Користувач:Kvz65/Структура та керівництво ОУН
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Коли існували надрайонні проводи (від 1945 р.) то підрайонних проводів уже не було (замість них були створені кущі).
|
|
[[Категорія:Шаблони:Історія України|{{PAGENAME}}]] [[Категорія:Шаблони:Військова справа|{{PAGENAME}}]]
Даний список є спробою зібрати воєдино всіх провідників ОУН рангом до районових, керівників і референтів Проводу українських націоналістів (ПУН).
Список розділений на групи за рангами і посадами. Прізвища осіб в кожній групі розміщені в хронологічному порядку, в тій послідовності, в якій вони заступали попередників на певній посаді.
Прізвища провідників, які обіймали кілька посад повторюються відповідно цим посадам.
Кольором вказана подальша доля провідників:
Загинув у бою
Загинув чи помер у тюрмі
Засуджений до смертної кари
Засуджений на тюремний термін
Уникнув репресій
Фото | Прізвище, ім'я, по-батькові |
Псевдо | Роки життя (вік) |
Військовий чин | Посада (термін на посаді) |
Нагороди | Загинув від (тюрма) | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Грицай Дмитро | «Перебийніс» | 1907 — †22.12.1945 (38 років) |
Генерал-хорунжий УПА | Начальник ГВШ УПА(01.1944-†22.12.1945) | (посмертно) Золотий Хрест Заслуги |
|||
Гасин Олександр Іванович | «Лицар» | 08.07.1907 — †31.01.1949 (41 рік) |
Генерал-хорунжий УПА (посмертно) |
Начальник ГВШ УПА(01.1946-†31.01.1949) | ||||
Маївський Дмитро | «Косар» | 8.11.1914 — †19.12.1945 (31 рік) |
Генерал-політвиховник УПА | (посмертно) Золотий Хрест Заслуги |
||||
Волошин Ростислав | «Павленко», «Горбенко» | 3.11.1911 — 22.08.1944 (32 роки) |
Полковник-політвиховник УПА (посмертно) |
Командант запілля УПА | (посмертно) Золотий Хрест Заслуги |
|||
Позичанюк Йосип | «Шаблюк» | 1913 — 22.12.1944 (31 рік) |
Полковник УПА | Політичний керівник УПА | ||||
Бусел Яків Григорович | «Галина» | 26.01.1912 — 15.09.1945 (33 роки) |
Підполковник (посмертно) |
Начальник політвідділу (1944-15.09.1945) | (посмертно) Золотий Хрест Заслуги |
|||
Федун Петро Миколайович | «Петро Полтава» | 24.02.1919 — 23.12.1951 (32 роки) |
Сотник-політвиховник УПА |
Начальник політвідділу (1946–1949) | (1947) Срібний Хрест Заслуги |
|||
Климів Іван Степанович | «Легенда» | 29.10.1909 — 4.12.1942 (33 роки) |
Генерал-політвиховник (посмертно) |
(посмертно) Золотий Хрест Заслуги |
||||
Фото | Прізвище, ім'я, по-батькові |
Псевдо | Роки життя (вік) |
Військовий чин | Назва групи (термін на посаді) |
Нагороди | Загинув від (тюрма) | |
Івахів Василь | «Сонар», «Сом» | 18.04.1908—†13.05.1943 (35 років) |
Підполковник УПА (посмертно) |
УПА на Волині (03.1943—†13.05.1943) |
(посмертно) Золотий Хрест бойової заслуги 1 кл. |
|||
Клячківський Дмитро Семенович | «Клим Савур» | 4.11.1911—†12.02.1945 (33 роки) |
Полковник УПА (посмертно) |
УПА на Волині (05.1943—11.1943) УПА-Північ (11.1943—†12.02.1945) |
(посмертно) Золотий Хрест Заслуги Золотий Хрест бойової заслуги 1 кл. |
|||
Козак Микола | «Смок» | 1914—†8.02.1949 (35 років) |
Майор СБ | УПА-Північ (03.1945—12.1945) |
Золотий Хрест Заслуги | |||
Олійник Петро | «Еней» | 9.07.1909—†17.02.1946 (36 років) |
Полковник УПА (посмертно) |
УПА-Північ (12.1945—†17.02.1946) |
Бронзовий Хрест Заслуги | |||
Литвинчук Іван Самійлович | «Дубовий» | 21.08.1920—†19.01.1951 (30 років) |
Майор УПА | УПА-Північ (02.1946—†19.01.1951) |
||||
Галаса Василь Михайлович | «Орлан» | 12.11.1920—†05.10.2002 (81 рік) |
Полковник УПА | в.о. командира УПА-Північ (01.1951—11.07.1953) |
Золотий Хрест Заслуги | (7 років) | ||
Луцький Олександр Андрійович | «Андрієнко» | 1910—†13.11.1946 (36 років) |
УНС (07.1943—11.1943) УПА-Захід (11.1943—01.1944) УПА-Захід-Карпати (08.1944—09.1944) |
|||||
Сидор Василь Дмитрович | «Шелест» | 24.02.1910—†14.04.1949 (39 років) |
Полковник УПА | УПА-Захід (26.01.1944—†14.04.1949) |
Срібний Хрест Бойової Заслуги 2 кл. |
|||
Грабець Омелян | «Батько» | 1.08.1911—†10.06.1944 (32 роки) |
Полковник УПА | УПА-Південь (літо 1943—12.1943) |
||||
Кук Василь Степанович | «Леміш» | 11.01.1913 — 9.09.2007 (94 роки) |
Генерал-хорунжий | УПА-Південь (12.1943—друга пол.1944) |
(4 роки) | |||
Олійник Петро | «Еней» | 9.07.1909—†17.02.1946 (36 років) |
Полковник УПА (посмертно) |
УПА-Південь (друга пол.1944-12.1945) |
Бронзовий Хрест Заслуги | |||
Фото | Прізвище, ім'я, по-батькові |
Псевдо | Роки життя (вік) |
Військовий чин | Назва групи (термін на посаді) |
Нагороди | Загинув від (тюрма) | |
Ковальський Юліан | «Гарпун» | 24.11.1918 — †13.05.1943 (24 роки) |
Сотник УПА | УПА на Волині (1943— †13.05.1943) |
||||
Медвідь Михайло | «Карпович», «Кременецький» | 1913(14) — †4.06.1945 (31 рік) |
Підполковник УПА | УПА-Північ (01.1944— 06.1944) |
||||
Ступницький Леонід | «Гончаренко» | 29.05.1891 — †05.08.1944 (53 роки) |
Генерал-хорунжий УПА | УПА-Північ (06.1944— †05.08.1944) |
||||
Процюк Василь Яронович | «Кропива» | 1913 — †13.06.1944 (31 рік) |
Майор УПА | УПА-Південь (1943—05.1944) |
||||
Свистун Микола | «Ясен», «Ворон» | 1912 — †08.12.1944 (32 роки) |
Майор УПА | УПА-Південь (05.1944— †08.12.1944) |
(посмертно) Золотий Хрест бойової заслуги 1 кл |
|||
Фото | Прізвище, ім'я, по-батькові |
Псевдо | Роки життя (вік) |
Військовий чин | Назва ВО (термін на посаді) |
Нагороди | Загинув від (тюрма) | |
Затовканюк Сильвестр | «Пташка» | 1915—†25.02.1944 (29 років) |
ВО «Заграва» (весна 1943- 08.1943) |
|||||
Литвинчук Іван Самійлович | «Дубовий» | 21.08.1920—†19.01.1951 (30 років) |
Майор УПА | ВО «Заграва» (08.1943- 03.1944) |
||||
Янішевський Степан Павлович | «Юрій» «Далекий» |
17.09.1914—†29.11.1951 (37 років) |
Поручик УПА | ВО «Заграва» (03.1944-?) |
||||
Якимчук Микола | «Олег» | 1914 — † 29.07.1947 (33 роки) |
ВО «Турів» (?.1943 — до 11.1943) |
|||||
Стельмащук Юрій | «Рудий», «Кайдаш» | 1920 — †5.10.1945 (25 років) |
ВО «Турів» (11.1943 —10.1944) Західна ВО «Завихост» (11.1944 — 01.1945) |
|||||
Воробець Федір | «Верещака» | 1922 — †09.1959 (37 років) |
Поручник УПА | ВО «Тютюнник» (осінь 1943 — літо 1944) Східна ВО (08.1944 — 15.01.1946) |
||||
Харків Віктор | «Хмара» | 8.08.1918—†1985 (67 років) |
Хорунжий УПА | ВО-1 «Башта» (11.1943 — 1.09.1944) |
10 років | |||
Линда Остап | «Ярема» | 17.03.1913 — †24.11.1944 (31 рік) |
Майор УПА | ВО-2 «Буг» (12.1943 — 06.1944) |
| |||
Левкович Василь Михайлович | «Вороний» | 06.02.1920—†13.12.2012 (92 роки) |
Полковник УПА | ВО-2 «Буг» (06.1944 — 17.12.1946) |
(15.03.1946) Золотий Хрест Бойової Заслуги 2 кл. Орден князя Ярослава Мудрого V ст. |
25 років | ||
Тершаковець Зиновій | «Лисий», «Федір» | 19.08.1913—†04.11.1948 (35 років) |
Майор-політвиховник УПА (посмертно) |
ВО-2 «Буг» (поч.1947- †4.11.1948) |
||||
Польовий Омелян | «Остап» | 03.01.1913—†12.06.1999 (86 років) |
Полковник УПА | ВО-3 «Лисоня» (1943 — 27.09.1944) |
25 років | |||
Якубовський Володимир | «Бондаренко» | 1915—†17.06.1947 (32 роки) |
ВО-3 «Лисоня» (1946-17.06.1947) |
|||||
Безпалько Осип | «Задорожний», «Остап» | 1914—†03.08.1947 (33 роки) |
майор УПА (посмертно) |
ВО-3 «Лисоня» (17.06.1947- 03.08.1947) |
||||
Бутковський Іван | «Гуцул» | 02.05.1910—†05.08.1967 (57 років) |
Підполковник УПА | ВО-4 «Говерла» (1-а пол. 1944–1945) |
(25.04.1945) Золотий Хрест Бойової Заслуги 2 кл. |
|||
Твердохліб Микола Дмитрович | «Грім», «Музика» | 1911—†17.05.1954 (43 роки) |
Полковник УПА | ВО-4 «Говерла» (1945- †17.05.1954) |
||||
Белейлович Іван | «Дзвінчук» | 1.06.1916—†19.07.1999 (83 роки) |
Сотник УПА | ВО-5 «Маківка» (01.1944 — 1945) |
9 років | |||
Чорній Яків | «Ударник», «Куля» | 15.01.1914—†24.12.1944 (30 років) |
Хорунжий УПА | ВО-6 «Сян» (літо 1944- 11.1944) |
||||
Онишкевич Мирослав | «Орест», «Білий» | 26.01.1911—†06.07.1950 (39 років) |
Полковник УПА | ВО-6 «Сян» (1945-11.1947) |
||||
Фото | Прізвище, ім'я, по-батькові |
Псевдо | Роки життя (вік) |
Військовий чин | Назва ВО (термін на посаді) |
Нагороди | Загинув від (тюрма) | |
Шум Олекса | «Вовчак» | 14.05.1919—†20.03.1944 (22 роки) |
Старшина УПА | ВО «Турів» (осінь 1943-†20.03.1944) |
||||
Громадюк Олексій | «Голубенко», «Острізький» | 1913—†27.12.1944 (31 рік) |
Сотник УПА | ВО «Турів» (09.1944-12.1944) Західна ВО «Завихост» (12.1944-†27.12.1944) |
||||
Ступницький Леонід | «Гончаренко» | 29.05.1891 — †05.08.1944 (53 роки) |
Генерал-хорунжий УПА(посмертно) |
ВО «Заграва» (05.1943-07.1943) |
||||
Левицький Микола | «Макаренко» | травень 1914 — †08.08.1944 (30 років) |
Майор УПА (посмертно) |
ВО «Заграва» (07.1943-09.1943) |
||||
Корінець Дмитро Васильович | «Бористен», «Штаєр» | 7.11.1913—†29.07.1944 (30 років) |
Майор УПА (посмертно) |
ВО «Заграва» (02.1944-29.07.1944) |
Золотий Хрест Бойової Заслуги 2 кл. Золотий Хрест Бойової Заслуги 1 кл. |
|||
Казван Дмитро | «Черник» | 1918—†14.03.1946 (28 років) |
ВО «Богун» (осінь 1943-05.1944) |
|||||
Гудзоватий Петро | «Очеретенко» | 1912—†29.09.1946 | поручник | ВО «Тютюнник» (1944) Східна ВО (1944-01.1946) |
||||
Якубовський Володимир | «Бондаренко» | 1915—†17.06.1947 (32 роки) |
ВО-3 «Лисоня» (12.1943-17.06.1947) |
|||||
Фрасуляк Степан | «Хмель» | 23.01.1904—†1.07.1951 (47 років) |
Підполковник УПА (посмертно) |
ВО-4 «Говерла» (15.05.1944-1948) |
Бронзовий Хрест Заслуги | |||
Павлик Володимир | «Пік» | 2.07.1915 — †весна 1947 | ВО-6 «Сян» (03.1944-12.1944) |
|||||
Шпонтак Іван | «Залізняк» | 12.08.1919 — †14.04.1989 (69 років) |
ВО-6 «Сян» | 20 років | ||||
Фото | Прізвище, ім'я, по-батькові |
Псевдо | Роки життя (вік) |
Назва ТВ (термін на посаді) |
Належність ТВ (Військова округа) |
Нагороди | Загинув від (тюрма) | |
Грицина Михайло | «Чайчук» | 21.11.1914—†19.12.1945 (31 рік) |
ТВ-11 «Пліснисько» (09.1945— †19.12.1945) |
ВО-2 «Буг» | Бронзовий Хрест Бойової Заслуги | |||
Котельницький Григорій | «Шугай» | 8.09.1907—†26.01.1946 (38 років) |
ТВ-11 «Пліснисько» (12.1945— †26.01.1946) |
ВО-2 «Буг» | Срібний Хрест Бойової Заслуги 1 кл. | |||
Василяшко Василь Ількович | «Перемога» | 13.04.1918—†16.02.1946 (27 років) |
ТВ-12 «Климів» (09.1945— †16.02.1946) |
ВО-2 «Буг» | (04.1945), (10.1945), (15.02.1946) Бронзовий Хрест Бойової Заслуги, Срібний Хрест Бойової Заслуги 1 кл., Золотий Хрест Бойової Заслуги 1 кл. |
|||
Сколоздра Василь | «Грабенко» | 13.11.1919—†3.11.1987 (67 років) |
ТВ-14 «Асфальт» (09.1945—1946) |
ВО-2 «Буг» | (5.09.1946), (15.10.1949) Бронзовий Хрест Бойової Заслуги, Срібний Хрест Бойової Заслуги 1 кл. |
|||
Федик Богдан | «Крук» | 1919—†7.05.1945 (26 років) |
ТВ-18 «Стрипа» (1.05.1945— †7.05.1945) |
ВО-3 «Лисоня» | (04.1945) Срібний Хрест Бойової Заслуги 1 кл. |
|||
Хамчук Петро | «Бистрий» | 26.07.1919—†21.01.1947 (27 років) |
ТВ-18 «Стрипа» (01.1945— 04.1945) |
ВО-3 «Лисоня» | Бронзовий Хрест Бойової Заслуги | |||
Кедюлич Іван | «Чубчик», «Довбня» |
8.12.1912—†1.08.1945 (32 роки) |
ТВ-19 «Камінець» (01.1945— †1.08.1945) |
ВО-3 «Лисоня» | ||||
Матвіїв Юліан | «Недобитий» | 1912 — †8.04.1953 | ТВ-20 «Чернівці» (літо 1945 — осінь 1949) |
ВО-4 «Говерла» | Бронзовий Хрест Бойової Заслуги | |||
Мельник Петро Васильович | «Хмара» | 10.10.1910—†27.04.1953 (42 роки) |
ТВ-21 «Гуцульщина» (01.1946—09.1949) |
ВО-4 «Говерла» | Бронзовий Хрест Заслуги (03.1945) Срібний Хрест Заслуги 1 кл. |
|||
Андрусяк Василь | «Грегіт», «Різун» |
11.01.1915—†24.02.1946 (31 рік) |
ТВ-22 «Чорний ліс» (25.04.1945— †24.02.1946) |
ВО-4 «Говерла» | (25.04.1945), (посмертно) Золотий Хрест Бойової Заслуги 2 кл. Золотий Хрест Бойової Заслуги 1 кл. |
|||
Ім'я і прізвище невідоме | «Вухо» | невідомо | ТВ-23 «Магура» (9.09.1944—10.1944) |
ВО-4 «Говерла» | ||||
Фрасуляк Степан | «Хмель» | 23.01.1904—†1.07.1951 (47 років) |
ТВ-23 «Магура» (10.1944— 01.1945) |
ВО-4 «Говерла» | Бронзовий Хрест Заслуги | |||
Петер Костянтин Кирилович | «Сокіл» | 1893—†27.04.1953 (60 років) |
ТВ-23 «Магура» (01.1945— ?.1945) |
ВО-4 «Говерла» | ||||
Королюс Федір | «Колчак» | 28.06.1922-†7.04.1945 (22 роки) |
ТВ-23 «Магура» (?.1945— 7.04.1945) |
ВО-4 «Говерла» | ||||
Косарчин Ярослав | «Байрак» | 15.08.1919—†13.12.1951 (32 роки) |
ТВ-23 «Магура» (04.1945— 09.1949) |
ВО-4 «Говерла» | (1946) Срібний Хрест Бойової Заслуги 2 кл. |
|||
Вітовський Дмитро (молодший) | «Зміюка», «Андрієнко» |
7.07.1919—†29.04.1947 (27 років) |
ТВ-24 «Маківка» (05.1945— полон 28.03.1946) |
ВО-4 «Говерла» | ||||
Стебельський Степан | «Хрін» | 18.10.1914—†9.09.1949 (35 років) |
ТВ-24 «Маківка» (15.08.1947—1948) |
ВО-4 «Говерла» | (08.1946), (посмертно) Срібний Хрест Бойової Заслуги 1 кл. Золотий Хрест Заслуги 1 кл. |
|||
Кедюлич Іван | «Чубчик», «Довбня» |
8.12.1912—†1.08.1945 (32 роки) |
ТВ-25 «Закарпаття» (07.1945— не заступив) |
ВО-4 «Говерла» | ||||
Мізерний Василь | «Рен» | 26.02.1910—†24.08.1949 (39 років) |
ТВ-26 «Лемко» (11.1945— літо 1947) |
ВО-6 «Сян» | ||||
Шпонтак Іван | «Залізняк» | 12.08.1919 — †14.04.1989 (69 років) |
ТВ-27 «Бастіон» (03.1945 — 09.1947) |
ВО-6 «Сян» | 20 років | |||
Лукасевич Мар’ян | «Ягода» | 22.06.1922 — †17.09.1945 (23 роки) |
ТВ-28 «Данилів» (03.1945- 17.09.1945) |
ВО-6 «Сян» | Бронзовий Хрест Бойової Заслуги | |||
Сорочак Володимир | «Беркут» | 22.02.1922 — †2.02.2010 (87 років) |
ТВ-28 «Данилів» (1.11.1946- 9.06.1947) |
ВО-6 «Сян» | ||||
Штендера Євген | «Прірва» | 1924 — живе | ТВ-28 «Данилів» (літо 1947–1948) |
ВО-6 «Сян» | Хрест Івана Мазепи |
|||
Фото | Прізвище, ім'я, по-батькові |
Псевдо | Роки життя (вік) |
Назва ТВ (термін на посаді) |
Належність ТВ (Військова округа) |
Нагороди | Загинув від (тюрма) | |
Фото | Прізвище, ім'я, по-батькові |
Псевдо | Роки життя (вік) |
Назва куреня (термін на посаді) |
Належність куреня (ТВ чи ВО) |
Нагороди | Загинув від (тюрма) | |
Антонюк Порфир Фролович | «Сосенко» | 19.09.1909 — †7.03.1944 (34 роки) |
Загін ім. Богуна (11.1943 — 02.1944) |
ВО «Турів» | ||||
Брилевський Василь | «Боровий» | 1915—†19.06.1945 | загін ім.Хмельницького (1943) |
ВО «Заграва» | Срібний Хрест Бойової Заслуги 2 кл. | |||
Брись Олексій | «Остап» | 1922— живе досі | 8-й курінь ім.Сагайдачного (1943—02.1944) |
ВО «Турів» | 10 років | |||
Вацик Павло Іванович | «Прут» | 1917—†01.03.1946 (29 років) |
1-й Підкарпатський (04.1945— 09.1949) |
ВО-4 «Говерла» | Срібний Хрест Бойової Заслуги 1 кл. | |||
Гальо Михайло | «Коник» | 1914 — †07.01.1946 (31 рік) |
2-й Перемиський (весна 1945 — 07.01.1946) |
ВО-6 «Сян» | ||||
Гринішак Лука Михайлович | «Довбуш» | 19.09.1918 — †13.09.1956 (34 роки) |
5-й курінь «Бескид» (11.1943 — 02.1944) |
ВО-4 «Говерла» | Бронзовий Хрест Бойової Заслуги | |||
Ґонта Іван | «Гамалія» | 1914—†01.11.1944 (30 років) |
курінь «Довбуш» (09.1944— 1.11.1944) |
ВО-4 «Говерла» | ||||
Данилюк Назарій Степанович | «Перебийніс» | 1910—†31.10.1951 (29 років) |
Буковинський курінь (04.1944—?) |
ВО-4 «Говерла» | Срібний Хрест Заслуги | |||
Климишин Іван | «Крук» | 1918 — †7.05.1944 | Кременецький курінь (осінь 1942— 7.05.1944) |
ВО «Богун» | Золотий Хрест Бойової Заслуги 2 кл. | |||
Климук | «Крига», «Назар» | ? —†12.09.1944 | 6-та бригада «Помста Крут» (08.1944— 12.09.1944) |
Західна ВО «Завихост» | ||||
Климчак Іван | «Лисий» | 1915 —†1944 або 1945 | 5-та бригада «Пилявці» (1944-?) |
Західна ВО «Завихост» | ||||
Коваль Степан Йосипович | «Рубашенко», «Юрій» | 03.01.1914 — †7.03.2001 (87 років) |
Загін «Котловина» (1943 — осінь 1944) |
ВО «Турів» | 10 років (відбув 2 р. 8 міс.) | |||
Матвіїв Юліан | «Недобитий» | 1912 — †8.04.1953 | курінь «Перемога» (1944–1945) |
ВО-4 «Говерла» | Бронзовий Хрест Бойової Заслуги | |||
Онишкевич Тарас | «Галайда» | ? — †28.03.1944 | 1-й курінь на півн. Львівщини, згодом «Галайда» |
ВО-2 «Буг» | ||||
Пелип Дмитро | «Євшан», «Ем» | 1900 — †7.11.1944 | курінь «Галайда» (05.1944— 7.11.1944) |
ВО-2 «Буг» | Золотий Хрест Бойової Заслуги 1 кл. | |||
Савченко Микола Лаврінович | «Байда», «377» | 20.02.1921 — †01.01.1979 (57 років) |
2-й Перемиський (02.1946 — 1948) |
ВО-6 «Сян» | ||||
Скорупський Максим | «Макс» | 29.11.1912 — †11.12.1985 (73 роки) |
курінь (03.1944 — 05.1944) |
ВО «Богун» (в УПА-Південь) |
||||
Скуба Микита | «Лайдака» | 1916—†11.03.1944 (28 років) |
Загін ім.Колодзінського (09.1943— †11.03.1944) |
ВО «Заграва» | ||||
Трохимчук Степан Клементійович | «Недоля» | 1909—†4.01.1945 (35 років) |
(02.1944— 04.1944) |
ВО «Заграва» | ||||
Химинець Олекса | «Благий» | 1912—†20.03.1945 (33 роки) |
курінь «Смертоносці» (09.1944— †20.03.1944) |
ВО-4 «Говерла» | ||||
Чав'як Володимир | «Чорнота» | 1922 — †13.12.1991 (69 років) |
2-й курінь «Дзвони» (1943 — осінь 1944) |
ВО-4 «Говерла» | (1945), (1946) Бронзовий Хрест Бойової Заслуги Срібний Хрест Бойової Заслуги 2 кл. |
25 років | ||
Шкітак Антін | «Омелян» | 1917—†29.11.1943 | курінь УНС «ім.Кривоноса 2» (літо 1943 — 29.11.1943) |
УНС (Дрогобицька область) |
||||
Шпонтак Іван | «Залізняк» | 12.08.1919 — †14.04.1989 (69 років) |
сотня Залізняка, згодом курінь «Месники» (03.1944 — 09.1947) |
ВО-6 «Сян» | 20 років | |||
Юсип Ярослав | «Журавель» | 16.10.1913—†21.01.1946 (32 роки) |
курінь «Промінь» (осінь 1944— літо 1945) |
ВО-4 «Говерла» | ||||
Фото | Прізвище, ім'я, по-батькові |
Псевдо | Роки життя (вік) |
Назва сотні, відділу (термін на посаді) |
Належність сотні (курінь чи ТВ, ВО) |
Нагороди | Загинув від (тюрма) | |
Білінчук Дмитро Дмитрович | «Хмара» | 1919 — †08.04.1953 (34 роки) |
Сотня ім.Б.Хмельницького (літо 1944–1946) |
ВО-4 «Говерла» | ||||
Булас Теодор | «Балай», «Бень» | 6.03.1913 — †11.06.1946 (33 роки) |
Сотня «Месники-3» (04.1945-11.06.1946) |
ВО-6 «Сян» | ||||
Геник Костянтин | «Крук» | 1920 — †01.12.1950 | Сотня «Гуцули» (?-1.12.1950) |
ВО-4 «Говерла» | ||||
Гробельський Роман | «Бродич», «Роман» | 1919 — †08.02.1949 (30 років) |
Сотня Ударники-1 (05.1946-30.10.1947) |
ВО-6 «Сян» | ||||
Дуда Михайло Іванович | «Громенко», «Зиновій» | 21.11.1921 — †07.07.1950 (28 років) |
Сотня Ударники-2 (08.1945-22.10.1945) (07.01.1946-†07.07.1950) |
ВО-6 «Сян» | (посмертно) Золотий Хрест Бойової Заслуги 1 кл. |
|||
Карванський Дмитро Іванович | «Орський», «Кер» | 1913 — †07.01.1946 (33 роки) |
Сотня Ударники-2 (1945-†07.01.1946) |
ВО-6 «Сян» | ||||
Карпенко Дмитро | «Ястріб», «Лютий» | 1917 — †17.12.1944 (27 років) |
Сотня «Сіроманці» (поч. 1944-†17.12.1944) |
ВО-3 «Лисоня» | (посмертно) Золотий Хрест Бойової Заслуги 1 кл. |
|||
Качинський Сергій | «Остап» | 1917 — 10.03.1943 (26 років) |
Одна з перших сотень (02.1943-10.03.1943) | УПА-Північ | (посмертно) Золотий Хрест Бойової Заслуги 1 кл. |
|||
Мазур Григорій | «Калинович» | 15.01.1912 — †28.04.1949 (37 років) |
Сотня «Месники-1» (04.1946-1947) |
ВО-6 «Сян» | ||||
Москалюк Михайло | «Спартан» | 08.09.1921 — †02.02.1950 (28 років) |
Сотня № 59 ім.М.Колодзінського (1943-†02.02.1950) |
ВО-4 «Говерла» | ||||
Негрич Дмитро | «Мороз» | 26.07.1909 — †19.09.1945 | «Березівська» сотня (1943-кінець 1944) |
ВО-4 «Говерла» | ||||
Перегіняк Григорій | «Коробка» | 8.01.1908 — †22.02.1943 (35 років) |
Одна з перших сотень (11.1942-22.02.1943) | УПА на Волині | ||||
Семак Матвій | «Гонта» | 1910 — †11.05.1946 | Сотня «Рисі» (1943-11.05.1946) |
ВО-4 «Говерла» | ||||
Сенів Юрко | «Костенко» | 16.05.1923 — †26.08.1946 | Сотня у ТВ-19 «Камінець» (1945-26.08.1946) |
ВО-3 «Лисоня» | ||||
Симчич Мирослав | «Кривоніс» | 05.01.1923 — живе | «Березівська» сотня (весна 1947-04.12.1948) |
ВО-4 «Говерла» | Орден «За заслуги» III ст. |
32 роки, 6 міс. | ||
Шишканинець Василь | «Бір» | 25.12.1921 — †28.02.1948 (26 років) |
Сотня Ударники-3 (?-28.02.1948) |
ВО-6 «Сян» | ||||
Щигельський Володимир Омелянович | «Бурлака» | 08.08.1921 — †7.04.1949 (27 років) |
Сотня Ударники-4 (1944 — 04.09.1947) |
ВО-6 «Сян» | (20.01.1946) Срібний Хрест Заслуги 2 кл. |
|||
Янківський Григорій | «Ластівка» | 08.03.1914 — †05.06.1947 (33 роки) |
Сотня Ударники-7 (літо 1945-†05.06.1947) |
ВО-6 «Сян» |