№ п/п
Фото
П. І. Б.
Рід військ
місто Авдіївка
1
Глазунов Володимир Іванович
13.09 .1944 № 4860
стрілець, гвардії рядовий
04.07 .1925 Авдіївка
11.11 .1992 Мінеральні Води
2
Нечаєв Михайло Юхимович
14.02 .1943 посмертно
Бронетанкові війська
командир батальйону , капітан
12.08 .1916 Авдіївка
26.12 .1942 Тацинська
3
Рудський Федір Андрійович
19.04 .1945 № 7460
Бронетанкові війська
командир батальйону , капітан
21.05 .1921 Авдіївка
29.09 .1982 Мінськ
4
Шестаков Лев Львович
10.02 .1942 № 988
Авіація
командир полку , майор
28.12 .1915 Авдіївка
13.03 .1944 Давидківці
Амвросіївський район
5
Балабаєв Олександр Васильович
13.09 .1944 посмертно
автоматник , гвардії рядовий
. .1915 Карпово-Надеждинка
14.05 .1944 Одеса
6
Вощенко Василь Іванович
29.10 .1943 посмертно
командир роти , старший лейтенант
15.01 .1918 Амвросіївка
23.10 .1943 Сваром'я
7
Єсауленко Володимир Венедиктович
27.03 .1942 посмертно
командир роти , лейтенант
. .1912 Амвросіївка
28.01 .1942 стан. Ряжена
8
Івашко Олександр Іванович
22.02 .1944 № 3430
старшина роти , сержант
25.12 .1924 Кутейникове
13.12 .1990 Амвросіївка
9
Ломакін Василь Іванович
13.09 .1944 посмертно
кулеметник , гвардії рядовий
. .1920 Карпово-Надеждинка
18.04 .1944 Раскаєць
10
Симонов Михайло Васильович
31.12 .1942 № 796
Авіація
командир ланки , гвардії капітан
01.08 .1913 Войковський
24.04 .2004 Казань
11
Ткаченко Андрій Якович
05.11 .1944 № 5114
Авіація
командир ескадрильї , гвардії майор
15.09 .1918 Кутейникове
24.02 .1978 Київ
Бахмутський район
12
Бездвірний Анатолій Андрійович
24.03 .1945 № 6680
Артилерія
номер гарматної обслуги , рядовий
30.03 .1922 Соледар
31.10 .1952 Сіверськ
13
Жученко Григорій Прокопович
23.02 .1945 № 7363
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
25.12 .1922 Родіонівка
25.05 .2016 Одеса
14
Завгородній Василь Никифорович
19.03 .1944 № 3416
Артилерія
командир взводу , гвардії лейтенант
30.11 .1911 Весела Долина
31.08 .1961 Розкішна
15
Кондратьєв Леонтій Васильович
31.03 .1943 посмертно
помічник командира взводу , старшина
. .1892 Бахмут
зник безвісти 04.1943 Кубань
16
Корсунський Вольф Борухович
18.08 .1945 № 8765
Авіація
заступник командира ескадрильї , старший лейтенант
16.11 .1923 Бахмут
17.03 .1950 Бахмут
17
Машков Ігор Анатолійович
22.02 .1944 № 2536
стрілець, гвардії червоноармієць
23.02 .1924 Бахмут
06.05 .1961 Одеса
18
Мосієнко Сергій Іванович
18.08 .1945 № 8834
Авіація
льотчик , старший лейтенант
27.07 .1921 Андріївка
24.02 .1991 Москва
19
Сачко Йосип Кузьмич
22.07 .1944 № 4010
Авіація
льотчик , лейтенант
. .1916 Бахмут
27.08 .1944 Балтійське море
20
Фомін Володимир Васильович
31.05 .1945 № 8906
Військова медицина
санінструктор , гвардії старшина
01.02 .1925 Бахмут
10.12 .2000 Севастополь
21
Шамшур Анатолій Іванович
22.02 .1944 посмертно
командир взводу , гвардії старший сержант
. .1924 Часів Яр
04.10 .1943 Мишурин Ріг
Великоновосілківський район
22
Білогуров Олександр Іванович
07.02 .1940 № 273
Авіація
повітряний стрілець-радист, старшина
03.12 .1914 Времівка
03.07 .1942 Времівка
23
Єгоров Спиридон Михайлович
07.04 .1940 № 489
командир роти , лейтенант
12.12 .1908 Комар
11.12 .1999 Москва
24
Плисенко Артем Михайлович
24.03 .1945 не отримав
Інженерні війська
сапер , гвардії рядовий
. .1898 Нескучне
22.04 .1945 Гвардійськ
Волноваський район
25
Брозголь Микола Ізраїльович
16.05 .1944 № 4096
Артилерія
командир артилерійської бригади , гвардії полковник
31.08 .1912 Затишне
08.04 .1974 Санкт-Петербург
26
Івашкевич Григорій Мефодійович
24.03 .1945 № 6615
стрілець, рядовий
11.03 .1919 Володимирівка
29.12 .1991 Сочі
27
Губенко Антон Олексійович
22.02 .1939 не отримав
Авіація
льотчик , старший лейтенант
12.02 .1908 Новоапостолівка
31.03 .1939 Смоленськ
28
Костюченко Петро Андрійович
31.05 .1945 посмертно
командир батальйону , майор
09.02 .1917 Вільне
16.04 .1945 Гузов-Платков
29
Пенежко Григорій Іванович
13.09 .1944 № 5244
Бронетанкові війська
заступник начальника штабу бригади , капітан
01.12 .1912 Валер'янівка
26.03 .1992 Загорянський
30
Самохін Микола Єрмолайович
02.09 .1943 № 1262
Авіація
командир ланки , капітан
01.10 .1913 Гранітне
27.03 .1978 Ростов-на-Дону
Володарський район
31
Депутатов Іван Степанович
28.04 .1945 № 4984
Бронетанкові війська
командир танка , гвардії молодший лейтенант
26.11 .1922 Старченкове
24.07 .1999 Київ
32
Дорофєєв Іван Миколайович
24.03 .1945 № 6486
командир взводу , гвардії лейтенант
26.10 .1914 Суженка
22.08 .1945 Берлін
33
Машковський Степан Пилипович
11.09 .1941 № 544
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
10.12 .1914 Старченкове
18.03 .1958 Жуковський
34
Могильний Михайло Павлович
24.03 .1945 посмертно
командир відділення , гвардії сержант
24.06 .1925 х. Михайлівка
11.10 .1944 Шилутє
35
Сенатосенко Григорій Прокопович
31.05 .1945 посмертно
снайпер , старший сержант
. .1923 Бойове
08.03 .1945 Костшин
36
Якименко Антін Дмитрович
29.08 .1939 № 157
Авіація
штурман ескадрильї , лейтенант
05.12 .1913 Нікольське
06.12 .2006 Москва
місто Горлівка
37
Волков Олександр Олександрович
20.12 .1985 № 11538
Космонавтика
льотчик-космонавт , підполковник
27.05 .1948 Горлівка
Зоряне містечко
38
Діденко Гаврило Власович
10.04 .1945 № 4610
Авіація
командир полку , майор
12.06 .1908 Горлівка
25.01 .1970 Санкт-Петербург
39
Тарасков Дмитро Фролович
22.02 .1944 № 8156
Бронетанкові війська
механік-водій САУ , старшина
20.08 .1915 Горлівка
20.01 .1981 Черкаси
40
Філін Леонід Олексійович
19.08 .1944 № 4373
Авіація
заступник командира ескадрильї , гвардії капітан
15.08 .1915 Горлівка
20.02 .1975 Житомир
41
Чичкан Федір Іванович
16.10 .1943 № 2458
Артилерія
командир полку , майор
13.10 .1918 Горлівка
29.09 .1956 Серхетабат
42
Щербина Василь Васильович
20.01 .1943 посмертно
Партизани і підпільники
командир партизанського загону , майор
09.04 .1914 Горлівка
23.09 .1942 Мінська область
місто Дебальцеве
43
Мельников Анатолій Васильович
24.03 .1945 посмертно
Бронетанкові війська
командир взводу , старший лейтенант
03.05 .1923 Дебальцеве
22.08 .1944 Терветський край
44
Пономаренко Олексій Никифорович
25.03 .1943 № 925
Авіація
командир літака , гвардії лейтенант
17.03 .1914 Дебальцеве
21.04 .1989 Київ
45
Щербина Микола Семенович
23.02 .1945 № 4608
Авіація
заступник командира ескадрильї , гвардії старший лейтенант
23.01 .1920 Дебальцеве
28.02 .1981 Запоріжжя
Добропільський район
46
Буряк Михайло Іванович
24.03 .1945 посмертно
автоматник , рядовий
. .1921 Кутузовка
09.05 .1944 Інкерман
47
Гутник Йосип Михайлович
27.08 .1943 № 1260
старшина роти , старший сержант
20.12 .1911 Грузьке
30.01 .1984 Завидо-Кудашеве
48
Прощаєв Григорій Мусійович
26.10 .1944 № 2273
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
17.01 .1923 Панківка
06.11 .1981 Ростов-на-Дону
місто Донецьк
49
Арсьонов Валерій Вікторович
10.11 .1986 № 11550
старший розвідник-гранатометник, рядовий
24.06 .1966 Донецьк
28.02 .1986 Кандагар
50
Бринько Петро Антонович
17.07 .1941 не отримав
Авіація
заступник командира ескадрильї , лейтенант
17.09 .1915 Мандрикіне
14.09 .1941 Ломоносовський район
51
Давиденко Степан Павлович
04.02 .1944 № 3217
Авіація
штурман ескадрильї , капітан
30.11 .1911 Олександрово-Григорівка
10.10 .1972 Черкаси
52
Давидов Віктор Йосипович
15.05 .1946 № 9044
Авіація
заступник командира ескадрильї , капітан
17.12 .1920 Щеглівка
23.05 .1952 Кострома
53
Жердєв Микола Прокопович
17.11 .1939 № 169
Авіація
командир ескадрильї , капітан
05.05 .1911 Рутченкове
15.11 .1942 Хасав'юртівський район
54
Зверьков Петро Павлович
15.05 .1946 № 7055
Авіація
помічник командира полку , капітан
25.12 .1914 Чулківка
09.05 .1951 Приморський край
55
Зенцов Володимир Васильович
25.07 .1958 № 11080
Авіація
льотчик-випробувач , підполковник
01.05 .1921 Гілка
31.01 .1995 Чкаловський
56
Лакатош Володимир Павлович
23.02 .1945 № 5327
Авіація
штурман ланки , молодший лейтенант
14.12 .1923 Рутченкове
03.08 .2014 Москва
57
Ляшенко Іван Михайлович
16.10 .1943 не отримав
Артилерія
командир батареї , старший лейтенант
. .1921 Донецьк
09.02 .1944 Жашків
58
Мейлус Іван Гнатович
23.02 .1945 № 5350
Авіація
штурман полку , капітан
15.08 .1913 Рутченкове
20.07 .1987 Запоріжжя
59
Мішенін Віктор Полікарпович
24.03 .1945 № 7396
командир взводу , старшина
23.02 .1913 Донецьк
13.12 .1990 Донецьк
60
Моженко Пилип Устимович
24.03 .1945 № 7323
командир батальйону , капітан
05.09 .1911 Григорівка
12.10 .1986 Донецьк
61
Ткаченко Іван Пилипович
19.04 .1945 посмертно
Артилерія
начальник розвідки дивізіону , гвардії лейтенант
15.03 .1916 Донецьк
18.04 .1945 Калінінградська область
62
Токарєв Мойсей Степанович
13.12 .1942 № 830
Авіація
командир полку , майор
09.11 .1913 Донецьк
08.07 .1943 Старий Оскол
63
Черкашнєв Іван Трохимович
21.02 .1945 № 3120
Артилерія
командир батареї , гвардії капітан
25.09 .1911 Донецьк
24.02 .1954 Ленінград
місто Дружківка
64
Бобров Леонід Миколайович
19.04 .1945 № 6131
Авіація
командир ескадрильї , гвардії майор
20.01 .1920 Райське
15.09 .1988 Мелітополь
65
Дорошенко Павло Якович
01.07 .1944 № 2703
Авіація
заступник командира ескадрильї , старший лейтенант
27.07 .1915 Дружківка
27.10 .1944 Єлгавський край
66
Зубарєв Олександр Гордійович
08.05 .1965 посмертно
Партизани і підпільники
І секретар підпільного обкому ЛКСМУ
29.08 .1916 Дружківка
15.02 .1942 Харківська область
67
Кириленко Василь Іванович
26.10 .1944 № 4517
Авіація
командир ланки , гвардії старший лейтенант
14.10 .1919 Дружківка
20.08 .1970
68
Нелідов Федір Гаврилович
27.02 .1945 посмертно
кавалерія
командир полку , гвардії підполковник
10.05 .1912 Дружківка
29.01 .1945 Любуське воєводство
69
Носуля Микола Васильович
24.03 .1945 посмертно
командир відділення , сержант
. .1926 Олексієво-Дружківка
20.01 .1945 Коло
місто Єнакієве
70
Гавриленко Леонтій Ілліч
29.06 .1945 № 7599
Авіація
командир ланки , гвардії лейтенант
25.07 .1923 Єнакієве
08.11 .1957 Єнакієве
71
Манагаров Іван Мефодійович
28.04 .1945 № 6400
Генералітет
командувач армією , генерал-лейтенант
12.06 .1898 Єнакієве
27.11 .1981 Ялта
72
Марченко Олександр Якович
13.03 .1944 № 3319
Авіація
заступник командира ескадрильї , гвардії капітан
31.07 .1916 Єнакієве
22.12 .1991 Москва
73
Нарбут Борис Станіславович
03.06 .1944 № 4489
Інженерні війська
командир роти , старший лейтенант
25.12 .1915 Єнакієве
08.08 .1995 Азов
Костянтинівський район
74
Гапонов Григорій Семенович
24.03 .1945 № 4967
командир взводу , сержант
04.04 .1909 Костянтинівка
29.05 .1974
75
Двужильний Юрій Михайлович
24.03 .1945 посмертно
командир батальйону , капітан
25.08 .1919 Костянтинівка
26.06 .1944 Хорошки
76
Дзюба Петро Петрович
01.11 .1943 № 1271
Авіація
помічник командира полку , гвардії капітан
12.02 .1915 Костянтинівка
17.01 .1965 Харків
77
Догаєв Володимир Іванович
26.10 .1944 № 5271
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
19.10 .1921 Диліївка
25.02 .1945 Добеле
78
Жужома Микола Іванович
22.02 .1944 № 2563
Артилерія
командир взводу , старший сержант
10.01 .1922 Костянтинівка
24.09 .1981 Глухів
79
Мірошниченко Анатолій Кузьмич
24.12 .1943 посмертно
Артилерія
командир батареї , гвардії старший лейтенант
10.09 .1921 Костянтинівка
23.10 .1943 Київська область
місто Краматорськ
80
Бобров Михайло Іванович
24.03 .1945 № 5419
командир взводу , лейтенант
05.04 .1920 Краматорськ
10.05 .1951 Краматорськ
81
Гончаров Леонід Антонович
06.06 .1942 посмертно
Авіація
командир полку , підполковник
13.10 .1903 Краматорськ
31.10 .1941 Міллерово
82
Кулик Павло Петрович
09.02 .1944 № 2549
Артилерія
командир батареї , капітан
14.01 .1918 Краматорськ
07.06 .1985 Київ
83
Лук'янов Анатолій Григорович
04.03 .1942 № 670
Авіація
командир ланки , старший лейтенант
12.03 .1919 Краматорськ
26.12 .1986 Волгоград
84
Лисенко Євген Павлович
24.03 .1945 посмертно
Артилерія
командир полку , підполковник
01.05 .1920 Краматорськ
11.10 .1944 Молдова
85
Свірчевський Володимир Степанович
24.08 .1943 № 1041
Авіація
командир ланки , старший лейтенант
28.01 .1920 Краматорськ
02.05 .1985 Харків
86
Середа Іван Павлович
31.08 .1941 № 507
Бронетанкові війська
кухар , червоноармієць
01.07 .1919 Олександрівка
18.11 .1950 Олександрівка
87
Ткачов Микола Семенович
19.08 .1944 № 4058
Авіація
командир ескадрильї , капітан
01.12 .1917 Краматорськ
17.10 .1980 Маріуполь
Красноармійський район
88
Александров Микита Олексійович
15.01 .1944 № 2939
агітатор полку , гвардії старший лейтенант
28.07 .1905 Гродівка
31.12 .1971 Донецьк
89
Волков Петро Тимофійович
09.02 .1944 посмертно
Артилерія
командир гармати , сержант
. .1918 Вовче
03.11 .1943 Вишгородський район
90
Демура Володимир Федотович
21.03 .1940 посмертно
Війська зв'язку
командир відділення , молодший комвзводу
03.06 .1918 Красноармійськ
14.02 .1940 Виборзький район
91
Москаленко Кирило Семенович
23.10 .1943 № 2002 21.02 .1978 № 105/II
Генералітет
командувач 40-ї армії , генерал-полковник ; заступник міністра оборони, маршал Радянського Союзу
11.05 .1902 Гришине
17.06 .1985 Москва
92
Надточій Іван Іванович
13.11 .1943 № 3589
комсорг батальйону , лейтенант
14.01 .1922 Красноармійськ
01.08 .1983 Київ
Лиманський район
93
Бірченко Іван Кузьмич
08.09 .1945 № 8927
командир роти , старший лейтенант
07.01 .1913 Карпівка
12.01 .1961 Сміла
94
Бордюгов Андрій Олексійович
18.08 .1945 № 7975
Авіація
командир ланки , старший лейтенант
02.02 .1922 Терни
01.03 .2003 Чернігів
95
Бородін Леонід Григорович
31.05 .1945 № 8821
Артилерія
навідник гармати , молодший сержант
01.07 .1925 Лиман
04.02 .2015 Вільнюс
96
Войтенко Іван Федорович
31.03 .1943 № 939
Артилерія
командир батареї , гвардії лейтенант
27.01 .1920 Лиман
10.12 .1994 Сімферополь
97
Кизим Леонід Денисович
10.12 .1980 № 11448 02.10 .1984 №
Космонавтика
льотчик-космонавт , полковник
05.08 .1941 Лиман
13.06 .2010 Москва
98
Фесенко Михайло Ілліч
15.05 .1946 № 7031
Авіація
заступник командира ескадрильї , гвардії старший лейтенант
15.09 .1923 Лиман
30.08 .2004 Москва
99
Чернишенко Віктор Семенович
10.03 .1944 № 3699
Бронетанкові війська
стрілець-радист танка , сержант
25.10 .1925 Олександрівка
02.12 .1997 Челябінськ
100
Штанько Степан Федотович
16.05 .1944 № 2192
Артилерія
командир батареї , гвардії старший лейтенант
28.02 .1922 Лиман
22.09 .1981 Харків
місто Макіївка
101
Безцінний Віктор Миколайович
30.10 .1943 № 1520
командир взводу , лейтенант
20.07 .1924 Макіївка
02.12 .1976 Макіївка
102
Васильчук Олександр Дмитрович
29.06 .1945 № 6285
Авіація
льотчик , гвардії молодший лейтенант
15.07 .1923 Макіївка
16.11 .1998 Мінськ
103
Воронков Михайло Михайлович
21.03 .1940 № 254
Авіація
командир ескадрильї , капітан
17.01 .1910 Макіївка
13.07 .1999 Москва
104
Гаврилов Іван Самсонович
29.10 .1943 не отримав
командир відділення , молодший сержант
. .1913 Макіївка
02.01 .1944 Ставище
105
Гаркуша Кузьма Дмитрович
09.10 .1943 № 1201
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
03.08 .1917 Грузько-Ломівка
21.01 .1983 Донецьк
106
Грошев Микола Петрович
18.08 .1945 № 8211
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
04.04 .1921 Ханжонкове
08.03 .1999 Рига
107
Євстратов Микола Олександрович
21.03 .1940 № 352
Бронетанкові війська
технік батальйону , молодший військтехнік
16.12 .1912 Макіївка
15.09 .1991 Черкаси
108
Ільченко Віктор Лук'янович
29.06 .1945 № 6288
Авіація
старший льотчик , гвардії лейтенант
20.09 .1922 Макіївка
14.11 .1949
109
Кошелєв Микола Іванович
10.03 .1944 посмертно
Бронетанкові війська
командир роти , лейтенант
25.12 .1916 Макіївка
16.09 .1943 Смоленська область
110
Марунченко Павло Полікарпович
17.11 .1943 посмертно
Політпрацівники
заступник командира батальйону , гвардії старший лейтенант
05.04 .1917 Макіївка
03.11 .1943 Крим
111
Панченко Борис Костянтинович
23.05 .1945 № 7687
Артилерія
командир батареї , лейтенант
30.05 .1915 Макіївка
05.11 .1985 Макіївка
112
Суботін Юрій Костянтинович
24.03 .1945 № 4214
Артилерія
командир дивізіону , гвардії капітан
25.08 .1923 Макіївка
15.09 .1996 Москва
місто Маріуполь
113
Калабун Валентин Васильович
29.06 .1945 № 8785
розвідник, гвардії старший сержант
07.11 .1924 Маріуполь
20.07 .1997 Маріуполь
114
Курилов Володимир Ілліч
15.05 .1946 № 9022
снайпер , єфрейтор
02.12 .1926 Маріуполь
16.05 .1998 Маріуполь
115
Лорін Михайло Васильович
05.11 .1944 № 4011
Авіація
штурман ескадрильї , гвардії капітан
06.09 .1909 Маріуполь
05.12 .1985 Санкт-Петербург
116
Моісеєнко Анатолій Степанович
23.02 .1945 № 5405
Авіація
командир ланки , лейтенант
24.08 .1922 Маріуполь
30.06 .1995 Маріуполь
117
Нестеренко Дмитро Якимович
04.02 .1944 № 1492
Авіація
командир ескадрильї , капітан
26.10 .1906 Маріуполь
28.05 .1953
118
Пироженко Степан Матвійович
27.06 .1945 № 7831
Інженерні війська
катерист, сержант
24.04 .1916 Маріуполь
21.03 .1962 Київ
119
Филипських Євген Федорович
15.08 .1944 № 4089
Партизани і підпільники
командир партизанської бригади , полковник
28.06 .1914 Маріуполь
10.06 .1953 Мінськ
Мар'їнський район
120
Буряк Микола Васильович
04.02 .1944 № 1494
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
15.01 .1918 Желанне Друге
27.12 .2006 Краматорськ
121
Воронін Павло Мартинович
29.06 .1945 № 8723
Авіація
командир танка , гвардії старшина
14.12 .1918 Максимільянівка
23.08 .2003 Луганськ
122
Жильцов Василь Маркович
22.07 .1944 № 87234025
Військово-морський флот
командир ланки катерів , гвардії старший лейтенант
29.11 .1909 Старомихайлівка
16.12 .1976 Кронштадт
123
Журавльов Василь Артемович
23.02 .1948 № 5809
Авіація
штурман полку , майор
23.01 .1913 Катеринівка
19.01 .2001 Краснодар
124
Запорожець Федір Якович
13.11 .1943 № 6669
Інженерні війська
командир відділення , сержант
11.11 .1911 Пречистівка
31.05 .1975 Володимирівка
125
Талах Костянтин Якович
16.05 .1944 не отримав
командир відділення , молодший сержант
. .1918 Максимівка
20.10 .1944 Калінінградська область
126
Удодов Олександр Абрамович
24.03 .1945 № 5514
автоматник , рядовий
25.08 .1917 Старомихайлівка
09.02 .1985 Донецьк
127
Харченко Василь Степанович
13.11 .1943 посмертно
помічник командира взводу , старший сержант
01.01 .1913 Всесвятське
05.10 .1943 Броварський район
Новоазовський район
128
Людников Іван Ілліч
16.10 .1943 № 1892
Генералітет
командир корпусу , генерал-лейтенант
26.09 .1902 Крива Коса
22.04 .1976 Москва
Олександрівський район
129
Єгубченко Василь Кирилович
24.03 .1945 посмертно
Бронетанкові війська
командир взводу , лейтенант
20.09 .1923 Михайлівка
12.10 .1944 Шилутський район
130
Єфимов Петро Іванович
27.06 .1945 № 6560
Авіація
помічник командира ескадрильї , гвардії капітан
25.06 .1920 Шкарупине
22.09 .1974 Москва
Першотравневий район
131
Безух Михайло Іванович
01.07 .1944 № 1983
Авіація
штурман полку , майор
25.05 .1914 Білосарайська Коса
31.07 .1971 Москва
132
Мурза Ілля Митрофанович
29.06 .1945 № 5531
командир полку , підполковник
01.09 .1904 Мангуш
11.11 .1983 Семилуки
Слов'янський район
133
Брисєв Федір Якович
19.08 .1944 № 5262
Авіація
заступник командира ескадрильї , капітан
15.02 .1915 Слов'янськ
31.03 .1995 Вороніж
134
Гавриш Іван Іванович
22.02 .1944 № 2391
командир взводу , сержант
18.07 .1914 Черкаське
04.01 .1976 Черкаське
135
Гончаров Микола Артемович
23.10 .1943 не отримав
кулеметник , рядовий
30.11 .1924 Микільське
23.01 .1945 Келецький повіт
136
Дібров Пилип Давидович
24.03 .1945 № 6900
командир батальйону , капітан
11.10 .1915 Пискунівка
08.03 .1996 Біла Церква
137
Кривень Петро Якович
26.10 .1944 № 4851
Авіація
старший льотчик , гвардії лейтенант
25.11 .1922 Олександрівка
20.01 .1945 Щиценський повіт
138
Лизенко Микола Романович
10.04 .1945 № 4797
командир роти , гвардії старший лейтенант
15.10 .1918 Слов'янськ
18.06 .1960 Слов'янськ
139
Пучков Герман Іванович
15.05 .1946 № 7057
Авіація
командир ланки , гвардії старший лейтенант
19.10 .1923 Слов'янськ
09.07 .1981 Пінськ
140
Семейко Микола Іларіонович
19.04 .1945 не отримав 29.06 .1945 посмертно
Авіація
штурман ескадрильї , гвардії капітан
25.03 .1923 Слов'янськ
20.04 .1945 Східна Пруссія
141
Скляров Іван Григорович
01.07 .1944 № 3919
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
12.07 .1919 Щемилівка
15.03 .1980 Козятин
142
Федорчук Ігор Олександрович
04.02 .1944 № 3205
Авіація
командир ланки , гвардії лейтенант
26.12 .1919 Слов'янськ
17.12 .2008 Москва
143
Цимбал Іван Васильович
30.10 .1943 № 1529
Політпрацівники
парторг батальйону , молодший лейтенант
14.09 .1904 Троїцьке
15.02 .1973 Дніпропетровськ
Тельманівський район
144
Бейда Іван Мартинович
10.01 .1944 № 2370
командир взводу , молодший лейтенант
15.09 .1916 Кузнецово-Михайлівка
09.12 .1987 Гранітне
місто Харцизьк
145
Алехнович Євген Антонович
27.06 .1945 посмертно
Авіація
командир ескадрильї , гвардії старший лейтенант
20.05 .1920 Троїцько-Харцизьк
13.01 .1945 Польща
146
Лихолєтов Петро Якович
04.02 .1944 № 3285
Авіація
командир ескадрильї , капітан
18.07 .1917 Харцизьк
13.07 .1945 Санкт-Петербург
147
Максименко Василь Іванович
23.11 .1942 № 741
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
12.02 .1913 Харцизьк
05.06 .2004 Рига
148
Ніколенко Степан Михайлович
11.04 .1940 № 282
Бронетанкові війська
начальник штабу батальйону , старший лейтенант
27.12 .1905 Харцизьк
16.08 .1942 Гагарінський район
149
Павленко Микола Микитович
23.02 .1945 № 5352
Авіація
командир ескадрильї , гвардії старший лейтенант
09.06 .1920 Троїцько-Харцизьк
22.11 .1997 Ростов-на-Дону
150
Шалімов Володимир Федорович
23.02 .1945 № 5346
Авіація
заступник начальника штабу полку , капітан
24.09 .1921 Харцизьк
15.06 .2001 Москва
місто Чистякове
151
Добриков Іван Андрійович
10.01 .1944 посмертно
начальник штабу полку , капітан
13.04 .1914 Чистякове
29.10 .1943 Канівський район
152
Косенко Юрій Хрисанфович
31.05 .1944 посмертно
Авіація
командир ланки , гвардії лейтенант
. .1922 Чистякове
17.05 .1944 Кюменлааксо
Шахтарський район
153
Глига Григорій Семенович
27.06 .1945 № 6510
Авіація
штурман полку , гвардії майор
17.11 .1913 Шахтарськ
10.03 .1982 Одеса
154
Кот Віктор Севастянович
20.09 .1982 № 11484
Авіація
командир полку , гвардії полковник
08.11 .1940 Шахтарськ
Москва
Ясинуватський район
155
Гуляєв Микола Семенович
27.06 .1945 № 7554
Авіація
заступник командира ескадрильї , гвардії старший лейтенант
01.08 .1921 Новоселівка Друга)
31.03 .1967 Вороніж
156
Єлагін Сергій Іванович
24.03 .1945 № 7454
командир відділення , молодший сержант
. .1903 Орлівка
02.05 .1949 Авдіївка
157
Мостовий Микола Олександрович
29.06 .1945 № 8776
Авіація
командир ескадрильї , гвардії капітан
23.01 .1919 Новоселівка Перша
21.05 .1991 Чкаловський
158
Чистяков Віктор Феофанович
29.08 .1939 № 156
Авіація
командир ескадрильї , старший лейтенант
10.11 .1906 Піски
23.04 .1959 Тбілісі