович
|
4
|
Український жіночий фонд
|
4
|
Блажкевич Іван Дмитрович
|
4
|
Nahalat Yitzhak Cemetery
|
4
|
Бобриця (значення)
|
4
|
Бобриця (прізвище)
|
4
|
Благословіть жінку
|
4
|
Український народний дім
|
4
|
Богатирьов Віктор Іванович
|
4
|
Биченко Нінель Антонівна
|
4
|
Станіслав Мацєйовський
|
4
|
Natalia Linichuk
|
4
|
Богдан Хмельницький (п'єса)
|
4
|
Богданець Валерій Володимирович
|
4
|
Стадний Єгор Андрійович
|
4
|
Nardo
|
4
|
Стара фортеця (фільм, 1938)
|
4
|
Old Jewish Cemetery
|
4
|
Melderis
|
4
|
Березові острови
|
4
|
Старооскольський повіт
|
4
|
Укрпиво
|
4
|
Otto Kuntze
|
4
|
Otto Staudinger
|
4
|
Берестейський округ
|
4
|
Борис Всеволодович
|
4
|
Oxybasis
|
4
|
Укрпідшипник
|
4
|
Minuartia oxypetala
|
4
|
Березуцький Володимир (легкоатлет)
|
4
|
Oxyria digyna
|
4
|
Military Institute of Engineering Forces of the Armed Forces Academy
|
4
|
Березовський повіт
|
4
|
Берестівка (прізвище)
|
4
|
Micromeria serpyllifolia
|
4
|
Борисов Борис Миколайович
|
4
|
Березовська волость (Мозирський повіт)
|
4
|
Березова бувальщина
|
4
|
Старі пісні про головне. Постскриптум
|
4
|
Metal Scrap Records
|
4
|
Старі пісні про головне 3
|
4
|
Спортивна ходьба 10000 метрів
|
4
|
Member of the Seimas
|
4
|
Pacz.
|
4
|
Palimbia turgaica
|
4
|
Ульберг Зоя Рудольфівна
|
4
|
Берестівка (значення)
|
4
|
Борекс (стадіон)
|
4
|
Muscicapinae
|
4
|
Український інститут марксизму-ленінізму
|
4
|
Старий швець
|
4
|
Биков Віктор Васильович
|
4
|
Oligomyrmex nitidus
|
4
|
Биков Іван Михайлович
|
4
|
Onobrychis pallasii
|
4
|
Старицький повіт
|
4
|
Бехтер Гаврило Іванович
|
4
|
Український радіологічний журнал
|
4
|
Бесіда
|
4
|
Спілка одноногих
|
4
|
Українська пісня
|
4
|
Болотний Микола Іванович
|
4
|
Болховець
|
4
|
Старокиївський район
|
4
|
Старобільське лісомисливське господарство
|
4
|
Osobowice Cemetery
|
4
|
Бомба (сингл)
|
4
|
Moscow State University of Economics, Statistics, and Informatics
|
4
|
Ossycznjuk
|
4
|
Бондаренко Олександр Пилипович
|
4
|
Бондаренко Олексій Олександрович
|
4
|
Molecular Phylogenetics and Evolution
|
4
|
Mohr
|
4
|
Moehringia hypanica
|
4
|
Бонч-Бруєвич Михайло Дмитрович
|
4
|
Miscz.
|
4
|
Баляс Василь Савич
|
4
|
Будівел (Дніпропетровськ)
|
4
|
Валки (значення)
|
4
|
RU.TV
|
4
|
Успенський Владислав Олександрович
|
4
|
Keng
|
4
|
Сугарь
|
4
|
Kazan Higher Military Command School
|
4
|
Katarzyna Karolina Radziwiłł
|
4
|
Quercus cerris
|
4
|
Арран (область в Закавказзі)
|
4
|
Тягова частина
|
4
|
Тютін Олександр Вікторович
|
4
|
Аркадьєв Лев Аркадійович
|
4
|
Білошапка Василь Вікторович
|
4
|
Racib.
|
4
|
Kensico Cemetery
|
4
|
Судовщикова Ганна Іванівна
|
4
|
Kar.
|
4
|
Тютюнников Михайло Володимирович
|
4
|
Аралія маньчжурська
|
4
|
Устим
|
4
|
Араз-Нахічевань
|
4
|
Созомен
|
4
|
Апозерис смердючий
|
4
|
Анісімов Олександр Олександрович (актор)
|
4
|
Kalen.
|
4
|
Анісімов Валерій Михайлович
|
4
|
Анісімов Ігор Олексійович
|
4
|
Тільки краплю душі
|
4
|
Біловол Тетяна (легкоатлетка)
|
4
|
Аністратенко Віталій В'ячеславович
|
4
|
Білгородське шосе (Харків)
|
4
|
Успенська (Матвієво-Курганський район)
|
4
|
У кожного своя правда. Істина одна : Корюківка : Довічний біль
|
4
|
Q7979833
|
4
|
Археологія та рання історія Черкас
|
4
|
Сокіл (Київ) у сезоні 1990—1991
|
4
|
Субаські джерела
|
4
|
Архангельський медичний інститут
|
4
|
Арум видовжений
|
4
|
Сокіл (Київ) у сезоні 1988—1989
|
4
|
Біла тінь (фільм)
|
4
|
Сокіл (Київ) у сезоні 1987—1988
|
4
|
Білай Ананій Калинович
|
4
|
Сокіл (Київ) у сезоні 1986—1987
|
4
|
Сокольники
|
4
|
Білецькі
|
4
|
Суботня школа
|
4
|
Сувар
|
4
|
Сокіл (Київ) у сезоні 1979—1980
|
4
|
Артист балету
|
4
|
Q7980390
|
4
|
Білин (значення)
|
4
|
Білин (прізвище)
|
4
|
Білицька сотня
|
4
|
Білицький народний музей історії та художньо-ужиткового мистецтва
|
4
|
Артем Мостовий
|
4
|
Біловезький повіт
|
4
|
Біополімери і клітина
|
4
|
KT3UA
|
4
|
Бій під Островно
|
4
|
Валеріана блискуча
|
4
|
Jacobaea
|
4
|
Антон Комяхов
|
4
|
Снєжкін Юрій Федорович
|
4
|
Антип
|
4
|
Валентин Мельниченко
|
4
|
Фадєєва Олена Іванівна
|
4
|
Riga County
|
4
|
Валентина
|
4
|
Валентина Пугачова
|
4
|
Isatideae
|
4
|
Rodina
|
4
|
Rogozhskoye Cemetery
|
4
|
Супіщані ґрунти
|
4
|
ФК «Полонне»
|
4
|
Iridoideae
|
4
|
Анна Паленчук
|
4
|
Валеріанові
|
4
|
Irideae
|
4
|
Смілкоквітка Завадського
|
4
|
Rosa czackiana
|
4
|
Сурков Федір Павлович
|
4
|
Валерій Мельник
|
4
|
Валерій Тишлер
|
4
|
Смілка бузька
|
4
|
Сурла Ігор Георгійович
|
4
|
Rossmässler
|
4
|
Richardson
|
4
|
Сумигаз (футзальний клуб)
|
4
|
Сулажгорське кладовище
|
4
|
Собор Різдва Пресвятої Богородиці (прізвище)
|
4
|
Jurinea tanaitica
|
4
|
Сулев Луйк
|
4
|
Сулейман-паша
|
4
|
Антоніс Пападопулос (стадіон)
|
4
|
Juncus subnodulosus
|
4
|
В'ятка (село)
|
4
|
Советский экран
|
4
|
В'ячеслав Єзепов
|
4
|
Juliusz Karol Ostrowski
|
4
|
Renat Davletyarov
|
4
|
Соборність (політика)
|
4
|
Соборна площа (Прилуки)
|
4
|
Собор Різдва Пресвятої Богородиці (значення)
|
4
|
Richandson
|
4
|
Соболевськія сибірська
|
4
|
Соболевська Манефа Володимирівна
|
4
|
ВТВ плюс
|
4
|
Антоній Калиновський
|
4
|
Ушаков Дмитро Миколайович
|
4
|
Вагоноремонтне підприємство
|
4
|
Joanna Katarzyna Radziwiłł
|
4
|
Reut.
|
4
|
Rhodochorton purpureum
|
4
|
Rhyparia purpurata
|
4
|
Снігуронька (п'єса)
|
4
|
Ribbon (rhythmic gymnastics)
|
4
|
Сокіл (стадіон, Львів)
|
4
|
Архітектура Київської Русі
|
4
|
Балтійський флот Російської імперії
|
4
|
Уварови
|
4
|
Стретович Тарас Андрійович
|
4
|
Бульварний роман
|
4
|
Сосницький краєзнавчий музей
|
4
|
Pyroloideae
|
4
|
Уральський державний університет
|
4
|
Стриженюк Станіслав Савович
|
4
|
Lasius
|
4
|
Строганов Микола Іванович
|
4
|
Багаторядник
|
4
|
Lamprothamnium papullosum
|
4
|
Lampre-ISD
|
4
|
Бурдо Наталія Борисівна
|
4
|
Сорочинський ярмарок (фільм, 1927)
|
4
|
Laurencia coronopus
|
4
|
Сорочинський ярмарок (опера)
|
4
|
Бурдулі Елгуджа Володимирович
|
4
|
Бабій Олександр Максимович
|
4
|
Строганов Олександр Сергійович
|
4
|
Буркун білий
|
4
|
Бурлакова Віра Миколаївна
|
4
|
Сорокін Іван Лукич
|
4
|
Бурляєв Іван Миколайович
|
4
|
Бабин (прізвище)
|
4
|
Бабин (значення)
|
4
|
Сорока Федір Петрович
|
4
|
LGBTI+ related TV series
|
4
|
Бульбохета майже квадратна
|
4
|
Стремигородське родовище
|
4
|
Бабенко Геннадій Олександрович
|
4
|
Ганнібал Абрам Петрович
|
4
|
Будівельний камінь
|
4
|
Будівельник (Кривий Ріг)
|
4
|
Будівельник (стадіон, Кривий Ріг)
|
4
|
Ptarmica lingulata
|
4
|
Ptarmica tenuifolia
|
4
|
Балашов Петро Миколайович
|
4
|
Страх Ігор (легкоатлет)
|
4
|
Leuville Cemetery
|
4
|
Бузька уланська дивізія
|
4
|
Leucorrhinia pectoralis
|
4
|
Балаково (футбольний клуб)
|
4
|
Leucorrhinia caudalis
|
4
|
Буки (значення)
|
4
|
Соссюрея Порціуса
|
4
|
Буки (прізвище)
|
4
|
Lepidium turczaninowii
|
4
|
Балада про мужність
|
4
|
Буковинський клуб
|
4
|
Страшна помста
|
4
|
Lepidium syvaschicum
|
4
|
Leopoldia comosa
|
4
|
Управлінець
|
4
|
Булатов Володимир Георгійович
|
4
|
Уразово (річка)
|
4
|
Булгаков Лев Миколайович
|
4
|
Байков Віктор Олексійович
|
4
|
Kütz.
|
4
|
Соняшонок, Андрійко і пітьма
|
4
|
Бізнес радіо
|
4
|
Стрільба на літній Універсіаді — пістолет, 25 метрів, командний залік (жінки)
|
4
|
Астрагалін
|
4
|
Бібліотека-філія № 2 імені Л. Українки (Євпаторія)
|
4
|
Бібліотека-філія № 3 імені Н. Крупської (Євпаторія)
|
4
|
Астрагал щетинистий
|
4
|
Q7979083
|
4
|
Стрільба на літній Універсіаді — пневматичний пістолет, 10 метрів, командний залік (жінки)
|
4
|
У пастці
|
4
|
Klug
|
4
|
Астериди
|
4
|
Стрільба на літній Універсіаді — пневматичний пістолет, 10 метрів (жінки)
|
4
|
Біг на 10 кілометрів
|
4
|
Біг на 20000 метрів
|
4
|
Стрільба на літній Універсіаді — пістолет, 25 метрів (жінки)
|
4
|
Бібліологічні вісті
|
4
|
Klippan Lady Open 2018
|
4
|
Усерд
|
4
|
Klasea tanaitica
|
4
|
Стріляний Геннадій Євгенович
|
4
|
Студія Лева
|
4
|
Klasea donetzica
|
4
|
Q7979240
|
4
|
Q7979483
|
4
|
Klasea
|
4
|
Стікта лісова
|
4
|
Аскольд Четвертинський
|
4
|
Kir.
|
4
|
Солодкі сни
|
4
|
Бєлінський Олександр Аркадійович
|
4
|
Бутенко Ігор Степанович
|
4
|
Konstancja Małgorzata Lubomirska
|
4
|
БТР-50ПУ
|
4
|
Стрєлков Володимир В'ячеславович
|
4
|
Kulcz.
|
4
|
Ахметов Рустам Фагімович
|
4
|
Урода Борис Іванович
|
4
|
Krock.
|
4
|
Сонценасінник таємний
|
4
|
Афіша (журнал)
|
4
|
Kremp.
|
4
|
Урсолова кислота
|
4
|
Сомов Віктор Георгійович
|
4
|
Афанасьєв Леонід Вікторович
|
4
|
Соломонове рішення
|
4
|
Бєляєв Юрій Вікторович
|
4
|
Стрільба на літній Універсіаді — гвинтівка, 3 позиції, 50 метрів, командний залік (жінки)
|
4
|
Солом'яний бичок
|
4
|
Бєлова Клара Сергіївна
|
4
|
Ауда Багата
|
4
|
Стрільба на літній Універсіаді — гвинтівка, 3 позиції, 50 метрів (жінки)
|
4
|
Стрільба на літній Універсіаді — гвинтівка, лежачи, 50 метрів, командний залік (жінки)
|
4
|
У тридев'ятому царстві
|
4
|
Стрільба на літній Універсіаді — гвинтівка лежачи, 50 метрів (жінки)
|
4
|
Konstancja Lubomirska
|
4
|
Стрільба на літній Універсіаді — пневматична гвинтівка, 10 метрів, командний залік (жінки)
|
4
|
Атака (футбольний клуб)
|
4
|
Konechn.
|
4
|
Teodor Kazimierz Czartoryski
|
4
|
Q9533898
|
4
|
Andrzej Poniatowski
|
4
|
Ільїн Адольф Олексійович
|
4
|
C.C.Gmel.
|
4
|
Вінницький клан
|
4
|
Вінницький Андрій Віталійович
|
4
|
Anacamptis
|
4
|
C.B.Lehm.
|
4
|
Тепе-Оба
|
4
|
Х-22
|
4
|
Салон Дона и Баса
|
4
|
Хатанга
|
4
|
Тиха Сосна (річка)
|
4
|
Сайфулін Геннадій Рашидович
|
4
|
СайПа
|
4
|
ZooKeys
|
4
|
Ільницький Іван Григорович
|
4
|
Buser
|
4
|
Рудий Роман Антонович
|
4
|
Імператорська римо-католицька духовна академія
|
4
|
Хасбулатов Руслан Імранович
|
4
|
Самовар Іван Іванич
|
4
|
Томаш Есе
|
4
|
Теорія ядра
|
4
|
Вісник Львівського університету
|
4
|
Єпископ хелмінський
|
4
|
Campanula kladniana
|
4
|
Самовиховання
|
4
|
Вісник Верховного Суду України
|
4
|
Рудий Борис Іванович
|
4
|
Точмаш
|
4
|
Cabrera
|
4
|
Вірта Микола Євгенович
|
4
|
Вірменський провулок (Харків)
|
4
|
Віра, Надія, Любов (телесеріал)
|
4
|
Віолетта Трикова
|
4
|
Хаєв Віталій Євгенович
|
4
|
Burials in Weißensee Cemetery
|
4
|
Вілька Горинецька
|
4
|
Травкін Борис Тихонович
|
4
|
Савочкін Ігор Юрійович
|
4
|
Теребовлянський повіт (I Річ Посполита)
|
4
|
Valerianaceae
|
4
|
Торчин (прізвище)
|
4
|
Терентій
|
4
|
Вулиця Січових Стрільців (Броди)
|
4
|
Савуляк Анелія Федорівна
|
4
|
Торчин (значення)
|
4
|
Anna Euphemia Radziwiłł
|
4
|
Віктор фон Данкль
|
4
|
Ізабелла Любомирська
|
4
|
Vaucheria litorea
|
4
|
Velvet Music
|
4
|
Вулиця Театральна (Полтава)
|
4
|
Bubani
|
4
|
Віктор Юшковський
|
4
|
Anna Krystyna Lubomirska
|
4
|
Вулиця Суворова (Севастополь)
|
4
|
Рузський Микола Володимирович
|
4
|
Zavalnoye cemetery
|
4
|
Вільгельмсгафен (футбольний клуб)
|
4
|
Іллічов Олексій Вікторович
|
4
|
Вільгельм Ветцель
|
4
|
Томський державний педагогічний університет
|
4
|
Bulbochaete subquadrata
|
4
|
Рука на щастя
|
4
|
Рукавичка (мультфільм, 1996)
|
4
|
Тера (фільм)
|
4
|
Valeriana rossica
|
4
|
Ілля Муромець (фільм)
|
4
|
Ілля (Зеленський)
|
4
|
Харчові технології
|
4
|
Anna Alekseyevna Perovskaya
|
4
|
Вулиця Столяр (Броди)
|
4
|
Вулиця Столярова
|
4
|
Савченко Світлана Борисівна
|
4
|
Теорія поля
|
4
|
Самосил білоповстистий
|
4
|
Annales Zoologici
|
4
|
Вулиця Образцова (Миколаїв)
|
4
|
ГКІ-Газпром
|
4
|
«Крила Рад»
|
4
|
Carex juncella
|
4
|
Тельман Валерій Михайлович
|
4
|
Вулиця Ньютона (Рівне)
|
4
|
«Камчатка»
|
4
|
Вулиця Одеська (Сміла)
|
4
|
Херсонський електромеханічний завод
|
4
|
Trophee Milone 2016
|
4
|
Вулиця Олександра Довженка (Тернопіль)
|
4
|
«Заслав'я»
|
4
|
«Епіцентр-Вікторія»
|
4
|
Carcharodus
|
4
|
Вулиця Олексія Панченка (Черкаси)
|
4
|
Російські ліки
|
4
|
Єжов Валентин Іванович (кінодраматург)
|
4
|
«Кристал»
|
4
|
Вулиця Островчик (Броди)
|
4
|
«Оболонь»
|
4
|
«Перлина-Поділля»
|
4
|
Санкт-Петербурзький державний університет цивільної авіації
|
4
|
Вулиця Миру (Харків)
|
4
|
Гавриленко Андрій (легкоатлет)
|
4
|
«Олімп»
|
4
|
Єдність
|
4
|
Вулиця Михайла Вербицького (Тернопіль)
|
4
|
Єжи Баворовський
|
4
|
Вулиця Низька (Броди)
|
4
|
Вулиця Молодіжна (Калуш)
|
4
|
Ткаліч Тетяна (легкоатлетка)
|
4
|
Catocala
|
4
|
Інститут біології клітини НАН України
|
4
|
Cassandane
|
4
|
Вулиця Нетіченська (Харків)
|
4
|
Carl Alexander Clerck
|
4
|
Херсонська єпархія Українського екзархату
|
4
|
Вулиця Павла Сивицького (Мелітополь)
|
4
|
Campylostelium saxicola
|
4
|
Ємельянов Володимир Олександрович
|
4
|
Вулиця Пилипа Орлика (Маріуполь)
|
4
|
UNN
|
4
|
Вулиця Пирогова (Севастополь)
|
4
|
Самсонівський став
|
4
|
Вулиця Подільська (Тернопіль)
|
4
|
Віссаріон (Пую)
|
4
|
Вулиця Полковника Данила Нечая (Тернопіль)
|
4
|
Canstancia Frantsiska Radziwiłł
|
4
|
Alticini
|
4
|
USK 18
|
4
|
Томас Гертнер
|
4
|
Canada's Walk of Fame
|
4
|
Вулиця Поповича (Рівне)
|
4
|
Вулиця Поповкіна (Новомиргород)
|
4
|
Рубцов Микола Іванович
|
4
|
UIP-Dunafilm
|
4
|
Хвостюшок
|
4
|
Вітряні парки України
|
4
|
Вітошинський Володимир Йосипович
|
4
|
Роттенбург
|
4
|
Tsarevna Natalya Alexeevna of Russia
|
4
|
Вулиця Павла Чубинського (Тернопіль)
|
4
|
Вітрогонов Ігор Леонтійович
|
4
|
Фінська танкова дивізія
|
4
|
Вулиця Панаса Мирного (Дніпро)
|
4
|
Темрюцький відділ
|
4
|
Вулиця Паркова (Тернопіль)
|
4
|
Віталій Манзуренко
|
4
|
Вулиця Патріарха Мстислава (Полтава)
|
4
|
Темченко Олександр Іванович
|
4
|
Трактористи
|
4
|
Тихонов Володимир В'ячеславович
|
4
|
Хенгело
|
4
|
Віталій Салій
|
4
|
Alfred A. Knopf
|
4
|
Віктор Філіппов
|
4
|
ХХІІІ з'їзд КПРС
|
4
|
Інститут гематології та трансфузіології НАМН України
|
4
|
B&H Classic Films
|
4
|
BBC America
|
4
|
Рутовик коріандролистий
|
4
|
Тимочко Тетяна Валентинівна
|
4
|
Іванова Марія Георгіївна
|
4
|
Archduke Rainer of Austria
|
4
|
Відділення літератури, мови та мистецтвознавства НАН України
|
4
|
Військово-академічні курси вищого комскладу РСЧА
|
4
|
Balb.
|
4
|
Archips
|
4
|
Viv.
|
4
|
Іванов Юрій Володимирович
|
4
|
Тернопільський м'ясокомбінат
|
4
|
Areae
|
4
|
Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України
|
4
|
Audio player software
|
4
|
Тернопільська єпархія Українського екзархату
|
4
|
Archduke Leopold of Austria, Prince of Tuscany
|
4
|
Atripliceae
|
4
|
Archduke Charles, Duke of Teschen
|
4
|
ІКЧФ
|
4
|
Військово-медичний клінічний центр західного регіону
|
4
|
Вюнсдорф
|
4
|
Хапоель (Афула)
|
4
|
Різун Микола Леонідович
|
4
|
Різнотрав'я
|
4
|
Batrachospermum ectocarpum
|
4
|
Archduke Franz Josef of Austria
|
4
|
Від дзвінка до дзвінка
|
4
|
Archduke Karl Pius of Austria, Prince of Tuscany
|
4
|
Vitis sylvestris
|
4
|
Типчак борознистий
|
4
|
Тимур Ященко
|
4
|
Ball (rhythmic gymnastics)
|
4
|
Тимур Полянський
|
4
|
William Alphonso Murrill
|
4
|
Торговий дім Ханжонкова
|
4
|
Харківський електротехнічний інститут
|
4
|
Тернопільська картинна галерея
|
4
|
Іванов Ілля Валентинович
|
4
|
Ти молодець, Аніто!
|
4
|
Aroideae
|
4
|
Ars Technica
|
4
|
Asparagoideae
|
4
|
Відсутність обов'язкового параметра 1=місяць!
|
4
|
Рідкісні види
|
4
|
Іван Семенович Кобринський
|
4
|
Харитонівка (прізвище)
|
4
|
Тестовий турнір FILA 2011
|
4
|
Тета Цибульник
|
4
|
Рястка Коха
|
4
|
Ряснянський Михайло Олексійович
|
4
|
Watt
|
4
|
Іваницький район
|
4
|
Waldsteinia geoides
|
4
|
Ти плюс я — весна
|
4
|
Іван Подушкін. Джентльмен розшуку
|
4
|
Atraphaxis replicata
|
4
|
Харківський гірничий інститут
|
4
|
Atraphaxis frutescens
|
4
|
Харитонов Володимир Іванович
|
4
|
Іван Канівець
|
4
|
Військовий університет Міністерства оборони Російської Федерації
|
4
|
Іван Катков
|
4
|
Astragalus suprapilosus
|
4
|
Astragalus krajinae
|
4
|
Тиліщак Володимир Семенович
|
4
|
Іван Пластинкін
|
4
|
Харитонова Олександра Григорівна
|
4
|
Харитонівка (значення)
|
4
|
Astana Women's Team
|
4
|
Відмінник освіти СРСР
|
4
|
Іванов Михайло (легкоатлет)
|
4
|
Відмінник охорони здоров'я України
|
4
|
Рідна Вітчизна
|
4
|
Торопов Євген Олександрович
|
4
|
Вуокатті
|
4
|
Румія критмолиста
|
4
|
Veronica montana
|
4
|
Ігор Трач
|
4
|
Вулиця Фінська (Калуш)
|
4
|
Anthemis sterilis
|
4
|
Торпедочка
|
4
|
Ігор Сопінський
|
4
|
Вулиця Храпая (Броди)
|
4
|
Торпедо (футбольний клуб, Таганрог)
|
4
|
Branchinectidae
|
4
|
Вулиця Хіміків (Калуш)
|
4
|
Ігор Петренко
|
4
|
Тиртишник В'ячеслав Григорович
|
4
|
Boriss.
|
4
|
СКА (гандбольний клуб, Львів)
|
4
|
Віктор Данкль
|
4
|
Торпедо (футбольний клуб, Горький)
|
4
|
Branchinecta
|
4
|
Ігор Шевадзуцький
|
4
|
Ігор Земгано
|
4
|
Рунге Борис Васильович
|
4
|
Bryan Burk
|
4
|
Хабаров Валерій Оскарович
|
4
|
Brullé
|
4
|
Вулиця Трудових резервів
|
4
|
Віктор Сезар Родрігес Сантана
|
4
|
Територія Духу
|
4
|
Brenner Prize
|
4
|
Віктор Недоступ
|
4
|
Brenner
|
4
|
Віктор Мирський
|
4
|
Вулиця Тімірязєва (Харків)
|
4
|
Єрьомін Іван Олександрович
|
4
|
Тисдалія голостебла
|
4
|
Ігри доброї волі 1986
|
4
|
Віктор Копієвський
|
4
|
Ігри доброї волі
|
4
|
Томський медичний інститут
|
4
|
Єфремов Микита Михайлович
|
4
|
Вулкан (футбольний клуб)
|
4
|
Вулиця Ярославенка (Львів)
|
4
|
Вулиця Яровиця (Луцьк)
|
4
|
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти
|
4
|
Archduchess Assunta of Austria
|
4
|
Військово-політична академія
|
4
|
Woynar
|
4
|
Вулиця Ярослава Стецька (Тернопіль)
|
4
|
Іглиця понтійська
|
4
|
І-15 біс
|
4
|
Руська метрика
|
4
|
Viola oreades
|
4
|
І світ мене не впіймав...
|
4
|
Archduke Anton of Austria, Prince of Tuscany
|
4
|
Bellardiochloa violacea
|
4
|
Bear McCreary
|
4
|
Івлієва Гелена Миколаївна
|
4
|
Wulfen
|
4
|
Ігнатенко Людмила Сергіївна
|
4
|
Вулиця Черниша (Кременчук)
|
4
|
Вікно (гора)
|
4
|
Єфремов Олег Володимирович
|
4
|
Vincetoxicum intermedium
|
4
|
Ігор Воробйов
|
4
|
Anthophora
|
4
|
Ігор Бриль
|
4
|
Ігор Єфімов
|
4
|
Blériot XI
|
4
|
Biuletyn Historii Sztuki
|
4
|
Русская премия
|
4
|
Apiineae
|
4
|
Хайдук (Белград)
|
4
|
Єфремовський повіт
|
4
|
Ігнатьєв Павло Миколайович
|
4
|
Yoshmut
|
4
|
Халепський Інокентій Андрійович
|
4
|
Торпедо (Владимир)
|
4
|
Ткаченко Володимир Семенович
|
4
|
Самобутність
|
4
|
Філіп Сотниченко
|
4
|
Театральна площа (Харків)
|
4
|
Галина Корнєєва
|
4
|
Інститут світової економіки і міжнародних відносин РАН
|
4
|
Вулиця Конституції (Полтава)
|
4
|
Вулиця Колобова
|
4
|
Tod.
|
4
|
98 км
|
4
|
Вулиця Княгині Ольги (Рівне)
|
4
|
Галина Шигаєва
|
4
|
Тренажерний зал
|
4
|
Європейське фізичне товариство
|
4
|
Вулиця Київська (Тернопіль)
|
4
|
Інститут східних рукописів РАН
|
4
|
Галицька ощадна каса
|
4
|
Вулиця Квітки-Основ'яненка (Рівне)
|
4
|
Tor.com
|
4
|
Вулиця Качалова (Дніпро)
|
4
|
«Цукровик-Колос»
|
4
|
Ростовський державний університет шляхів сполучення
|
4
|
Третьякова Інга Альфредовна
|
4
|
Товариство Phi Beta Kappa
|
4
|
Фікрет Аміров
|
4
|
Cladophora dalmatica
|
4
|
Свято-Пантелеймонівський жіночий монастир
|
4
|
Театральна площа (Прилуки)
|
4
|
Вулиця Карасівська (Маріуполь)
|
4
|
Галоян Сергій Амаякович
|
4
|
Інститут транспортних систем і технологій НАН України
|
4
|
Євроліга з пляжного футболу 2004
|
4
|
94 км (прізвище)
|
4
|
Російська національна акторська премія імені Андрія Миронова «Фігаро»
|
4
|
Свинки
|
4
|
Вулиця Канатна (Дніпро)
|
4
|
Гайдідей Юрій Борисович
|
4
|
Інститут мовознавства АН СРСР
|
4
|
Гайворонський повіт
|
4
|
Єгор Олесов
|
4
|
Вулиця Лесі Українки (Житомир)
|
4
|
Єгор Баранов
|
4
|
Сашка (телесеріал)
|
4
|
Філосторгій
|
4
|
Російське зібрання
|
4
|
Інститут отоларингології
|
4
|
Сашко (фільм, 1958)
|
4
|
Вулиця Леваневського (Мелітополь)
|
4
|
Хлібопекарська промисловість
|
4
|
Інститут проблем природокористування та екології НАН України
|
4
|
Вулиця Лебедина (Кременчук)
|
4
|
Chronicles of Chaos
|
4
|
Російське археологічне товариство
|
4
|
Гайченко Віталій Андрійович
|
4
|
Cerkvarium
|
4
|
Гал-Інфо
|
4
|
Tordylieae
|
4
|
Толстов Сергій Павлович
|
4
|
Галашка Радзивілл
|
4
|
Chessgames.com
|
4
|
Вулиця Круп'ярська
|
4
|
Свердловський машинобудівний завод
|
4
|
Інститут розвитку міста Кривого Рогу
|
4
|
Вулиця Костянтина Калініна (Харків)
|
4
|
Ткаченко Сергій Миколайович
|
4
|
Вулиця Костя Гордієнка (Дніпро)
|
4
|
94 км (значення)
|
4
|
Ростислав Заремба
|
4
|
Сахни (прізвище)
|
4
|
80-та гвардійська стрілецька дивізія
|
4
|
8 км
|
4
|
Євген Геворгян
|
4
|
Інтенсивна терапія
|
4
|
Театр і поклонники
|
4
|
Вулиця Гурія Бухала (Рівне)
|
4
|
Вулиця Грушевського (Умань)
|
4
|
Ходосовцев Олександр Євгенович
|
4
|
Colurieae
|
4
|
Фізика і хімія твердого тіла
|
4
|
Три дороги
|
4
|
Ганна Гапонова
|
4
|
Свіштовське кладовище
|
4
|
Фізика напівпровідників
|
4
|
Свіяжськ
|
4
|
Хміль Марія Юр'ївна
|
4
|
Інтерфільм (кінокомпанія)
|
4
|
Вулиця Гетьмана Сагайдачного (Прилуки)
|
4
|
8-ма стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
Вулиця Гетьмана Сагайдачного (Миколаїв)
|
4
|
Thalictrum uncinatum
|
4
|
Фізбій
|
4
|
Teresa Lubomirska
|
4
|
Театр «Сатирикон» імені Аркадія Райкіна
|
4
|
Conardia compacta
|
4
|
Три пісні про Леніна
|
4
|
Constantine Samuel Rafinesque-Schmaltz
|
4
|
Твір до Дня Перемоги
|
4
|
Триборство
|
4
|
Вулиця Генерала Карпенка (Миколаїв)
|
4
|
Світлана Власюк
|
4
|
Вулиця Дмитра Коряка (Полтава)
|
4
|
Третій вимір
|
4
|
Łódzkie Towarzystwo Naukowe
|
4
|
Галібін Олександр Володимирович
|
4
|
94 км
|
4
|
Cladophora vadorum
|
4
|
Вулиця Кальміуська (Маріуполь)
|
4
|
Гаманюк Людмила Анатоліївна
|
4
|
Гамбург (фільм, 1926)
|
4
|
Інститут урології АМН України
|
4
|
Святополк-Мирські
|
4
|
Вулиця Зодчих (Вінниця)
|
4
|
Гамбург (хокейний клуб)
|
4
|
Ростислав Білостоцький
|
4
|
Фізична електроніка
|
4
|
Cladostephus spongiosus
|
4
|
Євпаторійський район
|
4
|
Гангут (лінкор)
|
4
|
Святослав Ростиславич
|
4
|
Clairv.
|
4
|
Святоюрська гора
|
4
|
Інститут фізичних проблем АН СРСР
|
4
|
Clubs (rhythmic gymnastics)
|
4
|
Coastal Monastery of St. Sergius
|
4
|
Євпаторійський музей аптеки
|
4
|
Світанок-Агросвіт
|
4
|
Гамський Йосип (легкоатлет)
|
4
|
Світла особистість
|
4
|
TheБабель
|
4
|
Collegium Invisibile
|
4
|
90-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
4
|
Вулиця Дмитра Ульянова
|
4
|
Російський державний аграрний заочний університет
|
4
|
Рязань (футбольний клуб, 1995)
|
4
|
Adela
|
4
|
Траса здоров'я (Одеса)
|
4
|
Теклівка (прізвище)
|
4
|
Хитров Станіслав Миколайович
|
4
|
Trifolium badium
|
4
|
Agrimonieae
|
4
|
Agricultural Research Service
|
4
|
Теклівка (значення)
|
4
|
Єгошихинське кладовище
|
4
|
Central Cemetery in Sanok
|
4
|
Інститут економіки АН СРСР
|
4
|
«Ружична»
|
4
|
Вулиця Макара Мазая (Маріуполь)
|
4
|
Вулиця Лідова (Полтава)
|
4
|
Вулиця Льва Толстого (Чернігів)
|
4
|
Вулиця Маршала Говорова (Кременчук)
|
4
|
Єгупець
|
4
|
Вулиця Льва Толстого (Севастополь)
|
4
|
Єгоров Анатолій Іванович (актор)
|
4
|
Телеоператор
|
4
|
Cephalaria demetrii
|
4
|
Adonideae
|
4
|
Єгорова Наталя Сергіївна
|
4
|
Гаген Микола Олександрович
|
4
|
Фільченков Микола Дмитрович
|
4
|
Сапгір Генріх Веніамінович
|
4
|
Телаві (футбольний клуб)
|
4
|
Філофора псевдорогата
|
4
|
Adult Swim
|
4
|
Вулиця Лісова Просіка (Черкаси)
|
4
|
Гадяцький замок
|
4
|
Гагарін Медіа
|
4
|
Сахни (значення)
|
4
|
Інститут механізації та електрифікації сільського господарства
|
4
|
Вулиця Львівська (Броди)
|
4
|
Єгоров Єгор Єгорович
|
4
|
Єгоров Дмитро (легкоатлет)
|
4
|
Вулиця Матюшенка (Харків)
|
4
|
Сапіга Іван Богданович
|
4
|
Транспортно-пусковий контейнер
|
4
|
Вулиця Лізи Чайкіної (Кременчук)
|
4
|
Гаджибей (есмінець)
|
4
|
Вулиця Литовська (Рівне)
|
3
|
Орден Архистратига Михаїла
|
3
|
На екранах України
|
3
|
Стенцівські плавні
|
3
|
Яків Геллер
|
3
|
Острів співучих пісків
|
3
|
У тій царині небес...
|
3
|
Українське товариство ґрунтознавців і агрохіміків
|
3
|
На мить озирнутися...
|
3
|
Ґостомські
|
3
|
Яків (Немоловський)
|
3
|
Степан Гавриш
|
3
|
Остроушко Вячеслав Валерійович
|
3
|
Над Бугом
|
3
|
Тихонов Андрій Миколайович
|
3
|
У твоїх руках життя
|
3
|
Українська екологічна академія
|
3
|
Тимія мекленбурзька
|
3
|
Надважка вага у боксі
|
3
|
Токсобичі
|
3
|
У пошуках мільйонерки
|
3
|
У стилі Jazz
|
3
|
Опідзолені чорноземи
|
3
|
Типчаково-ковиловий степ
|
3
|
Якщо ворог не здається
|
3
|
На дворі XX століття
|
3
|
Стежна
|
3
|
Надбання республіки (фільм)
|
3
|
Стелюшок
|
3
|
Організація марксистів
|
3
|
Станіслав Маєрський
|
3
|
Статут УПЦ МП
|
3
|
Якщо ти підеш
|
3
|
Орач Роман Іванович
|
3
|
Павло Глоба
|
3
|
Томчук Петро Михайлович
|
3
|
Павло Алдошин
|
3
|
Павло Іванович Сапега
|
3
|
Наталя Томків
|
3
|
Українська алергологічна лікарня
|
3
|
Стрільба на літній Універсіаді — пневматична гвинтівка, 10 метрів (жінки)
|
3
|
Павло Єсенін
|
3
|
Станіслав Станіславович Кезгайло
|
3
|
Острозька волость
|
3
|
Тирличник війчастий
|
3
|
Яшлав (гора)
|
3
|
УСТ Верховина (Регенсбург)
|
3
|
Ґалаґан Катерина Юхимівна
|
3
|
Стара Буда (значення)
|
3
|
Павленко Ольга Петрівна
|
3
|
Степан Стельмащук
|
3
|
Тирличничок язичковий
|
3
|
Шевченко Віктор Георгійович
|
3
|
Степан Тарновський
|
3
|
Струлів
|
3
|
Струги Красні
|
3
|
УСТ Дніпро (Ганновер)
|
3
|
Орелі Веді
|
3
|
Оренбурзька вулиця (Харків)
|
3
|
Шевченко, Тарас Григорович
|
3
|
Стасовський Олександр Миколайович
|
3
|
Ореховський вугленосний район
|
3
|
Ялти (Миколаїв)
|
3
|
Ярослав Глібович
|
3
|
Павелько Олексій Володимирович
|
3
|
Товариство російських лікарів
|
3
|
Тихоокеанський прикордонний округ
|
3
|
Яцюк Ростислав Арсенович
|
3
|
Тиртов Костянтин Андрійович
|
3
|
Яценюк Марія Григорівна
|
3
|
Назаренко Володимир Іванович
|
3
|
Оринчук В'ячеслав (легкоатлет)
|
3
|
Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять»
|
3
|
Яма (фільм)
|
3
|
Стріла-1
|
3
|
Острови в океані
|
3
|
Толкачов Олександр Микитович
|
3
|
Стрільба на літній Універсіаді - гвинтівка, лежачи, 50 метрів, командний залік (жінки)
|
3
|
Ялинка (прізвище)
|
3
|
Орден Білого Сокола
|
3
|
Наталка Полтавка (фільм, 1910)
|
3
|
Стрільба на літній Універсіаді - пістолет, 25 метрів, командний залік (жінки)
|
3
|
Орден Білого Сокола (Герцогство Саксен-Веймар-Ейзенахське)
|
3
|
Орден Визволителя Сан-Мартіна
|
3
|
Тиша навкруги
|
3
|
УЕФА
|
3
|
Орден Людвіга Гессенського
|
3
|
Українське товариство фахівців з імунології, алергології та імунореабілітації
|
3
|
Орден Народної Республіки Болгарія
|
3
|
Товариство української культури «Славутич»
|
3
|
УНІКС
|
3
|
Орден Святого Миколая Чудотворця
|
3
|
Степан Крилов
|
3
|
Тихорєцька
|
3
|
Українська миротворча місія у Східній Славонії
|
3
|
Орден Святого благовірного князя Данила Московського
|
3
|
Статистичне бюро Полтавського губернського земства
|
3
|
Ґалаґан Павло Григорович
|
3
|
Ялмар Сіїласвуо
|
3
|
Ялович Геннадій Михайлович
|
3
|
Стрільба кульова
|
3
|
Островські
|
3
|
На самій межі (телесеріал)
|
3
|
Настiльний тенiс
|
3
|
Орден імені Ахмата Кадирова
|
3
|
Стрілець Анатолій (легкоатлет)
|
3
|
Тонконіг Талієва
|
3
|
Тимощук Сергій Володимирович
|
3
|
Тимченко Микола (легкоатлет)
|
3
|
Товсте (значення)
|
3
|
Ткаченко Василь Семенович
|
3
|
Надєжда (жіночий футбольний клуб, Ногінськ)
|
3
|
Омський округ
|
3
|
Науково-педагогічна
|
3
|
Онащенко Василь Мойсейович
|
3
|
Стахів Ігор Іванович
|
3
|
Шнурова кераміка
|
3
|
Павлопільське водосховище
|
3
|
Надстир'я
|
3
|
Тіман Майор Пилипович
|
3
|
Як живете, карасі?
|
3
|
Стеблівський район
|
3
|
Ондавиця
|
3
|
Павловський Олександр Дмитрович
|
3
|
Тех-А-С (Харків)
|
3
|
Тімощук Ігор Іванович
|
3
|
Надія Дойчева-Бут
|
3
|
Шатрище (прізвище)
|
3
|
НДІ лісівництва та декоративного садівництва
|
3
|
Науково-дослідний інститут фінансового права
|
3
|
Онищенко Геннадій Григорович
|
3
|
Онищенко Олег Олегович
|
3
|
Надія Мирна
|
3
|
Якимук
|
3
|
Тонізуючий засіб
|
3
|
Яковенко Іван
|
3
|
Тонкочеревець чорний
|
3
|
Оносма донська
|
3
|
Яковенко Ігор Олександрович
|
3
|
Омський завод транспортного машинобудування
|
3
|
Як гартувалась сталь (фільм, 1942)
|
3
|
Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Біологія
|
3
|
Омег
|
3
|
Олімпія (Кірово-Чепецьк)
|
3
|
Суддя республіканської категорії (Україна)
|
3
|
Тіагу Жеронімо де Олівейра
|
3
|
Язлюк Борис Олегович
|
3
|
Надєжда-Днєпр
|
3
|
Олімпієць (футбольний клуб)
|
3
|
Тетлежка
|
3
|
Шатохін Володимир Миколайович
|
3
|
Оліта
|
3
|
Павлів Олег Васильович
|
3
|
Станюкович Михайло Миколайович
|
3
|
Суд іде
|
3
|
Українська бібліотечна енциклопедія
|
3
|
Оман шершавий
|
3
|
Тетяна Агафонова
|
3
|
Стахіра Йосип Михайлович
|
3
|
Сугров
|
3
|
Сугоклія-Комишувата
|
3
|
Як гартувався стайл
|
3
|
Як гартувалась сталь (роман)
|
3
|
Шатрище (значення)
|
3
|
Тетяна Антонова
|
3
|
Омельченко Володимир Михайлович
|
3
|
Суворі дні
|
3
|
Омельченко Юрій Анатолійович
|
3
|
Омельянович Федір
|
3
|
Тетяна Лютаєва
|
3
|
Тетяна Тєрєхова
|
3
|
Тільки не відпускай мене
|
3
|
Суворов Олександр Віталійович
|
3
|
Ончул Петро Єпіфанович
|
3
|
Яковенко Наталія Сергіївна
|
3
|
Наталія Окуневська
|
3
|
Ґрунтова зоологія
|
3
|
Назад шляху немає
|
3
|
Токарєв Федір Васильович
|
3
|
У нас новенька
|
3
|
Операція «Сатурн»
|
3
|
Станіслав Карчевський
|
3
|
Ступаков Юрій Федорович
|
3
|
Тимохін Євген Геннадійович
|
3
|
Стегній Борис Тимофійович
|
3
|
Українська видавнича спілка
|
3
|
Стегній Павло Анатолійович
|
3
|
Ґштад
|
3
|
Опочецький повіт
|
3
|
НТБ «Оболонь»
|
3
|
Стукалов Костянтин Васильович
|
3
|
Токарчук Ірина Сергіївна
|
3
|
Отаман дивізії
|
3
|
Опришина
|
3
|
На гойдалці долі (телесеріал)
|
3
|
Оптико-механічний коледж Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
|
3
|
Наука (издательство)
|
3
|
Натансон Марк Андрійович
|
3
|
Станіслав Кравчук
|
3
|
Стара Буда (прізвище)
|
3
|
Стегут Зібрович
|
3
|
Український археографічний збірник
|
3
|
Надеждине (станція)
|
3
|
Надвісля
|
3
|
Тишовницький Микола Йосипович
|
3
|
Український Студентський Союз
|
3
|
Стіпанов Руслан Михайлович
|
3
|
Українська асоціація інвестиційного бізнесу
|
3
|
Яковлєв Антон Іванович
|
3
|
Українська баскетбольна суперліга: 2017—2018
|
3
|
Станіслав Дудник
|
3
|
Шафоростов Євген Миколайович
|
3
|
Той день
|
3
|
Павлов Анатолій Андрійович
|
3
|
Яковлєв Всеволод Федорович
|
3
|
Наукова робота
|
3
|
Стахович Андрій
|
3
|
Яковлєв Геннадій Павлович
|
3
|
Тим (селище)
|
3
|
Оніщенко Наталія Миколаївна
|
3
|
Ткаченко Артем Валерійович
|
3
|
Шафранський Віталій Богданович
|
3
|
Тимофєєв Володимир (легкоатлет)
|
3
|
Токар Руслан Іванович
|
3
|
Оогоній
|
3
|
У минулого в боргу! (телесеріал)
|
3
|
Яковлєв Петро Іванович
|
3
|
Оокардіум простягнутий
|
3
|
У колі першому (телесеріал)
|
3
|
Тимофій (Кутальянос)
|
3
|
Опанас
|
3
|
Суба
|
3
|
Опанасенко Віталій (легкоатлет)
|
3
|
Павло Таргоній
|
3
|
Яковцев Анатолій Якович
|
3
|
Опанасенко Ніна Петрівна
|
3
|
Павло Скороходько
|
3
|
Станіслав Карнковський
|
3
|
”Сокіл і соколонок”
|
3
|
Надія як свідчення життя
|
3
|
Шевцов Ілля Сергійович
|
3
|
Орлов Борис Анатолійович
|
3
|
Українське генеалогічне і геральдичне товариство
|
3
|
Стародуб пруський
|
3
|
Шахта Україна (футбольний клуб)
|
3
|
Яницький Юрій Тадеєвич
|
3
|
Народна армія КОМУЧ
|
3
|
Оулу (футбольний клуб)
|
3
|
Столярська Данута Альфредівна
|
3
|
Осока гостровидна
|
3
|
Україна*Миколаївська область
|
3
|
Осока збіднена
|
3
|
Столяров Олександр Аркадійович
|
3
|
України
|
3
|
Толстоганова Вікторія Вікторівна
|
3
|
Старшинська рада
|
3
|
Народна Республіка Конго
|
3
|
Україна*Миколаївська область*Херсонська область
|
3
|
Народна газета
|
3
|
Столипіни
|
3
|
Степове (фільм)
|
3
|
Янка Бур'янова
|
3
|
Народжені вище
|
3
|
Народження героїні
|
3
|
Ясколка Біберштейна
|
3
|
Стильський район
|
3
|
Україна (фізкультурно-спортивне товариство)
|
3
|
Ясиновий Олександр Борисович
|
3
|
Очаків (портопункт)
|
3
|
Януш Мазовецький
|
3
|
Янушкевич Михайло Борисович
|
3
|
Осока струнка
|
3
|
Очаків (автостанція)
|
3
|
Осова (прізвище)
|
3
|
Ян з Чижова
|
3
|
Осока стрункокореневищна
|
3
|
Томський Микола Васильович
|
3
|
Ян Слівінський
|
3
|
Ярошенко Ольга Григорівна
|
3
|
Ястреб Ярослава Миколаївна
|
3
|
Україночка
|
3
|
Стоянов Микола Ілліч
|
3
|
Ужгородський коледж мистецтв
|
3
|
Титовка (річка, Баренцеве море)
|
3
|
Старовинний водевіль
|
3
|
Особиста справа (телесеріал)
|
3
|
Наказано знищити! Операція: «Китайська шкатулка»
|
3
|
Народна партія вкладників та соціального захисту
|
3
|
Стоян Людмила Макарівна
|
3
|
Шахтинсько-Несвітаєвський вугленосний район
|
3
|
Тифліська гімназія
|
3
|
Указ Президента Російської Федерації
|
3
|
Ужгородський міський голова
|
3
|
Народна екологічна партія
|
3
|
Ян Фридерик Сапіга (канцлер)
|
3
|
Шахи в СРСР
|
3
|
Ясси (футбольний клуб)
|
3
|
Узвіз Грецький (Черкаси)
|
3
|
Шахта «Красноармійська»
|
3
|
Особливості національної політики
|
3
|
Степова вулиця (Миколаїв)
|
3
|
Українська національна колонія
|
3
|
Українська муніципальна академія
|
3
|
Узгір'я
|
3
|
Очима сатани
|
3
|
Осова (значення)
|
3
|
Яніс
|
3
|
Україна на Чемпіонаті світу з водних видів спорту
|
3
|
Народний
|
3
|
Ясен американський
|
3
|
Ясенов, Евгений Юрьевич
|
3
|
Тихий Дон (опера)
|
3
|
Остап Калний
|
3
|
Степовий провулок (Харків)
|
3
|
Україна на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2009
|
3
|
Напорівка
|
3
|
Україна на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2011
|
3
|
Яремчук Олександр Сергійович
|
3
|
Ярков Сергій Іванович
|
3
|
Шахтарськ (автостанція)
|
3
|
Україна на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2013
|
3
|
Ясен пенсильванський
|
3
|
Тихомиров Вадим Миколайович
|
3
|
Яричовські
|
3
|
Остап'юк Богдан Осипович
|
3
|
Остапенко Іван Петрович
|
3
|
Тихон (Морошкін)
|
3
|
Україна — визволителям
|
3
|
Стеценко Микола Пилипович
|
3
|
Стефанішина Ольга Василівна
|
3
|
Ярошинські
|
3
|
Стефан Бідзінський
|
3
|
Стефан IX Томша
|
3
|
Остей
|
3
|
Остерське староство
|
3
|
Яренко Тамара Григорівна
|
3
|
Стеткевич Лев Васильович
|
3
|
Яринівка (прізвище)
|
3
|
Степула Надія Іванівна
|
3
|
Остап'ївська сотня
|
3
|
Ясенська затока
|
3
|
Україна на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 1994
|
3
|
Осот їстівний
|
3
|
Осока шорстка
|
3
|
Україна на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 1998
|
3
|
Україна на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2001
|
3
|
Томаш Мікульський
|
3
|
Томаш Заленський
|
3
|
Степовий жайворонок
|
3
|
Україна на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2003
|
3
|
Україна на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2005
|
3
|
Тихе полювання (телесеріал)
|
3
|
Україна на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2007
|
3
|
Шахтар (стадіон, Мирноград)
|
3
|
Ткаченко Григорій Михайлович
|
3
|
Стецівський етнографічний музей
|
3
|
Наркомзем
|
3
|
Яремчук Ганна Дмитрівна
|
3
|
Наришкіни
|
3
|
Наришкін Лев Олександрович
|
3
|
Ті, що летять крізь мить
|
3
|
Старчиков Степан Сергійович
|
3
|
Останній бій
|
3
|
Яніс Боярс
|
3
|
Стецькі
|
3
|
Ярмаркова площа (Кременчук)
|
3
|
Наконечний Микола Миколайович
|
3
|
Староруська
|
3
|
Останній каталь
|
3
|
Охрімчук Сергій Анатолійович
|
3
|
Ярема Казимир Петрович
|
3
|
Стецько Богдан Теодорович
|
3
|
Очиток іспанський
|
3
|
Особиста справа
|
3
|
Ярослав Володимирович (князь псковський)
|
3
|
Оробець Василь
|
3
|
Яценко Ірина Дмитрівна
|
3
|
ПТМ-3
|
3
|
Швець Євген (легкоатлет)
|
3
|
Степанов Андрій Михайлович
|
3
|
Орловський кадетський корпус
|
3
|
Яцек Фредро
|
3
|
Тихонравов Михайло Клавдійович
|
3
|
Тисовичі
|
3
|
Орловські
|
3
|
Стрийська українська гімназія
|
3
|
Орнітопус крихітний
|
3
|
Шведерський Анатолій Самойлович
|
3
|
Тит (Симедря)
|
3
|
Старий Орхей
|
3
|
Набирування
|
3
|
Народні інструменти
|
3
|
Українська академія дизайну
|
3
|
Ортотецій рудуватий
|
3
|
Орша (футбольний клуб)
|
3
|
Яцек Блавут
|
3
|
Назаренко Костянтин Петрович
|
3
|
Титко Олексій Іванович
|
3
|
Углов Андрій (легкоатлет)
|
3
|
Тихонов Павло Ілліч
|
3
|
Степанський Сергій
|
3
|
Угорський гусарський полк
|
3
|
ПРОдайте їсти
|
3
|
Шацька Ніна Сергіївна
|
3
|
Стрепетова Поліна Антипівна
|
3
|
Швець Ігор Євгенович
|
3
|
Орловська битва
|
3
|
Народно-революційна армія Далекосхідної Республіки
|
3
|
Насадження
|
3
|
Степаненко Марія Матвіївна
|
3
|
Па (танці)
|
3
|
Ямгорів (річка)
|
3
|
Строганов Сергій Григорович
|
3
|
Стара Рязань
|
3
|
Строганов Павло Олександрович
|
3
|
Ямничанка
|
3
|
Яринівка (значення)
|
3
|
ПТС-М
|
3
|
Тирява
|
3
|
Шеврембрандт Герман Карлович
|
3
|
Ямщик
|
3
|
Шевич
|
3
|
Нас водила молодість...
|
3
|
Тобольський повіт
|
3
|
Уваров Федір Петрович
|
3
|
Строганов Микола Григорович
|
3
|
Стара Смоленська дорога
|
3
|
Швець Юрій Павлович
|
3
|
Швець Сергій Володимирович
|
3
|
Народознавчі зошити
|
3
|
Орлов Олександр Олександрович (біолог)
|
3
|
Орлов Юрій Вікторович
|
3
|
Швець Олександр Миколайович
|
3
|
Орлов Юрій Олександрович
|
3
|
Яценко Валентин Порфирович
|
3
|
Орлов Юрій Петрович
|
3
|
Старі пісні про головне 2
|
3
|
Швець Володимир Федорович
|
3
|
Ян Зоммерштайн
|
3
|
Народно-національний союз
|
3
|
Титовка (Мурманська область)
|
3
|
Шахджой
|
3
|
Титов Віктор Абросімовіч
|
3
|
Ярославів вал (компанія)
|
3
|
Старобільська вугленосна площа
|
3
|
Оскар Кучера
|
3
|
Ян Миколай Ходкевич
|
3
|
Страшевич Василь Борисович
|
3
|
Османські греки
|
3
|
Ткачук Анастасія Володимирівна
|
3
|
Українська академія банківської справи НБУ
|
3
|
Ткаченківська вулиця (Харків)
|
3
|
Українська Школа (журнал)
|
3
|
Ятленко Андрій Сергійович
|
3
|
Тихонов Михайло Іванович
|
3
|
Олексій Шелигін
|
3
|
Осип Боднарович
|
3
|
Народний артист Республіки Башкортостан
|
3
|
Ян Печорін
|
3
|
Ужгородська церковна унія
|
3
|
Українська Парламентарна Репрезентація
|
3
|
Остракод
|
3
|
Назаров Олександр Павлович
|
3
|
Осмундея зрізана
|
3
|
Ян Полуян
|
3
|
Ужгородський коледж культури і мистецтв
|
3
|
Страсті-мордасті (мультфільм)
|
3
|
Страйки шахтарів Донбасу (1989-1990-ті роки)
|
3
|
Ян Ріппер
|
3
|
Стоїть гора високая
|
3
|
Ястребинський Юрій Іванович
|
3
|
Ошеровський Матвій Абрамович
|
3
|
Нагойський марафон
|
3
|
Стрельніков Віктор Юрійович
|
3
|
Страшний Василь Іванович
|
3
|
Осадчий Василь Опанасович
|
3
|
Ярослав Чорногуз
|
3
|
Ятченко
|
3
|
Старинкевич Сократ Іванович
|
3
|
Стрельна
|
3
|
Удовицький Василь Семенович
|
3
|
Стрельбицький Іван Семенович
|
3
|
Навакатікян Олександр Оганесович
|
3
|
Ян Кезгайло
|
3
|
Ятрань-ДЮСШ №1
|
3
|
Ятло Віталій Миколайович
|
3
|
Удовіна Ольга Максимівна
|
3
|
Толмачов Владислав Володимирович
|
3
|
Страшна помста (мультфільм)
|
3
|
Народний комісаріат військових справ ДКР
|
3
|
Народний майстер
|
3
|
Українська сільськогосподарська енциклопедія
|
3
|
Народний комісаріат освіти
|
3
|
Ян Кміта
|
3
|
П'ятигорський Леонід Мойсейович
|
3
|
Освіта і управління
|
3
|
Українська справа
|
3
|
Осенєв Володимир Іванович
|
3
|
Осикове (станція)
|
3
|
Степанчук
|
3
|
Українська спелеологічна асоціація
|
3
|
Українська рада
|
3
|
Толмачов Олександр Іннокентійович
|
3
|
Осинники
|
3
|
Осадчий Олег Володимирович
|
3
|
Шкурко Микола Пантелійович
|
3
|
Судини (анатомія)
|
3
|
Одеса-мама
|
3
|
Нобл Парк
|
3
|
Нова Громада
|
3
|
Юдін Геннадій Петрович
|
3
|
Таксіарх
|
3
|
Телосхістові
|
3
|
Шокур Андрій Вікторович
|
3
|
Шоломник високий
|
3
|
Трамвай № 12 (Київ)
|
3
|
Таксі для ангела
|
3
|
Нова Миколаївка (значення)
|
3
|
Юбкін Василь Павлович
|
3
|
Нова Миколаївка (прізвище)
|
3
|
Шоломниця сумнівна
|
3
|
Огуз-хан
|
3
|
Шоломіцька Валерія Сергіївна
|
3
|
Огородніков Валерій Геннадійович
|
3
|
Оглядач
|
3
|
Ничка Григорій Іванович
|
3
|
Тріумфальна площа
|
3
|
Нова Соколівка
|
3
|
Никитюк Віталій Степанович
|
3
|
Так не буває
|
3
|
Одеське артилерійське училище
|
3
|
Шляховий (зупиночний пункт)
|
3
|
Трамбицький Олексій Єгорович
|
3
|
Никандр (Молчанов)
|
3
|
Никандр (Феноменов)
|
3
|
Шліссельбурзький повіт
|
3
|
Шмельов Іван Сергійович
|
3
|
Темперлей (футбольний клуб)
|
3
|
Нитки долі
|
3
|
Одеська судова палата
|
3
|
Одеська семінарія
|
3
|
Шмельова Ірина Вікторівна
|
3
|
Никонов Володимир Андрійович
|
3
|
Одеська вулиця (Севастополь)
|
3
|
Одеська богословська семінарія
|
3
|
Никончук Валентин Іванович
|
3
|
Темно-каштанові ґрунти
|
3
|
Нова Одеса (автостанція)
|
3
|
Шольп Євген Густавович
|
3
|
Шлях дерев’яної архітектури (Малопольське воєводство)
|
3
|
Щукін Георгій Борисович
|
3
|
Шпичинці (значення)
|
3
|
Талас (місто)
|
3
|
Шпичинці (прізвище)
|
3
|
Обідняк Микола Миколайович
|
3
|
Общая газета
|
3
|
Труфанов Володимир (легкоатлет)
|
3
|
Талди-Курганська область
|
3
|
Шретер Ірина Вікторівна
|
3
|
Щотижня
|
3
|
Шпачинський Омелян Артемович
|
3
|
Обухов Анатолій Матвійович
|
3
|
Телеком
|
3
|
Штейнберг Максиміліан Осійович
|
3
|
Щомісячник
|
3
|
Новгород-Сіверська сотня
|
3
|
Обручев Микола Миколайович
|
3
|
Телеканал Чернівці
|
3
|
Новгород-Сіверський полк
|
3
|
Оврах Тамара Євгенівна
|
3
|
ЭГ70-5
|
3
|
Нова Січ (прізвище)
|
3
|
Шоу Братів Шумахерів
|
3
|
Труффі Йосип Антонович
|
3
|
Талант, натхнення, праця
|
3
|
Овчарова Надія Андріївна
|
3
|
Шоста година останнього тижня кохання
|
3
|
Шостак Микола Іванович
|
3
|
Нова громада
|
3
|
Телосхістес ямчастий
|
3
|
Шосте липня (фільм)
|
3
|
Овчар Михайло Михайлович
|
3
|
Овсянна Людмила Степанівна
|
3
|
Овсяннікова Алла Павлівна
|
3
|
ЮМПЗ
|
3
|
Телинка
|
3
|
Новак Микола Петрович
|
3
|
Новаки (значення)
|
3
|
Новаки (прізвище)
|
3
|
Шпаковський (легкоатлет)
|
3
|
Новатор
|
3
|
Тральщики проекту 254
|
3
|
Шлякбитраф
|
3
|
Обреновац
|
3
|
Озаркевич Лонгин Іванович
|
3
|
Тульський політехнічний інститут
|
3
|
Шип Юрій Васильович
|
3
|
Таборище (прізвище)
|
3
|
Озеров Ігор В'ячеславович
|
3
|
Юлія Бакастова
|
3
|
Ширай Дмитро Іванович
|
3
|
Озенбашська волость
|
3
|
Нетудихата Леонід Іванович
|
3
|
Таборище (значення)
|
3
|
Теорія перекладу
|
3
|
Теоретична математика
|
3
|
Ширяєв Володимир Георгійович
|
3
|
Тулиголови
|
3
|
Шишков Петро Іванович
|
3
|
Теоретическая и экспериментальная химия
|
3
|
Тука-Тимур
|
3
|
Ожги
|
3
|
Травень у Горлівці
|
3
|
Ой, чий то кінь стоїть
|
3
|
Травнева ніч (опера)
|
3
|
Тургайська область
|
3
|
Точка (фільм, 2006)
|
3
|
Окремий Кавказький корпус
|
3
|
Юлія Такшина
|
3
|
Окатоличення
|
3
|
Та, що біжить по хвилях (фільм, 2007)
|
3
|
Нестеренко Андрій Юрійович
|
3
|
Табачніков Станіслав Ісакович
|
3
|
Нестеренко Зоя Василівна
|
3
|
Нетеченський міст
|
3
|
Туманський Григорій Тимофійович
|
3
|
Юлія Лазаревська
|
3
|
Окання
|
3
|
Ойген Отт
|
3
|
Тураєв Анвар Бурханович
|
3
|
Тупілко Віктор Петрович
|
3
|
Ой у вишневому саду
|
3
|
Ой три шляхи широкії
|
3
|
Ой під вишнею
|
3
|
Теодорос ІІ
|
3
|
Юзеф Чорторийський
|
3
|
Так далеко, так близько
|
3
|
Трагедія століття (фільм)
|
3
|
Нижньоамурська область
|
3
|
Твердохліб Світлана Юріївна
|
3
|
Шкільний (стадіон, Чорноморськ)
|
3
|
Трав’янка лучна
|
3
|
Таганрозький радіотехнічний інститут
|
3
|
Тадеуш Кутшеба
|
3
|
Нижньодевіцький повіт
|
3
|
Юзеф Макарій Потоцький
|
3
|
Тубальський лиман
|
3
|
Тужилів (футбольний клуб)
|
3
|
Тадинський вугленосний район
|
3
|
Так Треба (гурт)
|
3
|
Шлапак Юрій Дмитрович
|
3
|
Нижньотагільський металургійний комбінат
|
3
|
Темрюцький повіт
|
3
|
Юзеф Баворовський
|
3
|
Нижній Камінь
|
3
|
Темпльський університет
|
3
|
Таганрозький державний педагогічний інститут
|
3
|
Таганашминьска волость
|
3
|
Юзеф Тишкевич
|
3
|
Одинцов Данило Сидорович
|
3
|
Одіссея капітана Блада (фільм, 1991)
|
3
|
Шкляр Геннадій Макарович
|
3
|
Школа мистецтв
|
3
|
Одіноков Федір Іванович
|
3
|
Одружити Казанову
|
3
|
Однокамерна зйомка
|
3
|
Школа №3
|
3
|
Одна любов душі моєї
|
3
|
Нечуя
|
3
|
Одеський завод важкого кранобудування
|
3
|
Школьник Олег Львович
|
3
|
Таврія (роман)
|
3
|
Юзеф Мегоффер
|
3
|
Одинадцятий (фільм)
|
3
|
Одеський іподром
|
3
|
Шкурко Вікторія (легкоатлетка)
|
3
|
Нива (тижневик)
|
3
|
Нижник Леонід Павлович
|
3
|
Щоденники Темного
|
3
|
Новгородська гривня
|
3
|
Окремий загін Січових стрільців (Українська Держава)
|
3
|
Ніколаєв Георгій Вікторович
|
3
|
Шушков Петро Сергійович
|
3
|
Новопавлівка (значення)
|
3
|
Новопавлівка (прізвище)
|
3
|
Ніколаєнко Лука Данилович
|
3
|
Третій тайм
|
3
|
Новоржев
|
3
|
Новорічний кілер
|
3
|
Театральна вулиця (Миколаїв)
|
3
|
Новоорловська вулиця
|
3
|
Новорічні свати
|
3
|
Щасливий квиток
|
3
|
Ніколаєв Валентин Олексійович
|
3
|
Ніколаєв Андрій Анатолійович (актор)
|
3
|
Новосад Світлана Гнатівна
|
3
|
Ніколаос Галатіс
|
3
|
Нікола-фільм
|
3
|
Новоселицька районна рада
|
3
|
Тростяниця кострицевидна
|
3
|
Новомосковський вугленосний район
|
3
|
Новосибірський університет
|
3
|
Шураєв Юрій Венедиктович
|
3
|
Новобаварський гідропарк (Харків)
|
3
|
Новобатайськ
|
3
|
Німецька опера
|
3
|
Німецька вища технічна школа
|
3
|
Ташкентська консерваторія
|
3
|
Шульженко Олександр Олександрович
|
3
|
Шуманівка
|
3
|
Шупік Євгеній Володимирович
|
3
|
Троць Андрій Вікторович
|
3
|
Шухрат Іргашев
|
3
|
Нікіта (телесеріал)
|
3
|
Новогурівське уранове родовище
|
3
|
Трохим
|
3
|
Шуст Олег Анатолійович
|
3
|
Трофимов Сергій Юрійович
|
3
|
Новожилов Михайло Галактіонович
|
3
|
Щебрешинський повіт
|
3
|
Шух Марина Михайлівна
|
3
|
Ніка (жіночий футбольний клуб)
|
3
|
Ніжинська єпархія
|
3
|
Шульга Владислав Іванович
|
3
|
Новіков Анатолій Григорович
|
3
|
Тринадцять алогій
|
3
|
Новосьолов Олександр Васильович
|
3
|
Тринадцятирічна війна в Угорщині
|
3
|
Ноггано
|
3
|
Нога (фільм)
|
3
|
Новіков міст
|
3
|
Три кімнати з кухнею
|
3
|
Новіков Володимир Сергійович
|
3
|
Нові лідери
|
3
|
Театр приречених
|
3
|
Новочеркаський інженерно-меліоративний інститут
|
3
|
Театр Корша
|
3
|
Тризрубна будівля
|
3
|
Твеленьова Анна Сергіївна
|
3
|
Трибунцев Тимофій Володимирович
|
3
|
Новохатько Володимир Данилович
|
3
|
Твоє радіо
|
3
|
Тверський повіт
|
3
|
Ножкін Михайло Іванович
|
3
|
Ноздрачов Віталій Валерійович
|
3
|
Ніжинська вища школа
|
3
|
Треш
|
3
|
Третій тайм (фільм)
|
3
|
Нігер Торнадос
|
3
|
Нєкрасов Валерій Олександрович
|
3
|
Нюрнберг (жіночий футбольний клуб)
|
3
|
Нусінов Ілля Ісаакович
|
3
|
Нуева Чикаго
|
3
|
Таємна любов (телесеріал)
|
3
|
Новослобідський полк
|
3
|
Нотаулі
|
3
|
Новоставці (прізвище)
|
3
|
Трипільська трагедія (фільм)
|
3
|
Носов Сергій Васильович
|
3
|
Театр імені Івана Котляревського
|
3
|
Новоставці (значення)
|
3
|
Носенко Володимир (легкоатлет)
|
3
|
Тбіліська вулиця
|
3
|
Норчі Дінамоелі
|
3
|
Норенко Андрій Петрович
|
3
|
Німецько-Радянська війна
|
3
|
Новоалтайськ
|
3
|
Новгородська семінарія
|
3
|
Тарасов Вадим Анатолійович
|
3
|
Оберсдорф
|
3
|
Щит і меч (фільм)
|
3
|
Щербина Олег Михайлович
|
3
|
Трубнікова Наталія Євгенівна
|
3
|
Тарас Шевчук
|
3
|
Оберемко Валентин Іванович
|
3
|
Тарасенко Володимир Олександрович
|
3
|
Обдула Іван Семенович
|
3
|
Обитель
|
3
|
Тейлорія язичкова
|
3
|
Об'єкт з орієнтовного списку Всесвітньої спадщини
|
3
|
Об'єднання поляків Кіровоградщини «Полонія» ім. Кароля Шимановського
|
3
|
Новий Бихів
|
3
|
Театральний сезон (фільм)
|
3
|
Щербина Людмила Володимирівна
|
3
|
Трубкоцвіт Біберштейна
|
3
|
Об'єднання колишніх вояків УПА в США
|
3
|
Оберіг (фільм)
|
3
|
Трегубов Олександр Сергійович
|
3
|
Щербина Георгій Афанасійович
|
3
|
Трусов Микола (легкоатлет)
|
3
|
Що там, за поворотом?
|
3
|
Оборона України (організація)
|
3
|
Тамара Альошина
|
3
|
Новгородський літопис
|
3
|
Трач Марія Михайлівна
|
3
|
Тамаров Олександр Сергійович
|
3
|
Оборона Донецько-Криворізької республіки
|
3
|
Новгородський машинобудівний завод
|
3
|
Трускавецькурорт
|
3
|
Облівська
|
3
|
Оборона Борисова
|
3
|
Трудовий провулок (Прилуки)
|
3
|
Танчер Віктор Володимирович
|
3
|
Обнорський Сергій Петрович
|
3
|
Обман (телесеріал)
|
3
|
Нове українське слово
|
3
|
Танюк Оксана Леонідівна
|
3
|
Труд (газета, Росія)
|
3
|
Щербина Дмитро Петрович
|
3
|
Щербина Віктор Захарович
|
3
|
Тахіна велика
|
3
|
Новикова Марина Олексіївна
|
3
|
Татарське кладовище в Ново-Татарській слободі Казані
|
3
|
Новий стиль (газета)
|
3
|
Новиков Олександр Борисович
|
3
|
Театральний Донбас
|
3
|
Шубенко Олександр Леонідович
|
3
|
Троєщина (ринок)
|
3
|
Троянський Олександр Анатолійович
|
3
|
Ніч питань
|
3
|
Третьяков Станіслав Іванович
|
3
|
Новий російський романс
|
3
|
Ново-Липове
|
3
|
Татарський державний гуманітарно-педагогічний університет
|
3
|
Ніна Касторф
|
3
|
Щедрищеве
|
3
|
Татофільм
|
3
|
Новоайдарський краєзнавчий музей
|
3
|
Ніна Авраменко
|
3
|
Щеглов Михайло Савелійович
|
3
|
Щербаков Дальвін Олександрович
|
3
|
Татарко Костянтин Іларіонович
|
3
|
Щербачов Володимир Володимирович
|
3
|
Троїцький цвинтар (Орел)
|
3
|
Об'єднання Українців Революційно-Демократичних Переконань
|
3
|
Трубецькой Микита Юрійович
|
3
|
Об'єднана Християнська Євангельська Церква Живого Бога
|
3
|
Щербатови
|
3
|
ОСО
|
3
|
ОЛС (Харків)
|
3
|
Таращанська бригада
|
3
|
Щербаков Петро Сергійович
|
3
|
Трегубович Віктор Іванович
|
3
|
Штурм Очакова
|
3
|
Таргіонія підлиста
|
3
|
Таркі
|
3
|
Троїцький провулок (Харків)
|
3
|
Театральний бульвар
|
3
|
Штурбабін Валерій Вікторович
|
3
|
Штурлак Олександр Григорович
|
3
|
Штурм (прізвище)
|
3
|
Троїцький Сергій Дмитрович
|
3
|
Юнацтво ОУН
|
3
|
Тургіново
|
3
|
Нафтовик
|
3
|
Олексій Радинський
|
3
|
Олексій Череватенко
|
3
|
Яблонський Павло Васильович
|
3
|
Олексій Токарчук
|
3
|
Олексій Терентьєв
|
3
|
Яблонне
|
3
|
Олексій Сарматов
|
3
|
Сурське уранове родовище
|
3
|
Торпедо-2 (Москва)
|
3
|
Торкачевський Сергій Володимирович
|
3
|
Торпедо-ЗІЛ
|
3
|
Сусід
|
3
|
Олексій Дурнєв
|
3
|
ЯЯЯ
|
3
|
Сухенко Володимир Панасович
|
3
|
Тернопільська дитяча художня школа
|
3
|
ЯОК Music
|
3
|
Олексій Барабаш
|
3
|
Нашивна бляшка
|
3
|
Новоушицький районний краєзнавчий музей
|
3
|
Сухиня Лук'ян
|
3
|
Олена Теплова
|
3
|
Наш час
|
3
|
Оленіно (Тверська область)
|
3
|
Турівський район
|
3
|
Турівська єпархія
|
3
|
Наша Батьківщина
|
3
|
Наша справа
|
3
|
Олена Фетисенко
|
3
|
Тернопільське обласне Товариство української мови ім. Т.Г.Шевченка
|
3
|
Сура (річка)
|
3
|
Турун нерегулярно-ямковий
|
3
|
Торети
|
3
|
Олена Грозовська
|
3
|
Олена Вукановіч
|
3
|
Олексіївська вулиця (Харків)
|
3
|
Нашествие
|
3
|
Яблонька
|
3
|
Олексіївська балка
|
3
|
Олексіївка (річка)
|
3
|
Сухий Омельничок
|
3
|
Сухов Іван Прокопович
|
3
|
Суоярвський район
|
3
|
Юрій Розстальний
|
3
|
Юрій Шликов
|
3
|
Сучасна гуманітарна академія
|
3
|
Терниченко Тихон Григорович
|
3
|
Олександринський театр
|
3
|
Сучко Владислав Вікторович
|
3
|
Юрій Ходкевич
|
3
|
Тернистий шлях
|
3
|
Юрій Сорока
|
3
|
Олександра Миколаївна
|
3
|
Юр’євський повіт
|
3
|
Сушкевич Чеслав Миколайович
|
3
|
Олександр Швець
|
3
|
Юрій Райський
|
3
|
Торпедо (Волзький)
|
3
|
Олександр Устюгов
|
3
|
Олександр Тютрюмов
|
3
|
Юрій Прокопович
|
3
|
Суяб
|
3
|
Тернопіль-ТНЕУ (баскетбольний клуб)
|
3
|
Олександрівка (річка)
|
3
|
Олександрійський цукровий завод
|
3
|
Сухомлин Олександр Васильович
|
3
|
Турун зморшкуватий
|
3
|
Суходольський Анатолій Володимирович
|
3
|
Не відлітай, землянине!
|
3
|
Олександрійський рудоремонтний завод
|
3
|
Суходоля Анатолій Іванович
|
3
|
Турово-Пінська земля
|
3
|
Олександрійський гусарський полк
|
3
|
Сухомлин Іван Михайлович
|
3
|
Олександрівська волость (Крим)
|
3
|
Юхтовський Радомир Петрович
|
3
|
Не завидуй багатому
|
3
|
Не мине й року
|
3
|
Сухопутні війська Туреччини
|
3
|
Я камінь з Божої пращі
|
3
|
Я вільний, я нічий
|
3
|
Торпедо (Армавір)
|
3
|
Юшин Віктор Іванович
|
3
|
Сучава (плато)
|
3
|
Олесь Юсипчук
|
3
|
Наш современник
|
3
|
Суєта (фільм)
|
3
|
Топчій Федір Кузьмич
|
3
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2000 (Лейпциг)
|
3
|
Ядвиґа з Тарлів
|
3
|
Національний гніт
|
3
|
Теснівка (прізвище)
|
3
|
Теснівка (значення)
|
3
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2000 (Клермон-Ферран)
|
3
|
Ягодинка (прізвище)
|
3
|
Шевчук Микита Сергійович
|
3
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2000 (Токіо)
|
3
|
Тюменський повіт
|
3
|
Шедько Йосип Гнатович
|
3
|
Олімпійська збірна Росії з футболу
|
3
|
Шедько Ян (легкоатлет)
|
3
|
Олімпіада (ім'я)
|
3
|
Шейнкман Мойсей Ківович
|
3
|
Олімп (стадіон, Южноукраїнськ)
|
3
|
Шейнін Віктор Семенович
|
3
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2000 (Мінськ)
|
3
|
Топтун Андрій Миколайович
|
3
|
Терський округ
|
3
|
Національна культура
|
3
|
Нафтовик (Уфа)
|
3
|
Судова трійка
|
3
|
Язичник карпатський
|
3
|
Топорков
|
3
|
Національна заслужена академічна капели України «Думка»
|
3
|
Національна книжкова премія
|
3
|
Суздальсько-Нижньогородське князівство
|
3
|
Тютюнники (прізвище)
|
3
|
Суйгеду
|
3
|
Яжинський Леонід (легкоатлет)
|
3
|
Тютюнники (значення)
|
3
|
Тюрін (легкоатлет)
|
3
|
Суковіцин Віктор Іванович
|
3
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2004 (Софія)
|
3
|
Язиков Микола Михайлович
|
3
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2004 (Братислава)
|
3
|
Тюркізація
|
3
|
Олімпійський кваліфікаційний турнір з боротьби 2000 (Фаенца)
|
3
|
Тюльпан Біберштейна
|
3
|
Національний рух кримських татар
|
3
|
Сумцов Віталій Олександрович
|
3
|
Національний інститут винограду і вина «Магарач»
|
3
|
Ольгерт Кродерс
|
3
|
Ольга Сніцарчук
|
3
|
Ольга Крюкова
|
3
|
Шелюгін Ігор Васильович
|
3
|
Яворівка (прізвище)
|
3
|
Ольга Злобіна
|
3
|
Тутка Купріян Йосипович
|
3
|
Ольга Виметалкова
|
3
|
Олонецька область
|
3
|
Сулинський металургійний завод
|
3
|
Сулін
|
3
|
Суліна-Садкінський вугленосний район
|
3
|
Яворівка (значення)
|
3
|
Шеляженко Юрій Вадимович
|
3
|
Олеся Железняк
|
3
|
Торезько-Сніжнянський вугленосний район
|
3
|
Наш голос
|
3
|
Сумське артилерійське училище
|
3
|
Суліменко Юрій Миколайович
|
3
|
Ольшанськ
|
3
|
Олійництво
|
3
|
Олійник Василь Іванович
|
3
|
Олійник Микола Олексійович
|
3
|
Шейпінг
|
3
|
Олійник Григорій Антонович
|
3
|
Шейх-Ахмад
|
3
|
Національний стратиграфічний комітет України
|
3
|
Сулима Степан Іванович
|
3
|
Олійник Владислав Леонідович
|
3
|
Шелв
|
3
|
Торбяк Тарас Миколайович
|
3
|
Оляницький Борис (легкоатлет)
|
3
|
Шелгунов Микола Васильович
|
3
|
Шелембек Цезар Адамович
|
3
|
Сулимівська вулиця (Київ)
|
3
|
Олійник Іван Федорович
|
3
|
Сулимівський провулок (Київ)
|
3
|
Олізаровичі
|
3
|
Шельменко-денщик (фільм)
|
3
|
Олівер Паркер
|
3
|
Суярко Андрій Миколайович
|
3
|
Сфагн Вульфа
|
3
|
Теофіля Сенявська
|
3
|
Турнір Вехбі Емре і Гаміта Каплана 2018
|
3
|
Олег Тактаров
|
3
|
Теплогірськ (станція)
|
3
|
Турнір Г. Картозія і В. Балавадзе 2018
|
3
|
Шершні (прізвище)
|
3
|
Шестаков Віктор Олексійович
|
3
|
Юрата
|
3
|
Олег Степченко
|
3
|
Юр'ївський університет
|
3
|
Шершні (значення)
|
3
|
Торчинський Василь Микитович
|
3
|
Сінцов Геннадій Львович
|
3
|
Шехзаде Абдулла
|
3
|
Сіракузький університет
|
3
|
Юність (футбольний клуб)
|
3
|
Непокрита
|
3
|
Шилін Сергій Іванович
|
3
|
Шиманівський гірничо-збагачувальний комбінат
|
3
|
Олег Тарновський
|
3
|
Шерстюк Олександр Савич
|
3
|
Торчинський район
|
3
|
Сім мам Семена Синебородька
|
3
|
Ненаглядний мій
|
3
|
Тератургіма
|
3
|
Олександр Ільїн
|
3
|
Олександр Єфімов
|
3
|
Олександр (Тимофєєв)
|
3
|
Ненадович Григорій Герасимович
|
3
|
Сільські бувальщини
|
3
|
Шепета Віктор Михайлович
|
3
|
Шепетівський залізничний вузол
|
3
|
Неплюєв Микола Іванович
|
3
|
Сім мам Семена Синєбородька
|
3
|
Сім чудес України: замки, фортеці, палаци
|
3
|
Юренєв Андрій Ростиславович
|
3
|
Теплоелектропроект
|
3
|
Олег Шак
|
3
|
Сімкін Юрій Юхимович
|
3
|
Неотінея тризубчаста
|
3
|
Непереможені
|
3
|
Олег Добродєєв
|
3
|
Турнір Алі Алієва 2014
|
3
|
Юринея павутиниста
|
3
|
Оксана Бризгун-Соколик
|
3
|
Октай Асадов
|
3
|
ТВ2-117
|
3
|
Туркенич Іван Васильович
|
3
|
ТВД-850
|
3
|
ТО «Екран»
|
3
|
ТОВ «Автомагістраль-Південь»
|
3
|
Туристична база
|
3
|
Тотемський повіт
|
3
|
Оксана Артеменко
|
3
|
Турківщина
|
3
|
ТОВ «Магік»
|
3
|
Нескорена нація
|
3
|
Туринабол
|
3
|
ТРК «Відікон»
|
3
|
Турецька військова академія
|
3
|
ТСН (телепередача)
|
3
|
Нескорена полтавчанка (п'єса)
|
3
|
Тоція карпатська
|
3
|
Юнус Юсупов
|
3
|
Тосна
|
3
|
Теплинська Галина Іллівна
|
3
|
Окунінове
|
3
|
Сірий Євген Олександрович
|
3
|
Шимко Павло Миколайович
|
3
|
Юність (жіночий футбольний клуб)
|
3
|
Олег (бронепалубний крейсер)
|
3
|
Нерубайський Іван Артемович
|
3
|
Сіроманець (фільм)
|
3
|
Олеанолова кислота
|
3
|
Теофіпольський цукровий завод
|
3
|
Октябрюхов і Дєкабрюхов
|
3
|
Юніор
|
3
|
Турнір Європейських Чемпіонів з футзалу 1997
|
3
|
Октябрь (журнал)
|
3
|
Юніорський чемпіонат світу
|
3
|
Нерубенко Дмитро Олексійович
|
3
|
Січень 1965
|
3
|
Січкар Володимир Леонтійович
|
3
|
Сіяч (значення)
|
3
|
Сіяч (прізвище)
|
3
|
Олександр Анощенко
|
3
|
Сільський романс
|
3
|
Турнір Яшара Догу 2012
|
3
|
Недєлін Євген Якович
|
3
|
Олександр Москаленко
|
3
|
Турнір Маттео Пелліцоне 2020
|
3
|
Олександр Михайлович (внук Миколи I)
|
3
|
Терлецький Юрій Петрович
|
3
|
Східна вулиця (Житомир)
|
3
|
Турнір Маттео Пелліконе 2020
|
3
|
Олександр Михайлович (Романов)
|
3
|
Незабудка литовська
|
3
|
Олександр Наримунтович
|
3
|
Східняки (сотня УПА)
|
3
|
Сьогодні. Про головне
|
3
|
Олександр Миколайович Голіцин
|
3
|
Олександр Мардань
|
3
|
Олександр Лохманчук
|
3
|
Турнір Дана Колова — Ніколи Петрова 2014
|
3
|
Сьєнсьяно
|
3
|
Юрій Володарський
|
3
|
Юрій Домажирич
|
3
|
Олександр Патрикійович
|
3
|
Олександр Лапшин
|
3
|
Олександр Райданов
|
3
|
Сфагн балтійський
|
3
|
Олександр Станкевич
|
3
|
Олександр Рябов
|
3
|
Юрій Платонов
|
3
|
Невелика подорож на великій каруселі
|
3
|
Невиправні
|
3
|
Терміново шукаю чоловіка
|
3
|
Невольнича муза
|
3
|
Юрій Мисенков
|
3
|
Негрійко Анатолій Михайлович
|
3
|
Сфагнум бурий
|
3
|
Юрій Мартинов
|
3
|
Олександр Полубинський
|
3
|
Юрій Кочмар
|
3
|
Східна армійська група
|
3
|
Невідстріляна музика
|
3
|
Негоціант
|
3
|
Олександр Першин
|
3
|
Сюебєтай
|
3
|
Територіальне медичне об'єднання Любомльського і Шацького районів
|
3
|
Сільський клуб
|
3
|
Сіль (фільм)
|
3
|
Сідні Салков
|
3
|
Олександр Галібін
|
3
|
Юрченко Петро Іванович
|
3
|
Олександр Бородянський
|
3
|
Торфяниця чашечкова
|
3
|
Сікорський Михайло Любомирович
|
3
|
Юрков Олександр (легкоатлет)
|
3
|
Некера Мензіса
|
3
|
Терехов Віктор Іванович
|
3
|
Олександр Граве
|
3
|
Нектароскордій болгарський
|
3
|
Немаліон глистовидний
|
3
|
Шемякін Анатолій Петрович
|
3
|
Тереклі (Джанкойський район)
|
3
|
Шенгур Іван Петрович
|
3
|
Олександр Баширов
|
3
|
Немоляєва Анастасія Миколаївна
|
3
|
Шендерівський район
|
3
|
Олександр Голубєв
|
3
|
Терещенко Петро Михайлович
|
3
|
Незалежності вулиця (Прилуки)
|
3
|
Нейжпапа Христина Леонідівна
|
3
|
Олександр Кузьмічов
|
3
|
Юрій Ігорович
|
3
|
Юрій Ігнатюк
|
3
|
Олександр Кузнецов
|
3
|
Тортела ламка
|
3
|
Сєрий Олександр (легкоатлет)
|
3
|
Сіверка
|
3
|
Сіверодонеччина
|
3
|
Терещук Володимир Миколайович
|
3
|
Сідельник Петро Миколайович
|
3
|
Юрченко Федір Маркович
|
3
|
Сіверсько-Донецьке Басейнове Управління Водних Ресурсів
|
3
|
Олександр Качан
|
3
|
Олександр Дігбі
|
3
|
Сідач конопляний
|
3
|
Олександр Дьяченко
|
3
|
Олександр Дольник
|
3
|
Олександр Деркач
|
3
|
Український вертеп
|
3
|
Чорна квітка
|
3
|
Український військово-історичний портал
|
3
|
Пронь Гнат Якович
|
3
|
Свратка
|
3
|
Проспект Генерала Безручка (Рівне)
|
3
|
Проспект Гагаріна (Кривий Ріг)
|
3
|
Проспект 40-річчя Перемоги (Запоріжжя)
|
3
|
Проспект 25-річчя РСЧА (Донецьк)
|
3
|
Проскурін Петро Лукич
|
3
|
Свято-Покровський Балтсько-Феодосіївський чоловічий монастир
|
3
|
Проскуров
|
3
|
Свято-Різдва Христового Червонський жіночий монастир
|
3
|
Прорізний провулок (Прилуки)
|
3
|
Проподеум
|
3
|
Пронське князівство
|
3
|
Фіксований зв'язок
|
3
|
Свято-Успенська Саровська пустинь
|
3
|
Свято-Успенський кафедральний собор (Балта)
|
3
|
Промінь (видавництво)
|
3
|
Святозеро
|
3
|
Промислова графіка
|
3
|
Промислова ботаніка
|
3
|
Промислова безпека
|
3
|
Святослав Інгварович
|
3
|
Святослав Всеволодович (князь трубчевський)
|
3
|
Святослав Ольгович (князь рильський)
|
3
|
Промзона (Миколаїв)
|
3
|
Своя музика
|
3
|
Свортмор-коледж
|
3
|
Свєшніков Гаврило Васильович
|
3
|
Свинуха
|
3
|
Сбитнєва Валентина (легкоатлетка)
|
3
|
Прощавай (фільм)
|
3
|
Процес 28-ми
|
3
|
Процес 101
|
3
|
Проценко Володимир Васильович
|
3
|
Свалявський краєзнавчий музей
|
3
|
Філософська думка
|
3
|
Свартгольм
|
3
|
Філонівське сільське поселення (Богучарський район)
|
3
|
Філонівка (прізвище)
|
3
|
Свинорейка
|
3
|
Свинухов Олександр (легкоатлет)
|
3
|
Свобода асоціацій
|
3
|
Свириденко Сергій Іванович
|
3
|
Прототип (мистецтво)
|
3
|
Філонівка (значення)
|
3
|
Протистояння (телесеріал)
|
3
|
Проти течії (фільм, 2004)
|
3
|
Свистун Іван Васильович
|
3
|
Проспект Юності (Вінниця)
|
3
|
Свищ Роман Іванович
|
3
|
Проспект Перемоги (Євпаторія)
|
3
|
Проспект Миру (Рівне)
|
3
|
Свобода Савіка Шустера
|
3
|
Свєта
|
3
|
Свій чужий син
|
3
|
Проїзд Андрія Ізюмова (Кременчук)
|
3
|
Фігурне катання на зимовій Універсіаді 2017
|
3
|
Провулок Праці (Черкаси)
|
3
|
Седнєв Микола Георгійович
|
3
|
Седякін Олександр Гнатович
|
3
|
Сезон ФК «Черкаський Дніпро» 2017—2018
|
3
|
Сезон ФК «Шахтар» Донецьк 2013—2014
|
3
|
Провулок Михайла Ханенка (Черкаси)
|
3
|
Сезон ФК «Шахтар» Донецьк 2014—2015
|
3
|
Провулок Микулинецький (Тернопіль)
|
3
|
Сезон оголеного серця
|
3
|
Провулок Маяковського (Одеса)
|
3
|
Провулок Мало-Панасівський (Харків)
|
3
|
Провулок Льва Толстого (Кременчук)
|
3
|
Провулок Ушинського (Дніпро)
|
3
|
Фіалка пахуча
|
3
|
Сезон чудес
|
3
|
Сейрофора ямчаста
|
3
|
Секрет (група)
|
3
|
Провулок Залізничний (Черкаси)
|
3
|
Провулок Заводський (Черкаси)
|
3
|
Секрет рапіду
|
3
|
Провулок Заводський (Маріуполь)
|
3
|
Провулок Дмитра Тьомкіна (Кременчук)
|
3
|
Провулок Дмитра Пожарського (Умань)
|
3
|
Секретарьов Анатолій Михайлович
|
3
|
Севська операція
|
3
|
Северинівське уранове родовище
|
3
|
Прокурори
|
3
|
Свіязький повіт
|
3
|
Прокоф'євська весна
|
3
|
Світлана Коновалова
|
3
|
Світлана Красножон
|
3
|
Прокопенко Тамара Павлівна
|
3
|
Світличний (зупиночний пункт)
|
3
|
Світловодськ (автостанція)
|
3
|
Світові класичні казки
|
3
|
Свіччине весілля (фільм)
|
3
|
Свіштовська вулиця (Кременчук)
|
3
|
Продана наречена
|
3
|
Прогулянка (фільм)
|
3
|
Сеанс (журнал)
|
3
|
Провулок Четарів (Дрогобич)
|
3
|
Фізика металів
|
3
|
Себастьяно Бракі
|
3
|
Себріс Карліс Карлович
|
3
|
Фідонісі (есмінець)
|
3
|
Север'янова Любов (легкоатлетка)
|
3
|
Провідниця (телесеріал)
|
3
|
Северин Уруський
|
3
|
Провіденс Брюїнс
|
3
|
Провід ОУН
|
3
|
Провулок Якова Петруся
|
3
|
Провулок Чумацький (Дрогобич)
|
3
|
Саєнко Віктор Митрофанович
|
3
|
Прудкий Олександр Вікторович
|
3
|
Фіалка двозначна
|
3
|
Південно-Донбаський вугленосний район
|
3
|
Самуель Мацейовський
|
3
|
Самусь Василь Максимович
|
3
|
Фірман султана
|
3
|
Півники бородаті
|
3
|
Чемпіонат Європи з академічного веслування 2018
|
3
|
Фінські шведи
|
3
|
Самійло
|
3
|
Самійло Фридрикевич
|
3
|
Південноамериканський кубок 2008
|
3
|
Південно-Уральський державний університет
|
3
|
Чемпіонат Європи з баскетболу серед жінок 1997
|
3
|
Південний фронт (Громадянська війна)
|
3
|
Самсонівська вулиця (Харків)
|
3
|
Південне уранове родовище
|
3
|
Південне наріччя російської мови
|
3
|
Південне виробничо-технічне підприємство
|
3
|
Пєчніков Альберт Володимирович
|
3
|
Сан-Карлус (футбольний клуб)
|
3
|
Пєтухов Олексій Васильович
|
3
|
Чемпіонат Європи з боротьби 1976
|
3
|
Фінпромко-Альфа
|
3
|
Чемпіонат Європи з боротьби 1979
|
3
|
Пюнік-2
|
3
|
Чемпіонат Європи з боротьби 1988
|
3
|
Північний муніципальний цвинтар у Варшаві
|
3
|
Чемпіон Європи
|
3
|
Пчолінка
|
3
|
Чек (фільм)
|
3
|
Чебоксарський повіт
|
3
|
Салій Володимир Богданович
|
3
|
Сам собі Робінзон
|
3
|
Самарське (Ростовська область)
|
3
|
Самарський академічний театр опери та балету
|
3
|
Чебрець Дзевановського
|
3
|
Чебрець Маршала
|
3
|
Фіш Геннадій
|
3
|
Чебрець Палласів
|
3
|
Фісиденс струмковий
|
3
|
Чед Грасія
|
3
|
Чекаленко Василь Іванович
|
3
|
Фісиденс джерельний
|
3
|
Самозванці (телесеріал)
|
3
|
Фісиденс рудуватий
|
3
|
Челябинський державний педагогічний університет
|
3
|
Челябінський педагогічний інститут
|
3
|
Самокат (кінопрокат)
|
3
|
Самородов Віктор Миколайович
|
3
|
Челядник
|
3
|
Самофалов Костянтин Григорович
|
3
|
Підвищення кваліфікації
|
3
|
Підвальний Сергій Васильович
|
3
|
Чембарський повіт
|
3
|
Санаторій «Україна» (Маків)
|
3
|
Чемпіонат Європи з боротьби 1993
|
3
|
Прудянка (Південна залізниця)
|
3
|
Сатмарський мир
|
3
|
Пулковські висоти
|
3
|
Пулково
|
3
|
Сар-Яр
|
3
|
Пуговкін Олександр Владиславович
|
3
|
Саратовський академічний театр опери та балету
|
3
|
Сараєв Роман Миколайович
|
3
|
Птиходій складчастий
|
3
|
Саричев Геннадій Андрійович
|
3
|
Саркісян Сос Арташесович
|
3
|
Сарматська мова
|
3
|
Птерогоній граціозний
|
3
|
Птахофабрика
|
3
|
Пупарій
|
3
|
Псковська провінція
|
3
|
Сатурн-М
|
3
|
Психологія в СРСР
|
3
|
Псевдоросійський
|
3
|
Філотей Коккін
|
3
|
Сахарна Головка
|
3
|
Сахарук Ігор Степанович
|
3
|
Сачко Володимир Васильович
|
3
|
Сашка
|
3
|
Прямокрилоподібні
|
3
|
Філософський факультет СПбДУ
|
3
|
Фільм про Різдво
|
3
|
Сапожок (Рязанська область)
|
3
|
Пушкінські Гори
|
3
|
Філіппо Буонаккорсі
|
3
|
Сандецький округ
|
3
|
Фінляндський лейб-гвардії полк
|
3
|
Санкт-Петербургський державний лісотехнічний університет
|
3
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів 2014
|
3
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед молоді 1992
|
3
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед молоді 1994
|
3
|
Санкт-Петербурзька медична академія післядипломної освіти
|
3
|
Пухирник альпійський
|
3
|
Санкт-Петербурзький академічний театр імені Ленсовета
|
3
|
Путятіни
|
3
|
Санкт-Петербурзький гуманітарний університет профспілок
|
3
|
Санкт-Петербурзький державний лісотехнічний університет
|
3
|
Сапко Костянтин Васильович
|
3
|
Санкт-Петербурзький державний морський технічний університет
|
3
|
Санкт-Петербурзький державний університет водних комунікацій
|
3
|
Філіпова Тетяна Володимирівна
|
3
|
Санкт-Петербурзький державний університет культури і мистецтв
|
3
|
Путилли
|
3
|
Путейко Михайло Костянтинович
|
3
|
Товсте (прізвище)
|
3
|
Санкт-Петербурзький повіт
|
3
|
Санкт-Петербурзький інженерно-економічний університет
|
3
|
Санько Олена Дмитрівна
|
3
|
Філін Олександр Олександрович
|
3
|
Провулок Гетьмана Сагайдачного (Прилуки)
|
3
|
Провулок Будівельний (Кременчук)
|
3
|
Сальна
|
3
|
Предял (перевал)
|
3
|
Фотограф (телесеріал)
|
3
|
Премія «Грамофон» за прижиттєві досягнення
|
3
|
Сергій Малишевський
|
3
|
Прем'єра в Соснівці
|
3
|
Сергій Марченко
|
3
|
Форш Ольга Дмитрівна
|
3
|
Сергій Михайлович (Романов)
|
3
|
Сергій Нікітін
|
3
|
Президентські вибори в Афганістані (2009)
|
3
|
Сергій Осачук
|
3
|
Форум-Авто
|
3
|
Сергій Снєжкін
|
3
|
Премія «Олімпія»
|
3
|
Форт-Вейн Кометс
|
3
|
Формула кохання (телепрограма)
|
3
|
Прапороносці
|
3
|
Формозов Олександр Олександрович
|
3
|
Прапор Світловодська
|
3
|
Сергій Сотниченко
|
3
|
Пранґер
|
3
|
Сергій Тузюк
|
3
|
Сергій Федоренко
|
3
|
Фонтан (журнал)
|
3
|
Сергій Щученко
|
3
|
Сергій Кучеренко
|
3
|
Премія Інгеборг Бахман
|
3
|
Право на захист (фільм)
|
3
|
Премія імені Івана Нечуя-Левицького
|
3
|
Премія імені Василя Симоненка
|
3
|
Сергій Боярський
|
3
|
Премія імені Валер'яна Підмогильного
|
3
|
Премія імені В. Л. Комарова
|
3
|
Премія імені В. І. Вернадського
|
3
|
Франсіско Фраполлі
|
3
|
Премія імені Агатангела Кримського
|
3
|
Премія імені А. Д. Сахарова «За громадянську мужність письменника»
|
3
|
Сергій Варчук
|
3
|
Сергій Вейн
|
3
|
Сергій Гаврилович Симонов
|
3
|
Премія імені Євгена Чикаленка
|
3
|
Премія Інгеборг Бахман (2013)
|
3
|
Премія в галузі драматургії і театрального мистецтва імені І. П. Котляревського
|
3
|
Премія Штайгер
|
3
|
Премія ФСБ
|
3
|
Премія Сергія Курьохіна
|
3
|
Премія Самуеля Богуміла Лінде
|
3
|
Премія НАН України імені Н. Д. Моргуліса
|
3
|
Фохт Олександр Богданович
|
3
|
Премія Медічі за найкращий твір на іноземній мові
|
3
|
Премія Жінка III тисячоліття 2010
|
3
|
Премія Андрія Білого
|
3
|
Фототехніка
|
3
|
Фонд Сороса
|
3
|
Право на захист
|
3
|
Премія імені Володимира Вихруща
|
3
|
Сибірський кадетський корпус
|
3
|
Почесний громадянин Чернігова
|
3
|
Флора Львівської області
|
3
|
Почесний громадянин Сєвєродонецька
|
3
|
Флора Київської області
|
3
|
Флора Житомирської області
|
3
|
Флора Донецької області
|
3
|
Флора Дніпропетровської області
|
3
|
Почесний громадянин Пльзеня
|
3
|
Почесний громадянин Москви
|
3
|
Почесне кільце Відня
|
3
|
Почесна грамота Ради Міністрів Республіки Білорусь
|
3
|
Сивка (птах)
|
3
|
Почесний доктор Кембриджського університету
|
3
|
Сигидин Михайло Васильович
|
3
|
Флора Івано-Франківської області
|
3
|
Початок 20 ст. століття
|
3
|
Флеров Іван Андрійович
|
3
|
Фламандський хлопчик
|
3
|
Физико-технические проблемы горного производства
|
3
|
Сиджу я край віконечка
|
3
|
Сидорик Євгеній Петрович
|
3
|
Фещенко Василь Іванович
|
3
|
Похоронний корабель
|
3
|
Поховальний обряд
|
3
|
Серце світу
|
3
|
Серпій різнолистий
|
3
|
Сергієнко Іван Терентійович
|
3
|
Середня спеціальна музична школа Санкт-Петербурзької консерваторії імені Н. А. Римського-Корсакова
|
3
|
Сергієнко Софія (звукорежисер)
|
3
|
Правниче товариство при ВУАН
|
3
|
Сердюченко Олексій Олександрович
|
3
|
Фоменко Ольга Петрівна
|
3
|
Фоліота
|
3
|
Серебряков Микола Миколайович
|
3
|
Поїздка крізь місто
|
3
|
Серебряков Юрій Павлович
|
3
|
Поїзд до далекого серпня
|
3
|
Середа Валерій Вікторович
|
3
|
Середньофонтанська вулиця
|
3
|
Фольварочний Іліодор Онуфрійович
|
3
|
Серпій будяковий
|
3
|
Серж Аведікян
|
3
|
Пошились у дурні
|
3
|
Почесні громадяни Кобеляцького району
|
3
|
Почесні громадяни Городища
|
3
|
Почесний працівник прокуратури України
|
3
|
Почесний зв'язківець України
|
3
|
Серня
|
3
|
Почесний залізничник СРСР
|
3
|
Серп і Молот (Москва)
|
3
|
Почесний доктор Університету Оттави
|
3
|
Фогельсон Соломон Борисович
|
3
|
Францішек Мишковський
|
3
|
Сергій Бобров
|
3
|
Провулок Братів Шеметів (Полтава)
|
3
|
Футбол (7 x 7) на літніх Паралімпійських іграх 2004
|
3
|
Пристрасті за Чапаєм
|
3
|
Пристрасті за Анжелікою
|
3
|
Пристав
|
3
|
Присивашшя
|
3
|
Семен Ширков
|
3
|
Семенов Андрій Сергійович (легкоатлет)
|
3
|
Семенов Віталій Іванович
|
3
|
Припустимо — ти капітан...
|
3
|
Принц Кобургський
|
3
|
Семенюк Євген Вікторович
|
3
|
Семенівський лейб-гвардії полк
|
3
|
Прикордонний загін
|
3
|
Семен Мозговий
|
3
|
Фусу Думітру Васильович
|
3
|
Фуратик
|
3
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 1999
|
3
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 2000
|
3
|
Семикін Костянтин Йосипович
|
3
|
Фрумкін Борис Михайлович
|
3
|
Фруланія Яка
|
3
|
Семирозум Павло
|
3
|
Пригоди маленького папи
|
3
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 2010
|
3
|
Пригоди Петрушки
|
3
|
Пристрасті по Чапаю
|
3
|
Семен Михайлович
|
3
|
Сеновалов Микола Миколайович
|
3
|
Селище (Канівський район)
|
3
|
Провулок Андрія Ізюмова (Кременчук)
|
3
|
Секстет
|
3
|
Фіалка гірська
|
3
|
Селезень (річка)
|
3
|
Провулок Івана Приходька (Кременчук)
|
3
|
Селезнівський вугленосний район
|
3
|
Пробуджена муза
|
3
|
Селекція винограду
|
3
|
Про шалене кохання, Снайпера і Космонавта
|
3
|
Селецька Євгенія Василівна
|
3
|
Про смерть козака-бандуриста
|
3
|
Про місцеве самоврядування в Україні
|
3
|
Семак Олександр Володимирович
|
3
|
Селище Герцена
|
3
|
Про любоff
|
3
|
Про вибори народних депутатів України
|
3
|
Село Веселе
|
3
|
Село Степанчиково і його мешканці
|
3
|
Причорномор'є
|
3
|
Село в терновому вінку
|
3
|
Приходько Кирило (легкоатлет)
|
3
|
Футзаліст
|
3
|
Футбол ДЦП на літніх Паралімпійських іграх 2008
|
3
|
Селянська війна 1773—1775
|
3
|
Семчев Олександр Львович
|
3
|
Сенькова Воля
|
3
|
Сергій Баранов
|
3
|
Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків
|
3
|
Прессбол
|
3
|
Сергацький повіт
|
3
|
Пресняков Володимир Петрович
|
3
|
Чемпіонат Європи з важкої атлетики 2006
|
3
|
Пресняк Ігор Степанович
|
3
|
Чемпіонат Європи з важкої атлетики 2007
|
3
|
Чемпіонат Європи з важкої атлетики 2009
|
3
|
Препозит
|
3
|
Чемпіонат Європи з важкої атлетики 2013
|
3
|
Сергеєв Лев Володимирович
|
3
|
Преображенський храм (Харків)
|
3
|
Фрол
|
3
|
Чемпіонат Європи з важкої атлетики 2005
|
3
|
Премія імені Павла Чубинського
|
3
|
Премія імені Олександра Меня
|
3
|
Премія імені Михайла Сікорського
|
3
|
Чемпіонат Європи з волейболу
|
3
|
Чемпіонат Європи з гандболу серед жінок
|
3
|
Чемпіонат Європи з дзюдо 2000
|
3
|
Чемпіонат Європи з дзюдо 2009
|
3
|
Чемпіонат Європи з дзюдо 2011
|
3
|
Чемпіонат Європи з дзюдо 2012
|
3
|
Сергій Арабаджи
|
3
|
Премія імені Леоніда Глібова
|
3
|
Прецлав
|
3
|
Приазовська рівнина
|
3
|
Пригода на дачі
|
3
|
Приворотень низький
|
3
|
Пригода Сергій Григорович
|
3
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 2014
|
3
|
Сераскир
|
3
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 2016
|
3
|
Сераскір
|
3
|
Серафим (Глаголевський)
|
3
|
Серафима
|
3
|
Чемпіонат Європи з боротьби серед юніорів 2019
|
3
|
Серафимовське кладовище
|
3
|
Чемпіонат Європи з біатлону 2001
|
3
|
Привід (фільм)
|
3
|
Приворотень дрібноквітковий
|
3
|
Приаралля
|
3
|
Приворотень густоквітковий
|
3
|
Приворотень безбородий
|
3
|
Приворотень Вероніки
|
3
|
Привокзальний майдан (Рівне)
|
3
|
Сербська академія наук
|
3
|
Приведа Петро Васильович
|
3
|
Чемпіонат Європи з біатлону 2007
|
3
|
Фролов Валерій Борисович
|
3
|
Чемпіонат Європи з біатлону 2009
|
3
|
Серватовські
|
3
|
Прибалтійська залізниця
|
3
|
Сальські степи
|
3
|
Чачковський Йосиф
|
3
|
Сидоров Аркадій Лаврович
|
3
|
Ридванецький Сергій Віллевич
|
3
|
Рубінчик Валерій Давидович
|
3
|
Христосенко Людмила (легкоатлетка)
|
3
|
Христофорівське уранове родовище
|
3
|
Хричов В'ячеслав (легкоатлет)
|
3
|
Руга Олександр Дмитрович
|
3
|
Ризничий
|
3
|
Руденко Максим Євгенович
|
3
|
Рижов Костянтин Ілліч
|
3
|
Рудзевич Олександр Якович
|
3
|
Рижкова Олександра (легкоатлетка)
|
3
|
Хахльов Олексій Володимирович
|
3
|
Хахам
|
3
|
Хвесін Тихон Серафимович
|
3
|
Хрудім
|
3
|
Руднєва Любов Олександрівна
|
3
|
Хрульов Степан Олександрович
|
3
|
Хрящ-молочник деревний
|
3
|
Рибін Олексій Вікторович
|
3
|
Рудь (футбольний клуб)
|
3
|
Хата (прізвище)
|
3
|
Рибки захотілось
|
3
|
Рудько Олег Леонідович
|
3
|
Рудько Сергій Олексійович
|
3
|
Рибальченко Володимир Корнійович
|
3
|
Рилов Аркадій Олександрович
|
3
|
Римський-Корсаков Михайло Миколайович
|
3
|
Рибаков Микола Хрисанфович
|
3
|
Роберт Ліберман
|
3
|
Роговик несправжньоболгарський
|
3
|
Херсонська єпархія Російської православної церкви
|
3
|
Херсонеські ігри
|
3
|
Храмова Христина Сергіївна
|
3
|
Рофіти
|
3
|
Рогачка крейдяна
|
3
|
Хвиля (Пінськ)
|
3
|
Роблін
|
3
|
Рубанов Федір Федорович
|
3
|
Рубен Лагус
|
3
|
Рублевський Сергій Володимирович
|
3
|
Роберт Ленгдон
|
3
|
Римський марафон
|
3
|
Роберт Купер
|
3
|
Роберт Джеймс Воллер
|
3
|
Роб Макдональд
|
3
|
Хрестовоздвиженський монастир
|
3
|
Христенко Володимир Миколайович
|
3
|
Ритов Михайло Васильович
|
3
|
Рисенко Сергій Олександрович
|
3
|
Рубці (прізвище)
|
3
|
Ринкова вартість
|
3
|
Рубін (Пісківка)
|
3
|
Ринг (фільм)
|
3
|
Хасан
|
3
|
Ржищевські
|
3
|
Храбровицький Данило Якович
|
3
|
Хідченко Кирило Григорович
|
3
|
Хустська гімназія
|
3
|
Ремщук Василь Михайлович
|
3
|
Руслан Квинта
|
3
|
Ремус фон Войрш
|
3
|
Ремньов Опанас Осипович
|
3
|
Харківський інститут удосконалення лікарів
|
3
|
Хутірське уранове родовище
|
3
|
Руслан Мінжинський
|
3
|
Ремнепелюстник козячий
|
3
|
Хівинський похід (1873)
|
3
|
Ремезов Павло Миколайович
|
3
|
Хійтола
|
3
|
Хартолепіс середній
|
3
|
Русские ведомости
|
3
|
Ректор Московського університету
|
3
|
Руська вулиця (Прилуки)
|
3
|
Харківський фінансово-економічний інститут
|
3
|
Река Лука Яні
|
3
|
Рейно Арен
|
3
|
Харківський канатний завод
|
3
|
Хімія вина
|
3
|
Русюк Юрій Леонідович
|
3
|
ЦПОР-Донеччанка (стадіон)
|
3
|
ЦСП Марій Ел
|
3
|
Ремізов Федір Тимофійович
|
3
|
Хусейн-паша
|
3
|
Ржешутек Фелікс Євгенович
|
3
|
Республіканська премія ім. І.Нечуя-Левицького
|
3
|
Ржевский повіт
|
3
|
Ржавець (притока Сули)
|
3
|
Реципієнт
|
3
|
Рецидивіст
|
3
|
Рульовий механізм
|
3
|
Румбольд Волімонтович
|
3
|
Художник РСФСР
|
3
|
Ретушер
|
3
|
Художник кіно
|
3
|
Художньо-меморіальний музей Василя Касіяна
|
3
|
Художня гімнастика на літній Універсіаді 2013 — булави (жінки)
|
3
|
Художня гімнастика на літній Універсіаді 2013 — м'яч (жінки)
|
3
|
Русецький Олег Леонідович
|
3
|
Художня гімнастика на літній Універсіаді 2013 — обруч (жінки)
|
3
|
Художня гімнастика на літній Універсіаді 2013 — стрічки (жінки)
|
3
|
Художня гімнастика на літній Універсіаді 2013 — індивідуальне багатоборство (жінки)
|
3
|
Художній музей «Сокальщина»
|
3
|
Рурик Анастасія
|
3
|
Реп'яшка
|
3
|
Харчові рослини
|
3
|
Харчовик (стадіон, Чортків)
|
3
|
Художній фонд СРСР
|
3
|
Худуду
|
3
|
Хурба
|
3
|
Храм святого Георгія (Біла Церква)
|
3
|
Рогозинські
|
3
|
Резеда
|
3
|
Роман неплідний
|
3
|
Хмельове (прізвище)
|
3
|
Ростислава Мстиславна
|
3
|
Холостяки (телесеріал)
|
3
|
Хмельове (значення)
|
3
|
Романкевич Михайло Якович
|
3
|
Романенко Сергій Дмитрович
|
3
|
Хмельов Сергій Віталійович
|
3
|
Романенко Прокофій Логвинович
|
3
|
Хмельов Микола Павлович
|
3
|
Романенко Іван
|
3
|
Роман яйлинський
|
3
|
Хмельницька єпархія Українського екзархату
|
3
|
Ростислав Ярославович
|
3
|
Хом'як Дмитро Григорович
|
3
|
Хмельницька обласна федерація футболу
|
3
|
Роман Федорович фон Унгерн-Штернберг
|
3
|
Хмелик Олександр Григорович
|
3
|
Хмара (система запуску димових гранат)
|
3
|
Російська військова адміністрація
|
3
|
Роман Синчук
|
3
|
Хоменко Іван Іванович
|
3
|
Хоменко Андрій Іванович
|
3
|
Хоменко Василь Панасович
|
3
|
Роман Паладійчук
|
3
|
Холоневські
|
3
|
Романов Микола Миколайович (молодший)
|
3
|
Роман Лунін
|
3
|
Ромни (автостанція)
|
3
|
Ходіння за три моря
|
3
|
Росков Юрій Рафаелійович
|
3
|
РосБизнесКонсалтинг
|
3
|
Рослини Червоної книги Вірменії
|
3
|
Ронен Харазі
|
3
|
Рональд Лаудер
|
3
|
Рослини Червоної книги Краснодарського краю
|
3
|
Ромоданов Сергій Дмитрович
|
3
|
Ходороуци
|
3
|
Хованов Герман Дмитрович
|
3
|
Хмільницьке староство
|
3
|
Ромео і Джульєтта (опера)
|
3
|
Холодок прибережний
|
3
|
Россия сегодня
|
3
|
Холмінов Олександр Миколайович
|
3
|
Ростислав Ігорович
|
3
|
Холодна Оксана Григорівна
|
3
|
Холодовська Тетяна Володимирівна
|
3
|
Роменська сотня
|
3
|
Ромен (театр)
|
3
|
Романюк Анатолій Сергійович
|
3
|
Романчук Олександр Богданович
|
3
|
Ростислав Давидович
|
3
|
Романова Неоніла Петрівна
|
3
|
Російська православна старообрядницька церква
|
3
|
Роман Данило Петрович
|
3
|
Рогіз Лаксманів
|
3
|
Російський фольклор
|
3
|
Хоругва (мистецький гурт)
|
3
|
Хижняк Анатолій Іванович
|
3
|
Хижинці (прізвище)
|
3
|
Родівілов Олег Леонідович
|
3
|
Російський трикутник
|
3
|
Хижинці (значення)
|
3
|
Родович Ганна (легкоатлетка)
|
3
|
Родовик
|
3
|
Родовий герб
|
3
|
Хетагуров Георгій Іванович
|
3
|
Російський університет театрального мистецтва — ГІТІС
|
3
|
Родина Візлі
|
3
|
Родіонова Анна Сергіївна
|
3
|
Хохлова Ольга Володимирівна
|
3
|
Родина (журнал)
|
3
|
Родимка (фільм)
|
3
|
Херсонський гідрометеорологічний технікум
|
3
|
Російський єврейський конгрес
|
3
|
Херсонське шосе (Миколаїв)
|
3
|
Російський імператорський військово-повітряний флот
|
3
|
Російські амазонки
|
3
|
Херсонське шосе
|
3
|
Російські народні пісні
|
3
|
Храбров Олександр Олександрович
|
3
|
Хорольщина
|
3
|
Хижняк Микола Антонович
|
3
|
Хоменко Дмитро Миколайович
|
3
|
Розовський Едуард Олександрович
|
3
|
Роман «Багряні крила»
|
3
|
Хомутець (значення)
|
3
|
Рома (цигани)
|
3
|
Хомюк Ельвіра Михайлівна
|
3
|
Російське астрономічне товариство
|
3
|
Російський Червоний Хрест
|
3
|
Розхідник плющевидний
|
3
|
Російський академічний театр драми ім. Ф. Волкова
|
3
|
Хлевинський Валерій Михайлович
|
3
|
Розповіді про кохання
|
3
|
Російський державний геологорозвідувальний університет імені Серго Орджонікідзе
|
3
|
Розколоте небо
|
3
|
Російський клуб
|
3
|
Роздорожнюк Сергій Романович
|
3
|
Роздольський (платформа)
|
3
|
Хорове диригування
|
3
|
Химченко Віктор Панасович
|
3
|
Розвідувальний корабель
|
3
|
Рожко Наталія Олександрівна
|
3
|
Хильчук Василь Никифорович
|
3
|
Хижняк Сергій Петрович
|
3
|
Російський класицизм
|
3
|
Рождественська Жанна Германівна
|
3
|
Хорольський механічний завод
|
3
|
Цанікелія болотна
|
3
|
Цапко Валерій Костянтинович
|
3
|
Чаус Василь Богданович
|
3
|
Цибулівський цукровий завод
|
3
|
СНУМ
|
3
|
Цибульов Павло Миколайович
|
3
|
Цибульський Кузьма
|
3
|
СТ-68
|
3
|
Цибуля коса
|
3
|
Хавлюк Павло Іванович
|
3
|
Р-142
|
3
|
СТС International
|
3
|
Сааков Леон Миколайович
|
3
|
Савельєв Микола Григорович
|
3
|
Піщані ґрунти
|
3
|
Цикламен коський
|
3
|
СН.Г.!
|
3
|
Савельєва Ера Михайлівна
|
3
|
Піщанка Зоза
|
3
|
Цимлянський вугленосний район
|
3
|
Цин Марк Рахмільович
|
3
|
Цингерія Біберштейна
|
3
|
Піщане (озеро)
|
3
|
Цинклідот водяний
|
3
|
Циньлін
|
3
|
Цирцея альпійська
|
3
|
Цирцея середня
|
3
|
Пітер Брук
|
3
|
Р-Спорт
|
3
|
РІА плюс
|
3
|
Пістун Ігор Павлович
|
3
|
Річне (значення)
|
3
|
Річище (річка)
|
3
|
Радивонівський район
|
3
|
Хамаза Олександр (легкоатлет)
|
3
|
Радецький Василь Дмитрович
|
3
|
Церква Різдва Христового (Зіньків)
|
3
|
Халаджі Антон (легкоатлет)
|
3
|
Рада національних асоціацій товаровиробників
|
3
|
Хакон II Могутній
|
3
|
Рада земляцтв областей та регіонів України
|
3
|
Рада безпеки Росії
|
3
|
Церковний хор
|
3
|
Річне (прізвище)
|
3
|
Хаджибейська дорога
|
3
|
С-8
|
3
|
Рабіс
|
3
|
СДЮШОР
|
3
|
Хай Бог розсудить їх...
|
3
|
РТР-Планета
|
3
|
Хай-Пойнт
|
3
|
РГД
|
3
|
СКІФ (Київ)
|
3
|
СКА (Свердловськ)
|
3
|
Хазяйка (телесеріал)
|
3
|
Хаджинов Михайло Іванович
|
3
|
Цисар Олександр Вікторович
|
3
|
Савенко Юрій Володимирович
|
3
|
Річиця (значення)
|
3
|
Садовські
|
3
|
Чалий Микола Полікарпович
|
3
|
Савічев Олександр Сергійович
|
3
|
Сагацкій Іван Іванович
|
3
|
Піковець Василь Матвійович
|
3
|
ХVІІІ
|
3
|
Пік Щуровського
|
3
|
Садко (фільм)
|
3
|
Садовник Василь Петрович
|
3
|
Садовников Олексій Іванович
|
3
|
Підуфалий Микола Васильович
|
3
|
Садовська Стефанія Стефанівна
|
3
|
Час.Інтерв'ю
|
3
|
Пілов Петро Іванович
|
3
|
Підсніжних білосніжний
|
3
|
Підсланська височина
|
3
|
Підрив полковника контррозвідки поблизу Костянтинівки
|
3
|
Саксин
|
3
|
Х-58
|
3
|
Час і події
|
3
|
Підняття
|
3
|
Часословець
|
3
|
Частка (ботаніка)
|
3
|
Саламандра (хокейний клуб, Харків)
|
3
|
Салатун Сергій Андрійович
|
3
|
Чалий Василь Пилипович
|
3
|
Пілюльниця куленосна
|
3
|
Пісочник (рослина)
|
3
|
ХК Легіон (Сімферополь)
|
3
|
Хабаківка
|
3
|
Цифрове телебачення в Росії
|
3
|
Цоглін Юлія Георгіївна
|
3
|
Цуркан Олександр Васильович
|
3
|
Савичев Микола Миколайович
|
3
|
Після школи
|
3
|
Цюховий
|
3
|
Савкін Іван Іванович
|
3
|
Цільномолочні продукти
|
3
|
ЧФР (хокейний клуб, Чернівці)
|
3
|
Піраканта червона
|
3
|
Чайка Віталій Олександрович
|
3
|
Савіна Євгенія (легкоатлетка)
|
3
|
Савушкін, що не вірив у чудеса
|
3
|
Савчак Олеся Зіновіївна
|
3
|
Чайка Надія Зеновіївна
|
3
|
ХІІ Археологічний з'їзд
|
3
|
Савченко Микола Олексійович
|
3
|
Чайковський Ілля Петрович
|
3
|
Чайковський Анатолій Ілліч
|
3
|
Чайковський Микола Васильович
|
3
|
Савченко Панас Павлович
|
3
|
Пілінська культура
|
3
|
Савченко Юлія (легкоатлетка)
|
3
|
Річиця (прізвище)
|
3
|
Ріхард Демель
|
3
|
Режицько-Двінська операція
|
3
|
Раритетна фауна
|
3
|
Рябков Олександр Павлович
|
3
|
Цвинтар святого Івана Віаннея
|
3
|
Рябов Олександр Олександрович
|
3
|
Рафал Гроховський
|
3
|
Цвєткова Людмила Василівна
|
3
|
Ратненське князівство
|
3
|
Ратич Іриней Борисович
|
3
|
Цвіліховський Микола Іванович
|
3
|
Це було в міжгір'ї
|
3
|
Раритетні види
|
3
|
Цебренко Григорій
|
3
|
Рябоконь Олег Всеволодович
|
3
|
Рябий Василь Михайлович
|
3
|
Рапопорт Володимир Абрамович
|
3
|
Рябцев Денис Васильович
|
3
|
Цей фантастичний світ
|
3
|
Цейс
|
3
|
Рябчун Сергій Васильович
|
3
|
Харківське обласне Товариство української мови ім. Т.Г.Шевченка
|
3
|
Рязанський медичний державний університет
|
3
|
Ранок на Поділлі
|
3
|
Целецькі
|
3
|
Цемент (фільм)
|
3
|
Ранній Магарача
|
3
|
Цвинтар Сан Мікеле
|
3
|
Цвинтар Кир'ят-Шауль
|
3
|
Цементна промисловість
|
3
|
Царівка (значення)
|
3
|
Режисура
|
3
|
Цапій Юрій Васильович
|
3
|
Цар (фільм)
|
3
|
Редін Олександр (легкоатлет)
|
3
|
Редькін Микола (легкоатлет)
|
3
|
Редька приморська
|
3
|
Царизм
|
3
|
Харківський жировий комбінат
|
3
|
Царицин Євген Олександрович
|
3
|
Ручківська Наталія (легкоатлетка)
|
3
|
Регіна Камінська
|
3
|
Ревун Михайло Павлович
|
3
|
Харківське товариство любителів природи
|
3
|
Революція айстр
|
3
|
Царівка (прізвище)
|
3
|
Ребенко Олексій Лукич
|
3
|
Рущук
|
3
|
Реактивність організму
|
3
|
Реактивний бомбомет
|
3
|
Рдесник сарматський
|
3
|
Рвач
|
3
|
Рюмшин Андрій Васильович
|
3
|
Рютін Мартем'ян Микитович
|
3
|
Харківський будинок органної і камерної музики
|
3
|
Рязань (футбольний клуб, 2010)
|
3
|
Ряскові
|
3
|
Церква Пресвятого Серця Христового
|
3
|
Центральний стадіон (Первомайськ)
|
3
|
Центральне уранове родовище
|
3
|
Разом з батьками
|
3
|
Різдвяна казка (мультфільм)
|
3
|
Різдвяні зустрічі
|
3
|
Радість моя (фільм)
|
3
|
Центральний вугленосний район
|
3
|
Центральний комітет
|
3
|
Центральний район (Одеса)
|
3
|
Радіовузол
|
3
|
Радіовистава
|
3
|
Центральний спортивний клуб армії
|
3
|
Хапоель (футбольний клуб, Рішон-ле-Ціон)
|
3
|
Райко Сергій Іванович
|
3
|
Радіо Блиск
|
3
|
Центральний стадіон УДП
|
3
|
Рій (значення)
|
3
|
Рій (прізвище)
|
3
|
Радянське кіно
|
3
|
Радянська Донеччина
|
3
|
Центрполиграф
|
3
|
Ріст
|
3
|
Рітейл Груп
|
3
|
Церква Преображення Господнього (Старий Люблинець)
|
3
|
Радник Президента України
|
3
|
Райзман Юлій Якович
|
3
|
Хара мохувата
|
3
|
Центр журналістських розслідувань
|
3
|
Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж
|
3
|
Ранник крейдяний
|
3
|
Рясофор
|
3
|
Рястка Фішера
|
3
|
Харківське військове авіаційне училище
|
3
|
Рємєнь Олексій Іванович
|
3
|
Рєпін Володимир Борисович
|
3
|
Рєпіна Надія Олексіївна
|
3
|
Рівне (прізвище)
|
3
|
Рівненська єпархія
|
3
|
Рамарія
|
3
|
Харківська єпархія Українського екзархату
|
3
|
Рівняк Ярослава Григорівна
|
3
|
Раймонда
|
3
|
Харків'янин року
|
3
|
Харкевич Сигізмунд Семенович
|
3
|
Центр права Джорджтаунського університету
|
3
|
Ракша Юрій Михайлович
|
3
|
Центр соціальних і трудових досліджень
|
3
|
Рідне слово (1915—1918)
|
3
|
Харитонов Олександр Іванович
|
3
|
Рідні люди (телесеріал)
|
3
|
Райський Юрій Володимирович
|
3
|
Центр інноваційних медичних технологій НАН України
|
3
|
Центральна професійна хокейна ліга
|
3
|
Сидоркин Михайло Миколайович
|
3
|
Фехтування на літній Універсіаді 2013 — командна шабля (жінки)
|
3
|
Український геополітичний словник
|
3
|
Сотня «Змії»
|
3
|
Сосновий Ріг
|
3
|
Уральська армія
|
3
|
Перший заступник Голови Уряду Російської Федерації
|
3
|
Перше реальне училище (Київ)
|
3
|
Член міської ради
|
3
|
Сосновський район
|
3
|
Перша ліга Сербії з футболу
|
3
|
Чмерук Сергій Андрійович
|
3
|
Сосіка
|
3
|
Сотниченко Філіп
|
3
|
Перша ліга Вірменії з футболу
|
3
|
Чоловіче одиночне фігурне катання
|
3
|
Член Національної ради Австрії
|
3
|
Перша Стародубська сотня
|
3
|
Перша Казанська чоловіча гімназія
|
3
|
Чонгар (станція)
|
3
|
Перцовський Марк Наумович
|
3
|
Чорна Калитва (річка)
|
3
|
Чорна Пантера (фільм, 1921)
|
3
|
Перстач піщаний
|
3
|
Персональна виставка
|
3
|
Софронов Василь Якович
|
3
|
Перн Лембіт Абрамович
|
3
|
Чорне та Біле (телепередача)
|
3
|
Член Парламенту Молдови
|
3
|
Перший одеський театр
|
3
|
Чорний Жеребець (річка)
|
3
|
Петренко Іван Зосевич
|
3
|
Петро (Брук де Тралль)
|
3
|
Чиров Олександр Вікторович
|
3
|
Петришин Григорій Прокопович
|
3
|
Петриченко Іван Михайлович
|
3
|
Чихавка звичайна
|
3
|
Петрицький Анатолій Анатолійович
|
3
|
Петрине
|
3
|
Петриківський вугленосний район
|
3
|
Петрик Опанас Єрмолайович
|
3
|
Петренко Олександр Юрійович
|
3
|
Петренко Ігор (легкоатлет)
|
3
|
Петраш Осип Осипович
|
3
|
Перший секретар
|
3
|
Член-кореспондент Національної академії наук України
|
3
|
Петербурзький лісовий інститут
|
3
|
Петербурзький жіночий медичний інститут
|
3
|
Сорус
|
3
|
Сосна Коха
|
3
|
Член Британської академії
|
3
|
Сосна крейдяна
|
3
|
Петербурзька медико-хірургічна академія
|
3
|
Петербурзька державна медична академія
|
3
|
Петегирич Володимир Михайлович
|
3
|
Петалонія зостеролисна
|
3
|
Університетський проспект (Кропивницький)
|
3
|
Чорний Ліс (Прикарпаття)
|
3
|
Петро Гарасимович
|
3
|
Перепис населення Білорусі (1999)
|
3
|
Софіївська вулиця (Миколаїв)
|
3
|
Софіївська вулиця (Олександрія)
|
3
|
Чугуївське військове авіаційне училище льотчиків
|
3
|
Чугуївський полк
|
3
|
Софіївське міжрайонне управління водного господарства
|
3
|
Чудеса в Гарбузянах
|
3
|
Чуднов В'ячеслав Сергійович
|
3
|
Соха Станіслава (легкоатлетка)
|
3
|
Чужі таємниці
|
3
|
Чуклін Сергій Миколайович
|
3
|
Чумаченко Микола Борисович
|
3
|
Перепелиця Віктор (легкоатлет)
|
3
|
Чорнянка карпатська
|
3
|
Перепелиця Василь (легкоатлет)
|
3
|
Перемишлянщина
|
3
|
Чуприна Наталія Леонідівна
|
3
|
Чупринін Кирило (легкоатлет)
|
3
|
Соханівський Володимир Олександрович
|
3
|
Соховтінова Ельміра Ханефельївна
|
3
|
Чурило Пленкович
|
3
|
Чурсіна Ольга Сергіївна
|
3
|
Соціально-християнська партія
|
3
|
Чучман Станіслав Романович
|
3
|
Соціалістична Україна
|
3
|
Софія Яблоновська
|
3
|
Чорнухинська сотня
|
3
|
Чорний Мочар
|
3
|
Чорноморськ (порт)
|
3
|
Перлівка золотолускова
|
3
|
Софі Куксон
|
3
|
Софійський перший літопис
|
3
|
Чорний ворон (телесеріал)
|
3
|
Чорний квадрат (фільм)
|
3
|
Чорноголовник родовиковий
|
3
|
Університет штату Нью-Йорк у Баффало
|
3
|
Чорноколпаков Андрій Васильович
|
3
|
Перидій
|
3
|
Чорноморець Семен Костянтинович
|
3
|
Переїзд (Бровари)
|
3
|
Чорноморська
|
3
|
Пересипське гирло
|
3
|
Переяславська духовна семінарія
|
3
|
Переяславська вулиця (Кременчук)
|
3
|
Перещепинський район
|
3
|
Чорноморська Радянська Республіка
|
3
|
Перешивко Федір Федорович
|
3
|
Перехрестя (фільм)
|
3
|
Чорноморська зірка
|
3
|
Чорноіван Олексій Олександрович
|
3
|
Чорнуха
|
3
|
Софія Письман
|
3
|
Софія Тарновська
|
3
|
Петро Віталіс Гарасимович
|
3
|
Петро Лодій
|
3
|
Переломник кримський
|
3
|
Чернівецький повіт (Австрійська імперія)
|
3
|
Чернявські
|
3
|
Пискунівська вулиця (Харків)
|
3
|
Черняєв Михайло Григорович
|
3
|
Чернівець непарний
|
3
|
Соловей Сергій Миколайович
|
3
|
Соловйов Анатолій Іванович
|
3
|
Чернівецька гімназія
|
3
|
Чернівецька німецькомовна гімназія
|
3
|
Соловйов Василь Іванович
|
3
|
Чернівецький музей буковинської діаспори
|
3
|
Соловйов Віктор Юрійович
|
3
|
Чернівецький учительський інститут
|
3
|
Плавання вільним стилем
|
3
|
Чернівці (автовокзал)
|
3
|
Чернігов
|
3
|
Чернігівська класична чоловіча гімназія
|
3
|
Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва
|
3
|
Пирій видовжений
|
3
|
Пиріг зі сміяникою
|
3
|
Пирятинська сотня
|
3
|
Соловйов Сергій Олександрович (хімік)
|
3
|
Чернігівське духовне училище
|
3
|
Пироженко Наталія Дмитрівна
|
3
|
Чернігівські відомості
|
3
|
Пйотр Зборовський
|
3
|
Чернявська Юлія Сергіївна
|
3
|
Пироженко-Чорномаз Наталія Дмитрівна
|
3
|
Чернець Василь Гнатович
|
3
|
Плетнівський провулок (Харків)
|
3
|
Сокіл (Київ) у сезоні 1976—1977
|
3
|
Плерома
|
3
|
Плейстофіти
|
3
|
Плейохазій
|
3
|
Плевако Єгор Юрійович
|
3
|
Сокіл (Київ) у сезоні 1977—1978
|
3
|
Сокіл (Київ) у сезоні 1980—1981
|
3
|
Чернега Леонід Олексійович
|
3
|
Черненков Сергій Олександрович
|
3
|
Сокіл (Київ) у сезоні 1985—1986
|
3
|
Планета-Міст
|
3
|
Усик Світлана Борисівна
|
3
|
Сокіл (Київ) у сезоні 1989—1990
|
3
|
Чернича (притока Черемушної)
|
3
|
Чернишенко Вадим Павлович
|
3
|
Плавкран
|
3
|
Чернов Юрій Миколайович
|
3
|
Черноморов Кирило
|
3
|
Плавання на літніх Паралімпійських іграх 2012 — 200 метрів комплексом (чоловіки, SM11)
|
3
|
Плавання на літніх Паралімпійських іграх 2008 — 100 метрів на спині (чоловіки)
|
3
|
Усмішки Нечипорівки
|
3
|
Усискін Ілля Давидович
|
3
|
Солдатська казка
|
3
|
Черніков Володимир Сергійович
|
3
|
Усвяти
|
3
|
Сорочинська Світлана Миколаївна
|
3
|
Чикін Аркадій Михайлович
|
3
|
Петропавлівський вугленосний район
|
3
|
Петровський повіт
|
3
|
Петровський Олександр Миколайович
|
3
|
Уржумцев Михайло Васильович
|
3
|
Петровський Іван Георгійович
|
3
|
Сонцецвіт Стевена
|
3
|
Сонянка
|
3
|
Чиковані Симон Іванович
|
3
|
Петрова Ольга (легкоатлетка)
|
3
|
Петров Олександр Петрович
|
3
|
Петров Михайло Петрович
|
3
|
Петров Максим Сергійович
|
3
|
Петрофіт
|
3
|
Петров Ельмар Григорович
|
3
|
Урбанський Євген Якович
|
3
|
Уральський індустріальний інститут
|
3
|
Сорокових Петро (легкоатлет)
|
3
|
Сорокулова Ірина Борисівна
|
3
|
Уральський хребет
|
3
|
Петров Андрій Миколайович
|
3
|
Петров (легкоатлет)
|
3
|
Петро Шидивар
|
3
|
Сорокіна Наталія Олексіївна
|
3
|
Чингі-Тура
|
3
|
Петросян Назар Самвелович
|
3
|
Петрусенко Олександр Андрійович
|
3
|
Чеславський Михайло Степанович
|
3
|
Солом'яник (стариця)
|
3
|
Четвериков Володимир Анатолійович
|
3
|
Пильщики-цимбіциди
|
3
|
Солодушка солодушкова
|
3
|
Пилипенко Георгій Павлович
|
3
|
Пилинський Микола Миколайович
|
3
|
Чех Олександр Володимирович
|
3
|
Чеханков Федір Якович
|
3
|
Чехословацька академія наук
|
3
|
Пивзавод
|
3
|
Пивгородський Миколаївський монастир
|
3
|
Чечель Петро
|
3
|
Соломатіна Валентина Дмитрівна
|
3
|
Урс Маєр (арбітр)
|
3
|
Усатюк Юрій Іванович
|
3
|
Солонін Юрій Михайлович
|
3
|
Усатенко
|
3
|
Солтан Збаразький
|
3
|
Солідарність (рух)
|
3
|
Печериця Олександр Олександрович
|
3
|
Петрівський район (Харківська область)
|
3
|
Сон Товстопузенка
|
3
|
Сонористика
|
3
|
Чикаго Вулвс
|
3
|
Петрух Валерій Сергійович
|
3
|
Універсал (трактор)
|
3
|
Перекопсько-Чонгарська операція (1920)
|
3
|
Сокіл (Київ) у сезоні 1974—1975
|
3
|
Панчишин Марія Володимирівна
|
3
|
Паралімпійський чемпіонат Європи з легкої атлетики 2018
|
3
|
Український історичний збірник
|
3
|
Український хіміотерапевтичний журнал
|
3
|
Спілка кобзарів України
|
3
|
Паразитология (журнал)
|
3
|
Папороть жіноча
|
3
|
Український студентський союз
|
3
|
Папивин Микола Пилипович
|
3
|
Шамрай Микола Якович
|
3
|
Панін Василь Степанович
|
3
|
Панін Ілля Олексійович
|
3
|
Спілка письменників УРСР
|
3
|
Українські соціал-демократи
|
3
|
Панчишин Дмитро Іванович
|
3
|
Шаміна Ольга (легкоатлетка)
|
3
|
Панчишин Валентин Гнатович
|
3
|
Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України
|
3
|
Шандор Карої
|
3
|
Спілка рекламістів України
|
3
|
Панчик Костянтин Станіславович
|
3
|
Шанс
|
3
|
Спілка художників Росії
|
3
|
Панченко Семен (легкоатлет)
|
3
|
Український пульмонологічний журнал
|
3
|
Українсько-канадський центр «Відродження»
|
3
|
Співдружність акторів Таганки
|
3
|
Спірне (значення)
|
3
|
Укроборонпостачальник
|
3
|
Парський Дмитро Павлович
|
3
|
Паропаміз
|
3
|
Укрресурси
|
3
|
Укрреставрація
|
3
|
Укррекламфільм
|
3
|
Спортивна честь (фільм)
|
3
|
Спортинг-Клуб
|
3
|
Справа
|
3
|
Шамовський Віталій Антонович
|
3
|
Справа для двох
|
3
|
Парламентская газета
|
3
|
Паркобудування
|
3
|
Українці, ми врятовані
|
3
|
Укрдіпроводгосп
|
3
|
Спудейське братство НаУКМА
|
3
|
Паризький цвинтар Баньє
|
3
|
Співа Україна
|
3
|
Укргеофізика
|
3
|
Паращенко Феодосій Карпович
|
3
|
Парашутна вишка
|
3
|
Українці (прізвище)
|
3
|
Парафіяльна школа
|
3
|
Парасюк Ігор Остапович
|
3
|
Паранеоптера
|
3
|
Спірея Вангутта
|
3
|
Спірне (прізвище)
|
3
|
Укррудпром
|
3
|
Шарикін Альберт (легкоатлет)
|
3
|
Палімбія солона
|
3
|
Палій Володимир Михайлович
|
3
|
Пальчук Валерій Васильович
|
3
|
Стадіон імені Володимира Мельника
|
3
|
Український клуб (Рейхсрат)
|
3
|
Палнатокі
|
3
|
Палладій (Шиман)
|
3
|
Паленчук Анна Альбертівна
|
3
|
Сталь (Сянік)
|
3
|
Паламокладій справжньозелений
|
3
|
Паладійчук Роман
|
3
|
Пакунок GNU
|
3
|
Стадіон університету Ратгерс
|
3
|
Український живопис
|
3
|
Сталінець (Москва)
|
3
|
Сталінка (роман)
|
3
|
Пажитнов Микола Вікторович
|
3
|
Павуки-вовки
|
3
|
Павук (телесеріал)
|
3
|
Шарков Олексій Мефодійович
|
3
|
Стамінодій
|
3
|
Станкевич Сергій Борисович
|
3
|
Шарф коханої
|
3
|
Шатайло Михайло Сергійович
|
3
|
Стадіон ім. Тонкочеєва
|
3
|
Стадіон заводу ім. Петровського (Дніпропетровськ)
|
3
|
Спіродела багатокоренева
|
3
|
Панкратьєв Петро Прокопович
|
3
|
Панченко Дмитро Іванович
|
3
|
Шапоренко Руслан Васильович
|
3
|
Шапшал Сергій Маркович
|
3
|
Панцир Дмитро Тодорович
|
3
|
Срібна медаль Паралімпійських ігор
|
3
|
Ставицький Володимир Миколайович
|
3
|
Панцержанський Едуард Самуїлович
|
3
|
Панфілов Сергій Олексійович
|
3
|
Пантелеєв
|
3
|
Панське (озеро)
|
3
|
Панорама (фільм, 2019)
|
3
|
Панков Андрій Вікторович
|
3
|
Пам'ятай (фільм, 1991)
|
3
|
Пангелова Тамара (легкоатлетка)
|
3
|
Панаєв Іван Іванович
|
3
|
Пан Володимир Михайлович
|
3
|
Український науково-дослідний інститут механізації та електрифікації сільського господарства
|
3
|
Пам'яті Пітера
|
3
|
Шаргородське духовне училище
|
3
|
Стаднюк Олександра (легкоатлетка)
|
3
|
Пам'ятна медаль «90 років Військово-морському прапору України»
|
3
|
Стадіон Молодіжного парку
|
3
|
Пам'ятка культурної спадщини Словаччини
|
3
|
Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології
|
3
|
Партизанська Зірка (СФРЮ)
|
3
|
Укрсільгосптехпроект
|
3
|
Чуєш, брате мій (фільм, 1979)
|
3
|
Пенчук Борис Володимирович
|
3
|
Первоміст
|
3
|
Спартак (Анапа)
|
3
|
Спартак (Дніпропетровськ)
|
3
|
Первомайське уранове родовище
|
3
|
Первомайське-Південе
|
3
|
Спартак (баскетбольний клуб, Санкт-Петербург)
|
3
|
Спартак (жіночий футбольний клуб, Суми)
|
3
|
Первомайськ (Миколаївська область, автостанція)
|
3
|
Пеньок Анатолій (легкоатлет)
|
3
|
Спартак (футбольний клуб, Щолково)
|
3
|
Пеньковський Валентин Антонович
|
3
|
Пензенський піхотний полк
|
3
|
Умань (автостанція)
|
3
|
Уманська тюрма
|
3
|
Пендераклія
|
3
|
Уманець Семен
|
3
|
Пемра Озген
|
3
|
Пельц Роман Шлемович
|
3
|
Пельтигеральні
|
3
|
Спартак (хокейний клуб, Ужгород)
|
3
|
Улічка
|
3
|
Пелчинський став
|
3
|
Сперанський Микола Іванович
|
3
|
Уліца
|
3
|
Уманський професійний ліцей
|
3
|
Спартак-Щолково
|
3
|
Пектораль (збірка)
|
3
|
Союзбанк
|
3
|
Шавлія буквицелиста
|
3
|
Шавлія скабіозолиста
|
3
|
Шагов Олександр Олександрович
|
3
|
Шадурська Надія Федорівна
|
3
|
Шайнога Дмитро Андрійович
|
3
|
Соціовимір
|
3
|
Союз (студентська організація)
|
3
|
Пережняк Борис Аркадійович
|
3
|
Союз птахівників України
|
3
|
Союз українського студентства
|
3
|
Передгір'я
|
3
|
Передай далі…
|
3
|
Умбілікарієві
|
3
|
Передай далі
|
3
|
Перевізник Христина Романівна
|
3
|
Спадавеккіа Антоніо Еммануїлович
|
3
|
Унгуряну Іон Спиридонович
|
3
|
Спалення
|
3
|
Первісне громадянство та його пережитки на Україні
|
3
|
Спартак-2 (Москва)
|
3
|
Спартак-МЖК
|
3
|
Первоієрарх
|
3
|
Спартак-Новорусь
|
3
|
Первоцвіт проміжний
|
3
|
Пелипенко Микола Петрович
|
3
|
Пекар Володимир Ізраїлевич
|
3
|
Партизанський загін «Чорна булава»
|
3
|
Пархоменко Юрій Володимирович
|
3
|
Патерик Скитський
|
3
|
Споли
|
3
|
Патерик Синайський
|
3
|
Спорові рослини
|
3
|
Спортвна ходьба
|
3
|
Паськів Ігор Юрійович
|
3
|
Пастка (міні-серіал, 1993)
|
3
|
Спортивна акробатика
|
3
|
Пасажир з «Екватора»
|
3
|
Паршин Юрій Костянтинович
|
3
|
Шаманський Ігор Вікторович
|
3
|
Пархоменко Феофан Агапович
|
3
|
Патриархия.ru
|
3
|
Пархоменко Олександр Олександрович
|
3
|
Пархоменко Леонід Ілліч
|
3
|
Парфаньяк Алла Петрівна
|
3
|
Партія соціалістів Республіки Молдова
|
3
|
Спортивна гімнастика на літніх Олімпійських іграх 1992 — Командна першість (чоловіки)
|
3
|
Улдіс Думпіс
|
3
|
Партія захисту пенсіонерів України
|
3
|
Укріплені міста, замки, оборонні двори та інкастельовані сакральні споруди Львівщини ХІІІ — XVIII ст.
|
3
|
Укрцукор
|
3
|
Партія «Жінки України»
|
3
|
Укрторгрекламфільм
|
3
|
Шаленко Віктор Васильович
|
3
|
Патронато (футбольний клуб)
|
3
|
Пейчева Олександра (легкоатлетка)
|
3
|
Список українських правителів
|
3
|
Уляна Іванівна Скоропадська
|
3
|
Пейзаж душі після сповіді
|
3
|
Педагогічний інститут Іркутського державного університету
|
3
|
Педагогіка вищої школи
|
3
|
Певко Андрій Дмитрович
|
3
|
Пащенко Олександр (військовик)
|
3
|
Пашуки (прізвище)
|
3
|
Пашуки (значення)
|
3
|
Спиртзавод
|
3
|
Список правителів Смоленського князівства
|
3
|
Пашковський Анатолій Вікторович
|
3
|
Пашицький Ернст Анатолійович
|
3
|
Патріція Герлігі
|
3
|
Ульяновка (Ленінградська область)
|
3
|
Пашенна Віра Миколаївна
|
3
|
Список українських фільмів періоду Незалежності
|
3
|
Список федерацій FINA
|
3
|
Ульянова Марія Іллівна
|
3
|
Пахомій Логофет
|
3
|
Пауліста (футбольний клуб)
|
3
|
Списька Магура
|
3
|
Сповідь (фільм)
|
3
|
Шайо (річка)
|
3
|
Шалата Михайло Йосипович
|
3
|
Черея
|
3
|
Плешаков Леонід Петрович
|
3
|
Сидіння
|
3
|
Скарбниця життя
|
3
|
Скапанія компактна
|
3
|
Політична партія «Незалежність»
|
3
|
Чемпіонат України з регбі-7
|
3
|
Політична партія «Довіряй ділам»
|
3
|
Політична партія «Добрий самарянин»
|
3
|
Політична партія «Громада і закон»
|
3
|
Чемпіонат України з флорболу
|
3
|
Чемпіонат України з футболу серед жінок 1993
|
3
|
Скапус
|
3
|
Чемпіонат України з футболу серед жінок 1994
|
3
|
Федорченко Олексій Станіславович
|
3
|
Політична партія «Єдина сила»
|
3
|
Чемпіонат України з естафетного бігу
|
3
|
Політична партія "Рідне місто"
|
3
|
Скаржинський Йосип Петрович
|
3
|
Чемпіонат України з футзалу 1994—1995
|
3
|
Сквамарина сочевиценосна
|
3
|
Федорук Олександр Касіянович
|
3
|
Сквер Юних героїв (Миколаїв)
|
3
|
Федоровська Лада Костянтинівна
|
3
|
Федорова Тамара Олександрівна
|
3
|
Політична енциклопедія
|
3
|
Політична Партія "ПАТРІОТ"
|
3
|
Скиба (річка)
|
3
|
Федоріва Людмила Володимирівна
|
3
|
Політична партія «Офіцерський корпус»
|
3
|
Склеродермові
|
3
|
Скабіоза блідо-жовта
|
3
|
Чемпіонат Росії з футболу серед жінок 2011—2012
|
3
|
Чемпіонат СРСР з боротьби
|
3
|
Чемпіонат СРСР з боротьби 1959
|
3
|
Федосов Вадим Євгенійович
|
3
|
Чемпіонат СРСР з настільного тенісу
|
3
|
Поліщук Віталій Петрович
|
3
|
Політичний трилер
|
3
|
Чемпіонат СРСР з футболу 1989: друга ліга
|
3
|
Політична партія «Спільна дія»
|
3
|
Федорівський ліс
|
3
|
Чемпіонат України з 12-годинного та добового бігу
|
3
|
Чемпіонат України з баскетболу (вища ліга)
|
3
|
Скажені гроші (п'єса)
|
3
|
Політична партія «Рух за реформи»
|
3
|
Чемпіонат України з бігу на 100 кілометрів
|
3
|
Політична партія «Право народу»
|
3
|
Чемпіонат України з бігу на 20 кілометрів
|
3
|
Чемпіонат України з волейболу
|
3
|
Чемпіонат України з гандболу
|
3
|
Федорівське родовище
|
3
|
Політична партія «Партія рішучих громадян»
|
3
|
Чемпіонат України з гандболу серед чоловіків 2009/2010
|
3
|
Політична партія «Партія місцевого самоврядування»
|
3
|
Чемпіонат України з греко-римської боротьби
|
3
|
Склеп губернаторів
|
3
|
Скляр Павло Іванович
|
3
|
Чемпіонат Росії з футболу серед жінок 2010
|
3
|
Полянська-Теодорович Моніка Марія
|
3
|
Полікарпов Р-1
|
3
|
Полікарп (Гуц)
|
3
|
Полівка сіра
|
3
|
Скупський Олександр (легкоатлет)
|
3
|
Чемпіонат України з футзалу 2015—2016: перша ліга
|
3
|
Поляхівський Яків Володимирович
|
3
|
Полях
|
3
|
Полянський Юрій Євгенович
|
3
|
Федерація плавання України
|
3
|
Полянський Тимур В'ячеславович
|
3
|
Скіфські війни
|
3
|
Слава (броненосець)
|
3
|
Федерація планерного спорту України
|
3
|
Славіна Марія Олександрівна
|
3
|
Полянкін Микола Якович
|
3
|
Поляницький водоспад
|
3
|
Федерація пауерліфтингу України
|
3
|
Чемпіонат України з футзалу серед жінок 2006—2007
|
3
|
Чемпіонат України з футзалу серед жінок 2007—2008
|
3
|
Поляков Юрій Михайлович
|
3
|
Чемпіонат України з футзалу серед жінок 2008—2009
|
3
|
Чемпіонат України з футзалу серед жінок 2017—2018
|
3
|
Чемпіонат України з шахів 1971
|
3
|
Поляков Віталій Васильович
|
3
|
Полілінгвізм
|
3
|
Поліна Трифонова
|
3
|
Чемпіонат України з футзалу 1999—2000: вища ліга
|
3
|
Поліський округ
|
3
|
Скоблін Микола Володимирович
|
3
|
Сконто-2
|
3
|
Політехнік (Одеса)
|
3
|
Політех (міні-футбольний клуб)
|
3
|
Політ метелика
|
3
|
Скопин-Шуйський Михайло Васильович
|
3
|
Скопинський повіт
|
3
|
Федоренко Ігор Петрович
|
3
|
Федов Давид Григорович
|
3
|
Скорзонера низька
|
3
|
Політ крізь бурю
|
3
|
Федерація футболу Росії
|
3
|
Поліній
|
3
|
Федерація футболу Донецької області
|
3
|
Скорий Віталій Юрійович
|
3
|
Федерація ракетомодельного спорту України
|
3
|
Федерація повітроплавання України
|
3
|
Скорін Євген (легкоатлет)
|
3
|
Чемпіонат України з футзалу 2010—2011: екстра-ліга
|
3
|
Скрипаль на даху (мюзикл)
|
3
|
Чемпіонат України з футзалу 2011—2012: екстра-ліга
|
3
|
Чемпіонат України з футзалу 2012—2013: екстра-ліга
|
3
|
Скульський Володимир Маркович
|
3
|
Чемпіонат України з футзалу 2013—2014: екстра-ліга
|
3
|
Помірна Азія
|
3
|
Поміщик (фільм)
|
3
|
Поляков Іван Олексійович
|
3
|
Чемпіонат Європи з трекових велоперегонів серед юніорів та молоді (U-23) 2007
|
3
|
Синявіно (Ленінградська область)
|
3
|
Поруч з нами
|
3
|
Портретний живопис
|
3
|
Феодосій IV (архімандрит Печерський)
|
3
|
Фенін Віталій Олександрович
|
3
|
Чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні
|
3
|
Чемпіонат Європи з настільного тенісу 2015
|
3
|
Порто-Франко
|
3
|
Чемпіонат Європи з трекових велоперегонів 2009
|
3
|
Чемпіонат Європи з трекових велоперегонів 2017
|
3
|
Портнов Ігор Вячеславович
|
3
|
Синякове
|
3
|
Посилала мене мати
|
3
|
Синянський Анатолій Євгенович
|
3
|
Порт (фільм, 1975)
|
3
|
Фелікс Мотль
|
3
|
Чемпіонат Європи з футболу 1997 серед юнаків віком до 16 років
|
3
|
Чемпіонат Європи з фігурного катання 2015
|
3
|
Чемпіонат Європи з художньої гімнастики
|
3
|
Фелікс
|
3
|
Порохненко Андрій Васильович
|
3
|
Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики
|
3
|
Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики серед чоловіків 2018
|
3
|
Порнофильмы
|
3
|
Синявець аргірогномон
|
3
|
Послуга (мультфільм)
|
3
|
Сипайлова Людмила Мефодіївна
|
3
|
Посольство Японії в Росії
|
3
|
Потьомкін Лев Львович
|
3
|
Потрійний захист
|
3
|
Фетіскіна Тетяна Олександрівна
|
3
|
Фетін Володимир Олександрович
|
3
|
Фетисенко Олена Ігорівна
|
3
|
Сила долі
|
3
|
Силовий гіпноз
|
3
|
Постовой Вадим Володимирович
|
3
|
Фестиваль-конкурс «Січеславна»
|
3
|
Фердинанд Кауер
|
3
|
Син батька народів
|
3
|
Посол сеймовий
|
3
|
Синя блуза
|
3
|
Фердинанд Видра
|
3
|
Синагога Егія-Капай (Євпаторія)
|
3
|
Синдром дракона
|
3
|
Посол Урус-шайтана
|
3
|
Синельник Володимир Павлович
|
3
|
Посол України в Словаччині
|
3
|
Синодальная комиссия УПЦ по делам монастырей
|
3
|
Посол Угорщині в Україні
|
3
|
Синолог
|
3
|
Синхронна машина
|
3
|
Синхронне плавання на Європейських іграх 2015
|
3
|
Чемпіонат Європи із самбо
|
3
|
Фельдцейхмейстер
|
3
|
Федосєєв Микола Євграфович
|
3
|
Поп Василь Степанович
|
3
|
Чемпіонат Норвегії з футболу: Тіппеліга
|
3
|
Федір Васильович Кочубей
|
3
|
Попко Віктор Володимирович
|
3
|
Федір Іванович Боровський
|
3
|
Чемпіонат Польщі з футзалу
|
3
|
Ситничок паннонський
|
3
|
Федір I Коріятович
|
3
|
Федін Костянтин Олександрович
|
3
|
Чемпіонат Росії з міні-футболу серед жінок 2012/2013
|
3
|
Чемпіонат Росії з футболу: ПФНЛ
|
3
|
Чемпіонат Росії з футболу серед жінок 2001
|
3
|
Поп-фолк
|
3
|
Федір Ведмідь
|
3
|
Федів Іван Осипович
|
3
|
Чемпіонат Росії з футболу серед жінок 2004
|
3
|
Федунків Зеновій Богданович
|
3
|
Понуровське сільське поселення
|
3
|
Федулова Любов Іванівна
|
3
|
Чемпіонат Росії з футболу серед жінок 2009
|
3
|
Ситін Андрій Кирилович
|
3
|
Ситін Павло Павлович
|
3
|
Пономарьов Олександр Михайлович
|
3
|
Сифонокладус маленький
|
3
|
Пономаренко Світлана Андріївна
|
3
|
Ситник кулястоплодий
|
3
|
Попов Борис (легкоатлет)
|
3
|
Чемпіонат Бразилії з футболу 2005
|
3
|
Сирота Анатолій Архипович
|
3
|
Чемпіонат Бразилії з футболу 2006
|
3
|
Чемпіонат Бразилії з футболу 2007
|
3
|
Сиракузький університет
|
3
|
Сирдар'я (місто)
|
3
|
Попрієчни
|
3
|
Фейлетоніст
|
3
|
Федірко Ігор Валерійович
|
3
|
Попович Юрій Юрійович
|
3
|
Попович Сергій Юрійович
|
3
|
Попович Григорій Данилович
|
3
|
Федір Юрійович
|
3
|
Сиротенко Василь Трохимович
|
3
|
Ситник Фоміна
|
3
|
Федір Добронравов
|
3
|
Попова Ніна Георгіївна
|
3
|
Попова Валентина (легкоатлетка)
|
3
|
Попова Ірина Степанівна
|
3
|
Попов Юрій Васильович
|
3
|
Попов Олексій Дмитрович
|
3
|
Чемпіонат Бразилії з футболу 2014
|
3
|
Попов Олександр Андрійович (художник)
|
3
|
Попов Микола Васильович
|
3
|
Чемпіонат Бразилії з футболу 2016
|
3
|
Чемпіонат Казахстану з футболу: Прем'єр-ліга
|
3
|
Следзевська Ірина Казимирівна
|
3
|
Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 20 кілометрів
|
3
|
Плодоніжка
|
3
|
Чемпіонат світу зі стрільби 1954
|
3
|
Погоржельский Михайло Боніфаційович
|
3
|
Чемпіонат світу з літнього біатлону 2011
|
3
|
Чемпіонат світу з плавання на короткій воді
|
3
|
Соболь Теодозій Йосипович
|
3
|
Чемпіонат світу з фристайлу 2005
|
3
|
Чемпіонат світу з фристайлу 2007
|
3
|
Чемпіонат світу з фристайлу 2009
|
3
|
Чемпіонат світу з фристайлу 2015
|
3
|
Собор Святого Миколая (Харків)
|
3
|
Чемпіонат світу з фігурного катання 2015
|
3
|
Собуцька Володимира-Софія Ярославівна
|
3
|
Чемпіонат світу із зимових видів спорту серед спортсменів з вадами зору та ураженням опорно-рухового апарату
|
3
|
Чемпіонат світу з волейболу серед чоловіків
|
3
|
Повітроочисник
|
3
|
Повітовий комісар
|
3
|
Совершенно секретно
|
3
|
Чемпіонати СРСР з легкої атлетики
|
3
|
Ченстоховська політехніка
|
3
|
Утеніс
|
3
|
Чепелиха
|
3
|
Повінь (фільм, 1993)
|
3
|
Повстяний Микола Юхимович
|
3
|
Усім привіт!
|
3
|
Червень 1944
|
3
|
Чемпіонат світу з кікбоксингу
|
3
|
Учкуйська волость
|
3
|
Усть-Хоперська
|
3
|
Подгуольно-Магурське пасмо
|
3
|
Фадєєв Валерій
|
3
|
ФСТ «Україна»
|
3
|
Подорож до центру душі
|
3
|
Подорож Катерини II до Криму
|
3
|
ФК «Загінці»
|
3
|
Подольцев Олександр Дмитрович
|
3
|
ФЗН
|
3
|
Подол
|
3
|
Сніжне (автостанція)
|
3
|
Чемпіонат світу з важкої атлетики 2014
|
3
|
Подкович Марта Михайлівна
|
3
|
Життя в руках
|
3
|
Погорілко Олександр Сергійович
|
3
|
Чемпіонат світу з важкої атлетики серед юнаків
|
3
|
Подвійне життя
|
3
|
Подвиг народа (электронный архив)
|
3
|
Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное 2011
|
3
|
Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное 2015
|
3
|
Сніжний Василь
|
3
|
Сніжноягідник прирічковий
|
3
|
Снітенчук Вадим (легкоатлет)
|
3
|
Погрібний Олексій Олексійович
|
3
|
Погребняк Іван (легкоатлет)
|
3
|
Чемпіонат світу з водних видів спорту 1998
|
3
|
Червиці
|
3
|
Поворотний трикутник
|
3
|
Сновська тисяча
|
3
|
Соколов Борис Матвійович
|
3
|
Червона книга Латвії
|
3
|
Червона книга Липецької області
|
3
|
Соколов-Скаля Павло Петрович
|
3
|
Червона книга Рязанської області
|
3
|
Соколов Анатолій Михайлович
|
3
|
Плоцький воєвода
|
3
|
Червоне (Дергачівський район)
|
3
|
Соколов Андрій Борисович
|
3
|
Плотников Володимир Семенович
|
3
|
Плотки (Духовщинський район)
|
3
|
Червоне поле
|
3
|
Успенський провулок (Одеса)
|
3
|
Площа Визволення (Маріуполь)
|
3
|
Червоний список рослин Дніпропетровської області
|
3
|
Червонодонецький вугленосний район
|
3
|
Червоношахтарський урановий рудопрояв
|
3
|
Черевань Андрій Валерійович
|
3
|
Череватенко Олексій Аркадійович
|
3
|
Соколова Алла Миколаївна
|
3
|
Соколовська Олександра Львівна
|
3
|
Черемошне (значення)
|
3
|
Плодоовочівництво
|
3
|
Черемошне (прізвище)
|
3
|
Черемха віргінська
|
3
|
Площа 700-річчя Львова (Львів)
|
3
|
Площа Гагаріна (Вінниця)
|
3
|
Совчіс Георгіос Яніс
|
3
|
Червона книга Воронезької області
|
3
|
Червона гвардія Луганська
|
3
|
Червона калина (тріо)
|
3
|
Побачити Париж і померти
|
3
|
Побачення на Чумацькому шляху
|
3
|
Пневматичний пістолет
|
3
|
Червона книга Білгородської області
|
3
|
Червона книга Волгоградської області
|
3
|
Пневматична гвинтівка
|
3
|
Пліснеськ
|
3
|
Содомора Ірина Михайлівна
|
3
|
Плучек Валентин Миколайович
|
3
|
Площа Філармонії (Чернівці)
|
3
|
Сокол Богдан Олегович
|
3
|
Площа Філармонії
|
3
|
Площа Соборна (Мелітополь)
|
3
|
Червона книга Донецької області
|
3
|
Площа Привокзальна (Броди)
|
3
|
Площа Перемоги (Херсон)
|
3
|
Площа Перемоги (Миколаїв)
|
3
|
Сойка Володимир (легкоатлет)
|
3
|
Червона книга Калузької області
|
3
|
Площа Леонтовича (Миколаїв)
|
3
|
Площа Комунарів (Донецьк)
|
3
|
Площа Зигіна (Полтава)
|
3
|
Снєжкін Сергій Олегович
|
3
|
Чемпіонат світу з важкої атлетики 2007
|
3
|
Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 кілометрів
|
3
|
Смирнов Борис Олександрович
|
3
|
Полтавець Василь Іванович
|
3
|
Полтавабанк
|
3
|
Федерація дельтапланерного спорту України
|
3
|
Полоцький кадетський корпус
|
3
|
Сльозов Віталій Валентинович
|
3
|
Полозов Валерій (легкоатлет)
|
3
|
Слісенко Василь Іванович
|
3
|
Пологи (прізвище)
|
3
|
Половицька вулиця
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед військовослужбовців 2003
|
3
|
Смерть у Києві
|
3
|
Смирнов Валерій Васильович
|
3
|
Полтавська єпархія Українського екзархату
|
3
|
Федерація вертолітного спорту України
|
3
|
Смирнов Леонід Васильович (радянський діяч)
|
3
|
Полин кримський
|
3
|
Федерація авіамодельного спорту України
|
3
|
Полеміка (сайт)
|
3
|
Федеральна митна служба Росії
|
3
|
Покровський цвинтар (Рига)
|
3
|
Покровський повіт
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед військовослужбовців 2005
|
3
|
Февронія
|
3
|
Смирнова Воля (легкоатлетка)
|
3
|
Полтавська та Миргородська єпархія
|
3
|
Слухове вікно
|
3
|
Покровська площа (Олександрія)
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби 1979
|
3
|
Чемпіонат Хмельницької області з футболу 2019
|
3
|
Польські фільварки
|
3
|
Слободян Василь Михайлович
|
3
|
Слободян Михайло Петрович
|
3
|
Слободяник Леонід (легкоатлет)
|
3
|
Польсько-турецька війна
|
3
|
Слов'яносербський краєзнавчий музей
|
3
|
Чемпіонат світу з боксу серед жінок 2018
|
3
|
Федерація парапланеризму України
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби 1961
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби 1978
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби 1981
|
3
|
Слота Зеновій Павлович
|
3
|
Федерація надлегкої авіації України
|
3
|
Польовиця тонка
|
3
|
Слов'янський гусарський полк
|
3
|
Поль Дюбрюкс
|
3
|
Поль Вільгельм (легкоатлет)
|
3
|
Полуянов Сергій Сергійович
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби 1989
|
3
|
Словени
|
3
|
Словенська єпархія
|
3
|
Полтавський
|
3
|
Слонімський староста
|
3
|
Покровська церква (Літки)
|
3
|
Покровська коса
|
3
|
Фадєєв Володимир Георгійович
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 2010
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 1997
|
3
|
Подільський музей
|
3
|
Факультет польських студій Варшавського університету
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 1999
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 2000
|
3
|
Факультет географії та геоекології Санктпетербурзького державного університету
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 2001
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 2007
|
3
|
Подільська толока
|
3
|
Файстриць
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 2008
|
3
|
Смірнов Роман Анатолійович
|
3
|
Подільські замки на молдавських рубежах
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 2011
|
3
|
Подшивалов Анатолій Миколайович
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 2013
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 2014
|
3
|
Сміт Єлізавета Михайлівна
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед юніорів 2015
|
3
|
Сміян Павло Євгенович
|
3
|
Подцерковний Олег Петрович
|
3
|
Подусівка
|
3
|
Снилик Володимир Павлович
|
3
|
Чемпіонат світу з біатлону 2012 (юніори)
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед студентів 2012
|
3
|
Смілга Івар Тенісович
|
3
|
Смирнова Надія Львівна
|
3
|
Фарул (стадіон)
|
3
|
Покопцев Микола Іванович
|
3
|
Поковка
|
3
|
Пойдеменко Микола Костович
|
3
|
Смовдь болотна
|
3
|
Смоленский некрополь
|
3
|
Позняк Артем Вікторович
|
3
|
Познанський Семен Семенович
|
3
|
Смоленська державна медична академія
|
3
|
Фатеї
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед кадетів 2014
|
3
|
Смоловик Євген Олександрович
|
3
|
Фартушняк Анатолій Дем'янович
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед студентів
|
3
|
Фарнакіди
|
3
|
Позаочі (телепрограма)
|
3
|
Позаочі
|
3
|
Смоляк Олег Степанович
|
3
|
Сморчков Борис Федорович
|
3
|
Смоть
|
3
|
Фамілія (партія)
|
3
|
Поживемо — побачимо
|
3
|
Смєлаш Леонід Йосипович
|
3
|
Чемпіонат світу з боротьби серед молоді 2019
|
3
|
Факультет психології МДУ імені М. В. Ломоносова
|
3
|
Поетична збірка
|
3
|
Сретенськ
|
3
|
Saratov State Agrarian University
|
3
|
Мічурінське уранове родовище
|
3
|
Scholl.
|
3
|
Scabiosa praemontana
|
3
|
Scabiosoideae
|
3
|
Scandicinae
|
3
|
Scapania compacta
|
3
|
Schenk
|
3
|
Schltr.
|
3
|
Schneersohn family
|
3
|
Schnittsp.
|
3
|
Schultz
|
3
|
Savi
|
3
|
Schumach.
|
3
|
Schweigg.
|
3
|
Scott Free Productions
|
3
|
Scutellaria dubia
|
3
|
Sean Callery
|
3
|
Secr.
|
3
|
Sedeae
|
3
|
Sedum borissovae
|
3
|
Saxifraga luteo-viridis
|
3
|
"Почесна Варта", Громадська ініціатива
|
3
|
Seirophora lacunosa
|
3
|
S.I. Vavilov Institute for the History of Science and Technology
|
3
|
Roshev.
|
3
|
Rotorway A600 Talon
|
3
|
Route II/558
|
3
|
Roxane
|
3
|
Ruscus hypoglossum
|
3
|
Russian National Research Medical University
|
3
|
Russian University of Cooperation
|
3
|
Rīgas politehniskais institūts
|
3
|
SAGEM
|
3
|
Santa Monica College
|
3
|
Sadok Barącz
|
3
|
Saint-Petersburg Institute of History
|
3
|
Saint Anne church in Kodeń
|
3
|
Saint Nicholas' church in Bogdana
|
3
|
Saint Petersburg State University of Culture and Arts
|
3
|
Salix bicolor
|
3
|
Salvia ofcinalis
|
3
|
Samuel Orgelbrand
|
3
|
Saniculoideae
|
3
|
Sedum purpureum
|
3
|
Self-help
|
3
|
Rock-Feller$
|
3
|
Spirogyra reinhardii
|
3
|
Sphagnum balticum
|
3
|
Sphagnum fuscum
|
3
|
Sphagnum majus
|
3
|
Sphagnum squarrosum
|
3
|
Sphagnum tenellum
|
3
|
Sphagnum wulfianum
|
3
|
Sphecidae
|
3
|
Sphex
|
3
|
Sportbox.ru
|
3
|
Spermatochnus paradoxus
|
3
|
Squamarina lentigera
|
3
|
St. Catherine's Chapel
|
3
|
Stapf
|
3
|
Staudinger
|
3
|
Steam Greenlight
|
3
|
Stef.
|
3
|
Steveniella satyrioides
|
3
|
StudioCanal
|
3
|
Sphacelaria nana
|
3
|
Spenn.
|
3
|
Semenov Institute of Chemical Physics
|
3
|
Sideritis syriaca
|
3
|
Senecio paludosus
|
3
|
Sergey Astakhov
|
3
|
Sergiusz Toll
|
3
|
Serratula cardunculus
|
3
|
She Cries
|
3
|
Shirshov Institute of Oceanology
|
3
|
ShokolaD
|
3
|
Show TV
|
3
|
Sigma Software
|
3
|
Spalacinae
|
3
|
Sigurd Ottovich Schmidt
|
3
|
Skate Canada International
|
3
|
Skvortsov
|
3
|
Sky One
|
3
|
Slap
|
3
|
Softpedia
|
3
|
Solanoideae
|
3
|
Sonar Entertainment
|
3
|
SoulMarket
|
3
|
Romagn.
|
3
|
Riga Military Aviation Engineering High School
|
3
|
Sunset Gower Studios
|
3
|
Prochoreutis
|
3
|
Pomel
|
3
|
Pompilidae
|
3
|
Potamogeton sarmaticus
|
3
|
Poterium sanguisorba
|
3
|
Primula farinosa
|
3
|
Prince Feodor Alexandrovich of Russia
|
3
|
Pro.mova
|
3
|
Pro Wrestling League 2019
|
3
|
Prodan
|
3
|
Polypodium interjectum
|
3
|
Psephellus
|
3
|
Pseudanodonta complanata
|
3
|
Pterogonium gracile
|
3
|
Pterosiphonia pennata
|
3
|
Ptychodium plicatum
|
3
|
Pulkovo Observatory cemetery
|
3
|
Pulsatilla taurica
|
3
|
Pyatnitskoye Cemetery
|
3
|
Polysiphonia spinulosa
|
3
|
Polygala cretacea
|
3
|
Pyrolaceae
|
3
|
Phyllodesma ilicifolia
|
3
|
Penium borgeanum
|
3
|
Penyaginskoye cemetery
|
3
|
Peplis alternifolia
|
3
|
Pers
|
3
|
Peterm.
|
3
|
Phengaris
|
3
|
Philogène Auguste Joseph Duponchel
|
3
|
Phlomis tuberosa
|
3
|
Phyllophora pseudoceranoides
|
3
|
Polityka
|
3
|
Pier Andrea Saccardo
|
3
|
Pieris
|
3
|
Pietroasa River
|
3
|
Pilularia globulifera
|
3
|
Pilát
|
3
|
Pinzg.
|
3
|
Planch.
|
3
|
Podospermum
|
3
|
Polit.ru
|
3
|
Pyrethrum corymbosum
|
3
|
Q16916684
|
3
|
Rhynchites
|
3
|
REGNUM
|
3
|
Q7980153
|
3
|
Q9533887
|
3
|
Q9533948
|
3
|
Q9535541
|
3
|
Qonqurtai
|
3
|
Queen of Amazons
|
3
|
R.M.Bateman
|
3
|
REAL Records
|
3
|
RIA плюс
|
3
|
Q7979873
|
3
|
Rameshkovsky District
|
3
|
Ranunculus zapalowiczii
|
3
|
Raphanus maritimus
|
3
|
Reduviidae
|
3
|
Rehmann
|
3
|
Rehovot sub-district
|
3
|
Reichenb.
|
3
|
Relativity Media
|
3
|
Republican Party of Agricultural and Smallholder People
|
3
|
Q7979882
|
3
|
Q7979816
|
3
|
Q19803267
|
3
|
Q29168233
|
3
|
Q23817063
|
3
|
Q23817066
|
3
|
Q23817151
|
3
|
Q23817159
|
3
|
Q23817285
|
3
|
Q23817339
|
3
|
Q23906091
|
3
|
Q28747194
|
3
|
Q32259861
|
3
|
Q7979767
|
3
|
Q32385539
|
3
|
Q32401711
|
3
|
Q7974657
|
3
|
Q7977231
|
3
|
Q7978052
|
3
|
Q7979196
|
3
|
Q7979557
|
3
|
Q7979597
|
3
|
Q7979740
|
3
|
Studio Bayrak
|
3
|
Swedish National Heritage Board
|
3
|
PaySpace Magazine Awards
|
3
|
Європейська площа (Івано-Франківськ)
|
3
|
Євген Хворостянко
|
3
|
Євгеньєв Олександр Анатолійович
|
3
|
Євгеній Овсянніков
|
3
|
Євгенія Шевчук
|
3
|
Єврейська рада України
|
3
|
Єврейсько-хозарське листування
|
3
|
Європейська Рада міжнародних шкіл
|
3
|
Європейська академія наук і мистецтв
|
3
|
Європейська столиця
|
3
|
Євген Литвиненко
|
3
|
Європейське астрономічне товариство
|
3
|
Європейський юнацький олімпійський фестиваль
|
3
|
Європейський юнацький олімпійський фестиваль 2019
|
3
|
Європейсько-Сибірські види
|
3
|
Євшан-Зілля
|
3
|
Єгипетський гусак
|
3
|
Єдина країна (партія)
|
3
|
Єдиноборства
|
3
|
Євген Ляхович
|
3
|
Євген Зайцев
|
3
|
Єжи Замойський
|
3
|
«Вовки та вівці»
|
3
|
©оюз Писателей
|
3
|
«Іванов»
|
3
|
«АвтоЗАЗ-Daewoo»
|
3
|
«Агробізнес»
|
3
|
«Бартнік-Горинь»
|
3
|
«Вовки-1»
|
3
|
«Вовки-2»
|
3
|
«Вовки-3»
|
3
|
«ДЮСШ-1»
|
3
|
Євген Гуцол
|
3
|
«Зоря»
|
3
|
«Радуга»
|
3
|
«СДЮШОР»
|
3
|
«Тигри» на льоду
|
3
|
«Трактирниця»
|
3
|
«Цементник»
|
3
|
Édouard Riou
|
3
|
Čelak.
|
3
|
Єва Сапіжина
|
3
|
Єдність (жіночий футбольний клуб)
|
3
|
Єжи Міхал Потоцький
|
3
|
Zoology
|
3
|
ІАЦ «Громадський простір»
|
3
|
Єрофєєв Микола Серафимович
|
3
|
Єрьоменко Руслан Володимирович
|
3
|
Єрьомін Олег Ігорович
|
3
|
Єсипчук Сергій Валерійович
|
3
|
Єсубухуа
|
3
|
Єфимов Павло Володимирович
|
3
|
Єфремов Євген Євгенович
|
3
|
Єфімов Андрій Олександрович
|
3
|
ІРТА
|
3
|
Єрмаченков Василь Васильович
|
3
|
Іван (Сеньків)
|
3
|
Іван (стадіон, Одеса)
|
3
|
Іван Іванович (князь путивльський)
|
3
|
Іван Іванович Коротопол
|
3
|
Іван Банніков
|
3
|
Іван Бондар
|
3
|
Іван Борисович
|
3
|
Іван Грозний (фільм, 1944)
|
3
|
Іван Дмитрович Жижемський
|
3
|
Єрмолов Олексій Сергійович
|
3
|
Єрмаков Олександр (легкоатлет)
|
3
|
Єзерська Лідія Павлівна
|
3
|
Єніка
|
3
|
Єзуїтська колегія в Оломоуці
|
3
|
Єзуїтський дім
|
3
|
Єкатеринбурзький повіт
|
3
|
Єлабузький повіт
|
3
|
Єлецькі
|
3
|
Єлисаветградська єпархія Української автокефальної православної церкви
|
3
|
Єлісейські поля (фільм)
|
3
|
Ємельяненко Василь Борисович
|
3
|
Єнісейський повіт
|
3
|
Єрмак (фільм)
|
3
|
Єпископ вармійськй
|
3
|
Єпископ познанський
|
3
|
Єпископосян Володимир Арустамович
|
3
|
Єреванська губернія
|
3
|
Єремєєв Валерій Миколайович
|
3
|
Єремєєва Олена
|
3
|
Єремія (Ференс)
|
3
|
Єресько Георгій Олексійович
|
3
|
Єрещенко Андрій (легкоатлет)
|
3
|
Zoysieae
|
3
|
Zefir.
|
3
|
Symphytum besseri
|
3
|
Tul.
|
3
|
Tragopogon borysthenicus
|
3
|
Trevir.
|
3
|
TriTe
|
3
|
Trifolium caucasicum
|
3
|
Triglochin maritimum
|
3
|
Triticum boeoticum
|
3
|
Trochulus
|
3
|
TsNIIMash
|
3
|
Tvi
|
3
|
Tom Everett
|
3
|
T︠S︡arit︠s︡ynskiĭ uezd (Russia)
|
3
|
UA-Football
|
3
|
USK 16
|
3
|
Ua House Records
|
3
|
Ukrainian records
|
3
|
Ukrainska Entomofaunistyka
|
3
|
Umbilicariales
|
3
|
Unionidae
|
3
|
Tortella fragilis
|
3
|
Tingidae
|
3
|
University of Toronto Press
|
3
|
The Dinner Party
|
3
|
Tapinoma melanocephalum
|
3
|
Targionia hypophylla
|
3
|
Tatra T6A5
|
3
|
Tayloria lingulata
|
3
|
Teen
|
3
|
Tenore contraltino
|
3
|
Tephritoidea
|
3
|
Tephroseris
|
3
|
The Irish Times
|
3
|
Timmia megapolitana
|
3
|
The Russian Review
|
3
|
The Seattle Times
|
3
|
The Village
|
3
|
The WB Television Network
|
3
|
Theatre World Award
|
3
|
Thymelicus
|
3
|
Thymus littoralis
|
3
|
Tilburg University
|
3
|
Tim Hunter
|
3
|
United States Holocaust Memorial Museum
|
3
|
Uzbekistan State Institute of Arts and Culture
|
3
|
ZD Awards
|
3
|
Westchester Hills Cemetery
|
3
|
Vladimir Smirnov
|
3
|
Volkerpsychologie
|
3
|
Voodoo Extreme 3D
|
3
|
W. W. Norton & Company
|
3
|
WB Electronics
|
3
|
WVC Dynamo Moscow
|
3
|
Wall.
|
3
|
Weihe
|
3
|
Weston
|
3
|
Vitebsk People's Art School
|
3
|
Whites Load
|
3
|
William Harry Evans
|
3
|
Wilmott
|
3
|
Wimm.
|
3
|
Wolfg.
|
3
|
Woronov
|
3
|
XV листопада (Пірасікаба)
|
3
|
Yamburgsky Uyezd
|
3
|
Yevgeni Gevorgyan
|
3
|
Vittad.
|
3
|
Vital Shlyappo
|
3
|
V.M.Ostapko
|
3
|
VentureBeat
|
3
|
V. Krecz.
|
3
|
VC Lokomotiv-Belogorie
|
3
|
VOB
|
3
|
VS Energy International
|
3
|
Valea Mare River
|
3
|
Varshavskij County
|
3
|
Vasily Sipovsky
|
3
|
Vasily Vladimirovich of Uglich
|
3
|
Verbascum laxum
|
3
|
Viscum austriacum
|
3
|
Verm.
|
3
|
Veronica taurica
|
3
|
Vertigo angustior
|
3
|
Vidlik Records
|
3
|
Vintage Books
|
3
|
Viola lavrenkoana
|
3
|
Violeae
|
3
|
Violoideae
|
3
|
Vis.
|
3
|
Pedicularideae
|
3
|
Pawl.
|
3
|
Іван Жевахов
|
3
|
Gagea paczoskii
|
3
|
Four Freedoms Award - Freedom of Speech
|
3
|
Fragariinae
|
3
|
Franciszek Poniatowski
|
3
|
Fresh Production Group
|
3
|
Freyhof
|
3
|
Friedrich Boie
|
3
|
Frullania jackii
|
3
|
Fumarieae
|
3
|
Gala Records
|
3
|
Fissidens rufulus
|
3
|
Galium xeroticum
|
3
|
Genicularia spirotaenia
|
3
|
Gennadi Karponosov
|
3
|
Gentiana utriculosa
|
3
|
Gentianella lingulata
|
3
|
Geoffroy
|
3
|
Georg Friedrich Treitschke
|
3
|
George Allen & Unwin
|
3
|
Formica fusca
|
3
|
Fissidens rivularis
|
3
|
Giorgio Baldizzone
|
3
|
Faculty of Humanities at the Jan Kazimierz University in Lviv
|
3
|
Euphorbia cretophila
|
3
|
Euphrasia taurica
|
3
|
Eupogodon apiculata
|
3
|
European Athletics
|
3
|
Eustachy Stanisław Sanguszko
|
3
|
F.K.Mey.
|
3
|
F.Weber
|
3
|
F. Bredikhin Award
|
3
|
Farinhate
|
3
|
Fissidens fontanus
|
3
|
Fayod
|
3
|
Fellow of Collegium Invisibile
|
3
|
Ferdinand Ochsenheimer
|
3
|
Festuca polesica
|
3
|
File viewer
|
3
|
Film Toaster Production
|
3
|
Filmweb.pl
|
3
|
Fimbristylis bisumbellata
|
3
|
Fiori
|
3
|
German Comic Con
|
3
|
Giraud
|
3
|
Esztergom County
|
3
|
Himantoglossum caprinum
|
3
|
Helminthora divaricata
|
3
|
Helmut Patzak
|
3
|
Hemprich
|
3
|
Heptageniidae
|
3
|
Herbert von Karajan Music Prize
|
3
|
Herbich
|
3
|
Herrich-Schäffer
|
3
|
Heymer
|
3
|
Holly Dale
|
3
|
Heli-Sport CH-7
|
3
|
Honck.
|
3
|
Honorary badge "For exemplary work in the field of health".
|
3
|
Honorary doctor of Brandeis University
|
3
|
Honored Worker of the Diplomatic Service of the Russian Federation
|
3
|
Hricak
|
3
|
Hyacinthaceae
|
3
|
Hydrobia
|
3
|
Hymeneliaceae
|
3
|
Helianthemum ovatum
|
3
|
Helena Tekla Ossolińska
|
3
|
Gizmodo
|
3
|
Grande
|
3
|
Gladkova
|
3
|
Gogol Theatre
|
3
|
Golden Joystick Awards
|
3
|
Gomphidae
|
3
|
Goniolimon rubellum
|
3
|
Gooden.
|
3
|
Grand Duke Ferdinand III, Grand Duke of Tuscany
|
3
|
Grand Mistress of the Order the Starry Cross
|
3
|
Greenwood Publishing Group
|
3
|
Helena Sanguszko
|
3
|
Gregory Itzin
|
3
|
Grodno and Vawkavysk eparchy
|
3
|
Guimbal Cabri G2
|
3
|
Gyllenhal
|
3
|
Gáyer
|
3
|
Hatice Sultan
|
3
|
Headland
|
3
|
Hedysarum ucrainicum
|
3
|
Heinz Award
|
3
|
Euphemia of Masovia
|
3
|
Eskapism
|
3
|
Hyphoraia aulica
|
3
|
CreateSpace
|
3
|
Computerworld
|
3
|
Core eudicots
|
3
|
Coreopsideae
|
3
|
Corispermoideae
|
3
|
Cortusa matthioli
|
3
|
Cosmic Call
|
3
|
Crambe mitridatis
|
3
|
Crasna River
|
3
|
Cribridorcadion
|
3
|
Comic Con Germany
|
3
|
Crocus City Hall
|
3
|
Crombie Film
|
3
|
Cyclamen coum
|
3
|
Cynodonteae
|
3
|
Cynoglosseae
|
3
|
Czerep.
|
3
|
D.Hawksw.
|
3
|
DF Helicopters DF334
|
3
|
Computer Gaming World
|
3
|
Comedy Club Ukraine
|
3
|
Daniel Dae Kim
|
3
|
Chrtek
|
3
|
Cepaea
|
3
|
Cephalaria litvinovii
|
3
|
Cerastium pseudobulgaricum
|
3
|
Cerasus klokovii
|
3
|
Cerna River
|
3
|
Charpentier
|
3
|
Chondrinidae
|
3
|
Christian Friedrich Freyer
|
3
|
Church of the Visitation in Saint Petersburg
|
3
|
Coluteocarpeae
|
3
|
Cicaré CH-12
|
3
|
Cimetière parisien de Thiais
|
3
|
Cinclidotus aquaticus
|
3
|
Circaea intermedia
|
3
|
City of Nottingham
|
3
|
Cladophoropsis membranacea
|
3
|
Clausiliidae
|
3
|
Cleveringa chair
|
3
|
Colpocyclops
|
3
|
DVB-S
|
3
|
Dark Side
|
3
|
Erysimum cretaceum
|
3
|
Elbewerft Boizenburg GmbH
|
3
|
Eagle Helicycle
|
3
|
Eastside Records
|
3
|
Echinophora sibthorpiana
|
3
|
Echinops
|
3
|
EcoTown (сайт)
|
3
|
Ectocarpus siliculosus
|
3
|
Eduard Friedrich Eversmann
|
3
|
Elbewerft Boizenburg
|
3
|
Elisa Radziwill
|
3
|
Dysphania
|
3
|
Elżbieta Szydłowiecka
|
3
|
Emma of Hauteville
|
3
|
Encyrtus
|
3
|
Encyrtus clavicornis
|
3
|
Engadget
|
3
|
Eocenomyrma ukrainica
|
3
|
Epic Games Store
|
3
|
Eremogone micradenia
|
3
|
Erucastrum cretaceum
|
3
|
EBSCO
|
3
|
Durnovo
|
3
|
David Semel
|
3
|
Dianthus lanceolatus
|
3
|
De Not.
|
3
|
Deep Forest
|
3
|
Delaroche
|
3
|
Delphinium pallasii
|
3
|
Delphinium sergii
|
3
|
Dendro dreams
|
3
|
Diachrysia zosimi
|
3
|
Dianthus bessarabicus
|
3
|
Diaptomidae
|
3
|
Dunal
|
3
|
Dimitrievsky cemetery
|
3
|
Diocese of Bjørgvin
|
3
|
Diocese of Vladimir and Suzdal
|
3
|
Diphelypaea coccinea
|
3
|
DirectShow
|
3
|
Discoverer of asteroids
|
3
|
Doctorate in History
|
3
|
Donskoy Monastery
|
3
|
Draparnaud
|
3
|
Hypatopa
|
3
|
Hübner
|
3
|
Pawel Roman Sanguszko
|
3
|
Moskva.FM
|
3
|
Modern Library
|
3
|
Mormo maura
|
3
|
Moscow
|
3
|
Moscow Academic Art Liceum
|
3
|
Moscow Polytechnic University
|
3
|
Moscow State Forest University
|
3
|
Moscow State Institute of Radio-engineering Electronics and Automation
|
3
|
Moscow State University of Food Production
|
3
|
Mount Sinai Memorial Park Cemetery
|
3
|
Miq.
|
3
|
Movies tape
|
3
|
Muhl.
|
3
|
Mukachevo.net
|
3
|
Murr
|
3
|
Music Box (телеканал)
|
3
|
Myocardial rupture
|
3
|
Myrmica ruginodis
|
3
|
NEWSru.ua
|
3
|
Miridae
|
3
|
Minuartia thyraica
|
3
|
Natalia Dubova
|
3
|
Member of the Prussian House of Lords
|
3
|
Macmillan Inc.
|
3
|
Mail.Ru Group
|
3
|
Mannerheim
|
3
|
Maria Anna d'Asburgo-Lorena
|
3
|
Mashable
|
3
|
Masterwort
|
3
|
Medicago saxatilis
|
3
|
Meinsh.
|
3
|
Member of the Senate of the Republic of Poland
|
3
|
Minuartia taurica
|
3
|
Merodon
|
3
|
Merr.
|
3
|
Mia donna
|
3
|
Michahelles
|
3
|
Mikhaïl Peterson
|
3
|
Military Academy for Logistics
|
3
|
Mind.ua
|
3
|
Minuartia euxina
|
3
|
Minuartia pauciflora
|
3
|
NHK Trophy
|
3
|
National-Democratic Party
|
3
|
MANU
|
3
|
P.D.Sell
|
3
|
Ornithogalum kochii
|
3
|
Ornithogalum ponticum
|
3
|
Orthodox file manager
|
3
|
Orthothecium rufescens
|
3
|
Osmundea hybrida
|
3
|
Osten-Sacken
|
3
|
Otites artemisetorum
|
3
|
Otto Friedrich Müller
|
3
|
P.Delforge
|
3
|
OpenDemocracy
|
3
|
P.W.Ball
|
3
|
P. Kumm.
|
3
|
Palamocladium euchloron
|
3
|
Paralympic bronze medal
|
3
|
Parmeliella triptophylla
|
3
|
Pasargad County
|
3
|
Pathé Records
|
3
|
Paul Kummer
|
3
|
Paularis Music Group
|
3
|
Oreochloa disticha
|
3
|
Onosma polyphylla
|
3
|
Nebelhorn Trophy
|
3
|
Nikolai Perovski
|
3
|
Neckera menziesii
|
3
|
Nectaroscordum bulgaricum
|
3
|
Nematopogon
|
3
|
Neotinea tridentata
|
3
|
New American Library
|
3
|
New Jewish Cemetery
|
3
|
Nieuwl.
|
3
|
Nigritella carpatica
|
3
|
Nine Network
|
3
|
Onosma macrochaeta
|
3
|
Nord
|
3
|
Norddeutscher Rundfunk
|
3
|
Norsemen
|
3
|
Novak
|
3
|
Novomiske Cemetery, Kremenchuk
|
3
|
Novosibirsk Aircraft Production Association
|
3
|
Novus
|
3
|
Nymphalis
|
3
|
Oberon Prophet
|
3
|
MUFFTRAIN
|
3
|
Lycaena
|
3
|
Hürriyet
|
3
|
Julia Lubomirska
|
3
|
Jadwiga of Masovia
|
3
|
Jean-Pierre Thiollet
|
3
|
Jessy Schram
|
3
|
Jewish Socialist Workers Party
|
3
|
Johann Andreas Benignus Bergsträsser
|
3
|
Johann Wilhelm Meigen
|
3
|
Jordanien
|
3
|
Journal of the Marine Biological Association of the United Kingdom
|
3
|
Jumghur
|
3
|
Jack Bender
|
3
|
Juncellus pannonicus
|
3
|
Jurinea brachycephala
|
3
|
Jurinea paczoskiana
|
3
|
KSG Agro
|
3
|
Kamerny Theatre
|
3
|
Kanal D
|
3
|
Karl Ernst von Baer medal
|
3
|
Katarzyna Tomicka
|
3
|
Jacob Hubner
|
3
|
Izabela Elżbieta Morsztyn
|
3
|
Kensai Cemetery
|
3
|
ITTF турніри
|
3
|
III літні Всеукраїнські спортивні ігри 2007
|
3
|
IRAM
|
3
|
ISD Track Team
|
3
|
ISO 9001:2015
|
3
|
ISS Expedition Commander
|
3
|
ISU Junior Grand Prix in Poland
|
3
|
ISport.ua
|
3
|
ITC
|
3
|
I літні Всеукраїнські спортивні ігри 1999
|
3
|
Ivan Yankovsky
|
3
|
Ibis (journal)
|
3
|
Illusions
|
3
|
Imperial Novorossiysk University
|
3
|
Institute of Contemporary Art
|
3
|
Institute of Linguistics of the Russian Academy of Sciences
|
3
|
Institute of Oriental Manuscripts of the Russian Academy of Sciences
|
3
|
Intelsat 904
|
3
|
Interrex
|
3
|
Ivan Vladimirovich of Serpukhov
|
3
|
Kay Panabaker
|
3
|
Keyserling
|
3
|
Lux perpetua
|
3
|
Lifehacker.com
|
3
|
Leistus baenningeri
|
3
|
Lemnaceae
|
3
|
Lemonia
|
3
|
Lemoniidae
|
3
|
Leonid Vereshchagin
|
3
|
Leonova
|
3
|
Lepeletier
|
3
|
LiRoom
|
3
|
Linaria bessarabica
|
3
|
Lathyrus transsilvanicus
|
3
|
Lindb.
|
3
|
Linum czerniaevii
|
3
|
List of libraries damaged during World War II
|
3
|
Lloyd
|
3
|
Lobaria amplissima
|
3
|
Love Radio
|
3
|
Lovetsky
|
3
|
Ludwigia palustris
|
3
|
Ludwika Maria Poniatowska
|
3
|
Laurentius Cemetery
|
3
|
Lacépède
|
3
|
Kharghochok
|
3
|
Kraatz
|
3
|
Kikinda
|
3
|
KillDisk
|
3
|
Klinge
|
3
|
Koeleria biebersteinii
|
3
|
Konstancja Poniatowska
|
3
|
Konstanty Jacek Lubomirski
|
3
|
Kotl.
|
3
|
Kottelat
|
3
|
Krascheninnikovia ceratoides
|
3
|
Lacepède
|
3
|
Kreutz
|
3
|
Krylov
|
3
|
Krzesimir Dębski
|
3
|
Kursk Men's Gymnasium
|
3
|
Kursk province
|
3
|
Kwartalnik Historyczny
|
3
|
Kühner
|
3
|
LG Shchukina Psychological Institute
|
3
|
La Une
|
3
|
Іван Жеваго
|
3
|
Іван Забіла
|
3
|
Central Partnership
|
3
|
Беро Георгій Леонтійович
|
3
|
Берестовець (значення)
|
3
|
Берестовець (прізвище)
|
3
|
Берестянка мала
|
3
|
Берецьке уранове родовище
|
3
|
Бериславський історичний музей
|
3
|
Беркут-ВЛ
|
3
|
Бернард Авелідес
|
3
|
Бернацький Максим Іванович
|
3
|
Берізка (телесеріал)
|
3
|
Берендюга Віктор Федорович
|
3
|
Бесаліджа (футбольний клуб)
|
3
|
Бессонов Дмитро Сергійович
|
3
|
Бжедух
|
3
|
Бик Василь Олександрович
|
3
|
Бики (Дніпро)
|
3
|
Биков Борис Васильович
|
3
|
Биков Валерій Юхимович
|
3
|
Биков Микола Володимирович
|
3
|
Беренс Євген Андрійович
|
3
|
Березовчук Микола Данилович
|
3
|
Бикоріз Анатолій Йосипович
|
3
|
Бентофаг
|
3
|
Безшийко Тетяна (легкоатлетка)
|
3
|
Бекеша
|
3
|
Беклешов Олександр Андрійович
|
3
|
Бела Ковач (політик, 1960)
|
3
|
Бельгійська королівська академія медицини
|
3
|
Беляєв Юрій Вікторович
|
3
|
Бен Шеррок
|
3
|
Беннігсен
|
3
|
Берг Моріц Борисович
|
3
|
Березовський Віктор Борисович
|
3
|
Бердичев
|
3
|
Бердянське лісове господарство
|
3
|
Бережанське педагогічне училище
|
3
|
Бережанський став
|
3
|
Бережной Юрій Анатолійович
|
3
|
Березанівка (платформа)
|
3
|
Березине (значення)
|
3
|
Березине (прізвище)
|
3
|
Березнегуватська районна лікарня
|
3
|
Биков Олексій Олександрович
|
3
|
Биків (значення)
|
3
|
Безруков Віталій Сергійович
|
3
|
Бовдур Вадим Васильович
|
3
|
Блукачі (тетералогія)
|
3
|
Блюдницькі
|
3
|
Бліхар Василь Євгенович
|
3
|
Бней-Бріт
|
3
|
Боберський Олег Володимирович
|
3
|
Бобик Іван Григорович
|
3
|
Бобков Юрій Миколайович
|
3
|
Бобринський Олексій Григорович
|
3
|
Богач Володимир Володимирович
|
3
|
Блуд Олександр Миколайович
|
3
|
Богдан Любов Яківна
|
3
|
Богдан Сінкевич
|
3
|
Богданов Олександр (легкоатлет)
|
3
|
Богданович Олександр Володимирович
|
3
|
Богданович Петро Григорович
|
3
|
Богодух Ігор Олександрович
|
3
|
Боголюбов Володимир Іванович
|
3
|
Богородицький повіт
|
3
|
Блудні діти
|
3
|
Блонський Юрій Петрович
|
3
|
Биків (прізвище)
|
3
|
Битва під Простками
|
3
|
Билинець довгоногий
|
3
|
Бирладяни
|
3
|
Бистрик (значення)
|
3
|
Бистрик (прізвище)
|
3
|
Битва за Бєлгород
|
3
|
Битва за Москву (фільм)
|
3
|
Битва під Бичиною
|
3
|
Битва під Грос-Єгерсдорфом
|
3
|
Битва під Турськом
|
3
|
Блищанівка (річка)
|
3
|
Битви сонечок
|
3
|
Битяк Юрій Прокопович
|
3
|
Биць Юрій Вікторович
|
3
|
Бич Божий (фільм)
|
3
|
Благі наміри
|
3
|
Блажчук Анастасія Сергіївна
|
3
|
Блакитні
|
3
|
Бланк Олександр Ісаакович
|
3
|
Блед (хокейний клуб)
|
3
|
Безуглий Гаррі Зіновійович
|
3
|
Безпечна (прізвище)
|
3
|
Богунісьєн
|
3
|
Балаклійська сотня
|
3
|
Базионім
|
3
|
Базін Сергій Миколайович
|
3
|
Байда Світлана Іванівна
|
3
|
Байки
|
3
|
Бакай Олексій Анатолійович
|
3
|
Бакланов Георгій Андрійович
|
3
|
Баку 2018
|
3
|
Бакуменко Олександр Іванович
|
3
|
Балашов Віктор (легкоатлет)
|
3
|
Бадаєв Фелікс Микитович
|
3
|
Балка Водяна
|
3
|
Балка Золота
|
3
|
Балка Прибалок
|
3
|
Бало Олександр Олексійович
|
3
|
Балух Ігор Ігорович
|
3
|
Балух Василь Олексійович
|
3
|
Бандитський Петербург
|
3
|
Банченко Микола (легкоатлет)
|
3
|
Базика Анатолій Павлович
|
3
|
Баданов Василь Михайлович
|
3
|
Банщиков Геннадій Іванович
|
3
|
БРДМ-2РХБ
|
3
|
Атлантас (футбольний клуб)
|
3
|
Атлантіс (футбольний клуб)
|
3
|
Аудієнція (телепрограма)
|
3
|
Афанасьєва Мар'яна Володимирівна
|
3
|
Афіпсипське сільське поселення
|
3
|
Ахмед Сарихаліл
|
3
|
БК «Говерла»
|
3
|
БМД-2К
|
3
|
БУВР нижнього Дніпра
|
3
|
Бадаликське кладовище
|
3
|
Бабак Володимир Петрович
|
3
|
Бабанський Пилип Дмитрович
|
3
|
Бабич Данило Максимович
|
3
|
Бабуся (фільм, 2010)
|
3
|
Бабій Іван Миколайович
|
3
|
Бавструк Микола Федорович
|
3
|
Багач Микола Олександрович
|
3
|
Багряний колір снігопаду
|
3
|
Бадагов Володимир Федорович
|
3
|
Банченський монастир
|
3
|
Баранов Олександр Андрійович
|
3
|
Безпечна (значення)
|
3
|
Бегалін Нартай Мажитович
|
3
|
Бахмутський шлях
|
3
|
Бачинський Валерій Йосипович
|
3
|
Бачинський Олександр Йосипович
|
3
|
Бачинські
|
3
|
Бачурський Сергій Костянтинович
|
3
|
Башкирицька волость
|
3
|
Бевз Григорій Петрович
|
3
|
Бега Федот Федотович
|
3
|
Бегма Володимир Володимирович (молодший)
|
3
|
Бахматюк
|
3
|
Беденюк Анатолій Дмитрович
|
3
|
Бежецький повіт
|
3
|
Безбожний Анатолій Данилович
|
3
|
Бездіж
|
3
|
Безименна Анна (легкоатлетка)
|
3
|
Безкровний Василь
|
3
|
Безніс Павло Сергійович
|
3
|
Безпалий Василь Григорович
|
3
|
Безпалий Олександр Сергійович
|
3
|
Бахмутська улоговина
|
3
|
Бахит Кенжеєв
|
3
|
Баранов Юрій Михайлович
|
3
|
Бартош Головацький
|
3
|
Барановичі (футбольний клуб)
|
3
|
Барашево
|
3
|
Барвінківський виступ
|
3
|
Барзанд (Іран)
|
3
|
Барнаульський повіт
|
3
|
Бароянц Сетрак Михайлович
|
3
|
Бартенєв Олександр Володимирович
|
3
|
Бартків Євген Григорович
|
3
|
Барцевич Станіслав Карлович
|
3
|
Бахарєв Михайло Олексійович
|
3
|
Барченко-Ємельянов Іван Павлович
|
3
|
Басанець Віталій Васильович
|
3
|
Бастардо магарацький
|
3
|
Баталпашинський відділ
|
3
|
Батальний живопис
|
3
|
Батинська битва
|
3
|
Батумська вулиця (Дніпро)
|
3
|
Батусов Дмитро Костянтинович
|
3
|
Баумгартен Микола Олександрович
|
3
|
Богородіченко Сергій Анатолійович
|
3
|
Богуслав Шеффер
|
3
|
Аталамія Спатиза
|
3
|
Бурачок Котова
|
3
|
Булгакова Олена Сергіївна
|
3
|
Булищенко Тетяна Вікторівна
|
3
|
Бульба Володимир
|
3
|
Бульбокомиш морський
|
3
|
Бульвар Богдана Хмельницького (Харків)
|
3
|
Бундук
|
3
|
Буняк Володимир Сергійович
|
3
|
Бур'яни України (визначник-довідник)
|
3
|
Бурачок голоножковий
|
3
|
Булгаков Микола Опанасович
|
3
|
Бурдук Віктор Іванович
|
3
|
Бурдуленко Софія (легкоатлетка)
|
3
|
Бурею Іван Степанович
|
3
|
Бурий Олександр Васильович
|
3
|
Бурлаков Віктор Михайлович
|
3
|
Бурлуцький (станція)
|
3
|
Бурсацький міст
|
3
|
Буряк Борис Іванович
|
3
|
Булгаков Павло Ілліч
|
3
|
Булат-АМТ
|
3
|
Буряк Михайло Іванович
|
3
|
Будник Андрій Іванович
|
3
|
Будашкін Микола Павлович
|
3
|
Будзьма беларусамі!
|
3
|
Будимир
|
3
|
Будинок-фантом у придане
|
3
|
Будинок Міської думи (Харків)
|
3
|
Будинок вчених (Київ)
|
3
|
Будинок відпочинку
|
3
|
Будинок на холодному ключі
|
3
|
Будняк Іван Сергійович
|
3
|
Булавний
|
3
|
Будпромисловість
|
3
|
Будьте напоготові, Ваша Високість!
|
3
|
Будівельна індустрія
|
3
|
Будівля школи
|
3
|
Бужанка (значення)
|
3
|
Бужанка (прізвище)
|
3
|
Буковинська державна фінансова академія
|
3
|
Буковинський державний фінансово-економічний університет
|
3
|
Буківнянське городище
|
3
|
Буряк Валентин Порфирович
|
3
|
Буслов Петро Вікторович
|
3
|
Бугаєвська Людмила Іванівна
|
3
|
Бій (мультфільм)
|
3
|
Бібліотека-філія № 11 (смт Новоозерне)
|
3
|
Бібліотека-філія № 1 імені М. Островського (Євпаторія)
|
3
|
Бібрецький повіт
|
3
|
Біг (фільм)
|
3
|
Біг на 300 метрів
|
3
|
Біг на 5 кілометрів
|
3
|
Бідна Liz
|
3
|
Бідненко Олександр Іванович
|
3
|
Бій під Конотопом вересень 1941 року
|
3
|
Бєлокуров Леонід Анатолійович
|
3
|
Бійський повіт
|
3
|
Біла-Тіунова Любов Романівна
|
3
|
Біла Гора (значення)
|
3
|
Біла Гора (прізвище)
|
3
|
Біла акація (оперета)
|
3
|
Біла тінь (фільм, 1979)
|
3
|
Білецький Стефан Петрович
|
3
|
Білий (водоспад)
|
3
|
Білий Володимир Якович
|
3
|
Бєляєва Валентина Юхимівна
|
3
|
Бєлоглазова Антоніна Олександрівна
|
3
|
Бут Андрій
|
3
|
Бухгалтерський облік і аудит
|
3
|
Бутаков Іван Миколайович
|
3
|
Бутенко Валерій Павлович
|
3
|
Бутенко Олександр Андрійович
|
3
|
Бутман Ігор Михайлович
|
3
|
Бутурліни
|
3
|
Бутурліновський район
|
3
|
Бутурлінський район
|
3
|
Бутханов Борис Володимирович
|
3
|
Буцко Юрій Маркович
|
3
|
Бєлов Олег Олександрович (актор)
|
3
|
Бучацьке медичне училище
|
3
|
Бучачагрохлібпром
|
3
|
Бучинський Богдан Антонович
|
3
|
Бучок (хребет)
|
3
|
Бюро Української Кіножурналістики
|
3
|
Бєланова Ганна Сергіївна
|
3
|
Бєлгород-Курський
|
3
|
Бєлгородська дирекція Південно-Східної залізниці
|
3
|
Бєлов Олег Олександрович
|
3
|
Будапешті ВСК
|
3
|
Буганов Віктор Іванович
|
3
|
Богуславський гуманітарний коледж імені І. С. Нечуя-Левицького
|
3
|
Борисенко Борислав Анатолійович
|
3
|
Борзнянський державний сільськогосподарський технікум
|
3
|
Борзуков Дмитро
|
3
|
Борис Карлаш-Вербицький
|
3
|
Борис Книженко
|
3
|
Борис Кудрявцев
|
3
|
Борис Лук'янов
|
3
|
Борис Райтшустер
|
3
|
Борисевич Іван Христианович
|
3
|
Борисенко Микола Федорович
|
3
|
Борзаківський Микола Дмитрович
|
3
|
Борисов Володимир Олександрович
|
3
|
Борисов Петро Іванович
|
3
|
Борисова Зінаїда Дмитрівна
|
3
|
Борисоглєбський повіт
|
3
|
Борисфен (журнал)
|
3
|
Борисюк Андрій Віталійович
|
3
|
Боровський Станіслав Казимирович
|
3
|
Боровські
|
3
|
Борзенський повіт
|
3
|
Борачок Северин Юліанович
|
3
|
Бородокін Станіслав Юрійович
|
3
|
Бойові плавці
|
3
|
Богушівка (значення)
|
3
|
Богушівка (прізвище)
|
3
|
Божена Попьолек
|
3
|
Боженко Олександр Гаврилович
|
3
|
Бойко Валерій Володимирович
|
3
|
Бойко Ольга Анатоліївна
|
3
|
Бойківський стиль
|
3
|
Бойм Олександр Соломонович
|
3
|
Боково-Хрустальський вугленосний район
|
3
|
Боратин (прізвище)
|
3
|
Боксери (фільм)
|
3
|
Болгар (річка)
|
3
|
Болебрух Анатолій Григорович
|
3
|
Болонська академія наук
|
3
|
Бондар (прізвище)
|
3
|
Бондар Іван Іванович (футбольний арбітр)
|
3
|
Бондаренко (легкоатлетка)
|
3
|
Бондін Іван Андрійович
|
3
|
Боратин (значення)
|
3
|
Бородай Світлана Миколаївна
|
3
|
Бородін Василь Анатолійович
|
3
|
Бугаков Олег Петрович
|
3
|
Брониця (прізвище)
|
3
|
Братунь Андрій Лукич
|
3
|
Бредіс Олександр Євгенович
|
3
|
Брендбук
|
3
|
Бржеський Вітольд Чеславович
|
3
|
Бригадна вулиця
|
3
|
Броварська центральна районна лікарня
|
3
|
Бровін Костянтин Петрович
|
3
|
Брониця (значення)
|
3
|
Бруклінський коледж
|
3
|
Братські узи
|
3
|
Брусинець
|
3
|
Брюханов Микола Павлович
|
3
|
Брянківський завод бурового обладнання
|
3
|
Брячислав Василькович (князь Ізяславського-вітебський)
|
3
|
Брідок (Лисянський район)
|
3
|
Бубенцов Андрій Володимирович
|
3
|
Бублик Роман Анатолійович
|
3
|
Бубон Віталій Степанович
|
3
|
Бугай Олександр Аркадійович
|
3
|
Братто
|
3
|
Братський монастир (Київ)
|
3
|
Боротьба триває
|
3
|
Ботанічні заказники Тернопільської області
|
3
|
Борохов (хокейний клуб, Чернівці)
|
3
|
Борш Руслан Віталійович
|
3
|
Борщевський Василь Митрофанович
|
3
|
Борщівник карпатський
|
3
|
Борідник Прейса
|
3
|
Борідько Федір Петрович
|
3
|
Боссе Гуальтьєр Антонович
|
3
|
Ботанический журнал
|
3
|
Бохановський Павло Петрович
|
3
|
Братське уранове родовище
|
3
|
Боцман (фільм)
|
3
|
Брагінець Андрій Сергійович
|
3
|
Бражник Володимир (легкоатлет)
|
3
|
Бразговка Ірина Володимирівна
|
3
|
Бразильська академія наук
|
3
|
Бразільєнсе
|
3
|
Брайт Букс
|
3
|
Бранковичі
|
3
|
Брати Карамазови (телесеріал)
|
3
|
Атемасова Тетяна Андріївна
|
3
|
Астров Микола Іванович
|
3
|
Іван Козак
|
3
|
Ісайкіна Анна Леонардівна
|
3
|
Іоффе Адольф Абрамович
|
3
|
Ірапуато
|
3
|
Ірина Гергель
|
3
|
Ірина Павленко
|
3
|
Ірина Сказіна
|
3
|
Ірина Токарчук
|
3
|
Іроні (Ашдод)
|
3
|
Ісай Іван Федорович
|
3
|
Ісаківське водосховище
|
3
|
Іоник (архітектура)
|
3
|
Ісаєв (телесеріал)
|
3
|
Ісаєв Олександр Вікторович
|
3
|
Ісаєва Зоя Олексіївна
|
3
|
Іскра (жіночий футбольний клуб, Запоріжжя)
|
3
|
Іскрівка (Якимівський район)
|
3
|
Іслам Казієв
|
3
|
Ісраель ба-Алія
|
3
|
Історико-культурний заповідник
|
3
|
Іосіф Єрмольєв
|
3
|
Іоланта (опера)
|
3
|
Історія мови
|
3
|
Інтеркас (футбольний клуб)
|
3
|
Інститут сходознавства АН СРСР
|
3
|
Інститут сходознавства імені А. Ю. Кримського НАН України
|
3
|
Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору
|
3
|
Інститут технічної механіки
|
3
|
Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського
|
3
|
Інститут урології та нефрології АМН України
|
3
|
Інститут історії НАН Білорусі
|
3
|
Інтеркас (Київ)
|
3
|
Інтерконтинентальний кубок з боротьби 2014
|
3
|
Іов (Кресович)
|
3
|
Інтерлялька
|
3
|
Інфлянтський воєвода
|
3
|
Інший (фільм, 1989)
|
3
|
Інь-Ян (гурт)
|
3
|
Іоан-Ієронім Липницький
|
3
|
Іоан I Жолдя
|
3
|
Іоанн (Вендланд)
|
3
|
Іоанн Маврокордат
|
3
|
Іоасаф (архімандрит Печерський)
|
3
|
Історичне кіно
|
3
|
Ісус, син Бога живого (фільм)
|
3
|
Інститут розвитку регіональної преси
|
3
|
Автентика
|
3
|
Авантаж-Політехнік (баскетбольний клуб)
|
3
|
Авдалян Тамаз Бадрович
|
3
|
Аверін Дмитро Васильович
|
3
|
Авраменко Андрій Олександрович
|
3
|
Авраменко Владислав Володимирович
|
3
|
Авраменко Володимир Олександрович
|
3
|
Авринія
|
3
|
Австрійська армія
|
3
|
Автоматическая сварка
|
3
|
Авангард (Челябінськ)
|
3
|
Авторський
|
3
|
Автошлях C 050953
|
3
|
Автошлях О 0542
|
3
|
Автошлях О 0544
|
3
|
Автошлях Т 0702
|
3
|
Автошлях Т 1322
|
3
|
Автошлях Т 2323
|
3
|
Автошлях Т 2509
|
3
|
Авангард (футзальний клуб, Жовті Води)
|
3
|
Абісинія (Миколаїв)
|
3
|
Італійська академія виноградарства і виноробства
|
3
|
АПОП Кінарас
|
3
|
Ічнянська сотня
|
3
|
Іщенко Людмила (легкоатлетка)
|
3
|
Ія
|
3
|
Їжак Артем Савович
|
3
|
А людина грає на трубі
|
3
|
АДУК
|
3
|
АНС Півані
|
3
|
АПК-Інвест
|
3
|
АС Оулу
|
3
|
Абросимова Тамара Михайлівна
|
3
|
АСМК
|
3
|
АТВ
|
3
|
Аарне Лінна
|
3
|
Абизов Рустем Адільович
|
3
|
Абрагамсон Артур Адольфович
|
3
|
Абрам Блогерман
|
3
|
Абрамов Валентин Олексійович
|
3
|
Абрамов Микола Йосипович
|
3
|
Абросимов Павло Васильович
|
3
|
Інститут світової економіки і міжнародних відносин
|
3
|
Інститут реформ та розвитку Києва
|
3
|
Авіаційна вулиця (Дніпро)
|
3
|
Ігор Іванов
|
3
|
Іванова Олеся
|
3
|
Івашків Василь Михайлович
|
3
|
Івашківський спиртзавод
|
3
|
Іво Одровонж
|
3
|
Івченко Василь Миколайович
|
3
|
Ігнатьєв Ігор Сергійович
|
3
|
Ігнатій (Смола)
|
3
|
Ігнатій Мишка-Холоневський
|
3
|
Ігор Копилов
|
3
|
Іванова Надія Павлівна
|
3
|
Ігор Скіндер
|
3
|
Ігор Толстунов
|
3
|
Ігри доброї волі 1994
|
3
|
Ігри математики
|
3
|
Ігри ісламської солідарності 2017
|
3
|
Ідриця
|
3
|
Іду своїм курсом
|
3
|
Ізмайлов Сергій (легкоатлет)
|
3
|
Іванова Наталія Валентинівна
|
3
|
Іванов Сергій Васильович (художник)
|
3
|
Ізотов Володимир Вікторович
|
3
|
Іван Шеккер
|
3
|
Іван Козленко
|
3
|
Іван Косих
|
3
|
Іван Кучеренко
|
3
|
Іван Маркевич
|
3
|
Іван Романець
|
3
|
Іван Сауткін
|
3
|
Іван Семененко
|
3
|
Іван Терлецький
|
3
|
Іван Шмаков
|
3
|
Іванов Олександр Кузьмич
|
3
|
Іван Шоха
|
3
|
Іваненко Ігор Борисович
|
3
|
Іваницькі
|
3
|
Івано-Франківська єпархія Українського екзархату
|
3
|
Івано-Франківський професійний політехнічний ліцей
|
3
|
Івано-Франківський технікум фізичної культури
|
3
|
Іванов Євген Миколайович
|
3
|
Іванов Артем Вікторович
|
3
|
Іванов Віктор Борисович
|
3
|
Ізмарагд (видавництво)
|
3
|
Ізотов Едуард Костянтинович
|
3
|
Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України
|
3
|
Інститут гірничої механіки АН УРСР
|
3
|
Іновірці
|
3
|
Інсайтмедіа
|
3
|
Інсар
|
3
|
Інсарський повіт
|
3
|
Інститут Кеннана
|
3
|
Інститут Українського вільного козацтва імені Антона Кущинського
|
3
|
Інститут біржової діяльності
|
3
|
Інститут вугільних енерготехнологій НАН України
|
3
|
Інститут демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України
|
3
|
Іннокентій XI
|
3
|
Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України
|
3
|
Інститут експериментальної патології
|
3
|
Інститут загальної енергетики НАН України
|
3
|
Інститут культурології Національної академії мистецтв України
|
3
|
Інститут людини
|
3
|
Інститут літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України
|
3
|
Інститут металургії АН СРСР
|
3
|
Інститут прикладної фізики РАН
|
3
|
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України
|
3
|
Іновроцлавський воєвода
|
3
|
Інкубаційний період пташиних яєць
|
3
|
Ікаса (футбольний клуб)
|
3
|
Ільєнко Олексій Олексійович
|
3
|
Ікона Матері Божої Неустанної Помочі
|
3
|
Іл-22
|
3
|
Іллюшенко Валентин Григорович
|
3
|
Ілляшенко Олексій Володимирович
|
3
|
Іллірійський гусарський полк
|
3
|
Ільгам
|
3
|
Ільменітовий концентрат
|
3
|
Ільницький Руслан Якович
|
3
|
Ілюстрована історія України
|
3
|
Інженер-електрик
|
3
|
Імотскі (футбольний клуб)
|
3
|
Імператорський Всеросійський аероклуб
|
3
|
Імператорський Олександрівський ліцей
|
3
|
Імператорський віленський університет
|
3
|
Імперія під ударом (телесеріал)
|
3
|
Інгулеччина
|
3
|
Індорхокей
|
3
|
Індустріальна вулиця (Миколаїв)
|
3
|
Індустріальна група
|
3
|
Автошлях Т 2624
|
3
|
Аган (Радужний)
|
3
|
Астрагал білуватий
|
3
|
Антон Лукачович
|
3
|
Анна Середа
|
3
|
Анна Цуканова
|
3
|
Анна Ярославна (опера)
|
3
|
Аномалія (гурт)
|
3
|
Антикілер
|
3
|
Антикілер 2: Антитерор
|
3
|
Антиєврейські погроми у Російській імперії
|
3
|
Антон Азаров
|
3
|
Антон Сліпаков
|
3
|
Анкудинов Андрій Робертович
|
3
|
Антонова Людмила (легкоатлетка)
|
3
|
Антонова Олена Василівна
|
3
|
Антонюк Ірина Петрівна
|
3
|
Антонюк Денис Юрійович
|
3
|
Антоній Амфітеатров
|
3
|
Антоній Василь Дідушицький
|
3
|
Антоній Любомирський
|
3
|
Антоній Лянцкоронський
|
3
|
Анна Карамазофф
|
3
|
Анезький монастир
|
3
|
Ануфрієв Володимир Олександрович
|
3
|
Андрій Кондратюк
|
3
|
Андрій Антонович
|
3
|
Андрій Білоус
|
3
|
Андрій Герасимович Кондратьєв
|
3
|
Андрій Городецький (боксер)
|
3
|
Андрій Гребенюк
|
3
|
Андрій Гриненко
|
3
|
Андрій Губський
|
3
|
Андрій Кись
|
3
|
Андрій Литвиненко
|
3
|
Андрій Чурило (підкоморій)
|
3
|
Андрій Мостренко
|
3
|
Андрій Нестеренко
|
3
|
Андрій Павленко
|
3
|
Андрій Партика
|
3
|
Андрій Первозванний (броненосець)
|
3
|
Андрій Рожен
|
3
|
Андрій Романов
|
3
|
Андрій Смоляков
|
3
|
Андрій Тимошенко
|
3
|
Антоній Панкеєв
|
3
|
Анциферов Андрій Вадимович
|
3
|
Андроников Іраклій Луарсабович
|
3
|
Асоціація болгар України
|
3
|
Артеменко Людмила Михайлівна
|
3
|
Артоболевський Георгій Володимирович
|
3
|
Артьомін Дмитро Володимирович
|
3
|
Артюхов Валентин Михайлович
|
3
|
Археймар
|
3
|
Архів Російської академії наук
|
3
|
Асбест (місто)
|
3
|
Асоціація адвокатів України
|
3
|
Асоціація міні-футболу України
|
3
|
Артем Доллежаль
|
3
|
Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності
|
3
|
Асоціація платників податків України
|
3
|
Асоціація політичних психологів України
|
3
|
Асоціація сценографів України
|
3
|
Асоціація хірургів України
|
3
|
Аспект-Поліграф
|
3
|
Аспург
|
3
|
Астахов Сергій Валентинович
|
3
|
Астахов Сергій Віконтовіч
|
3
|
Артем Ткаченко
|
3
|
Артем Антонченко
|
3
|
Анімайовка
|
3
|
Аркадій
|
3
|
Аполлінарія
|
3
|
Апорт (пошукова система)
|
3
|
Апсолон Андрій Миколайович
|
3
|
Аптекар (роман)
|
3
|
Аргументы и Факты
|
3
|
Ардашников Наум Михайлович
|
3
|
Арена Рига
|
3
|
Аристов Віктор Федорович
|
3
|
Аркадій (Остальський)
|
3
|
Артем Аксененко
|
3
|
Арлам
|
3
|
Арманд Павло Миколайович
|
3
|
Армобетон
|
3
|
Арсенал (спортивно-тренувальна база)
|
3
|
Арсеній (Смоленець)
|
3
|
Арсеній Кіцмань
|
3
|
Арсіт
|
3
|
Арт-Вертеп
|
3
|
Артем (фільм)
|
3
|
Андрєєв Борис Федорович (футболіст)
|
3
|
Андреєв Володимир Олександрович
|
3
|
Агафонов Валерій Олексійович
|
3
|
Акімов Павло Іванович
|
3
|
Академія мистецтва НДР
|
3
|
Академія наук прикладної радіоелектроніки
|
3
|
Академія наук суднобудування України
|
3
|
Академія російського телебачення
|
3
|
Аква Юнайтед
|
3
|
Аккерманська каза
|
3
|
Акопов Едуард Тигранович
|
3
|
Акулінін Ігор Іванович
|
3
|
Акімова Наталія Валентинівна
|
3
|
Академічний театр
|
3
|
Аладько Вадим Олександрович
|
3
|
Албул
|
3
|
Алекс Куртцман
|
3
|
Александер фон Людерс
|
3
|
Александр Бохенський
|
3
|
Александр фон Кробатін
|
3
|
Александров Євген Євгенович
|
3
|
Алексєєв Віктор Ілліч
|
3
|
Академія зв'язку України
|
3
|
Академічне веслування на літній Універсіаді 2013 — двійка парна (жінки)
|
3
|
Аленін Юрій Павлович
|
3
|
Адам Красінський
|
3
|
Агнеса Антіохійська
|
3
|
Агнеш Сатмарі
|
3
|
Аграрний сектор України (сайт)
|
3
|
Аграрно-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії
|
3
|
Агровест (футбольний клуб)
|
3
|
Агрокапітал (футбольний клуб)
|
3
|
Агропродінвест
|
3
|
Агєєв Віктор Миколайович
|
3
|
Адам Станіславський
|
3
|
Академічне веслування на літній Універсіаді 2013 — двійка парна, легка вага (чоловіки)
|
3
|
Адамов Аркадій Григорович
|
3
|
Адамівське уранове родовище
|
3
|
Азаров Всеволод Борисович
|
3
|
Азер Ірина Абдуррезаевна
|
3
|
Азовкабель
|
3
|
Азово-Чорноморський басейн
|
3
|
Айседора Вулкан
|
3
|
Академічне веслування на літній Універсіаді 2013 — двійка без рульового (чоловіки)
|
3
|
Академічне веслування на літній Універсіаді 2013 — двійка парна, легка вага (жінки)
|
3
|
Алексєєв Олексій Петрович
|
3
|
Алла Криницина
|
3
|
Андреасян Сарік
|
3
|
Анастасія Острозька
|
3
|
Американський телевізійний сітком
|
3
|
Аметистова сережка (телесеріал)
|
3
|
Аморфа
|
3
|
Амурська осінь
|
3
|
Амурський округ
|
3
|
Амшинська Олена Борисівна
|
3
|
Анастасія Касілова
|
3
|
Анастасія Крачковська
|
3
|
Анастасія Рюриківна
|
3
|
Амелін Олександр Іванович
|
3
|
Анастасія Філенко
|
3
|
Анатолій (Станкевич)
|
3
|
Анатолій Грачов
|
3
|
Анатолій Моторний
|
3
|
Андерегг Олена Фердінандовна
|
3
|
Анджей Міхал Куропатніцький
|
3
|
Анджей Хира
|
3
|
Андраш Баторі
|
3
|
Андре Марті
|
3
|
Америка має талант
|
3
|
Амвросієвський вугленосний район
|
3
|
Алла Мещерякова
|
3
|
Альфа (спецпідрозділ)
|
3
|
Алла Сєрова
|
3
|
Алла Юганова
|
3
|
Алмазно-Мар'ївський вугленосний район
|
3
|
Алтайська вулиця
|
3
|
Алфімов Артем Юрійович
|
3
|
Алчевський історичний музей
|
3
|
Альтанка вітрів
|
3
|
Альтернатива (мультфільм)
|
3
|
Альянс (футбольний клуб, Київ)
|
3
|
Амвросій (Єрмаков)
|
3
|
Алін Стойка
|
3
|
Аліна Горлова
|
3
|
Аліна Шинкаренко
|
3
|
Аліса Гур'єва
|
3
|
Аліса Павловська
|
3
|
Алісова Ніна Ульяновна
|
3
|
Аліція Омельчук
|
3
|
Амаду Мамадаков
|
3
|
Амальрік Андрій Олексійович
|
3
|
Central Sports Club of the Armed Forces of Ukraine
|
3
|
Centaurea ternopoliensis
|
3
|
Білик Андрій Мусійович
|
3
|
1620-ті в Шотландії
|
3
|
1620-ті в Папській державі
|
3
|
1620-ті в Пруссії
|
3
|
1620-ті в Росії
|
3
|
1620-ті в Сан-Марино
|
3
|
1620-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1620-ті в Франції
|
3
|
1620-ті в Швейцарії
|
3
|
1620-ті в Швеції
|
3
|
1640-ті в Португалії
|
3
|
1620-ті в Османській імперії
|
3
|
1656 в Україні
|
3
|
1659 в Україні
|
3
|
1664 в Україні
|
3
|
1666 в Україні
|
3
|
168-ма стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
1682 в Україні
|
3
|
1683 в Україні
|
3
|
1687 в Україні
|
3
|
1620-ті в Острові Мен
|
3
|
1620-ті в Нідерландах
|
3
|
1691 в Україні
|
3
|
1620-ті в Ірландії
|
3
|
1560-ті в Швейцарії
|
3
|
1560-ті в Швеції
|
3
|
1560-ті в Шотландії
|
3
|
159 км (зупиночний пункт)
|
3
|
16-й гвардійський винищувальний авіаційний полк
|
3
|
16-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
160 км
|
3
|
161-ша стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
1620-ті в Іспанії
|
3
|
1620-ті в Норвегії
|
3
|
1620-ті в Австрії
|
3
|
1620-ті в Англії
|
3
|
1620-ті в Андоррі
|
3
|
1620-ті в Болгарії
|
3
|
1620-ті в Гернсі
|
3
|
1620-ті в Данії
|
3
|
1620-ті в Данії-Норвегії
|
3
|
1620-ті в Джерсі
|
3
|
1620-ті в Мальті
|
3
|
1688 в Україні
|
3
|
1699 в Україні
|
3
|
1560-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1910-ті в Західній Україні
|
3
|
1898 в Україні
|
3
|
1899 в Україні
|
3
|
18 км (значення)
|
3
|
18 км (прізвище)
|
3
|
19-та танкова дивізія (СРСР)
|
3
|
1902 в Україні
|
3
|
1905 в Україні
|
3
|
1910-ті в Білорусі
|
3
|
1910-ті в Тернополі
|
3
|
1895 в Україні
|
3
|
1910-ті в Україні
|
3
|
1910-ті в Фінляндії
|
3
|
1912 в Україні
|
3
|
1913 в Україні
|
3
|
1925 у театрі
|
3
|
1926 в Україні
|
3
|
193?
|
3
|
1943 в Україні
|
3
|
1897 в Україні
|
3
|
1891 у науці
|
3
|
1702 в Україні
|
3
|
1784 у науці
|
3
|
1703 в Україні
|
3
|
1707 в Україні
|
3
|
1708 в Україні
|
3
|
1712 в Україні
|
3
|
1713 в Україні
|
3
|
1759 у науці
|
3
|
176-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
1783 у науці
|
3
|
179-й винищувальний авіаційний полк
|
3
|
189-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
1790-ті в Монако
|
3
|
17 км
|
3
|
1836 у науці
|
3
|
186-та стрілецька дивізія (Полярна)
|
3
|
1870 в Україні
|
3
|
1871 у науці
|
3
|
1879 в Україні
|
3
|
1881 в Україні
|
3
|
1882 у науці
|
3
|
1560-ті в Франції
|
3
|
1560-ті в Сан-Марино
|
3
|
1944 у Івано-Франківській області
|
3
|
1470-ті в Монгольській імперії
|
3
|
1470-ті в Андоррі
|
3
|
1470-ті в Арагоні
|
3
|
1470-ті в Болгарії
|
3
|
1470-ті в Гернсі
|
3
|
1470-ті в Джерсі
|
3
|
1470-ті в Кальмарській унії
|
3
|
1470-ті в Кастилії
|
3
|
1470-ті в Молдовському князівстві
|
3
|
1470-ті в Наваррі
|
3
|
1470-ті в Австрії
|
3
|
1470-ті в Османській імперії
|
3
|
1470-ті в Острові Мен
|
3
|
1470-ті в Папській державі
|
3
|
1470-ті в Польщі
|
3
|
1470-ті в Португалії
|
3
|
1470-ті в Сан-Марино
|
3
|
1470-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1470-ті в Франції
|
3
|
1470-ті в Англії
|
3
|
1470-ті в Ірландії
|
3
|
1470-ті в Шотландії
|
3
|
1460-ті в Наваррі
|
3
|
1460-ті в Арагоні
|
3
|
1460-ті в Болгарії
|
3
|
1460-ті в Гернсі
|
3
|
1460-ті в Джерсі
|
3
|
1460-ті в Кальмарській унії
|
3
|
1460-ті в Кастилії
|
3
|
1460-ті в Молдовському князівстві
|
3
|
1460-ті в Монгольській імперії
|
3
|
1460-ті в Османській імперії
|
3
|
1470-ті в Georgia (country)
|
3
|
1460-ті в Острові Мен
|
3
|
1460-ті в Папській державі
|
3
|
1460-ті в Польщі
|
3
|
1460-ті в Португалії
|
3
|
1460-ті в Сан-Марино
|
3
|
1460-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1460-ті в Франції
|
3
|
1460-ті в Швейцарії
|
3
|
1460-ті в Шотландії
|
3
|
1470-ті в Швейцарії
|
3
|
147 км
|
3
|
1560-ті в Росії
|
3
|
1560-ті в Данії
|
3
|
155-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
1560-ті в Ірландії
|
3
|
1560-ті в Іспанії
|
3
|
1560-ті в Австрії
|
3
|
1560-ті в Англії
|
3
|
1560-ті в Андоррі
|
3
|
1560-ті в Болгарії
|
3
|
1560-ті в Гернсі
|
3
|
1560-ті в Данії-Норвегії
|
3
|
1520-ті в Швейцарії
|
3
|
1560-ті в Джерсі
|
3
|
1560-ті в Мальті
|
3
|
1560-ті в Наваррі
|
3
|
1560-ті в Норвегії
|
3
|
1560-ті в Османській імперії
|
3
|
1560-ті в Острові Мен
|
3
|
1560-ті в Папській державі
|
3
|
1560-ті в Португалії
|
3
|
1560-ті в Пруссії
|
3
|
1520-ті в Шотландії
|
3
|
1520-ті в Франції
|
3
|
148-ма стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
1520-ті в Гернсі
|
3
|
15-й стрілецький корпус
|
3
|
152-га стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
1520-ті в Ірландії
|
3
|
1520-ті в Іспанії
|
3
|
1520-ті в Австрії
|
3
|
1520-ті в Англії
|
3
|
1520-ті в Андоррі
|
3
|
1520-ті в Болгарії
|
3
|
1520-ті в Джерсі
|
3
|
1520-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1520-ті в Кальмарській унії
|
3
|
1520-ті в Молдовському князівстві
|
3
|
1520-ті в Наваррі
|
3
|
1520-ті в Османській імперії
|
3
|
1520-ті в Острові Мен
|
3
|
1520-ті в Папській державі
|
3
|
1520-ті в Польщі
|
3
|
1520-ті в Португалії
|
3
|
1520-ті в Сан-Марино
|
3
|
1944 у Івано-Франківську
|
3
|
1944 у Волинській області
|
3
|
1460-ті в Англії
|
3
|
1954 у Миколаєві
|
3
|
1954 у Криму
|
3
|
1954 у Кропивницькому
|
3
|
1954 у Кропивницькій області
|
3
|
1954 у Луганську
|
3
|
1954 у Луганській області
|
3
|
1954 у Луцьку
|
3
|
1954 у Львові
|
3
|
1954 у Львівській області
|
3
|
1954 у Миколаївській області
|
3
|
1954 у Кременчуці
|
3
|
1954 у Одеській області
|
3
|
1954 у Одесі
|
3
|
1954 у Полтавській області
|
3
|
1954 у Полтаві
|
3
|
1954 у Рівненській області
|
3
|
1954 у Рівному
|
3
|
1954 у Севастополі
|
3
|
1954 у Сумах
|
3
|
1954 у Кривому Розі
|
3
|
1954 у Київській області
|
3
|
1954 у Сімферополі
|
3
|
1954 у Івано-Франківській області
|
3
|
1951 у Хмельницькій області
|
3
|
1951 у Черкасах
|
3
|
1951 у Черкаській області
|
3
|
1951 у Чернівецькій області
|
3
|
1951 у Чернівцях
|
3
|
1951 у Чернігові
|
3
|
1951 у Чернігівській області
|
3
|
1954 у Івано-Франківську
|
3
|
1954 у Волинській області
|
3
|
1954 у Києві
|
3
|
1954 у Вінницькій області
|
3
|
1954 у Вінниці
|
3
|
1954 у Дніпровській області
|
3
|
1954 у Дніпрі
|
3
|
1954 у Донецькій області
|
3
|
1954 у Житомирській області
|
3
|
1954 у Закарпатській області
|
3
|
1954 у Запоріжжі
|
3
|
1954 у Запорізькій області
|
3
|
1954 у Сумській області
|
3
|
1954 у Ужгороді
|
3
|
1951 у Херсоні
|
3
|
1969 у Закарпатській області
|
3
|
1969 у Івано-Франківській області
|
3
|
1969 у Волинській області
|
3
|
1969 у Вінницькій області
|
3
|
1969 у Вінниці
|
3
|
1969 у Дніпровській області
|
3
|
1969 у Дніпрі
|
3
|
1969 у Донецькій області
|
3
|
1969 у Житомирській області
|
3
|
1969 у Запоріжжі
|
3
|
1968 в Україні
|
3
|
1969 у Запорізькій області
|
3
|
1969 у Києві
|
3
|
1969 у Київській області
|
3
|
1969 у Кременчуці
|
3
|
1969 у Кривому Розі
|
3
|
1969 у Криму
|
3
|
1969 у Кропивницькому
|
3
|
1969 у Кропивницькій області
|
3
|
1969 у Луганську
|
3
|
1969 у Івано-Франківську
|
3
|
1967 в Україні
|
3
|
1954 у Харкові
|
3
|
1954 у Чернівцях
|
3
|
1954 у Харківській області
|
3
|
1954 у Херсонській області
|
3
|
1954 у Херсоні
|
3
|
1954 у Хмельницькому
|
3
|
1954 у Хмельницькій області
|
3
|
1954 у Черкасах
|
3
|
1954 у Черкаській області
|
3
|
1954 у Чернівецькій області
|
3
|
1954 у Чернігові
|
3
|
1966 в Україні
|
3
|
1954 у Чернігівській області
|
3
|
1955 в Україні
|
3
|
1956 в Україні
|
3
|
1957 в Україні
|
3
|
1958 рік у театрі
|
3
|
1960‑ті
|
3
|
1961 рік у театрі
|
3
|
1964 рік у театрі
|
3
|
1965 рік у театрі
|
3
|
1951 у Хмельницькому
|
3
|
1951 у Херсонській області
|
3
|
1944 у Вінницькій області
|
3
|
1944 у Сімферополі
|
3
|
1944 у Одесі
|
3
|
1944 у Полтавській області
|
3
|
1944 у Полтаві
|
3
|
1944 у Рівненській області
|
3
|
1944 у Рівному
|
3
|
1944 у Севастополі
|
3
|
1944 у Сумах
|
3
|
1944 у Сумській області
|
3
|
1944 у Ужгороді
|
3
|
1944 у Миколаївській області
|
3
|
1944 у Харкові
|
3
|
1944 у Харківській області
|
3
|
1944 у Херсонській області
|
3
|
1944 у Херсоні
|
3
|
1944 у Хмельницькому
|
3
|
1944 у Хмельницькій області
|
3
|
1944 у Черкасах
|
3
|
1944 у Черкаській області
|
3
|
1944 у Одеській області
|
3
|
1944 у Миколаєві
|
3
|
1944 у Чернівцях
|
3
|
1944 у Києві
|
3
|
1944 у Вінниці
|
3
|
1944 у Дніпровській області
|
3
|
1944 у Дніпрі
|
3
|
1944 у Донецькій області
|
3
|
1944 у Житомирській області
|
3
|
1944 у Закарпатській області
|
3
|
1944 у Запоріжжі
|
3
|
1944 у Запорізькій області
|
3
|
1944 у Київській області
|
3
|
1944 у Львівській області
|
3
|
1944 у Кременчуці
|
3
|
1944 у Кривому Розі
|
3
|
1944 у Криму
|
3
|
1944 у Кропивницькому
|
3
|
1944 у Кропивницькій області
|
3
|
1944 у Луганську
|
3
|
1944 у Луганській області
|
3
|
1944 у Луцьку
|
3
|
1944 у Львові
|
3
|
1944 у Чернівецькій області
|
3
|
1944 у Чернігові
|
3
|
1951 у Харківській області
|
3
|
1951 у Одесі
|
3
|
1951 у Луганську
|
3
|
1951 у Луганській області
|
3
|
1951 у Луцьку
|
3
|
1951 у Львові
|
3
|
1951 у Львівській області
|
3
|
1951 у Миколаєві
|
3
|
1951 у Миколаївській області
|
3
|
1951 у Одеській області
|
3
|
1951 у Полтавській області
|
3
|
1951 у Кропивницькому
|
3
|
1951 у Полтаві
|
3
|
1951 у Рівненській області
|
3
|
1951 у Рівному
|
3
|
1951 у Севастополі
|
3
|
1951 у Сумах
|
3
|
1951 у Сумській області
|
3
|
1951 у Сімферополі
|
3
|
1951 у Ужгороді
|
3
|
1951 у Харкові
|
3
|
1951 у Кропивницькій області
|
3
|
1951 у Криму
|
3
|
1944 у Чернігівській області
|
3
|
1951 у Вінниці
|
3
|
1947 в Україні
|
3
|
1948 в Україні
|
3
|
1949 в Україні
|
3
|
1950 в Україні
|
3
|
1951 у Івано-Франківську
|
3
|
1951 у Івано-Франківській області
|
3
|
1951 у Волинській області
|
3
|
1951 у Вінницькій області
|
3
|
1951 у Дніпровській області
|
3
|
1951 у Кривому Розі
|
3
|
1951 у Дніпрі
|
3
|
1951 у Донецькій області
|
3
|
1951 у Житомирській області
|
3
|
1951 у Закарпатській області
|
3
|
1951 у Запоріжжі
|
3
|
1951 у Запорізькій області
|
3
|
1951 у Києві
|
3
|
1951 у Київській області
|
3
|
1951 у Кременчуці
|
3
|
1460-ті в Андоррі
|
3
|
1460-ті в Австрії
|
3
|
1969 у Луцьку
|
3
|
1190-ті в Арагоні
|
3
|
115-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
117-й стрілецький корпус (СРСР)
|
3
|
118 км
|
3
|
1190-ті в Georgia (country)
|
3
|
1190-ті в Ірландії
|
3
|
1190-ті в Ісландії
|
3
|
1190-ті в Англії
|
3
|
1190-ті в Андоррі
|
3
|
1190-ті в Болгарії
|
3
|
115-й окремий радіотехнічний батальйон
|
3
|
1190-ті в Візантійській імперії
|
3
|
1190-ті в Данії
|
3
|
1190-ті в Кастилії
|
3
|
1190-ті в Королівство Леон
|
3
|
1190-ті в Наваррі
|
3
|
1190-ті в Норвегії
|
3
|
1190-ті в Нормандія (герцогство)
|
3
|
1190-ті в Папській державі
|
3
|
115-й стрілецький корпус (СРСР)
|
3
|
1140-ті в Шотландії
|
3
|
1190-ті в Португалії
|
3
|
1140-ті в Кастилії
|
3
|
1140-ті в Ісландії
|
3
|
1140-ті в Англії
|
3
|
1140-ті в Андоррі
|
3
|
1140-ті в Арагоні
|
3
|
1140-ті в Барселонське графство
|
3
|
1140-ті в Болгарії
|
3
|
1140-ті в Візантійській імперії
|
3
|
1140-ті в Данії
|
3
|
1140-ті в Королівство Леон
|
3
|
1140-ті в Швеції
|
3
|
1140-ті в Наваррі
|
3
|
1140-ті в Норвегії
|
3
|
1140-ті в Нормандія (герцогство)
|
3
|
1140-ті в Папській державі
|
3
|
1140-ті в Польщі
|
3
|
1140-ті в Португалії
|
3
|
1140-ті в Сан-Марино
|
3
|
1140-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1140-ті в Франції
|
3
|
1190-ті в Польщі
|
3
|
1190-ті в Сан-Марино
|
3
|
1140-ті в Georgia (country)
|
3
|
1220-ті в Шотландії
|
3
|
1220-ті в Нормандія (герцогство)
|
3
|
1220-ті в Папській державі
|
3
|
1220-ті в Польщі
|
3
|
1220-ті в Португалії
|
3
|
1220-ті в Сан-Марино
|
3
|
1220-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1220-ті в Франції
|
3
|
1220-ті в Швеції
|
3
|
1240-ті в Georgia (country)
|
3
|
1220-ті в Наваррі
|
3
|
1240-ті в Ірландії
|
3
|
1240-ті в Ісландії
|
3
|
1240-ті в Англії
|
3
|
1240-ті в Андоррі
|
3
|
1240-ті в Арагоні
|
3
|
1240-ті в Болгарії
|
3
|
1240-ті в Данії
|
3
|
1240-ті в Кастилії
|
3
|
1220-ті в Норвегії
|
3
|
1220-ті в Королівство Леон
|
3
|
1190-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1201 в Україні
|
3
|
1190-ті в Франції
|
3
|
1190-ті в Швеції
|
3
|
1190-ті в Шотландії
|
3
|
12-а бригада морської піхоти Північного флоту
|
3
|
12-а гвардійська стрілецька дивізія
|
3
|
12-й гвардійський стрілецький корпус
|
3
|
12-та армія (Громадянська війна в Росії)
|
3
|
12-та бригада морської піхоти Північного флоту
|
3
|
122-га стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
1220-ті в Кастилії
|
3
|
122-й стрілецький корпус (СРСР)
|
3
|
1220-ті в Georgia (country)
|
3
|
1220-ті в Ірландії
|
3
|
1220-ті в Ісландії
|
3
|
1220-ті в Англії
|
3
|
1220-ті в Андоррі
|
3
|
1220-ті в Арагоні
|
3
|
1220-ті в Болгарії
|
3
|
1220-ті в Данії
|
3
|
1140-ті в Ірландії
|
3
|
1120-ті в Шотландії
|
3
|
1240-ті в Наваррі
|
3
|
1070-ті в Франції
|
3
|
1070-ті в Королівство Леон
|
3
|
1070-ті в Наваррі
|
3
|
1070-ті в Норвегії
|
3
|
1070-ті в Нормандія (герцогство)
|
3
|
1070-ті в Папській державі
|
3
|
1070-ті в Польщі
|
3
|
1070-ті в Сан-Марино
|
3
|
1070-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1070-ті в Хорватії
|
3
|
1070-ті в Данії
|
3
|
1070-ті в Швеції
|
3
|
1070-ті в Шотландії
|
3
|
108-а мотострілецька дивізія
|
3
|
108-й стрілецький корпус (СРСР)
|
3
|
108-ма стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
109-та моторизована дивізія (СРСР)
|
3
|
109-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
1090-ті в Georgia (country)
|
3
|
1070-ті в Кастилії
|
3
|
1070-ті в Візантійській імперії
|
3
|
1090-ті в Ісландії
|
3
|
102 км
|
3
|
1+1 Продакшн
|
3
|
1-а гвардійська винищувальна авіаційна дивізія
|
3
|
1-ша армія (СРСР)
|
3
|
10-й мобільний прикордонний загін
|
3
|
10-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
100-та гвардійська стрілецька дивізія
|
3
|
100-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
101-ша танкова дивізія (СРСР)
|
3
|
104 км (значення)
|
3
|
1070-ті в Болгарії
|
3
|
104 км (прізвище)
|
3
|
105 км
|
3
|
1070-ті в Georgia (country)
|
3
|
1070-ті в Ірландії
|
3
|
1070-ті в Ісландії
|
3
|
1070-ті в Англії
|
3
|
1070-ті в Андоррі
|
3
|
1070-ті в Арагоні
|
3
|
1070-ті в Барселонське графство
|
3
|
1090-ті в Ірландії
|
3
|
1090-ті в Англії
|
3
|
1120-ті в Швеції
|
3
|
1120-ті в Данії
|
3
|
1120-ті в Ірландії
|
3
|
1120-ті в Ісландії
|
3
|
1120-ті в Англії
|
3
|
1120-ті в Андоррі
|
3
|
1120-ті в Арагоні
|
3
|
1120-ті в Барселонське графство
|
3
|
1120-ті в Болгарії
|
3
|
1120-ті в Візантійській імперії
|
3
|
1120-ті в Кастилії
|
3
|
1117 в Україні
|
3
|
1120-ті в Королівство Леон
|
3
|
1120-ті в Наваррі
|
3
|
1120-ті в Норвегії
|
3
|
1120-ті в Нормандія (герцогство)
|
3
|
1120-ті в Папській державі
|
3
|
1120-ті в Польщі
|
3
|
1120-ті в Сан-Марино
|
3
|
1120-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1120-ті в Франції
|
3
|
1120-ті в Georgia (country)
|
3
|
110 метрів з бар'єрами
|
3
|
1090-ті в Андоррі
|
3
|
1090-ті в Норвегії
|
3
|
1090-ті в Арагоні
|
3
|
1090-ті в Барселонське графство
|
3
|
1090-ті в Болгарії
|
3
|
1090-ті в Візантійській імперії
|
3
|
1090-ті в Данії
|
3
|
1090-ті в Кастилії
|
3
|
1090-ті в Королівство Леон
|
3
|
1090-ті в Наваррі
|
3
|
1090-ті в Нормандія (герцогство)
|
3
|
11-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
1090-ті в Папській державі
|
3
|
1090-ті в Польщі
|
3
|
1090-ті в Сан-Марино
|
3
|
1090-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1090-ті в Франції
|
3
|
1090-ті в Хорватії
|
3
|
1090-ті в Швеції
|
3
|
1090-ті в Шотландії
|
3
|
11-й кавалерійський корпус (СРСР)
|
3
|
1240-ті в Монгольській імперії
|
3
|
1240-ті в Норвегії
|
3
|
1460-ті в Ірландії
|
3
|
1370-ті в Швеції
|
3
|
1370-ті в Папській державі
|
3
|
1370-ті в Польщі
|
3
|
1370-ті в Португалії
|
3
|
1370-ті в Сан-Марино
|
3
|
1370-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1370-ті в Сербії
|
3
|
1370-ті в Франції
|
3
|
1370-ті в Швейцарії
|
3
|
1370-ті в Шотландії
|
3
|
1370-ті в Норвегії
|
3
|
14-та армія (Червона армія)
|
3
|
14-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
1420-ті в Georgia (country)
|
3
|
1420-ті в Ірландії
|
3
|
1420-ті в Австрії
|
3
|
1420-ті в Англії
|
3
|
1420-ті в Андоррі
|
3
|
1420-ті в Арагоні
|
3
|
1370-ті в Османській імперії
|
3
|
1370-ті в Наваррі
|
3
|
1420-ті в Боснії
|
3
|
1370-ті в Англії
|
3
|
1360-ті в Сербії
|
3
|
1360-ті в Франції
|
3
|
1360-ті в Швейцарії
|
3
|
1360-ті в Швеції
|
3
|
1360-ті в Шотландії
|
3
|
1370-ті в Georgia (country)
|
3
|
1370-ті в Ірландії
|
3
|
1370-ті в Австрії
|
3
|
1370-ті в Андоррі
|
3
|
1370-ті в Монгольській імперії
|
3
|
1370-ті в Арагоні
|
3
|
1370-ті в Болгарії
|
3
|
1370-ті в Волощині
|
3
|
1370-ті в Візантійській імперії
|
3
|
1370-ті в Гернсі
|
3
|
1370-ті в Данії
|
3
|
1370-ті в Джерсі
|
3
|
1370-ті в Кастилії
|
3
|
1370-ті в Молдовському князівстві
|
3
|
1420-ті в Болгарії
|
3
|
1420-ті в Візантійській імперії
|
3
|
1360-ті в Сан-Марино
|
3
|
1450-ті в Османській імперії
|
3
|
1450-ті в Боснії
|
3
|
1450-ті в Гернсі
|
3
|
1450-ті в Джерсі
|
3
|
1450-ті в Кальмарській унії
|
3
|
1450-ті в Кастилії
|
3
|
1450-ті в Молдовському князівстві
|
3
|
1450-ті в Монгольській імперії
|
3
|
1450-ті в Наваррі
|
3
|
1450-ті в Острові Мен
|
3
|
1450-ті в Арагоні
|
3
|
1450-ті в Папській державі
|
3
|
1450-ті в Польщі
|
3
|
1450-ті в Португалії
|
3
|
1450-ті в Сан-Марино
|
3
|
1450-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1450-ті в Франції
|
3
|
1450-ті в Швейцарії
|
3
|
1450-ті в Шотландії
|
3
|
1460-ті в Georgia (country)
|
3
|
1450-ті в Болгарії
|
3
|
1450-ті в Андоррі
|
3
|
1420-ті в Гернсі
|
3
|
1420-ті в Папській державі
|
3
|
1420-ті в Джерсі
|
3
|
1420-ті в Кальмарській унії
|
3
|
1420-ті в Кастилії
|
3
|
1420-ті в Молдовському князівстві
|
3
|
1420-ті в Монгольській імперії
|
3
|
1420-ті в Наваррі
|
3
|
1420-ті в Османській імперії
|
3
|
1420-ті в Острові Мен
|
3
|
1420-ті в Польщі
|
3
|
1450-ті в Англії
|
3
|
1420-ті в Португалії
|
3
|
1420-ті в Сан-Марино
|
3
|
1420-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1420-ті в Франції
|
3
|
1420-ті в Швейцарії
|
3
|
1420-ті в Шотландії
|
3
|
1450-ті в Georgia (country)
|
3
|
1450-ті в Ірландії
|
3
|
1450-ті в Австрії
|
3
|
1360-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1360-ті в Португалії
|
3
|
1240-ті в Нормандія (герцогство)
|
3
|
127 км (прізвище)
|
3
|
1260-ті в Португалії
|
3
|
1260-ті в Сан-Марино
|
3
|
1260-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1260-ті в Франції
|
3
|
1260-ті в Швеції
|
3
|
1260-ті в Шотландії
|
3
|
127 км
|
3
|
127 км (значення)
|
3
|
13-а армія (Червона армія)
|
3
|
1260-ті в Папській державі
|
3
|
13-а бригада морської піхоти (СРСР)
|
3
|
13-й стрілецький корпус (СРСР)
|
3
|
13-та армія (РККА)
|
3
|
1301 в Україні
|
3
|
132-га стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
133 км
|
3
|
135-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
1350-ті в Georgia (country)
|
3
|
1260-ті в Польщі
|
3
|
1260-ті в Норвегії
|
3
|
1350-ті в Австрії
|
3
|
1260-ті в Georgia (country)
|
3
|
1240-ті в Папській державі
|
3
|
1240-ті в Польщі
|
3
|
1240-ті в Португалії
|
3
|
1240-ті в Сан-Марино
|
3
|
1240-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1240-ті в Франції
|
3
|
1240-ті в Швеції
|
3
|
1240-ті в Шотландії
|
3
|
1260-ті в Ірландії
|
3
|
1260-ті в Наваррі
|
3
|
1260-ті в Англії
|
3
|
1260-ті в Андоррі
|
3
|
1260-ті в Арагоні
|
3
|
1260-ті в Болгарії
|
3
|
1260-ті в Гернсі
|
3
|
1260-ті в Данії
|
3
|
1260-ті в Джерсі
|
3
|
1260-ті в Кастилії
|
3
|
1260-ті в Монгольській імперії
|
3
|
1350-ті в Ірландії
|
3
|
1350-ті в Англії
|
3
|
1360-ті в Польщі
|
3
|
1360-ті в Візантійській імперії
|
3
|
1360-ті в Georgia (country)
|
3
|
1360-ті в Ірландії
|
3
|
1360-ті в Австрії
|
3
|
1360-ті в Англії
|
3
|
1360-ті в Андоррі
|
3
|
1360-ті в Арагоні
|
3
|
1360-ті в Болгарії
|
3
|
1360-ті в Волощині
|
3
|
1360-ті в Гернсі
|
3
|
1350-ті в Швеції
|
3
|
1360-ті в Данії
|
3
|
1360-ті в Джерсі
|
3
|
1360-ті в Кастилії
|
3
|
1360-ті в Молдовському князівстві
|
3
|
1360-ті в Монгольській імперії
|
3
|
1360-ті в Наваррі
|
3
|
1360-ті в Норвегії
|
3
|
1360-ті в Османській імперії
|
3
|
1360-ті в Папській державі
|
3
|
1350-ті в Шотландії
|
3
|
1350-ті в Швейцарії
|
3
|
1350-ті в Андоррі
|
3
|
1350-ті в Молдовському князівстві
|
3
|
1350-ті в Арагоні
|
3
|
1350-ті в Болгарії
|
3
|
1350-ті в Волощині
|
3
|
1350-ті в Візантійській імперії
|
3
|
1350-ті в Гернсі
|
3
|
1350-ті в Данії
|
3
|
1350-ті в Джерсі
|
3
|
1350-ті в Кастилії
|
3
|
1350-ті в Монгольській імперії
|
3
|
1350-ті в Франції
|
3
|
1350-ті в Наваррі
|
3
|
1350-ті в Норвегії
|
3
|
1350-ті в Османській імперії
|
3
|
1350-ті в Папській державі
|
3
|
1350-ті в Польщі
|
3
|
1350-ті в Португалії
|
3
|
1350-ті в Сан-Марино
|
3
|
1350-ті в Священній Римській імперії
|
3
|
1350-ті в Сербії
|
3
|
1969 у Луганській області
|
3
|
1969 у Львові
|
3
|
Centaurea salicifolia
|
3
|
2020 у Сімферополі
|
3
|
2020 у Одесі
|
3
|
2020 у Полтавській області
|
3
|
2020 у Полтаві
|
3
|
2020 у Рівненській області
|
3
|
2020 у Рівному
|
3
|
2020 у Севастополі
|
3
|
2020 у Сумах
|
3
|
2020 у Сумській області
|
3
|
2020 у Тернополі
|
3
|
2020 у Миколаївській області
|
3
|
2020 у Ужгороді
|
3
|
2020 у Харкові
|
3
|
2020 у Харківській області
|
3
|
2020 у Херсонській області
|
3
|
2020 у Херсоні
|
3
|
2020 у Хмельницькому
|
3
|
2020 у Хмельницькій області
|
3
|
2020 у Черкасах
|
3
|
2020 у Одеській області
|
3
|
2020 у Миколаєві
|
3
|
2020 у Чернівцях
|
3
|
2020 у Запорізькій області
|
3
|
2020 у Вінницькій області
|
3
|
2020 у Вінниці
|
3
|
2020 у Дніпровській області
|
3
|
2020 у Дніпрі
|
3
|
2020 у Донецькій області
|
3
|
2020 у Житомирській області
|
3
|
2020 у Закарпатській області
|
3
|
2020 у Запоріжжі
|
3
|
2020 у Києві
|
3
|
2020 у Львівській області
|
3
|
2020 у Київській області
|
3
|
2020 у Кривому Розі
|
3
|
2020 у Криму
|
3
|
2020 у Кропивницькому
|
3
|
2020 у Кропивницькій області
|
3
|
2020 у Луганську
|
3
|
2020 у Луганській області
|
3
|
2020 у Луцьку
|
3
|
2020 у Львові
|
3
|
2020 у Чернівецькій області
|
3
|
2020 у Чернігові
|
3
|
2020 у Івано-Франківській області
|
3
|
318-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
298-ма стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
2ТЕ10М
|
3
|
3-й Сибірський армійський корпус
|
3
|
3-тя армія (Болгарія)
|
3
|
3-я гвардійська авіаційна дивізія далекої дії
|
3
|
3-я піхотна дивізія (Фінляндія)
|
3
|
309-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
311-а стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
31 км (значення)
|
3
|
290-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
31 км (прізвище)
|
3
|
33-й полігон
|
3
|
33-й стрілецький корпус (СРСР)
|
3
|
330-й центральний вузол фельд'єгерсько-поштового зв'язку ГШ
|
3
|
340-ва стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
34 км
|
3
|
35-й стрілецький корпус (СРСР)
|
3
|
35-та гвардійська стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
295-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
29-й стрілецький корпус (СРСР)
|
3
|
2020 у Чернігівській області
|
3
|
24 км (значення)
|
3
|
214-а стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
218-та моторизована дивізія (СРСР)
|
3
|
22-й стрілецький корпус (СРСР)
|
3
|
224-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
22 км (значення)
|
3
|
22 км (прізвище)
|
3
|
236-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
237-а стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
24 км (прізвище)
|
3
|
283-тя стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
25-а гвардійська стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
25-та година (телесеріал)
|
3
|
25 км (значення)
|
3
|
268-ма стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
26 км
|
3
|
27-ма стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
277 км (платформа)
|
3
|
28-й стрілецький корпус (СРСР)
|
3
|
281-ша стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
2020 у Волинській області
|
3
|
2020 у Івано-Франківську
|
3
|
38-й повітряно-десантний корпус (СРСР)
|
3
|
2020-ті в Іспанії
|
3
|
2019 у Черкасах
|
3
|
2019 у Чернівецькій області
|
3
|
2019 у Чернівцях
|
3
|
2019 у Чернігові
|
3
|
2019 у Чернігівській області
|
3
|
2020-ті в Georgia (country)
|
3
|
2020-ті в Ірландії
|
3
|
2020-ті в Ісландії
|
3
|
2020-ті в Італії
|
3
|
2019 у Хмельницькому
|
3
|
2020-ті в Абхазії
|
3
|
2020-ті в Австрії
|
3
|
2020-ті в Азербайджані
|
3
|
2020-ті в Аланді
|
3
|
2020-ті в Албанії
|
3
|
2020-ті в Андоррі
|
3
|
2020-ті в Бельгії
|
3
|
2020-ті в Болгарії
|
3
|
2019 у Хмельницькій області
|
3
|
2019 у Херсоні
|
3
|
2020-ті в Білорусі
|
3
|
2019 у Одесі
|
3
|
2019 у Кропивницькій області
|
3
|
2019 у Луганську
|
3
|
2019 у Луганській області
|
3
|
2019 у Львові
|
3
|
2019 у Львівській області
|
3
|
2019 у Миколаєві
|
3
|
2019 у Миколаївській області
|
3
|
2019 у Одеській області
|
3
|
2019 у Полтавській області
|
3
|
2019 у Херсонській області
|
3
|
2019 у Полтаві
|
3
|
2019 у Рівненській області
|
3
|
2019 у Рівному
|
3
|
2019 у Севастополі
|
3
|
2019 у Сумах
|
3
|
2019 у Сумській області
|
3
|
2019 у Сімферополі
|
3
|
2019 у Ужгороді
|
3
|
2019 у Харківській області
|
3
|
2020-ті в Боснії і Герцоговині
|
3
|
2020-ті в Ватикані
|
3
|
2020-ті в Швеції
|
3
|
2020-ті в Словаччині
|
3
|
2020-ті в Придністров'ї
|
3
|
2020-ті в Південній Осетії
|
3
|
2020-ті в Північному Кіпрі
|
3
|
2020-ті в Республіка Македонія
|
3
|
2020-ті в Росії
|
3
|
2020-ті в Румунії
|
3
|
2020-ті в Сан-Марино
|
3
|
2020-ті в Сербії
|
3
|
2020-ті в Словенії
|
3
|
2020-ті в Польщі
|
3
|
2020-ті в Туреччині
|
3
|
2020-ті в Україні
|
3
|
2020-ті в Фарерських островах
|
3
|
2020-ті в Франції
|
3
|
2020-ті в Фінляндії
|
3
|
2020-ті в Хорватії
|
3
|
2020-ті в Чехії
|
3
|
2020-ті в Чорногорії
|
3
|
2020-ті в Швейцарії
|
3
|
2020-ті в Португалії
|
3
|
2020-ті в Острові Мен
|
3
|
2020-ті в Великій Британії
|
3
|
2020-ті в Кіпрі
|
3
|
2020-ті в Вірменії
|
3
|
2020-ті в Гернсі
|
3
|
2020-ті в Греції
|
3
|
2020-ті в Гібралтарі
|
3
|
2020-ті в Данії
|
3
|
2020-ті в Джерсі
|
3
|
2020-ті в Естонії
|
3
|
2020-ті в Косово
|
3
|
2020-ті в Латвії
|
3
|
2020-ті в Німеччині
|
3
|
2020-ті в Литві
|
3
|
2020-ті в Люксембурзі
|
3
|
2020-ті в Ліхтенштейні
|
3
|
2020-ті в Мальті
|
3
|
2020-ті в Молдові
|
3
|
2020-ті в Монако
|
3
|
2020-ті в Нагірно-Карабаській Республіці
|
3
|
2020-ті в Норвегії
|
3
|
2020-ті в Нідерландах
|
3
|
36-й стрілецький корпус (СРСР)
|
3
|
38-ма стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
2019 у Криму
|
3
|
Aselsan
|
3
|
Arianta
|
3
|
Aricia
|
3
|
Art Pictures Studio
|
3
|
Artemisia nutans
|
3
|
Artillery General of Lithuania
|
3
|
Arundinoideae
|
3
|
Arv.-Touv.
|
3
|
Asclepiadeae
|
3
|
Aspyr
|
3
|
Arenarieae
|
3
|
Asso
|
3
|
Aster bessarabicus
|
3
|
Astikai
|
3
|
Astragalus zingeri
|
3
|
Athalamia spathysii
|
3
|
Atomwaffen Division
|
3
|
Auk (журнал)
|
3
|
Axel Springer AG
|
3
|
Argynnis
|
3
|
Archduke Louis of Austria
|
3
|
Batrachium rionii
|
3
|
Andrei Kureichik
|
3
|
Alpi Syton AH 130
|
3
|
Alyssum kotovii
|
3
|
Amadeus Austrian Music Awards
|
3
|
Amelia of Masovia
|
3
|
Ana Bantăș
|
3
|
Anacamptis picta
|
3
|
Anatoly Chernobayev
|
3
|
Andrae
|
3
|
Androsace villosa
|
3
|
Archduke Anton Victor of Austria
|
3
|
Ankara University Faculty of Political Science
|
3
|
Anserineae
|
3
|
Antena 3
|
3
|
Anthemis tranzscheliana
|
3
|
Anthomyiidae
|
3
|
Anthonomus
|
3
|
Aquilegia transsilvanica
|
3
|
Arcang.
|
3
|
Archduchess Maria Amalia of Austria (1780-1798)
|
3
|
Barenaked Ladies
|
3
|
Battle of Krasnoi
|
3
|
Aleksey Sidorov
|
3
|
Carabus intricatus
|
3
|
Błocki
|
3
|
C.A.Mey
|
3
|
C.Koch
|
3
|
Callianthemum coriandrifolium
|
3
|
Callithamnion granulatum
|
3
|
Camponotus aethiops
|
3
|
Canadian Home Rotors Safari
|
3
|
Capniidae
|
3
|
Carabus irregularis
|
3
|
Burdet
|
3
|
Carabus nitens
|
3
|
Carex depauperata
|
3
|
Carl Ludwig Koch
|
3
|
Carl Peter Thunberg
|
3
|
Catherine of Masovia
|
3
|
Catocala promissa
|
3
|
Caulinia minor
|
3
|
Centaurea breviceps
|
3
|
Centaurea marschalliana
|
3
|
Börner
|
3
|
Buda River
|
3
|
Bazooka Band
|
3
|
Biscutella laevigata
|
3
|
Beauverd
|
3
|
Beit HaAlmyn HaDarom
|
3
|
Bellardi
|
3
|
Berberidoideae
|
3
|
Best Music
|
3
|
Betcke
|
3
|
Bethylidae
|
3
|
BioScience
|
3
|
Boddaert
|
3
|
Buber-Rosenzweig-Medal
|
3
|
Boenn.
|
3
|
Bogutskaya
|
3
|
Boldyrev
|
3
|
Boris Durov
|
3
|
Brachypodium
|
3
|
Brenthis
|
3
|
Brunnich
|
3
|
Bryan Fuller
|
3
|
Bryopsis adriatica
|
3
|
Alla Kazanskaya
|
3
|
Aleksandr Strizhenov
|
3
|
39-та гвардійська стрілецька дивізія
|
3
|
60-а гвардійська стрілецька дивізія
|
3
|
52 км (прізвище)
|
3
|
53-тя стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
55-та гвардійська стрілецька дивізія
|
3
|
57-ма гвардійська стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
57-ма танкова дивізія (СРСР)
|
3
|
58-а гвардійська стрілецька дивізія
|
3
|
5 км (прізвище)
|
3
|
6-й кавалерійський корпус (СРСР)
|
3
|
66-та гвардійська стрілецька дивізія
|
3
|
52-а стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
69-й стрілецький корпус (СРСР)
|
3
|
6ЧРН36/45
|
3
|
7-я Самарська кавалерійська дивізія
|
3
|
70-та гвардійська стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
70-та морська стрілецька бригада (СРСР)
|
3
|
71 км
|
3
|
72-а стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
73-тя стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
52 км (значення)
|
3
|
50-та танкова дивізія (СРСР)
|
3
|
74-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
45-та гвардійська стрілецька дивізія
|
3
|
39-та гвардійська стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
39 км (значення)
|
3
|
39 км (прізвище)
|
3
|
4-й гвардійський стрілецький корпус
|
3
|
40 км (значення)
|
3
|
40 км (прізвище)
|
3
|
42-га стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
45-й стрілецький корпус (СРСР)
|
3
|
45-та стрілецька дивізія (РСЧА)
|
3
|
50-а ракетна армія
|
3
|
45 км (значення)
|
3
|
45 км (прізвище)
|
3
|
48-ма стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
48-ма танкова дивізія (СРСР)
|
3
|
4:3
|
3
|
5-а гвардійська стрілецька дивізія
|
3
|
5-й гвардійський стрілецький корпус
|
3
|
5-та армія (Червона армія)
|
3
|
5-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
73 км
|
3
|
78 км
|
3
|
Aleksander Poniatowski
|
3
|
Alchemilla exsanguis
|
3
|
Academy of Management of the Ministry of Internal Affairs of Russia
|
3
|
Aconitum rogoviczii
|
3
|
Advances in Space Research
|
3
|
Aegonychon purpureo-caeruleum
|
3
|
Agrimoniinae
|
3
|
Agrostis rupestris
|
3
|
Alb.
|
3
|
Alchemilla crebridens
|
3
|
Alchemilla exuens
|
3
|
ARES
|
3
|
Alchemilla hirsutissima
|
3
|
Alchemilla imberbis
|
3
|
Alchemilla jailae
|
3
|
Alchemilla languescens
|
3
|
Alchemilla pycnantha
|
3
|
Alchemilla supina
|
3
|
Alchemilla tytthantha
|
3
|
Alchemilla veronicae
|
3
|
Aleksander Alekseievič Bobrinskij
|
3
|
AXN
|
3
|
ARCAP
|
3
|
79-та гвардійська стрілецька дивізія
|
3
|
8 км (значення)
|
3
|
8-а армія (Червона армія)
|
3
|
8-й повітряно-десантний корпус (СРСР)
|
3
|
8-й стрілецький корпус
|
3
|
80 км
|
3
|
86-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
86 км
|
3
|
89-а гвардійська стрілецька дивізія
|
3
|
89-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
8 км (прізвище)
|
3
|
AAASOUND
|
3
|
9-й повітряно-десантний корпус (СРСР)
|
3
|
95-та гвардійська стрілецька дивізія
|
3
|
95-та стрілецька дивізія (2-го формування)
|
3
|
96 км
|
3
|
97-ма гвардійська стрілецька дивізія
|
3
|
99-та стрілецька дивізія (СРСР)
|
3
|
99 км
|
3
|
99 км (значення)
|
3
|
99 км (прізвище)
|
3
|
2019 у Кропивницькому
|
3
|
2019 у Кривому Розі
|
3
|
1969 у Львівській області
|
3
|
2001 у Полтавській області
|
3
|
2001 у Луганській області
|
3
|
2001 у Луцьку
|
3
|
2001 у Львові
|
3
|
2001 у Львівській області
|
3
|
2001 у Миколаєві
|
3
|
2001 у Миколаївській області
|
3
|
2001 у Одеській області
|
3
|
2001 у Одесі
|
3
|
2001 у Полтаві
|
3
|
2001 у Кропивницькій області
|
3
|
2001 у Рівненській області
|
3
|
2001 у Рівному
|
3
|
2001 у Севастополі
|
3
|
2001 у Сумах
|
3
|
2001 у Сумській області
|
3
|
2001 у Сімферополі
|
3
|
2001 у Ужгороді
|
3
|
2001 у Харкові
|
3
|
2001 у Луганську
|
3
|
2001 у Кропивницькому
|
3
|
2001 у Херсонській області
|
3
|
2001 у Дніпровській області
|
3
|
2-й кавалерійський корпус
|
3
|
20-й окремий батальйон радіоелектронної боротьби (Україна)
|
3
|
20-й стрілецький корпус (СРСР)
|
3
|
2001 у Івано-Франківську
|
3
|
2001 у Івано-Франківській області
|
3
|
2001 у Волинській області
|
3
|
2001 у Вінницькій області
|
3
|
2001 у Вінниці
|
3
|
2001 у Дніпрі
|
3
|
2001 у Криму
|
3
|
2001 у Донецькій області
|
3
|
2001 у Житомирській області
|
3
|
2001 у Закарпатській області
|
3
|
2001 у Запоріжжі
|
3
|
2001 у Запорізькій області
|
3
|
2001 у Києві
|
3
|
2001 у Київській області
|
3
|
2001 у Кременчуці
|
3
|
2001 у Кривому Розі
|
3
|
2001 у Харківській області
|
3
|
2001 у Херсоні
|
3
|
19 км (прізвище)
|
3
|
2010 у Кропивницькому
|
3
|
2010 у Закарпатській області
|
3
|
2010 у Запоріжжі
|
3
|
2010 у Запорізькій області
|
3
|
2010 у Києві
|
3
|
2010 у Київській області
|
3
|
2010 у Кременчуці
|
3
|
2010 у Кривому Розі
|
3
|
2010 у Криму
|
3
|
2010 у Кропивницькій області
|
3
|
2010 у Донецькій області
|
3
|
2010 у Луганську
|
3
|
2010 у Луганській області
|
3
|
2010 у Луцьку
|
3
|
2010 у Львові
|
3
|
2010 у Львівській області
|
3
|
2010 у Миколаєві
|
3
|
2010 у Миколаївській області
|
3
|
2010 у Одеській області
|
3
|
2010 у Житомирській області
|
3
|
2010 у Дніпрі
|
3
|
2001 у Хмельницькому
|
3
|
2003 у театрі
|
3
|
2001 у Хмельницькій області
|
3
|
2001 у Черкасах
|
3
|
2001 у Чернівецькій області
|
3
|
2001 у Чернівцях
|
3
|
2001 у Чернігові
|
3
|
2001 у Чернігівській області
|
3
|
2002 у театрі
|
3
|
2003 у науці
|
3
|
2005 у театрі
|
3
|
2010 у Дніпровській області
|
3
|
2006 в Україні
|
3
|
201-ша окрема рота радіоелектронної боротьби (Україна)
|
3
|
2010-ті в Тернополі
|
3
|
2010-ті в Тернопільській області
|
3
|
2010 у Івано-Франківську
|
3
|
2010 у Івано-Франківській області
|
3
|
2010 у Волинській області
|
3
|
2010 у Вінницькій області
|
3
|
2010 у Вінниці
|
3
|
2-га повітряно-десантна дивізія (СРСР)
|
3
|
19 км (значення)
|
3
|
2010 у Полтавській області
|
3
|
1976 у Волинській області
|
3
|
1969 у Чернігові
|
3
|
1969 у Чернігівській області
|
3
|
1971 рік у театрі
|
3
|
1972 в Україні
|
3
|
1972 рік у театрі
|
3
|
1973 в Україні
|
3
|
1976 у Івано-Франківську
|
3
|
1976 у Івано-Франківській області
|
3
|
1976 у Вінницькій області
|
3
|
1969 у Чернівецькій області
|
3
|
1976 у Вінниці
|
3
|
1976 у Дніпровській області
|
3
|
1976 у Дніпрі
|
3
|
1976 у Донецькій області
|
3
|
1976 у Житомирській області
|
3
|
1976 у Закарпатській області
|
3
|
1976 у Запоріжжі
|
3
|
1976 у Запорізькій області
|
3
|
1969 у Чернівцях
|
3
|
1969 у Черкаській області
|
3
|
1976 у Київській області
|
3
|
1969 у Севастополі
|
3
|
1969 у Миколаєві
|
3
|
1969 у Миколаївській області
|
3
|
1969 у Одеській області
|
3
|
1969 у Одесі
|
3
|
1969 у Полтавській області
|
3
|
1969 у Полтаві
|
3
|
1969 у Рівненській області
|
3
|
1969 у Рівному
|
3
|
1969 у Сумах
|
3
|
1969 у Черкасах
|
3
|
1969 у Сумській області
|
3
|
1969 у Сімферополі
|
3
|
1969 у Ужгороді
|
3
|
1969 у Харкові
|
3
|
1969 у Харківській області
|
3
|
1969 у Херсонській області
|
3
|
1969 у Херсоні
|
3
|
1969 у Хмельницькому
|
3
|
1969 у Хмельницькій області
|
3
|
1976 у Києві
|
3
|
1976 у Кременчуці
|
3
|
1998 у театрі
|
3
|
1976 у Чернігові
|
3
|
1976 у Херсонській області
|
3
|
1976 у Херсоні
|
3
|
1976 у Хмельницькому
|
3
|
1976 у Хмельницькій області
|
3
|
1976 у Черкасах
|
3
|
1976 у Черкаській області
|
3
|
1976 у Чернівецькій області
|
3
|
1976 у Чернівцях
|
3
|
1976 у Чернігівській області
|
3
|
1976 у Харкові
|
3
|
1977 в Україні
|
3
|
1982 рік у театрі
|
3
|
1983 у театрі
|
3
|
1984 у театрі
|
3
|
1986 у театрі
|
3
|
1987 рік у театрі
|
3
|
1989 в Україні
|
3
|
1990 у Львівській області
|
3
|
1996 у науці
|
3
|
1976 у Харківській області
|
3
|
1976 у Ужгороді
|
3
|
1976 у Кривому Розі
|
3
|
1976 у Миколаєві
|
3
|
1976 у Криму
|
3
|
1976 у Кропивницькому
|
3
|
1976 у Кропивницькій області
|
3
|
1976 у Луганську
|
3
|
1976 у Луганській області
|
3
|
1976 у Луцьку
|
3
|
1976 у Львові
|
3
|
1976 у Львівській області
|
3
|
1976 у Миколаївській області
|
3
|
1976 у Сімферополі
|
3
|
1976 у Одеській області
|
3
|
1976 у Одесі
|
3
|
1976 у Полтавській області
|
3
|
1976 у Полтаві
|
3
|
1976 у Рівненській області
|
3
|
1976 у Рівному
|
3
|
1976 у Севастополі
|
3
|
1976 у Сумах
|
3
|
1976 у Сумській області
|
3
|
2010 у Одесі
|
3
|
2010 у Полтаві
|
3
|
2019 у Кременчуці
|
3
|
2018 у Дніпрі
|
3
|
2014 у Чернігові
|
3
|
2014 у Чернігівській області
|
3
|
2018 у Івано-Франківську
|
3
|
2018 у Івано-Франківській області
|
3
|
2018 у Волинській області
|
3
|
2018 у Вінницькій області
|
3
|
2018 у Вінниці
|
3
|
2018 у Дніпровській області
|
3
|
2018 у Донецькій області
|
3
|
2014 у Чернівецькій області
|
3
|
2018 у Житомирській області
|
3
|
2018 у Закарпатській області
|
3
|
2018 у Запоріжжі
|
3
|
2018 у Запорізькій області
|
3
|
2018 у Києві
|
3
|
2018 у Київській області
|
3
|
2018 у Кременчуці
|
3
|
2018 у Кривому Розі
|
3
|
2014 у Чернівцях
|
3
|
2014 у Черкасах
|
3
|
2018 у Кропивницькому
|
3
|
2014 у Рівному
|
3
|
2014 у Львівській області
|
3
|
2014 у Миколаєві
|
3
|
2014 у Миколаївській області
|
3
|
2014 у Одеській області
|
3
|
2014 у Одесі
|
3
|
2014 у Полтавській області
|
3
|
2014 у Полтаві
|
3
|
2014 у Рівненській області
|
3
|
2014 у Севастополі
|
3
|
2014 у Хмельницькій області
|
3
|
2014 у Сумах
|
3
|
2014 у Сумській області
|
3
|
2014 у Сімферополі
|
3
|
2014 у Ужгороді
|
3
|
2014 у Харкові
|
3
|
2014 у Харківській області
|
3
|
2014 у Херсонській області
|
3
|
2014 у Херсоні
|
3
|
2014 у Хмельницькому
|
3
|
2018 у Криму
|
3
|
2018 у Кропивницькій області
|
3
|
2014 у Луцьку
|
3
|
2019 у Вінницькій області
|
3
|
2018 у Черкасах
|
3
|
2018 у Чернівецькій області
|
3
|
2018 у Чернівцях
|
3
|
2018 у Чернігові
|
3
|
2018 у Чернігівській області
|
3
|
2019 у Івано-Франківську
|
3
|
2019 у Івано-Франківській області
|
3
|
2019 у Волинській області
|
3
|
2019 у Вінниці
|
3
|
2018 у Хмельницькому
|
3
|
2019 у Дніпровській області
|
3
|
2019 у Дніпрі
|
3
|
2019 у Донецькій області
|
3
|
2019 у Житомирській області
|
3
|
2019 у Закарпатській області
|
3
|
2019 у Запоріжжі
|
3
|
2019 у Запорізькій області
|
3
|
2019 у Києві
|
3
|
2019 у Київській області
|
3
|
2018 у Хмельницькій області
|
3
|
2018 у Херсоні
|
3
|
2018 у Луганську
|
3
|
2018 у Полтавській області
|
3
|
2018 у Луганській області
|
3
|
2018 у Луцьку
|
3
|
2018 у Львові
|
3
|
2018 у Львівській області
|
3
|
2018 у Миколаєві
|
3
|
2018 у Миколаївській області
|
3
|
2018 у Одеській області
|
3
|
2018 у Одесі
|
3
|
2018 у Полтаві
|
3
|
2018 у Херсонській області
|
3
|
2018 у Рівненській області
|
3
|
2018 у Рівному
|
3
|
2018 у Севастополі
|
3
|
2018 у Сумах
|
3
|
2018 у Сумській області
|
3
|
2018 у Сімферополі
|
3
|
2018 у Ужгороді
|
3
|
2018 у Харкові
|
3
|
2018 у Харківській області
|
3
|
2014 у Львові
|
3
|
2014 у Луганській області
|
3
|
2010 у Рівненській області
|
3
|
2011 у Київській області
|
3
|
2011 у Дніпровській області
|
3
|
2011 у Дніпрі
|
3
|
2011 у Донецькій області
|
3
|
2011 у Житомирській області
|
3
|
2011 у Закарпатській області
|
3
|
2011 у Запоріжжі
|
3
|
2011 у Запорізькій області
|
3
|
2011 у Києві
|
3
|
2011 у Кременчуці
|
3
|
2011 у Вінницькій області
|
3
|
2011 у Кривому Розі
|
3
|
2011 у Криму
|
3
|
2011 у Кропивницькому
|
3
|
2011 у Кропивницькій області
|
3
|
2011 у Луганську
|
3
|
2011 у Луганській області
|
3
|
2011 у Луцьку
|
3
|
2011 у Львові
|
3
|
2011 у Вінниці
|
3
|
2011 у Волинській області
|
3
|
2011 у Миколаєві
|
3
|
2010 у Херсонській області
|
3
|
2010 у Рівному
|
3
|
2010 у Севастополі
|
3
|
2010 у Сумах
|
3
|
2010 у Сумській області
|
3
|
2010 у Сімферополі
|
3
|
2010 у Ужгороді
|
3
|
2010 у Харкові
|
3
|
2010 у Харківській області
|
3
|
2010 у Херсоні
|
3
|
2011 у Івано-Франківській області
|
3
|
2010 у Хмельницькому
|
3
|
2010 у Хмельницькій області
|
3
|
2010 у Черкасах
|
3
|
2010 у Чернівецькій області
|
3
|
2010 у Чернівцях
|
3
|
2010 у Чернігові
|
3
|
2010 у Чернігівській області
|
3
|
2010 у театрі
|
3
|
2011 у Івано-Франківську
|
3
|
2011 у Львівській області
|
3
|
2011 у Миколаївській області
|
3
|
2014 у Луганську
|
3
|
2014 у Житомирській області
|
3
|
2014 у Івано-Франківську
|
3
|
2014 у Івано-Франківській області
|
3
|
2014 у Волинській області
|
3
|
2014 у Вінницькій області
|
3
|
2014 у Вінниці
|
3
|
2014 у Дніпровській області
|
3
|
2014 у Дніпрі
|
3
|
2014 у Донецькій області
|
3
|
2014 у Закарпатській області
|
3
|
2011 у театрі
|
3
|
2014 у Запоріжжі
|
3
|
2014 у Запорізькій області
|
3
|
2014 у Києві
|
3
|
2014 у Київській області
|
3
|
2014 у Кременчуці
|
3
|
2014 у Кривому Розі
|
3
|
2014 у Криму
|
3
|
2014 у Кропивницькому
|
3
|
2014 у Кропивницькій області
|
3
|
2013 у театрі
|
3
|
2011 у Чернігівській області
|
3
|
2011 у Одеській області
|
3
|
2011 у Сімферополі
|
3
|
2011 у Одесі
|
3
|
2011 у Полтавській області
|
3
|
2011 у Полтаві
|
3
|
2011 у Рівненській області
|
3
|
2011 у Рівному
|
3
|
2011 у Севастополі
|
3
|
2011 у Сумах
|
3
|
2011 у Сумській області
|
3
|
2011 у Ужгороді
|
3
|
2011 у Чернігові
|
3
|
2011 у Харкові
|
3
|
2011 у Харківській області
|
3
|
2011 у Херсонській області
|
3
|
2011 у Херсоні
|
3
|
2011 у Хмельницькому
|
3
|
2011 у Хмельницькій області
|
3
|
2011 у Черкасах
|
3
|
2011 у Чернівецькій області
|
3
|
2011 у Чернівцях
|
3
|
Білий нижній (водоспад)
|
3
|
Біличі (значення)
|
3
|
Мічуда Сергій Миколайович
|
3
|
Костянтин Дмитрович
|
3
|
Костриця Ерік Володимирович
|
3
|
Костриця макутринська
|
3
|
Костриця східна
|
3
|
Костюк Володимир
|
3
|
Костюшко Іван Олександрович
|
3
|
Костянтин Адашевський
|
3
|
Костянтин Бровін
|
3
|
Костянтин Губенко
|
3
|
Костянтин Загорський
|
3
|
Костоправ (фільм)
|
3
|
Костянтин Михайлович Рурак
|
3
|
Костянтин Томільченко
|
3
|
Костянтинівська культура
|
3
|
Костіков Ігор Юрійович
|
3
|
Костін Тарас Вікторович
|
3
|
Косюта Михайло Васильович
|
3
|
Коти (Чернігів)
|
3
|
Котик та Півник
|
3
|
Косторнов Анатолій Григорович
|
3
|
Костоправ
|
3
|
Котиченко Віктор Володимирович
|
3
|
Космос (КА)
|
3
|
Корінні народи України
|
3
|
Косач Марія Степанівна
|
3
|
Косевич Арнольд Маркович
|
3
|
Косиков Олексій Іванович
|
3
|
Косинський Костянтин Іванович
|
3
|
Косинські
|
3
|
Косматов Леонід Васильович
|
3
|
Космодромна вулиця
|
3
|
Косова (футбольний клуб)
|
3
|
Костомаров Павло Вікторович
|
3
|
Костел (Кукільники)
|
3
|
Костел Святої Трійці (Устя-Зелене)
|
3
|
Костел домініканців (Богородчани)
|
3
|
Костел кармелітів босих (Вишнівець)
|
3
|
Костел святого Мартина (Семенівка)
|
3
|
Костел святого Станіслава (Вишнівець)
|
3
|
Костел святої Катерини (Замостя)
|
3
|
Костенко Володимир (легкоатлет)
|
3
|
Костецький Павло Васильович
|
3
|
Котик та півник
|
3
|
Котляревський Микола Миколайович
|
3
|
Коршунов Олександр Вікторович
|
3
|
Красноок Олександр Федорович
|
3
|
Красногвардійський краєзнавчий музей
|
3
|
Красногірське (значення)
|
3
|
Красногірське (прізвище)
|
3
|
Краснодарська вулиця (Харків)
|
3
|
Краснодарське художнє училище
|
3
|
Краснодарський педагогічний інститут
|
3
|
Краснодонський вугленосний район
|
3
|
Краснокамськ
|
3
|
Краснооскольське уранове родовище
|
3
|
Красильников Костянтин Іванович
|
3
|
Краснопільське лісове господарство
|
3
|
Краснослободський повіт
|
3
|
Красотіл бронзовий
|
3
|
Красько В'ячеслав Леонідович
|
3
|
Крах (фільм)
|
3
|
Крашенинников Геннадій Дмитрович
|
3
|
Краяни (гурт, Полтава)
|
3
|
Країна глухих
|
3
|
Краскіно
|
3
|
Кран Олександр Володимирович
|
3
|
Котовський (фільм)
|
3
|
Кочетков Олексій Володимирович
|
3
|
Кохання з випробувальним терміном
|
3
|
Кохановський Ігор Васильович
|
3
|
Кохно Володимир Миколайович
|
3
|
Коць Сергій Ярославович
|
3
|
Коцюба (прізвище)
|
3
|
Коцюбинська Оксана Михайлівна
|
3
|
Коцюбинський Андрій Федорович
|
3
|
Кочевенко Юрій Владиславович
|
3
|
Кочубей (фільм)
|
3
|
Крамінський Андрій Іванович
|
3
|
Кошик (суцвіття)
|
3
|
Кошторис витрат
|
3
|
Кравцов Роман Валерійович
|
3
|
Кравченко Тетяна Олександрівна
|
3
|
Кравчук Валерій Семенович
|
3
|
Крайова Пластова Рада
|
3
|
Краковецький Андрій Юрійович
|
3
|
Краківське воєводство (1945—1975)
|
3
|
Краматорськ (автостанція)
|
3
|
Корюшка
|
3
|
Коршун Володимир Порфирійович
|
3
|
Кредо-63
|
3
|
Кондратьєв Микита Семенович
|
3
|
Кому я винен — всім прощаю
|
3
|
Комуна (соціалізм)
|
3
|
Комуністична партія Криму
|
3
|
Комуч
|
3
|
Комірники
|
3
|
Конвікт
|
3
|
Кондопога
|
3
|
Кондратенко Петро Васильович
|
3
|
Кондратьєва Інна Михайлівна
|
3
|
Комсомолець України
|
3
|
Кондратюк Максим В'ячеславович
|
3
|
Коновалов Максим Венійович
|
3
|
Кононівка (значення)
|
3
|
Кононівка (прізвище)
|
3
|
Конотоп Віктор Якович
|
3
|
Конотопський інститут Сумського державного університету
|
3
|
Консепсьйон-де-ла-Сьєрра
|
3
|
Консервна промисловість
|
3
|
Комсомольський парк імені Героя Радянського Союзу Марії Байди
|
3
|
Комсомолець Запоріжжя
|
3
|
Контур
|
3
|
Коляда Костянтин Богданович
|
3
|
Коломієць Микола Іванович
|
3
|
Колористика
|
3
|
Колос (Городок)
|
3
|
Колос (Нікопольський район)
|
3
|
Колос (Чкалове)
|
3
|
Колос (стадіон, Краснопілля)
|
3
|
Колчин Володимир Олександрович
|
3
|
Колючконос Сібторпа
|
3
|
Команда DIG. Викрадення століття
|
3
|
Компаніївське уранове родовище
|
3
|
Командувач Армії Канади
|
3
|
Комарниківський район
|
3
|
Комарницький Микола Ярославович
|
3
|
Комаров Ігор Микитович
|
3
|
Комедійний телесеріал
|
3
|
Комишник двороздільний
|
3
|
Комлєва Людмила (легкоатлетка)
|
3
|
Коммерсантъ-Власть
|
3
|
Компанієць Ірина
|
3
|
Констянтин Болотов
|
3
|
Конфлікти на пострадянському просторі
|
3
|
Корчинський Юліан Олексійович
|
3
|
Коропський повіт
|
3
|
Коровкін Володимир Павлович
|
3
|
Коровченко Сергій Володимирович
|
3
|
Короленко Григорій Федотович
|
3
|
Королиця круглолиста
|
3
|
Король Парижа
|
3
|
Королівське хімічне товариство
|
3
|
Коромисло велике
|
3
|
Коромисло синє
|
3
|
Коротан (футбольний клуб)
|
3
|
Корнієцький Іван Платонович
|
3
|
Коротков Валерій Михайлович
|
3
|
Коротконіжка лісова
|
3
|
Корпус (будівництво)
|
3
|
Корпус Внутрішньої Безпеки (Польща)
|
3
|
Кортні Торн-Сміт
|
3
|
Кортуза Маттіолі
|
3
|
Корчагін Іван Петрович
|
3
|
Корчанка
|
3
|
Корчинський Орест
|
3
|
Коробко Дмитро Борисович
|
3
|
Корнілов Юрій Петрович
|
3
|
Концерн «Енерго»
|
3
|
Копил Ольга Андріївна
|
3
|
Кончаківська Наталія Степанівна
|
3
|
Конюший литовський
|
3
|
Конюшина кавказька
|
3
|
Конюшинові
|
3
|
Коні не винні (фільм)
|
3
|
Координаційна рада російської опозиції
|
3
|
Копань (значення)
|
3
|
Копань (прізвище)
|
3
|
Копилова Катерина Олександрівна
|
3
|
Корнєєва Галина Миколаївна
|
3
|
Коптєв Максим Миколайович
|
3
|
Кордоба Роман Романович
|
3
|
Кордон на замку
|
3
|
Кореневська Олена Миколаївна
|
3
|
Коренепластика
|
3
|
Коренман Ізраїль Миронович
|
3
|
Корещенко Арсеній Миколайович
|
3
|
Корнойбург
|
3
|
Корнякти
|
3
|
КредитМаркет
|
3
|
Кремена Володимир Іванович
|
3
|
Коломєйцев Валерій Іванович
|
3
|
Купинська Тетяна Миколаївна
|
3
|
Кульчицький Генріх Станіславович
|
3
|
Куліда Сергій Володимирович
|
3
|
Кулініч
|
3
|
Куміте
|
3
|
Куновський Маркилій
|
3
|
Куніков Цезар Львович
|
3
|
Куп'янськ (автостанція)
|
3
|
Купецький міст (Харків)
|
3
|
Купріянов Георгій Олексійович
|
3
|
Кульчинський Андрій Богданович
|
3
|
Кур'єр на схід
|
3
|
Курако Юрій Львович
|
3
|
Курасс Якір Веніамінович
|
3
|
Курбалесія
|
3
|
Курилов
|
3
|
Курка (річка)
|
3
|
Курочка мала
|
3
|
Курочкін Василь Степанович
|
3
|
Кульчинський Филимон
|
3
|
Культурний процес
|
3
|
Курська єпархія
|
3
|
Кузнецький повіт
|
3
|
Кубок світу з трекових велоперегонів 2011-2012
|
3
|
Кубраченко Олександр Григорович
|
3
|
Кудзієва Олена Юріївна
|
3
|
Кузишин Іван Іванович
|
3
|
Кузнецов Всеволод Анатолійович
|
3
|
Кузнецов Віктор Вікторович
|
3
|
Кузнецов Олександр Григорович
|
3
|
Кузнецов Степан Леонідович
|
3
|
Кузьма Борис Іванович
|
3
|
Кульгаві увійдуть першими
|
3
|
Кузьменко-Волошина Валентина Федорівна
|
3
|
Кузьо Андрій Йосипович
|
3
|
Кузів
|
3
|
Кузів Нестор Іванович
|
3
|
Куйбишево
|
3
|
Кулемборг
|
3
|
Кулик Владислав Володимирович
|
3
|
Кульбаба солончакова
|
3
|
Кульбацький Валентин Валентинович
|
3
|
Курська тьма
|
3
|
Куртяк Федір Федорович
|
3
|
Кубок світу з трекових велоперегонів 2007-2008
|
3
|
Кінотеатр «Супутник» (Жмеринка)
|
3
|
Кінець прекрасної епохи
|
3
|
Кінна вулиця (Одеса)
|
3
|
Кінний манеж
|
3
|
Кінний ринок (Харків)
|
3
|
Кіно-Ялта
|
3
|
Кіножурнал
|
3
|
Кіномеханік
|
3
|
Кіноромантика
|
3
|
Кіос
|
3
|
Кілієвич Стефанія Ромуальдівна
|
3
|
Кіровець (хокейний клуб)
|
3
|
Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва імені О. М. Бойченка
|
3
|
Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки
|
3
|
Кісельов Віталій Миколайович
|
3
|
Кісліцин В'ячеслав Олександрович
|
3
|
Кітті Грін
|
3
|
ЛГБТ-тематика в літературі
|
3
|
ЛК-5
|
3
|
Ла-9
|
3
|
Кімберська Валентина Григорівна
|
3
|
Кільдін Шевальє
|
3
|
Курчанинов Юрій Григорович
|
3
|
Кучеренко Інна (легкоатлетка)
|
3
|
Курінь (прізвище)
|
3
|
Кусакова Людмила Михайлівна
|
3
|
Кустова Дар'я Андріївна
|
3
|
Кутас Роман Іванович
|
3
|
Кутузов Микола Миколайович
|
3
|
Кутєпов Олександр Павлович
|
3
|
Куцин Сергій
|
3
|
Куцюк-Кочинський Кирило
|
3
|
Кучеренко Векла Львівна
|
3
|
Кіборг (бойовий модуль)
|
3
|
Кучерявка кущова
|
3
|
Кушнір Іван
|
3
|
Кушнір Анатолій Петрович
|
3
|
Кушнір Борис Михайлович
|
3
|
Кушнір Леонід Прокопович
|
3
|
Кушнір Ольга (легкоатлетка)
|
3
|
Кущ Євген Вікторович
|
3
|
Куяльник (мінеральна вода)
|
3
|
Кшиштоф Сендзівуй Потоцький
|
3
|
Кубок світу з трекових велоперегонів 2008-2009
|
3
|
Кубок світу з трекових велоперегонів 1999
|
3
|
Кременецька гімназія
|
3
|
Кришталева Турандот
|
3
|
Кримський правозахисний центр «Дія»
|
3
|
Кримський республіканський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою
|
3
|
Кримські росіяни
|
3
|
Кримінальний журналіст
|
3
|
Кримінальний кодекс РРФСР 1926 року
|
3
|
Кримінальний кодекс Російської Федерації
|
3
|
Кримінальний кодекс Української CРР 1927 року
|
3
|
Крицька Любов Іванівна
|
3
|
Кришталева сова
|
3
|
Кримне (прізвище)
|
3
|
Криштоф Веселовський
|
3
|
Кровоспинний засіб
|
3
|
Крокус сітчастий
|
3
|
Кромський повіт
|
3
|
Кропивенський полк
|
3
|
Кропив’янка сіра
|
3
|
Кропоткіни
|
3
|
Крощенко Леонід Михайлович
|
3
|
Кримська правозахисна група
|
3
|
Кримне (значення)
|
3
|
Круглов Володимир Гнатович
|
3
|
Кречетович Віталій Іванович
|
3
|
Кременецький лісотехнічний технікум
|
3
|
Кременчук (автовокзал)
|
3
|
Кременчуцька дивізія
|
3
|
Кременчуцька міська федерація шахів
|
3
|
Кременчуцька панорама
|
3
|
Кремньова Марія Миколаївна
|
3
|
Кремінь-Політехнік
|
3
|
Крестецький повіт
|
3
|
Криве дзеркало
|
3
|
Кримнафтогазрозвідка
|
3
|
Криве дзеркало (театр)
|
3
|
Криве дзеркало душі
|
3
|
Кривенко Георгій Пилипович
|
3
|
Кривенька качечка (мультфільм)
|
3
|
Кривченко Юрій Михайлович
|
3
|
Крижановський Олександр (легкоатлет)
|
3
|
Крилатське (велотрек)
|
3
|
Крилівська сотня
|
3
|
Крим (телеканал)
|
3
|
Круглий Лев Борисович
|
3
|
Крупка аїзоподібна
|
3
|
Кубок світу з волейболу
|
3
|
Кубок України з футзалу 2002—2003
|
3
|
Кубок СРСР з футболу 1990
|
3
|
Кубок УРСР з футболу 1938
|
3
|
Кубок УРСР з футболу 1948
|
3
|
Кубок УРСР з футболу 1976
|
3
|
Кубок України з гандболу
|
3
|
Кубок України з футзалу 1992—1993
|
3
|
Кубок України з футзалу 1995-1996
|
3
|
Кубок України з футзалу 1998—1999
|
3
|
Кубок України з футзалу 2003—2004
|
3
|
Кубок Росії з футболу серед жінок 2008
|
3
|
Кубок України з футзалу 2015—2016
|
3
|
Кубок України з футзалу 2016—2017
|
3
|
Кубок африканських націй 2012 (кваліфікаційний раунд)
|
3
|
Кубок ліги Португалії з футболу
|
3
|
Кубок світу з боротьби 1981
|
3
|
Кубок світу з біатлону 1986-1987
|
3
|
Кубок світу з біатлону 1987-1988
|
3
|
Кубок світу з біатлону 1988-1989
|
3
|
Кубок світу з біатлону 1996-1997
|
3
|
Кубок Росії з футболу серед жінок 2009
|
3
|
Кубок Росії з футболу серед жінок 2007
|
3
|
Кручинін Антон Миколайович
|
3
|
Крітенко Андрій Юрійович
|
3
|
Круїз, або подорож розлучення
|
3
|
Крюківська районна рада
|
3
|
Крівчіков Михайло Сергійович
|
3
|
Кріль Ірина Миколаївна
|
3
|
Кріль Михайло Михайлович
|
3
|
Кріокристал
|
3
|
Кріомедицина
|
3
|
Кріпосництво
|
3
|
Ксантоанаптіхія ямчаста
|
3
|
Кубок Націй FEI
|
3
|
Ксенофонтов Олександр Олексійович
|
3
|
Ксенія Ларіна
|
3
|
Ктиторов Микола Юхимович
|
3
|
Кубанська армія
|
3
|
Кубанський державний медичний університет
|
3
|
Кубанський полк
|
3
|
Кубок Іспанії з футболу 1982—1983
|
3
|
Кубок Бразилії з футболу 2015
|
3
|
Кубок Вантаа з боротьби 1997
|
3
|
Коломійчук Віталій Петрович
|
3
|
Коломоєць Михайло Сергійович
|
3
|
Лабіринти брехні
|
3
|
Кам'янка (притока Дніпра)
|
3
|
Калуков Дмитро Уразмухаметович
|
3
|
Кальман Ковач (футболіст, 1965)
|
3
|
Калінкін Віктор Петрович
|
3
|
Калініна Владислава
|
3
|
Калініна Лариса
|
3
|
Калінінське сільське поселення
|
3
|
Кам'янецький повіт (Подільське воєводство)
|
3
|
Кам'яний острів
|
3
|
Камбурлей Михайло Іванович
|
3
|
Калмицька
|
3
|
Каменсько-Гундорівський вугленосний район
|
3
|
Каморзін Борис Борисович
|
3
|
Камчатський оборонний район
|
3
|
Канадське товариство приятелів України
|
3
|
Канатна вулиця (Дніпро)
|
3
|
Кангун Мойсей Ісаакович
|
3
|
Кандидат у майстри спорту СРСР
|
3
|
Канікули суворого режиму
|
3
|
Калузька провінція
|
3
|
Калмиков Анатолій Іванович
|
3
|
Каприлова кислота
|
3
|
Казі Михайло Ілліч
|
3
|
Казанова мимоволі
|
3
|
Казанська Алла Олександрівна
|
3
|
Казанська вчительська семінарія
|
3
|
Казанський національний дослідницький технічний університет імені А. М. Туполєва
|
3
|
Казахмис (футбольний клуб)
|
3
|
Казимир Войняковський
|
3
|
Казка про царя Салтана (опера)
|
3
|
Казначеєва Світлана Михайлівна
|
3
|
Казімеж Стадніцький
|
3
|
Калитка Світлана Володимирівна
|
3
|
Казімірас Віткус
|
3
|
Калакура Олег Ярославович
|
3
|
Калафаті Василь Павлович
|
3
|
Калашнікова Ірина Іванівна
|
3
|
Календарьова Ольга Олександрівна
|
3
|
Каленський Микола Миколайович
|
3
|
Калинівське уранове родовище
|
3
|
Калинівський ринок (футбольний клуб)
|
3
|
Калита Роман Михайлович
|
3
|
Каплан Ісаак Михайлович
|
3
|
Караванов Георгій Григорович
|
3
|
Казаков Віталій Валерійович
|
3
|
Каспер Любомирський
|
3
|
Карпюк Андрій Іванович
|
3
|
Карпюк Ніна (легкоатлетка)
|
3
|
Карташов Михайло Миколайович
|
3
|
Картина крейдою
|
3
|
Картознавство
|
3
|
Карін Олександр Олександрович
|
3
|
Каріологія
|
3
|
Каспаров.ру
|
3
|
Катализ и нефтехимия
|
3
|
Карпович Петро Володимирович
|
3
|
Каталимов Сергій Анатолійович
|
3
|
Каталогізатор
|
3
|
Катаєв Петро Євгенович
|
3
|
Катер типу МО-4
|
3
|
Катери проекту 363
|
3
|
Катерина Іванова
|
3
|
Катерина Аксьонова
|
3
|
Катерина Клімова
|
3
|
Карпцов Олег Анатолійович
|
3
|
Карпов Сергій
|
3
|
Карантинна гавань
|
3
|
Карл Сальватор Австрійський
|
3
|
Карапінка Олег Михайлович
|
3
|
Карасубазарський район
|
3
|
Карауш Людмила Сафронівна
|
3
|
Караянов Віталій Анатолійович
|
3
|
Каримов Ігор Каримович
|
3
|
Карл Евальд Ренне
|
3
|
Карл Йобст
|
3
|
Карл Людвіг
|
3
|
Карл Санґушко
|
3
|
Карпов Олександр Вікторович
|
3
|
Карло
|
3
|
Карлівський машинобудівний завод
|
3
|
Кармазіна Марія Степанівна
|
3
|
Карнаухов Іван Михайлович
|
3
|
Карнович-Валуа Сергій Сергійович
|
3
|
Карпати (Коросно)
|
3
|
Карпатський землетрус (1977)
|
3
|
Карпатіяни
|
3
|
Карпман Вадим
|
3
|
Казаков Олександр Іванович
|
3
|
Казаков Валерій Миколайович (спортсмен)
|
3
|
Катеринодарський округ
|
3
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2010 (Тбілісі)
|
3
|
Зміна долі
|
3
|
Зміна участі
|
3
|
Знамените каченя Тім
|
3
|
Зноба Микола Валентинович
|
3
|
Знову за старе
|
3
|
Золота медаль Національної академії мистецтв України
|
3
|
Золота медаль імені М. В. Ломоносова АН СРСР
|
3
|
Золоте перо Росії
|
3
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2013 (Сомбатгей)
|
3
|
Злочин у фокусі
|
3
|
Золотий Гран-прі з боротьби 2014
|
3
|
Золотий обруч
|
3
|
Золотий цвях (мультфільм)
|
3
|
Золоті руки
|
3
|
Золочівка (значення)
|
3
|
Золочівка (прізвище)
|
3
|
Зоре моя вечірняя
|
3
|
Зоря (спорткомплекс, Миколаїв)
|
3
|
Злочин і кара (фільм, 1969)
|
3
|
Зленко Петро Андрійович
|
3
|
Зосима Валькевич
|
3
|
Зелінські
|
3
|
Здиховський Олег Опанасович
|
3
|
Здрастуй, Ральфе!
|
3
|
Зелена поляна (Бровари)
|
3
|
Зеленківська волость
|
3
|
Зеленоград (футбольний клуб)
|
3
|
Зеленой Павло Олексійович
|
3
|
Зелені Млини
|
3
|
Зеленівська сільська рада (Компаніївський район)
|
3
|
Зем'янин
|
3
|
Зленко Костянтин Прохорович
|
3
|
Земнухов Іван Олександрович
|
3
|
Земський лікар
|
3
|
Земський суддя
|
3
|
Зенгва Вікторія Олександрівна
|
3
|
Зернов Сергій Олексійович
|
3
|
Зигзаг (фільм)
|
3
|
Зигмунд Колосовський (фільм)
|
3
|
Зименковський Борис Семенович
|
3
|
Зимненська ікона
|
3
|
Зоряний бульвар
|
3
|
Зоя Ісаєва
|
3
|
Кавус I
|
3
|
КМТ
|
3
|
Йоган Ансельм
|
3
|
Йоган Баптист Лампі
|
3
|
Йозеф фон Ецдорф
|
3
|
Йосифінська касата
|
3
|
К-4
|
3
|
К-7
|
3
|
КІПУ (Сімферополь)
|
3
|
КДЮСШ-ЛДУФК (гандбольний клуб)
|
3
|
КПРФ (міні-футбольний клуб)
|
3
|
История Украинской ССР
|
3
|
КС-23
|
3
|
Ка-10
|
3
|
Ка-15
|
3
|
Ка-32
|
3
|
Кабаненко Олександр Анатолійович
|
3
|
Кавалергардський полк
|
3
|
Кавалерійський корпус (Румунія)
|
3
|
Кавказька лінія
|
3
|
Кавказький відділ
|
3
|
Йоакимівський літопис
|
3
|
Зірковичні
|
3
|
Зоя Новікова
|
3
|
Зустріч на Ельбі (фільм)
|
3
|
Зоя Слободян
|
3
|
Зречення католицтва
|
3
|
Зубарєв Микола Гаврилович
|
3
|
Зубенко Володимир Федорович
|
3
|
Зубря (притока Гнилого Тікича)
|
3
|
Зубцювання
|
3
|
Зудіна Марина В'ячеславівна
|
3
|
Зуп. Пункт 7 Км
|
3
|
Зіганшина Ера Гарафівна
|
3
|
Зірка (фільм, 1949)
|
3
|
Зільберман Натан Рафаїлович
|
3
|
Зімзе Віталій Анатолійович
|
3
|
Зімін Сергій Іванович
|
3
|
Зінаїда Дьяконова
|
3
|
Зінов'єв Альфред Павлович
|
3
|
Зіновій
|
3
|
Зінченко Микола Аксенович
|
3
|
Зінченко Олександр Миколайович
|
3
|
Зірка-Оболонь
|
3
|
Катерина Коновалова
|
3
|
Катеринопільський краєзнавчий музей
|
3
|
Коломийське педагогічне училище
|
3
|
Князівка (прізвище)
|
3
|
Книжковий магазин
|
3
|
Книжковий світ
|
3
|
Книр Ігор Іванович
|
3
|
Кнопов Павло Соломонович
|
3
|
Княгиницькі
|
3
|
Князь Володимир (мультфільм)
|
3
|
Князь роси
|
3
|
Князівка (значення)
|
3
|
Князівство Затор
|
3
|
Книговидавець
|
3
|
Кобеляцький цукровий завод
|
3
|
Кобилка степова
|
3
|
Кобозєв Петро Олексійович
|
3
|
Кобцев (легкоатлет)
|
3
|
Коваленко Віктор Федорович
|
3
|
Коваленко Віталій Володимирович
|
3
|
Коваленко Дмитро Анатолійович
|
3
|
Коваленко Микола Васильович
|
3
|
Книженко Борис
|
3
|
Книга скорботи України
|
3
|
Коваль Ірина (легкоатлетка)
|
3
|
Клодт Михайло Костянтинович
|
3
|
Кликов В'ячеслав Михайлович
|
3
|
Кликов Микола Кузьмич
|
3
|
Клим Тарас Петрович
|
3
|
Климко Василь Степанович
|
3
|
Климова Ірина Михайлівна
|
3
|
Климчук Богдан Каленикович
|
3
|
Клод Маньє
|
3
|
Клод Юнес
|
3
|
Клопогін смердючий
|
3
|
Кнаусмюллер Ервін Ервінович
|
3
|
Клосс Борис Михайлович
|
3
|
Клуб Ремо
|
3
|
Клуб староруської партії
|
3
|
Клубний Чемпіонат України з настільного тенісу. Сезон 2016/2017
|
3
|
Ключник Лев Іванович
|
3
|
Клінічна фармакологія
|
3
|
Клінічна хірургія
|
3
|
Клішов
|
3
|
Кміта Віктор Вікторович
|
3
|
Коваленко Олександр Петрович
|
3
|
Ковальська вулиця (Одеса)
|
3
|
Клеопатра Понтійська
|
3
|
Колесніченко Дмитро (легкоатлет)
|
3
|
Козлітіна Олена Іванівна
|
3
|
Козова Марія Іванівна
|
3
|
Козіч Аліна Євгенівна
|
3
|
Кокорін Володимир Володимирович
|
3
|
Кокошко Роман Володимирович
|
3
|
Колесников Сергій Валентинович
|
3
|
Колесникова Світлана Миколаївна
|
3
|
Колесниченко Олександр Онуфрійович
|
3
|
Коли зустрічаються двоє
|
3
|
Козловський Євген Антонович
|
3
|
Коли минуле попереду
|
3
|
Коли настане світанок
|
3
|
Коли наступить світанок
|
3
|
Коли я був маленький
|
3
|
Коли її зовсім не чекаєш
|
3
|
Количов Віктор Петрович
|
3
|
Коллемові
|
3
|
Коло польських архітекторів у Львові
|
3
|
Колокольцев Володимир Георгійович
|
3
|
Козловський Андрій Володимирович
|
3
|
Козлов Михайло Васильович
|
3
|
Ковальчук Валентин Андрійович
|
3
|
Ковпак Алла Федорівна
|
3
|
Ковальчук Олексій Андрійович
|
3
|
Ковальчук Тетяна Іванівна
|
3
|
Кованько Петро Олексійович
|
3
|
Ковбасюк Григорій Дем'янович
|
3
|
Ковда (річка)
|
3
|
Ковельсільмаш
|
3
|
Ковила Іоанна
|
3
|
Ковила Граффа
|
3
|
Ковтун Григорій Олександрович
|
3
|
Козлов Валерій (легкоатлет)
|
3
|
Ковтун Михайло Фотійович
|
3
|
Ковтуненко Володимир Олексійович
|
3
|
Ковтунов Геннадій (легкоатлет)
|
3
|
Кожанський район
|
3
|
Козачий Єрик
|
3
|
Козачка-ЗАлК
|
3
|
Козел Володимир Георгійович
|
3
|
Козир Руслан Ярославович
|
3
|
Козлов Іван Іванович
|
3
|
Клечинські
|
3
|
Клеома сива
|
3
|
Катеринославська армія
|
3
|
Кемі-обінська культура
|
3
|
Квантова рідина
|
3
|
Кверцитрин
|
3
|
Квітневе повстання
|
3
|
Кей Панабейкер
|
3
|
Кейле Гредіштей
|
3
|
Келантан (футбольний клуб)
|
3
|
Келдерари
|
3
|
Келерія піскова
|
3
|
Керамологія
|
3
|
Каєтан Адам Мьончиньський
|
3
|
Керенський повіт
|
3
|
Керета
|
3
|
Кермечник червонуватий
|
3
|
Керново
|
3
|
Кесег
|
3
|
Киба Володимир Миколайович
|
3
|
Кизилова вулиця (Київ)
|
3
|
Кинеретське кладовище
|
3
|
Каїр хан
|
3
|
Каєпичі
|
3
|
Кирил (Квашенко)
|
3
|
Каховка (автостанція)
|
3
|
Катран пірчастонадрізаний
|
3
|
Катріна Хаддад
|
3
|
Катта-Курган
|
3
|
Каулінія мала
|
3
|
Каунаська вулиця (Харків)
|
3
|
Кауфман Леонід Сергійович
|
3
|
Кафедра української літератури імені академіка Михайла Возняка
|
3
|
Кафедральна церква св. Миколи (Белз)
|
3
|
Каховська вулиця (Миколаїв)
|
3
|
Каштеляни смоленські
|
3
|
Каховський державний агротехнічний коледж
|
3
|
Каціон Олесь Михайлович
|
3
|
Качала Андрій Теодорович
|
3
|
Качалов Володимир Якович
|
3
|
Качан Катерина Георгіївна
|
3
|
Качине полювання (п'єса)
|
3
|
Качинська військово-авіаційна школа пілотів
|
3
|
Качур Іван Васильович
|
3
|
Качур Михайло Васильович
|
3
|
Кипарисовик горіхоплідний
|
3
|
Кирило Володимирович
|
3
|
Клен цукристий
|
3
|
Київський інститут політології та соціального управління
|
3
|
Київський завод «Радар»
|
3
|
Київський комбінат монументально-декоративного мистецтва
|
3
|
Київський міський клінічний ендокринологічний центр
|
3
|
Київський національний університет будівництва та архітектури
|
3
|
Київський обласний суд
|
3
|
Київський психоневрологічний інститут
|
3
|
Київський художній технікум
|
3
|
Київський інститут банкірів банку «Україна»
|
3
|
Київський інститут політології і соціального управління
|
3
|
Київський Міжнародний турнір з вільної боротьби 2016
|
3
|
Київський інститут сухопутних військ
|
3
|
Київський інститут іноземних мов
|
3
|
Київтехфільм
|
3
|
Кладонієві
|
3
|
Класик
|
3
|
Класик (фільм)
|
3
|
Клезмерська музика
|
3
|
Клей. МО
|
3
|
Клейн Борис Гершович
|
3
|
Київський архітектурний інститут
|
3
|
Київський Інститут Бізнесу та Технологій
|
3
|
Кирило Шувалов
|
3
|
Китайський сервіз
|
3
|
Кирилов Дмитро Михайлович
|
3
|
Кирилюк Євген Миколайович
|
3
|
Кирилівська гора
|
3
|
Кириченко Олександр Васильович
|
3
|
Кирчів Роман Богданович
|
3
|
Кисельова Клара Володимирівна
|
3
|
Кисельовськ
|
3
|
Китайгородська сотня
|
3
|
Китятки крейдяні
|
3
|
Київська симфонія
|
3
|
Кишинівська залізниця
|
3
|
Кияшко Михайло Федорович
|
3
|
Київ модерн-балет
|
3
|
Київ травневий
|
3
|
Київреконструкція
|
3
|
Київська вулиця (Миколаїв)
|
3
|
Київська медична академія післядипломної освіти
|
3
|
Київська організація НСХУ
|
3
|
Київська правда (газета)
|
3
|
Лабінський відділ
|
3
|
Лабіринти долі
|
3
|
Здзіслав Ян Замойський
|
3
|
Миколаївський коледж культури і мистецтв
|
3
|
Миколаївська вулиця (Миколаїв)
|
3
|
Миколаївська дорога (Одеса)
|
3
|
Миколаївська обласна спілка краєзнавців
|
3
|
Миколаївська правда
|
3
|
Миколаївське РУВР
|
3
|
Миколаївське водосховище
|
3
|
Миколаївський будівельний технікум
|
3
|
Миколаївський кадетський корпус
|
3
|
Миколаївський мис
|
3
|
Миколай Подльодовський
|
3
|
Миколаївський міський голова
|
3
|
Миколаївський технікум залізничного транспорту
|
3
|
Миколо-Козельське уранове родовище
|
3
|
Микоша Олексій Степанович
|
3
|
Микільський монастир
|
3
|
Милованов Костянтин Анатолійович
|
3
|
Милославський Микола Карлович
|
3
|
Мина
|
3
|
Миколай Спитек Ліґенза
|
3
|
Миколай Гошовський
|
3
|
Мирний (Маріуполь)
|
3
|
Микола Воронін
|
3
|
Микита Тарасов
|
3
|
Микита Чухрієнко
|
3
|
Микитенко Борис Павлович
|
3
|
Микитенко Борис Потапович
|
3
|
Миклашевський Петро Андрійович
|
3
|
Миклашівка
|
3
|
Микола Болкун
|
3
|
Микола Волков
|
3
|
Микола Горлов
|
3
|
Миколай Боїм
|
3
|
Микола Кривоносов
|
3
|
Микола Петренко
|
3
|
Микола Попенко
|
3
|
Микола Рибалка
|
3
|
Микола Савватєєв
|
3
|
Микола Свинка
|
3
|
Микола Федорцов
|
3
|
Миколай (Зіоров)
|
3
|
Миколай (Кутєпов)
|
3
|
Министерство культуры Российской Федерации
|
3
|
Мирович Євстигней Афіногенович
|
3
|
Микита Марина Володимирівна
|
3
|
Михайло Чорторийський (житомирський намісник)
|
3
|
Михайло Кіштулинець
|
3
|
Михайло Лук'яненко
|
3
|
Михайло Наримунтович
|
3
|
Михайло Орос
|
3
|
Михайло Павлович
|
3
|
Михайло Ревуцький
|
3
|
Михайло Савін
|
3
|
Михайло Степанський
|
3
|
Михайлов Євген Анатолійович
|
3
|
Михайло Гаврилов
|
3
|
Михайлов Микола Іванович
|
3
|
Михайлівська гора
|
3
|
Михайлівська площа (Одеса)
|
3
|
Михалашани
|
3
|
Михалков Артем Микитович
|
3
|
Михальонок Сергій Анатолійович
|
3
|
Михальченко Олександр Михайлович
|
3
|
Мицько Ігор
|
3
|
Михайло Довголевець
|
3
|
Михайло Богдасаров
|
3
|
Миролюбівське водосховище
|
3
|
Мис Кришталевий
|
3
|
Мирон Лихо
|
3
|
Мироненко Кузьма Давидович
|
3
|
Мироненко Юзеф Миколайович
|
3
|
Миронов Петро Григорович
|
3
|
Миропільське комісарство
|
3
|
Мирослав Латик
|
3
|
Мирчанка
|
3
|
Мис Іллі
|
3
|
Мистецтво (журнал)
|
3
|
Михайло Богданов
|
3
|
Мистецтво кіно
|
3
|
Митар (фільм)
|
3
|
Митровський Михайло Михайлович
|
3
|
Михайленко Володимир (легкоатлет)
|
3
|
Михайленко Володимир Степанович
|
3
|
Михайлик Василь Сергійович
|
3
|
Михайлишин Ольга Леонідівна
|
3
|
Михайло-Коцюбинський район
|
3
|
Михайло Барабаш
|
3
|
Микита Рубан
|
3
|
Микита Лиськов
|
3
|
Мишка Дмитро Петрович
|
3
|
Медаль Прогрес (Азербайджан)
|
3
|
Мегахіла округла
|
3
|
Медаль "За видатні спортивні досягнення"
|
3
|
Медаль «В пам'ять коронації Імператора Миколи II»
|
3
|
Медаль «За розвиток військового співробітництва» (Міністерство оборони України)
|
3
|
Медаль «За сприяння Збройним Силам України» (Міністерство оборони України)
|
3
|
Медаль «Перемоги і Свободи»
|
3
|
Медаль Гельмгольца
|
3
|
Медаль Котеніуса
|
3
|
Медведєв Валерій Леонідович
|
3
|
Меблевик (Чернівці)
|
3
|
Медведєва Наталія Павлівна
|
3
|
Медвинський район
|
3
|
Меджимур'є (футбольний клуб)
|
3
|
Медовий місяць (фільм, 1991)
|
3
|
Медіа-холдинг
|
3
|
Межирічанське родовище
|
3
|
Межрабпомфільм
|
3
|
Мекензієві Гори (станція)
|
3
|
Мегахiла округла
|
3
|
МеМЗ-969А
|
3
|
Мельгунов Олексій Петрович
|
3
|
Мачин
|
3
|
Махов Григорій Григорович
|
3
|
Маховський Микола Семенович
|
3
|
Махульдурська волость
|
3
|
Мац Григорій Зельманович
|
3
|
Мацей Рибінський
|
3
|
Мацкевич Ігор (легкоатлет)
|
3
|
Мацько Денис Макарович
|
3
|
Мацялко Михайло Олексійович
|
3
|
Машарова Людмила (легкоатлетка)
|
3
|
Мдівані Георгій Давидович
|
3
|
Машиновикористання в землеробстві
|
3
|
Машкін Олександр Миколайович
|
3
|
Маяк-Салинський район
|
3
|
Маяцьке лісництво
|
3
|
Маячка (значення)
|
3
|
Маєвський Петро Феліксович
|
3
|
Мга (Кіровський район)
|
3
|
Мгеладзе Караман Георгійович
|
3
|
Мгер Оганесян
|
3
|
Меленевський Маріян
|
3
|
Мелькумов Сергій Георгійович
|
3
|
Миг (газета)
|
3
|
Метью Діксон
|
3
|
Ментівські війни. Одеса (телесеріал)
|
3
|
Меншагін Юрій Олегович
|
3
|
Мереживо долі
|
3
|
Местечкин Ростислав Вадимович
|
3
|
Месхієв Дмитро Давидович
|
3
|
Металографія
|
3
|
Метробудівська вулиця (Дніпро)
|
3
|
Метрополія (група компаній)
|
3
|
Мефодій (Нємцов)
|
3
|
Мензелінський повіт
|
3
|
Механізатор (Дніпропетровськ)
|
3
|
Механізатор (футзальний клуб)
|
3
|
Механізатор (футзальний клуб, Дніпропетровськ)
|
3
|
Механіка матеріалів
|
3
|
Мечетна (річка)
|
3
|
Мечник Микола Павлович
|
3
|
Мечникова Емілія Львівна
|
3
|
Ми вкупочці колись росли
|
3
|
Ми підем, де трави похилі
|
3
|
Менти. Таємниці великого міста
|
3
|
Мене чекають на Землі
|
3
|
Мельник-Тарган Тимофій
|
3
|
Мельница (студія)
|
3
|
Мельник (місто)
|
3
|
Мельник Руслана Петрівна
|
3
|
Мельник Тарас Леонідович
|
3
|
Мельник Юрій Вікторович
|
3
|
Мельник Юрій Петрович
|
3
|
Мельников Андрій Вікторович
|
3
|
Мельников Петро Андрійович
|
3
|
Мельникова Олена Вікторівна
|
3
|
Мельничук Микола Степанович
|
3
|
Мендоса Асеведо Андрес Аугусто
|
3
|
Мельцаєв Віталій Юрійович
|
3
|
Меліс Сезер
|
3
|
Меліта заяча
|
3
|
Меліхова Ольга Вільгельмівна
|
3
|
Меморіал Іона Корнеану 2011
|
3
|
Меморіал Вацлава Циолковського 2011
|
3
|
Меморіал Макарова
|
3
|
Менандр (Сазонтьєв)
|
3
|
Менахем Нахум Тверський
|
3
|
Мичко Світлана Борисівна
|
3
|
Мишковські
|
3
|
Махмуд (Астраханський хан)
|
3
|
Міжнародний кінофестиваль у Коттбусі
|
3
|
Міжгалузева рада з питань розвитку інформаційного суспільства
|
3
|
Міжзональні турніри
|
3
|
Міжнародна академія інженерних наук
|
3
|
Міжнародна картографічна асоціація
|
3
|
Міжнародна премія імені Григорія Сковороди
|
3
|
Міжнародна федерація гандболу
|
3
|
Міжнародний благодійний Фонд Святої Марії
|
3
|
Міжнародний географічний конгрес
|
3
|
Міжнародний науковий фонд
|
3
|
Мігель
|
3
|
Міжнародний фестиваль пісні в Сопоті
|
3
|
Міжнародний інститут преси
|
3
|
Міжрегіональна депутатська група
|
3
|
Мій зведений брат Франкенштейн
|
3
|
Мій ніжно улюблений детектив
|
3
|
Мілевський Євген Володимирович
|
3
|
Мілководдя
|
3
|
Міллер Євген Карлович
|
3
|
Між коханням та ненавистю
|
3
|
Мі-35
|
3
|
Міндель
|
3
|
Мурадов Сердар Сахатович
|
3
|
Мукачівська єпархія Українського екзархату
|
3
|
Мукачівський історичний музей
|
3
|
Муклевич Ромуальд Адамович
|
3
|
Мунчіторул (хокейний клуб, Чернівці)
|
3
|
Муніципальний стадіон (Грассау)
|
3
|
Муніципальний стадіон (Паралімні)
|
3
|
Муніципалітет Хоні
|
3
|
Муравін Лев Давидович
|
3
|
Муратов Олександр Олександрович
|
3
|
Мяснянкін Володимир Іванович
|
3
|
Мурко
|
3
|
Муромо-Рязанська земля
|
3
|
Муромцево (Омська область)
|
3
|
Муртаза-хан
|
3
|
Мусульманський виконавчий комітет
|
3
|
Мусін Ілля Олександрович
|
3
|
Мухін Андрій Олександрович
|
3
|
Мучарова Євгенія (легкоатлетка)
|
3
|
Мценський повіт
|
3
|
Мілютінська
|
3
|
Мінекоресурсів України
|
3
|
Музичний діяч
|
3
|
Міські голови Полтави
|
3
|
Місто-курорт
|
3
|
Місто моєї любові
|
3
|
Місцеве самоврядування в Польській республіці (1918—1939)
|
3
|
Міське кладовище (Самара)
|
3
|
Міське кладовище №5
|
3
|
Міське кладовище № 15
|
3
|
Міське кладовище № 4 (Харків)
|
3
|
Міський стадіон (Вишневе)
|
3
|
Місячна трилогія
|
3
|
Міс Олімпія
|
3
|
Місячні галявини
|
3
|
Мітельник
|
3
|
Мітлиця азовська
|
3
|
Мітрідат II Кіоський
|
3
|
Міуський вугленосний район
|
3
|
Міф про ідеального чоловіка. Детектив від Тетяни Устинової
|
3
|
Міхаель Шліхт
|
3
|
Міхель (каталог марок)
|
3
|
Міхурниця
|
3
|
Містерія звуку
|
3
|
Мірошник Світлана Василівна
|
3
|
Мінеральні джерела
|
3
|
Міністерство агропромислового комплексу України
|
3
|
Мінливець
|
3
|
Мінська чоловіча гімназія
|
3
|
Мінуарція залозистоволосиста
|
3
|
Мінуарція кримська
|
3
|
Мінуарція шорстка
|
3
|
Мінін Федір Іванович
|
3
|
Мініна Ксенія Олександрівна
|
3
|
Міністерства освіти і науки України
|
3
|
Міністерство машинобудування, військово-промислового комплексу і конверсії України
|
3
|
Мірко Бунєвчевич
|
3
|
Міністерство народної освіти
|
3
|
Міністерство оборони Грузії
|
3
|
Міністерство освіти УРСР
|
3
|
Міністерство освіти Української РСР
|
3
|
Міністр без портфеля Ізраїлю
|
3
|
Міністр оборони Ізраїлю
|
3
|
Міовені (футбольний клуб)
|
3
|
Міраншах
|
3
|
Мірасол (футбольний клуб)
|
3
|
Мукачеве (футбольний клуб)
|
3
|
Музична премія імені Станіслава Людкевича
|
3
|
Млечна путь (фільм)
|
3
|
Мороз Петро Зіновійовмч
|
3
|
Моноліт (Іллічівськ)
|
3
|
Монтажник
|
3
|
Монтигердовичі
|
3
|
Моргуненко Віктор (легкоатлет)
|
3
|
Мордовський державний педагогічний інститут імені М. Євсеєва
|
3
|
Море (футзальний клуб)
|
3
|
Море студене
|
3
|
Мороз Володимир Васильович
|
3
|
Морозко (мюзикл)
|
3
|
Монастирищенський краєзнавчий музей
|
3
|
Морозов Ігор Анатолійович (хокеїст)
|
3
|
Морозов Анатолій Опанасович
|
3
|
Морозов Андрій Анатолійович
|
3
|
Морозов Василь Іванович
|
3
|
Морозов Олег Юрійович
|
3
|
Морозов Олександр Євгенович
|
3
|
Морозова Олена Савічна
|
3
|
Морской сборник
|
3
|
Монгольська народна партія
|
3
|
Молочна продукція
|
3
|
Морський екологічний журнал
|
3
|
Модой Геннадій (легкоатлет)
|
3
|
Млинівка (притока Свині)
|
3
|
Мнемон (Вишневський)
|
3
|
Мовчан Іван Іванович
|
3
|
Мовчан Тетяна (легкоатлетка)
|
3
|
Моге
|
3
|
Могилевський Олександр Павлович
|
3
|
Могилів-Подільський повіт
|
3
|
Могилів-Подільський укріплений район
|
3
|
Модринова губка
|
3
|
Молочай крейдолюбний
|
3
|
Модільяні (фільм)
|
3
|
Можайський повіт
|
3
|
Можайський укріплений район
|
3
|
Мокра Кінська
|
3
|
Мокієвські
|
3
|
Молодан Борис Іванович
|
3
|
Молодь Черкащини
|
3
|
Молодіжний чемпіонат світу з футболу 1979
|
3
|
Молочай Сегієрів
|
3
|
Морський бульвар (Маріуполь)
|
3
|
Мосальське князівство
|
3
|
Музика Павло Олексійович
|
3
|
Моя сусідка
|
3
|
Московські канікули
|
3
|
Москонцерт
|
3
|
Москотов Сергій Костянтинович
|
3
|
Мосор (футбольний клуб)
|
3
|
Мостренко Андрій
|
3
|
Мосульський конфлікт
|
3
|
Мощний (острів)
|
3
|
Моя Україна
|
3
|
Моісеєв Микита Олексійович
|
3
|
Московський інститут культури
|
3
|
Мрії ідіота
|
3
|
Муві-няня
|
3
|
Музей-квартира В. Титова
|
3
|
Музей «Гуцульщина»
|
3
|
Музей гуцульської вишивки
|
3
|
Музей декоративно-ужиткового мистецтва (Богуслав)
|
3
|
Музей села Криворівня
|
3
|
Музейний простір
|
3
|
Музика Максим
|
3
|
Московський інститут сталі та сплавів
|
3
|
Московський хіміко-технологічний інститут імені Д. І. Менделєєва
|
3
|
Мосгаз (телесеріал)
|
3
|
Московська міжнародна виставка
|
3
|
Мосгортранс
|
3
|
Москалюк Сергій Олексійович
|
3
|
Москва Ординська
|
3
|
Москвін Станіслав Костянтинович
|
3
|
Московка (річка)
|
3
|
Московские ведомости
|
3
|
Московська Духовна Семінарія
|
3
|
Московська ветеринарна академія
|
3
|
Московська міська дума
|
3
|
Московський технічний університет зв'язку й інформатики
|
3
|
Московська хоральна синагога
|
3
|
Московське хореографічне училище
|
3
|
Московський археологічний інститут
|
3
|
Московський державний університет економіки, статистики та інформатики
|
3
|
Московський державний історико-архівний інститут
|
3
|
Московський заочний університет мистецтв
|
3
|
Московський лейб-гвардії полк
|
3
|
Московський лісотехнічний інститут
|
3
|
Московський театр мініатюр
|
3
|
Махнів
|
3
|
Маутхаузен
|
3
|
Лавочнянський район
|
3
|
Ломикамінь зрошуваний
|
3
|
Лозинський Василь (легкоатлет)
|
3
|
Лозоватське уранове родовище
|
3
|
Лоймола
|
3
|
Локомотив (Вітебськ)
|
3
|
Локомотив (Олександрівка)
|
3
|
Локтєв Олексій Васильович
|
3
|
Ломикамінь бульбистий
|
3
|
Ломикамінь жовто-зелений
|
3
|
Ломикамінь напівзонтиковий
|
3
|
Лодигін Ярослав
|
3
|
Ломиніс цільнолистий
|
3
|
Лонський Віктор Ігорович
|
3
|
Лопарьов Юрій Дмитрович
|
3
|
Лопухін Авраам Микитович
|
3
|
Лос-Анджелеський марафон
|
3
|
Лосова
|
3
|
Лосєв Геннадій Іванович
|
3
|
Лосєв Сергій Васильович
|
3
|
Ложемент
|
3
|
Логінов Олександр Борисович
|
3
|
Луганське державне художнє училище
|
3
|
Литературная Россия
|
3
|
Липучка (фільм)
|
3
|
Липівка (річка)
|
3
|
Лисенко Євген Васильович
|
3
|
Лисенко Степан Степанович
|
3
|
Лисичанський вугленосний район
|
3
|
Лисичанський завод гумотехнічних виробів
|
3
|
Листя землі
|
3
|
Литвинов Ігор Юрійович
|
3
|
Литовський пионерний батальйон
|
3
|
Логвиненко Сергій Станіславович
|
3
|
Лихвин
|
3
|
Лише три тижні...
|
3
|
Лоба Михайло-Петро Михайлович
|
3
|
Лобанов Петро Васильович
|
3
|
Лобаскі
|
3
|
Лобачов Володимир Леонідович
|
3
|
Лобов Володимир Миколайович
|
3
|
Ловачка
|
3
|
Ловачов Сергій Володимирович
|
3
|
Луганська обласна федерація футболу
|
3
|
Луганський вугленосний район
|
3
|
Липова Наталія (легкоатлетка)
|
3
|
Льотно-конструкторські випробування
|
3
|
Львівське обласне Товариство української мови ім. Т.Г.Шевченка
|
3
|
Львівський будівельний технікум
|
3
|
Львівський керамічний завод
|
3
|
Львівський коледж культури і мистецтв
|
3
|
Львівський облрибкомбінат
|
3
|
Льодовий похід
|
3
|
Льонок бессарабський
|
3
|
Льонок крейдяний
|
3
|
Люба, діти і завод...
|
3
|
Львів дипломатичний
|
3
|
Любарська вулиця (Житомир)
|
3
|
Любарцев Георгій Васильович
|
3
|
Любацька Людмила Вікторівна
|
3
|
Любимова Віра Михайлівна
|
3
|
Любляна (футбольний клуб)
|
3
|
Любов Калюжна
|
3
|
Любов Тимошевська
|
3
|
Любов до ближнього
|
3
|
Львівська гімназія
|
3
|
Львов Володимир Миколайович
|
3
|
Луганський машинобудівний завод імені О.Я.Пархоменка
|
3
|
Луна-парк (фільм)
|
3
|
Луговське сільське поселення (Богучарський район)
|
3
|
Лузан Олександр Васильович
|
3
|
Лузький оборонний рубіж
|
3
|
Лук'янов Олександр Павлович
|
3
|
Лук'янчук Ігор Іванович
|
3
|
Лукашевич Микола Йосипович
|
3
|
Лукомське князівство
|
3
|
Лукін Олександр Олександрович
|
3
|
Лут Іван Андрійович
|
3
|
Львiвське училище культури i мистецтв
|
3
|
Лутугинське водосховище
|
3
|
Луцик Любомира Антонівна
|
3
|
Луцьке педагогічне училище
|
3
|
Луцький педагогічний коледж
|
3
|
Луців Григорій Іванович
|
3
|
Лучка (значення)
|
3
|
Лучка (прізвище)
|
3
|
Лущик Уляна Богданівна
|
3
|
Луїджі Іоріні
|
3
|
Липсько
|
3
|
Липневі дні
|
3
|
Любомира Паранюк
|
3
|
Левенець Оксана (легкоатлетка)
|
3
|
Лебедин (автостанція)
|
3
|
Лебедина зграя
|
3
|
Лебединський насіннєвий завод
|
3
|
Лебедєв Микола Ігорович
|
3
|
Лебідь Ярослав Ігорович
|
3
|
Лев Круглий
|
3
|
Лев Чубатий
|
3
|
Леван Капанадзе
|
3
|
Левкас (есмінець)
|
3
|
Латинський собор (Плоцьк)
|
3
|
Левко
|
3
|
Левчук Володимир Анатолійович
|
3
|
Легенда про ялинку
|
3
|
Легка атлетика на літній Спартакіаді народів СРСР 1959
|
3
|
Легка атлетика на літній Спартакіаді народів СРСР 1963
|
3
|
Легка атлетика на літній Універсіаді 2017
|
3
|
Легка атлетика на літніх Паралімпійських іграх 2008 — біг на 100 метрів (жінки)
|
3
|
Легка атлетика на літніх Паралімпійських іграх 2008 — біг на 200 метрів (жінки)
|
3
|
Лахденпох'я
|
3
|
Латинський собор (Лович)
|
3
|
Легка вода
|
3
|
Лазарчук Георгій Степанович
|
3
|
Лавренюк Юрій Федорович
|
3
|
Лавриненко Михайло Захарович
|
3
|
Лавров В'ячеслав Васильович
|
3
|
Лавровський Леонід Михайлович
|
3
|
Лаврська друкарня
|
3
|
Ладовський Микола Васильович
|
3
|
Лазарев Анатолій Іванович
|
3
|
Лазарев Віктор Андрійович
|
3
|
Лазеротерапія
|
3
|
Ластівка (журнал)
|
3
|
Лазурна вулиця (Миколаїв)
|
3
|
Ламана вулиця
|
3
|
Лапа Дмитро Олександрович
|
3
|
Лапа Лариса Григорівна
|
3
|
Лапта (фільм)
|
3
|
Лариса Шахворостова
|
3
|
Лас-Бреньяс
|
3
|
Ласкавець серповидний
|
3
|
Ласло Ваці
|
3
|
Легка атлетика на літніх Паралімпійських іграх 2016
|
3
|
Легкоатлетичні багатоборства
|
3
|
Липне (прізвище)
|
3
|
Летичівський укріпрайон
|
3
|
Леопольд (великий герцог Баденський)
|
3
|
Леопольд Шімзер
|
3
|
Леопольдія чубкувата
|
3
|
Лепко Вікторія Володимирівна
|
3
|
Лепін Анатолій Якович
|
3
|
Лесезнавець
|
3
|
Леся Герасимчук
|
3
|
Леся Калинська
|
3
|
Лешек Краківський
|
3
|
Леонтій (Пелчицький)
|
3
|
Либідь (прізвище)
|
3
|
Лизогуб Віталій Миколайович
|
3
|
Ликов Олександр Анатолійович
|
3
|
Лиман (вагонне депо)
|
3
|
Лиманська (Південна залізниця)
|
3
|
Липа американська
|
3
|
Липа європейська
|
3
|
Липецький повіт
|
3
|
Липне (значення)
|
3
|
Леонід Менакер
|
3
|
Леонтьєв Михайло Іванович
|
3
|
Легкі кроки
|
3
|
Лениздат.ру
|
3
|
Легіонер (спорт)
|
3
|
Леді Бомж
|
3
|
Лейб-гвардії Гусарський Його Величності полк
|
3
|
Лейб-гвардії Преображенський полк
|
3
|
Лейб-гвардії Семенівський полк
|
3
|
Лейтенант Ільїн (есмінець)
|
3
|
Леканорові
|
3
|
Лембіт Перн
|
3
|
Ленський Олександр Павлович
|
3
|
Леонар Шпехт
|
3
|
Лентапедія
|
3
|
Лентелефільм
|
3
|
Ленін у 1918 році
|
3
|
Ленінградське театральне училище
|
3
|
Ленінградський педагогічний інститут
|
3
|
Ленінградський сільськогосподарський інститут
|
3
|
Ленінруда
|
3
|
Ленінське плем'я
|
3
|
Ленінський район (Київ)
|
3
|
Любов на світанку
|
3
|
Любомирас Лауцявічюс
|
3
|
Мауріна Наталія Василівна
|
3
|
Маргарита Кошелєва
|
3
|
Манреса (баскетбольний клуб)
|
3
|
Мансардний дах
|
3
|
Ману Беннетт
|
3
|
Манускрипт з вулиці Руської
|
3
|
Мануфактур-колегія
|
3
|
Маніна (річка)
|
3
|
Маніфест 17 жовтня 1905 року
|
3
|
Мар'янко Тетяна Йосипівна
|
3
|
Мардань Олександр Євгенович
|
3
|
Маневицький краєзнавчий музей
|
3
|
Мардер Абрам Павлович
|
3
|
Маренка сіроплода
|
3
|
Марина Артеменко
|
3
|
Марина Дурунда
|
3
|
Марина Коробченко
|
3
|
Марина Лісогор
|
3
|
Маришевська
|
3
|
Марк Юниан Юстин
|
3
|
Маневич Белла Семенівна
|
3
|
Манайло Іван Федорович
|
3
|
Марков Євген Львович
|
3
|
Малкін Семен Якович
|
3
|
Малаховка
|
3
|
Малий Дзендзик
|
3
|
Малий Лостун
|
3
|
Малий Татару
|
3
|
Малий Ярославець
|
3
|
Малинова вулиця (Київ, Подільський район)
|
3
|
Малинські
|
3
|
Малка
|
3
|
Малмизький повіт
|
3
|
Мамін Юрій Борисович
|
3
|
Малоземелля
|
3
|
Мальков Микола Іванович
|
3
|
Мальованка (місцевість)
|
3
|
Мальцев Юрій Сергійович
|
3
|
Малюга Михайло Федорович
|
3
|
Малявкін і компанія
|
3
|
Малявін Філіп Андрійович
|
3
|
Мамалига Володимир Володимирович
|
3
|
Мамуня Євген Петрович
|
3
|
Марко Радаш
|
3
|
Марков Сергій Леонідович
|
3
|
Макіївський труболиварний завод
|
3
|
Масив Леваневського (Біла Церква)
|
3
|
Марія Романівна (Турівська)
|
3
|
Марія Смолякова
|
3
|
Марія Стоянова
|
3
|
Марія Сьомкіна
|
3
|
Марія Устиянович-Бобикевич
|
3
|
Марія Шуб
|
3
|
Марія Шукшина
|
3
|
Марія Шунь
|
3
|
Маска (мультсеріал)
|
3
|
Марія Миколаївна (дочка Миколи I)
|
3
|
Маскарад (п'єса)
|
3
|
Масорін Володимир Васильович
|
3
|
Масунов Кирило Леонідович
|
3
|
Матвєєв Віктор Анатолійович
|
3
|
Матвєєва Наталя Петрівна
|
3
|
Материнка пухнаста
|
3
|
Материнська слава (орден)
|
3
|
Матеріальні ресурси
|
3
|
Матієнко Артем Олександрович
|
3
|
Марія Порошина
|
3
|
Марія Ладо
|
3
|
Марковичі (Гомельський район)
|
3
|
Мартинюк Віктор Семенович
|
3
|
Марковников Микола Володимирович
|
3
|
Маркур
|
3
|
Мармарошська готика
|
3
|
Мартиненко Ірина Миколаївна
|
3
|
Мартинов Олександр Євстафійович
|
3
|
Мартинчук Микола Данилович
|
3
|
Мартинюк Андрій Андрійович
|
3
|
Мартинюк Владислав (легкоатлет)
|
3
|
Мартинюк Ольга Володимирівна
|
3
|
Марія Камінська
|
3
|
Мартон Микола Сергійович
|
3
|
Маруся Богуславка (історично-побутова драма)
|
3
|
Марченко Федір Іларіонович
|
3
|
Маршрут милосердя (телесеріал)
|
3
|
Маріупольський 4-й гусарський полк
|
3
|
Маріупольський завод важкого машинобудування
|
3
|
Марія Єлизавета Австрійська
|
3
|
Марія Голубкіна
|
3
|
Марія Йозефа Австрійська
|
3
|
Мала Бердичівська вулиця (Житомир)
|
3
|
Максим Пилипець
|
3
|
Любочка (фільм)
|
3
|
Ліс на Ворсклі
|
3
|
Лілія Гурова
|
3
|
Лілія Майборода
|
3
|
Лінгвокраїнознавство
|
3
|
Лінгвокультурологія
|
3
|
Лінія життя (фільм, 1996)
|
3
|
Ліпман Ігор (легкоатлет)
|
3
|
Ліпінський Кароль Юзеф
|
3
|
Лірико-драматичне сопрано
|
3
|
Лісовий (оздоровчий комплекс)
|
3
|
Лідія Січенікова
|
3
|
Лісовий і мисливський журнал
|
3
|
Лісопильний завод
|
3
|
Літаковий спорт
|
3
|
Літанюк Валерій Богданович
|
3
|
Літвінов Геннадій Юрійович
|
3
|
Літературна премія імені Андрія М'ястківського
|
3
|
Літературна премія імені Валер'яна Поліщука
|
3
|
Літературний Жовтень
|
3
|
Лілея (балада)
|
3
|
Лігово (Санкт-Петербург)
|
3
|
Літня Спартакіада народів СРСР 1979
|
3
|
Лютий 1945
|
3
|
Любутськ
|
3
|
Людвік Зелінський
|
3
|
Людина з дитячим акцентом
|
3
|
Людина з містечка
|
3
|
Людмила Купіна
|
3
|
Людмила Ширяєва
|
3
|
Людське щастя
|
3
|
Лютий 1943
|
3
|
Лютки
|
3
|
Ліга українських католицьких жінок
|
3
|
Люцерна щебениста
|
3
|
Лядова Людмила Олексіївна
|
3
|
Ляхович Мирослав Данилович
|
3
|
Ляховці
|
3
|
Ляшенко Олександр Іванович
|
3
|
Лєвашов Володимир Васильович
|
3
|
Ліванов Михайло Григорович
|
3
|
Лівий Тузлів
|
3
|
Ліга II
|
3
|
Літературні нагороди
|
3
|
Лішня (значення)
|
3
|
Максим Осадчий
|
3
|
Майя Егліте
|
3
|
Майданник Віталій Григорович
|
3
|
Майданов Денис Васильович
|
3
|
Майже весна
|
3
|
Майк Хагерті
|
3
|
Майкл Болтон
|
3
|
Майкл Сабі
|
3
|
Майстер народної творчості
|
3
|
Майський Іван Михайлович
|
3
|
Макаревський Давид Якович
|
3
|
Майдан-Вильський комбінат вогнетривів
|
3
|
Макаренко Тимофій Титович
|
3
|
Макаровський Михайло Михайлович
|
3
|
Макарчев Андрій Володимирович
|
3
|
Маккабі (Бухарест)
|
3
|
Маковецька Інга Степанівна
|
3
|
Маковицька струна
|
3
|
Максим Асадчий
|
3
|
Максим Коц
|
3
|
Максим Лагашкін
|
3
|
Майдан закордонних справ
|
3
|
Мазур Михайло Андрійович
|
3
|
Лішня (прізвище)
|
3
|
МР-310
|
3
|
М'ясников Геннадій Олексійович
|
3
|
М-14
|
3
|
М-15
|
3
|
М-5
|
3
|
МАВАГ
|
3
|
МАЗ-5434
|
3
|
МНТУ (баскетбольний клуб)
|
3
|
МР-105
|
3
|
МТЛБ-ВМК
|
3
|
Мазур Андрій Іванович
|
3
|
МТП
|
3
|
Магнолія падуболиста
|
3
|
Магнітооптика
|
3
|
Магріані Георге
|
3
|
Магурін Ігор Васильович
|
3
|
Мазепа Євген Іванович
|
3
|
Мазепа Ігор Всеволодович
|
3
|
Мазніченко Андрій (легкоатлет)
|
3
|
Мазур Іван Єгорович
|
3
|
Здирство
|
3
|
Звірево (станція)
|
3
|
Біличі (прізвище)
|
3
|
Вулиця Родини Вороних
|
3
|
Вулиця Пушкіна (Бровари)
|
3
|
Вулиця Пушкіна (Кривий Ріг)
|
3
|
Вулиця Радянська (Севастополь)
|
3
|
Вулиця Раневицька (Дрогобич)
|
3
|
Вулиця Раскової (Прилуки)
|
3
|
Вулиця Раїси Кириченко (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Рев'якіна (Севастополь)
|
3
|
Вулиця Ринкова (Калуш)
|
3
|
Вулиця Романа Шухевича (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Пролетарська (Умань)
|
3
|
Вулиця Рубана
|
3
|
Вулиця Рудика (Харків)
|
3
|
Вулиця Рудницького (Львів)
|
3
|
Вулиця Руднєва (Севастополь)
|
3
|
Вулиця Сiчеславська (Кривий Ріг)
|
3
|
Вулиця Садова (Полтава)
|
3
|
Вулиця Садова (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Салганна (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Просмушкіних
|
3
|
Вулиця Привокзальна (Броди)
|
3
|
Вулиця Святомиколаївська (Чернігів)
|
3
|
Вулиця Олександра Лютого (Полтава)
|
3
|
Вулиця Незалежності (Сміла)
|
3
|
Вулиця Нечуя-Левицького (Полтава)
|
3
|
Вулиця Никифора Гірняка (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Нова
|
3
|
Вулиця Новий Побут (Харків)
|
3
|
Вулиця Оболоня (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Олега Ольжича (Миколаїв)
|
3
|
Вулиця Олександра Говорухи
|
3
|
Вулиця Олександра Тисовського (Калуш)
|
3
|
Вулиця Правобережна (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Павлова (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Пекарська (Броди)
|
3
|
Вулиця Перемоги (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Петра Полтави (Броди)
|
3
|
Вулиця Пилипа Орлика (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Пластунів (Броди)
|
3
|
Вулиця Пожарського (Харків)
|
3
|
Вулиця Польова (Іллінці)
|
3
|
Вулиця Поля
|
3
|
Вулиця Сар'яна (Львів)
|
3
|
Вулиця Северина Наливайка (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Михайла Оратовського (Мелітополь)
|
3
|
Вулиця Халтуріна (Харків)
|
3
|
Вулиця Тимофія Бордуляка (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Токарєва
|
3
|
Вулиця Троїцька (Запоріжжя)
|
3
|
Вулиця Уласа Самчука (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Федора Андерса
|
3
|
Вулиця Фещенка-Чопівського (Львів)
|
3
|
Вулиця Флотська (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Франка (Прилуки)
|
3
|
Вулиця Холодногірська (Харків)
|
3
|
Вулиця Татарська (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Хроновича (Броди)
|
3
|
Вулиця Хрульова (Севастополь)
|
3
|
Вулиця Центральна (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Циганська (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Ціолковського (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Ціолковського (Севастополь)
|
3
|
Вулиця Чайковського (Калуш)
|
3
|
Вулиця Червона Гірка (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Татинецька (Черкаси)
|
3
|
Вулиця Тараса Шевченка (Сміла)
|
3
|
Вулиця Семена Палія (Одеса)
|
3
|
Вулиця Степана Будного (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Сидора Голубовича (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Симона Петлюри (Вінниця)
|
3
|
Вулиця Симона Петлюри (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Слівенська (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Софії Ковалевської (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Софії Стадникової (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Спортивна (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Степана Бандери (Умань)
|
3
|
Вулиця Степана Халтуріна (Полтава)
|
3
|
Вулиця Січових Стрільців (Харків)
|
3
|
Вулиця Степаняна (Севастополь)
|
3
|
Вулиця Степового Фронту (Полтава)
|
3
|
Вулиця Столярова (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Столєтова (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Суздальські Ряди (Харків)
|
3
|
Вулиця Сурікова (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Східна (Умань)
|
3
|
Вулиця Січових Стрільців (Дрогобич)
|
3
|
Вулиця Січових Стрільців (Рівне)
|
3
|
Вулиця Міцкевича (Рівне)
|
3
|
Вулиця Михайла Драгоманова (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Чернівецька (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Кармелюка (Житомир)
|
3
|
Вулиця Залютинська (Харків)
|
3
|
Вулиця Заньковецької (Одеса)
|
3
|
Вулиця Зелінського (Маріуполь)
|
3
|
Вулиця Золотоніська (Черкаси)
|
3
|
Вулиця Йозефа Рота (Броди)
|
3
|
Вулиця Кавказька (Рівне)
|
3
|
Вулиця Каманіна (Севастополь)
|
3
|
Вулиця Караваєва (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Карпинця (Львів)
|
3
|
Вулиця Енергетична (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Катаєва (Харків)
|
3
|
Вулиця Квашинська (Прилуки)
|
3
|
Вулиця Квітки-Основ'яненка (Львів)
|
3
|
Вулиця Київська (Євпаторія)
|
3
|
Вулиця Київська (Вінниця)
|
3
|
Вулиця Київська (Рівне)
|
3
|
Вулиця Ковпака (Харків)
|
3
|
Вулиця Коженівського (Броди)
|
3
|
Вулиця Заводська (Умань)
|
3
|
Вулиця Едварда Гріга (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Конотопська (Харків)
|
3
|
Вулиця Гусенка
|
3
|
Вулиця Гоголя (Вінниця)
|
3
|
Вулиця Головна (Чернівці)
|
3
|
Вулиця Гонти (Вінниця)
|
3
|
Вулиця Гординських (Львів)
|
3
|
Вулиця Готфейська (Маріуполь)
|
3
|
Вулиця Гранітна (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Гранітна (Маріуполь)
|
3
|
Вулиця Грушевського (Броди)
|
3
|
Вулиця Гусенка (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Ділова (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Данила Галицького (Рівне)
|
3
|
Вулиця Данила Нечая (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Державинська (Харків)
|
3
|
Вулиця Джеймса Мейса (Бровари)
|
3
|
Вулиця Динамівська (Харків)
|
3
|
Вулиця Добрівлянська
|
3
|
Вулиця Драгоманова (Рівне)
|
3
|
Вулиця Дружби Народів (Прилуки)
|
3
|
Вулиця Дунаєвського (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Козацька (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Конюшківська (Броди)
|
3
|
Вулиця Михайла Глінки (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Маршала Малиновського (Одеса)
|
3
|
Вулиця Ляпунова (Харків)
|
3
|
Вулиця Лісова (Черкаси)
|
3
|
Вулиця Магістральна (Запоріжжя)
|
3
|
Вулиця Макарова
|
3
|
Вулиця Максима Дія
|
3
|
Вулиця Максима Залізняка (Львів)
|
3
|
Вулиця Малиновського (Вінниця)
|
3
|
Вулиця Марченка (Калуш)
|
3
|
Вулиця Маяковського (Харків)
|
3
|
Вулиця Луцька (Рівне)
|
3
|
Вулиця Мечникова (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Миколи Костомарова (Бровари)
|
3
|
Вулиця Миколи Садовського (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Миколи Яковченка (Прилуки)
|
3
|
Вулиця Микулинецька-бічна (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Мирна (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Мироненка (Полтава)
|
3
|
Вулиця Миру (Полтава)
|
3
|
Вулиця Мистецтв (Харків)
|
3
|
Вулиця Лялі Ратушної (Іллінці)
|
3
|
Вулиця Лугова (Полтава)
|
3
|
Вулиця Кооперативна (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Кутузова (Іллінці)
|
3
|
Вулиця Копичинецька (Чортків)
|
3
|
Вулиця Космонавтів (Калуш)
|
3
|
Вулиця Космонавтів (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Котляревського (Броди)
|
3
|
Вулиця Кохнівська (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Крупської (Євпаторія)
|
3
|
Вулиця Кузнечна (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Купріна (Маріуполь)
|
3
|
Вулиця Кутузова (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Лозівська (Харків)
|
3
|
Вулиця Лазнева (Львів)
|
3
|
Вулиця Леваневського (Полтава)
|
3
|
Вулиця Леся Сердюка (Харків)
|
3
|
Вулиця Лесі Українки (Броди)
|
3
|
Вулиця Лесі Українки (Мелітополь)
|
3
|
Вулиця Лесі Українки (Прилуки)
|
3
|
Вулиця Липи
|
3
|
Вулиця Липова (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Лисенка (Харків)
|
3
|
Вулиця Чернишевського (Одеса)
|
3
|
Вулиця Чкалова (Миколаїв)
|
3
|
Вулиця Героїв-чорнобильців (Полтава)
|
3
|
Гаврилов Микола Іванович
|
3
|
Віце-прем'єр
|
3
|
Вічувка (гміна)
|
3
|
Вішеу (річка)
|
3
|
ГАЛяК
|
3
|
ГНПП «Сплав»
|
3
|
Габай Ілля Янкелевич
|
3
|
Габович Рафаїл Давидович
|
3
|
Гавайські гітари
|
3
|
Гаврилюк Василь Григорович
|
3
|
Вітімське плоскогір'я
|
3
|
Гаврилюк Володимир
|
3
|
Гаврилюк Микола Микитович
|
3
|
Гаврилюк Сергій Іванович
|
3
|
Гагарін Олександр Іванович
|
3
|
Гадигез
|
3
|
Гадяцьке староство
|
3
|
Газета 24
|
3
|
Газодинамічні явища
|
3
|
Віце-президент Російської Федерації
|
3
|
Вітряк Наталія (легкоатлетка)
|
3
|
Гайдай Лідія Іванівна
|
3
|
Вісник Українського товариства генетиків і селекціонерів
|
3
|
Вінтонів Іван Степанович
|
3
|
Вінцентій Урбанський
|
3
|
Вінченцо Наталі
|
3
|
Віра Новикова
|
3
|
Віскарія клейка
|
3
|
Вісмут (футбольний клуб)
|
3
|
Вісник Конституційного Суду України
|
3
|
Вісник Національної академії державного управління при Президентові України
|
3
|
Вісник морфології
|
3
|
Вітковський Сергій Іванович
|
3
|
Вісьніч
|
3
|
Віталій Іванченко
|
3
|
Віталій Волкомор
|
3
|
Віталій Колодій
|
3
|
Віталій Левшин
|
3
|
Віталій Романов
|
3
|
Вітаутас Ландсбергіс
|
3
|
Вітаутас Томкус
|
3
|
Вітвіцький Микола Станіславович
|
3
|
Газпром-Медіа
|
3
|
Гайдай Олександр Васильович
|
3
|
Вінницькі Зубри (баскетбольний клуб)
|
3
|
Ганущенко Володимир Васильович
|
3
|
Гана Шромова
|
3
|
Гандбол на літніх Олімпійських іграх 2004
|
3
|
Ганжа Володимир Федорович
|
3
|
Ганжа Оксана Іванівна
|
3
|
Ганзуля Олександр Миколайович
|
3
|
Ганна Василівна Кочубей
|
3
|
Ганна Корецька
|
3
|
Ганна Храмцова
|
3
|
Гаранян Григорій Вікторович
|
3
|
Гамора Тетяна (легкоатлетка)
|
3
|
Гарбук Геннадій Михайлович
|
3
|
Гаркуша Ігор Євгенійович
|
3
|
Гаро Микола Михайлович
|
3
|
Гасан-заде Аліакпер Алі-Гейдар огли
|
3
|
Гасан Тутунов
|
3
|
Гастродуоденіт
|
3
|
Гастроном
|
3
|
Гаєва Олександра (легкоатлетка)
|
3
|
Гвоздика гренобльська
|
3
|
Гамуля Юрій Гаррійович
|
3
|
Гамов Андрій Миколайович
|
3
|
Гайдай Тетяна Вікторівна
|
3
|
Галина Левченко
|
3
|
Гайдаржи Олександр Захарійович
|
3
|
Гайдарпаша
|
3
|
Гайденав
|
3
|
Гайдук (охоронець)
|
3
|
Гайнов Віктор Володимирович
|
3
|
Гаккель Карл Альфредович
|
3
|
Галенко Марко Анатолійович
|
3
|
Галерчик (Рівне)
|
3
|
Галина Мікеладзе
|
3
|
Галієв Анатолій Сергійович
|
3
|
Галина Стефанова
|
3
|
Галина Чуриліна
|
3
|
Галицьке перехрестя
|
3
|
Галицькі старости
|
3
|
Галичина спортивна
|
3
|
Галичфарм
|
3
|
Галушка Василь Герасимович
|
3
|
Гальвар Торесен
|
3
|
Гальчак Сергій Дмитрович Гальчак
|
3
|
Вінніпезький університет
|
3
|
Вінницький Дім поета
|
3
|
Вулиця Чорноморська (Одеса)
|
3
|
Візова політика Боснії і Герцеговини
|
3
|
Віза Вторма (футзальний клуб)
|
3
|
Візит
|
3
|
Візит до Ковалівки
|
3
|
Візитатор
|
3
|
Візова політика Ірландії
|
3
|
Візова політика Азербайджану
|
3
|
Візова політика Албанії
|
3
|
Візова політика Болгарії
|
3
|
Візова політика Білорусі
|
3
|
Відпусти
|
3
|
Візова політика Великої Британії
|
3
|
Візова політика Вірменії
|
3
|
Візова політика Молдови
|
3
|
Візова політика Нагірно-Карабаської Республіки
|
3
|
Візова політика Придністровської Молдавської Республіки
|
3
|
Візова політика Північної Македонії
|
3
|
Візова політика Республіки Абхазія
|
3
|
Візова політика Республіки Південна Осетія
|
3
|
Відяпін Віктор Олександрович
|
3
|
Відмінник освіти
|
3
|
Візова політика Сербії
|
3
|
Вулиця Ягільницька (Чортків)
|
3
|
Вулиця Чумацький Шлях (Житомир)
|
3
|
Вулиця Шварца (Севастополь)
|
3
|
Вулиця Шкільна (Запоріжжя)
|
3
|
Вулиця Шкільна (Рівне)
|
3
|
Вулиця Шкільна (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Юрія Гагаріна (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Юрія Коптєва
|
3
|
Вулиця Юріївська (Броди)
|
3
|
Вулиця Ясна (Рівне)
|
3
|
Відкритий чемпіонат Польщі з боротьби 2019
|
3
|
Вулиця Яценка (Запоріжжя)
|
3
|
Вус (журнал)
|
3
|
Вускович Ігор Миколайович
|
3
|
Вяртсіля
|
3
|
Вєтров Владислав Володимирович
|
3
|
Вів'єн Леонід Сергійович
|
3
|
Відверто (телепрограма)
|
3
|
Відділ Реєстрації Актів Цивільного Стану Луцького Міського Управління Юстиції (ЗАГС)
|
3
|
Відкритий чемпіонат Китаю з боротьби 2018
|
3
|
Візова політика Румунії
|
3
|
Візова політика Турецької Республіки Північного Кіпру
|
3
|
Вінницька обласна клінічна лікарня імені М. І. Пирогова
|
3
|
Віллевальде Богдан Павлович
|
3
|
Віктор Копилець
|
3
|
Віктор Маляренко
|
3
|
Віктор Марвін
|
3
|
Віктор Плотников
|
3
|
Віктор Соловйов
|
3
|
Віктор Степаненко
|
3
|
Віла-Нова (Нова-Ліма)
|
3
|
Вілендорф
|
3
|
Віллє Хаапасало
|
3
|
Віктор Живолуб
|
3
|
Вільгельміна Скібінська
|
3
|
Вільгуцький Роман Богданович
|
3
|
Вільна Україна (газета)
|
3
|
Вільне економічне товариство
|
3
|
Вільний вітер (оперета)
|
3
|
Вільський Вадим Костянтинович
|
3
|
Вільшняк
|
3
|
Вілісов Генадій Іванович
|
3
|
Він чекає на неї
|
3
|
Віктор Колпаков
|
3
|
Віктор Демент
|
3
|
Візова політика Туреччини
|
3
|
Військово-економічний потенціал
|
3
|
Візова політика Хорватії
|
3
|
Візова політика Чорногорії
|
3
|
Військо вірних козаків
|
3
|
Військова академія повітряно-космічної оборони імені Маршала Радянського Союзу Г. К. Жукова
|
3
|
Військова волость
|
3
|
Військова таємниця (фільм)
|
3
|
Військовий лікар
|
3
|
Військовий пушкар
|
3
|
Військово-космічна академія імені О. Ф. Можайського
|
3
|
Віктор Бабушкін
|
3
|
Військово-медична академія
|
3
|
Військово-морський флот Російської імперії
|
3
|
Військово-повітряна академія імені М. Є. Жуковського
|
3
|
Військово-польова хірургія
|
3
|
Військово-юридична академія РКЧА
|
3
|
Вікасол
|
3
|
Вікентій (Чекалін)
|
3
|
Віккел Лариса Вікторівна
|
3
|
Вікландт Ольга Артурівна
|
3
|
Вулиця Героїв Небесної Сотні (Канів)
|
3
|
Вулиця Генуезька
|
3
|
Геастральні
|
3
|
Верховний суд Російської Федерації
|
3
|
Вербівка (притока Гнилого Тікичу)
|
3
|
Веремовська Інесса Георгіївна
|
3
|
Вересень 1941
|
3
|
Веретинський Олег Анатолійович
|
3
|
Вероніка гірська
|
3
|
Вероніка орхідна
|
3
|
Вертебрологія
|
3
|
Верхнє Подністров'я
|
3
|
Верховного Головнокомандування
|
3
|
Вербицький Анатолій Всеволодович
|
3
|
Верхогляд
|
3
|
Верченко Віталій Олексійович
|
3
|
Вершина Анатолій Олексійович
|
3
|
Вершина Візбора
|
3
|
Весела компанія
|
3
|
Веселикоприцьківська волость
|
3
|
Веселка в небі (телесеріал)
|
3
|
Веселі сусіди
|
3
|
Вербиця (село)
|
3
|
Вепсляндія
|
3
|
Весна (фільм, 1947)
|
3
|
Велика (телесеріал)
|
3
|
Вацлав Сук
|
3
|
Вачі Леонід Дюлович
|
3
|
Вбити двічі
|
3
|
Вбити змія
|
3
|
Ведмежа
|
3
|
Вежа (видавництво)
|
3
|
Вейнський університет
|
3
|
Велика (річка)
|
3
|
Велика Лихівка
|
3
|
Венериди
|
3
|
Велика княгиня
|
3
|
Велике Кільце (премія)
|
3
|
Великий Анатолій Павлович
|
3
|
Великий Дзендзик
|
3
|
Великий клопіт через маленького хлопчика
|
3
|
Великий цар
|
3
|
Велосипедом на роботу
|
3
|
Венадос (футбольний клуб)
|
3
|
Вендам (футбольний клуб)
|
3
|
Веслування на байдарках і каное на літній Універсіаді 2013 — байдарка-четвірка 500 метрів (чоловіки)
|
3
|
Весна в грудні
|
3
|
Васютич Олександр Олександрович
|
3
|
Висота №5
|
3
|
Виноградівський історичний музей
|
3
|
Винокур (професія)
|
3
|
Винокурова
|
3
|
Випадок у готелі
|
3
|
Випадок із газетної практики
|
3
|
Вироцький Михайло Васильович
|
3
|
Вирубка
|
3
|
Виснаження
|
3
|
Висоцька
|
3
|
Виноградов Василь Іванович
|
3
|
Висоцький Дмитро Юрійович
|
3
|
Витвицькі
|
3
|
Витковский, Евгений Владимирович
|
3
|
Витязівський район
|
3
|
Витівки Скапена
|
3
|
Вишневецький Микола Петрович
|
3
|
Вишничі
|
3
|
Вишня Клокова
|
3
|
Виноградова Лілія Ігорівна
|
3
|
Винниченко Микола Олексійович
|
3
|
Весняні ігри в осінніх садах
|
3
|
Взгляд (газета)
|
3
|
Вести.Ru
|
3
|
Вести (програма)
|
3
|
Вести недели
|
3
|
Весілля (фільм, 1973)
|
3
|
Ветеран війни
|
3
|
Вецляр
|
3
|
Вече (издательство)
|
3
|
Вешенське сільське поселення
|
3
|
Взяти живим
|
3
|
Винницькі
|
3
|
Вижницькі обрії
|
3
|
Визвольний Шлях
|
3
|
Визначник рослин УРСР
|
3
|
Визначник рослин України
|
3
|
Виколювання
|
3
|
Викрадення Богині
|
3
|
Вимпел (Корольов)
|
3
|
Винар Іван
|
3
|
Виницький Давид Ельович
|
3
|
Вацлав Руліковський
|
3
|
Васьківці (прізвище)
|
3
|
Вища українська ліга КВК
|
3
|
ВХУТЕІН
|
3
|
В пошуках мільйонерки
|
3
|
В радості, і тільки в радості
|
3
|
В суботу
|
3
|
В тумані
|
3
|
В тій царині небес
|
3
|
ВІФК (хокейний клуб)
|
3
|
ВМКЦ Кримського регіону
|
3
|
ВТК
|
3
|
Ваврик Оксана
|
3
|
В місто прийшла біда
|
3
|
Вавровий-Виливчук Юхим Андрійович
|
3
|
Вагонне депо Полтава
|
3
|
Вадим Вяткін
|
3
|
Вадим Вітковський
|
3
|
Важкий пісок (телесеріал)
|
3
|
Вакуленко Олеся Олександрівна
|
3
|
Вакулишин Сергій Миколайович
|
3
|
Валентин Абрамов
|
3
|
В пастці
|
3
|
В'ячеслав Бігун
|
3
|
Валентин Шпаков
|
3
|
Білоруська соціал-демократична партія
|
3
|
Біловодський повіт
|
3
|
Білогородка (значення)
|
3
|
Білокалітвенський вугленосний район
|
3
|
Білокняже поле
|
3
|
Білокуракинське водосховище
|
3
|
Білокінь Юхим Леонтійович
|
3
|
Білолюбський Анатолій Олексійович
|
3
|
Білоноска червонувата
|
3
|
Білоруський гусарський полк
|
3
|
В'ячеслав (Шкурко)
|
3
|
Білоусов Євген Васильович
|
3
|
Білюшок
|
3
|
Біля ріки
|
3
|
Біндас Ольга Іванівна
|
3
|
Бінокор (хокейний клуб)
|
3
|
Біологічний факультет МДУ
|
3
|
Бірський повіт
|
3
|
Біюк-Озенбаш
|
3
|
В'язмикін Ігор Вікторович
|
3
|
Валентин Букін
|
3
|
Валентина Горлань
|
3
|
Васьківці (значення)
|
3
|
Василь Матвійчук
|
3
|
Варшавська та Більська єпархія
|
3
|
Варшавська цитадель
|
3
|
Варічев Яків Миколайович
|
3
|
Васенко Андрій Богданович
|
3
|
Василенко Наталія (легкоатлетка)
|
3
|
Василиса Андріївна Гольшанська
|
3
|
Василь Васильович Кочубей
|
3
|
Василь Дмитрович Кирдяпа
|
3
|
Василь Потушняк
|
3
|
Вархушев Володимир Васильович
|
3
|
Василь Хорошко
|
3
|
Василь Хрептович
|
3
|
Василько Брячиславич
|
3
|
Васильчук Вадим Васильович
|
3
|
Васильєв Володимир Миколайович (диригент)
|
3
|
Васильєв Олександр Петрович
|
3
|
Васильєв Сергій Геннадійович
|
3
|
Василя
|
3
|
Василій (Дорошкевич)
|
3
|
Варчук Сергій Іванович
|
3
|
Варсонофій (Мазурак)
|
3
|
Валентина Легкоступова
|
3
|
Валерія Осіпова
|
3
|
Валентій Фредро
|
3
|
Валеріан Виноградов
|
3
|
Валерій Ібрагімов
|
3
|
Валерій Івченко
|
3
|
Валерій Астахов
|
3
|
Валерій Зубков
|
3
|
Валерій Кравченко
|
3
|
Валерій Лисенков
|
3
|
Валкський повіт
|
3
|
Варнаков Михайло Павлович
|
3
|
Вальс-Бостон (фільм)
|
3
|
Вальчак Любов Мирославівна
|
3
|
Валіков Федір Михайлович
|
3
|
Ванкарем
|
3
|
Ваннiк Олег Вiкторович
|
3
|
Вано Крюгер
|
3
|
Вансович Євген Антонович
|
3
|
Ванчура Василь Львович
|
3
|
Варениця Марія Михайлівна
|
3
|
Вища партійна школа при ЦК Компартії України
|
3
|
Вища українська ліга КВН
|
3
|
Вулиця Генерала Родіонова (Севастополь)
|
3
|
Всього три тижні...
|
3
|
Всеукраїнська рада військових депутатів
|
3
|
Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій
|
3
|
Всеукраїнська рекламна коаліція
|
3
|
Всеукраїнське лікарське товариство
|
3
|
Всеукраїнський фонд відтворення видатних пам'яток історико-архітектурної спадщини
|
3
|
Всеукраїнський єврейський конгрес
|
3
|
Всехсвятське кладовище (Тула)
|
3
|
Всупереч долі
|
3
|
Вся правда про Колумба
|
3
|
Всеукраїнська політична партія «Соціальна справедливість»
|
3
|
Вулиця 60 років ВЛКСМ
|
3
|
Вулиця Євгена Гребінки (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Івана Котляревського (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Івана Пулюя (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Ігоря Сікорського (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Адмірала Макарова (Севастополь)
|
3
|
Вулиця Адмірала Юмашева
|
3
|
Вулиця Академіка Белелюбського
|
3
|
Всеукраїнська премія імені Павла Чубинського
|
3
|
Всеукраїнська партія «Дітей війни»
|
3
|
Вулиця Академіка Кучера (Львів)
|
3
|
Воєводін Олександр Михайлович
|
3
|
Воронін Микола Федорович
|
3
|
Воронін Сергій Олексійович
|
3
|
Воротищенська світа
|
3
|
Воскресенське кладовище Саратова
|
3
|
Восьма п'ятирічка
|
3
|
Восьмиборство
|
3
|
Воєводи люблінські
|
3
|
Воєводін Віктор Миколайович
|
3
|
Воєнна галерея
|
3
|
Всесоюзний селекційно-генетичний інститут
|
3
|
Впізнай мене, якщо зможеш
|
3
|
Всеволод Великанів
|
3
|
Всеволод Глібович
|
3
|
Всеросійський державний інститут кінематографії імені С. А. Герасимова
|
3
|
Всесвітні Ігри серед військовослужбовців
|
3
|
Всесвітні кінні ігри 2010
|
3
|
Всесвітній фестиваль молоді та студентів
|
3
|
Всеслава Рюриківна
|
3
|
Всесоюзне радіо
|
3
|
Вулиця Академіка Глушка (Одеса)
|
3
|
Вулиця Академіка Студинського (Тернопіль)
|
3
|
Воронів (прізвище)
|
3
|
Вулиця Воїнів-інтернаціоналістів (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Веста (Броди)
|
3
|
Вулиця Воликівських (Ромни)
|
3
|
Вулиця Володарського
|
3
|
Вулиця Володимира Івасюка (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Володимира Великого (Кривий Ріг)
|
3
|
Вулиця Володимира Винниченка (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Володі Дубініна (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Волошкова (Бровари)
|
3
|
Вулиця Врубеля (Харків)
|
3
|
Вулиця Весела (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Втората (Миколаїв)
|
3
|
Вулиця Віктора Чалдаєва (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Вільхова (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Гагаріна (Рівне)
|
3
|
Вулиця Галини Петрової (Севастополь)
|
3
|
Вулиця Ганни Барвінок (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Гастелло (Новомиргород)
|
3
|
Вулиця Генерала Грекова (Київ)
|
3
|
Вулиця Генерала Манагарова (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Весніна (Харків)
|
3
|
Вулиця Ватутіна (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Алексакіса (Севастополь)
|
3
|
Вулиця Богдана Хмельницького (Харків)
|
3
|
Вулиця Алли Оношко (Севастополь)
|
3
|
Вулиця Андрія Ізюмова (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Антоновича (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Балківська (Одеса)
|
3
|
Вулиця Бандери (Броди)
|
3
|
Вулиця Блажевича (Маріуполь)
|
3
|
Вулиця Боброва (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Богдана Хмельницького (Стрий)
|
3
|
Вулиця Бригадна (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Василя Ярмуша (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця Бузкова (Бровари)
|
3
|
Вулиця Біласа і Данилишина
|
3
|
Вулиця Білогірська (Тернопіль)
|
3
|
Вулиця В'ячеслава Липинського (Дніпро)
|
3
|
Вулиця Вайсера
|
3
|
Вулиця Валентина Отамановського (Вінниця)
|
3
|
Вулиця Василя Стуса (Вінниця)
|
3
|
Вулиця Василя Стуса (Кременчук)
|
3
|
Вулиця Василя Стуса (Тернопіль)
|
3
|
Воронізька провінція
|
3
|
Воронів (значення)
|
3
|
Вища школа журналістики та масових комунікацій
|
3
|
Волинська газета
|
3
|
Вознесенськ (автостанція)
|
3
|
Возіянов Микола Кирилович
|
3
|
Войтович Микола Миколайович
|
3
|
Волгоградський державний новий експериментальний театр
|
3
|
Волгоградський державний соціально-педагогічний університет
|
3
|
Волгоградський педагогічний державний університет
|
3
|
Волейбол на літніх Олімпійських іграх 1964 - жінки
|
3
|
Волжанин (футбольний клуб)
|
3
|
Волинська обласна бібліотека для дітей
|
3
|
Водолікарня
|
3
|
Волинський інститут економіки та менеджменту
|
3
|
Волинсько-Подільська височина
|
3
|
Волкобой Сергій Миколайович
|
3
|
Волков Олександр Павлович
|
3
|
Волков Олексій Олександрович
|
3
|
Волков Сергій Володимирович
|
3
|
Волковське кладовище
|
3
|
Волкогон Віталій Васильович
|
3
|
Водяна сосонка
|
3
|
Водойма-охолоджувач
|
3
|
Володимир Алексеєнко
|
3
|
Владислав Пупков
|
3
|
Вища школа тренерів
|
3
|
Вище-Дубечанський район
|
3
|
Вищий літературно-художній інститут
|
3
|
Влада Таценко
|
3
|
Владикавказька залізниця
|
3
|
Владимиров Артем Олександрович
|
3
|
Владимирцов Олександр Олександрович
|
3
|
Владислав Вєтошкін
|
3
|
Владислав Семашко
|
3
|
Водник (Київ)
|
3
|
Власенко Іван Герасимович
|
3
|
Власенко Іван Микитович
|
3
|
Власенко Ігор Юрійович
|
3
|
Власенко Сергій Платонович
|
3
|
Вовк Андрій Іванович
|
3
|
Вовчий хутір
|
3
|
Вовчок лісовий
|
3
|
Вовчі стежки
|
3
|
Вогнище на снігу
|
3
|
Володимир Інгварович
|
3
|
Володимир Головін
|
3
|
Воронич
|
3
|
Вольмарський повіт
|
3
|
Волосян
|
3
|
Волочиська армійська група
|
3
|
Волошенюк Леонід
|
3
|
Волошин Сергій (легкоатлет)
|
3
|
Волошина
|
3
|
Волошка бурооблямована
|
3
|
Волошка верболиста
|
3
|
Волошка карпатська
|
3
|
Волянська Богдана Олегівна
|
3
|
Волоський гусарський полк
|
3
|
Волянська Лілея Олегівна
|
3
|
Волянський Богдан-Маркіян
|
3
|
Волянський Павло Омелянович
|
3
|
Волін Олексій Михайлович
|
3
|
Вони спустилися з гір
|
3
|
Вонсик Дмитро Федорович
|
3
|
Воробйов Костянтин Дмитрович
|
3
|
Воробйов Юрій Анатолійович
|
3
|
Вороги (фільм, 1977)
|
3
|
Волосюк Оксана Миколаївна
|
3
|
Волосенко Павло Євстахійович
|
3
|
Володимир Горобей
|
3
|
Володимир Новохатній
|
3
|
Володимир Дементьєв
|
3
|
Володимир Дощук
|
3
|
Володимир Карпенко
|
3
|
Володимир Коваль
|
3
|
Володимир Кравченко (значення)
|
3
|
Володимир Лебедєв
|
3
|
Володимир Мула
|
3
|
Володимир Наумцев
|
3
|
Володимир Ніколаєнко
|
3
|
Володимир Читай
|
3
|
Володимир Поліщук
|
3
|
Володимир Привалов
|
3
|
Володимир Приходько
|
3
|
Володимир Святославич (князь рязанський)
|
3
|
Володимир Сірий
|
3
|
Володимир Терещук
|
3
|
Володимир Торопчин
|
3
|
Володимир Фабриков
|
3
|
Володимир Цивінський
|
3
|
Гвоздикова Наталія Федорівна
|
3
|
Гевко Ярослав Матвійович
|
3
|
Звільнення України
|
3
|
Дуленко Олександр Сергійович
|
3
|
Дубровін Олександр Іванович
|
3
|
Дубулти
|
3
|
Дубівка (значення)
|
3
|
Дубівка (прізвище)
|
3
|
Дудка
|
3
|
Дудник Валерій Миколайович
|
3
|
Дуков Віктор Іванович
|
3
|
Дукі-ді-Кашіас (футбольний клуб)
|
3
|
Дульські
|
3
|
Дубровка (Всеволожський район)
|
3
|
Дума про козака Голоту (фільм)
|
3
|
Дума про любов
|
3
|
Думуган
|
3
|
Думчев Юрій Едуардович
|
3
|
Дунець Олеся Богданівна
|
3
|
Дунін Іван Петрович
|
3
|
Духонченко Яків Кузьмич
|
3
|
Душа Леонід Леонідович
|
3
|
Дубровін Микола Федорович
|
3
|
Дубровицький вісник
|
3
|
Дьячков Володимир Михайлович
|
3
|
Друга збірна Росії з футболу
|
3
|
Дрейман Петро (легкоатлет)
|
3
|
Дрешпак Сергій Миколайович
|
3
|
Дробот Іван Васильович
|
3
|
Дробот Василь Леонідович
|
3
|
Дровянников Віктор Олександрович
|
3
|
Дрозд Валентин Петрович
|
3
|
Дроздов Юрій Анатолійович
|
3
|
Дроздовська Мікаела Михайлівна
|
3
|
Другий фронт (фільм)
|
3
|
Дубоссарська Зінаїда Михайлівна
|
3
|
Дріга Олександр Вікторович
|
3
|
Дуб австрійський
|
3
|
Дуб великоплідний
|
3
|
Дуб каштанолистий
|
3
|
Дубасов Федір Васильович
|
3
|
Дубовицька Регіна Ігорівна
|
3
|
Дубовиця (значення)
|
3
|
Дубовиця (прізвище)
|
3
|
Дубовське
|
3
|
Дьяченко Богдан Васильович
|
3
|
Дьєрдь Таборі
|
3
|
Драфт НХЛ 1999
|
3
|
Ельбасан Арена
|
3
|
Ейхенвальд Антон Олександрович
|
3
|
Екзил
|
3
|
Екк Микола Володимирович
|
3
|
Експериментальна хірургія
|
3
|
Експерт-Рейтинг
|
3
|
Електрокнига
|
3
|
Елеонора
|
3
|
Елерон-3
|
3
|
Ельвігазанська волость
|
3
|
Евритопні види
|
3
|
Ельвіра Хомюк
|
3
|
Елятероформні
|
3
|
Еліт-Профі
|
3
|
Еммануїл Геллер
|
3
|
Еміль Брагінський
|
3
|
Еміль Братро
|
3
|
Емілія Фокс
|
3
|
Еней Євген Євгенович
|
3
|
Едуард Розовський
|
3
|
Евритоміди
|
3
|
Дюбко Станіслав Пилипович
|
3
|
Діна (футзальний клуб)
|
3
|
Дяченко Андрій Іванович
|
3
|
Дєльцова Олена Іванівна
|
3
|
Дігорія
|
3
|
Дідок звичайний
|
3
|
Дій за обставинами!..
|
3
|
Діксон (острів)
|
3
|
Діктиота дихотомічна
|
3
|
Ділянка цілинного степу (Дніпровський район)
|
3
|
Діну Ліпатті
|
3
|
Евпогодон короткогострокінцевий
|
3
|
Діонісій (Прозоровський)
|
3
|
Діти капітана Гранта (фільм, 1936)
|
3
|
Діти сонця (п'єса)
|
3
|
Діти чавунних богів
|
3
|
Діходон роговиковий
|
3
|
Діхтяренко
|
3
|
Діяч культури
|
3
|
Ева Грдінова
|
3
|
Ева Семашко
|
3
|
Драфт НХЛ 2005
|
3
|
Драфт НХЛ 1997
|
3
|
Ентомофаг
|
3
|
Довбня Анатолій Миколайович
|
3
|
Дністровсько-Дніпровська лісостепова провінція
|
3
|
Дністровсько-Дніпровська північностепова провінція
|
3
|
Добринська Вікторія Володимирівна
|
3
|
Добробут (Львів)
|
3
|
Добровольський Борис Семенович
|
3
|
Добронравов Іван Федорович
|
3
|
Добучин
|
3
|
Довбиш Віктор Олегович
|
3
|
Довбуш (Коломия)
|
3
|
Дніпропетровський трубопрокатний завод
|
3
|
Довга Сторона (передмістя Буська)
|
3
|
Довге щасливе життя
|
3
|
Довгий Грунь (хребет)
|
3
|
Довженко починається, або Сашко-реформатор
|
3
|
Довідка (фільм)
|
3
|
Доглядачі пороку
|
3
|
Додін Лев Абрамович
|
3
|
Доктор математичних наук
|
3
|
Дніпропрес
|
3
|
Дніпропетровський міський телевізійний театр
|
3
|
Докучаївське уранове родовище
|
3
|
Дмитро Сухарєв
|
3
|
Дмитренко Жанна Віталіївна
|
3
|
Дмитро Бондарчук
|
3
|
Дмитро Бікбаєв
|
3
|
Дмитро Глухенький
|
3
|
Дмитро Лісовий
|
3
|
Дмитро Малков
|
3
|
Дмитро Оськін
|
3
|
Дмитро Рудовський
|
3
|
Дмитро Тяжлов
|
3
|
Дніпропетровський завод металоконструкцій
|
3
|
Дмитровськ
|
3
|
Дмитрівський повіт
|
3
|
Дмитрієв Степан (легкоатлет)
|
3
|
Дніпро-2 (баскетбольний клуб)
|
3
|
Дніпро (кінотеатр)
|
3
|
Дніпробузький лиман
|
3
|
Дніпровський 46-й піхотний полк
|
3
|
Дніпровський державний коледж будівельно-монтажних технологій та архітектури
|
3
|
Дніпропетровське медичне училище
|
3
|
Докудрама
|
3
|
Долгоруков Іван Олексійович
|
3
|
Драфт НХЛ 1981
|
3
|
Доротич Сергій Іванович
|
3
|
Донецькпроект
|
3
|
Дончанка-Азов
|
3
|
Дорога в пекло
|
3
|
Дороговцев Андрій Анатолійович
|
3
|
Дорожні оси
|
3
|
Доронін Валерій Андрійович
|
3
|
Доронін Віталій Дмитрович
|
3
|
Дорота Санґушко
|
3
|
Дорохойська земля
|
3
|
Донецький університет економіки та права
|
3
|
Дорохойський цинут
|
3
|
Досенко Микола Олександрович
|
3
|
Доценко Йосип Трохимович
|
3
|
Дочка моряка
|
3
|
Дошкільне виховання
|
3
|
Драва (футбольний клуб)
|
3
|
Дранков Олександр Осипович
|
3
|
Драновська Лідія Дмитрівна
|
3
|
Драфт НХЛ 1976
|
3
|
Донецько-Макіївський вугленосний район
|
3
|
Донецький округ (Область Війська Донського)
|
3
|
Долгорукова Наталія Борисівна
|
3
|
Домніцак Володимир Русланович
|
3
|
Должансько-Ровенецький вугленосний район
|
3
|
Должикова Ольга Олександрівна
|
3
|
Доля барабанщика
|
3
|
Долінін Дмитро Олексійович
|
3
|
Домачевський район
|
3
|
Домашні ігри (фільм)
|
3
|
Домбровські
|
3
|
Домниця (піч)
|
3
|
Домова церква
|
3
|
Донецький завод гірничо-шахтного обладнання
|
3
|
Домоград (баскетбольний клуб)
|
3
|
Донат (Щеголев)
|
3
|
Донецкие новости
|
3
|
Донець-Захаржевський Михайло Костянтинович
|
3
|
Донецька Кам'яновугільна залізниця
|
3
|
Донецька дирекція Донецької залізниці
|
3
|
Донецька національна академія будівництва і архітектури
|
3
|
Донецькгормаш
|
3
|
Донецьке вище училище олімпійського резерву імені С. Бубки
|
3
|
Енні
|
3
|
Ені-Сала
|
3
|
Дитячо-юнацький футбольний клуб ДЮФК «Каскад» (м. Славутич, Київська область)
|
3
|
Заноздра Микола Степанович
|
3
|
Залицяльники
|
3
|
Залізнична аварія
|
3
|
Залізничний міст
|
3
|
Залісне (значення)
|
3
|
Залісне (прізвище)
|
3
|
Заліснення
|
3
|
Замойська ординація
|
3
|
Замок Паланок (прізвище)
|
3
|
Занько Григорій Дмитрович
|
3
|
Закохані жінки (телесеріал)
|
3
|
Запис інформації
|
3
|
Записки Українського мінералогічного товариства
|
3
|
Запитайте в осені
|
3
|
Заповіт принцеси
|
3
|
Заполяр'є
|
3
|
Запороги
|
3
|
Запорожець Віктор Костянтинович
|
3
|
Запорожець за Дунаєм (опера)
|
3
|
Закрійник
|
3
|
Закордонець
|
3
|
Запорожская старина
|
3
|
Загоровський Павло Іванович
|
3
|
Забобон (повість)
|
3
|
Завадські
|
3
|
Заводська (станція, Черкаси)
|
3
|
Заволжя (край)
|
3
|
Завтра (газета)
|
3
|
Завтра вистава
|
3
|
Завтра починається сьогодні
|
3
|
Загальна мінералізація
|
3
|
Загорода (журнал)
|
3
|
Закон України «Про організацію оборонного планування»
|
3
|
Задонський вугленосний район
|
3
|
Задіран Сергій Миколайович
|
3
|
Зайцев Володимир Іванович
|
3
|
Зайцев Володимир Терентійович
|
3
|
Зайцев Сергій Олексійович
|
3
|
Зайцев Юрій Костянтинович
|
3
|
Закарпатський внутрішній прогин
|
3
|
Заклади вищої освіти Харкова
|
3
|
Закон України «Про державні цільові програми»
|
3
|
Запорожець за Дунаєм (прізвище)
|
3
|
Запорожченко Вячеслав Юрійович
|
3
|
Забайкальський Костянтин
|
3
|
Зачиняєв Василь Микитович
|
3
|
Захватаєв Никанор Дмитрович
|
3
|
Захворювання печінки
|
3
|
Захоплення (фільм, 1994)
|
3
|
Західна Україна (журнал)
|
3
|
Західна область (1929—1937)
|
3
|
Західна регіональна митниця
|
3
|
Західукргеологія
|
3
|
Зачепилівка (автостанція)
|
3
|
Зачиняєв Петро Спиридонович
|
3
|
Захарук
|
3
|
Заєць Володимир Сергійович
|
3
|
Збаращук Олег Анатолійович
|
3
|
Зборщик Михайло Павлович
|
3
|
Зборівський реєстр
|
3
|
Збірна Білорусі з футзалу
|
3
|
Збірна Польщі з футзалу
|
3
|
Збірна СРСР з шахів
|
3
|
Збірна Чехії з футзалу
|
3
|
Звезда (журнал)
|
3
|
Захарій LK-600
|
3
|
Захаров Сергій Георгійович
|
3
|
Запоріжжя ЗДІА (гандбольний клуб, Запоріжжя)
|
3
|
Заслужений діяч науки Вірменської РСР
|
3
|
Запоріжкокс (футзальний клуб)
|
3
|
Запотічний Петро Володимирович
|
3
|
Запрошений професор
|
3
|
Зарубинецький брід
|
3
|
Заслужений ансамбль танцю України «Юність»
|
3
|
Заслужений артист Автономної Республіки Крим
|
3
|
Заслужений артист Республіки Татарстан
|
3
|
Заслужений вчитель Російської Федерації
|
3
|
Заслужений діяч науки Грузинської РСР
|
3
|
Захаров Володимир Олексійович
|
3
|
Заслужений діяч науки Молдавської РСР
|
3
|
Заслужений машинобудівник УРСР
|
3
|
Заслужений працівник культури
|
3
|
Заслужений професор
|
3
|
Застава коло Чортового броду
|
3
|
Засухін Микола Миколайович
|
3
|
Захар Беркут (гірськолижний комплекс)
|
3
|
Захар Беркут (персонаж)
|
3
|
Захаров В'ячеслав Романович
|
3
|
Забарвлення
|
3
|
За ким в'язниця плаче
|
3
|
Еперєшке
|
3
|
Жербін Михайло Михайлович
|
3
|
Жанна Пахомова
|
3
|
Жданов Олександр Михайлович
|
3
|
Ждановважмаш
|
3
|
Желдін Костянтин Борисович
|
3
|
Железник (футбольний клуб)
|
3
|
Желнов Марко (легкоатлет)
|
3
|
Желудков Юрій Володимирович
|
3
|
Желінський Георгій Іванович
|
3
|
Жести мишею
|
3
|
Жан Даніель
|
3
|
Жетису-Сункар
|
3
|
Жив-був Шишлов
|
3
|
Живий труп
|
3
|
Живолович Юрій (легкоатлет)
|
3
|
Живолуб Віктор Миколайович
|
3
|
Жидівка (опера)
|
3
|
Жиздринський повіт
|
3
|
Жизнь животных
|
3
|
Жанна Максименко-Довгич
|
3
|
Жан-Крістоф Тувенель
|
3
|
Жиліна Світлана (легкоатлетка)
|
3
|
Ерік Понтоппідан
|
3
|
Епископ Новгородський
|
3
|
Еразм Коритовський
|
3
|
Ервін Мюллер
|
3
|
Еребуні (футбольний клуб)
|
3
|
Ермлер Марк Фридрихович
|
3
|
Ермітаж (театр)
|
3
|
Ернст Шлеммер
|
3
|
Ерік Бальфур
|
3
|
Есенція (речовина)
|
3
|
Жадова Лариса Олексіївна
|
3
|
Ескадрилья №5
|
3
|
Ескі-Гасан
|
3
|
Еспарцет Васильченка
|
3
|
Ессекський університет
|
3
|
Естафета 4×100 метрів
|
3
|
Естафетний біг
|
3
|
Есхен
|
3
|
Жабник (річка)
|
3
|
Жабський
|
3
|
Жили-були думки...
|
3
|
Жирна олія
|
3
|
За досягнення в розвитку культури і мистецтв
|
3
|
Жіночий гросмейстер
|
3
|
Журавлине (прізвище)
|
3
|
Журавльов Дмитро Миколайович
|
3
|
Журнальный зал
|
3
|
Журналіст року
|
3
|
Жуховицький Самуїл Маркович
|
3
|
Жінка (журнал)
|
3
|
Жіноча збірна СРСР з хокею на траві
|
3
|
Жіноча юнацька збірна України з футболу
|
3
|
Жіночий консорціум України
|
3
|
Жульжик Світлана Олександрівна
|
3
|
Жіночий чемпіонат Європи з футболу 2017 (кваліфікаційний раунд)
|
3
|
Жіночий чемпіонат світу з футболу 2019 (кваліфікаційний раунд)
|
3
|
Жіночі сльози
|
3
|
ЗАлК (футбольний клуб)
|
3
|
За Вікнами
|
3
|
За Вікном
|
3
|
За вільну Україну
|
3
|
За вітриною
|
3
|
За доблесний труд
|
3
|
Журавлине (значення)
|
3
|
Жульжик Світлана (легкоатлетка)
|
3
|
Житлове будівництво
|
3
|
Жо Арібо
|
3
|
Житняк понтійський
|
3
|
Житомирська армійська група
|
3
|
Житомирська гімназія
|
3
|
Житомирська єпархія Українського екзархату
|
3
|
Життя (шоу-балет)
|
3
|
Життя коротке
|
3
|
Жмеринський будинок інвалідів
|
3
|
Жмеринський міський привокзальний ринок
|
3
|
Жовнір Лариса Фролівна
|
3
|
Жуковський (фільм)
|
3
|
Жовтень 1941
|
3
|
Жовтець роздільний
|
3
|
Жовтозілля болотне
|
3
|
Жовтозілля татарське
|
3
|
Жовторіченське уранове родовище
|
3
|
Жовтушник крейдяний
|
3
|
Жовтушниця Талієва
|
3
|
Жолобок (притока Волоської Балаклійки)
|
3
|
Жоїнвіль (футбольний клуб)
|
3
|
Дифазіаструм триколосковий
|
3
|
Дитячий портал
|
3
|
Гевонд Андреасян
|
3
|
Горлиця (фестиваль)
|
3
|
Горбунов Ярослав Володимирович
|
3
|
Гордєєва Катерина Олександрівна
|
3
|
Гордієвич Олександр Сергійович
|
3
|
Горець (телесеріал)
|
3
|
Горецький повіт
|
3
|
Горинь (Дубровиця)
|
3
|
Горлей Володимир Савович
|
3
|
Горленко Марія Данилівна
|
3
|
Горний Анатолій (легкоатлет)
|
3
|
Горбенко Геннадій (легкоатлет)
|
3
|
Горнянка
|
3
|
Городенківська старшинська школа
|
3
|
Городецькі
|
3
|
Городницький Іван
|
3
|
Городоцький собор 1628
|
3
|
Горохов Євген Васильович
|
3
|
Горохівська районна державна адміністрація
|
3
|
Горпинич Роман Сергійович
|
3
|
Горбоконик
|
3
|
Горбатий-Шуйський Олександр Борисович
|
3
|
Горького набережна (Євпаторія)
|
3
|
Гольцев Борис Миколайович
|
3
|
Голос Покуття (газета)
|
3
|
Голосіївська районна у місті Києві рада
|
3
|
Голощапов Володимир Миколайович
|
3
|
Голуб Владислав Петрович
|
3
|
Голубовський Євген Михайлович
|
3
|
Голубчик Георгій Ксенофонтович
|
3
|
Голубі дороги
|
3
|
Гольфштром
|
3
|
Голіян Роман Теодорович
|
3
|
Горбатенко Іван Семенович
|
3
|
Гоменко Ярослав Олександрович
|
3
|
Гомін (капела)
|
3
|
Гомін Галичини
|
3
|
Гонатозігон волохатий
|
3
|
Гончаренко Олексій Геннадійович
|
3
|
Гончаров Олександр Петрович
|
3
|
Гончарук Віктор Степанович
|
3
|
Горалевич Юрій Володимирович
|
3
|
Горбань Федір Григорович
|
3
|
Горчакови
|
3
|
Горін Петро Петрович
|
3
|
Голонасінник одеський
|
3
|
Грех Віктор Дем'янович
|
3
|
Грачов Вадим Вікторович
|
3
|
Грачов Дмитро (режисер)
|
3
|
Гребеножко Олександр Володимирович
|
3
|
Гребінник звичайний
|
3
|
Грег Ігнатович
|
3
|
Греміо Бразіл
|
3
|
Греміо Новорізонтіно
|
3
|
Грень Андрій Іванович
|
3
|
Грецьке передмістя
|
3
|
Гранкін Дмитро Олександрович
|
3
|
Гречаний Ігор Анатолійович
|
3
|
Григоренко Лариса Миколаївна
|
3
|
Григорович Іван Костянтинович
|
3
|
Григорівка (зупиночний пункт)
|
3
|
Григорій Боковенко
|
3
|
Григорій Добригін
|
3
|
Григорій Карпов
|
3
|
Гримов Юрій В'ячеславович
|
3
|
Гранік Анатолій Михайлович
|
3
|
Гранковський Сергій Анатолійович
|
3
|
Господи, прости нас грішних!
|
3
|
Грабинник
|
3
|
Господні зерна
|
3
|
Госполитиздат
|
3
|
Госсау
|
3
|
Госсау (Санкт-Галлен)
|
3
|
Гострий Горб
|
3
|
Гострий коронарний синдром
|
3
|
Гофунг Юхим Михайлович
|
3
|
Гоц Юрій Денисович
|
3
|
Грабченко Іван Митрофанович
|
3
|
Гран-прі Парижа з боротьби 2015
|
3
|
Гражевська Надія Іванівна
|
3
|
Грамота (видавництво)
|
3
|
Гран-прі «Іван Яригін» 2009
|
3
|
Гран-прі Іспанії з боротьби 2012
|
3
|
Гран-прі Іспанії з боротьби 2015
|
3
|
Гран-прі Німеччини з боротьби 1980
|
3
|
Гран-прі Німеччини з боротьби 2005
|
3
|
Гран-прі Німеччини з боротьби 2010
|
3
|
Гран-прі Парижа 2015
|
3
|
Голопатюк Леонід Станіславович
|
3
|
Головін Володимир Іванович
|
3
|
Гриневич Владислав Анатолійович
|
3
|
Герелес Олександр Васильович
|
3
|
Георгій Шевченко
|
3
|
Георгіївськ
|
3
|
Геохімія і рудоутворення
|
3
|
Геранени
|
3
|
Герасименко Андрій Федорович
|
3
|
Герасимов Володимир Макарович
|
3
|
Герасимчук Дмитро Костянтинович
|
3
|
Герб Леліва
|
3
|
Герман Левицький
|
3
|
Георгій Колганов
|
3
|
Герман Юрій Павлович
|
3
|
Германова Любов Олексіївна
|
3
|
Герхард Мацкі
|
3
|
Герцог Лейхтенберзький
|
3
|
Геть з большевизмом
|
3
|
Гетьман Олександр Іванович
|
3
|
Гетьман Олексій Олексійович
|
3
|
Геусдал
|
3
|
Георгій Кравченко
|
3
|
Георгій Георгіу
|
3
|
Гименелієві
|
3
|
Генеральна канцелярія
|
3
|
Геворгян Андрій Дмитрович
|
3
|
Гедимінас Карка
|
3
|
Гедімінас Гірдвайніс
|
3
|
Гектограф
|
3
|
Гельфрейх Володимир Георгійович
|
3
|
Гематрія
|
3
|
Гемосорбція
|
3
|
Генерал з того світу
|
3
|
Генеральний суддя УНР
|
3
|
Геологічний інститут РАН
|
3
|
Генеральська невістка
|
3
|
Геннадій Басов
|
3
|
Геннадій Морозов
|
3
|
Геннадій Ципкалов
|
3
|
Генріх Мазовецький
|
3
|
Генріх Пеєр
|
3
|
Геній порожнього місця
|
3
|
Генікулярія спіротенієва
|
3
|
Географія світового господарства
|
3
|
Гилянський похід
|
3
|
Гирін Віталій Миколайович
|
3
|
Головний отаман
|
3
|
Голик Олександр Петрович
|
3
|
Гнітько Дмитро Федорович
|
3
|
Говалло В'ячеслав Вікторович
|
3
|
Гоголь-Яновський Яків
|
3
|
Гоголєв Віктор Сергійович
|
3
|
Годлевська Олена Віталіївна
|
3
|
Годунови
|
3
|
Гой Богдан Володимирович
|
3
|
Големба Роман Дмитрович
|
3
|
Голобородько Юлія (легкоатлетка)
|
3
|
Гнєдаш Тетяна Олександрівна
|
3
|
Голова Президії Верховної Ради УРСР
|
3
|
Голова Ради народних комісарів
|
3
|
Головань Микола Микитович
|
3
|
Головатень
|
3
|
Головачка Литвинова
|
3
|
Головащенко Роман Володимирович
|
3
|
Голови Херсонської обласної державної адміністрації
|
3
|
Головко Микола Леонтійович
|
3
|
Головне управління геодезії та картографії СРСР
|
3
|
Гнійна хірургія
|
3
|
Гнилиця ІІІ (річка)
|
3
|
Гладкий Володимир Михайлович
|
3
|
Глодяніс Пятрас Петрович
|
3
|
Гладков Олександр Сергійович
|
3
|
Гладун Володимир Федорович
|
3
|
Гладун Степан Прокопович
|
3
|
Гладштейн Ілля
|
3
|
Глибока (притока Сіверського Донця)
|
3
|
Гливий Іван Сергійович
|
3
|
Глинка Григорій В'ячеславович
|
3
|
Глобине (залізнична станція)
|
3
|
Глорія (футбольний клуб, Одеса)
|
3
|
Гнезненський архієпископ
|
3
|
Глузман Данило Фішелевич
|
3
|
Глупанин
|
3
|
Глуха (річка)
|
3
|
Глухов Олександр Захарович
|
3
|
Глухівсько-Петропавлівський монастир (Будища)
|
3
|
Гльоц Марія Іванівна
|
3
|
Глянець (фільм)
|
3
|
Гнат з Кутища
|
3
|
Гнатейко Олег Зіновійович
|
3
|
Гринауци
|
3
|
Гриник Іван Володимирович
|
3
|
Дитячий клінічний санаторій «Хаджибей»
|
3
|
Державна акредитаційна комісія України
|
3
|
День пам'яті героїв Крут
|
3
|
День перший (фільм, 1958)
|
3
|
Депортес Вальдівія
|
3
|
Депортес Толіма
|
3
|
Депортіво Еспаньйол
|
3
|
Депутатов Віталій (легкоатлет)
|
3
|
Деражняночка
|
3
|
Деревій Шура
|
3
|
Державна премія РРФСР імені М. І. Глинки
|
3
|
День Zащиты Детей
|
3
|
Державна премія імені Шота Руставелі
|
3
|
Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном
|
3
|
Державне поселення
|
3
|
Державний Штаб (Верховна Рада УРСР) по проведенню референдуму про незалежність України
|
3
|
Державний архів у Кракові
|
3
|
Державний комітет України з матеріальних ресурсів
|
3
|
Державний комітет України з нагляду за охороною праці
|
3
|
Державний комітет України з питань житлово-комунального господарства
|
3
|
День Ангела (фільм)
|
3
|
Денисов Микола Васильович
|
3
|
Державний комітет України із земельних ресурсів
|
3
|
Дементьєва Людмила Петрівна
|
3
|
Девід Додсон
|
3
|
Дезертир (фільм)
|
3
|
Декель Беренсон
|
3
|
Декоративна тарілка
|
3
|
Делегат
|
3
|
Деловая неделя
|
3
|
Дельта (Гвіздець)
|
3
|
Дельфіній Палласа
|
3
|
Демид Володимирович
|
3
|
Денисов Віталій Юрійович
|
3
|
Демографічна криза
|
3
|
Демченко Ярослав Миколайович
|
3
|
Денефіль Ольга Володимирівна
|
3
|
Денис Кушніров
|
3
|
Денис Мартинов
|
3
|
Денис Песоцький
|
3
|
Денис Повалій
|
3
|
Денис Шурман
|
3
|
Денисенко Едуард Михайлович
|
3
|
Державний комітет України по водному господарству
|
3
|
Державний науково-дослідний і проектний інститут основної хімії
|
3
|
Дев'ять невідомих (телесеріал)
|
3
|
Дзюдо на Європейських іграх 2015
|
3
|
Джо Рот
|
3
|
Джозеф Аттама
|
3
|
Джузеппе Сарті
|
3
|
Джуніорс
|
3
|
Дзвоники ріпчастовидні
|
3
|
Дзвін (газета, Кривий Ріг)
|
3
|
Дзвінець
|
3
|
Дзюбенко-Мейс Наталя Язорівна
|
3
|
Дзяк Віктор Миколайович
|
3
|
Джеремі Нортем
|
3
|
Дивина розлога
|
3
|
Дивись, хто прийшов!
|
3
|
Диво-мороз
|
3
|
Дивосвіт (журнал)
|
3
|
Димитрій (Маган)
|
3
|
Динамо-2 (футбольний клуб, Москва)
|
3
|
Динамо-ЮРІН
|
3
|
Динамо (футбольний клуб, Кашира)
|
3
|
Дипломатичний паспорт
|
3
|
Джо Мортон
|
3
|
Джейсон Флемінг
|
3
|
Державний театр імені Вс. Мейєрхольда
|
3
|
Десницький Сергій Глібович
|
3
|
Державний інститут проектування міст «Містопроект»
|
3
|
Державний історико-культурний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка»
|
3
|
Державницька думка
|
3
|
Державін Микола Севастьянович
|
3
|
Держенергоефективності
|
3
|
Держкомвидав УРСР
|
3
|
Держкіно УРСР
|
3
|
Деркач Дем'ян Семенович
|
3
|
Деспоти
|
3
|
Джеймс Голдмен
|
3
|
Десятнюк Оксана Миронівна
|
3
|
Детская литература
|
3
|
Дехманів
|
3
|
Деївка (футзальний клуб)
|
3
|
Джамайка (телесеріал)
|
3
|
Джамбібум
|
3
|
Джанкойський краєзнавчий музей
|
3
|
Джеджула Андрій Омелянович
|
3
|
Джеймс Брасфілд
|
3
|
Девладівське уранове родовище
|
3
|
Двіна (навчання)
|
3
|
Грицай Марта Теодорівна
|
3
|
Гурзо Сергій Сергійович
|
3
|
Гуманітарна організація
|
3
|
Гумбіннен-Гольдапська операція
|
3
|
Гуменюк Павло
|
3
|
Гумецький (прізвище)
|
3
|
Гумільовський Георгій Костянтинович
|
3
|
Гунтік Георгій Микитович
|
3
|
Гуревич Моїсей Ісайович
|
3
|
Гурецька Тетяна Іванівна
|
3
|
Гуркін Михайло Антонович
|
3
|
Гуково-Звєрєвський вугленосний район
|
3
|
Гуров Євген Петрович
|
3
|
Гуртковий
|
3
|
Гусаков Борис Миколайович
|
3
|
Гусєв-Оренбургський Сергій Іванович
|
3
|
Гусєв Геннадій Олександрович
|
3
|
Гуцал Богдан Томович
|
3
|
Гіацинт блідий
|
3
|
Гібралтар 2017 (шаховий турнір)
|
3
|
Гуляницький Леонід Федорович
|
3
|
Гук Валентин (легкоатлет)
|
3
|
Гільєрме Фігейредо
|
3
|
Гросс-Розен
|
3
|
Грицишин Антон Павлович
|
3
|
Гришин Олександр Васильович
|
3
|
Гришко Олександр
|
3
|
Гроза над Руссю
|
3
|
Грозьова
|
3
|
Громадянський рух «Нова Україна»
|
3
|
Громовик
|
3
|
Громовик несправжньокрасильний
|
3
|
Група щастя
|
3
|
Гук Анатолій Ілліч
|
3
|
Грушинський фестиваль
|
3
|
Грушковик Олег Михайлович
|
3
|
Грястиця звичайна
|
3
|
Грін Стрітс
|
3
|
Губанов Іван Олексійович
|
3
|
Губанов Віктор Олександрович
|
3
|
Губернаторський симфонічний оркестр Санкт-Петербурга
|
3
|
Гудвінстадіум
|
3
|
Гудкін Яків Матвійович
|
3
|
Гіжицькі
|
3
|
Гімноспермій одеський
|
3
|
Двійник (фільм, 1995)
|
3
|
Дарина Лобода
|
3
|
Даль Карл Іванович
|
3
|
Даліла
|
3
|
Даміан (Воскресенський)
|
3
|
Дамір Єналієв
|
3
|
Данило Кармаш
|
3
|
Данилов Михайло Вікторович (актор)
|
3
|
Данилов Федір Іванович
|
3
|
Данильченко Олександр Борисович
|
3
|
Дарниця (автостанція)
|
3
|
Далекосхідний державний університет
|
3
|
Дато Бахтадзе
|
3
|
Дачна вулиця (Прилуки)
|
3
|
Два в одному (фільм)
|
3
|
Два дні
|
3
|
Двадцять п'ять тисяч
|
3
|
Двигубський Микола Львович
|
3
|
Дворецькі
|
3
|
Дворніков Георгій Георгійович
|
3
|
Дві зірки
|
3
|
Далматський гусарський полк
|
3
|
Далекосхідний державний медичний університет
|
3
|
Гінзбург Валерій Аркадійович
|
3
|
ДПММ
|
3
|
Гінсбург Геннадій
|
3
|
Гіренкова Анастасія Сергіївна
|
3
|
Гірка (Івано-Франківськ)
|
3
|
Гірник (футбольний клуб, Хромтау)
|
3
|
Гіромітрин
|
3
|
Гіршберг
|
3
|
Д-336
|
3
|
ДОСААФ (издательство)
|
3
|
ДЮСШ21-ЦСКА (гандбольний клуб, Київ)
|
3
|
Далеко (гурт)
|
3
|
ДЮСШ (Вознесенськ)
|
3
|
Давиденко Іван Євгенович
|
3
|
Давиденко Борис Павлович
|
3
|
Давидов Владлен Семенович
|
3
|
Давидівська об'єднана територіальна громада
|
3
|
Давньоруська культура
|
3
|
Давід Іларіані
|
3
|
Дайте нам мужчин!
|
3
|
Далекий голос зозулі
|
3
|
…Якого любили всі
|